Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 93 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-10-01, 19:20   #2761
megi.3
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 261
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Dobra, daj fot ale za godzin usuwam

Po nieudanym Majirel 8 - tylko tak sensown dysponuj ale niestety jestem ju nied逝go pod 4 z przodu

Edytowane przez megi.3
Czas edycji: 2013-10-01 o 21:16
megi.3 jest offline  
Stary 2013-10-01, 19:23   #2762
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 963

Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka wiadomo嗆

Po nieudanym Majirel 8 - tylko tak sensown dysponuj ale niestety jestem ju nied逝go pod 4 z przodu
w sensie, ze 40 (wiek)dobijasz? Dziewczyno wygladasz mlodziej ode mnie! a ja mam 23

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-01, 19:46   #2763
goldika
Zakorzenienie

nowe kolory Illuminy
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg BG2-cGPCcAAtylQ.jpg (59,8 KB, 26 za豉dowa)

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-01, 20:29   #2764
megi.3
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
w sensie, ze 40 (wiek)dobijasz? Dziewczyno wygladasz mlodziej ode mnie! a ja mam 23
No prawie 38 niestety

A jaki kolor mi pasuje wg Ciebie? Szukam czego z sensem i wszystko wychodzi mi dziwnie
megi.3 jest offline  
Stary 2013-10-01, 20:39   #2765
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
kurde masz racje... obejrzalam jakies stare fotki i zdecydowanie nie... musze znalezc sobie jakies zajecie zeby z klakami nie kombinowac.
Ja znalaz豉m hobby na zasadzie ogl康am bzdety na YouTube. Chocia wtedy nie szukam farb po necie i ich pr鏏nik闚. Ale ostatnio zaniedba豉m YouTube i by豉 blond masakra Teraz m鎩 konik Zaklinacz Ps闚

Cytat:

Cytat:
No prawie 38 niestety

A jaki kolor mi pasuje wg Ciebie? Szukam czego z sensem i wszystko wychodzi mi dziwnie
Dziewczyno ty nawet przed 30 wygl康asz! Normalnie m闚i do siebie - kolejna m這da szprycha a ty tu mi z 38 wyje盥瘸sz! Jak dla mnie do Ciebie pasuje ciep造 jasny blond taki ala Przybylska, Brodzik bo masz piwne oczy. Mi pomaga ten program: http://www.instyle.com/instyle/makeover/# Wystarczy 瞠 tam si zarejestrujesz (nic wielkiego) a masz dost瘼 do tysi帷a kolor闚 i fryzur gwiazd. Znajdziesz tam co dla siebie. Ja tak odkry豉m czemu mi ciep貫 br您y nie pasowa造. Po prostu musz mie ch這dne No chyba, 瞠 chcesz to przekombinuj Twoj fotk z kolorkami i ci pode郵 na priva jak si da.

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-01, 20:57   #2766
Beata.
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 075
GG do Beata.

Weronisiu sliczne Twoje fotki , masz piekny usmiech .
Dla mnie najladniej wygladasz w ciemnym brazie, pieknie koresponduje z Twoimi oczami.
Magi bardzo mlodziutko wygladasz Zazdroszcze i gratuluje.
Ja bym cie w ciemniejszym , chlodnym odcieniu widziala.
Dla mnie zarowno Pani Ania Przybylska jak i Brodzik najpiekniej wygladaja jako brunetki, w blondzie sie rozmywaja
Ale kazdy ma inny gust najwazniejsze to czuc sie dobrze ze soba.
Milego wieczoru Dziewczyny.

Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2013-10-01 o 21:01
Beata. jest offline  
Stary 2013-10-01, 21:02   #2767
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
mcromance ja nie do ko鎍a rozumiem tw鎩 k這pot. Przecie zawsze wida sk鏎 g這wy. No chyba, 瞠 kto ma afro, to raczej prze鈍it闚 brak
Ja mam ma這 w這s闚 i cieniutkie, a w dotyku jak puch. Sk鏎 wida przy ka盥ym kolorze. Ale ja zwi您uj w這sy tylko do sprz徠ania i gotowania, bo nie cierpi zwi您anych. W rozpuszczonych widac tylko sk鏎 na przedzia趾u. Bardziej mi przeszkadza, gdy na przedzia趾u mam ju jasny odrost, to z daleka wygl康a jak 造sy placek przy tak ciemnych w這sach Ale ju sie przyzwyczai豉m.
M鎩 problem jest taki przy zwi您anych w這sach, a to przez to ostatnie wzmo穎ne wypadanie.
Jak mi brat zdj璚ie r帳n掖 przy malowaniu bramy z 2 tygodnie temu, to si przestraszy豉m lekko moich skroni. Ju wiem o czym moja mama m闚i豉, 瞠 mi si w這sy przerzedzi造...

Tak jest jak tylko przegarn w這sy:

przegarni皻e w ty.jpg

Tak w lu幡ym, niskim kucyku - jeszcze tragedii nie ma:

lu幡y kucyk.jpg

Ale dramat zaczyna si przy wy窺zym i troch cia郾iejszym kucyku (np. jak ju mam lekko t逝stawe na drugi dzie po myciu):

cia郾iejszy kucyk.jpg

I w豉郾ie dlatego m.in. chc zej嗆 na odrobin ja郾iejszy kolor, bo wtedy ten kontrast mi璠zy sk鏎 skalpu a w這sami nie b璠zie a tak du篡

Cytat:
Wychodzi mi niby 瞠 zima, ale ja si z tym nie zgadzam
Jak mia豉m sztuczn czer, to owszem wygl康a豉m w zimie jak 好ie磬a, ale m鎩 naturalny kolor w這s闚 to ciemny popielaty blond. W zimie jestem blado zielona , a w lecie nawet mog konkurowa z mulatkami A kolor oczu bardzo bardzo ciemny piwny taki zimny raczej. Ale nie s康z 瞠bym by豉 zim
Jedno jest pewne - zdecydowanie rudy nie dla mnie
To jest tylko taka ma豉 wskaz闚ka. Bo ja to mam cech bodaj瞠 jakiego "lata" - w dzieci雟twie mia豉m ja郾iute鎥i, prawie platynowy blondzik a teraz 軼iemnia z czasem do 鈔edniego/ciemniego blondu.

Cytat:
a tu wam wklej jak zmienia造 si kolory na mojej 貫petynie
No, to ju sporo mia豉 na g這wie

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Dzi mam ryj niewygl璠ny

No zabi豉 mnie tym komentem

Cytat:
Cytat:

A co ja mam powiedzie, ja mam 26. A jak mia豉m 16 to mi w monopolu chcieli sprzedawa piwo jak poprosi豉m o 1,5-litrowego 砰wca.... To chyba m闚i samo za siebie...
Na szcz窷cie teraz troszk "odm這dnia豉m" na Atredermie, bo mi sk鏎a z豉zi ci庵le

Cytat:
Ja znalaz豉m hobby na zasadzie ogl康am bzdety na YouTube. Chocia wtedy nie szukam farb po necie i ich pr鏏nik闚. Ale ostatnio zaniedba豉m YouTube i by豉 blond masakra Teraz m鎩 konik Zaklinacz Ps闚
Ja te uwielbiam Cesara Millana !!! Nawet kupi豉m sobie jego ksi捫k, ale to bardziej autobiografia ni wskaz闚ki.
Normalnie sama bym tak chcia豉 "uk豉da" psy. Niestety to marzenie 軼i皻ej g這wy, bo kursy na tresera ps闚 maja astronomiczne ceny

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-01 o 21:04
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-01, 21:09   #2768
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
M鎩 problem jest taki przy zwi您anych w這sach, a to przez to ostatnie wzmo穎ne wypadanie.
Jak mi brat zdj璚ie r帳n掖 przy malowaniu bramy z 2 tygodnie temu, to si przestraszy豉m lekko moich skroni. Ju wiem o czym moja mama m闚i豉, 瞠 mi si w這sy przerzedzi造...

Tak jest jak tylko przegarn w這sy:

Za陰cznik 5429192

Tak w lu幡ym, niskim kucyku - jeszcze tragedii nie ma:

Za陰cznik 5429193

Ale dramat zaczyna si przy wy窺zym i troch cia郾iejszym kucyku (np. jak ju mam lekko t逝stawe na drugi dzie po myciu):

Za陰cznik 5429194

I w豉郾ie dlatego m.in. chc zej嗆 na odrobin ja郾iejszy kolor, bo wtedy ten kontrast mi璠zy sk鏎 skalpu a w這sami nie b璠zie a tak du篡

To jest tylko taka ma豉 wskaz闚ka. Bo ja to mam cech bodaj瞠 jakiego "lata" - w dzieci雟twie mia豉m ja郾iute鎥i, prawie platynowy blondzik a teraz 軼iemnia z czasem do 鈔edniego/ciemniego blondu.

No, to ju sporo mia豉 na g這wie

No zabi豉 mnie tym komentem

A co ja mam powiedzie, ja mam 26. A jak mia豉m 16 to mi w monopolu chcieli sprzedawa piwo jak poprosi豉m o 1,5-litrowego 砰wca.... To chyba m闚i samo za siebie...
Na szcz窷cie teraz troszk "odm這dnia豉m" na Atredermie, bo mi sk鏎a z豉zi ci庵le

Ja te uwielbiam Cesara Milana !!! Normalnie sama bym tak chcia豉 "uk豉da" psy. Niestety to marzenie 軼i皻ej g這wy, bo kursy na tresera ps闚 maja astronomiczne ceny
No wida ostro przerzedzenie. Ja tez tak mia豉m przy bardzo ciemnych st康 zej軼ie pod m鎩 naturalny by這. Teraz przy jeszcze ciut ja郾iejszych prawie nic nie wida.

A ja tam chcia豉bym si sprawdzi jako groomer Ale najpierw musia豉bym mie psa na kt鏎ym bym 獞iczy豉. Malta鎍zyk w planach
Szkoda, 瞠 te techniki Cesara nie dzia豉j na dzieci Pr鏏owa豉m...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-01, 21:13   #2769
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 714

Cytat:
Wygl康am jak ty貫k pawiana z w這sami wisz帷ymi
Kachula wisisz mi czyszczenie monitora, bo go a oplu豉m. Co ty masz dzisiaj za tw鏎cze teksty
Cytat:
Weronisia ja tez mam takie zdj璚ie w polu... Ale to by這 tyle lat temu i nie mam na nim bluzki... Ach si szala這 dla m篹a
no nie幢e. Ja w polu za wsze ubrana
Cytat:
kurde a jak myslisz czy z moich ciemnych da sie uzyskac toffi/karmel? chyba latwiej niz klasyczny chlodny blond?
Goldika no pewnie, 瞠 豉twiej, bo najtrudniej jest uzyskac ch這dne odcienie. A szczeg鏊nie gdy si schodzi z ciemnego koloru.
Ja toffi nie cierpi. Jak 瘸dnych rudych zreszt...

Cytat:
No prawie 38 niestety
Megi chyba jeste鄉y r闚ie郾iczkami Z tym, ze ty wygl康asz na dziewczyn, a nie dojrza陰 kobiet.
W ciemnym kolorku wygl康a豉by na pewno powa積iej, ale chyba by這by ci 豉dniej ni w jasnym.
Cytat:
Napisane przez Beata. Poka wiadomo嗆
Weronisiu sliczne Twoje fotki , masz piekny usmiech .
Dla mnie najladniej wygladasz w ciemnym brazie, pieknie koresponduje z Twoimi oczami.
Dla mnie zarowno Pani Ania Przybylska jak i Brodzik najpiekniej wygladaja jako brunetki, w blondzie sie rozmywaja
Beatko dzi瘯uj za komplementy.
A co do reszty, to widz, 瞠 masz dok豉dnie takie samo zdanie jak ja. To mi貫, bo ostatnio mam wra瞠nie, 瞠 tylko ja inaczej my郵, a tu zjawiasz si ty i zrobi這 mi sie milej
Weronisia jest offline  
Stary 2013-10-01, 21:15   #2770
megi.3
Zadomowienie

Cytat:

Dziewczyno ty nawet przed 30 wygl康asz! Normalnie m闚i do siebie - kolejna m這da szprycha a ty tu mi z 38 wyje盥瘸sz! Jak dla mnie do Ciebie pasuje ciep造 jasny blond taki ala Przybylska, Brodzik bo masz piwne oczy. Mi pomaga ten program: http://www.instyle.com/instyle/makeover/# Wystarczy 瞠 tam si zarejestrujesz (nic wielkiego) a masz dost瘼 do tysi帷a kolor闚 i fryzur gwiazd. Znajdziesz tam co dla siebie. Ja tak odkry豉m czemu mi ciep貫 br您y nie pasowa造. Po prostu musz mie ch這dne No chyba, 瞠 chcesz to przekombinuj Twoj fotk z kolorkami i ci pode郵 na priva jak si da.
I dzi瘯i za ten program Moze co fajnego znajd

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Cytat:
No w豉snie, jednak co osoba to opinia Chociaz ja te wola豉m Przybylsk troch ciemniejsz.
Jak zdoby豉m z trudem sw鎩 blond na pocz徠ku lata to raczej m闚iono 瞠 fajnie. Ale niechc帷y popsu豉m

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:

Cz瘰to blond w dzieci雟twie wraz z up造wem czasu ciemnieje

Edytowane przez megi.3
Czas edycji: 2013-10-01 o 21:17
megi.3 jest offline  
Stary 2013-10-01, 21:16   #2771
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
No wida ostro przerzedzenie. Ja tez tak mia豉m przy bardzo ciemnych st康 zej軼ie pod m鎩 naturalny by這. Teraz przy jeszcze ciut ja郾iejszych prawie nic nie wida.

A ja tam chcia豉bym si sprawdzi jako groomer Ale najpierw musia豉bym mie psa na kt鏎ym bym 獞iczy豉. Malta鎍zyk w planach
No widzisz, mi si ten m鎩 ciemny nadal podoba, ale jak to ma tak wygl康a to ja podzi瘯uj. Mam za rzadkie w這sy na ciemny kolor Trzeba spojrze prawdzie w oczy, wyko鎍zy Inebry 5/0 i wali na ja郾iejszy.

Odno郾ie technik Cesara, na facet闚 dzia豉j. Przetestowa豉m na kolegach w czasie studi闚

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-01, 21:23   #2772
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 714

mcromance to co pokaza豉 mnie akurat nie wzreusza, bo ja mam tak rzadko嗆 na g這wie od zawsze i uwa瘸m, 瞠 to normalne.
Mo瞠 jeste przewra磧iwiona pod tym wzgl璠em. My郵, 瞠 inni nawet tego u ciebie nie widz... no mo瞠 poza mam, kt鏎a wie, 瞠 mia豉 g瘰te w這sy.
Ja mam tez takie rzadkie i nie panikuj. Na pewno nie uwa瘸m tego za pow鏚 do zmiany koloru
Weronisia jest offline  
Stary 2013-10-01, 21:26   #2773
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Kachula wisisz mi czyszczenie monitora, bo go a oplu豉m. Co ty masz dzisiaj za tw鏎cze teksty

Ja tak zawsze ale na wiza簑 si nieco wstrzymuj z tekstami. A takie sesje to by造 dobre 10 lat temu jak by豉m j璠rna, szczup豉 i m這da

Cytat:
No widzisz, mi si ten m鎩 ciemny nadal podoba, ale jak to ma tak wygl康a to ja podzi瘯uj. Mam za rzadkie w這sy na ciemny kolor Trzeba spojrze prawdzie w oczy, wyko鎍zy Inebry 5/0 i wali na ja郾iejszy.

Odno郾ie technik Cesara, na facet闚 dzia豉j. Przetestowa豉m na kolegach w czasie studi闚
M闚isz na facet闚... Sprawdzi musz na swoim to s造nne "tsst!"

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-01, 21:42   #2774
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
mcromance to co pokaza豉 mnie akurat nie wzreusza, bo ja mam tak rzadko嗆 na g這wie od zawsze i uwa瘸m, 瞠 to normalne.
Mo瞠 jeste przewra磧iwiona pod tym wzgl璠em. My郵, 瞠 inni nawet tego u ciebie nie widz... no mo瞠 poza mam, kt鏎a wie, 瞠 mia豉 g瘰te w這sy.
Ja mam tez takie rzadkie i nie panikuj. Na pewno nie uwa瘸m tego za pow鏚 do zmiany koloru
Ja wiem, 瞠 ka盥y mo瞠 mie inaczej. Ja nigdy nie mia豉m za g瘰tych w這s闚, ale zawsze ich starcza這, 瞠by zakry te wolne przestrzenie.
No i teraz mi ponad 2 miechy wypadaj, g堯wnie widz 瞠 na skroniach, bo na tyle i czubku mam ok.
Nie wiem, czemu tylko na skroniach tak lec...

Cytat:
M闚isz na facet闚... Sprawdzi musz na swoim to s造nne "tsst!"
Szczeg鏊nie skuteczne jest "wytr帷anie ze stanu umys逝" przez szybki dotyk

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-01, 21:43   #2775
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

Weronisiu
Komplement y jak najbardziej zasluzone, sliczna z Ciebie kobieta
I masz piekny ten braz

Mcromance ja goraco polecam wcierki na wypadanie.
Chyba juz pisalam, ze w ubieglym roku wypadlo mi wiecej niz polowa wlosow, musialm sciac na boba bo mialam takie przeswity.
Ale regularne wcierane roznych wcierek zatrzymalo w koncu wypadanie, a po pewnym czasie wloski zaczely odrastac. Ale trzeba sie wykazac cierpliwoscia. I sprawdzac co pasuje. Ja akurat jestem fanka jantaru, ale wcierlam mnostwo innych specyfikow.
Oczywiscie podstawa jest dobra dieta i ewnetualna supelementacja.

Beata. jest offline  
Stary 2013-10-01, 22:03   #2776
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Mcromance ja goraco polecam wcierki na wypadanie.
Chyba juz pisalam, ze w ubieglym roku wypadlo mi wiecej niz polowa wlosow, musialm sciac na boba bo mialam takie przeswity.
Ale regularne wcierane roznych wcierek zatrzymalo w koncu wypadanie, a po pewnym czasie wloski zaczely odrastac. Ale trzeba sie wykazac cierpliwoscia. I sprawdzac co pasuje. Ja akurat jestem fanka jantaru, ale wcierlam mnostwo innych specyfikow.
Oczywiscie podstawa jest dobra dieta i ewnetualna supelementacja.
Ja dzi w豉snie by豉m u dermatolog. Paznokcie zareagowa造 ju na Biotebal i si wyr闚nuj, w這som zajmie troszk d逝瞠j. Czyli nadal mam bra Biotebal i kupi tran jaki, bo tak to nie mam niedobor闚 瘸dnych.
Jedyne co to lekki stan zapalny organizmu, kt鏎y mam ca造 czas od jaki 4 miesi璚y i nie wiadomo czemu.
Wcierk musz jak捷 kupi. Jantar kiedy mia豉m, ale mi akurat wzmaga przet逝szczanie. Za bardzo alkoholowej wcierki tez nie dam rady u篡wa, bo mi wr鏂i 逝pie.
Teraz zastanawiam si nad Seboradinem, kozieradk i olejkiem rycynowym. Tylko ze鈍iruj przy nak豉daniu olejku pewnie

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-01, 22:33   #2777
megi.3
Zadomowienie

Cytat:

Goldika no pewnie, 瞠 豉twiej, bo najtrudniej jest uzyskac ch這dne odcienie. A szczeg鏊nie gdy si schodzi z ciemnego koloru.
Ja toffi nie cierpi. Jak 瘸dnych rudych zreszt...

Megi chyba jeste鄉y r闚ie郾iczkami Z tym, ze ty wygl康asz na dziewczyn, a nie dojrza陰 kobiet.
W ciemnym kolorku wygl康a豉by na pewno powa積iej, ale chyba by這by ci 豉dniej ni w jasnym.

Beatko dzi瘯uj za komplementy.
A co do reszty, to widz, 瞠 masz dok豉dnie takie samo zdanie jak ja. To mi貫, bo ostatnio mam wra瞠nie, 瞠 tylko ja inaczej my郵, a tu zjawiasz si ty i zrobi這 mi sie milej
Weronisia, nie przesadzaj, bardzo prosz

Wybra豉m najzno郾iejsze zdj璚ie
Mia豉m w czerni, to wrzuci豉bym, ale nie wiem dlaczego sa wykasowane z kompa. Chyba przez pomy趾 musia豉m wywali.
Tobie jest 豉dnie w ciemnych te , ale w blondzie po prostu pi瘯nie

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Cytat:

To prawda, 瞠 w jasnych mniej widoczne jest przerzedzenie.
U mnie w czarnych tylko dlatego 瞠 mia豉m susz nie by這 tego przerzedzenia tak wida Tak瞠 ratowa這 mnie siano

Teraz jak olejuj to mam wra瞠nie 瞠 w這sy bywaj milsze w dotyku po tylu zabiegach rozja郾iaj帷ych, ni rok temu w czerni. No ale wtedy nie interesowa豉m si tematem piel璕nacji w這s闚.

Kachula, zam璚zy豉by biedn psin
megi.3 jest offline  
Stary 2013-10-01, 22:46   #2778
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Ja wiem, 瞠 ka盥y mo瞠 mie inaczej. Ja nigdy nie mia豉m za g瘰tych w這s闚, ale zawsze ich starcza這, 瞠by zakry te wolne przestrzenie.
No i teraz mi ponad 2 miechy wypadaj, g堯wnie widz 瞠 na skroniach, bo na tyle i czubku mam ok.
Nie wiem, czemu tylko na skroniach tak lec...

Szczeg鏊nie skuteczne jest "wytr帷anie ze stanu umys逝" przez szybki dotyk
Ach ten dotyk. Ja uwielbiam patrze na te zwariowane psy i to jak on daje rad sobie gdy go dziabn. Reakcja ludzi w necie jest totalnie beznadziejna, np: bije psa! Ja bym go kopn掖! itp

Cytat:
Ja dzi w豉snie by豉m u dermatolog. Paznokcie zareagowa造 ju na Biotebal i si wyr闚nuj, w這som zajmie troszk d逝瞠j. Czyli nadal mam bra Biotebal i kupi tran jaki, bo tak to nie mam niedobor闚 瘸dnych.
Jedyne co to lekki stan zapalny organizmu, kt鏎y mam ca造 czas od jaki 4 miesi璚y i nie wiadomo czemu.
Wcierk musz jak捷 kupi. Jantar kiedy mia豉m, ale mi akurat wzmaga przet逝szczanie. Za bardzo alkoholowej wcierki tez nie dam rady u篡wa, bo mi wr鏂i 逝pie.
Teraz zastanawiam si nad Seboradinem, kozieradk i olejkiem rycynowym. Tylko ze鈍iruj przy nak豉daniu olejku pewnie
A jak ci wybada豉 stan zapalny? Jakie konkretne badania czy co?

Cytat:

Kachula, zam璚zy豉by biedn psin
A czemu zam璚zy豉? Zakocha豉 na amen to tak

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-01, 23:01   #2779
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Ach ten dotyk. Ja uwielbiam patrze na te zwariowane psy i to jak on daje rad sobie gdy go dziabn. Reakcja ludzi w necie jest totalnie beznadziejna, np: bije psa! Ja bym go kopn掖! itp
Ludzie zwyczajnie s za g逝pi na "zwierz璚" psychologi stosowan. Bo to, co Cesar robi to to samo co wilk alfa robi w stadzie wilk闚. Tylko, 瞠 tutaj cz這wiek przejmuje kontrol i ustala zasady.
A 瞠 ludzie uwielbiaj traktowa psy jak dzieci, najlepiej chowane bezstresowo, to te biedne zwierzaki dostaj 鈍iergla i zaburze osobowo軼i. Bo im instynkt m闚i co innego, a w豉軼iciel sygnalizuje co innego.

Niestety potem widzi si takie rozhisteryzowane, przekarmione kulki na patyczkach, szczekaj帷e na wiatr...

Cytat:
A jak ci wybada豉 stan zapalny? Jakie konkretne badania czy co?
Mia豉m og鏊ne badania. Tarczyca i 瞠lazo wzorcowe. Leukocyty, monocyty i wbc mam lekko ponad norm. Najpierw my郵a造鄉y, 瞠 to mo瞠 od tr康ziku, ale jak zacz窸am stosowa Atrederm powinno spa嗆.
Dlatego powiedzia豉, 瞠 mog i嗆 do og鏊nego na dalsz diagnostyk. Bo nic super powa積ego pewnie nie jest, bo warto軼i s tylko lekko ponad norm i spad造 troszk od poprzedniego badania, ale 瞠 d逝go si trzyma to lepiej sprawdzi.

Cytat:
A czemu zam璚zy豉? Zakocha豉 na amen to tak
Takie "zam璚zanie" to akurat s逝篡 psom. Maj stabilne 鈔odowisko, granice i nie wariuj

Czas edycji: 2013-10-01 o 23:04
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-02, 00:44   #2780
megi.3
Zadomowienie

Kachula, mcromance, tylko 瘸rtowa豉m z t psin Na pewno dla niej dobrze, gdy czuje si kochana
megi.3 jest offline  
Stary 2013-10-02, 01:59   #2781
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Kachula, mcromance, tylko 瘸rtowa豉m z t psin Na pewno dla niej dobrze, gdy czuje si kochana
Ale przecie ja to wiem
M闚i豉m to og鏊nie i bardziej w odniesieniu do spo貫cze雟twa ameryka雟kiego. Bo niestety "dobry" przyk豉d "wychowania" psa idzie stamt康.
Tak jak np. moda na dziwaczne ubranka dla ps闚 (w stylu sukieneczka, tiarka, inne badziewie bez praktycznego zastosowania) te przysz豉 z zachodu.
Podobnie jak moda na n瘯anie telefonami z ofertami garnk闚, po軼ieli i innych cud闚 na kiju

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-02, 08:33   #2782
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
kup sobie tonik Babuszki Agafii do wlosow wypadajacych. Jedyny z tej serii ktory dobrze u mnie dzialal i wlosy przestaly wypadac

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-02, 09:30   #2783
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Pies ma mi te pom鏂 z uporaniem si ze stresem. Akurat wiem jak bardzo to pomog這 znajomej. Spcery i piel璕nacja to b璠zie sama przyjemno嗆.

Cytat:
Ludzie zwyczajnie s za g逝pi na "zwierz璚" psychologi stosowan. Bo to, co Cesar robi to to samo co wilk alfa robi w stadzie wilk闚. Tylko, 瞠 tutaj cz這wiek przejmuje kontrol i ustala zasady.
A 瞠 ludzie uwielbiaj traktowa psy jak dzieci, najlepiej chowane bezstresowo, to te biedne zwierzaki dostaj 鈍iergla i zaburze osobowo軼i. Bo im instynkt m闚i co innego, a w豉軼iciel sygnalizuje co innego.

Niestety potem widzi si takie rozhisteryzowane, przekarmione kulki na patyczkach, szczekaj帷e na wiatr...

Mia豉m og鏊ne badania. Tarczyca i 瞠lazo wzorcowe. Leukocyty, monocyty i wbc mam lekko ponad norm. Najpierw my郵a造鄉y, 瞠 to mo瞠 od tr康ziku, ale jak zacz窸am stosowa Atrederm powinno spa嗆.
Dlatego powiedzia豉, 瞠 mog i嗆 do og鏊nego na dalsz diagnostyk. Bo nic super powa積ego pewnie nie jest, bo warto軼i s tylko lekko ponad norm i spad造 troszk od poprzedniego badania, ale 瞠 d逝go si trzyma to lepiej sprawdzi.

Takie "zam璚zanie" to akurat s逝篡 psom. Maj stabilne 鈔odowisko, granice i nie wariuj
No to chocia lekarza mia豉 normalnego. U mnie zawy穎ne normy to by這 dla niego normalne... ja ju nie wiem gdzie mam i嗆 aby dobrze mnie zbadali.

Cytat:
Ale przecie ja to wiem
M闚i豉m to og鏊nie i bardziej w odniesieniu do spo貫cze雟twa ameryka雟kiego. Bo niestety "dobry" przyk豉d "wychowania" psa idzie stamt康.
Tak jak np. moda na dziwaczne ubranka dla ps闚 (w stylu sukieneczka, tiarka, inne badziewie bez praktycznego zastosowania) te przysz豉 z zachodu.
Podobnie jak moda na n瘯anie telefonami z ofertami garnk闚, po軼ieli i innych cud闚 na kiju
Cytat:
kup sobie tonik Babuszki Agafii do wlosow wypadajacych. Jedyny z tej serii ktory dobrze u mnie dzialal i wlosy przestaly wypadac
zawsze sie na to czai豉m i jako przekonania nie mia豉m

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-02, 10:09   #2784
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Te o nim czyta豉m, ale ma strasznie ekstremalne opinie. Albo pomaga, albo nie. No i nie dostan go stacjonarnie u siebie, a kupowa przez neta i p豉ci podw鎩nie razem z przesy趾 to mi si nie chce.
Dodatkowo troszk boj si tych zi馧, bo jak pr鏏owa豉m np. p逝kanek pokrzywowych (a nawet lnianych) to mia豉m susz na g這wie.
Ale bardzo dzi瘯uje za polecenie

Cytat:
No to chocia lekarza mia豉 normalnego. U mnie zawy穎ne normy to by這 dla niego normalne... ja ju nie wiem gdzie mam i嗆 aby dobrze mnie zbadali.
Przyjed sobie do mojej

A tak na serio, uda這 mi si trafi na fajn babk. Jak j prosi豉m o Atre po fiasku z Differinem to nie robi豉 problem闚, a wczoraj to si szczerze cieszy豉 jak jej powiedzia豉m, 瞠 jest lepiej z mordk i paznokciami. W這sy potrzebuj wi璚ej czasu na zareagowanie, ale powinno si sko鎍zy takie wypadanie.
Ponarzeka豉 razem ze mn, 瞠 nie ma pr鏏ek wcierek i szampon闚 na wypadanie, bo jedna rzecz na alkoholu mnie podra積i strasznie, a druga nie (mia豉m tak z jakim antybiotykiem na alkoholu i Atre), a kupowa ca貫 opakowanie, kt鏎ego p騧niej nie mo積a zwr鏂i to nieekonomiczne.

Czas edycji: 2013-10-02 o 10:13
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-02, 10:58   #2785
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

Mcromance wcierek jest ca貫 mn鏀two, niekoniecznie z alkoholem trzeba np. http://wizaz.pl/kosmety/produkt.php?produkt=51144
Mnie akurat powyzsza nie zachwyci豉
I mozna aplikowac na pare godzin przed myciem w這s闚.
Olejku rycynowego solo nie polecam, za gesty jest i ma這 przyjazny w uzytkowaniu.
A przy wysuszaniu w這s闚 trzeba postawic na wzmo穎na piel璕nacje, co za cos
Powodzenia

Beata. jest offline  
Stary 2013-10-02, 11:04   #2786
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Mcromance wcierek jest ca貫 mn鏀two, niekoniecznie z alkoholem trzeba np. http://wizaz.pl/kosmety/produkt.php?produkt=51144
Mnie akurat powyzsza nie zachwyci豉
I mozna aplikowac na pare godzin przed myciem w這s闚.
Olejku rycynowego solo nie polecam, za gesty jest i ma這 przyjazny w uzytkowaniu.
A przy wysuszaniu w這s闚 trzeba postawic na wzmo穎na piel璕nacje, co za cos
Powodzenia
Fajna ta wcierka, wiza powiedzia mi 4 razy: "Przepraszamy, strona o podanym adresie nie zosta豉 odnaleziona. Prosimy sprawdzi poprawno嗆 adresu i spr鏏owa ponownie" Normalnie cudnie, wiza si sypie

W sumie to teraz zastanawiam si nad Jantarem i kozieradk do aplikacji przed myciem. Tylko najpierw Jantar musz dorwa, bo ci篹ko z dost瘼no軼i na doz-ie...

Ja teraz ju ogarn窸am w這sy i mam 豉dne. Matrix SoColor mi rzeczywi軼ie podsusza, bo teraz po ponad 3 tygodniach z Inebryj na 貫bku nic si nie dzieje, a stosuj te same produkty.
No dobra, 3 razy u篡豉m olejku do w這s闚 z Yves Rocher - matko! jak on cudownie pachnie i 鈍ietnie si nak豉da Tylko jego cena w stosunku do pojemno軼i powala...

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-02, 11:15   #2787
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

Fkatycznie cos nie tak, chodzi這 mi o odzywke pokrzywow Anny

Beata. jest offline  
Stary 2013-10-02, 11:24   #2788
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Fkatycznie cos nie tak, chodzi這 mi o odzywke pokrzywow Anny
HAHAHAHAHHAHAHAHA !!!!! Ja mam na imi Anna Polecasz mi "moj" od篡wk

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-02, 15:07   #2789
mcromance
Zakorzenienie

Kupi豉m kozieradk, ciekawe jak mocno b璠 鄉ierdzie wieczorem po wtarciu

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-02, 16:37   #2790
goldika
Zakorzenienie

laski doradzcie nie mam za ciemnych tych klakow w stasunku do facjaty?
sory za zdjecie ale nie umiem samoyebek trzaskac

2 i 3 sprzed dwoch lat, od gory naturalne reszta to wyplukany jakis tam kolor (fotki z 37tyg ciazy i prawie 90kg moich kg)

na zdjeciach slubnych mi sie podoba to jak wygladam ale wiadomo tam mialam mega makijaz i fotograf tez kolory dopracowywal wiec to sie nie liczy
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0903.jpg (43,3 KB, 36 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0028.jpg (62,3 KB, 18 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0036.jpg (74,8 KB, 20 za豉dowa)

Panna M這da'13

Edytowane przez goldika
Czas edycji: 2013-10-02 o 17:18
goldika jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:14.