Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 84 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-09-20, 18:30   #2491
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
Masz na my郵i farbowanie na blond?

No niby tyle si kusi, a ju uzbiera這 si nas 4 sztuki wiernych br您owow這sych To dobrze, przynajmniej nie zostan tu sama

Kachula ja brwi robi豉m takim ustrojstwem do brwi z firmy Loreal. Ale to s豉bo 豉pa這 i szybko si wymywa這.
Pierwszy raz zrobi豉m farb. A w豉軼iwie nie jest to farba tylko toner, bo to Wella CT. Na s豉bej wodzie i si sp逝kuje. Ale jak ju mi si uda這 z CT, to jak b璠 robi normalna farb, to te si pewnie skusz, tylko boj si, 瞠 ze sk鏎y mi nie zejdzie

No a ja dzi widz帷 moje w這sy odzyska豉m humor. Od kilku dni nie mog豉m na siebie patrze. A wystarczy這 pozby si odrost闚 i zaraz wr鏂i mi humor
Jestem ju wi璚ej ni pewna, 瞠 m鎩 kolor to 4/0 i b璠 g逝pia kombinuj帷 dalej.
No ale znaj帷 siebie pewnie jeszcze raz zaryzykuj.

Kachula da豉 mi do my郵enia z t pog喚bion natur. Pami皻am jak robi豉m drogeryjn 5.00 to wysz這 mi czarno jak w璕iel. Mo瞠 to rzeczywi軼ie jest dobra my郵.

Takich wynalazk闚 jak Matrix to u nas nie widzia豉m, ale i nawet bym sie nie skusi豉, czytaj帷 tu o tym jak to ona rudzieje

Najlepiej by by這 zosta przy moim ukochanym Kolestonie, ale nie wiem czy dostan pog喚bion natur. B璠 szuka.
musisz wstawic fotke jak ci te brwi wysz造. A matrix mi nie rudzia zobacz fotk po miesi帷u od farbowania: aktualizacja 3 2013.jpg

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
Dok豉dnie Weronisiu, chodzi o farbowanie na blond lub jasny br您

Dobrze, 瞠 znalaz豉 sw鎩 poziom. Fajne uczucie, nieprawda?
Odno郾ie farby na brwi to ja nadal nie jestem pewna. A henny do brwi (i rz瘰) nie pr鏏owa豉?

Odno郾ie Matrixa, to moja mama ma w豉郾ie Dream Age w kolorze 509N i jej nic a nic nie rudzieje, nie wyz豉ca si, tylko tak 豉dnie sp逝kuje r闚nomiernie. Siwki ma pokryte farb ca造 czas, jedyne co to s ja郾iejsze od reszty, ale dzi瘯i temu ma taki naturalny baleja
Tylko, 瞠 moja mama ma ciemn baz, bo jest naturaln brunetk (jak ja bym takie chcia豉 ). Mo瞠 dlatego nic jej nie rudzieje?
Moja mama ma ciemn karnacj, w這sy 鈔edni br您 w ciemny wpadaj帷y, piwne oczy (jak by豉 m這dsza to oczy byly czarne) Wygl康a jak cyganka. Te bym tak chcia豉

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka wiadomo嗆
Przyzwyczaisz si, nie r鏏 nic pochopnie, bardzo Ci 豉dnie w tych ja郾iejszych w這sach. W tamtym roku ja w豉郾ie si przyzwyczai nie mog豉m i za szybko zrobi豉m znowu br您

To ja jestem pi徠a Gada豉m dzi z fryzjerk na temat zdejmowania koloru i w sumie powiedzia豉 mi wszystko co ju wcze郾iej wiedzia豉m tylko chyba musia豉m to na g這s us造sze

Zaspokoi豉m moj potrzeb zmiany !! Kupi豉m sobie takie cudo http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,40...wand-ci95.html efekty z za陰czniku czekam na opinie a w豉郾ie dziewczyny jaki ja mam poziom koloru wg Was?? (na g鏎ze farbuje 6, na dole jest stara 5)
Dzi pstryk豉m sobie pare fot i jestem zadowolona z koloru. A co do poziomu to taka wyp逝kana 5 blisko 6? Mo瞠 najlepiej by這 by oceni w naturalnym 鈍ietle. Og鏊nie kolor 鈍ietny i w這sy takie zdrowe! Loki super!

Cytat:
HAHAHA To jeszcze trzeba ifrit "nawr鏂i" i b璠ziemy mia造 spok鎩 z ja郾iejszymi w這sami / farbowaniem na blond

Odno郾ie loczk闚 to jest 豉dnie Ja jakbym sobie robi豉 to bym pewnie wzi窸a grubsze pasma i zacz窸a nieco ni瞠j nawija, mo瞠 na poziomie oczu. Ale ja lubi takie lu幡e, grube fale w stylu korea雟kim, wi璚 nie zwracaj na mnie uwagi

W za陰cznikach moje wymarzone fryzurki, kt鏎ych, zdaj sobie spraw, nigdy w 篡ciu nie uzyskam, bo mam na nie za ma這 w這s闚 (i do tego nadal za kr鏒kie ) + ciekawe upi璚ia, kt鏎e mo瞠 kiedy dam rad zrobi
Kocham te azjatyckie w這sy!!! Takie fale nosi豉 w blondzie moja ulubiona piosenkarka Ayumi Hamasaki: b22238511.jpg wer.jpg
Jak ja przez t lask wtedy na blond chorowa豉m a w ko鎍u sobie go zrobi豉m. No bo skoro azjatka mo瞠 to i ja mog.
Potem przysz豉 moda na d逝gie proste z grzywk (Koda Kumi:
img009ws.jpgKoda 5.jpg)
i nosi豉m proste z grzywk

Cytat:
Napisane przez czarnadamaxd Poka wiadomo嗆
No to ju po farbowaniu. Przez kolor troch przebija si czerwie, wi璚 nie jest tak jak powinno by, ale i tak jestem zadowolona z efektu.
1,2. W這sy przed farbowane. Sprany czerwono-bordowy kolor Farbowane Schwarzkopf Live Colour XXL Real Red. Falowane po warkoczu.
3. Efekt po. Farbowanie Syoss Orzechowy br您.
Fajnie wysz這. Tylko i nast瘼nym razem k豉d tak do po這wy farb i dopiero po 10-15min na reszt w這s闚 bo ko鎍e masz ciemniejsze i warto to wyr闚na.

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-09-20 o 18:31
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-20, 18:52   #2492
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Moja mama ma ciemn karnacj, w這sy 鈔edni br您 w ciemny wpadaj帷y, piwne oczy (jak by豉 m這dsza to oczy byly czarne) Wygl康a jak cyganka. Te bym tak chcia豉

Kocham te azjatyckie w這sy!!! Takie fale nosi豉 w blondzie moja ulubiona piosenkarka Ayumi Hamasaki: Za陰cznik 5416847 Za陰cznik 5416848
Jak ja przez t lask wtedy na blond chorowa豉m a w ko鎍u sobie go zrobi豉m. No bo skoro azjatka mo瞠 to i ja mog.
Potem przysz豉 moda na d逝gie proste z grzywk (Koda Kumi:
Za陰cznik 5416849Za陰cznik 5416850)
i nosi豉m proste z grzywk
Eh... Zawsze chcemy to czego nie mamy Ja bym chcia豉 w這sy mojej mamy, bo ma bardzo g瘰te i ciemne naturalnie

A odno郾ie azjatyckich lok闚, chyba teraz ja wywo豉豉m fale uwielbienia i "ja tez takie chc"

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline  
Stary 2013-09-20, 19:15   #2493
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 714

Kachula prosz moje brewki
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0855.jpg (22,0 KB, 24 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0872.jpg (15,7 KB, 22 za豉dowa)
Weronisia jest offline  
Stary 2013-09-20, 20:16   #2494
rumpleteazer
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 565

Cytat:
A wi璚 teraz wszystko zalezy jak szybko b璠zie mi si sp逝kiwa豉 Wella CT, kt鏎 na這篡豉m wczoraj. Ale z do鈍iadczenia wiem, 瞠 wyp逝kuje si ju po tygodniu, g鏎a dw鏂h. Wtedy pofarbuj Kolestonem 5/00[COLOR="Silver"]
Zakocha豉m si w Color Touchu, bo trzyma si na moich w這sach d逝瞠j ni farba. Spiera si delikatnie a w這sy s takiego samego koloru na ca貫j d逝go軼i przez ca造 czas

Cytat:
W sumie to 鈍i皻a racja W這s闚 zawsze jest za ma這, zazdroszcz tym dziewczynom, kt鏎e "musz" cieniowa w這sy, bo maj ich za du穎
Ja mam takie w這sy. Jak fryzjerka obetnie mi w這sy (nada lini fryzurze), to potem wycina mi dega鄴wkami na ca貫j d逝go軼i od spodu mas w這s闚. Trudno uwierzy, ale takie w這sy to te k這pot. Bez cieniowania s za ci篹kie I nie ka盥y fryzjer umie je obs逝篡.
Stary 2013-09-20, 20:28   #2495
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka wiadomo嗆
Ja mam takie w這sy. Jak fryzjerka obetnie mi w這sy (nada lini fryzurze), to potem wycina mi dega鄴wkami na ca貫j d逝go軼i od spodu mas w這s闚. Trudno uwierzy, ale takie w這sy to te k這pot. Bez cieniowania s za ci篹kie I nie ka盥y fryzjer umie je obs逝篡.
Nie no, ja wiem, 瞠 takie w這sy to te k這pot, ale ja bym si bardzo ch皻nie zamieni豉. Bo wola豉bym wyci望 dega鄴wkami kiedy jest z czego, ni m璚zy si z tymi cieniutkimi kosmykami jakie mam. Zw豉szcza teraz, kiedy mi wypadaj od 2 miesi璚y i nie mog tego skutecznie zatrzyma (a badania mam pi瘯nie w normie)...
Niestety cienkich w這s闚 fryzjerzy te nie potrafi obcina i uk豉da, dlatego teraz tylko podcinam na prosto dla wyr闚nania starego cieniowania, a grzywk tn sobie sama. Finalnie jak b璠 mia豉 d逝窺ze w這sy b璠 ci望 w kszta速 " U ".

W genetycznym meczu przegra豉m z bratem, kt鏎y ma g瘰te i ciemne w這sy

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-09-20 o 20:31
mcromance jest offline  
Stary 2013-09-20, 20:46   #2496
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Kachula prosz moje brewki
I to po farbie 安ietnie wygl康a!

Cytat:
Eh... Zawsze chcemy to czego nie mamy Ja bym chcia豉 w這sy mojej mamy, bo ma bardzo g瘰te i ciemne naturalnie

A odno郾ie azjatyckich lok闚, chyba teraz ja wywo豉豉m fale uwielbienia i "ja tez takie chc"
Moja mama ma cienizn ale za to karnacj, kolor i oczy by造 zawsze moim marzeniem. Ona nawet w zim wygl康a jakby opala豉 si w tropikach

Cytat:
Nie no, ja wiem, 瞠 takie w這sy to te k這pot, ale ja bym si bardzo ch皻nie zamieni豉. Bo wola豉bym wyci望 dega鄴wkami kiedy jest z czego, ni m璚zy si z tymi cieniutkimi kosmykami jakie mam. Zw豉szcza teraz, kiedy mi wypadaj od 2 miesi璚y i nie mog tego skutecznie zatrzyma (a badania mam pi瘯nie w normie)...
Niestety cienkich w這s闚 fryzjerzy te nie potrafi obcina i uk豉da, dlatego teraz tylko podcinam na prosto dla wyr闚nania starego cieniowania, a grzywk tn sobie sama. Finalnie jak b璠 mia豉 d逝窺ze w這sy b璠 ci望 w kszta速 " U ".

W genetycznym meczu przegra豉m z bratem, kt鏎y ma g瘰te i ciemne w這sy
Faceci Nawet nie doceniaj w這s闚. Moja siostra ma tak g瘰te i ich nie szanuje.
Nie martw si w這sami na zapas. Jak ci powypadaj jak mi, a ju b璠zie ze 2 lata, to wtedy porozmawiamy. Mam wi璚ej ni 3/4 mniej w這s闚 ni dawniej. To strasznie wygl康a jak id w rozpuszczonych a one sklejaj si w trzy pasma i tak wisz... Przesta豉m chodzi w rozpuszczonych bo nawet szkoda te k豉ki pokazywa. Do tego masa, ale to masa baby hair po ca貫j d逝go軼i a przy blondzie wygl康a to na ostro spalone i pourywane w這sy. Ostatnio babka patrzy豉 na mnie z takim politowaniem jak ogl康a豉m kolejn blond farb. Gdyby tylko si przyjrza豉 to widzia豉by zdrowe w這sy z lekkim rozdwajaniem a nie spalone ko鎍e od rozja郾iania... Ciesz si tylko ile mi odrasta i za豉muj si jednocze郾ie, bo wida przez to ile w這s闚 mi wypad這.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-20, 20:49   #2497
martusia205
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 764

cze嗆!
od 4 lat farbuj si na br您, r騜ne odcienie. Dzi zakupi豉m na allegro henn orzechowy br您. Czy kt鏎a z Was jej u篡wa豉? prosze o opinie

http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline  
Stary 2013-09-20, 21:00   #2498
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Faceci Nawet nie doceniaj w這s闚. Moja siostra ma tak g瘰te i ich nie szanuje.
Nie martw si w這sami na zapas. Jak ci powypadaj jak mi, a ju b璠zie ze 2 lata, to wtedy porozmawiamy. Mam wi璚ej ni 3/4 mniej w這s闚 ni dawniej. To strasznie wygl康a jak id w rozpuszczonych a one sklejaj si w trzy pasma i tak wisz... Przesta豉m chodzi w rozpuszczonych bo nawet szkoda te k豉ki pokazywa. Do tego masa, ale to masa baby hair po ca貫j d逝go軼i a przy blondzie wygl康a to na ostro spalone i pourywane w這sy. Ostatnio babka patrzy豉 na mnie z takim politowaniem jak ogl康a豉m kolejn blond farb. Gdyby tylko si przyjrza豉 to widzia豉by zdrowe w這sy z lekkim rozdwajaniem a nie spalone ko鎍e od rozja郾iania... Ciesz si tylko ile mi odrasta i za豉muj si jednocze郾ie, bo wida przez to ile w這s闚 mi wypad這.
Matko, je郵i te twoje 3/4 w這s闚 mniej tak wygl康a to ja ci zazdroszcz. Ja normalnie mam tyle ile ty teraz... Wypadaniem na razie si nie przejmuj tylko czekam na wizyt u dermatolog z wynikami. Mam nadziej, 瞠 nie zaproponuje mi kolejnej alkoholowej wcierki ani r闚nie przesuszaj帷ego szamponu na wypadanie. Moje w這sy ostatnio i tak s same z siebie suchawe, wi璚 dodatkowe wysuszanie mi nie potrzebne.
Najwy瞠j spr鏏uj tranu, kt鏎y poleci豉 + kozieradki zewn皻rznie i b璠 鄉ierdzie pieczonym kurczakiem

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez martusia205 Poka wiadomo嗆
cze嗆!
od 4 lat farbuj si na br您, r騜ne odcienie. Dzi zakupi豉m na allegro henn orzechowy br您. Czy kt鏎a z Was jej u篡wa豉? prosze o opinie
Nie ten w徠ek - tutaj farbujemy tylko farbami chemicznymi. Gdzie s oddzielne w徠ki dla henny Khadi i og鏊nie henny. U篡j wyszukiwarki lub wpisz w google "henna / ewentualnie Khadi, jesli to ta / wizaz" to na pewno znajdziesz

mcromance jest offline  
Stary 2013-09-20, 21:35   #2499
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 783
GG do MorganLeFay

Kachula jak ju cykne豉 fotki swoim w這som to podziel si z nami
W 鈍ietle dziennym m鎩 kolor jest chyba troch ciemniejszy. A w這sy dopiero si "robi" zdrowe... w tamtym roku da豉m im popali - dwa rozjasniania pod rz康 na 6% po ca這軼i
Kupi豉m te genialn od篡wk (mask)! !! Nie mam mo磧iwo軼i teraz wklei linka z kwc ale to Naturvital aloesowa. Aloes bodaj瞠 na drugim miejscu w sk豉dzie, pachnie jak czysty sok z aloesu, nie ma zadnych silikonow, a w這sy s po niej boskie!!! Mi瘯kie i lejace. Tak瞠 polecam
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-09-20, 21:43   #2500
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
cze嗆!
Je郵i to jest Khadi to dobrze wybra豉 bo to dobra henna ale... Musisz da odpoczynek w這som po chemii, bo u mnie henna i farba chemiczna w odst瘼ie miesi帷a sko鎍zy豉 si na ostrym dy簑rze i kremem sterydowym na wielkie, piek帷e, czerwone i sw璠z帷e plamy na szyi
Wymywaj ostatni farb nawet i dwa miesi帷e. Co do orzechowego koloru (od Khadi) b璠ziesz mie 豉dny ch這dny jasny br您 je郵i Twoje w這sy dobrze z豉pi henn. U mnie 豉pa這 kiepsko (ciemny br您) i zostawia這 mn鏀two rudo軼i po czasie. Poza tym henna ma do嗆 specyficzny zapach, kt鏎y mnie stanowczo odrzuci od tego farbowania. No i czas... 2 czy 3 godziny ze 鄉ierdz帷 papk na g這wie to nie dla mnie. Po zafarbowaniu henn nie mo瞠sz umy g這wy niczym do dw鏂h dni, bo henna si utlenia. Do tego potrafi wysuszy w這sy. Tyle ode mnie. Acha, i sprawd ma陰 pr鏏k czy Ci nie uczuli bo mnie ca豉 g這wa sw璠zia豉.

Cytat:
Matko, je郵i te twoje 3/4 w這s闚 mniej tak wygl康a to ja ci zazdroszcz. Ja normalnie mam tyle ile ty teraz... Wypadaniem na razie si nie przejmuj tylko czekam na wizyt u dermatolog z wynikami. Mam nadziej, 瞠 nie zaproponuje mi kolejnej alkoholowej wcierki ani r闚nie przesuszaj帷ego szamponu na wypadanie. Moje w這sy ostatnio i tak s same z siebie suchawe, wi璚 dodatkowe wysuszanie mi nie potrzebne.
Najwy瞠j spr鏏uj tranu, kt鏎y poleci豉 + kozieradki zewn皻rznie i b璠 鄉ierdzie pieczonym kurczakiem
Ja Ci powiem jedno. Od tych wszystkich wcierek dostawa豉m na przemian 逝pie簑 po podra積ienia i wysuszenia skalpu. Ju jaki czas nic nie wcieram i jest dobrze. Nawet lepiej. Nie mam podra積ionego skalpu tym wcieraniem i nowe w這sy mocniej si trzymaj a potrafi豉m przy wcierkach po prostu "wyjmowa" je sobie z g這wy.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-20, 21:48   #2501
Kachula82
Zakorzenienie

Robi zawsze g逝pie miny wi璚 uci窸am fot
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P1050926.jpg (23,5 KB, 43 za豉dowa)

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-20, 21:51   #2502
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Ja Ci powiem jedno. Od tych wszystkich wcierek dostawa豉m na przemian 逝pie簑 po podra積ienia i wysuszenia skalpu. Ju jaki czas nic nie wcieram i jest dobrze. Nawet lepiej. Nie mam podra積ionego skalpu tym wcieraniem i nowe w這sy mocniej si trzymaj a potrafi豉m przy wcierkach po prostu "wyjmowa" je sobie z g這wy.
Ja normalnie zupe軟ie nic nie wcieram, bo mi si nie chce. Ale teraz jak mi tak lec chc spr鏏owa z t kozieradk, bo tania i jak si nie sprawdzi to nie szkoda wyrzuci. No i b璠 robi t "wcierk" sama, wi璚 nie b璠zie tam p馧 opakowania alkoholu (brrr....).
Kiedy u篡wa豉m Jantar, nawet fajna by豉, ale niestety przet逝szcza豉 mi bardzo w這sy. No i dost瘼no嗆 te 鈔ednio na je瘸.

mcromance jest offline  
Stary 2013-09-20, 21:55   #2503
martusia205
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 764

Cytat:
Je郵i to jest Khadi to dobrze wybra豉 bo to dobra henna ale... Musisz da odpoczynek w這som po chemii, bo u mnie henna i farba chemiczna w odst瘼ie miesi帷a sko鎍zy豉 si na ostrym dy簑rze i kremem sterydowym na wielkie, piek帷e, czerwone i sw璠z帷e plamy na szyi
Wymywaj ostatni farb nawet i dwa miesi帷e. Co do orzechowego koloru (od Khadi) b璠ziesz mie 豉dny ch這dny jasny br您 je郵i Twoje w這sy dobrze z豉pi henn. U mnie 豉pa這 kiepsko (ciemny br您) i zostawia這 mn鏀two rudo軼i po czasie. Poza tym henna ma do嗆 specyficzny zapach, kt鏎y mnie stanowczo odrzuci od tego farbowania. No i czas... 2 czy 3 godziny ze 鄉ierdz帷 papk na g這wie to nie dla mnie. Po zafarbowaniu henn nie mo瞠sz umy g這wy niczym do dw鏂h dni, bo henna si utlenia. Do tego potrafi wysuszy w這sy. Tyle ode mnie. Acha, i sprawd ma陰 pr鏏k czy Ci nie uczuli bo mnie ca豉 g這wa sw璠zia豉.

dzi瘯uj zawar豉 wszystkie informacje kt鏎e mnie nurtowa造. Tak to khadi. W這sy ostatni raz farbowa豉m w czerwcu wi璚 mysl, 瞠 b璠zie okej, ale mam tez tendencj do rudego po sp逝kiwaniu. No nic spr鏏uj, bo mam ju do嗆 farb chemicznych, bardzo niszcz mi w這sy, i wzmacniaj wypadnie. Jeszcze raz dzi瘯i

http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline  
Stary 2013-09-20, 21:55   #2504
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Od dzi b璠ziemy na ciebie wo豉 Rachel ζdny kolor, coraz 豉dniejszy. Ale ja i tak b璠 ci庵n望 na razie poziom 5 (ewentualnie ze skokami na 6)

mcromance jest offline  
Stary 2013-09-20, 22:10   #2505
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
dzi瘯uj zawar豉 wszystkie informacje kt鏎e mnie nurtowa造. Tak to khadi. W這sy ostatni raz farbowa豉m w czerwcu wi璚 mysl, 瞠 b璠zie okej, ale mam tez tendencj do rudego po sp逝kiwaniu. No nic spr鏏uj, bo mam ju do嗆 farb chemicznych, bardzo niszcz mi w這sy, i wzmacniaj wypadnie. Jeszcze raz dzi瘯i
Prosz bardzo. S i farby bez ppd i innych 鈍i雟tw, m闚i o profesjonalnych. Dobre nie wyp逝kuj sie tak szybko i mo積a farbowa tylko odrosty a reszt w這s闚 od鈍ie瘸 np raz na 3 miesi帷e. S te farby zio這we/apteczne jak herbatint, Color&Soin i inne.

Cytat:
Od dzi b璠ziemy na ciebie wo豉 Rachel ζdny kolor, coraz 豉dniejszy. Ale ja i tak b璠 ci庵n望 na razie poziom 5 (ewentualnie ze skokami na 6)
Kolor spieram i spieram. Mam dwie farby i kusz ale musz wytrzyma Normalnie ju bym dawno po這篡豉 kolejn rozja郾iaj帷 ale... o w這sy musz dba i pewnie na pocz徠ku pa寮ziernika co zrobi.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-20, 22:15   #2506
Kachula82
Zakorzenienie

I w s這neczku
Musz jeszcze tylko dobrze zafarbowa nier闚no軼i po ombre i b璠zie cacy. No chyba 瞠 zrobi nowe ombre na tych co mam...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wa.jpg (46,4 KB, 36 za豉dowa)

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-20, 22:17   #2507
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
安ietny kolor . Nic rudego nie widz
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-09-20, 22:20   #2508
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
安ietny kolor . Nic rudego nie widz
Dlatego pisa豉m, 瞠 musz si do blondu przyzwyczai bo widz rude

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-20, 22:22   #2509
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
I w s這neczku
Musz jeszcze tylko dobrze zafarbowa nier闚no軼i po ombre i b璠zie cacy. No chyba 瞠 zrobi nowe ombre na tych co mam...
No i gdzie ty Rachel rudo嗆 widzisz? Paranoiczka Przyzwyczaisz si, to wra瞠nie rudo軼i minie

mcromance jest offline  
Stary 2013-09-20, 22:25   #2510
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
No i gdzie ty Rachel rudo嗆 widzisz? Paranoiczka Przyzwyczaisz si, to wra瞠nie rudo軼i minie
Mam nadziej

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-22, 14:35   #2511
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Mam nadziej
A jak nie to my ci przyzwyczaimy, jak b璠ziemy mia造 do嗆 twojego "rude wiedz, rude"

Swoj drog ciekawe jak tam goldika 篡je. Jak dobrze pami皻am, to wczoraj 郵ub mia豉. Pewnie wyko鎍zona jest tymi przygotowaniami i nerwami

mcromance jest offline  
Stary 2013-09-22, 15:26   #2512
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 714
Odp: Br您owow這se farbowane Cz.V

Goldika ma dzi pewnie poprawiny

......................... ........
Wys豉ne z Samsung Galaxy S3
Weronisia jest offline  
Stary 2013-09-22, 15:42   #2513
mcromance
Zakorzenienie

Dot.: Odp: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Goldika ma dzi pewnie poprawiny
Wiem, wiem. Ja tak og鏊nie m闚i豉m, 瞠 ciekawe co porabia

mcromance jest offline  
Stary 2013-09-23, 08:40   #2514
Kachula82
Zakorzenienie

Witam Was po nieprzespanej nocy.
Moje najstarsze dosta這 wczoraj dreszczy,gor帷zki i boli go g這wa. Nie mog zbi tej francy gor帷zki poni瞠j 38 od wczoraj... Aby zapisa si do lekarza czeka豉m ponad 11min przy telefonie a w ko鎍u kto 豉skawie odbierze. Lekarza mamy dopiero o 14:30! Ja ju nie jem z nerw闚, niedobrze mi bo si denerwuj i jeszcze musimy czeka do tej piekielnej czternastej! Nigdy tak nie chorowa. Zimne ok豉dy grzej si szybko i nie wiem ju co robi. Mam nadziej, 瞠 to nic powa積ego bo by super jak zawsze, szli鄉y do zoo i nagle dosta tych dreszczy i gor帷zki, straci humor i p豉ka.
Na dodatek m捫 musia jecha dzisiaj koniecznie a do Lublina i ja sama tak siedz i ci庵le my郵 i my郵 a musia豉m tu si wy瘸li. Nienawidz tych sytuacji gdy nie mo瞠sz pom鏂 w豉snemu dziecku

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-23, 10:50   #2515
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Moje najstarsze dosta這 wczoraj dreszczy,gor帷zki i boli go g這wa. Nie mog zbi tej francy gor帷zki poni瞠j 38 od wczoraj... Aby zapisa si do lekarza czeka豉m ponad 11min przy telefonie a w ko鎍u kto 豉skawie odbierze. Lekarza mamy dopiero o 14:30! Ja ju nie jem z nerw闚, niedobrze mi bo si denerwuj i jeszcze musimy czeka do tej piekielnej czternastej! Nigdy tak nie chorowa. Zimne ok豉dy grzej si szybko i nie wiem ju co robi. Mam nadziej, 瞠 to nic powa積ego bo by super jak zawsze, szli鄉y do zoo i nagle dosta tych dreszczy i gor帷zki, straci humor i p豉ka.
Na dodatek m捫 musia jecha dzisiaj koniecznie a do Lublina i ja sama tak siedz i ci庵le my郵 i my郵 a musia豉m tu si wy瘸li. Nienawidz tych sytuacji gdy nie mo瞠sz pom鏂 w豉snemu dziecku
Oj wsp馧czuj Ci bardzo wyobra瘸m sobie jak musisz si czu. .. swoja drog czeka na lekarza tyle godzin to jest jaka paranoja!!! Jak i ca豉 nasza "wspania豉" s逝瘺a zdrowia
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-09-23, 12:08   #2516
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Ja zadam takie g逝pie pytanie: a pr鏏owa豉 mo瞠 zimne ok豉dy z sod oczyszczon?
Ja jak sobie co st逝k lub inne kuku skutkuj帷e wzrostem temperatury to w豉郾ie takie robi. Ostatnio moja mama sobie nog zwichn窸a i jej do嗆 mocno spuch豉. Takie ok豉dy z sod 豉dnie jej 軼i庵n窸y opuchlizn i nie grza造 si tak szybko jak same z wod.

A odno郾ie wizyty u lekarza, witajmy w Polsce. Paranoja z tym normalnie. Z reszt z tego co czytam i s造sz to nie tylko w przychodniach jest tak "weso這".
Ja wiem co czujesz, bo prze篡wa豉m to jakie 8 lat temu, jak moja mama by豉 鈍ie穎 po operacji i na rehabilitacji poza domem, a mi si brat rozchorowa. No i 瞠by by這 weso這 w domu by tatu stulecia, kt鏎y mia nas g喚boko w 4 literach. Nawet nie zapyta jak si m這dy czuje i czy nie trzeba do lekarza. Sama musia豉m znale潭 wszystkie papiurki i i嗆 z nim do przychodni. Okaza這 si, 瞠 to by這 po prostu silniejsze przezi瑿ienie, ale co si nadenerwowa豉m, 瞠 m這dego co boli to moje.

Kurcze, szkoda, 瞠 nie masz kogo z dzieckiem zostawi, bo mog豉by czatowa w przychodni na wolne miejsce i potem da zna komu, 瞠by chi dziecko przywi霩. Bo na bank b璠 pacjenci-duchy, kt鏎zy tylko blokuj kolejk...
Ja u siebie mam nieco 豉twiej, bo miasto mniejsze i ludzi mniej. Rzadko chodz do lekarza, ale jak ju musz to czekam max. godzin w kolejce. Je郵i oczywi軼ie przyjd zanim rejestracja zamknie sw鎩 kramik.

W ka盥ym razie - trzymaj si i nie dawaj 砰cz mamusi cierpliwo軼i, a m這demu zdr闚ka

Cytat:
Oj wsp馧czuj Ci bardzo wyobra瘸m sobie jak musisz si czu. .. swoja drog czeka na lekarza tyle godzin to jest jaka paranoja!!! Jak i ca豉 nasza "wspania豉" s逝瘺a zdrowia
Zgadzam si, nasza "ochrona zdrowia", bo oni si przemianowali ze s逝瘺y na ochron , jest czasem o kant ty趾a pot逝c. Je郵i nie trafisz na lekarza z powo豉nia, to mo瞠sz si d逝go leczy.
A NFZ tylko wzmacnia ta paranoj ze swoimi limitami i innymi bzdurami branymi z kosmosu...

Czas edycji: 2013-09-23 o 12:11
mcromance jest offline  
Stary 2013-09-23, 19:43   #2517
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Ja zadam takie g逝pie pytanie: a pr鏏owa豉 mo瞠 zimne ok豉dy z sod oczyszczon?
Ja jak sobie co st逝k lub inne kuku skutkuj帷e wzrostem temperatury to w豉郾ie takie robi. Ostatnio moja mama sobie nog zwichn窸a i jej do嗆 mocno spuch豉. Takie ok豉dy z sod 豉dnie jej 軼i庵n窸y opuchlizn i nie grza造 si tak szybko jak same z wod.

A odno郾ie wizyty u lekarza, witajmy w Polsce. Paranoja z tym normalnie. Z reszt z tego co czytam i s造sz to nie tylko w przychodniach jest tak "weso這".
Ja wiem co czujesz, bo prze篡wa豉m to jakie 8 lat temu, jak moja mama by豉 鈍ie穎 po operacji i na rehabilitacji poza domem, a mi si brat rozchorowa. No i 瞠by by這 weso這 w domu by tatu stulecia, kt鏎y mia nas g喚boko w 4 literach. Nawet nie zapyta jak si m這dy czuje i czy nie trzeba do lekarza. Sama musia豉m znale潭 wszystkie papiurki i i嗆 z nim do przychodni. Okaza這 si, 瞠 to by這 po prostu silniejsze przezi瑿ienie, ale co si nadenerwowa豉m, 瞠 m這dego co boli to moje.

Kurcze, szkoda, 瞠 nie masz kogo z dzieckiem zostawi, bo mog豉by czatowa w przychodni na wolne miejsce i potem da zna komu, 瞠by chi dziecko przywi霩. Bo na bank b璠 pacjenci-duchy, kt鏎zy tylko blokuj kolejk...
Ja u siebie mam nieco 豉twiej, bo miasto mniejsze i ludzi mniej. Rzadko chodz do lekarza, ale jak ju musz to czekam max. godzin w kolejce. Je郵i oczywi軼ie przyjd zanim rejestracja zamknie sw鎩 kramik.

W ka盥ym razie - trzymaj si i nie dawaj 砰cz mamusi cierpliwo軼i, a m這demu zdr闚ka

Zgadzam si, nasza "ochrona zdrowia", bo oni si przemianowali ze s逝瘺y na ochron , jest czasem o kant ty趾a pot逝c. Je郵i nie trafisz na lekarza z powo豉nia, to mo瞠sz si d逝go leczy.
A NFZ tylko wzmacnia ta paranoj ze swoimi limitami i innymi bzdurami branymi z kosmosu...
Cytat:
By造 ok豉dy zimne bez sody bo mamy takie 瞠lowe do ch這dzenia. Lekarz powiedzia豉, 瞠 to jaki wirus. Typowe objawy wirusa. Na leki wyda豉m ok 170z... 疾 te musia豉m ignorowa pierwsze objawy! Zawsze to potem drogo si ko鎍zy M這dszego te kaza豉 przetrzyma w domu. Tydzie mam siedzie z nimi. Wyobra瘸cie sobie jakby to by這 gdybym teraz znalaz豉 prac i nagle mam siedzie w domu a nie i嗆 do nowej roboty? Chyba szybko by mi podzi瘯owali. Poza tym ja te jaka niewyra幡a jestem... Nie wiem co jest bo nigdy tak nie chorowali鄉y a teraz bach! I to nie z przedszkola mi to przynie郵i. Jak捷 franc pu軼i造 鈍inie w powietrze bo i nagle tych reklam na gryp wsz璠zie pe軟o.
Co do godzin lekarzy to akurat o tej dopiero lekarz na chore dzieci przyjmowa豉. Mnie najbardziej wkur...o te czekanie przy telefonie. 2 razy dzwoni豉m po 5 min i nic, w ko鎍u za trzecim razem po 11minutach(!) odebra豉 babeczka w rejestracji!
Niestety po陰czono mi przychodni dzieci璚 z normaln dla doros造ch (kiedy mia豉m po prostu oddzielny budynek dla samych dzieci) a tu kobitom nie spieszy si odbiera, bo pe軟o przed okienkiem emeryt闚 chc帷ych si leczy na wszystko. I ok, niech si lecz ale czemu kobita z sekcji dzieci璚ej r闚nie ich zapisuje i nie odbiera przez to telefonu od ludzi chc帷ych dziecko zapisa! Przecie ku...a nie ubior dw鏂h ma造ch dzieciak闚, w tym jedno przelewaj帷e si przez r璚e i nie stan w kolejce razem z tymi ludziskami aby si zapisa no i oczywi軼ie potem wr鏂i do domu, bo lekarz jest p騧niej.
Ale nie wa積e. Teraz musz wyleczy te moje biedaki i za siebie si wzi望 bo coraz gorzej si czuj

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-23, 19:49   #2518
mcromance
Zakorzenienie

To wsp馧czuj. U mnie nadal na szcz窷cie przychodnia dzieci璚a i dla doros造ch s oddzielne i w 2 r騜nych punktach w mie軼ie.
Co nie zmienia faktu, 瞠 jak ju potrzebuj i嗆 do tego lekarza, to zawsze si rejestracj za豉twia przez znajom piel璕niark, kt鏎a tam pracuje.
Bo inaczej tak jak ty napisa豉, musia豉bym lecie rano si zapisa (przepychaj帷 si z emerytami, kt鏎zy nie maj co robi tylko od 5 nad ranem czatuj pod przychodni), potem wr鏂i do domu, 瞠by zn闚 za kilka godzin i嗆 na wizyt...
Eh... Polska...

Dobrze chocia, 瞠 was przyj窸a. Na leki si wywali這, ale trudno, oby tylko pomog造.

Czas edycji: 2013-09-23 o 19:53
mcromance jest offline  
Stary 2013-09-23, 20:08   #2519
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
To wsp馧czuj. U mnie nadal na szcz窷cie przychodnia dzieci璚a i dla doros造ch s oddzielne i w 2 r騜nych punktach w mie軼ie.
Co nie zmienia faktu, 瞠 jak ju potrzebuj i嗆 do tego lekarza, to zawsze si rejestracj za豉twia przez znajom piel璕niark, kt鏎a tam pracuje.
Bo inaczej tak jak ty napisa豉, musia豉bym lecie rano si zapisa (przepychaj帷 si z emerytami, kt鏎zy nie maj co robi tylko od 5 nad ranem czatuj pod przychodni), potem wr鏂i do domu, 瞠by zn闚 za kilka godzin i嗆 na wizyt...
Eh... Polska...

Dobrze chocia, 瞠 was przyj窸a
. Na leki si wywali這, ale trudno, oby tylko pomog造.
Nie mia豉 innego wyj軼ia. U nas jest tak, 瞠 chore dzieci zapisujemy tego samego dnia co b璠 przyjmowane. Nie ma wcze郾iejszych zapis闚. Dlatego tak zale瘸這 mi na tym telefonie aby przypadkiem kto mi "numerka" nie zabra. Im szybciej si dodzwoni tym szybciej mnie zapisz. Wg godzin przyj耩 dzieci by豉m druga. Szkoda tylko, 瞠 nie widzia豉m nikogo przede mn. No chyba, 瞠 w 10min kogo za豉twi豉...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-23, 20:19   #2520
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Nie mia豉 innego wyj軼ia. U nas jest tak, 瞠 chore dzieci zapisujemy tego samego dnia co b璠 przyjmowane. Nie ma wcze郾iejszych zapis闚. Dlatego tak zale瘸這 mi na tym telefonie aby przypadkiem kto mi "numerka" nie zabra. Im szybciej si dodzwoni tym szybciej mnie zapisz. Wg godzin przyj耩 dzieci by豉m druga. Szkoda tylko, 瞠 nie widzia豉m nikogo przede mn. No chyba, 瞠 w 10min kogo za豉twi豉...
Ekhm... Co to ja pisa豉m? "Bo na bank b璠 pacjenci-duchy, kt鏎zy tylko blokuj kolejk..."
Podejrzewam, 瞠 to raczej to, bo by musia豉 min望 kogo wychodz帷ego z dzieckiem id帷 tam. A skoro nie mija豉, to znaczy, 瞠 by pusty numerek
Mogliby wprowadzi zap豉t za nieuzasadnione niestawienie si na wizyt / nie odwo豉nie wizyty. Mo瞠 wtedy by si ludzie ogarn瘭i. Bo innego wyj軼ia nie widz

mcromance jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:31.