Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 94 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-10-02, 17:17   #2791
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
laski doradzcie nie mam za ciemnych tych klakow w stasunku do facjaty?
sory za zdjecie ale nie umiem samoyebek trzaskac

na zdjeciach slubnych mi sie podoba to jak wygladam ale wiadomo tam mialam mega makijaz i fotograf tez kolory dopracowywal wiec to sie nie liczy
Wiesz co dla mnie strasznie tak jakby mia豉 zm璚zon cer. No dla mnie za ciemno. Poziom wy瞠j by這by lepiej.

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-02, 17:17   #2792
rumpleteazer
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 565

Cytat:

na zdjeciach slubnych mi sie podoba to jak wygladam ale wiadomo tam mialam mega makijaz i fotograf tez kolory dopracowywal wiec to sie nie liczy
A gdzie to zdj璚ie?
EDIT
A, co kombinowa豉 w za陰cznikach

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-10-02 o 17:21
rumpleteazer jest offline  
Stary 2013-10-02, 17:18   #2793
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284

Cytat:

Moim zdaniem w這sy s ok, ale mo瞠 by brwi henn machn望, 瞠by troch przyciemni?
Albo ewentualnie zej嗆 poziom wy瞠j, coby w這sy bardziej do brwi pasowa造?

Ty wiesz jak wygl康a moje robienie zdj耩 samej sobie? Robi z 20-30 瞠by wybra to najmniej skopane

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-02, 17:21   #2794
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 963

laski zmienilam fotki w poscie tamta robilam bez lampy w kuchni gdzie ciemno bylo, a teraz dodalam z balkonu z naturalnego swiatla. Jest bardziej realna i nic przy niej nie robilam. Zerknijcie prosze.

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Wiesz co dla mnie strasznie tak jakby mia豉 zm璚zon cer. No dla mnie za ciemno. Poziom wy瞠j by這by lepiej.
dlatego dalam teraz bardziej real foto, bo mi na tamtym cera trupia wyszla a jestem calkiem opalono

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-02, 17:22   #2795
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
laski zmienilam fotki w poscie tamta robilam bez lampy w kuchni gdzie ciemno bylo, a teraz dodalam z balkonu z naturalnego swiatla. Jest bardziej realna i nic przy niej nie robilam. Zerknijcie prosze.
Podtrzymuj, albo lekko przyciemni brwi 瞠by by wi瘯szy kontrast ze sk鏎, albo poziom wy瞠j z farb

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-02, 17:24   #2796
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 714

uwa瘸m tak jak mcromanmce.
Przede wszystkim brwi musz by ciemniejsze. A kolor w這s闚 wtedy m鏬豚y by osta taki ciemny, albo ciut ja郾iejszy,
Weronisia jest offline  
Stary 2013-10-02, 17:27   #2797
goldika
Zakorzenienie

najgorsze jest to, ze poziom 6 to juz blond i jak dla mnie jest strasznie nijaki :/ wrecz bury.
Jak juz to musialabym kombinowac z 6 z czyms po przecinku. Ale czym?

A jaka byscie mi radykalna zmiane zaproponowaly?

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-02, 17:29   #2798
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

dlatego dalam teraz bardziej real foto, bo mi na tamtym cera trupia wyszla a jestem calkiem opalono
No i jaka r騜nica! Brwi, zdecydowanie brwi przyciemnij. Henna grafitowa w kremie tak 5 min i b璠zie super. Ja tak robi i dzisiaj musz to samo zrobi. A tak to odcie dobrze wygl康a. No bo na tamtej fotce to taki bardzo ciemno szary wygl康a.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-02, 17:30   #2799
rumpleteazer
Zadomowienie

Moim zdaniem wygl康asz OK. Ale du穎 zale篡 od tego czy malujesz si na co dzie czy nie. Je郵i malujesz si sporadycznie, to zdecydowanie jestem za lekkim rozja郾ieniem w這s闚. Je郵i k豉dziesz troch r騜u na policzki i przyciemniasz brwi itd. to zostaw obecny kolor. Ten ciemniejszy jest bardziej charakterny, fajnie podkre郵a rysy twarzy, ale wymaga pomocy makija簑.

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-10-02 o 17:32
rumpleteazer jest offline  
Stary 2013-10-02, 17:33   #2800
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
No i jaka r騜nica! Brwi, zdecydowanie brwi przyciemnij. Henna grafitowa w kremie tak 5 min i b璠zie super. Ja tak robi i dzisiaj musz to samo zrobi. A tak to odcie dobrze wygl康a. No bo na tamtej fotce to taki bardzo ciemno szary wygl康a.
niestety ciezko chwycic tak to w realu jest :/ ale boje sie ze zima jak bedzie szaro i buro to wlasnie moj kolor tak bedzie wygladal. Cholercia wrrr.
a brwi faktycznie musze zrobic. Ja uzywam refetocil nr 3 o ile dobrze pamietam. Ale z pol roku nie robilam

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka wiadomo嗆
Moim zdaniem wygl康asz OK. Ale du穎 zale篡 od tego czy malujesz si na co dzie czy nie. Je郵i malujesz si sporadycznie, to zdecydowanie jestem za lekkim rozja郾ieniem w這s闚. Je郵i k豉dziesz troch r騜u na policzki i przyciemniasz brwi itd. to zostaw obecny kolor. Ten ciemniejszy jest bardziej charakterny, fajnie podkre郵a rysy twarzy, ale wymaga pomocy makija簑.
maluje codziennie, poliki tez podkreslam najgorzej mam z oczami bo jak widac sa strasznie gleboko ossadzone. Najlepiej wygladalam jak mialam przedluzane rzesy ale dla mnie to za duzy wydatek co miesiac :/

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-02, 17:39   #2801
goldika
Zakorzenienie

a co myslicie o takim brazie z zalacznika dla mnie? ogolnie pasuwalby mi cieply kolor?

sorki ze egoistycznie Was zameczam ale Wy doradzicie najlpiej
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Rachel_bilson_100.jpg (133,7 KB, 17 za豉dowa)

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-02, 17:44   #2802
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
maluje codziennie, poliki tez podkreslam najgorzej mam z oczami bo jak widac sa strasznie gleboko ossadzone. Najlepiej wygladalam jak mialam przedluzane rzesy ale dla mnie to za duzy wydatek co miesiac :/
To zosta豉bym przy tych ciemniejszych
Stary 2013-10-02, 17:48   #2803
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
a co myslicie o takim brazie z zalacznika dla mnie? ogolnie pasuwalby mi cieply kolor?

sorki ze egoistycznie Was zameczam ale Wy doradzicie najlpiej
Wed逝g mnie to powinna bra co z這tawego, bez czerwieni, bo mo瞠 "u鈍inkowi" ci buzi. Mi tak czerwone odcienie robi i dlatego walcz z rudo軼i.

Ja egoistycznie zam璚za豉m dziewczyny pytaniami o k徙iel rozja郾iaj帷 i farb. Niestety nadal b璠 was zam璚za, dop鏦i si nie zdecyduj na co w ko鎍u

Kachula podawa豉 chyba stron temu jak捷 stronk, gdzie mo瞠sz popr鏏owa sobie r騜ne fryzy i kolory. Chyba sama b璠 musia豉 si tam pobawi

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-02, 17:48   #2804
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
najgorsze jest to, ze poziom 6 to juz blond i jak dla mnie jest strasznie nijaki :/ wrecz bury.
Jak juz to musialabym kombinowac z 6 z czyms po przecinku. Ale czym?

A jaka byscie mi radykalna zmiane zaproponowaly?
Radykalna zmiana? Poziom 7 Jaki z這ty
Potwierdzam, 瞠 poziom 6 jest taki nijaki. O ile zdj璚ia w這s闚 z fleszem s boskie, to tak na 篡wo wygl康a豉m jak szara myszka. Nikt w這sami si nie zachwyca, bo wygl康a造 jak typowy s這wia雟ki ciemny mysi blond.

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-10-02 o 17:49
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-02, 17:54   #2805
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Radykalna zmiana? Poziom 7 Jaki z這ty
Potwierdzam, 瞠 poziom 6 jest taki nijaki. O ile zdj璚ia w這s闚 z fleszem s boskie, to tak na 篡wo wygl康a豉m jak szara myszka. Nikt w這sami si nie zachwyca, bo wygl康a造 jak typowy s這wia雟ki ciemny mysi blond.
kurde boje sie, ze schodzac do 7 wyszlabym zielona... Musialabym dokladnie przesledzic Twoje schodzenie z koloru i zatrzymac sie przed etapem zieleni ktora zaliczylas

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
Wed逝g mnie to powinna bra co z這tawego, bez czerwieni, bo mo瞠 "u鈍inkowi" ci buzi. Mi tak czerwone odcienie robi i dlatego walcz z rudo軼i.

Ja egoistycznie zam璚za豉m dziewczyny pytaniami o k徙iel rozja郾iaj帷 i farb. Niestety nadal b璠 was zam璚za, dop鏦i si nie zdecyduj na co w ko鎍u

Kachula podawa豉 chyba stron temu jak捷 stronk, gdzie mo瞠sz popr鏏owa sobie r騜ne fryzy i kolory. Chyba sama b璠 musia豉 si tam pobawi
nooo tu masz racje musze uwazac na uswinkowacenie :/ bo to i moim jest problemem

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

a wiecie co jest najgorsze? ze ja nieswiadomie ZAWSZE jestem ubrana na czarno. Nosze w 95% wylacznie czarne rurki i czarne buty. Mam czarne plaszcze i jeden granatowy i ja tego kompletnie nie zauwazam ale czesto od znajomych pada pytanie czy zaloba czy co... i do tego ciemne wlosy... taka zmora jestem troche chyba

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-02, 17:59   #2806
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
kurde boje sie, ze schodzac do 7 wyszlabym zielona... Musialabym dokladnie przesledzic Twoje schodzenie z koloru i zatrzymac sie przed etapem zieleni ktora zaliczylas

nooo tu masz racje musze uwazac na uswinkowacenie :/ bo to i moim jest problemem
Ja bym ci radzi豉 nadac ja郾iejsze refleksy na to co masz. Np na這篡 jak捷 jasn z這t farb po d逝go軼i (omijaj帷 odrosty aby nie rozja郾i這 do rudego lub 鄴速ka). To powinno da refleksy.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-02, 18:04   #2807
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Ja bym ci radzi豉 nadac ja郾iejsze refleksy na to co masz. Np na這篡 jak捷 jasn z這t farb po d逝go軼i (omijaj帷 odrosty aby nie rozja郾i這 do rudego lub 鄴速ka). To powinno da refleksy.
ale co potem z odrostami?

no wlasnie tez mam wrazenie ze moj kolor nie ma zadnego refleksu przez co jest plaski strasznie. ale i tak sama nei bede nic robic. Na szczescie po przeprowadzce ma juz kto mi robic te czary mary

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-02, 18:07   #2808
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:

a wiecie co jest najgorsze? ze ja nieswiadomie ZAWSZE jestem ubrana na czarno. Nosze w 95% wylacznie czarne rurki i czarne buty. Mam czarne plaszcze i jeden granatowy i ja tego kompletnie nie zauwazam ale czesto od znajomych pada pytanie czy zaloba czy co... i do tego ciemne wlosy... taka zmora jestem troche chyba
Ja si teraz czaj na zej軼ie z poziomu 5 do czego mi璠zy 6 a 7, z docelowo jakim z這tym odcieniem. Bo czyste neutralne i popielate chyba s dla mnie zbyt zgaszone.

Odno郾ie czerni i ciemnych kolor闚. Ja mam tak samo
Ostatnio kupi豉m sobie podbit polarem wiatr闚k, bo w skaju ju za zimno mi by這. Granatow Wszystkie spodnie mam granatowe (jeans) lub czarne. Bluzki - czer, szary, czer, szaro-czarny, co bordowo-buraczkowego, czer, mi皻owy sweter
Tylko pi瘸my, rajstopy, majtki i skarpetki mam kolorowe

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-02 o 18:08
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-02, 18:22   #2809
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:

no wlasnie tez mam wrazenie ze moj kolor nie ma zadnego refleksu przez co jest plaski strasznie. ale i tak sama nei bede nic robic. Na szczescie po przeprowadzce ma juz kto mi robic te czary mary
To mo瞠 delikatnusia k徙iel i tak aby p馧 tonu zej嗆. A potem po prostu kupowa farb poziom 6 jaki z這ty itp.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-02, 20:33   #2810
mcromance
Zakorzenienie

No dziewczyny, jak wszystkie daj swoje facjaty to ja tez ju wstawi.
UWAGA ! Nadci庵a prawdziwa prawdziwa, nieogarni皻a "dupa pawiana", jak to wczoraj Kachula siebie okre郵i豉.

Pokombinowa豉m troch na tej stronie, co Kachula podrzuci豉. Ma造 wyb鏎 ja郾iejszych br您闚, ale og鏊nie ok.

Pytanie, kt鏎y odcie mo瞠 by dla mnie najlepszy? Czy mo瞠 wstawi豉m wszystko z jednego? Bo mi si ju w oczach mieni od tych kolor闚
Czekoladowe i wszystko z rudym co sprawdzi豉m to by這 okropie雟two w zestawieniu z moj facjat
I jaki to kurde poziom jest, bo si zgubi豉m Jasna 6, ciemna 7, co innego?

P.S. dorad嬈ie, bo nie chce po fakcie wywo造wa takich reakcji na ulicy:

#1 #2 #3 #4

Mo磧iwe, 瞠 moje zdj璚ia powisz sobie z 1-2 dni, a potem usun, bo jestem wyj徠kowo niefotogeniczna, to co mam ludzi straszy
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (17,9 KB, 26 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (18,6 KB, 22 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (16,6 KB, 20 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (18,4 KB, 20 za豉dowa)

Czas edycji: 2013-10-02 o 20:37
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-02, 23:14   #2811
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
No dziewczyny, jak wszystkie daj swoje facjaty to ja tez ju wstawi.
UWAGA ! Nadci庵a prawdziwa prawdziwa, nieogarni皻a "dupa pawiana", jak to wczoraj Kachula siebie okre郵i豉.

Pokombinowa豉m troch na tej stronie, co Kachula podrzuci豉. Ma造 wyb鏎 ja郾iejszych br您闚, ale og鏊nie ok.

Pytanie, kt鏎y odcie mo瞠 by dla mnie najlepszy? Czy mo瞠 wstawi豉m wszystko z jednego? Bo mi si ju w oczach mieni od tych kolor闚
Czekoladowe i wszystko z rudym co sprawdzi豉m to by這 okropie雟two w zestawieniu z moj facjat
I jaki to kurde poziom jest, bo si zgubi豉m Jasna 6, ciemna 7, co innego?

P.S. dorad嬈ie, bo nie chce po fakcie wywo造wa takich reakcji na ulicy:

#1 #2 #3 #4

Mo磧iwe, 瞠 moje zdj璚ia powisz sobie z 1-2 dni, a potem usun, bo jestem wyj徠kowo niefotogeniczna, to co mam ludzi straszy
Jak dla mnie to jeden i ten sam poziom. Strzelaj w 6 bo ci pasuje. I nie popielat. Z這to popielat tak ale sam popiel odstaw. Nie widz Ci w popieli. W豉郾ie w czym ciep造m. Swoj drog najlepiej zrobi sobie foto w dzie, przy oknie i z fleszem wtedy b璠ziesz jak te gwiazdy na wybiegu oblane fleszami aparat闚 i wtedy kolor najlepiej dobra. Sprawd tak. Mo瞠 okaza si, 瞠 te kolory inaczej b璠 wygl康a. Tu na fotach masz 鈍iat這 瘸r闚ki, wi璚 to tez nie oddaje ciebie naturalnie. Poza tym ja jeszcze robi豉m jeden g堯wny trick. Dodatkow fot jak wstan rano z wyra. Wtedy bez makija簑, nie wygl璠na sprawdzam czy nawet jak mnie rano facet zobaczy nadal b璠 dobrze wygl康a w danym odcieniu. Blondu nie sprawdzi豉m...

P.S. Oceni豉m si na dup pawiana bo by豉m na buzi tak czerwona, 瞠 szok. Jakby mnie m捫 wyklepa normalnie czy co.

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-10-02 o 23:19
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-02, 23:58   #2812
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Jak dla mnie to jeden i ten sam poziom. Strzelaj w 6 bo ci pasuje. I nie popielat. Z這to popielat tak ale sam popiel odstaw. Nie widz Ci w popieli. W豉郾ie w czym ciep造m. Swoj drog najlepiej zrobi sobie foto w dzie, przy oknie i z fleszem wtedy b璠ziesz jak te gwiazdy na wybiegu oblane fleszami aparat闚 i wtedy kolor najlepiej dobra. Sprawd tak. Mo瞠 okaza si, 瞠 te kolory inaczej b璠 wygl康a. Tu na fotach masz 鈍iat這 瘸r闚ki, wi璚 to tez nie oddaje ciebie naturalnie. Poza tym ja jeszcze robi豉m jeden g堯wny trick. Dodatkow fot jak wstan rano z wyra. Wtedy bez makija簑, nie wygl璠na sprawdzam czy nawet jak mnie rano facet zobaczy nadal b璠 dobrze wygl康a w danym odcieniu. Blondu nie sprawdzi豉m...

P.S. Oceni豉m si na dup pawiana bo by豉m na buzi tak czerwona, 瞠 szok. Jakby mnie m捫 wyklepa normalnie czy co.
Dzi瘯i za info i ocen Tak mi si wydawa這, 瞠 to poziom 6 wszystko, ale od tych wszystkich fryzur to ju mi si w oczach mieni這. Szkoda, 瞠 nie by這 br您u na poziomie ciemnej 7. Jak wesz豉m w blondy, bo mo瞠 tam 7 b璠zie, to to wszystko takie jasne by這, blee....

No i wiem, 瞠 mam 瘸r闚kowe 鈍iat這, bo wzi窸am si za to jak ju ciemno by這
To skorzystam z rady i jutro rano o郵epi si fleszem
Ja osobi軼ie "maluj si" tylko je郵i wychodz, bo musz nak豉da filtr na g瑿. A 瞠 bieli to wal na to krem BB, coby nie mie twarzy ducha.

Dodatkowo ja jak si teraz 逝szcz po Atre to te mam g瑿 czerwon jakbym zaliczy豉 bliskie spotkanie z drzwiami. Co przy wyra幡ie 鄴速awej sk鏎ze szyi i reszty cia豉 wygl康a do嗆 komicznie
Na zdj璚iu nie wida, bo m鎩 telefon zjada ciep貫 kolory - aparat wyci庵n jutro i sobie posprawdzam wsio. Na szcz窷cie zapisa豉m te konkretne fryzury "na p騧niej".

LOL, teraz zobaczy豉m tw鎩 dodany tekst w sygnaturze /podpisie
安ietnie wa panna podsumowa豉, 鈍ietnie

Czas edycji: 2013-10-03 o 00:01
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-03, 00:44   #2813
mcromance
Zakorzenienie

Dziewczyny, to jest poziom 6, czy ju 7? Podoba mi si bardzo, ale choroba wie jak by wyszed i jakim odcieniem. Zignorujcie refleksy, bo ja si w to bawi nie b璠 (chyba ).
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg k1.jpg (29,2 KB, 18 za豉dowa)

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-03, 08:26   #2814
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyny, to jest poziom 6, czy ju 7? Podoba mi si bardzo, ale choroba wie jak by wyszed i jakim odcieniem. Zignorujcie refleksy, bo ja si w to bawi nie b璠 (chyba ).
Dla mnie 7 jak 鈔edni blond, be穎wy?

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-03, 12:02   #2815
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 783
GG do MorganLeFay

Cytat:

A moim zdaniem ten poziom Ci bardzo pasuje. Z 6 my郵 瞠 mog豉by ewentualnie po kombinowa z jakim poglebionym ciemnym blondem. Mo瞠 np 6.71 z Londy albo cos z welli z tych chlodnych brazow? Ale na pewno nie robilabym na Twoim miejscu poziomu 7 a juz na pewno nie nic w stylu 7.1 Mysle ze dopiero w takim kolorze Twoja twarz by wygl康a豉 nijako i zlewala si z w這sami. Przy takim poziomie jak masz teraz wystarczy troch r騜u i brwi podkre郵i a przy poziomie 7 to ju wg mnie kompletny do嗆 mocny makija musialabys robi. Zreszt ja pami皻am Twoje jasne w這sy (chyba z w徠ku o deko?) i moim zdaniem w obecnych wygl康asz o niebo lepiej.
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-03, 12:18   #2816
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Dla mnie 7 jak 鈔edni blond, be穎wy?
Ok, czyli jeszcze w miar prawid這wo widz kolory Bo te mi si wydawa這, ze to jaka be穎wa 7 mo瞠 by.

Kachula, skorzysta豉m z twojej rady i zrobi豉m zdj璚ie z samego rana po pobudce, przy oknie i z fleszem.
Wysz這, 瞠 potrafi skopa nawet zrobienie zdj璚ia z fleszem M鎩 aparat przy "dobrym" o鈍ietleniu przy oknie nie chce w陰czy flesza, wi璚 musia豉m sta bokiem do okna, 瞠by dziada oszuka.

Wysz這 mi tak:

1-1 1-1.jpg

1-2 1-2.jpg

1-3 1-3.jpg - taki kolor, tylko bez refleks闚, pi x drzwi mam teraz na g這wie - tak dla por闚nania

1-4 1-4.jpg

1-5 1-5.jpg

1-6 1-6.jpg

1-7 1-7.jpg

1-8 1-8.jpg

1-9 1-9.jpg

Wniosek - rudawe refleksy w br您ach zdecydowanie nie dla mnie
Zdj璚ia w jakim blondzie i rudym nawet nie wstawiam, bo to tragedia na ko豉ch by豉

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-03, 12:28   #2817
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 783
GG do MorganLeFay

1-3 jest super
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-03, 12:39   #2818
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka wiadomo嗆
1-3 jest super
Hahahaha Wiem, ale niestety przez ostatnie nadmierne wypadanie w這s闚 (kt鏎e nadal trwa) zrobi造 mi si prze鈍ity na skroniach i niestety jak zwi捫 w這sy to s bardzo widoczne. Kontrast mi璠zy kolorem w這s闚 a sk鏎 jest ogromny Dlatego chc zej嗆 wy瞠j z koloru, 瞠by to si tak nie rzuca這 bardzo w oczy...

Tutaj zobacz jak to u mnie obecnie z w這sami jest:

http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=2767

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-03, 13:12   #2819
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Ok, czyli jeszcze w miar prawid這wo widz kolory Bo te mi si wydawa這, ze to jaka be穎wa 7 mo瞠 by.

Kachula, skorzysta豉m z twojej rady i zrobi豉m zdj璚ie z samego rana po pobudce, przy oknie i z fleszem.
Wysz這, 瞠 potrafi skopa nawet zrobienie zdj璚ia z fleszem M鎩 aparat przy "dobrym" o鈍ietleniu przy oknie nie chce w陰czy flesza, wi璚 musia豉m sta bokiem do okna, 瞠by dziada oszuka.

Wysz這 mi tak:

1-1 Za陰cznik 5431326

1-2 Za陰cznik 5431327

1-3 Za陰cznik 5431328 - taki kolor, tylko bez refleks闚, pi x drzwi mam teraz na g這wie - tak dla por闚nania

1-4 Za陰cznik 5431329

1-5 Za陰cznik 5431330

1-6 Za陰cznik 5431331

1-7 Za陰cznik 5431332

1-8 Za陰cznik 5431333

1-9 Za陰cznik 5431334

Wg mnie pasuj ci:
1-4
1-7
a najbardziej Cie widz w:
1-8 i nawet 1-9

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-03, 13:19   #2820
megi.3
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 261

Cytat:

Wysz這 mi tak:

1-1 Za陰cznik 5431326

1-2 Za陰cznik 5431327

1-3 Za陰cznik 5431328 - taki kolor, tylko bez refleks闚, pi x drzwi mam teraz na g這wie - tak dla por闚nania

1-4 Za陰cznik 5431329

1-5 Za陰cznik 5431330

1-6 Za陰cznik 5431331

1-7 Za陰cznik 5431332

1-8 Za陰cznik 5431333

1-9 Za陰cznik 5431334

mcromance, pasuje do Ciebie 7 , 8 i 4 - czyli typy Kachuli. A nawet nie patrzy豉m na to co napisa豉 Kachula - najpierw na fotki i sobie m闚i o, to i to pasuje, pozniej por闚nuj a tu dok豉dnie te same typy
megi.3 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:37.