Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 91 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-09-30, 21:52   #2701
megi.3
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 261
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
No kurcze to samo! Ju sama nie wiem co jest!

畝dnych blond闚 (jasnych) Ju mi si odechcia這.

Jutro postaram si zrobi co, co na razie jako jedyna sensowna rzecz przychodzi mi do g這wy. Ci庵le my郵 nad wszystkim i si zobaczy...
Tym razem naprawd uwierzy豉m, 瞠 b璠 mia豉 豉dne jasne w這sy a tu
Mi by這by 瘸l rezygnowa na tym etapie, bo najgorsze masz za soba.
Ale rozumiem ze masz do軼, ja te tak mia豉m
Ziele schodzi myciem oraz koncentratem lub farb z 6 lub 5 czyli czerwieni(np 7.5, 7.6 8.5 itd).
Z這to i rudos idzie wybi popiel i fioletem.
Ale je郵i chcesz teraz br您 - to rozumiem, ka盥y przy przechodzeniu z czerni/br您u do blondu ma ten etap.

Edytowane przez megi.3
Czas edycji: 2013-09-30 o 21:57
megi.3 jest offline  
Stary 2013-09-30, 21:56   #2702
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
To ty k徙iel robi豉 teraz? Kurde, umkn窸o mi to, wi璚 przepraszam za moje "reakcje".
Jak teraz patrze na twoje w這ski, to rzeczywi軼ie nie za bardzo jest. Na moim monitorze na ostatnim zdj璚iu widz lekko zielony poprzeczny pas. Je郵i na 篡wo jest jeszcze bardziej widoczny, to nic dziwnego, 瞠 chcesz przyciemni.

No i teraz ja si zaczynam zastanawia, czy po wyko鎍zeniu 5/0 z Inebryi bra si za schodzenie do poziomu 6 lub 7, czy po prostu bra inny odcie poziomu 5...
Jak zejdziesz do 6 jak ja kiedy to spoko ale schody robi si wy瞠j.

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka wiadomo嗆
Mi by這by 瘸l rezygnowa na tym etapie, bo najgorsze masz za soba.
Ale rozumiem ze masz do軼, ja te tak mia豉m
Ziele schodzi myciem oraz koncentratem lub farb z 5 czyli czerwieni(np 7.5, 8.5 itd).
Z這to i rudos idzie wybi popiel i fioletem.
Ale je郵i chcesz teraz br您 - to rozumiem, ka盥y przy przechodzeniu z czerni/br您u do blondu ma ten etap.
Ale ja nie chc br您u. Chc co pomi璠zy blondem a br您em taki 鈔edni blond czy co. Og鏊nie teraz to ju g逝piej.

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-30, 21:56   #2703
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 783
GG do MorganLeFay

Cytat:
Dok豉dnie u mnie schody w豉郾ie ko這 poziomu 7 si zacz窸y jak z 6 zacz窸a si robi 7ka.....

Kachula pami皻am 瞠 kto mi wtedy doradza jeszcze k徙iel rozja郾iaj帷 na samo to ciemniejsze pasmo, tyle 瞠 ja ju nie chcia豉m m璚zy w這s闚.
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-09-30, 21:59   #2704
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka wiadomo嗆
Dok豉dnie u mnie schody w豉郾ie ko這 poziomu 7 si zacz窸y jak z 6 zacz窸a si robi 7ka.....

Kachula pami皻am 瞠 kto mi wtedy doradza jeszcze k徙iel rozja郾iaj帷 na samo to ciemniejsze pasmo, tyle 瞠 ja ju nie chcia豉m m璚zy w這s闚.
Ja w豉郾ie na to g堯wnie dzi robi豉m i na reszt. Ale po farbie znowu co zzielenia這 a mia這 byc ok...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-30, 22:00   #2705
megi.3
Zadomowienie

Cytat:

No dok豉dnie. Ja na tym etapie to nawet stwierdzi豉m, 瞠 wracam do naturalnych mimo 瞠 mam siwki i "od zawsze" si farbuj
megi.3 jest offline  
Stary 2013-09-30, 22:02   #2706
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Ja w豉郾ie na to g堯wnie dzi robi豉m i na reszt. Ale po farbie znowu co zzielenia這 a mia這 byc ok...
no co Ty farba bez popielu i ziele wysz豉

ale w ko鎍u to s blondy, tego nie ogarniesz
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-09-30, 22:11   #2707
megi.3
Zadomowienie

Cytat:

W豉郾ie to dziwne 瞠 ziele wysz豉. Ten kolor by taki bardziej rudy to natura powinna tylko troche och這dzi

Ale mnie ju nic nie zdziwi, w ko鎍u ostatnio mialam rudawy blond , po這篡豉m natur i wyszly zielone - i to profeska - wszystko mo瞠 si zdarzy jak wida
megi.3 jest offline  
Stary 2013-09-30, 22:22   #2708
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:

Cytat:
W豉郾ie to dziwne 瞠 ziele wysz豉. Ten kolor by taki bardziej rudy to natura powinna tylko troche och這dzi

Ale mnie ju nic nie zdziwi, w ko鎍u ostatnio mialam rudawy blond , po這篡豉m natur i wyszly zielone - i to profeska - wszystko mo瞠 si zdarzy jak wida
Dlatego pyta豉m Bunny czy dobr farb mam i powiedzia豉, 瞠 tak.
A co do tych natur na rude czy jakie tam. Wyczyta豉m ostatnio 瞠 na w這sy (blond) po jaki z這tych odcieniach jak natur si po這zy b璠zie ziele bo niekt鏎zy producenci lubi t ziele dawa w natury
I b康 tu m康ry. Nie wiem czy tak dok豉dnie by這 napisane ale tak jako zapami皻a豉m.

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

ide spa... Ju dzisiaj nic nie wymy郵....

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-30, 22:24   #2709
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284

Cytat:
Cytat:
To mnie wystraszy造軼ie, serio
Zrobi豉m sobie ma貫 zestawienie w Inebryi i najbardziej podobaj mi si 6/73 i niestety 7/7 oraz 7/13...
W za陰cznikach to co obecnie mam na g這wie (i co b璠zie przez kolejne 4 miesi帷e) oraz o mi si teraz uwidzia這.

Jak uwa瘸cie, da si do tego doj嗆 sam farb (wymyta [oby cho troch獧 5/0 i na to kolor docelowy), czy b璠zie potrzebna k徙iel rozja郾iaj帷a?
Bo boj si, 瞠 co sama spartacz za te 4 miesi帷e

Kurde, jak tak patrz to szkoda, 瞠 w Polsce nie ma tych farb rozja郾iaj帷ych, kt鏎e stosuj Azjatki i Latynoski...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Inebrya A3.jpg (28,3 KB, 12 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg zestawienie Inebrya.jpg (90,0 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Lucido+milk+jam+color+classic+milk+tea+2+(1).jpg (64,6 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Lucido+milk+jam+color+classic+milk+tea+5.jpg (66,4 KB, 9 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Cute-Korean-Hairstyle-for-Long-Hair-with-Bangs (1).jpg (82,1 KB, 4 za豉dowa)

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-09-30 o 22:27
mcromance jest offline  
Stary 2013-09-30, 22:29   #2710
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
A co do tych natur na rude czy jakie tam. Wyczyta豉m ostatnio 瞠 na w這sy (blond) po jaki z這tych odcieniach jak natur si po這zy b璠zie ziele bo niekt鏎zy producenci lubi t ziele dawa w natury

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Teorie mo積a snu w niesko鎍zono嗆 a tak naprawd to sama wiesz 瞠 ka盥e w這sy inaczej reaguj.
Moja mama farbuje si np cece 8.00 i zawsze ma z這tawy po造sk. Ostatnio domieszala sobie troch mojego 6.1 i wyszed jest po造sk. .... z這ty

Mcromance moim skromnym zdaniem si nie da... ja od dawna schodze z poziomu 5 na 6 po prostu farbujac odrosty 6. D馧 mam ciemniejszy nadal cho ostatni raz poziomem 5 robi豉m z rok temu.

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2013-09-30 o 22:32
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-09-30, 22:59   #2711
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Teorie mo積a snu w niesko鎍zono嗆 a tak naprawd to sama wiesz 瞠 ka盥e w這sy inaczej reaguj.
Moja mama farbuje si np cece 8.00 i zawsze ma z這tawy po造sk. Ostatnio domieszala sobie troch mojego 6.1 i wyszed jest po造sk. .... z這ty

Mcromance moim skromnym zdaniem si nie da... ja od dawna schodze z poziomu 5 na 6 po prostu farbujac odrosty 6. D馧 mam ciemniejszy nadal cho ostatni raz poziomem 5 robi豉m z rok temu.
Czyli albo b璠 si m璚zy schodz帷 z koloru farbuj帷 odrost na ja郾iejszy np. pog喚bionym br您em 6/7 albo 6/73, albo spr鏏uj k徙ieli 瞠by zrobi to na raz.
Hm... Chyba popytam fryzjerki, czy by豉by w stanie mi t k徙iel zrobi "pasemkowo" w razie czego.

Czas edycji: 2013-09-30 o 23:01
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-01, 00:44   #2712
megi.3
Zadomowienie

Cytat:

Bardzo mo磧iwe z t natur... szczeg鏊nie poziom 7 taki jest a mo瞠 i 8
a ja mam dwie 7 w domu i musze je kiedy zu篡

A swoj droga Kachula zobacz na to :

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...99543.html?i=0

Ten kolor to jaki? Rudy z poblaskiem zieleni, A pewnie robiony przez profesjonalist闚 - nie 瞠bym krytykowa豉, ale by moze takie cuda przy przechodzeniu z ciemnego do jasnego to po prostu normalne.
megi.3 jest offline  
Stary 2013-10-01, 07:09   #2713
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
To mnie wystraszy造軼ie, serio
Zrobi豉m sobie ma貫 zestawienie w Inebryi i najbardziej podobaj mi si 6/73 i niestety 7/7 oraz 7/13...
W za陰cznikach to co obecnie mam na g這wie (i co b璠zie przez kolejne 4 miesi帷e) oraz o mi si teraz uwidzia這.

Jak uwa瘸cie, da si do tego doj嗆 sam farb (wymyta [oby cho troch獧 5/0 i na to kolor docelowy), czy b璠zie potrzebna k徙iel rozja郾iaj帷a?
Bo boj si, 瞠 co sama spartacz za te 4 miesi帷e

Kurde, jak tak patrz to szkoda, 瞠 w Polsce nie ma tych farb rozja郾iaj帷ych, kt鏎e stosuj Azjatki i Latynoski...
Ale te farby to na ich naturalne a nie farbowane. Poza tym wydaje mi si, 瞠 delikatna k徙iel sama by dosz豉 do tego odcienia ale rudawego, a co potem k豉嗆 to nie wiem, bo ja ju zieleni dosta豉m, wi璚 teraz nie doradzam.

Cytat:

Ja mia豉m tak z rudym a w ko鎍u 軼i窸am w這sy do szyi...

Cytat:
Bardzo mo磧iwe z t natur... szczeg鏊nie poziom 7 taki jest a mo瞠 i 8
a ja mam dwie 7 w domu i musze je kiedy zu篡

A swoj droga Kachula zobacz na to :

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...99543.html?i=0

Ten kolor to jaki? Rudy z poblaskiem zieleni, A pewnie robiony przez profesjonalist闚 - nie 瞠bym krytykowa豉, ale by moze takie cuda przy przechodzeniu z ciemnego do jasnego to po prostu normalne.
O my GOD! Normalnie to zobaczy豉m dzisiaj w lustrze! Straszne! I ona do TV tak posz豉, a ja zastanawiam si co mam na 貫b w這篡 aby po farb do sklepu jecha jak przyczajony tygrys ukryty smok

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-01, 08:13   #2714
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 966

ja tam nie widze zieleni u Przybylskiej ale ogolnie nie podoba mi sie w tak jasnym blondzie.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-01, 08:54   #2715
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
ja tam nie widze zieleni u Przybylskiej ale ogolnie nie podoba mi sie w tak jasnym blondzie.
Bo zieleni ona nie ma ale jakie paskudne 鄴速e co!

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-01, 09:07   #2716
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Bo zieleni ona nie ma ale jakie paskudne 鄴速e co!
U mnie na monitorze zdecydowanie wygl康a 鄴速o-zielono... Ale te zauwa篡豉m 瞠 du穎 jasnych blondow ma po造sk zieleni w sztucznym 鈍ietle , a w dziennym wygl康aj normalnie.
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-01, 09:20   #2717
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
U mnie na monitorze zdecydowanie wygl康a 鄴速o-zielono... Ale te zauwa篡豉m 瞠 du穎 jasnych blondow ma po造sk zieleni w sztucznym 鈍ietle , a w dziennym wygl康aj normalnie.
Odprowadzi豉m dzisiaj dzieciaka do przedszkola i patrzy豉m na swoje odbicie w szybach jak wraca豉m i zemdla豉m... Jasno ruda jestem ale tak 鄴速o ruda! Wygl康am strasznie! My郵a豉m, 瞠 jak si prze酥i z tym i zobacz w zwyk造m 鈍ietle (nie w z這tym s這鎍u) to b璠zie zno郾ie ale tak nie jest! Co mnie napad這!?! To wszystko przez Przybylsk! A najlepsze jest to, 瞠 wesz豉m na jej Instagram i patrz a ona foci od fryzjerki wstawia z foli na g這wie jak baleja. No Garnierem to na pewno jej nie macha豉 a na 100% rozja郾iaczem!

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-01, 09:28   #2718
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 966

Kachula strasznie Ci wspolczuje bo jakbym o sobie czytala! tez sie z moim zolto-zelonym glonem przespalam... i pamietam droge do drogerii po farbe... ilez to spojrzen na siebie przyciagnelam:brzyal:

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-01, 11:26   #2719
megi.3
Zadomowienie

Cytat:
U mnie na monitorze wygl康a jasno - rudo - zielono. wypisz, wymaluj, tak wygl康a豉m po rozjasniaczu (tylko bez tej zieleni). Wtedy na zakupy wychodzi豉m tylko po zmroku...

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
Odprowadzi豉m dzisiaj dzieciaka do przedszkola i patrzy豉m na swoje odbicie w szybach jak wraca豉m i zemdla豉m... Jasno ruda jestem ale tak 鄴速o ruda! Wygl康am strasznie! My郵a豉m, 瞠 jak si prze酥i z tym i zobacz w zwyk造m 鈍ietle (nie w z這tym s這鎍u) to b璠zie zno郾ie ale tak nie jest! Co mnie napad這!?! To wszystko przez Przybylsk! A najlepsze jest to, 瞠 wesz豉m na jej Instagram i patrz a ona foci od fryzjerki wstawia z foli na g這wie jak baleja. No Garnierem to na pewno jej nie macha豉 a na 100% rozja郾iaczem!
Kachula to czym bedziesz farbowa? Daj zna jak pofarbujesz...
megi.3 jest offline  
Stary 2013-10-01, 11:42   #2720
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Ale te farby to na ich naturalne a nie farbowane. Poza tym wydaje mi si, 瞠 delikatna k徙iel sama by dosz豉 do tego odcienia ale rudawego, a co potem k豉嗆 to nie wiem, bo ja ju zieleni dosta豉m, wi璚 teraz nie doradzam.
Azjatki stosuj te farby rozja郾iaj帷e i na farbowane te. Bo to chyba u nich jest farba zmieszana z odrobin rozja郾iacza. No i np. taka farba od bodaj瞠 Liese mo瞠 by k豉dziona "dowolny odcie / poziom / na dowolny odcie / poziom /" i wychodzi w miar podobnie do pude趾a.

W ka盥ym razie kurcze, w豉snie tylko rudo軼i chc unikn望 przy k徙ieli. Jeszcze si musz zastanowi nad metod doj軼ia do tego co chc. Najwy瞠j mo瞠 zrobi kr鏒k k徙iel i si zobaczy jak w這sy zareaguj.
Ale to zale篡 od tego jak b璠zie wygl康a moje 5/0 za te 3-4 miechy.

Cytat:
Te nie widz tej zieleni. Co nie oznacza, 瞠 ten kolor to jest 豉dny... Przybylska "niezbyt korzystnie" w nim wygl康a.

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-01, 12:17   #2721
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Kachula strasznie Ci wspolczuje bo jakbym o sobie czytala! tez sie z moim zolto-zelonym glonem przespalam... i pamietam droge do drogerii po farbe... ilez to spojrzen na siebie przyciagnelam:brzyal:
Ile na mnie os鏏 dzi patrzy這 a babka w Rossmannie to ze wsp馧czuciem takim spojrza豉 jakby chcia豉 powiedzie da ci kas na dobrego fryzjera?

Cytat:
U mnie na monitorze wygl康a jasno - rudo - zielono. wypisz, wymaluj, tak wygl康a豉m po rozjasniaczu (tylko bez tej zieleni). Wtedy na zakupy wychodzi豉m tylko po zmroku...

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Kachula to czym bedziesz farbowa? Daj zna jak pofarbujesz...
A tu musisz poczeka... Dos這wnie 5 min

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-01, 12:21   #2722
Kachula82
Zakorzenienie

Palette N6
1 - bez flesza
2 - z fleszem
3 - bez flesza przodem do okna

No comments na razie bo lec na zakupy
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P1060213.jpg (46,7 KB, 34 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1060214.jpg (64,0 KB, 35 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1060218.jpg (19,7 KB, 36 za豉dowa)

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-01, 12:30   #2723
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Palette N6
1 - bez flesza
2 - z fleszem

ζdnie, szczeg鏊nie to ostatnie jest najlepsze Jak dla mnie to taki poziom 7 jest.
Denerwujesz mnie kobito, bo przez ciebie mam ochot zej嗆 do 7 sama

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-01, 12:32   #2724
megi.3
Zadomowienie

Cytat:
Ile na mnie os鏏 dzi patrzy這 a babka w Rossmannie to ze wsp馧czuciem takim spojrza豉 jakby chcia豉 powiedzie da ci kas na dobrego fryzjera?

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Cytat:
Palette N6
1 - bez flesza
2 - z fleszem

Ca趾iem w porz康ku
Na trzecim zdj璚iu super
megi.3 jest offline  
Stary 2013-10-01, 13:26   #2725
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Palette N6
1 - bez flesza
2 - z fleszem

O niebo lepiej nie wida 瘸dnej zieleni
nie wida dok豉dnie na zdj璚iu ale wydaje mi si 瞠 豉dnie Ci do koloru cery pasuje ten odcie
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-01, 15:15   #2726
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 714

A mi si podoba 鈔odkowe zdj璚ie, a najmniej ostatnie, bo po prostu nie cierpi takiego koloru i jest to kolor, przy kt鏎ym podci窸abym sobie 篡造
A pierwsza fotka, to dok豉dnie kolor mojej c鏎ki te bardzo 豉dny.
Kachula cud, 瞠 jeszcze masz w這sy. Mam nadziej, 瞠 teraz kolor Ci na tyle zadowala, 瞠 jeste w stanie wytrzyma troszk do kolejnego farbowania

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-10-01 o 15:18
Weronisia jest offline  
Stary 2013-10-01, 15:23   #2727
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
A mi si podoba 鈔odkowe zdj璚ie, a najmniej ostatnie, bo po prostu nie cierpi takiego koloru i jest to kolor, przy kt鏎ym podci窸abym sobie 篡造
A ja w豉郾ie bym taki kolorek chcia豉 Tylko jak pomy郵 jaki Kachula mia豉 cyrk z rozja郾ianiem, to mi si odechciewa lekko.

Jednak pomys zej軼ia 1-2 poziomy wy瞠j nadal mi si ko豉cze, bo mo瞠 nie by這by tak wida prze鈍ituj帷ej mi璠zy w這sami sk鏎y

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-01, 15:38   #2728
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 714

Cytat:
A ja w豉郾ie bym taki kolorek chcia豉 Tylko jak pomy郵 jaki Kachula mia豉 cyrk z rozja郾ianiem, to mi si odechciewa lekko.

Jednak pomys zej軼ia 1-2 poziomy wy瞠j nadal mi si ko豉cze, bo mo瞠 nie by這by tak wida prze鈍ituj帷ej mi璠zy w這sami sk鏎y
Ja te bym zesz豉, ale na bank mia豉bym rud po鈍iat, a nie ch這dny br您. 字edni czy ciemny blond dla mnie si nie nadaje, bo wygladam jak szara myszka ze wsi
Mi pasuj tylko konkretne i wyra幡e kolory.
Zaryzykowa豉bym jeszcze z poziomem 5, o ile 5/00 nie da mi rudo軼i. Ale przy moim 4/0 nie b璠zie to takie proste U mnie bez 軼i庵ania koloru, albo k徙ieli si nie ob璠zie. A 瘸l mi teraz w這s闚 m璚zy po tym co przesz造 na wiosn. Ledwo je odratowa豉m i znowu bym je mia豉 m璚zy.... nieeee
Weronisia jest offline  
Stary 2013-10-01, 15:52   #2729
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
Ja te bym zesz豉, ale na bank mia豉bym rud po鈍iat, a nie ch這dny br您. 字edni czy ciemny blond dla mnie si nie nadaje, bo wygladam jak szara myszka ze wsi
Mi pasuj tylko konkretne i wyra幡e kolory.
Zaryzykowa豉bym jeszcze z poziomem 5, o ile 5/00 nie da mi rudo軼i. Ale przy moim 4/0 nie b璠zie to takie proste U mnie bez 軼i庵ania koloru, albo k徙ieli si nie ob璠zie. A 瘸l mi teraz w這s闚 m璚zy po tym co przesz造 na wiosn. Ledwo je odratowa豉m i znowu bym je mia豉 m璚zy.... nieeee
Ja nie mam nic przeciwko naturalnym, ch這dnym i z這tym odcieniom u mnie. Ja tylko mocno rude u siebie t瘼i, ale je郵i cen ma by prze鈍itywanie sk鏎y przez w這sy, to ju chyba wol lekk rudo嗆.
Zw豉szcza, 瞠 cz瘰to nosz zwi您ane (dla wygody) i jeszcze mam taki dziwny barwnik we w這sie, 瞠 tak czy siak nie wyjdzie mi super ch這dno.
Nawet teraz, przy mojej ciemnej 5 z Inebryi, jak sobie popatrz to mam cz窷 w這s闚 br您ow, a cz窷 ma ciemno miedziany kolor. Taki super-mikro baleja.
Wida mam w這sy o r騜nej porowato軼i i dlatego mi zawsze ciep這 wychodzi. No i dlatego nie mog dobra idealnej od篡wki do w這s闚

No i ja nigdy nie robi豉m 瘸dnej k徙ieli, wi璚 zaszkodzi nie powinno. Szkoda, 瞠 nie mieszkam blisko 瘸dnej z was Mniej bym si ba豉 powierzy w這sy kt鏎ej z was ni fryzjerowi...

Czas edycji: 2013-10-01 o 15:55
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-01, 15:53   #2730
megi.3
Zadomowienie

A ja dla odmiany przy myciu zrobi豉m sobie dzisiaj to spienianie czerwieni. Wzie豉m w tym celu garniera 6.6. Spienia豉m dos這wnie 3 minuty i co? I mam rude Ale po dw鏂h myciach si sp逝cze, wi璚 luz.
Aha , i Palette 308 w og鏊e jak si okaza這 nie z豉pa豉 mi odrostu, wi璚 do bani...
Za tydzien zafarbuj czym porz康nym, bo mam odrostu jakie 1,5 cm i mi w nim nie do twarzy I b璠 mie zn闚 na miesi帷 spok鎩
megi.3 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:10.