Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 88 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-09-28, 10:15   #2611
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Poka wiadomo嗆
chyba przyciemni w這sy do poziomu 5 cho na razie to tylko taka lu幡a my郵 ma kt鏎a z was zdj璚ia w這s闚 z tego poziomu ?
Poziom 5 z regu造 wygl康a prawie jak 4. Zale篡 te od firmy i odcienia. Ja kiedy bra豉m 5Av z Matrixa wyszed bardzo ciemno chocia praktycznie jak na palecie.
aktualizacja 2 2013.jpg

Musisz patrze na palety.

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-28, 11:20   #2612
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 962

Kachula daj Ty odpoczac tym wlosom

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-09-28, 11:29   #2613
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
S i tacy kt鏎ym busz nie przeszkadza...

Co do tych farb to nawet nie w Azji ale og鏊nie za granic gdzie jest pe軟o ciemnosk鏎ych, Latynosek i Azjatek i w og鏊e, marki tworz specjalnie rozja郾iaj帷e kolory. Np kupuj帷 tam co z Loreala szukasz w nazwie hi-lift Numeracja zaczyna si cz瘰to literami UL o np: http://www.youtube.com/watch?v=DsPt-Vpunl8 i wtedy te ich w這sy zostaj rozja郾ione. Kurde czemu my nie mamy takich specjalnych farb. Przecie s laski co im si ci篹ko rozja郾iaj w這sy. My zawsze musimy rozja郾iaczem dzia豉 a tam od razu mo瞠sz mie co popielatego a nie 鄴速ko po rozja郾iaczu.
Wiesz, zasada ta sama co przy r騜nych podk豉dach i pudrach. Nie ma u nas naprawd jasnych odcieni, bo przecie wszystkie Polki s opalone na pomara鎍z, albo maj r騜owe podtony w sk鏎ze. <ironia mode ON> No widzia豉 kiedy jak捷 jasn, bia陰 jak m彗a Polk? <ironia mode OFF>

Przecie to samo jest z poszczeg鏊nymi odcieniami farb. Jak szuka豉m 5/1 to niekt鏎e firmy tylko maj. A jak chcia豉m sobie bra 5/1, albo nawet 6/1 z Wella Koleston to w Polsce nie do dostania, bo "kraj zadecydowa jakie farby s w obiegu".

No ja nie wiem, co za debile wybieraj odcienie tego. No i p騧niej dziewczyny ko鎍z z popalonymi rozja郾iaczem w這sami, bo nie ma dobrych farb rozja郾iaj帷ych...

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline  
Stary 2013-09-28, 11:32   #2614
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Poka wiadomo嗆
chyba przyciemni w這sy do poziomu 5 cho na razie to tylko taka lu幡a my郵 ma kt鏎a z was zdj璚ia w這s闚 z tego poziomu ?
Oto m鎩 5/0 w Inebryi zaraz po farbowaniu. Do嗆 ciemny i praktycznie nic si nie spiera.
W sumie akurat z Inebryi mog豉m bra poziom 6. Za p騧no teraz na 瘸le, ale na przysz這嗆 ju wiem

Inebrya A3.jpg

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-09-28 o 11:37
mcromance jest offline  
Stary 2013-09-28, 11:34   #2615
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
Oto m鎩 5/0 w Inebryi zaraz po farbowaniu. Do嗆 ciemny i praktycznie nic si nie spiera.
W sumie akurat z Inebryi mog豉m bra poziom 6. Za p騧no teraz na 瘸le, ale na przysz這嗆 ju wiem

Za陰cznik 5425100
piekny jak wymecze Illumine to chyba skusze sie na poglebiona nature z Inebrya sesese

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-09-28, 11:45   #2616
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
Witamy pani, witamy My tu sobie cierpliwie czekamy na fotk fryzurki jak mia豉 zrobion na 郵ub.
Przynajmniej ja czekam

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
piekny jak wymecze Illumine to chyba skusze sie na poglebiona nature z Inebrya sesese
Szczerze ci radz zacz望 od zwyk貫j natury Ja ju jestem 3 tygodnie po farbowaniu, myj w這sy co 2 dni i kolor praktycznie nie ruszony.

W這sy te s w dobrym stanie, nie ma suszku jak po Matrixie.
Tylko nie wiem, czy to dlatego, 瞠 je wi璚ej olejuj, czy zwyczajnie farba delikatniejsza

W ka盥ym razie dosz豉m do wniosku, 瞠 moje w這sy kochaj delikatne silikony. 2 razy ostatnio na這篡豉m jedwab z Green Pharmacy na ca貫 w這sy poza jakimi 5 cm przy skalpie. No i jest bomba. Mam obj皻o嗆, a na d逝go軼i 豉dne wyg豉dzenie. Resztki starego cieniowania nadal mi fruwaj wok馧 豚a, ale powoli b璠 si go pozbywa.

No i nie uwierzycie. Moja mama znalaz豉 co dla mnie na wypadaj帷e w這sy. Powiedzia豉, 瞠bym dro盥瞠 pi豉
O鈍ieci豉m j, 瞠 pr鏏owa豉m ju, ale nie wchodz bo smak okropny i si w wodzie do ko鎍a nie rozpuszczaj. "To r鏏 z mlekiem, ja ci nawet zrobi". Tia... Dzi瘯i wielkie, jak mi mamunia dro盥瞠 zrobi to urosn i dostan dro盥篡cy. Wida sama b璠 musia豉 spr鏏owa zrobi z mlekiem, 瞠by da豉 spok鎩.
Ciekawa jestem, kiedy odkryje kozieradk

mcromance jest offline  
Stary 2013-09-28, 13:20   #2617
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Kupi豉m now farb dzisiaj... Nie bij

Cytat:
Wiesz, zasada ta sama co przy r騜nych podk豉dach i pudrach. Nie ma u nas naprawd jasnych odcieni, bo przecie wszystkie Polki s opalone na pomara鎍z, albo maj r騜owe podtony w sk鏎ze. <ironia mode ON> No widzia豉 kiedy jak捷 jasn, bia陰 jak m彗a Polk? <ironia mode OFF>

Przecie to samo jest z poszczeg鏊nymi odcieniami farb. Jak szuka豉m 5/1 to niekt鏎e firmy tylko maj. A jak chcia豉m sobie bra 5/1, albo nawet 6/1 z Wella Koleston to w Polsce nie do dostania, bo "kraj zadecydowa jakie farby s w obiegu".

No ja nie wiem, co za debile wybieraj odcienie tego. No i p騧niej dziewczyny ko鎍z z popalonymi rozja郾iaczem w這sami, bo nie ma dobrych farb rozja郾iaj帷ych...
Dok豉dnie Nie wiem czemu kto ustala co ma mi si podoba. Dlatego u nas tyle lasek z tymi samymi kolorami. Ci篹ko si wyr騜ni jak mamy do wyboru podstawowe odcienie w ka盥ej firmie.

Cytat:

Za陰cznik 5425100

Cytat:
Ale to 5/0. 5/00 to ju prawie czer.

Cytat:
Witamy pani, witamy My tu sobie cierpliwie czekamy na fotk fryzurki jak mia豉 zrobion na 郵ub.
Przynajmniej ja czekam

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Szczerze ci radz zacz望 od zwyk貫j natury Ja ju jestem 3 tygodnie po farbowaniu, myj w這sy co 2 dni i kolor praktycznie nie ruszony.

W這sy te s w dobrym stanie, nie ma suszku jak po Matrixie.
Tylko nie wiem, czy to dlatego, 瞠 je wi璚ej olejuj, czy zwyczajnie farba delikatniejsza

W ka盥ym razie dosz豉m do wniosku, 瞠 moje w這sy kochaj delikatne silikony. 2 razy ostatnio na這篡豉m jedwab z Green Pharmacy na ca貫 w這sy poza jakimi 5 cm przy skalpie. No i jest bomba. Mam obj皻o嗆, a na d逝go軼i 豉dne wyg豉dzenie. Resztki starego cieniowania nadal mi fruwaj wok馧 豚a, ale powoli b璠 si go pozbywa.

No i nie uwierzycie. Moja mama znalaz豉 co dla mnie na wypadaj帷e w這sy. Powiedzia豉, 瞠bym dro盥瞠 pi豉
O鈍ieci豉m j, 瞠 pr鏏owa豉m ju, ale nie wchodz bo smak okropny i si w wodzie do ko鎍a nie rozpuszczaj. "To r鏏 z mlekiem, ja ci nawet zrobi". Tia... Dzi瘯i wielkie, jak mi mamunia dro盥瞠 zrobi to urosn i dostan dro盥篡cy. Wida sama b璠 musia豉 spr鏏owa zrobi z mlekiem, 瞠by da豉 spok鎩.
Ciekawa jestem, kiedy odkryje kozieradk
Ja te na te fotki czekam. Nie kar mamy, ona chce dobrze. Jak moja. Doradzi豉 mi w wakacje abym jaki suplement na te w這sy 造ka豉 A co ja od 2 lat robi to ju inna beczka

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-28, 14:46   #2618
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Kupi豉m now farb dzisiaj... Nie bij
Szaleju si nam Kachula najad豉
A dobry odcie chocia wzi窸a tym razem?

Cytat:
Dok豉dnie Nie wiem czemu kto ustala co ma mi si podoba. Dlatego u nas tyle lasek z tymi samymi kolorami. Ci篹ko si wyr騜ni jak mamy do wyboru podstawowe odcienie w ka盥ej firmie.
Ja mam w nosie wyr騜nienie si. Ja chc mie to co mi si podoba, a nie co kto uzna, 瞠 ma mi si podoba.
Jakbym mia豉 wi璚ej kasy to bym sobie na ebay kupowa豉, a nie na allegro i bez 豉ski kochanego kraju wybieraj帷ego za mnie.

Cytat:
ζdny co? Troszk si spra, ale leciutko i jest teraz 鈔ednio-ciemny br您.
A ja odkry豉m, 瞠 mam w這sy o r騜nej budowie, bo jak patrz pod odpowiednik k徠em po ko鎍ach, to niekt鏎e s br您owe, a niekt鏎e b造skaj na rudo. Taki baleja w wersji super mikro

Cytat:
Ja te na te fotki czekam. Nie kar mamy, ona chce dobrze. Jak moja. Doradzi豉 mi w wakacje abym jaki suplement na te w這sy 造ka豉 A co ja od 2 lat robi to ju inna beczka
Ja wiem, 瞠 ona chce dobrze, ale jak ja bym jej powiedzia豉, 瞠 b璠 pi豉 dro盥瞠 to by by這 "a po co ci to? si rozchorujesz". Tak samo m闚i豉 jak m璚zy豉m si miesi帷 ze skrzypokrzyw.
Ale jak kto jej powie i sama poczyta, to kurde zmienia zdanie. Tylko mnie nigdy s逝cha nie chce. Dobrze, 瞠 chocia zacz窸a s逝cha jak jej doradzam, co ma kupi do ubrania. Przynajmniej od tego czasu nie chodzi w "babcinych" spodniach i dziwnych bluzkach.

mcromance jest offline  
Stary 2013-09-28, 15:26   #2619
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Szaleju si nam Kachula najad豉
A dobry odcie chocia wzi窸a tym razem?

Ja mam w nosie wyr騜nienie si. Ja chc mie to co mi si podoba, a nie co kto uzna, 瞠 ma mi si podoba.
Jakbym mia豉 wi璚ej kasy to bym sobie na ebay kupowa豉, a nie na allegro i bez 豉ski kochanego kraju wybieraj帷ego za mnie.

ζdny co? Troszk si spra, ale leciutko i jest teraz 鈔ednio-ciemny br您.
A ja odkry豉m, 瞠 mam w這sy o r騜nej budowie, bo jak patrz pod odpowiednik k徠em po ko鎍ach, to niekt鏎e s br您owe, a niekt鏎e b造skaj na rudo. Taki baleja w wersji super mikro

Ja wiem, 瞠 ona chce dobrze, ale jak ja bym jej powiedzia豉, 瞠 b璠 pi豉 dro盥瞠 to by by這 "a po co ci to? si rozchorujesz". Tak samo m闚i豉 jak m璚zy豉m si miesi帷 ze skrzypokrzyw.
Ale jak kto jej powie i sama poczyta, to kurde zmienia zdanie. Tylko mnie nigdy s逝cha nie chce. Dobrze, 瞠 chocia zacz窸a s逝cha jak jej doradzam, co ma kupi do ubrania. Przynajmniej od tego czasu nie chodzi w "babcinych" spodniach i dziwnych bluzkach.
No z tym odcieniem nie jestem pewna... Wzi窸am niby natur, na opakowaniu by normalny jasny blond ale nazwa co do mnie nie przemawia a patrz帷 co dziewczynom wychodzi na g這wie po tym odcieniu to ju sama nie wiem. Jedne maj w豉郾ie taki 豉dny naturalny bardzo jasny blond a inne... niebieskie w這sy jak po popielatym. G逝piej. Kupi豉m tak瞠 fioletowy szampon. U Mysi wyczyta豉m, 瞠 czasami ziele mo積a skorygowa takim szamponem bo fioletowy zawiera jakie czerwone barwniki. Ale chyba pog喚bi豉m sobie ziele Normalnie tylko umy豉m w這sy dwa razy r騜nymi szamponami i na ko鎍u tym fioletowym. Na troch dos這wnie spieni豉m i kurka chyba ziele to tylko z豉pa豉 mocniej. Ech. Musz chyba i farb wymieni i do Bunny naprawd uderzy.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-28, 15:39   #2620
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
No z tym odcieniem nie jestem pewna... Wzi窸am niby natur, na opakowaniu by normalny jasny blond ale nazwa co do mnie nie przemawia a patrz帷 co dziewczynom wychodzi na g這wie po tym odcieniu to ju sama nie wiem. Jedne maj w豉郾ie taki 豉dny naturalny bardzo jasny blond a inne... niebieskie w這sy jak po popielatym. G逝piej. Kupi豉m tak瞠 fioletowy szampon. U Mysi wyczyta豉m, 瞠 czasami ziele mo積a skorygowa takim szamponem bo fioletowy zawiera jakie czerwone barwniki. Ale chyba pog喚bi豉m sobie ziele Normalnie tylko umy豉m w這sy dwa razy r騜nymi szamponami i na ko鎍u tym fioletowym. Na troch dos這wnie spieni豉m i kurka chyba ziele to tylko z豉pa豉 mocniej. Ech. Musz chyba i farb wymieni i do Bunny naprawd uderzy.
Uuuu... Niedobrze To farby nawet nie k豉d, bo po co jak ma ci kolor spitoli. Podpytaj Bunny i mo瞠 jak捷 profesk bierz.

mcromance jest offline  
Stary 2013-09-28, 16:04   #2621
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Uuuu... Niedobrze To farby nawet nie k豉d, bo po co jak ma ci kolor spitoli. Podpytaj Bunny i mo瞠 jak捷 profesk bierz.
Te o tym my郵...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-28, 16:28   #2622
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Te o tym my郵...
Czyli jeszcze jest nadzieja dla ciebie
A tak na serio, teraz to musisz na spokojnie pomy郵e, popatrzy co masz za odcie i dopiero dobiera. No i dawno w blondzie nie chodzi豉, to musisz popyta si innych blondynek i przypomnie jak to sz這 z farbowaniem.

mcromance jest offline  
Stary 2013-09-28, 16:44   #2623
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Czyli jeszcze jest nadzieja dla ciebie
A tak na serio, teraz to musisz na spokojnie pomy郵e, popatrzy co masz za odcie i dopiero dobiera. No i dawno w blondzie nie chodzi豉, to musisz popyta si innych blondynek i przypomnie jak to sz這 z farbowaniem.
Ju si zapyta豉m. Jak rozmawia造 pomi璠zy sob tak teraz cisza Ja tylko chce w這sy Przybylskiej teraz, ju mi Aniston przesz豉 bo ta ma pasemka, baleja i B鏬 wie co jeszcze.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-28, 16:57   #2624
goldika
Zakorzenienie

oki wrzucam slubna ale jakosc srednia bo wykadrowywalam z calosciowych fotek i bonus moja kiecka slubna juz z podpietym trenem.

fotki usune wieczorem i tak bo nei lubie sie na forum upubliczniac.

Panna M這da'13

Edytowane przez goldika
Czas edycji: 2013-09-29 o 15:56
goldika jest offline  
Stary 2013-09-28, 17:03   #2625
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
oki wrzucam slubna ale jakosc srednia bo wykadrowywalam z calosciowych fotek i bonus moja kiecka slubna juz z podpietym trenem.

Sukienka z tym paskiem mega!!!!!! W這sy pi瘯nie upi皻e!

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-28, 17:20   #2626
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 713

Goldika pi瘯na fryzurka. Sukienka te

Kachula a ty normalnie po doopie dostaniesz. Daj 瞠 ju spok鎩 z farbowaniem! Daj si zieleni wyp逝kac i nie cuduj. Po naturze blond ma prawo tak wygl康a. A tragedii na g這wie nie masz,瞠by a tak teraz cudowa.
Musia豉by mie tak ziele jak ja mia豉m, 瞠by si za豉mywac. To co ci wysz這 wcale nie jest z貫. Kolorek jeszcze 'dojdzie' .

Mcromance kolorek przepi瘯ny i a trudno uwierzy, 瞠 po tej samej farbie co ja mam. Gdyby mi tak 豉dnie wysz這, to by豉bym szcz窷liwa.

A poza tym (nie obra嬈ie si) to nie lubi takiego uog鏊niania, 瞠 5 wychodzi prawie czarno,. G闚no prawda, bo u mnie czarno wychodzi dopiero 4/0 a 5 wychodzi rudawo. Natomiast 6 to chyba by mi z這to wysz這, a nie czarno czy ciemno.
Dlatego uwa瘸m, 瞠 bez sensu jest odpowiadanie na czyje pytanie odno郾ie koloru je郵i nie pokazuje fotki z obecnym kolorem i odrostem. Przecie jeden kolor mo瞠 wyj嗆 zupe軟ie inaczej na blondzie ni na br您ie.
Co innego gdy chodzi o osob, kt鏎a tu juu wcze郾iej pisa豉 i pokazywa豉 swoje w這sy, to mo積a sobie ewentualnie przypomnie. Ale jak pisze tu kto nowy, to jak mo積a dobrze doradzi...
Weronisia jest offline  
Stary 2013-09-28, 17:38   #2627
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
Kachula a ty normalnie po doopie dostaniesz. Daj 瞠 ju spok鎩 z farbowaniem! Daj si zieleni wyp逝kac i nie cuduj. Po naturze blond ma prawo tak wygl康a. A tragedii na g這wie nie masz,瞠by a tak teraz cudowa.
Musia豉by mie tak ziele jak ja mia豉m, 瞠by si za豉mywac. To co ci wysz這 wcale nie jest z貫. Kolorek jeszcze 'dojdzie' .

A poza tym (nie obra嬈ie si) to nie lubi takiego uog鏊niania, 瞠 5 wychodzi prawie czarno,. G闚no prawda, bo u mnie czarno wychodzi dopiero 4/0 a 5 wychodzi rudawo. Natomiast 6 to chyba by mi z這to wysz這, a nie czarno czy ciemno.
Dlatego uwa瘸m, 瞠 bez sensu jest odpowiadanie na czyje pytanie odno郾ie koloru je郵i nie pokazuje fotki z obecnym kolorem i odrostem. Przecie jeden kolor mo瞠 wyj嗆 zupe軟ie inaczej na blondzie ni na br您ie.
Co innego gdy chodzi o osob, kt鏎a tu juu wcze郾iej pisa豉 i pokazywa豉 swoje w這sy, to mo積a sobie ewentualnie przypomnie. Ale jak pisze tu kto nowy, to jak mo積a dobrze doradzi...
Weronisia chodzi o to, 瞠 na dworze moje w這sy s jak dla mnie 鄴速o zielone i tak chodzi raczej nie mog a przynajmniej nie chc. Ja chce tylko jak捷 korekt zrobi i daj sobie spok鎩.
Poza tym m闚isz, 瞠 g闚no prawda z tym poziomem 5. Nie zapominaj, 瞠 dla os鏏 z naturalnymi jak Twoje taki poziom do robienia od razu jest odradzany bo w豉郾ie dziwacznie i jasno wychodzi. Ale dziewczyna pyta a my odpowiadamy i w豉軼iwie w wi瘯szo軼i 5 wychodzi ciemno ale si wymywa.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-28, 18:01   #2628
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:

Tak nie bardzo wierzy豉m, 瞠 fryzjerka mo瞠 uczesa kogo dok豉dnie jak chce. Ale twojej si uda這 bosko
Ja te chc tak fryzurk, ale niekoniecznie na 郵ub

A sukienka te bardzo fajna, prosta i zgrabna. Nie to co poniekt鏎e babki odstawiaj, czyli kopciuszka z miliardem falbanek, pere貫k, kwiatuszk闚 i kto wie czego jeszcze Wtedy to cz這wiek nie wie na czym si skupi i g逝pieje

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Cytat:
Goldika pi瘯na fryzurka. Sukienka te

Mcromance kolorek przepi瘯ny i a trudno uwierzy, 瞠 po tej samej farbie co ja mam. Gdyby mi tak 豉dnie wysz這, to by豉bym szcz窷liwa.

Dzi瘯i Mi te si ca造 czas podoba, ale chyba z Inebryi musz spr鏏owa z poziomem 6. Du穎 ja郾iejszy nie jest, ale przy poziomie 5 przy tej akurat farbie bardzo wida przebijaj帷 spod spodu sk鏎
Przy Matrixie 5AV tego nie by這 tak wida, bo by lekko ja郾iejszy ni Inebrya i szybciej mi si sp逝kiwa.
U mnie teraz 5/0 po 3 tygodniach nabra豉 lekko bardziej br您owawego koloru tylko, ale siedzi dalej twardo. Matrix po tym czasie ju zaczyna lekko p這wie.

Finalnie mi Inebrya chyba przypasuje. B璠 mia豉 jeszcze 2x robione ni odrosty to wtedy zobacz jak si kolor b璠zie zgrywa i jak wytrzyma造 b璠zie.

Odnosnie tego jak wychodzi poziom 5:
Jak robi豉m 5AV Matrixa to by wyra幡ie czarno-br您owy zaraz po farbowaniu i spiera si na lekko rudawy br您.
Inebrya zaraz po farbowaniu by豉 ciemno br您owa, ale br您owa, bez czerni. Wi璚 w sumie to te zale篡 kto jak farb robi.
No i ja nie doradzam nikomu bez zobaczenia zdj璚ia (w innym w徠ku "znalaz豉m" kolory farb jakie dziewczyny chcia造, a kt鏎e z nich wybior i co zrobi to ju nie mam na to wp造wu). Prosz o fot w這s闚, albo ka輳 na palecie (Kolestona ) znale潭 kolor najbli窺zy temu co maj na g這wie i dopiero doradzam.

Tutaj tylko pokaza豉m co mi wysz這

mcromance jest offline  
Stary 2013-09-28, 18:13   #2629
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
A sukienka te bardzo fajna, prosta i zgrabna. Nie to co poniekt鏎e babki odstawiaj, czyli kopciuszka z miliardem falbanek, pere貫k, kwiatuszk闚 i kto wie czego jeszcze Wtedy to cz這wiek nie wie na czym si skupi i g逝pieje
Ej! Ja nigdy nie chcia豉m prostej i skromnej. Nie by這 mi dane mie 瘸dnej prawdziwej ale zawsze na 郵ubie chcia豉m by kopciuszkiem... Co z貫go w takich sukniach?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Princess-Wedding-Gowns-121.jpg (58,5 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg princess_wedding_dresses_080.jpg (24,0 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg princess_wedding_dresses_078.jpg (19,7 KB, 12 za豉dowa)

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-28, 18:24   #2630
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Ej! Ja nigdy nie chcia豉m prostej i skromnej. Nie by這 mi dane mie 瘸dnej prawdziwej ale zawsze na 郵ubie chcia豉m by kopciuszkiem... Co z貫go w takich sukniach?
Ja nie lubi takich za bardzo przekombinowanych. Mo瞠 by wszystkiego po troszeczku, ale jak widz co w stylu "cyga雟kiej panny m這dej", to mi si n騜 w kieszeni otwiera.

Z tych co ty wstawi豉 to jedynie #2 mi si naprawd podoba, bo jest 豉dnie "wywa穎na", nie ma zbyt du穎 r騜nych element闚
#3 ewentualnie te, ale ju #1 to zupe軟ie nie dla mnie. Za du穎 si dzieje i dostaj oczopl御u.

Ale czego mo瞠sz si spodziewa po kim, kto ma w nosie mod - byle wygodne by這

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-09-28 o 18:27
mcromance jest offline  
Stary 2013-09-28, 18:42   #2631
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Ja nie lubi takich za bardzo przekombinowanych. Mo瞠 by wszystkiego po troszeczku, ale jak widz co w stylu "cyga雟kiej panny m這dej", to mi si n騜 w kieszeni otwiera.

Z tych co ty wstawi豉 to jedynie #2 mi si naprawd podoba, bo jest 豉dnie "wywa穎na", nie ma zbyt du穎 r騜nych element闚
#3 ewentualnie te, ale ju #1 to zupe軟ie nie dla mnie. Za du穎 si dzieje i dostaj oczopl御u.

Ale czego mo瞠sz si spodziewa po kim, kto ma w nosie mod - byle wygodne by這
Mi nie o wygod chodzi a i ja mam mod w d... Ale o te dzieci璚e marzenia. Wychowa豉m si na bajkach o r騜nych ksi篹niczkach i mi tak zosta這. Mi akurat 1 najbardziej si podoba ale aby wyci望 r瘯awy i zrobi gorset jak w pozosta造ch i do這篡 r瘯awiczki Chocia jak tak patrz to nr 3 Ech.....jest boski te.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-28, 18:42   #2632
Weronisia
Zakorzenienie

A co powiecie o takiej?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg suknia.jpg (114,9 KB, 11 za豉dowa)
Weronisia jest offline  
Stary 2013-09-28, 18:43   #2633
Weronisia
Zakorzenienie

Kachula mi ta pierwsza te si podoba, ale gdyby mia豉 ciut mniejszy ten d馧 jednak. Co po鈔edniego mi璠zy ca趾iem prost, a t. Mog豉by by nawet prosta, ale z tymi zdobieniami, bo zdobienia w tej suknie przepi瘯ne.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-09-28, 18:44   #2634
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
A co powiecie o takiej?
W豉郾ie mia豉m to wstawi!
A co do gorset闚...
Ja bym tak wygl康a豉:
extrawaganka+suknia+slubna.jpg

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-28, 18:47   #2635
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Kachula mi ta pierwsza te si podoba, ale gdyby mia豉 ciut mniejszy ten d馧 jednak. Co po鈔edniego mi璠zy ca趾iem prost, a t. Mog豉by by nawet prosta, ale z tymi zdobieniami, bo zdobienia w tej suknie przepi瘯ne.
No w豉郾ie zdobienia sa 豉dne. A ta?
1873996234d5e410eeec10.jpg

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-28, 18:51   #2636
Kachula82
Zakorzenienie

Jeszcze kilka i was nie m璚z
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 3087.jpg (57,6 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 48199073_1_644x461_emmi-mariage-marabu-36-38-przepiekna-tiulowa-suknia-slubna-ksiezniczka-lublin.jpg (26,7 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg minifotka.php.jpg (81,2 KB, 8 za豉dowa)

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-28, 18:54   #2637
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
W豉郾ie mia豉m to wstawi!
A co do gorset闚...
Ja bym tak wygl康a豉:
Za陰cznik 5425564
o matulu no z tak mleczarni, to pan m這dy chyba mia k這pot wytrzymac do nocy po郵ubnej

Kachula widze, 瞠 tobiwe si podobaj bardzo obszerne suknie, w sensie, 瞠 na dole.

Ja lubi zdobienia, ale w takiej obszernej wygl康a豉bym jak hipcio.

Moj wymarzona sukienk by這 co takiego jak na 1 fotce. Ta druga te mi si bardzo podoba.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg suknia2.jpg (44,5 KB, 9 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg suknia3.jpg (23,0 KB, 9 za豉dowa)
Weronisia jest offline  
Stary 2013-09-28, 18:56   #2638
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Mi nie o wygod chodzi a i ja mam mod w d... Ale o te dzieci璚e marzenia. Wychowa豉m si na bajkach o r騜nych ksi篹niczkach i mi tak zosta這. Mi akurat 1 najbardziej si podoba ale aby wyci望 r瘯awy i zrobi gorset jak w pozosta造ch i do這篡 r瘯awiczki Chocia jak tak patrz to nr 3 Ech.....jest boski te.
Hm... Ja nigdy Kopciuszka za bardzo nie lubi豉m, to mo瞠 dlatego takie balowe kiecki mi nie pasuj
Moj ulubion ksi篹niczk Disney'a jest Bella. W sumie ta nowa Roszpunka z "Zapl徠anych" tez jest fajna

Mi #2 jedynie si podoba w 100%, bo jest oszcz璠na w zdobieniach

mcromance jest offline  
Stary 2013-09-28, 18:57   #2639
Weronisia
Zakorzenienie

no ale c騜... u mnie ju po wszystkim mog sobie tylko poogl康a
Ale do dzi 瘸逝j, 瞠 nie mia豉m takiej sukni. Wtedy nie chcia豉m i wola豉m co nie-郵ubnego. Dzi tej decyzji 瘸逝j.
Nie pozwol te mojej c鏎ce na tak decyzj jak moja
Weronisia jest offline  
Stary 2013-09-28, 19:01   #2640
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
A co powiecie o takiej?
Nie no, kochana. Pobi豉 wszystko teraz Suknia marze normalnie

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Cytat:
No w豉郾ie zdobienia sa 豉dne. A ta?
Za陰cznik 5425567
Nawet, nawet. Gorset bym zostawi豉 jak jest, bo jest bardzo 豉dnie zrobiony, ale ten hafcik (?) z do逝 bym usun窸a.

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Cytat:
Jeszcze kilka i was nie m璚z
#1 d馧 豉dny, g鏎a nie za bardzo. #2 g鏎a 豉dna, d馧 ju ma za du穎 ozd鏏. Po陰czy g鏎 #2 z do貫m #1 i sukienka 豉dna by by豉
#3 odpada w ca這軼i

mcromance jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:01.