Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 9 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-03-19, 12:45   #241
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
z popielem jest to ryzyko, 瞠 jak kto nie umie dok豉dnie czy ma prze鈍ity rudo軼i czy 鄴販i to mo瞠 z zieleni sko鎍zy. Jak ja
Mi podoba si bardzo po陰czenie popieli i fioletu jakie mia豉m w SoColor 5AV. Idealne po陰czenie aby zgasi rude, 鄴速e i jakie tam tylko s. W這sy mam nadal w ch這dnym odcieniu (bez zieleni) i o to chodzi. Szkoda tylko, 瞠 Color Sync nie ma takiego odcienia.

Dziewczyny a znacie jeszcze jakie farby w takim po陰czeniu jak moje 5AV popiel i fiolet? Najlepiej w poziomie 6.

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-19, 12:52   #242
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 963

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Mi podoba si bardzo po陰czenie popieli i fioletu jakie mia豉m w SoColor 5AV. Idealne po陰czenie aby zgasi rude, 鄴速e i jakie tam tylko s. W這sy mam nadal w ch這dnym odcieniu (bez zieleni) i o to chodzi. Szkoda tylko, 瞠 Color Sync nie ma takiego odcienia.

Dziewczyny a znacie jeszcze jakie farby w takim po陰czeniu jak moje 5AV popiel i fiolet? Najlepiej w poziomie 6.
mi si strasznie podoba obecny Tw鎩 kolor!
ja p鏦i co trzymam si natur chocia s nudne... ale trzymam si postanowienia: nie kombinowa!

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-03-19, 13:40   #243
wlosomaniaczkaaa
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 055

Cytat:
per豉 pono jest najbezpieczniejsza bo gasi pomara鎍ze i 鄴販ie o ile si nie myl
By這by bardzo mi這.

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
z popielem jest to ryzyko, 瞠 jak kto nie umie dok豉dnie czy ma prze鈍ity rudo軼i czy 鄴販i to mo瞠 z zieleni sko鎍zy. Jak ja
W豉郾ie tego si obawiam. D逝go ta ziele si utrzymywa豉?

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Cytat:
Mnie niszczycielska si豉 SoColor zniech璚i豉 do farbowa na razie. Sama nie wiem jak potem farb b璠 kupowa. Mi na blondzie odcie per這wy lekko och這dzi ale nie zakry ca趾owicie 鄴速o rudych. Co popiel to popiel. No ale ka盥y ma inne w這sy. Marki farby ci nie doradz bo sama jestem w kropce co nast瘼ne b璠zie. No i u mnie na pewno co bez amoniaku.
A rzeczonej niszczycielskiej si造 boj si najbardziej. Bez amoniaku za szybko si wyp逝kuje kolor. Chc trwa造 efekt.
wlosomaniaczkaaa jest offline  
Stary 2013-03-19, 13:45   #244
cebulki
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 226
GG do cebulki

Cytat:
Jak producent nie ma takiej gotowej mieszanki to ja bym chyba naturalny z per陰. Jako popiel bym si ba豉. Niestety w mieszaniu kolor闚 to ja noga jestem dlatego zawsze szukam gotowej mieszanki Ale wydaje mi si, 瞠 per豉 to chyba zawsze wyst瘼uje z naturalnym...
Cytat:
mi Pani w hurtowni fryzjerskiej m闚i豉, 瞠 jak miesza to tylko z natur. Bo mog dziwne rzeczy w przeciwnym razie wyj嗆
dzi瘯i dziewczyny, z racji moich siwk闚 nie wiem czy nie zmienie do mieszania farby z oznaczeniem n na podw鎩ne NN

Tarte Shape Light Sand
cebulki jest offline  
Stary 2013-03-19, 13:51   #245
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Poka wiadomo嗆
W豉郾ie tego si obawiam. D逝go ta ziele si utrzymywa豉?
tyle, ze ja na blondzie mia豉m t ziele. Zosta豉 na sta貫... dopiero przy drugim/trzecim farbowaniu na poziom 6N przesta豉 si wybija.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-03-19, 14:24   #246
wlosomaniaczkaaa
Zadomowienie

Cytat:
tyle, ze ja na blondzie mia豉m t ziele. Zosta豉 na sta貫... dopiero przy drugim/trzecim farbowaniu na poziom 6N przesta豉 si wybija.
O rany, koszmar! Gdzie czyta豉m, 瞠 zielonkawy odcie na ciemnych w這sach znika po kilku myciach.
Stary 2013-03-19, 14:30   #247
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
O rany, koszmar! Gdzie czyta豉m, 瞠 zielonkawy odcie na ciemnych w這sach znika po kilku myciach.
u mnie by造 wcze郾iej dodatkowo hennowane... ale ci篹ko stwierdzi czy henna mia豉 wp造w na t ziele? z blond闚 wyleczy豉m si na dobre 10lat

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-03-19, 19:26   #248
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
mi si strasznie podoba obecny Tw鎩 kolor!
ja p鏦i co trzymam si natur chocia s nudne... ale trzymam si postanowienia: nie kombinowa!
Mi pasuje ten kolor bo jest jak m鎩 naturalny, a 瞠 popielaty to plus tylko.

Cytat:
A rzeczonej niszczycielskiej si造 boj si najbardziej. Bez amoniaku za szybko si wyp逝kuje kolor. Chc trwa造 efekt.
Dlatego te si boj amoniaku. My郵 nad Goldwell Colorance 6NA, 6BP, 6BP... Maj 豉dne br您y z serii cool browns.

Cytat:
Napisane przez cebulki Poka wiadomo嗆
dzi瘯i dziewczyny, z racji moich siwk闚 nie wiem czy nie zmienie do mieszania farby z oznaczeniem n na podw鎩ne NN
A co ci a tak zwyk豉 farba nie kryje?

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-19, 20:26   #249
goldika
Zakorzenienie

ja te ju chyba nie wr鏂 do amoniaku... b璠 trzyma si tych aptecznych mimo ubogiego wyboru kolor闚.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-03-19, 21:29   #250
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
ja te ju chyba nie wr鏂 do amoniaku... b璠 trzyma si tych aptecznych mimo ubogiego wyboru kolor闚.
No w豉郾ie da豉m teraz szans amoniakowi i spustoszenie mia豉m na w這sach. Mia豉m na celu przyciemnienie w這s闚 bez wymywania, jak w przypadku farb bez amoniaku i mi si uda這 ale do amoniaku teraz nie b璠 wraca. No mo瞠 jak b璠 bia豉 od siwk闚 :P

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Dziewczyny moje 10 miesi璚y w zapuszczaniu i dbaniu o w這sy: http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...-miesiecy.html

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-03-19 o 21:25
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-19, 21:49   #251
ifrit
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 959

Cytat:
No w豉郾ie da豉m teraz szans amoniakowi i spustoszenie mia豉m na w這sach. Mia豉m na celu przyciemnienie w這s闚 bez wymywania, jak w przypadku farb bez amoniaku i mi si uda這 ale do amoniaku teraz nie b璠 wraca. No mo瞠 jak b璠 bia豉 od siwk闚 :P

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Dziewczyny moje 10 miesi璚y w zapuszczaniu i dbaniu o w這sy: http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...-miesiecy.html
pi瘯ne i jaki przyrost

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Ja jednak b璠 musia豉 zrobi poprawk, bo matrix mi si mocno wyp逝ka i rudzielce zaczynaj prze鈍itywa. Zw豉szcza w dziennym 鈍ietle nabieraj dziwnej z這tej/鄴速ej po鈍iaty. Nie podoba mi si to. Herbatintu troch si przestraszy豉m. O ile dobrze pami皻am ifrit pisa豉, 瞠 londa by豉 豉godna dla w這s闚.
Ifrit, to ta?
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,38...rospheres.html
Nie chc mie powt鏎ki z niszczyciela matrixa. Ze stanu w這s闚 farbuj帷 drogeryjn lond by豉m bardzo zadowolona. Chocia regu造 nie ma, color sync te dobry. I b康 tu m康ry.
Per豉 brzmi 豉dnie. Tylko czy nie b璠zie kolidowa z moim odcieniem 鄴速awym? Jeszcze tylko tego brakuje, 瞠bym 鈍i皻a sp璠zi豉 z w這sami o sraczkowatym odcieniu.
dla moich w這s闚 ta londa jest 豉godna dodam ze farbuje na wodzie 3%, suszu nie ma ,nie wypadaja bardziej po farbowaniu, wiec mysle ze ok

metaxa thx

ja dzis zrobi豉m kolejny termolokowy experyment co by nie uzywac pianki znala豉m zel artiste w naturze za 2,99 z aloesem ,pantenolem bez silikon闚 i parabent闚 samymi sk豉dnikami na +bez alkoholu a dodatkowo chroni przez UV i blaknieciem koloru zawine豉m loka trzyma sie teraz rozczesa豉m fala 3ma sie pianka---->kosz , lakieru nie potrzebuje

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2013-03-19 o 22:03
ifrit jest offline  
Stary 2013-03-19, 22:31   #252
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ifrit Poka wiadomo嗆
pi瘯ne i jaki przyrost
Dzi瘯uj

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-19, 22:36   #253
ifrit
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 959

Cytat:
Dzi瘯uj
Wow taka reakcja jak zobaczy豉m por闚nania
Twoje w這sy rosn mega szybko
Stary 2013-03-20, 07:11   #254
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ifrit Poka wiadomo嗆
Wow taka reakcja jak zobaczy豉m por闚nania
Twoje w這sy rosn mega szybko
Powiem Ci, 瞠 sama jestem pod wra瞠niem. Bior帷 pod uwag, 瞠 lecia造 ich gar軼i, 瞠 podcina豉m mn鏀two pojedynczych rozdwojonych w這s闚. Mo瞠 s nier闚ne, mo瞠 pe軟o mi odrasta i wygl康am jakbym p馧 g這wy sobie trwa陰 spali豉 ale s coraz d逝窺ze i mi si to podoba

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-20, 07:38   #255
goldika
Zakorzenienie

Kachula widzialam Twojego posta. Jestem pod wrazeniem! (ps. wole Ci w poziomie 5 niz 6)
az mnie kusi zeby sciac te moje liche kosmyki o jakies 15cm i zapuszczac je razem z tymi baby hair co maja po 20cm juz
bo w sumie czy z takich cienkich kosmykow na slub mi zrobia jakas fryzure? a moze jednak sie do czegos przydadza... pewnie koka bede chciala

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-03-20, 09:24   #256
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:

ja te widzia豉m post no nie幢e uros造 to fakt ale ja bym je jeszcze podci窸a na r闚no teraz wtedy dopiero by p璠u nabra造, gdyby nie musia造 utrzymywa podniszczonych ko鎍闚
ibyza jest offline  
Stary 2013-03-20, 10:30   #257
cebulki
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 226
GG do cebulki

Cytat:

A co ci a tak zwyk豉 farba nie kryje?
dopiero niedawno doczyta豉m 瞠 przy siwkach powinnam rbic na oxy 6% a nie jak do tej pory robi豉m na oxy3%. Przy tera幡iejszym farbowaniu dalam 6% i jest troche lepiej.

Tarte Shape Light Sand
cebulki jest offline  
Stary 2013-03-20, 11:05   #258
wlosomaniaczkaaa
Zadomowienie

Kachula82, pi瘯ne te Twoje w這siska. Jak grzecznie si uk豉daj. Wg mnie a prosz si o podci璚ie, takie tyci tyci, dla wyr闚nania. Wtedy b璠 przepi瘯ne. Te zawsze z b鏊e serca id na podci璚ie. Chc ciupink podci望, a zawsze fryzjerka chla郾ie mi za du穎 i wychodz mocno nieszcz窷liwa. Niestety w這sy rosn mi dosy wolno, ile zapuszcz, tyle mi skr鏂i i nici z mojego zapuszczania.

Dziewczyny, mam jesze takie pytanko. Mo磧iwe, 瞠 kolejne farbowanie zrobi na wodzie 3%, ale zosta這 mi jeszcze troch matrixowego utleniacza. I tak si zastanawiam czy ewentualnie nie kupi tylko farby i nie u篡 jej z matrixowy oxy 6%. Farba na pewno b璠zie innej firmy, wella albo londa. Pisa造軼ie, 瞠 nie ma r霩nicy jaki utleniacz, a firma to tylko pic na wod. Pytanie brzmi: czy to farba zrobi豉 mi ostatnio spustoszenie czy wspomniany oxy i lepiej go ju nie rusza z inn farb?
Stary 2013-03-20, 11:49   #259
tekila901
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 095

Cytat:
te mi si marzy w豉郾ie taki kolor ale nie spotka豉m takiego, kt鏎y by pasowa. mo瞠 zrobi jaki mix z tonerami?
Cytat:

鈍ietne zazdraszczam

w豉郾ie robi keratynowe prostowanie i ju widz, 瞠 w這sy znowu s ja郾iutkie tylko zamiast rudej po鈍iaty mam blond
Stary 2013-03-20, 12:05   #260
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Kachula widzialam Twojego posta. Jestem pod wrazeniem! (ps. wole Ci w poziomie 5 niz 6)
az mnie kusi zeby sciac te moje liche kosmyki o jakies 15cm i zapuszczac je razem z tymi baby hair co maja po 20cm juz
bo w sumie czy z takich cienkich kosmykow na slub mi zrobia jakas fryzure? a moze jednak sie do czegos przydadza... pewnie koka bede chciala
Nic nie tnij. Lepiej zapuszcza i ewentualnie podci望 robi帷 dopiero fryz na 郵ub. Ja to bym na twoim miejscu zainwestowa豉 w naturalne clip in skoro nie chcesz zmienia farb i odcienia i dopi窸a je na 郵ub i lekko podkr璚i豉 w fale http://www.youtube.com/watch?v=zOEVtxBUOjY A jak co z kokiem to mi si to podoba http://www.youtube.com/watch?v=I3E7LAXxOlE

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
ja te widzia豉m post no nie幢e uros造 to fakt ale ja bym je jeszcze podci窸a na r闚no teraz wtedy dopiero by p璠u nabra造, gdyby nie musia造 utrzymywa podniszczonych ko鎍闚
Nie mam serca na podci璚ie. Jedyne ko鎍e zniszczone mam z przodu a te s o wiele kr鏒sze od tych z ty逝, bo ci庵le je podcinam z tych rozdwojonych ko鎍闚.

Cytat:
Napisane przez cebulki Poka wiadomo嗆
dopiero niedawno doczyta豉m 瞠 przy siwkach powinnam rbic na oxy 6% a nie jak do tej pory robi豉m na oxy3%. Przy tera幡iejszym farbowaniu dalam 6% i jest troche lepiej.
Dobrze wiedzie bo znalaz豉m kolejnego siwego Ten zasrany ostatnio stres.

Cytat:
Kachula82, pi瘯ne te Twoje w這siska. Jak grzecznie si uk豉daj. Wg mnie a prosz si o podci璚ie, takie tyci tyci, dla wyr闚nania. Wtedy b璠 przepi瘯ne. Te zawsze z b鏊e serca id na podci璚ie. Chc ciupink podci望, a zawsze fryzjerka chla郾ie mi za du穎 i wychodz mocno nieszcz窷liwa. Niestety w這sy rosn mi dosy wolno, ile zapuszcz, tyle mi skr鏂i i nici z mojego zapuszczania.

Dziewczyny, mam jesze takie pytanko. Mo磧iwe, 瞠 kolejne farbowanie zrobi na wodzie 3%, ale zosta這 mi jeszcze troch matrixowego utleniacza. I tak si zastanawiam czy ewentualnie nie kupi tylko farby i nie u篡 jej z matrixowy oxy 6%. Farba na pewno b璠zie innej firmy, wella albo londa. Pisa造軼ie, 瞠 nie ma r霩nicy jaki utleniacz, a firma to tylko pic na wod. Pytanie brzmi: czy to farba zrobi豉 mi ostatnio spustoszenie czy wspomniany oxy i lepiej go ju nie rusza z inn farb?
Ja dlatego na podci璚ie nie id do fryzjerki. Ja ju wiem jak ona by podci窸a Mo瞠 nieco wyr闚nam w 鈍i皻a. Ufam tylko r瘯om taty On mi chocia na skos nie zetnie Ja tam twierdz, 瞠 to farba niszczy豉 a nie oxy. Co w farbie musia這 by

Cytat:
Napisane przez tekila901 Poka wiadomo嗆
te mi si marzy w豉郾ie taki kolor ale nie spotka豉m takiego, kt鏎y by pasowa. mo瞠 zrobi jaki mix z tonerami?

鈍ietne zazdraszczam

w豉郾ie robi keratynowe prostowanie i ju widz, 瞠 w這sy znowu s ja郾iutkie tylko zamiast rudej po鈍iaty mam blond
No ja spotka豉m (Matrix SoColor 5AV) ale farba za bardzo wp造n窸a negatywnie na w這sy. Szuka dalej musz.

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-03-20 o 12:08
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-20, 12:57   #261
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

Cytat:

niez造 przyrost i piekne w這sy
Stary 2013-03-20, 12:59   #262
goldika
Zakorzenienie

Kachula boskie te fryzury
nie chcialam doczepianych bo nie chce byc "przebrana" za bardzo. Chcialam byc naturalna... ale chyba nie bede miala wyjscia i kupie clipy.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-03-20, 13:01   #263
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:

hm...tak sie zastanawiam i powiem Wam, ze ja nigdy nie mia豉m problemu z zielonymi w這sami a robi豉m z nimi wszystko, k豉d豉m co wpad這 mi w r璚e i nie zastanawia豉m si nad odcieniami

to by造 czasy kiedy nie mia豉m poj璚ia o numeracji farb i co sie za nimi kryje

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:

鈍ietne zazdraszczam

a czym robisz??
sama sie nad tym zastanawia豉m
u mnie w salonie taka przyjemno軼 kosztuje 250 z :/
Stary 2013-03-20, 13:19   #264
tekila901
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆
a czym robisz??
sama sie nad tym zastanawia豉m
u mnie w salonie taka przyjemno軼 kosztuje 250 z :/
encanto.
u mnie taka przyjemno嗆 te jest strasznie droga, ale kupi豉m odlewki na allegro za 60z i zu篡豉m po這w. czyli 30z na jeden raz.
na razie jestem troch przera穎na - mam blond w這sy. ale w sumie spodziewa豉m si tego, bo dosy d逝go je rozja郾ia豉m i by這 bardzo prawdopodobne, 瞠 farba 6.0 szybko si zmyje. za dwa tygodnie znowu j na這輳 i wtedy powinno by ok.
na razie nie wiem czy mog Ci t przyjemno嗆 poleci, oka瞠 si po pierwszym myciu, czyli jutro. teraz w這sy wygl康aj jak po ca這nocnym olejowaniu - mi璚iutkie, ale ko鎍闚ki nadal nadaj si tylko do 軼i璚ia. no i w這sy 鄉ierdz starymi, przepoconymi skarpetami
Stary 2013-03-20, 13:24   #265
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:

mnie si wydaje 瞠 farba

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
encanto.
u mnie taka przyjemno嗆 te jest strasznie droga, ale kupi豉m odlewki na allegro za 60z i zu篡豉m po這w. czyli 30z na jeden raz.
na razie jestem troch przera穎na - mam blond w這sy. ale w sumie spodziewa豉m si tego, bo dosy d逝go je rozja郾ia豉m i by這 bardzo prawdopodobne, 瞠 farba 6.0 szybko si zmyje. za dwa tygodnie znowu j na這輳 i wtedy powinno by ok.
na razie nie wiem czy mog Ci t przyjemno嗆 poleci, oka瞠 si po pierwszym myciu, czyli jutro. teraz w這sy wygl康aj jak po ca這nocnym olejowaniu - mi璚iutkie, ale ko鎍闚ki nadal nadaj si tylko do 軼i璚ia. no i w這sy 鄉ierdz starymi, przepoconymi skarpetami
to znaczy ze z poziomu 6 zrobi Ci si blond??
wiem ze prostowanie keratyna rozjasnia ale 瞠by az tak ?

przepocone skarpety m闚isz

daj znac jak efekt, mnie bardzo zaleza這by na odzywieniu w這s闚 i odstawieniu prostownicy na jakis czas
Stary 2013-03-20, 13:49   #266
tekila901
Zakorzenienie

Cytat:
to znaczy ze z poziomu 6 zrobi Ci si blond??
wiem ze prostowanie keratyna rozjasnia ale 瞠by az tak ?

przepocone skarpety m闚isz

daj znac jak efekt, mnie bardzo zaleza這by na odzywieniu w這s闚 i odstawieniu prostownicy na jakis czas
d逝go farbowa豉m w這sy na jasne odcienie (poziomy raczej 8/9), dwa tygodnie temu zafarowa豉m 6.0 i raczej by這 pewne, 瞠 kolor si wyp逝ka.

zapach skarpet na pewno zniknie

Edytowane przez tekila901
Czas edycji: 2013-03-20 o 15:08
tekila901 jest offline  
Stary 2013-03-20, 13:49   #267
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
niez造 przyrost i piekne w這sy
Dzi瘯uj

Cytat:
Kachula boskie te fryzury
nie chcialam doczepianych bo nie chce byc "przebrana" za bardzo. Chcialam byc naturalna... ale chyba nie bede miala wyjscia i kupie clipy.
疾bym to ja wiedzia豉 o clip in kiedy ja bra豉m 郵ub to pewnie sama bym je za這篡豉. A tak kr璚i豉m swoje wtedy (patrz za陰cznik )
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 郵ub.jpg (20,1 KB, 20 za豉dowa)

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-20, 14:22   #268
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Dzi瘯uj

疾bym to ja wiedzia豉 o clip in kiedy ja bra豉m 郵ub to pewnie sama bym je za這篡豉. A tak kr璚i豉m swoje wtedy (patrz za陰cznik )
kachula, taki blond mi si podoba
pieknie, tylko dlaczego zamiast twarzy jest plama

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Cytat:
d逝go farbowa豉m w這sy na jasne odcienie (poziomy raczej 8/9), dwa tygodnie temu zafarowa豉m 6.0 i raczej by這 pewne, 瞠 kolor si wyp逝ka.

zapach skarpet na pewno si zniknie

miejmy nadzieje
Stary 2013-03-20, 17:12   #269
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
kachula, taki blond mi si podoba
pieknie, tylko dlaczego zamiast twarzy jest plama
Tylko takie mam na kompie. Kiedy si wstydzi豉m

Dziewczyny podci窸am w這sy. Nie wiele, bo mo瞠 z 1cm ale zawsze co. Zdj璚ia jak zwykle na blogu: http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...skow.html#more

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-20, 17:33   #270
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Tylko takie mam na kompie. Kiedy si wstydzi豉m

Dziewczyny podci窸am w這sy. Nie wiele, bo mo瞠 z 1cm ale zawsze co. Zdj璚ia jak zwykle na blogu: http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...skow.html#more
nie widac aby uby im centymetr a wygladaja zdecydowanie lepiej

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:31.