Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 95 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-10-03, 13:37   #2821
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Wg mnie pasuj ci:
1-4
1-7
a najbardziej Cie widz w:
1-8 i nawet 1-9
Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka wiadomo嗆
mcromance, pasuje do Ciebie 7 , 8 i 4 - czyli typy Kachuli. A nawet nie patrzy豉m na to co napisa豉 Kachula - najpierw na fotki i sobie m闚i o, to i to pasuje, pozniej por闚nuj a tu dok豉dnie te same typy

Mi si osobi軼ie najbardziej podoba 1-7 Potem 1-8, 1-1 i 1-9 (1-9 to jaki blond by).

1-4 to przyk豉d czerwonych refleks闚, kt鏎ych akurat chc unikn望, bo ten odcie mi si nie podoba na mnie.

Dobra, to mam kilka typ闚 kolorystycznych, teraz tylko wyczai ich odcienie w farbach

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-03 o 13:39
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-03, 14:52   #2822
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 963

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka wiadomo嗆
A moim zdaniem ten poziom Ci bardzo pasuje. Z 6 my郵 瞠 mog豉by ewentualnie po kombinowa z jakim poglebionym ciemnym blondem. Mo瞠 np 6.71 z Londy albo cos z welli z tych chlodnych brazow? Ale na pewno nie robilabym na Twoim miejscu poziomu 7 a juz na pewno nie nic w stylu 7.1 Mysle ze dopiero w takim kolorze Twoja twarz by wygl康a豉 nijako i zlewala si z w這sami. Przy takim poziomie jak masz teraz wystarczy troch r騜u i brwi podkre郵i a przy poziomie 7 to ju wg mnie kompletny do嗆 mocny makija musialabys robi. Zreszt ja pami皻am Twoje jasne w這sy (chyba z w徠ku o deko?) i moim zdaniem w obecnych wygl康asz o niebo lepiej.
kochana wlasnie przyszlam napisac, ze zrezygnowalam z rozjasniania wlasnie przejrzalam swoje zdjecia ktore kiedys wrzucalam na wizaz i jednak obecny ciemny kolor najkorzystniej na mnie wyglada. Oczywiscie z odpowiednim mejkapem

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆

Mi si osobi軼ie najbardziej podoba 1-7 Potem 1-8, 1-1 i 1-9 (1-9 to jaki blond by).

1-4 to przyk豉d czerwonych refleks闚, kt鏎ych akurat chc unikn望, bo ten odcie mi si nie podoba na mnie.

Dobra, to mam kilka typ闚 kolorystycznych, teraz tylko wyczai ich odcienie w farbach
kurcze a ja Ci nie powiem, ktory najlepszy te kolory z symulacji sa tak sztuczne ze ciezko cos powiedziec

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-03, 14:57   #2823
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
kochana wlasnie przyszlam napisac, ze zrezygnowalam z rozjasniania wlasnie przejrzalam swoje zdjecia ktore kiedys wrzucalam na wizaz i jednak obecny ciemny kolor najkorzystniej na mnie wyglada. Oczywiscie z odpowiednim mejkapem

kurcze a ja Ci nie powiem, ktory najlepszy te kolory z symulacji sa tak sztuczne ze ciezko cos powiedziec
Buahahahahahhahaha !!!!!
Skoro nie b璠ziesz rozja郾ia, mo瞠 pokombinuj z odcieniem. 疾by by jaki lekko cieplejszy i troszk o篡wi buzi

Odnosnie symulacji - wiem, 瞠 to sztuczne bardzo. Mi raczej chodzi這 o okre郵enie tego, co wykluczy na pewno i do jakiego poziomu si kierowa, 6 czy mo瞠 7.
W tym momencie chyba obstawiam ciemny poziom 7 / jasny poziom 6 No, co pomi璠zy nimi

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-03, 15:06   #2824
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Buahahahahahhahaha !!!!!
Skoro nie b璠ziesz rozja郾ia, mo瞠 pokombinuj z odcieniem. 疾by by jaki lekko cieplejszy i troszk o篡wi buzi

Odnosnie symulacji - wiem, 瞠 to sztuczne bardzo. Mi raczej chodzi這 o okre郵enie tego, co wykluczy na pewno i do jakiego poziomu si kierowa, 6 czy mo瞠 7.
W tym momencie chyba obstawiam ciemny poziom 7 / jasny poziom 6 No, co pomi璠zy nimi
skoro ja chce cos zmienic w swoim zyciu to nie kolor wlosow, a dupe odchudzic! takie mam zalozenie teraz!

a mi sie podobasz w 1-4 ale doczytalam dlaczego ten kolor odpada.

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

a mi sie podobasz w 1-4 ale doczytalam dlaczego ten kolor odpada.[/QUOTE]
aaaa i walne se dzis brwi徠ka henna

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-03, 15:13   #2825
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
skoro ja chce cos zmienic w swoim zyciu to nie kolor wlosow, a dupe odchudzic! takie mam zalozenie teraz!

a mi sie podobasz w 1-4 ale doczytalam dlaczego ten kolor odpada.
To si odchudzaj Ja jeszcze nie dosz豉m do etapu, 瞠by mi si chcia這 odchudza. Przyda by si przyda這, ale le silniejszy

Ano, kolor jest 豉dny w 1-4. Jednak moje w這sy maj tendencj do rudzenia i nawet ch這dne odcienie nie s u mnie do ko鎍a ch這dne, wi璚 rudo軼i odpadaj. Dodatkowo w zimie robi si czerwona od mrozu i ciep貫go powietrza w pomieszczeniach, a 瞠 nie lubi si malowa to rudo嗆 odpada

My郵 nad jakim z這cistym, lub z這cisto-popielatym odcieniem. Podoba mi si 7/13 z Inebryi i mo瞠 nawet by si nadawa, ale nie wiem jak by wyszed po k徙ieli rozja郾iaj帷ej

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-03, 15:21   #2826
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
To si odchudzaj Ja jeszcze nie dosz豉m do etapu, 瞠by mi si chcia這 odchudza. Przyda by si przyda這, ale le silniejszy

Ano, kolor jest 豉dny w 1-4. Jednak moje w這sy maj tendencj do rudzenia i nawet ch這dne odcienie nie s u mnie do ko鎍a ch這dne, wi璚 rudo軼i odpadaj. Dodatkowo w zimie robi si czerwona od mrozu i ciep貫go powietrza w pomieszczeniach, a 瞠 nie lubi si malowa to rudo嗆 odpada

My郵 nad jakim z這cistym, lub z這cisto-popielatym odcieniem. Podoba mi si 7/13 z Inebryi i mo瞠 nawet by si nadawa, ale nie wiem jak by wyszed po k徙ieli rozja郾iaj帷ej
po kapieli rozjasniajacej bym sie trzymala z dala od wszystkiego co ma popiel w nazwie zielen murowana.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-03, 15:30   #2827
Beata.
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 075
GG do Beata.

Mcromace zosta przy obecnym odcieniu, w ja郾iejszych jeste strasznie nijaka To ze sk鏎a jest ja郾iejsza niz w這sy jest normalne i kontrast nie dziwi
To samo doradzam Goldice, tak jak dziewczyny pisa造 koniecznie bardziej podkre郵aj brwi Blada sk鏎a przy ciemnych w這sach moze wygladac swietnie, trzeba tylko dobra odpowiedni odcien podkladu

A nie my郵a造軼ie o grzywkach dziewczyny ?

Beata. jest offline  
Stary 2013-10-03, 15:32   #2828
rumpleteazer
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 565

Cytat:
kochana wlasnie przyszlam napisac, ze zrezygnowalam z rozjasniania wlasnie przejrzalam swoje zdjecia ktore kiedys wrzucalam na wizaz i jednak obecny ciemny kolor najkorzystniej na mnie wyglada. Oczywiscie z odpowiednim mejkapem [COLOR="Silver"]
Super!!!
Bardzo si ciesz. Podtrzymuj wczorajsz opini, 瞠 w ciemniejszym Ci lepiej. Tylko makija musisz dostosowa.

Cytat:
To prawda. A kolor twarzy te kilka razy "przetworzony". Najpierw przez 鈍iat這 flesza, potem przez aparat, potem przez monitor... Moim zdaniem takie symulacje s fajne, aby mniej wi璚ej oszacowa kolor, "czy lepiej mi w 鈔ednim br您ie czy jasnym blondzie", ale bardziej wnikliwa analiza (jakie refleksy) jest z g鏎y skazana na pora磬.

Najlepiej by by這 peruki pozak豉da

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-10-03 o 15:46
rumpleteazer jest offline  
Stary 2013-10-03, 15:34   #2829
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Beata. Poka wiadomo嗆
Mcromace zosta przy obecnym odcieniu, w ja郾iejszych jeste strasznie nijaka To ze sk鏎a jest ja郾iejsza niz w這sy jest normalne i kontrast nie dziwi
To samo doradzam Goldice, tak jak dziewczyny pisa造 koniecznie bardziej podkre郵aj brwi Blada sk鏎a przy ciemnych w這sach moze wygladac swietnie, trzeba tylko dobra odpowiedni odcien podkladu

ja mam za niskie czolo na grzywke, mam grzywke taka na bok co za ucho moge zagarnac

a ja nie mam jasnej skory! ciemnej tez nie ale wcale nie blada. Ogolnie to zolta jestem.

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

rumpleteazer dzis strzelilam mocniejszy mejkap i az Tz zwrocil uwage jak ladnie wygladam
wiec dziekuje Wam za rady

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-03, 16:15   #2830
Beata.
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 075
GG do Beata.

A to przepraszam, widocznie co poplatalam. Myslalam 瞠 masz w徠pliwo軼i czy nie wygladasz za blado przy ciemnych w這sach.

A

Beata. jest offline  
Stary 2013-10-03, 16:45   #2831
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Beata. Poka wiadomo嗆

Ja chc zej嗆 chwilowo i poczeka a mi odrosn w這sy tam gdzie bardziej powypada造.
Dodatkowo nienawidz si malowa, teraz robi to tylko dlatego 瞠 musz zakry bia這嗆 filtra, ale jak sko鎍z kuracj Atredermem i ju nie b璠 musia豉 u篡wa filtra spf 50+ to znowu przestan si malowa.

Odno郾ie nijako軼i w ja郾iejszych, tak wygl康a豉m w naturalnych. Na zdj璚iach wychodzi zawsze z這tawo, ale normalnie by szarawy.

Ja mam grzywk na bok, tak d逝窺z, bo kr鏒ka mi si wykr璚a i wywija.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2568.jpg (53,6 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 18436_101726873190674_8039560_n.jpg (31,5 KB, 13 za豉dowa)

Czas edycji: 2013-10-03 o 16:47
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-03, 16:54   #2832
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka wiadomo嗆
To prawda. A kolor twarzy te kilka razy "przetworzony". Najpierw przez 鈍iat這 flesza, potem przez aparat, potem przez monitor... Moim zdaniem takie symulacje s fajne, aby mniej wi璚ej oszacowa kolor, "czy lepiej mi w 鈔ednim br您ie czy jasnym blondzie", ale bardziej wnikliwa analiza (jakie refleksy) jest z g鏎y skazana na pora磬.

Najlepiej by by這 peruki pozak豉da
Hahahahahaha, prawda. Peruki by by造 ok Ale tylko te naturalne, bo sztuczne te maj efekt inny ni w這sy.

Ja w豉郾ie bawi豉m si w symulacje, 瞠by sprawdzi jak wysoko mog zej嗆 przy k徙ieli rozja郾iaj帷ej.
Wysz這 mi, 瞠 taki 鈔edni blond to najni瞠j, potem mi si g瑿a rozmywa. Rudy te mi nie pasuje w 瘸dnej postaci. Zostaj br您y i 鈔ednio-ciemne blondy.

Odno郾ie refleks闚, to ju na tyle znam swoje w這sy, 瞠 wiem kt鏎ych odcieni unika. U mnie mog by k豉dzione odcienie naturalne, ch這dne i z這te. Jedynie rudych, fioletowych i czerwonych musz si wystrzega.

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Cytat:
po kapieli rozjasniajacej bym sie trzymala z dala od wszystkiego co ma popiel w nazwie zielen murowana.
Ej, ja wiem, 瞠 zaraz po k徙ieli to wali natur dla och這dzenia rudo軼i. 7/13 rozwa瘸m w p騧niejszym czasie dopiero

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-03, 17:10   #2833
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
Hahahahahaha, prawda. Peruki by by造 ok Ale tylko te naturalne, bo sztuczne te maj efekt inny ni w這sy.
I najlepiej, 瞠by w這sy w perukach by造 przed farbowaniem dok豉dnie takie jak nasze A na perukach oznaczone jak farb zosta osi庵ni皻y efekt Pomarzy - mi豉 rzecz

A ja w豉郾ie zrobi豉m ma造 fotomonta. Wklei豉m swoje w這sy w obrazek. I mam nowego avatara
Stary 2013-10-03, 17:19   #2834
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
I najlepiej, 瞠by w這sy w perukach by造 przed farbowaniem dok豉dnie takie jak nasze A na perukach oznaczone jak farb zosta osi庵ni皻y efekt Pomarzy - mi豉 rzecz

A ja w豉郾ie zrobi豉m ma造 fotomonta. Wklei豉m swoje w這sy w obrazek. I mam nowego avatara
Hahahaha, ano pomarzy zawsze mo積a. Niestety za dobrze by by這. A nawet je郵i by tak by這, to mog這by to kosztowa krocie.

Ej, mam pomys na biznes
Salon z naturalnymi perukami farbowanymi r騜nymi (popularnymi) farbami i odcieniami, idealne na znalezienie odcienia
Tylko, 瞠 pewnie ten salon musia豚y wtedy mie powierzchni hangaru na Boeninga, 瞠by to wszystko pomie軼i

Fajna sprawa z tym avatarkiem. Mo瞠 ja tez sobie co takiego zmajstruj, tylko odpowiedni grafik znajd

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-03, 17:36   #2835
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
Hahahaha, ano pomarzy zawsze mo積a. Niestety za dobrze by by這. A nawet je郵i by tak by這, to mog這by to kosztowa krocie.
Tak. A i tak ka盥y w這s jest inny, nawet jak ma taki sam kolor. Inaczej reaguje na rozja郾ianie, inaczej trzyma kolor, ma inn histori farbowania. I tak koniec ko鎍闚 u ka盥ego wysz這by troch inaczej
Stary 2013-10-03, 17:55   #2836
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Tak. A i tak ka盥y w這s jest inny, nawet jak ma taki sam kolor. Inaczej reaguje na rozja郾ianie, inaczej trzyma kolor, ma inn histori farbowania. I tak koniec ko鎍闚 u ka盥ego wysz這by troch inaczej
I pomys na biznes 篡cia mi si posypa

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-03, 20:19   #2837
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 714

Cytat:
dzis strzelilam mocniejszy mejkap i az Tz zwrocil uwage jak ladnie wygladam
Super

Cytat:
Odno郾ie nijako軼i w ja郾iejszych, tak wygl康a豉m w naturalnych. Na zdj璚iach wychodzi zawsze z這tawo, ale normalnie by szarawy.

Ja mam grzywk na bok, tak d逝窺z, bo kr鏒ka mi si wykr璚a i wywija.
Te dwie fotki to kolejny dow鏚 na to, 瞠 tobie jest 豉dniej w ciemniejszych kolorkach. Blond jest dla ciebie okropnie nijaki. Szkoda, 瞠 sie nie malujesz, bo wyglada豉bys na prawd super. Mimo wszystko ciemniejszy kolor z odcieniem z這tawym to chyba najlepszy kolor dla ciebie. Mo瞠 jaki opalizujacy. ale na pewno nie ch這dny, popielaty.

A ja dzi zrobi豉m odrosty Kolestonem 5/00 i jak na razie wysz這 naj豉dniej na tym poziomie. Kolor jest bardzo ciemny, ale jasniejszy ni moje 4/0, z tym 瞠 nie czarny, a wyra幡ie widac, 瞠 to br您, a nie czarny czy rudy. A wi璚 bardzo mi sie podoba. Je郵i sie nie sp逝cze do rudo軼i, to pozostanie moim faworytem. Teraz tylko nie wiem co zrobic z tym 4/0 co mam na d逝go軼i Czy b璠 mia豉 tyle cierpliwo軼i, 瞠by czeka a odro郾ie, czyli jakie 2-3 lata? Czy lepiej zdj望 kolor.... ale sie boj.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-10-03, 20:31   #2838
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
Te dwie fotki to kolejny dow鏚 na to, 瞠 tobie jest 豉dniej w ciemniejszych kolorkach. Blond jest dla ciebie okropnie nijaki. Szkoda, 瞠 sie nie malujesz, bo wyglada豉bys na prawd super. Mimo wszystko ciemniejszy kolor z odcieniem z這tawym to chyba najlepszy kolor dla ciebie. Mo瞠 jaki opalizujacy. ale na pewno nie ch這dny, popielaty.
Dzi瘯i, 瞠 podzielasz moje zdanie odno郾ie "lepiej mi w ciemniejszym", bo moja mama uwa瘸, 瞠 naturalne mam lepsze Tia... zw豉szcza takie szare i nijakie.
Niestety przez te prze鈍ity musz zej嗆 na wy窺zy poziom, p鏦i mi nie odrosn w這ski. My郵 tak sobie o po這瞠niu 7/0 z Inebryi po k徙ieli rozja郾iaj帷ej, bo i tak akurat ta farba wychodzi ciemniej ni na wzorniku.

A tak w og鏊e to nawet nie wiem, na jakim poziomie ja mam naturalne. Chyba jaka jasna 7?

Cytat:
A ja dzi zrobi豉m odrosty Kolestonem 5/00 i jak na razie wysz這 naj豉dniej na tym poziomie. Kolor jest bardzo ciemny, ale jasniejszy ni moje 4/0, z tym 瞠 nie czarny, a wyra幡ie widac, 瞠 to br您, a nie czarny czy rudy. A wi璚 bardzo mi sie podoba. Je郵i sie nie sp逝cze do rudo軼i, to pozostanie moim faworytem. Teraz tylko nie wiem co zrobic z tym 4/0 co mam na d逝go軼i Czy b璠 mia豉 tyle cierpliwo軼i, 瞠by czeka a odro郾ie, czyli jakie 2-3 lata? Czy lepiej zdj望 kolor.... ale sie boj.
Widzisz, ka盥y musi znale潭 sw鎩 odcie w konkretnej farbie. Sp逝kiwa si nie powinno, bo m鎩 5/0 jest pancerny. Leciusie鎥o mo瞠 si wyz這ci, ale to minimalnie i tylko w s這鎍u wida.

Odno郾ie 4/0 z Kolestona na d逝go軼i - b璠ziesz my郵e jak sprawdzisz zachowanie 5/00 Inebryi. Teraz nie ma co gdyba. Ale ja bym po twoich ostatnich przej軼iach chyba poczeka豉 a w這sy troch bardziej si zregeneruj i wtedy ewentualnie pr鏏owa z lekk k徙iel rozja郾iaj帷 i na to zapienianie odpowiednim odcieniem zamiast farbowania.

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-03, 20:45   #2839
goldika
Zakorzenienie

Weronisia super, ze jestes zadowolona z farbowania a jest az taka roznica miedzy ta 4 na dlugosci? moze troche sie splucze z czasem i bedzie ok? a poki co nie bedziesz musioa;la wcale po dlugosci farbowac

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-03, 21:02   #2840
Weronisia
Zakorzenienie

Goldika ja po d逝go軼i nie farbuje, bo 4/0 trzyma si niesamowicie juz od kwietnia. Robie tylko odrosty.
A skoro 4/0 trzyma jak zaczarowana, to 5/00 te tak powinno trzyma.
R騜nica nie jest wielka. Wlasciwie kolor jest wyr闚nany, z tym, 瞠 tam gdzie mia豉m odrost wida, 瞠 to nie czer, a br您. Je郵i b璠zie tak odrasta這, to nie powinno sie rzuca w oczy. Mo瞠 ewentualnie da efekt 'ombre'
Taka male鎥a r騜nica nie b璠zie mi przeszkadza. Je郵i natomiast 5/00 si ciut sp逝cze/nabierze rudo軼i, to b璠zie mi przeszkadza baaaardzo i wtedy wr鏂 do 4/0
P鏦i co b璠 czeka na to jak si b璠zie trzymac 5/00 Potem b璠 gdyba i kombinowac
Jeszcze mnie kusi co opalizuj帷ego

mcromance ty masz chyba poziom 7. Je郵i b璠ziesz farbowa豉 za jasno, to ta niechciana rudo軼 si pojawi. 疾by jej unikn望 nie mo瞠sz farbowa jasniej ni tw鎩 kolorek, a wi璚 7 to ju najja郾iej z czym mo瞠sz kombinowa.
A co do prze鈍itow, to uwa瘸m, 瞠 lepiej mie prze鈍ity z odpowiednim dla siebie kolorem, ni psu swoj wygl康 farbuj帷 za jasno. Prze鈍ity mo瞠 b璠 sie mniej rzucac w oczy, ale og鏊nie bedziesz wygl康a niekorzystnie. Ja na twoim miejscu bym nie rozja郾ia豉.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-10-03, 21:08   #2841
goldika
Zakorzenienie

zgadzam sie, ze przeswit to przeswit i kolor musi pasowac do caloksztaltu do jasnej karnacji lepiej jednak blond, do sredniej brazik jakis.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-03, 21:13   #2842
rumpleteazer
Zadomowienie

Mcromance, fajny avatar
Stary 2013-10-03, 21:21   #2843
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
zgadzam sie, ze przeswit to przeswit i kolor musi pasowac do caloksztaltu do jasnej karnacji lepiej jednak blond, do sredniej brazik jakis.
ja mam jasn karnacj, wr璚z bia陰, a jednak mam bardzo ciemne wlosy
Weronisia jest offline  
Stary 2013-10-03, 21:25   #2844
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
mcromance ty masz chyba poziom 7. Je郵i b璠ziesz farbowa豉 za jasno, to ta niechciana rudo軼 si pojawi. 疾by jej unikn望 nie mo瞠sz farbowa jasniej ni tw鎩 kolorek, a wi璚 7 to ju najja郾iej z czym mo瞠sz kombinowa.
A co do prze鈍itow, to uwa瘸m, 瞠 lepiej mie prze鈍ity z odpowiednim dla siebie kolorem, ni psu swoj wygl康 farbuj帷 za jasno. Prze鈍ity mo瞠 b璠 sie mniej rzucac w oczy, ale og鏊nie bedziesz wygl康a niekorzystnie. Ja na twoim miejscu bym nie rozja郾ia豉.
Ja nawet nie mam najmniejszego zamiaru bra nic ni瞠j ni poziom 7. A po k徙ieli zrobi chyba poziomem 7, bo Mysia u siebie radzi豉 bra o poziom wy瞠j ni jaki chcemy mie.
Docelowo chc co z poziomu 6, albo w pog喚bionego br您u na poziomie 7, ale boj si, 瞠 jakbym po k徙ieli da豉 poziom 6 to by za mocno chwyci這 i znowu bym mia豉 5.

Cytat:
No a mi przeszkadza, 瞠 wida ten prze鈍it. Na 篡wo to jeszcze wyra幡iej ni na zdj璚iach jest
A nie chc 軼ina w這s闚, 瞠by si to mniej rzuca這 w oczy, wi璚 zostaje zej軼ie o 1 ton wy瞠j z kolorem. Zw豉szcza, ze 5/0 z Inebryi naprawd mocno i ciemno chwyci這.

Cytat:
Mcromance, fajny avatar
Dzi瘯i, pomys zer積窸am bezczelnie z ciebie, mam nadziej, 瞠 si nie gniewasz
No i bardzo pom鏬 mi kto, kto wykona rysunek Dary z 2NE1. Ja sobie go tylko pokolorowa豉m i wklei豉m moje w這sy

Czas edycji: 2013-10-03 o 21:30
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-03, 21:25   #2845
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
no to tak jak mowisz nie ma reguly trzeba dobrze wygladac i czuc sie dobrze.

Ja mialam przeswity po ciazy w moich jasnych zlotych wlosach... MASAKRA to byla. Zrobilam sie na ciemno i tez mialam przeswity i tez jasna rece i faktycznie lepiej sie czulam nawet z tymi rpzeswitami.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-03, 21:29   #2846
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Odcie zwyczajnie trzeba sobie samemu dobra. Na to sk豉da si za du穎 rzeczy, np. kolor oczu, cery, brwi i choroba wie co jeszcze.
P鏦i si nie spr鏏uje to si nie dowie

A ty Weronisiu to ju mia豉 wszystkie kolory na g這wie i w blondzie i teraz ciemnym br您ie r闚nie 豉dnie wygl康asz

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-03, 21:30   #2847
goldika
Zakorzenienie

laski moge sie posmiac tutaj z glupoty kogos kogo mam na fb w znajomych? no rozwalila mnie laska totalnie
wrzucilam fotke "z rasi" z podpisem: takie tam z zaskoczenia.

Wiec jak to? Sama siebie zaskoczyla fotka, ktora sobie cyknela z wyciagnietej reki?

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-03, 21:35   #2848
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
no to tak jak mowisz nie ma reguly trzeba dobrze wygladac i czuc sie dobrze.

Ja mialam przeswity po ciazy w moich jasnych zlotych wlosach... MASAKRA to byla. Zrobilam sie na ciemno i tez mialam przeswity i tez jasna rece i faktycznie lepiej sie czulam nawet z tymi rpzeswitami.
Widzisz, ja teraz si 幢e czuj z tymi prze鈍itami przy ciemnym kolorze. Niestety mam tak, 瞠 jak wiem, 瞠 co jest nie tak, to mi to spokoju nie da i b璠 si tylko m璚zy.

Mam jeszcze kilka miesi璚y na podj璚ie decyzji, czy rozja郾iam. Przez ten czas zobacz czy w這sy zaczn odrasta. Je郵i zaczn to ewentualnie b璠 robi jak捷 z這t 5. Je郵i nadal b璠zie jak jest to b璠 schodzi maks do poziomu 7 w Inebryi, z docelowym z這tym poziomem 6.

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-03, 21:51   #2849
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
laski moge sie posmiac tutaj z glupoty kogos kogo mam na fb w znajomych? no rozwalila mnie laska totalnie
wrzucilam fotke "z rasi" z podpisem: takie tam z zaskoczenia.

Wiec jak to? Sama siebie zaskoczyla fotka, ktora sobie cyknela z wyciagnietej reki?
S赧t focia z zaskoczenia

Laski mam fajn stron gdzie fajnie s obstrykane palety niekt鏎ych farb: http://ladysi.com.pl/koloryzacja/c,33621,1

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-03, 21:54   #2850
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
Dzi瘯i, pomys zer積窸am bezczelnie z ciebie, mam nadziej, 瞠 si nie gniewasz
No i bardzo pom鏬 mi kto, kto wykona rysunek Dary z 2NE1. Ja sobie go tylko pokolorowa豉m i wklei豉m moje w這sy
Wr璚z mi mi這, 瞠 Ci zainspirowa豉m

Cytat:
Odcie zwyczajnie trzeba sobie samemu dobra. Na to sk豉da si za du穎 rzeczy, np. kolor oczu, cery, brwi i choroba wie co jeszcze.
P鏦i si nie spr鏏uje to si nie dowie
Kr鏊ewna 好ie磬a te blada jak 軼iana, a pi瘯nie jej w ciemnych w這sach Mnie si podoba taki typ urody.

My郵 tak samo, wiele element闚 sk豉da si na to jaki kolor nam pasuje. R騜nic czyni nawet fakt czy kto ma oczy niebieskie, czy niebieskie z wyra幡 granatow obw鏚k wok馧 t璚z闚ki.

Ale z drugiej strony mo積a si troch "przerobi" pod kolor w這s闚 (henna brwi, inne nasycenie makija簑). Zreszt wida po aktorkach, piosenkarkach, niekt鏎e z nich wygl康aj naturalnie i atrakcyjnie w r騜nych wcieleniach (np. jako rudzielec i jako blondynka).

Cytat:
A ty Weronisiu to ju mia豉 wszystkie kolory na g這wie i w blondzie i teraz ciemnym br您ie r闚nie 豉dnie wygl康asz
Ja te mia豉m ju chyba wszystkie, ale jeste鄉y od Ciebie troch starsze Zd捫ysz przerobi jeszcze r騜ne warianty. Mo瞠 teraz my郵isz, 瞠 nie Ale ja widz Twoje inklinacje i tak przewiduj.

Weronisi jest 豉dnie w wyrazistych naturalnych kolorach, wg. mnie. W pasemkach, baleja瘸ch wygl康a豉 OK. Ale w jednobarwnym blondzie i w tych ciemnych - pi瘯nie.

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-10-03 o 21:56
rumpleteazer jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:55.