Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 80 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-09-11, 14:59   #2371
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 963
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

ja kurcze jednak nie bede rozjasniac! w koncu mam chlodny braz jaki zawsze chcialam i oczywisice juz mi sie w tylko przewraca i w koncu wlosy mam w dobrym stanie, a tak byl znow je katowala

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-09-11, 15:04   #2372
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 783
GG do MorganLeFay

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
ja kurcze jednak nie bede rozjasniac! w koncu mam chlodny braz jaki zawsze chcialam i oczywisice juz mi sie w tylko przewraca i w koncu wlosy mam w dobrym stanie, a tak byl znow je katowala
Do takich samych wniosk闚 ostatnio dosz豉m. Co prawda m鎩 br您 nie jest ch這dny, bardziej naturalno-br您owy ale lubi go
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-09-11, 15:31   #2373
Cappuccino
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 835

po raz pierwszy pofarbowalam sobie wlosy farba loreal http://4.bp.blogspot.com/-HSRyuQAuia....35-Havane.jpg chcialam uzyskac kolor jaki mam pani na opakowaniu, a jeszcze bardziej taki jak ma 瘸muda po prawej stronie http://www.zeberka.pl/img_new/2013/09/marta-44-R1.jpg. yszedl mi jednak zupelnie inny niz oczekiwalam: kasztanowy z odcieniem bordowym.. tragedia...wiem, ze kazde wlsoy wygladaja inaczej i ze zawsze odcien bedzie troche inny niz na opakowaniu ale czegos takiego sie nie spodziewalam. pytanie jaka farbe powinnam uzyc by otrzymac taki kolor jak ma zmuda?

kolor moich naturalnych wlosow w za豉czniku
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg SN857010.jpg (23,4 KB, 11 za豉dowa)
Cappuccino jest offline  
Stary 2013-09-11, 16:27   #2374
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Poka wiadomo嗆
Moje w這sy po farbie ce-ce 6- ciemny blond na wodzie 3%
ζdniutki kolor I w這ski b造szcz 豉dnie.

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Poka wiadomo嗆
weronisia to Inebrya poziom 5'? Dla mnie jest jak czern!
Weronisia tylko odrost robi豉 Inebry. Reszta na d逝go軼i to Wella Koleston 4/0

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Cytat:
Hahahahahhaha !!! Ja te przez Kachul mia豉m lekk akcj "a mo瞠 wr鏂i do poziomu 6"? Ale przesz這 mi po 10 minutach, bo poziom 5 jest jednak lepszy dla mnie
疾by tylko te pieru雟kie w這sy na g這wie zatrzyma to b璠zie git. Na szcz窷cie 1 pa寮ziernika wizyta u dermatolog, to sobie z ni pogadam znowu.

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Poka wiadomo嗆
po raz pierwszy pofarbowalam sobie wlosy farba loreal http://4.bp.blogspot.com/-HSRyuQAuia....35-Havane.jpg chcialam uzyskac kolor jaki mam pani na opakowaniu, a jeszcze bardziej taki jak ma 瘸muda po prawej stronie http://www.zeberka.pl/img_new/2013/09/marta-44-R1.jpg. yszedl mi jednak zupelnie inny niz oczekiwalam: kasztanowy z odcieniem bordowym.. tragedia...wiem, ze kazde wlsoy wygladaja inaczej i ze zawsze odcien bedzie troche inny niz na opakowaniu ale czegos takiego sie nie spodziewalam. pytanie jaka farbe powinnam uzyc by otrzymac taki kolor jak ma zmuda?

Teraz to nie ma co dobiera farby do koloru naturalnego, bo po pofarbowaniu go nie ma. Musisz dobra kolor do tego, co masz obecnie na g這wie.

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Poczta sobie leci w kulki. od wczoraj status mojej przesy趾i z farbami jest "nadana" w Szczecinie.
Paczka jest polecona priorytetowa, wi璚 albo kochana Poczta nie aktualizuje statusu przesy趾i, albo jeszcze nie przekazali jej dalej przez ponad 24 godziny
Sprzedawca spisa si na 5+ z szybko軼i spakowania i nadania mimo problem闚 z zap豉t przez PayU przez przerw techniczn mojego banku, a tu taki zonk od Poczty...

Idzie zwariowa

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline  
Stary 2013-09-11, 16:39   #2375
goldika
Zakorzenienie

mcromance moze poczta nie aktualizuje? ja nie moge narzekac bo przez ostatni tydzien zamowilam sporo i wszyzstko szybciutko przyszlo. Nie trafilam tylko z butami slubnymi w pn przyszly i okazaly sie za male. A ze sprzedawca TYDZIEN je o mnie wysylala to kupilam u innego wiekszy rozmiar, a te wyslalam jako zwrot a dzis juz dostalam bicuki w dobrym rozmiarze

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-09-11, 16:51   #2376
mcromance
Zakorzenienie

Ja tam ju sama nie wiem. Mam nadziej, 瞠 jednak nie aktualizuje.
Bo ostatnio zamawia豉m tylko z Korei z trackingiem i wtedy pi瘯nie 豉dnie aktualizowa這 info na 郵edzeniu.
Mam nadziej, ze jutro dojdzie, bo ja chc (i musz) do fryzjera...

mcromance jest offline  
Stary 2013-09-11, 17:20   #2377
goldika
Zakorzenienie

a mi prawie nigdy nie aktualizuja sie statusy przesylek z Korei :/

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-09-11, 17:28   #2378
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
a mi prawie nigdy nie aktualizuja sie statusy przesylek z Korei :/
Serio?
Za ka盥ym razem jak bra豉m z trackingiem to mi aktualizowa這 info. Ostatnio kupi豉m z trackingiem, ale ideal si r帳n掖 i 1 przedmiotu nie w這篡. To wys豉 mi zaraz te z trackingiem i obie paczki mia豉m widoczne w 郵edzeniu.
A po Polsce jak bra豉m polecone i jak kto raczy mi napisa jaki jest numer przesy趾i, to paczka /list szybciej dochodzi造 ni info by這 w systemie. G逝pie to... Nie ogarniam naszej Poczty...

mcromance jest offline  
Stary 2013-09-11, 17:33   #2379
goldika
Zakorzenienie

ja w sumie rzadko w ogole kontroluje droge paczek jakichkolwiek wiec mi to nie przeszkadza.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-09-11, 17:52   #2380
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
ja w sumie rzadko w ogole kontroluje droge paczek jakichkolwiek wiec mi to nie przeszkadza.
Ja kontroluj te z Korei i te na kt鏎ych mi szczeg鏊nie zale篡 lub mam presj czasow.
A z t pieru雟k farb mam presj czasu

mcromance jest offline  
Stary 2013-09-11, 18:57   #2381
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Poka wiadomo嗆
No w豉郾ie nast瘼ne kupno farby to b璠zie chyba 7 ;]
ja kupi豉m Wellaton 12/1 Ale to b璠zie hardcore Ma pos逝篡 szybszemu rozja郾ieniu ca這軼i. Zobaczymy No ale nie teraz

Cytat:
Te tak m闚i豉m p馧 roku temu

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka wiadomo嗆
Do takich samych wniosk闚 ostatnio dosz豉m. Co prawda m鎩 br您 nie jest ch這dny, bardziej naturalno-br您owy ale lubi go
Ja sw鎩 te lubi豉m

Cytat:

Po pierwsze 痂uda ma 8,4 lub 8,44 i to nie br您 a miedziany jasny blond Wiem bo sama go chcia豉m i nawet przez moment mia豉m: Polecam farb profesjonaln Ce-Ce 8,44 bo wychodzi jak u niej (ja ten mia豉m). Na oxydancie 6% mo瞠 wyj嗆 ciemniej leciutko je郵i taki kolor ciemniejszy chcesz. Ja robi豉m na oxy 9% i wysz這 ja郾iej: 8,44 cece 4.jpg
Z tym odcieniem trzeba tylko uwa瘸 i na odrosty dawa jak najp騧niej bo wyjd jaaasno rudo. Czyli najpierw walimy po d逝go軼i Ja zrobi豉m po ca這軼i od razu i mia豉m jasno na g鏎ze Ech. Ale og鏊nie po tym poziomie i odcieniu (8,44) w這sy 痂udy wyj嗆 powinny. Wszelakie miedziane br您y wychodz zdecydowanie ciemniej i nie tak jak jej w這sy
No i na koniec: twoje zdj璚ie naturalnych tu nic nie da, bo przecie farbowa豉 w這sy! Poka lepiej co masz teraz na g這wie

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-11, 23:14   #2382
mcromance
Zakorzenienie

Moja farba dopiero zosta豉 wys豉na ze Szczecina Le瘸豉 na tej zasranej Poczcie na ul. Dworcowej 20b 29 godzin od wci庵ni璚ia paczki w system A od wys豉nia mi info przez sprzedawc, 瞠 paczka ju nadana na poczcie, to ponad 32 godziny !!!
To to ju powinna doj嗆 do mnie, a nie by wys豉na !!! Nosz cho**** jasna no !!!

Sorry, ale nie mog tego burdelu pod nazw Poczta Polska ogarn望. Ciekawe, czy na jutro zd捫y dojecha do mnie, czy dopiero w pi徠ek dostan
I misternie uk豉dane plany farbowania diabli wzi瘭i.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-09-11 o 23:15
mcromance jest offline  
Stary 2013-09-12, 09:04   #2383
Cappuccino
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 835

Po pierwsze 痂uda ma 8,4 lub 8,44 i to nie br您 a miedziany jasny blond Wiem bo sama go chcia豉m i nawet przez moment mia豉m: Polecam farb profesjonaln Ce-Ce 8,44 bo wychodzi jak u niej (ja ten mia豉m). Na oxydancie 6% mo瞠 wyj嗆 ciemniej leciutko je郵i taki kolor ciemniejszy chcesz. Ja robi豉m na oxy 9% i wysz這 ja郾iej: Za陰cznik 5403958
Z tym odcieniem trzeba tylko uwa瘸 i na odrosty dawa jak najp騧niej bo wyjd jaaasno rudo. Czyli najpierw walimy po d逝go軼i Ja zrobi豉m po ca這軼i od razu i mia豉m jasno na g鏎ze Ech. Ale og鏊nie po tym poziomie i odcieniu (8,44) w這sy 痂udy wyj嗆 powinny. Wszelakie miedziane br您y wychodz zdecydowanie ciemniej i nie tak jak jej w這sy
No i na koniec: twoje zdj璚ie naturalnych tu nic nie da, bo przecie farbowa豉 w這sy! Poka lepiej co masz teraz na g這wie[/QUOTE]
dziekuje za pomoc! a gdzie mozna kupic te farbe i ile kosztuje? domyslam sie ze w w takich sklepach przeznaczonych do profesjonalnego farbowania a nie drogeriach typu rossman?
Cappuccino jest offline  
Stary 2013-09-12, 09:43   #2384
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
dziekuje za pomoc! a gdzie mozna kupic te farbe i ile kosztuje? domyslam sie ze w w takich sklepach przeznaczonych do profesjonalnego farbowania a nie drogeriach typu rossman?
Kierunek allegro W sklepach fryzjerskich farby i inne bajery do w這s闚 s czasem i 2 razy dro窺ze ni na allegro.

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

I tak na "pocieszenie" mojej farbie uda這 si dotrze (ironia mode ON) a do Wroc豉wia (ironia mode OFF) i od 5 sobie tam le篡
Wi璚 dzi do mnie ju nie dojdzie. Czyli farbowa si b璠 dopiero jutro. Mo瞠... Wszystko dzi瘯i "super szybkiej" Poczcie Polskiej, kt鏎a nie ogarnia tego co ma na stanie

Przepraszam za to narzekanie, ale mnie nosi po 軼ianach ze z這軼i.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-09-12 o 09:45
mcromance jest offline  
Stary 2013-09-12, 10:02   #2385
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
Moja farba dopiero zosta豉 wys豉na ze Szczecina Le瘸豉 na tej zasranej Poczcie na ul. Dworcowej 20b 29 godzin od wci庵ni璚ia paczki w system A od wys豉nia mi info przez sprzedawc, 瞠 paczka ju nadana na poczcie, to ponad 32 godziny !!!
To to ju powinna doj嗆 do mnie, a nie by wys豉na !!! Nosz cho**** jasna no !!!

Sorry, ale nie mog tego burdelu pod nazw Poczta Polska ogarn望. Ciekawe, czy na jutro zd捫y dojecha do mnie, czy dopiero w pi徠ek dostan
I misternie uk豉dane plany farbowania diabli wzi瘭i.
Przykro mi, 瞠 masz takie do鈍iadczenia z poczt. Ja zawsze najszybciej i najlepiej dostaj wszystko poczt.

Cytat:
sklepy fryzjerskie, hurtownie fryzjerskie ale i tak na allegro taniej. Poza tym mo瞠sz kupi od razu zestaw farb plus oxydant np:
http://allegro.pl/ce-ce-creme-farba-...525691585.html

wtedy wybierasz odcie 8,44 i oxy 6% lub 9% jak chcesz zdecydowanie ja郾iej.

Og鏊nie nie patrz na cen jak po drogryjnych farbach bo ta Ce-ce ma a 125ml farby w tubce plus utleniacz 125ml to daje 陰cznie 250 ca貫j mieszanki to nawet jak 2 lub 3 pude趾a farby drogeryjnej! Mieszasz w stosunku 1:1 czyli tyle samo utleniacza co farby Po farbowaniu wstaw fotki i si pochwal.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-12, 10:40   #2386
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Przykro mi, 瞠 masz takie do鈍iadczenia z poczt. Ja zawsze najszybciej i najlepiej dostaj wszystko poczt.
Mi si tak pierwszy raz zdarzy這. Dodatkowo ja na t paczk czekam, bo potrzebuj jak najszybciej.
Do tej pory zawsze mia豉m polecone priorytety albo nast瘼nego dnia, albo po 2 dniach najp騧niej. Wi璚 nie mam poj璚ia, czemu w Szczecinie moj paczk przetrzymali. No i teraz jeszcze we Wroc豉wiu.
Boj si, 瞠 je郵i tak d逝go trzymali to mogli j uszkodzi, albo co w tym rodzaju

I we tu kupuj z wyprzedzeniem, a p騧niej takie kwiatki s po drodze.

mcromance jest offline  
Stary 2013-09-12, 12:52   #2387
NinaSimone
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 836

Musze sie dzis farbowac, bo jutro mam wazne wyjscie. Niestety, mam farbe Inebrya i brak instrukcji;/ Nie wiem jak zmieszac ile trzymac? Gdzie to znalezc? Mam braz 5.0 wlosy nieco przed pas. Zmieszac cale opakowania? Ile trzymac?
NinaSimone jest offline  
Stary 2013-09-12, 13:07   #2388
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Musze sie dzis farbowac, bo jutro mam wazne wyjscie. Niestety, mam farbe Inebrya i brak instrukcji;/ Nie wiem jak zmieszac ile trzymac? Gdzie to znalezc? Mam braz 5.0 wlosy nieco przed pas. Zmieszac cale opakowania? Ile trzymac?
Inebrya ma instrukcj na pude趾u od 鈔odka. Jak jej nie masz to nie wiem czemu bo moje farby zawsze j mia造.
A ja nie masz to masz tu:

Spos鏏 u篡cia:

W niemetalowej miseczce wymieszaj 50ml farby z 75ml wybranego aktywatora Inebrya (proporcja 1:1.5). Nast瘼nie wymieszaj do uzyskania jednolitej masy.
Pierwsza aplikacja

Na堯 mieszank na suche w這sy, na ca貫j d逝go軼i a po ko鎍e i pozostaw na 20 minut. Nast瘼nie na堯 mieszank u podstawy i pozostaw na kolejne 20-25 minut.
Kolejna koloryzacja

Na堯 mieszank na odrost i pozostaw na 25-30 minut. Nast瘼nie na堯 mieszank na ca陰 d逝go嗆 w這s闚 i pozostaw na 5-10 minut. Ca趾owity czas koloryzacji 30-40 minut.
Rozja郾ianie

Proporcja 1:2 z emulsj 40 vol. (12%). Pozostaw na 45 minut.
Kontrast (do cz窷ciowego rozja郾iania)

Proporcja 1:2 z emulsj 40 vol (12%). Nak豉daj na kilka sekcji z zachowaniem odleg這軼i 2-3cm od nasady. Izoluj sekcje foli. Pozostaw na 35-45 min.
Zalecana baza do aplikacji

Na farbowanych w這sach podstawa bazy powinna by jednolita i zaczyna si od poziomu 4. Na naturalnych w這sach mo瞠 by stosowana na poziomach 2-3-4-5.
Sp逝kiwanie

Po zabiegu nale篡 zawsze dok豉dnie sp逝ka w這sy i wymy szamponem po koloryzacji.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-12, 13:59   #2389
NinaSimone
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Inebrya ma instrukcj na pude趾u od 鈔odka. Jak jej nie masz to nie wiem czemu bo moje farby zawsze j mia造.
A ja nie masz to masz tu:

Spos鏏 u篡cia:

W niemetalowej miseczce wymieszaj 50ml farby z 75ml wybranego aktywatora Inebrya (proporcja 1:1.5). Nast瘼nie wymieszaj do uzyskania jednolitej masy.
Pierwsza aplikacja

Na堯 mieszank na suche w這sy, na ca貫j d逝go軼i a po ko鎍e i pozostaw na 20 minut. Nast瘼nie na堯 mieszank u podstawy i pozostaw na kolejne 20-25 minut.
Kolejna koloryzacja

Na堯 mieszank na odrost i pozostaw na 25-30 minut. Nast瘼nie na堯 mieszank na ca陰 d逝go嗆 w這s闚 i pozostaw na 5-10 minut. Ca趾owity czas koloryzacji 30-40 minut.
Rozja郾ianie

Proporcja 1:2 z emulsj 40 vol. (12%). Pozostaw na 45 minut.
Kontrast (do cz窷ciowego rozja郾iania)

Proporcja 1:2 z emulsj 40 vol (12%). Nak豉daj na kilka sekcji z zachowaniem odleg這軼i 2-3cm od nasady. Izoluj sekcje foli. Pozostaw na 35-45 min.
Zalecana baza do aplikacji

Na farbowanych w這sach podstawa bazy powinna by jednolita i zaczyna si od poziomu 4. Na naturalnych w這sach mo瞠 by stosowana na poziomach 2-3-4-5.
Sp逝kiwanie

Po zabiegu nale篡 zawsze dok豉dnie sp逝ka w這sy i wymy szamponem po koloryzacji.

Do mojego brazu jest opcja 50 ml farby 75 ml aktywatora?.
Up! Prosze o pomoc. Myslalam, ze wystarczy jedno opakowanie z drugim wymieszam i gotowe;(

Edytowane przez NinaSimone
Czas edycji: 2013-09-12 o 17:26
NinaSimone jest offline  
Stary 2013-09-12, 17:24   #2390
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Do mojego brazu jest opcja 50 ml farby 75 ml aktywatora?
Dok豉dnie. Mieszamy 1:1,5

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-12, 17:26   #2391
mcromance
Zakorzenienie

U mnie normalnie post瘼 na miar stulecia, po 10 godzinach paczka z farb wysz豉 z Wroc豉wia Ciekawe czy do jutra dojdzie...

mcromance jest offline  
Stary 2013-09-12, 17:42   #2392
NinaSimone
Zakorzenienie

Odp: Br您owow這se farbowane Cz.V

A na wlosy do pasa nie powinna byc 100ml farby i 150 aktywstora?

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Ok biore cale op, bo boje sie, ze mniej to braknie

NinaSimone jest offline  
Stary 2013-09-12, 17:45   #2393
mcromance
Zakorzenienie

Dot.: Odp: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

A nie lepiej zmiesza najpierw po這w farby i aktywatora (50 ml + 75 ml), a potem ewentualnie dorobi wi璚ej je郵i braknie?

mcromance jest offline  
Stary 2013-09-12, 17:55   #2394
NinaSimone
Zakorzenienie

A jak mi zostaniexw opakowaniach to ile to moge trzymac?

NinaSimone jest offline  
Stary 2013-09-12, 17:58   #2395
mcromance
Zakorzenienie

Dot.: Odp: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
A jak mi zostaniexw opakowaniach to ile to moge trzymac?

Je郵i szczelnie zamkni皻e to chyba do p馧 roku mo積a.

mcromance jest offline  
Stary 2013-09-12, 18:23   #2396
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:

Ja bym wali豉 po這w i najwy瞠j dorobi豉 potem.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-12, 19:35   #2397
NinaSimone
Zakorzenienie

Zeszlo cale opakowanie. Troche piecze.. czym moge domyc rece?

NinaSimone jest offline  
Stary 2013-09-12, 20:00   #2398
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Zeszlo cale opakowanie. Troche piecze.. czym moge domyc rece?

No nie m闚, 瞠 bez jakichkolwiek r瘯awiczek robi豉? To dziwne, 瞠 piecze bo mojej mamy nic a nic nie piek這.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-12, 20:24   #2399
NinaSimone
Zakorzenienie

Robilam w rekawiczkach ale mi sie przebila. Jakies rady?
Scieram tarka

Edytowane przez NinaSimone
Czas edycji: 2013-09-12 o 21:06
NinaSimone jest offline  
Stary 2013-09-12, 21:16   #2400
mcromance
Zakorzenienie

Powracam jak zdarta p造ta. Farba jest na poczcie w mie軼ie odleg造m od mojego o jedyne 1,5 godzinki poci庵iem lub samochodem. Istnieje mikra szansa, ze jednak jutro si farbn <tfu, tfu - bo zapesz>

NinaSimone, a nie szuka豉 w google? Ja si zawsze u fryzjera farbuj, to mi jakim preparatem specjalnym domywa.

mcromance jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:10.