Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 90 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-09-29, 15:55   #2671
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 966
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Kachula od jakiegos czasu nie wcieram i nie daje olejow zadnych. Mam boski olejek do wlosow z Welli daje go po umyciu wlosow ale mam wrazenie ze serio odzywia mi wlosy. Abolutnie nie obciaza. Ale na bank ma jakies silikony.

Chyba Ty pisalas, ze odstawiasz szczotke TT? od wczoraj i ja tak robie. Tez mam wrazenie, ze niszczy mi konce chociaz ciezko mi wyobrazic sobie w jaki sposob. Teraz rozczesuje wlosy grzebieniem z TBS, a potem szczotka z wlosia dzika na sucho.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-09-29, 16:06   #2672
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
Kachula od jakiegos czasu nie wcieram i nie daje olejow zadnych. Mam boski olejek do wlosow z Welli daje go po umyciu wlosow ale mam wrazenie ze serio odzywia mi wlosy. Abolutnie nie obciaza. Ale na bank ma jakies silikony.

Chyba Ty pisalas, ze odstawiasz szczotke TT? od wczoraj i ja tak robie. Tez mam wrazenie, ze niszczy mi konce chociaz ciezko mi wyobrazic sobie w jaki sposob. Teraz rozczesuje wlosy grzebieniem z TBS, a potem szczotka z wlosia dzika na sucho.
No ja musz najpierw kupi jak捷. A co do suplement闚 to pr鏏owa豉 te najzwyklejsze? Reklamowane albo zamiast nich zwyk造 zestaw multiwitaminy?

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-29, 17:46   #2673
megi.3
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 261

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Ja te si ci庵le pstrykam No w這sy przed to jak moje w cieniu lub sztucznym 鈍itele. A po - takie jasne. Czy to ta Palette
Za陰cznik 5426177
Tak, ta Palette. Nie wiem jakie oznaczenia stosuje Palette, ale ten kolor taki jest lekko - rudawo - r騜owy i mi pasuje. Zjad這 mi w ko鎍u t ziele. Kupi jeszcze dwa opakowania i zafarbuj za jaki czas, bo teraz mia豉m jedno i by這 troch ma這 tej farby. Jako rozja郾i這 mi w這sy i tak roz鈍ietli這. No i w "mi璠zyczasie" zrobi豉m zabieg jo-ico k-pak, ale sama w domu (kupi豉m na Allegro) i w這sy troch mi si poprawi造.
megi.3 jest offline  
Stary 2013-09-29, 18:29   #2674
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka wiadomo嗆
Tak, ta Palette. Nie wiem jakie oznaczenia stosuje Palette, ale ten kolor taki jest lekko - rudawo - r騜owy i mi pasuje. Zjad這 mi w ko鎍u t ziele. Kupi jeszcze dwa opakowania i zafarbuj za jaki czas, bo teraz mia豉m jedno i by這 troch ma這 tej farby. Jako rozja郾i這 mi w這sy i tak roz鈍ietli這. No i w "mi璠zyczasie" zrobi豉m zabieg jo-ico k-pak, ale sama w domu (kupi豉m na Allegro) i w這sy troch mi si poprawi造.
No w豉郾ie mi ten rudy nie bardzo... B璠 robi delikatn k徙iel rozja郾iaj帷 i na to wale Garniera Sensation 110. Tak mi Bunny doradzi豉 to tak b璠zie. Nie chc aby potem przy wymywaniu si farby znowu ziele si ujawni豉. K徙iel farba i dajemy sobie pok鎩.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-29, 18:34   #2675
megi.3
Zadomowienie

Cytat:
No w豉郾ie mi ten rudy nie bardzo... B璠 robi delikatn k徙iel rozja郾iaj帷 i na to wale Garniera Sensation 110. Tak mi Bunny doradzi豉 to tak b璠zie. Nie chc aby potem przy wymywaniu si farby znowu ziele si ujawni豉. K徙iel farba i dajemy sobie pok鎩.
Na tym zdj璚iu w w徠ku o blondzie to ten Tw鎩 kolor Kachula jest bardziej rudy ni zielony. I jak dla mnie ca趾iem niez造, masz bardzo 豉dne w這sy, a ten poblask zieleni domy豚y si przeciw逝pie瞠m
U mnie to by豉 do嗆 篤awa ziele Mia豉m ju jasne w這sy i waln窸am ta 8 i to nie by dobry pomys. Jednak teraz po Palette jestem zadowolona. No i ja ju nie moge k徙ieli, bo moje w這sy sa po dekolorze i dw鏂h k徙ielach i sa zmienione z czarnych na blond, ju nie ryzykuj 瞠 si sypn Twoje sa w dobrym stanie, to mo瞠sz si jeszcze pobawi z k徙iel

Edytowane przez megi.3
Czas edycji: 2013-09-29 o 18:37
megi.3 jest offline  
Stary 2013-09-29, 19:03   #2676
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Na tym zdj璚iu w w徠ku o blondzie to ten Tw鎩 kolor Kachula jest bardziej rudy ni zielony. I jak dla mnie ca趾iem niez造, masz bardzo 豉dne w這sy, a ten poblask zieleni domy豚y si przeciw逝pie瞠m
U mnie to by豉 do嗆 篤awa ziele Mia豉m ju jasne w這sy i waln窸am ta 8 i to nie by dobry pomys. Jednak teraz po Palette jestem zadowolona. No i ja ju nie moge k徙ieli, bo moje w這sy sa po dekolorze i dw鏂h k徙ielach i sa zmienione z czarnych na blond, ju nie ryzykuj 瞠 si sypn Twoje sa w dobrym stanie, to mo瞠sz si jeszcze pobawi z k徙iel
K徙iel b璠 robic na maks 6% wodzie.No chyba, 瞠 Bunny mi inaczej doradzi. I tak wiem 瞠 s rude, Strasznie! A mi to nie pasuje

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-29, 21:04   #2677
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284

Znalaz豉m inspiracj kolorystyczn
Tylko teraz za nic nie wiem, co to jest za odcie. Bo poziom to chyba b璠zie 6. Chyba...

I teraz, je郵i Inebrya nie wymyje si odpowiednio, chyba b璠 musia豉 pr鏏owa z k徙iel rozja郾iaj帷. Ale to dopiero jak wyko鎍z ju 5/0 za jakie 4,5 miesi帷a. Ju si sama boj tego co mi mo瞠 wyj嗆...

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-09-29 o 21:06
mcromance jest offline  
Stary 2013-09-29, 21:13   #2678
megi.3
Zadomowienie

Czy mo瞠 kt鏎a z Was wie jaki to mo瞠 by kolor? Mam go w zak豉dkach od jaki 2 miesi璚y i strasznie mi si podoba, ale obawiam si 瞠 ci篹ko co takiego uzyskac

http://polki.pl/uroda_wlosy_galeria....r_03_page_no=1
megi.3 jest offline  
Stary 2013-09-29, 21:15   #2679
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
Znalaz豉m inspiracj kolorystyczn
Tylko teraz za nic nie wiem, co to jest za odcie. Bo poziom to chyba b璠zie 6. Chyba...

I teraz, je郵i Inebrya nie wymyje si odpowiednio, chyba b璠 musia豉 pr鏏owa z k徙iel rozja郾iaj帷. Ale to dopiero jak wyko鎍z ju 5/0 za jakie 4,5 miesi帷a. Ju si sama boj tego co mi mo瞠 wyj嗆...
Wella Color Touch 6,37 podobne nie?
http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...touch-v2-1.jpg

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-29, 21:16   #2680
megi.3
Zadomowienie

Cytat:
K徙iel b璠 robic na maks 6% wodzie.No chyba, 瞠 Bunny mi inaczej doradzi. I tak wiem 瞠 s rude, Strasznie! A mi to nie pasuje
Kachula, wierz mi, nie s strasznie rude. To taki blond, ciemny i ciep造. Ca趾iem 豉dny. No chyba, 瞠 foty nie ukazuj rzeczywisto軼i, bo i tak bywa, ze cie磬o czasem o dobra fotk tego co nam si nie podoba Na tych wczesniejszych wygl康a造 gorzej.
A, i jeszcze jedno - mi w czasie przechodzenia z czerni do blondu strasznie wytr帷a si taki dziwny 鄴速y kolor. Przy gaszeniu go popielami w stylu 9.1 wychodzi這 tak szaro buro. Ile ja si przy tym nam璚zy豉m! a jak ju dosz豉m do blondu, to go zepsu豉m tym Majirel 8. Z blondem jest du穎 dobrej zabawy

Edytowane przez megi.3
Czas edycji: 2013-09-29 o 21:22 Pow鏚: dopisek
megi.3 jest offline  
Stary 2013-09-29, 21:25   #2681
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Wella Color Touch 6,37 podobne nie?
http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...touch-v2-1.jpg
Wow ! Serio, strasznie podobny. To teraz musz znale潭 odpowiednik tego w amoniaczku

W sumie to Inebrya ma 6/73 te do嗆 podobne, jak my郵isz?

http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...-kolorow-4.jpg

mcromance jest offline  
Stary 2013-09-29, 21:30   #2682
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Kachula, wierz mi, nie s strasznie rude. To taki blond, ciemny i ciep造. Ca趾iem 豉dny. No chyba, 瞠 foty nie ukazuj rzeczywisto軼i, bo i tak bywa, ze cie磬o czasem o dobra fotk tego co nam si nie podoba Na tych wczesniejszych wygl康a造 gorzej.
A, i jeszcze jedno - mi w czasie przechodzenia z czerni do blondu strasznie wytr帷a si taki dziwny 鄴速y kolor. Przy gaszeniu go popielami w stylu 9.1 wychodzi這 tak szaro buro. Ile ja si przy tym nam璚zy豉m! a jak ju dosz豉m do blondu, to go zepsu豉m tym Majirel 8. Z blondem jest du穎 dobrej zabawy
No tak wiem, 瞠 z blondem jest tragedia

Cytat:
Wow ! Serio, strasznie podobny. To teraz musz znale潭 odpowiednik tego w amoniaczku

W sumie to Inebrya ma 6/73 te do嗆 podobne, jak my郵isz?

http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...-kolorow-4.jpg
Inebrya patrz帷 po pr鏏niku wysz豉 by ciemniej. Ja to nie wiem czy tobie po k徙ieli to od razu by taki nie wyszed. Cz瘰to tak jest, 瞠 schodz帷 z koloru k徙iel osi庵a si chciany kolor. A po k徙ieli nie musisz przecie od razu k豉嗆 farby jak kolor dobrze wyszed.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-29, 21:36   #2683
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Inebrya patrz帷 po pr鏏niku wysz豉 by ciemniej. Ja to nie wiem czy tobie po k徙ieli to od razu by taki nie wyszed. Cz瘰to tak jest, 瞠 schodz帷 z koloru k徙iel osi庵a si chciany kolor. A po k徙ieli nie musisz przecie od razu k豉嗆 farby jak kolor dobrze wyszed.
W sumie to racja, 瞠 Inebrya do嗆 ciemno wychodzi. Czyli wtedy trzeba by bra poziom 7 na cel.
A z t k徙iel, to gorzej jak kolor nie wyjdzie tak jak go chc
Oj tam, mam 4 miechy (no g鏎a 3) 瞠by przemy郵e wszystko i si na co zdecydowa.

Przygotujcie si kobitki na zawracanie ty趾a w moim skromnym wydaniu

mcromance jest offline  
Stary 2013-09-30, 16:19   #2684
rumpleteazer
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 565

Cytat:
Teoretycznie miedziany a mahoniowy to r騜ne odcienie ale jak si wyp逝kuj to rudo.
Wiem wiem. Mied to mied, a maho to maho Ale oba kolory s z gamy "czerwono-rudo-pomara鎍zowych", czyli nielubianych przez osoby poszukuj帷e ch這du

Cytat:
Nie zrozumia豉 o co mi sz這 Mi nawet ch這dne odcienie wychodz do嗆 ciep這, bo mam niby popielaty mysi br您, ale w mocnym s這鎍u 鈍iec si na z這to.
OK. Teraz zrozumia豉m, co mia豉 na my郵i

Cytat:
Wiesz, zasada ta sama co przy r騜nych podk豉dach i pudrach. Nie ma u nas naprawd jasnych odcieni, bo przecie wszystkie Polki s opalone na pomara鎍z, albo maj r騜owe podtony w sk鏎ze. <ironia mode ON> No widzia豉 kiedy jak捷 jasn, bia陰 jak m彗a Polk? <ironia mode OFF>
Ale klientki te bywaj specyficzne Rzekomo wiele z nas woli ciemne kolory (s這wa pani w Rossmannie, na moj skarg, 瞠 na polskiej stronie Max Faktora jest bardzo jasny podk豉d, ale w szafce w Rossmanie nawet nie przewidzieli miejsca na ten odcie).

W maju czy czerwcu odbiera豉m zam闚ienie w drogerii internetowej. Przede mn by豉 dziewczyna, kt鏎a przysz豉 kupi podk豉d (wiele produkt闚 mo積a kupi tam na miejscu, od r瘯i). Dialog ze sprzedawczyni by mniej wi璚ej taki:

Klientka: Chcia豉m jaki podk豉d, tylko ciemny, bo lato idzie a ja taka blada jestem.
Ekspedientka: Najciemniejszy jest Dark Beige, w musie.
K: Acha, to poprosz.
Nawet koloru nie obejrza豉

A ja my郵a豉m, 瞠 maniera kupowania podk豉du "do przeciemniania twarzy" ju dawno umar豉

Mcromance, pi瘯ny kolor w這s闚 masz na tej fotce kilka post闚 wy瞠j

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
Kachula a ty normalnie po doopie dostaniesz. Daj 瞠 ju spok鎩 z farbowaniem! Daj si zieleni wyp逝kac i nie cuduj. Po naturze blond ma prawo tak wygl康a. A tragedii na g這wie nie masz,瞠by a tak teraz cudowa.
Musia豉by mie tak ziele jak ja mia豉m, 瞠by si za豉mywac. To co ci wysz這 wcale nie jest z貫. Kolorek jeszcze 'dojdzie' .
Podpisuj si pod s這wami Weronisi. Rozumiem, 瞠 nie jest to Tw鎩 wymarzony kolor, ale do odcienia glona daleko. Daj w這som odetchn望.

Mysia kiedy radzi豉 zielonow這sym na這瞠nie przecieru pomidorowego na w這sy. Ale nie wiem czy przy tak jasnym odcieniu, nie mia豉by nowego problemu w postaci w這s闚 o barwie rozwodnionej pomidor闚ki.

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-09-30 o 16:21
rumpleteazer jest offline  
Stary 2013-09-30, 16:21   #2685
goldika
Zakorzenienie

rumpleteazer masakra z tymi podkladami mialam taka znajoma co cialo miala blade a podkladem mega ciemnym smarowala twarz, szyje i dekolt. Zabawnie bylo jak raz na lekcji wf wpadla na inna laske i jej cala twarz odbila sie na bialej koszulce tej drugiej

zamowilam sobie zestaw do manicure hybrydowego. Ifrit znalazlam Twoje posty na hybrydowym i glownie przez Ciebie zainwestowalam.

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Kachula jak patrze na Twoje wlosowe wyczyny to jakbym widziala siebie rok temu tez uwazam, ze wszystko ok i zanim sie kapnelam musialam sciac ponad 20klakow... a ostatecznie i tak wrocilam do ciemnych

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-09-30, 16:45   #2686
rumpleteazer
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 565

Cytat:
rumpleteazer masakra z tymi podkladami mialam taka znajoma co cialo miala blade a podkladem mega ciemnym smarowala twarz, szyje i dekolt. Zabawnie bylo jak raz na lekcji wf wpadla na inna laske i jej cala twarz odbila sie na bialej koszulce tej drugiej
Niez豉 historia
Stary 2013-09-30, 18:41   #2687
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:

Kachula jak patrze na Twoje wlosowe wyczyny to jakbym widziala siebie rok temu tez uwazam, ze wszystko ok i zanim sie kapnelam musialam sciac ponad 20klakow... a ostatecznie i tak wrocilam do ciemnych
Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka wiadomo嗆

Podpisuj si pod s這wami Weronisi. Rozumiem, 瞠 nie jest to Tw鎩 wymarzony kolor, ale do odcienia glona daleko. Daj w這som odetchn望.

Mysia kiedy radzi豉 zielonow這sym na這瞠nie przecieru pomidorowego na w這sy. Ale nie wiem czy przy tak jasnym odcieniu, nie mia豉by nowego problemu w postaci w這s闚 o barwie rozwodnionej pomidor闚ki.
To ja ju nie pisze ile w這s闚 mi wypad這 i co z nimi robi豉m. Powiem tylko, 瞠 nie jestem zadowolona, ziele jeszcze jest i wygl康am jak z biegunk na g這wie, Przynajmniej ja si tak widz Og鏊nie jutro przewiduj szukanie czego ciemniejszego z farb. Musze si rozejrze na odcienie pokroju poziomu 7 lub 6.

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-09-30 o 18:45
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-30, 19:25   #2688
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
To ja ju nie pisze ile w這s闚 mi wypad這 i co z nimi robi豉m. Powiem tylko, 瞠 nie jestem zadowolona, ziele jeszcze jest i wygl康am jak z biegunk na g這wie, Przynajmniej ja si tak widz Og鏊nie jutro przewiduj szukanie czego ciemniejszego z farb. Musze si rozejrze na odcienie pokroju poziomu 7 lub 6.
prziebieg akcji zupelnie jak u mnie tez ciagle widzialam zielen... najgorsze ze nie tylko ja bo Tz tez widzial u mnie zielen

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-09-30, 19:40   #2689
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka wiadomo嗆
OK. Teraz zrozumia豉m, co mia豉 na my郵i
No to teraz szafa gra Sama widzisz, 瞠 ja niestety jestem w takiej trudnej sytuacji kolorystycznej Niby popiel, niby mysi, a 鈍ieci na z這to
Dobrze, 瞠 przynajmniej jeszcze wygl康am jak cz這wiek w odcieniach i ch這dnych i naturalnych i z這tych. Wi璚 te odcienie czerwone mog sobie darowa, bo wyb鏎 mam i tak do嗆 szeroki

Cytat:
Nie no, umar豉m Te mia豉m takie dziunie w szkole i na studiach

Niestety sama teraz tak mam z odbijaniem si na koszulkach Mam denny, niemo瞠bnie t逝sty filtr z La Roche-Posay i jak na這輳 na niego bebika z Holiki to si niestety 軼iera przy dotykaniu twarzy... Na szcz窷cie dzi dotar do mnie filtr "dla dzieci" Lirene z wymianki. Oby by lepszy od tego aptecznego t逝軼iocha

Cytat:
Kachula znowu kombinuje
Moje reakcje po kolei:
1 2 3

Ju nie kombinuj na razie, bo b璠zie trzeba podcina

mcromance jest offline  
Stary 2013-09-30, 20:14   #2690
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
prziebieg akcji zupelnie jak u mnie tez ciagle widzialam zielen... najgorsze ze nie tylko ja bo Tz tez widzial u mnie zielen
Ja si swojego pytam: i jak?
A on: no... normalnie.
Ja: Ale czy to rudy, zielony czy 鄴速y jest?
on: No taki 鄴... z這ty
Dzi szli鄉y na spacer z dzieciakami i mina ludzi patrz帷ych na mnie by豉 taka http://replygif.net/i/859.gif
Jutro przyciemniam Czy b璠 zielone czy nie to lepiej ni biegunka na g這wie.

Cytat:
Kachula znowu kombinuje
Moje reakcje po kolei:
1 2 3

Ju nie kombinuj na razie, bo b璠zie trzeba podcina
To podetn ale z g闚nem na g這wie chodzi nie b璠. Obra豉m odcie, na chwil obecn Palette N6:
ProductSliderIntensiveColorCreme_N6_280x450.jpg

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-30, 20:20   #2691
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 783
GG do MorganLeFay

Cytat:
Dzi szli鄉y na spacer z dzieciakami i mina ludzi patrz帷ych na mnie by豉 taka http://replygif.net/i/859.gif

To podetn ale z g闚nem na g這wie chodzi nie b璠. Obra豉m odcie, na chwil obecn Palette N6:
Za陰cznik 5427657
Kachula ale ten palette Ci wyjdzie jak jasny br您 ! Poczekaj troch z tym przyciemnianiem, pomy郵 na spokojnie 瞠by nie 瘸這wa豉 p騧niej. Przyciemni to zawsze zd捫ysz
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-09-30, 20:24   #2692
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka wiadomo嗆
Kachula ale ten palette Ci wyjdzie jak jasny br您 ! Poczekaj troch z tym przyciemnianiem, pomy郵 na spokojnie 瞠by nie 瘸這wa豉 p騧niej. Przyciemni to zawsze zd捫ysz
Bunny powiedzia豉 瞠 jak ju mam przyciemnia to tylko poziom 6 lub 7 bo inaczej cuda wyjd.
Poza tym fryz5 mnie zainspirowa tym odcieniem: http://andyfromhell.blogspot.com/201...nie-wosow.html

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-30, 20:29   #2693
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Bunny powiedzia豉 瞠 jak ju mam przyciemnia to tylko poziom 6 lub 7 bo inaczej cuda wyjd.
Poza tym fryz5 mnie zainspirowa tym odcieniem: http://andyfromhell.blogspot.com/201...nie-wosow.html
A jakby zrobi豉 jak捷 natur z poziomu 8 lub 7 na s豉bszej wodzie? Nie stonuj si ?
Fajnie mu wysz豉 ta farba. Ja robi豉m w tamtym roku n5 te na rozjasniane w這sy i wyszed mi 鈔edni br您

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2013-09-30 o 20:48
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-09-30, 20:38   #2694
megi.3
Zadomowienie

Cytat:

Za陰cznik 5427657
Kachula, jeszcze to przemy郵 sporo rozja郾ia豉 farbami, teraz mo瞠 mocno 豉pa ciemna farba . 疾by nie sko鎍zy豉 z czerni

Ja tam kocham sw鎩 blond, nawet jak nie taki ma odcie. Czuj si o wiele lepiej
megi.3 jest offline  
Stary 2013-09-30, 20:48   #2695
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Kachula, jeszcze to przemy郵 sporo rozja郾ia豉 farbami, teraz mo瞠 mocno 豉pa ciemna farba . 疾by nie sko鎍zy豉 z czerni

Ja tam kocham sw鎩 blond, nawet jak nie taki ma odcie. Czuj si o wiele lepiej
Ale ja strasznie wygl康am!
To nawet dla mnie blond nie jest! Niestety w takim z這cie wygl康am jak... brzydko bym napisa豉

Cytat:
A jakby zrobi豉 jak捷 natur z poziomu 8 lub 7 na s豉bszej wodzie? Nie stosuj si ?
Fajnie mu wysz豉 ta farba. Ja robi豉m w tamtym roku n5 te na rozjasniane w這sy i wyszed mi 鈔edni br您
My郵, kombinuj i szukam. Nie chc ciemnych a co takiego ewentualnie ciut ciemniejszego:
e0_500x640.jpg

A oto moje k豉ki po k徙ieli rozjasniaj帷ej (kt鏎a dla mnie gucio da豉) i po Garnier Sensation 110
P1060191.jpg
P1060205.jpg
P1060200.jpg
P1060181.jpg
Tragedia... Wida ca造 czas ten ciemny pas po 鈔odku.

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-09-30 o 20:49
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-30, 21:12   #2696
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
To nawet dla mnie blond nie jest! Niestety w takim z這cie wygl康am jak... brzydko bym napisa豉
My郵, kombinuj i szukam. Nie chc ciemnych a co takiego ewentualnie ciut ciemniejszego:
Za陰cznik 5427687

A oto moje k豉ki po k徙ieli rozjasniaj帷ej (kt鏎a dla mnie gucio da豉) i po Garnier Sensation 110
Za陰cznik 5427700
Za陰cznik 5427699
Za陰cznik 5427701
Za陰cznik 5427702
O kurcz faktycznie nic Ci nie z豉pa這...
Mia豉m dok豉dnie ten sam problem - z pasem ciemniejszym po鈔odku, w tamtym roku jak schodzi豉m do blondu.. i rudo-zielony kolor (za陰czam foto) To chyba musz by pozosta這軼i jakiej wrednej farby kt鏎a si mocno "wgryz豉" we w這sy...
Wtedy ostatecznie zw徠pi豉m i waln窸am br您 (N5) Nie ogarniam tych blond闚
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg po.jpg (34,5 KB, 20 za豉dowa)
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-09-30, 21:15   #2697
megi.3
Zadomowienie

Cytat:

Za陰cznik 5427687

Za陰cznik 5427700
Za陰cznik 5427699
Za陰cznik 5427701
Za陰cznik 5427702
S do嗆 jasne. Mo瞠 teraz na to jakie 8.1, zeby zjad這 z這to rudy? albo 8.21, albo 8.12 (ale to ju z profesek).
megi.3 jest offline  
Stary 2013-09-30, 21:32   #2698
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
S do嗆 jasne. Mo瞠 teraz na to jakie 8.1, zeby zjad這 z這to rudy? albo 8.21, albo 8.12 (ale to ju z profesek).
8.1 to na bank pog喚bi這by ziele. Ja bym stawia豉 na prof. natur...
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-09-30, 21:45   #2699
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Za陰cznik 5427657
Cytat:

Za陰cznik 5427700
Za陰cznik 5427699
Za陰cznik 5427701
Za陰cznik 5427702
To ty k徙iel robi豉 teraz? Kurde, umkn窸o mi to, wi璚 przepraszam za moje "reakcje".
Jak teraz patrze na twoje w這ski, to rzeczywi軼ie nie za bardzo jest. Na moim monitorze na ostatnim zdj璚iu widz lekko zielony poprzeczny pas. Je郵i na 篡wo jest jeszcze bardziej widoczny, to nic dziwnego, 瞠 chcesz przyciemni.

No i teraz ja si zaczynam zastanawia, czy po wyko鎍zeniu 5/0 z Inebryi bra si za schodzenie do poziomu 6 lub 7, czy po prostu bra inny odcie poziomu 5...

mcromance jest offline  
Stary 2013-09-30, 21:46   #2700
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
O kurcz faktycznie nic Ci nie z豉pa這...
Mia豉m dok豉dnie ten sam problem - z pasem ciemniejszym po鈔odku, w tamtym roku jak schodzi豉m do blondu.. i rudo-zielony kolor (za陰czam foto) To chyba musz by pozosta這軼i jakiej wrednej farby kt鏎a si mocno "wgryz豉" we w這sy...
Wtedy ostatecznie zw徠pi豉m i waln窸am br您 (N5) Nie ogarniam tych blond闚
No kurcze to samo! Ju sama nie wiem co jest!

Cytat:
畝dnych blond闚 (jasnych) Ju mi si odechcia這.

Jutro postaram si zrobi co, co na razie jako jedyna sensowna rzecz przychodzi mi do g這wy. Ci庵le my郵 nad wszystkim i si zobaczy...
Tym razem naprawd uwierzy豉m, 瞠 b璠 mia豉 豉dne jasne w這sy a tu

Kachula82 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:51.