Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 96 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-10-03, 21:56   #2851
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
laski moge sie posmiac tutaj z glupoty kogos kogo mam na fb w znajomych? no rozwalila mnie laska totalnie
wrzucilam fotke "z rasi" z podpisem: takie tam z zaskoczenia.

Wiec jak to? Sama siebie zaskoczyla fotka, ktora sobie cyknela z wyciagnietej reki?
ZNALAZxM !!! Idealny przyk豉d

"My girlfriend is always trying to sneak pics of me!" (Moja dziewczyna zawsze pr鏏uje robi mi zdj璚ia z zaskoczenia)

http://imgur.com/kA5c1L4

Da豉m te w za陰czniku, jakby wiza ze瘸r linka
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg kA5c1L4.jpg (122,1 KB, 22 za豉dowa)

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-03, 22:05   #2852
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
S赧t focia z zaskoczenia

Laski mam fajn stron gdzie fajnie s obstrykane palety niekt鏎ych farb: http://ladysi.com.pl/koloryzacja/c,33621,1
Znam t stronk, faktycznie maj dobre zdj璚ia. Ale Inebryi nie maja

Inebrya za to jest do嗆 dobrze pokazana tutaj:

http://www.hairglobalservice.com/sho...-inebrya-color

Oby linka nie ze瘸r這

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka wiadomo嗆
Wr璚z mi mi這, 瞠 Ci zainspirowa豉m
To si ciesz A jak frajd mia豉m z g逝piego kolorowania

Cytat:
Ja te mia豉m ju chyba wszystkie, ale jeste鄉y od Ciebie troch starsze Zd捫ysz przerobi jeszcze r騜ne warianty. Mo瞠 teraz my郵isz, 瞠 nie Ale ja widz Twoje inklinacje i tak przewiduj.
Ja ju odkry豉m, 瞠 rudo軼i nie dla mnie. Jasne blondy mi si nie podobaj, wi璚 te raczej nie b璠 pr鏏owa.
Najwy瞠j b璠 si porusza w przedziale od poziomu 7 do 5 z r騜nymi wariantami odcienia To i tak du穎.

I jakie inklinacje? Takie, 瞠 jak to kiedy Weronisia powiedzia豉, "napali豉m si jak 造sy na grzebie" na ja郾iejszy kolor teraz?

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-03, 22:05   #2853
Beata.
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 075
GG do Beata.

Mcromace ja rowniez uzywam filtrow i wcale mi to nie przeszkadza w malowaniu sie
Jezeli zamierzasz farbowac dopiero za 4 mce to nie ma o czym dyskutowac, bo to mnostwo czasu wlosy z cala pewnoscia troche wyjasnieja, a Ty moze zmienisz zdanie.

Beata. jest offline  
Stary 2013-10-03, 22:12   #2854
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Beata. Poka wiadomo嗆
Mcromace ja rowniez uzywam filtrow i wcale mi to nie przeszkadza w malowaniu sie
Jezeli zamierzasz farbowac dopiero za 4 mce to nie ma o czym dyskutowac, bo to mnostwo czasu wlosy z cala pewnoscia troche wyjasnieja, a Ty moze zmienisz zdanie.
Ja nie lubi si malowa, bo nie lubi mie za du穎 na twarzy. Wkurza mnie, 瞠 musz pilnowa, 瞠by si nie rozmaza Do tego mia豉m denny filtr z La Roche-Posay, alkoholowego t逝軼iocha, kt鏎y bieli jak m彗a. Dlatego musia豉m k豉嗆 na to krem BB, bo inaczej wygl康a豉m idiotycznie.

Teraz dorwa豉m z wymianki filtr "dla dzieci" z Lirene, kt鏎y nie bieli wcale. Wi璚 nie musz nak豉da na niego nic wi璚ej

A odno郾ie tego gdybania, to ja to robi na wszelki wypadek. Mo瞠 nie b璠 musia豉 zmienia odcienia, a mo瞠 mi si uwidzi zmieni mimo wszystko "dla spr鏏owania".

Kr鏒ko m闚i帷: tworz sobie awaryjny plan B, je郵i plan A nie wypali

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-03, 22:14   #2855
megi.3
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 261

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
Odcie zwyczajnie trzeba sobie samemu dobra. Na to sk豉da si za du穎 rzeczy, np. kolor oczu, cery, brwi i choroba wie co jeszcze.
P鏦i si nie spr鏏uje to si nie dowie

A ty Weronisiu to ju mia豉 wszystkie kolory na g這wie i w blondzie i teraz ciemnym br您ie r闚nie 豉dnie wygl康asz
Jeszcze do koloru cery, oczu, brwi doda豚ym sk這nnos do przebarwie. Np. za m這du nie mia豉m problem闚 z cer, no ale w wieku 35+ mi si pojawi造 przebarwienia. I to tak sobie nie wiadomo sk康. M璚z si z tym cholerstwem ju drugi rok od maja do p騧nej jesieni.
A to niestety zle si komponuje z ciemnymi w這sami. Jako w ja郾iejszych tego a tak nie wida.

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Widzisz, ja teraz si 幢e czuj z tymi prze鈍itami przy ciemnym kolorze. Niestety mam tak, 瞠 jak wiem, 瞠 co jest nie tak, to mi to spokoju nie da i b璠 si tylko m璚zy.

Mam jeszcze kilka miesi璚y na podj璚ie decyzji, czy rozja郾iam. Przez ten czas zobacz czy w這sy zaczn odrasta. Je郵i zaczn to ewentualnie b璠 robi jak捷 z這t 5. Je郵i nadal b璠zie jak jest to b璠 schodzi maks do poziomu 7 w Inebryi, z docelowym z這tym poziomem 6.
Moim zdaniem mozesz spr鏏owa z ja郾iejszym kolorkiem, pasowa豚y do Twojego typu urody. Je郵i o jeden czy dwa tony rozja郾isz to nie zniszczysz w這s闚, a zobaczysz jak wyjdzie.
megi.3 jest offline  
Stary 2013-10-03, 22:23   #2856
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka wiadomo嗆
Jeszcze do koloru cery, oczu, brwi doda豚ym sk這nnos do przebarwie. Np. za m這du nie mia豉m problem闚 z cer, no ale w wieku 35+ mi si pojawi造 przebarwienia. I to tak sobie nie wiadomo sk康. M璚z si z tym cholerstwem ju drugi rok od maja do p騧nej jesieni.
A to niestety zle si komponuje z ciemnymi w這sami. Jako w ja郾iejszych tego a tak nie wida.

Moim zdaniem mozesz spr鏏owa z ja郾iejszym kolorkiem, pasowa豚y do Twojego typu urody. Je郵i o jeden czy dwa tony rozja郾isz to nie zniszczysz w這s闚, a zobaczysz jak wyjdzie.
Mo瞠 to dlatego, 瞠 przy ja郾iejszych w這sach uwaga patrz帷ego jakby rozchodzi si na ca這kszta速, a przy ciemniejszych skupia si g堯wnie na twarzy?

No i dok豉dnie o to mi idzie z tym rozja郾ieniem. Ja chce maks na poziom 7, bo wy瞠j /jasniej to ju bym si sobie nie podoba豉. Ja nie mog mi耩 ani za jasnych, bo si rozmyj, ani za ciemnych, bo mnie przyt這czy. Czyli u mnie granice to poziomy 7-5.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-03 o 22:25
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-03, 22:30   #2857
megi.3
Zadomowienie

Cytat:
Mo瞠 to dlatego, 瞠 przy ja郾iejszych w這sach uwaga patrz帷ego jakby rozchodzi si na ca這kszta速, a przy ciemniejszych skupia si g堯wnie na twarzy?

No i dok豉dnie o to mi idzie z tym rozja郾ieniem. Ja chce maks na poziom 7, bo wy瞠j /jasniej to ju bym si sobie nie podoba豉. Ja nie mog mi耩 ani za jasnych bo si rozmyj, ani za ciemnych, bo mnie przyt這czy. Czyli u mnie granice to poziomy 7-5.
mcromance, chyba tak. Jak mia豉m do軼 mocno rozja郾ione w這sy pod koniec czerwca/lipiec, to sama by豉m nawet zadowolona ze swojego wygl康u, nie widzia豉m zmarszczek i innych niedor鏏ek mia豉m wra瞠nie 瞠 fajnie uk豉daj mi si w這sy itp. Jako szczeg馧y mniej zwracaj uwage. Co w tym musi by.

No to pr鏏uj poziom 7 - mi si wydaje, 瞠 bedziesz fajnie wyglada. A ryzyko niewielkie do tego poziomu, 瞠 co p鎩dzie nie tak - pami皻am, ze od czerni a do ciemnego blondu nie by這 瘸dnych problem闚 z nie豉dnym kolorem, dopiero pozniej zaczyna si pogarsza. U mnie dekoloryzacja zrobi豉 bardzo brzydki kolor, no ale Ty tego nie b璠ziesz pr鏏owa, bo wystarczy w zupe軟o軼i k徙iel. Poziom 7 jest bez wi瘯szego ryzyka.
megi.3 jest offline  
Stary 2013-10-03, 22:41   #2858
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
mcromance, chyba tak. Jak mia豉m do軼 mocno rozja郾ione w這sy pod koniec czerwca/lipiec, to sama by豉m nawet zadowolona ze swojego wygl康u, nie widzia豉m zmarszczek i innych niedor鏏ek mia豉m wra瞠nie 瞠 fajnie uk豉daj mi si w這sy itp. Jako szczeg馧y mniej zwracaj uwage. Co w tym musi by.

No to pr鏏uj poziom 7 - mi si wydaje, 瞠 bedziesz fajnie wyglada. A ryzyko niewielkie do tego poziomu, 瞠 co p鎩dzie nie tak - pami皻am, ze od czerni a do ciemnego blondu nie by這 瘸dnych problem闚 z nie豉dnym kolorem, dopiero pozniej zaczyna si pogarsza. U mnie dekoloryzacja zrobi豉 bardzo brzydki kolor, no ale Ty tego nie b璠ziesz pr鏏owa, bo wystarczy w zupe軟o軼i k徙iel. Poziom 7 jest bez wi瘯szego ryzyka.
Ja mam nadziej, 瞠 w這sy przestan mi mocno lecie, odrosn i plan B w postaci rozja郾ienia nie b璠zie potrzebny. Jednak na razie nadal b璠 sobie gdyba tak na wszelki wypadek.
Dodatkowo na przyk豉dzie Kachuli wiem, 瞠 za mocne kombinowanie z rozja郾ianiem nie s逝篡

A teraz to tylko poczekamy-zobaczymy, co si urodzi za 3 miesi帷e

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-03, 22:55   #2859
megi.3
Zadomowienie

Cytat:
Ja mam nadziej, 瞠 w這sy przestan mi mocno lecie, odrosn i plan B w postaci rozja郾ienia nie b璠zie potrzebny. Jednak na razie nadal b璠 sobie gdyba tak na wszelki wypadek.
Dodatkowo na przyk豉dzie Kachuli wiem, 瞠 za mocne kombinowanie z rozja郾ianiem nie s逝篡

A teraz to tylko poczekamy-zobaczymy, co si urodzi za 3 miesi帷e
A nie, no pewnie jak nie masz przekonania to walcz
Jestem troch nie w temacie je郵i chodzi o kilka poprzednich stron, bo po pierwsze dopad這 mnie jakie wredne przezi瑿ienie, wrrr, a po drugie to mam strasznie du穎 latania ze szko陰 dzieciak闚. Dzisiaj np. musia豉m przez jakie 4 godzine rysowac literk E i szlaczki z m這d, co mnie doprowadza do sza逝. No ale takie 篡cie
Pisz to na usprawiedliwienie 瞠 nie do ko鎍a wszystko wyczyta豉m co od wczraj piszecie. Rozumiem, ze chcesz albo g窷ciejszych w這s闚 , albo ja郾iejszych w這s闚
Mi si wydaje, ze jesli chodzi o w這sy to jest genetyka. Ja od zawsze mia豉m cienkie marnoty i olejowanie i maski od prawie roku da這 mi tyle, ze po rozja郾ianiu nie wylecia造 wszystkie a tylko po這wa
No i sa troch g豉dsze, ale bez rewelacji. Mo瞠 za kolejny rok bedzie lepiej, jak odrosn
megi.3 jest offline  
Stary 2013-10-03, 23:06   #2860
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
A nie, no pewnie jak nie masz przekonania to walcz
Jestem troch nie w temacie je郵i chodzi o kilka poprzednich stron, bo po pierwsze dopad這 mnie jakie wredne przezi瑿ienie, wrrr, a po drugie to mam strasznie du穎 latania ze szko陰 dzieciak闚. Dzisiaj np. musia豉m przez jakie 4 godzine rysowac literk E i szlaczki z m這d, co mnie doprowadza do sza逝. No ale takie 篡cie
Pisz to na usprawiedliwienie 瞠 nie do ko鎍a wszystko wyczyta豉m co od wczraj piszecie. Rozumiem, ze chcesz albo g窷ciejszych w這s闚 , albo ja郾iejszych w這s闚
Mi si wydaje, ze jesli chodzi o w這sy to jest genetyka. Ja od zawsze mia豉m cienkie marnoty i olejowanie i maski od prawie roku da這 mi tyle, ze po rozja郾ianiu nie wylecia造 wszystkie a tylko po這wa
No i sa troch g豉dsze, ale bez rewelacji. Mo瞠 za kolejny rok bedzie lepiej, jak odrosn
Nie, nie, kondycyjnie to moje w這sy s w bardzo dobrym stanie ju. Mi w這sy zacz窸y gdzie na pocz徠ku wakacji mocniej wypada i si przerzedzi造 bardzo, g堯wnie na skroniach. Jak zwi捫 w這sy to to jest bardzo widoczne.
Dlatego je郵i Biotebal, tran (kt鏎y kupi nied逝go) i kozieradka (albo jeszcze inna wcierka) nic nie dadz, to rozja郾i troszk w這sy na jaki czas, 瞠by ten kontrast ze sk鏎 by mniejszy i dzi瘯i temu te przerzedzenia mniej widoczne.
Wtedy nie b璠 mia豉 dyskomfortu psychicznego, 瞠 wszyscy mi si na te przerzedzenia gapi i w這sy b璠 mog造 sobie powoli, we w豉snym tempie odrasta.
Bo niestety u mnie przy ciemnych w這sach to du瞠 przerzedzenie od razu wida, a 瞠 ja mam ju wystarczaj帷o prze篡 z tr康zikiem, to jeszcze martwienie si o wygl康 w這s闚 mi nie potrzebne.

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-03, 23:20   #2861
megi.3
Zadomowienie

Cytat:
Nie, nie, kondycyjnie to moje w這sy s w bardzo dobrym stanie ju. Mi w這sy zacz窸y gdzie na pocz徠ku wakacji mocniej wypada i si przerzedzi造 bardzo, g堯wnie na skroniach. Jak zwi捫 w這sy to to jest bardzo widoczne.
Dlatego je郵i Biotebal, tran (kt鏎y kupi nied逝go) i kozieradka (albo jeszcze inna wcierka) nic nie dadz, to rozja郾i troszk w這sy na jaki czas, 瞠by ten kontrast ze sk鏎 by mniejszy i dzi瘯i temu te przerzedzenia mniej widoczne.
Wtedy nie b璠 mia豉 dyskomfortu psychicznego, 瞠 wszyscy mi si na te przerzedzenia gapi i w這sy b璠 mog造 sobie powoli, we w豉snym tempie odrasta.
Bo niestety u mnie przy ciemnych w這sach to du瞠 przerzedzenie od razu wida, a 瞠 ja mam ju wystarczaj帷o prze篡 z tr康zikiem, to jeszcze martwienie si o wygl康 w這s闚 mi nie potrzebne.

Juz obejrza豉m zdj璚ia. Teraz skojarzy豉m, nawet je widzia豉m we wtorek. Na skroniach faktycznie wida, ciekawe od czego tak si zrobi這?
Musia豉bys si inaczej czesac "na przeczekanie" - np. z przedzia趾iem i w這sy na boki, albo "za uszami" albo tak ca趾iem rozpuszczone. Wtedy nie bedzie wida i zmiana koloru nie bedzie potrzebna. Mo瞠 by te ogon, ale musia豚y by te jako z przedzia趾iem, 瞠by nie by這 widac skroni.
Ale ju pomijaj帷 wszystko, to z tego programu co poda豉 Kachula fajnie wygladasz w ja郾iejszych.
megi.3 jest offline  
Stary 2013-10-03, 23:42   #2862
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Juz obejrza豉m zdj璚ia. Teraz skojarzy豉m, nawet je widzia豉m we wtorek. Na skroniach faktycznie wida, ciekawe od czego tak si zrobi這?
Musia豉bys si inaczej czesac "na przeczekanie" - np. z przedzia趾iem i w這sy na boki, albo "za uszami" albo tak ca趾iem rozpuszczone. Wtedy nie bedzie wida i zmiana koloru nie bedzie potrzebna. Mo瞠 by te ogon, ale musia豚y by te jako z przedzia趾iem, 瞠by nie by這 widac skroni.
Ale ju pomijaj帷 wszystko, to z tego programu co poda豉 Kachula fajnie wygladasz w ja郾iejszych.
Ja sama nie wiem czemu tak mi si sta這 i czemu g堯wnie na skroniach leci. Przed wakacjami by豉m pierwszy raz u mojej nowej dermatolog i mia豉m robione badania og鏊ne. Wysz這 mi podwy窺zone WBC, leukocyty i monocyty (chyba to) - czyli jaki lekki stan zapalny organizmu. My郵a造鄉y, 瞠 to mo瞠 przez tr康zik, ale wcze郾iej te mia豉m tr康zik, a zawsze badania by造 w normie. Teraz znowu mia豉m badanie kontrolne, te warto軼i s ju bli瞠j normy, ale nadal lekko podwy窺zone. Najwa積iejsze, 瞠 瞠lazo i tarczyc mam na tip-top, wi璚 to musi by co przej軼iowego.
Ale tutaj to ju musz wali do rodzinnego po dalsze skierowania na badania.

Odno郾ie fryzury - ja g堯wnie chodz w rozpuszczonych, ale jak ju s lekko przet逝szczone musz wi您a.
Niestety grzywka mi ci庵le odrasta i nie mog jej zaczesa na bok tak, 瞠by si trzyma豉 - wszystkie wsuwki s za d逝gie do moich cienkich w這s闚 i wystaj mi jak dziwne rogi po bokach g這wy, wi璚 musz zgarnia grzywk w ty i 豉pa gumk = wida wtedy przerzedzenia.

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-03, 23:43   #2863
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 714

Dziewczyny to ja si znowu wtr帷e z innym zdaniem
Twierdzicie, 瞠 niedoskona這軼i cery bardziej wida przy ciemnych w這sach.
To u mnie si to nie zgadza.
Ja mam okropn cer z bliznami i przebarwieniami oraz 鈍ie篡mi pryszczami czerwonymi i ropnymi, kt鏎ych nawet nie zdarlo zdzieranie retinoidami.
A jednak mimo plam wygl康am lepiej w ciemnych w這sach.

......................... ........
Wys豉ne z Samsung Galaxy S3
Weronisia jest offline  
Stary 2013-10-03, 23:58   #2864
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
Ja mam okropn cer z bliznami i przebarwieniami oraz 鈍ie篡mi pryszczami czerwonymi i ropnymi, kt鏎ych nawet nie zdarlo zdzieranie retinoidami.
A wtr帷aj, wtr帷aj, zawsze to ciekawiej podyskutowa ni zgadza si ze wszystkim
My郵, 瞠 to zwyczajnie cecha indywidualna, tak jak np. z typem w這sa a olejem, kt鏎y mu podpasuje - zawsze znajdzie si wyj徠ek od regu造. No i to zale篡 te od kolorytu sk鏎y i nasilenia problemu nag瑿nego

Ja mam jak ty, 瞠 przy ciemnych tak nie wida u mnie tego ca貫go dziadostwa jak przy bardzo jasnych. U mnie tylko przy rudych odcieniach zaczyna si wyra幡ie rzuca w oczy. Szczeg鏊nie ten wieczny rumie, kt鏎y mam teraz jak si 逝szcz na Atredermie.

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-04, 10:12   #2865
Natala6
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 87

Witam
Mam do Was pro軸 o podpowied. Ot騜 wybieram si jutro do fryzjera na zrobienie kolorku i chc sama dokona zakupu farby. Fryzjerka nie ma nic przeciwko temu.
Farbuje w這sy na r騜ne odcienie br您u. Aktualnie mam jasny br您 + odrosty ;-)
Nadal chc pozosta przy br您ie ale nie mam teraz 瘸dnego pomys逝 jaki odcie wybra i farb jakiej firmy. Wczoraj ogl康a豉m w Rossmanie Casting Creme Gloss, podoba豉 mi si mro幡a czekolada tylko nie wiem czy nie b璠zie za ciemna. Nie chc ciemnego koloru, chcia豉bym pozosta przy jasnym.
Podpowiedzcie mi prosz jakiej firmy s dobre farby i jaki odcie by豚y "fajny". Mam ciemn opraw oczu i br您owe oczy. Z g鏎y dzi瘯uj za podpowiedzi
Natala6 jest offline  
Stary 2013-10-04, 10:43   #2866
ysia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 100

Castingi wychodz bardzo ciemne , ja mam w這sy ciemny blond (poziom 7) i Casting Jasny br您 (czyli ten sam poziom co Mro幡a Czekolada) wyszed mi tak:

br您.jpg

ζdne br您y ma Matrix Color Sync , je瞠li chcesz szampon koloryzuj帷y

Profil FB
https://www.facebook.com/whitepointeshoes
ysia jest offline  
Stary 2013-10-04, 10:49   #2867
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Bo nie mia豉 na pewno ch這dnego br您u! Mi przy ch這dnym br您ie nic z czerwieni nie by這 wida. A ta czerwie to chyba urok trzydziestek Za to przy ciep造ch br您ach mia豉m buzi jak burak.

Cytat:

Potwierdzam potwierdzam

Cytat:
Napisane przez Natala6 Poka wiadomo嗆
Witam
Mam do Was pro軸 o podpowied. Ot騜 wybieram si jutro do fryzjera na zrobienie kolorku i chc sama dokona zakupu farby. Fryzjerka nie ma nic przeciwko temu.
Farbuje w這sy na r騜ne odcienie br您u. Aktualnie mam jasny br您 + odrosty ;-)
Nadal chc pozosta przy br您ie ale nie mam teraz 瘸dnego pomys逝 jaki odcie wybra i farb jakiej firmy. Wczoraj ogl康a豉m w Rossmanie Casting Creme Gloss, podoba豉 mi si mro幡a czekolada tylko nie wiem czy nie b璠zie za ciemna. Nie chc ciemnego koloru, chcia豉bym pozosta przy jasnym.
Podpowiedzcie mi prosz jakiej firmy s dobre farby i jaki odcie by豚y "fajny". Mam ciemn opraw oczu i br您owe oczy. Z g鏎y dzi瘯uj za podpowiedzi
Dziewczyno jak idziesz do fryzjera to kup sobie farb profesjonaln. Jak chcesz jasno utrzyma to bierz co z poziomu 6 czyli ciemny blond kt鏎y wychodzi jak jasny br您. Mo瞠sz wtedy wybiera w numerach po przecinku i np 6,3 to ciemny z這ty blond(wychodzi jasny z這ty br您). Poza tym przyda豉by si fota koloru obecnego. Bo ka盥y inaczej widzi i okre郵a jasny br您. Jakie masz odrosty naturalne? Z drogeryjnych polecam bra ciemne blondy bo one wychodz jak jasny br您. A mro幡a czekolada jest ciemna.
Do ciemnej oprawy polecam czekolady, z這te odcienie og鏊nie ciep貫 kolorki je郵i jeszcze kolor cery w tych odcieniach dobrze wygl康a.

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-10-04 o 10:53
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-04, 10:55   #2868
Kachula82
Zakorzenienie

Dziewczyny kupi豉m sobie wczoraj olejek z Yves Rocher. Kurcze ale ma 鈍ietny sk豉d, same olejki!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P1060283.jpg (59,3 KB, 8 za豉dowa)

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-04, 11:01   #2869
rumpleteazer
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 565

Cytat:
Ja ju odkry豉m, 瞠 rudo軼i nie dla mnie. Jasne blondy mi si nie podobaj, wi璚 te raczej nie b璠 pr鏏owa.
Najwy瞠j b璠 si porusza w przedziale od poziomu 7 do 5 z r騜nymi wariantami odcienia To i tak du穎.

I jakie inklinacje? Takie, 瞠 jak to kiedy Weronisia powiedzia豉, "napali豉m si jak 造sy na grzebie" na ja郾iejszy kolor teraz?
Tere fere TERAZ co Ci si nie podoba, ale za 4 lata mo瞠sz mie ca趾iem inne zdanie. A inklinacje masz kombinujesz, gdybasz, planujesz. Kto inny na Twoim miejscu, przez te 4 miesi帷e pomy郵a豚y o kolorze ze 4x, a tym my郵isz 4x dziennie

Cytat:
To tak jak s造szy si, 瞠 ciemny kolor postarza i mocno dojrza貫 kobiety nie powinny farbowa si na ciemno. Nawet je郵i generalnie ta zasada si sprawdza, to znam panie, kt鏎e przefarbowa造 si na ciemny br您 i wygl康aj lepiej ni w 鈔ednim blondzie. Teorie teoriami, ale trzeba sprawdzi na sobie
Stary 2013-10-04, 11:13   #2870
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyno jak idziesz do fryzjera to kup sobie farb profesjonaln. Jak chcesz jasno utrzyma to bierz co z poziomu 6 czyli ciemny blond kt鏎y wychodzi jak jasny br您. Mo瞠sz wtedy wybiera w numerach po przecinku i np 6,3 to ciemny z這ty blond(wychodzi jasny z這ty br您). Poza tym przyda豉by si fota koloru obecnego. Bo ka盥y inaczej widzi i okre郵a jasny br您. Jakie masz odrosty naturalne? Z drogeryjnych polecam bra ciemne blondy bo one wychodz jak jasny br您. A mro幡a czekolada jest ciemna.
Do ciemnej oprawy polecam czekolady, z這te odcienie og鏊nie ciep貫 kolorki je郵i jeszcze kolor cery w tych odcieniach dobrze wygl康a.
Popieram, zdecydowanie popieram. Dodatkowo drogeryjne wychodz zawsze ciemniej ni na pude趾u i jak zapewnia producent.

Cytat:
Dziewczyny kupi豉m sobie wczoraj olejek z Yves Rocher. Kurcze ale ma 鈍ietny sk豉d, same olejki!
Te go mam Bosko pachnie, co nie? Dzia豉nie te ma fajne, ale kurde ta cena Dobrze, 瞠 chocia jest do嗆 wydajny, bo bardzo p造nny i dobrze si na w這sach rozprowadza.

Cytat:
Tere fere TERAZ co Ci si nie podoba, ale za 4 lata mo瞠sz mie ca趾iem inne zdanie. A inklinacje masz kombinujesz, gdybasz, planujesz. Kto inny na Twoim miejscu, przez te 4 miesi帷e pomy郵a豚y o kolorze ze 4x, a tym my郵isz 4x dziennie
Bior帷 pod uwag, 瞠 nigdy nie podoba造 mi si blondy, nie lubi facet闚 blondyn闚 i to si nie zmieni這 od 10 roku 篡cia, kiedy to wybiera豉m lalki o ciemnych w這sach (p騧no zacz窸am bawi si lalkami, bo by豉m ch這pczyc ), to w徠pi, 瞠by mi co do 豚a strzeli這 o przefarbowaniu si na blond No dobra, na to co wi瘯szo嗆 os鏏 okre郵i jako blond.

A kombinuj i gdybam, bo mam "paranoje", zupe軟ie jak moja mama. Je郵i co mnie m璚zy, to b璠 o tym my郵e non-stop, dop鏦i nie dojd do ostatecznego wniosku - dopiero wtedy m鎩 m霩g da mi odsapn望. Upierdliwe to jest na d逝窺z met...

Czas edycji: 2013-10-04 o 11:16
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-04, 11:41   #2871
rumpleteazer
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 565

Cytat:
Czyta豉m o nim wiele dobrego i podobno pi瘯nie pachnie. Daj zna jak dzia豉 na Twoje w這sy.

Kachula, przeczyta豉m Twoj w這sow histori na blogu (cho mniej wi璚ej znam j oczywi軼ie z w徠ku). Mrozi krew w 篡豉ch

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Cytat:
Popieram, zdecydowanie popieram. Dodatkowo drogeryjne wychodz zawsze ciemniej ni na pude趾u i jak zapewnia producent.
To zale篡 od w這s闚.
Mi 6.00 Color Touch Welli wychodzi ciemniej ni Casting 5.00.

Cytat:
Bior帷 pod uwag, 瞠 nigdy nie podoba造 mi si blondy, nie lubi facet闚 blondyn闚 i to si nie zmieni這 od 10 roku 篡cia, kiedy to wybiera豉m lalki o ciemnych w這sach (p騧no zacz窸am bawi si lalkami, bo by豉m ch這pczyc ), to w徠pi, 瞠by mi co do 豚a strzeli這 o przefarbowaniu si na blond No dobra, na to co wi瘯szo嗆 os鏏 okre郵i jako blond.
Wcale nie twierdz, 瞠 to zrobisz, ale uwa瘸m, 瞠 teraz nie jeste w stanie tego przewidzie. Ludziom naprawd wiele w g這wie si zmienia

Mam znajom, kt鏎a nienawidzi豉 blondu, r騜u, sp鏚nic, kolczyk闚 przez wiele wiele lat (a na pewno do 25 roku 篡cia) i to tak do嗆 ostentacyjnie. Odnalaz豉m mnie na Facebooku (teraz ma lat 35),przegl康am jej zdj璚ia i oczom nie wierz: w這sy jasny blond, r騜owa bluzka, sukienka, bi簑teria I 瘸dna tam z niej lalka Barbie (wygl康a z klas).

Mam te kole瘸nk, kt鏎a stwierdzi豉, 瞠 nigdy nigdy nigdy nie obetnie w這s闚 na kr鏒ko. Ca貫 篡cie nosi豉 w這sy do po這wy plec闚. Zawsze takie same: podstaw闚ka, liceum, studia. A tu nagle po trzydziestce ciach ciach. Kr鏒kie

Ja z kolei, od kiedy pierwszy raz zafarbowa豉m w這sy, by豉m przekonana, 瞠 na pewno, na 100%, nigdy nigdy nie wr鏂 do naturalnego koloru w這s闚. Fu. Trwa這 to lat 15, mo瞠 17. A teraz ogl康am zdj璚ia z podstaw闚ki i wczesnego liceum i... ponosi豉bym takie ch皻nie. Zreszt farbuj si teraz na kolor bardzo mocno zbli穎ny do natury
Stary 2013-10-04, 11:54   #2872
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Wcale nie twierdz, 瞠 to zrobisz, ale uwa瘸m, 瞠 teraz nie jeste w stanie tego przewidzie. Ludziom naprawd wiele w g這wie si zmienia

Mam znajom, kt鏎a nienawidzi豉 blondu, r騜u, sp鏚nic, kolczyk闚 przez wiele wiele lat (a na pewno do 25 roku 篡cia) i to tak do嗆 ostentacyjnie. Odnalaz豉m mnie na Facebooku (teraz ma lat 35),przegl康am jej zdj璚ia i oczom nie wierz: w這sy jasny blond, r騜owa bluzka, sukienka, bi簑teria I 瘸dna tam z niej lalka Barbie (wygl康a z klas).

Mam te kole瘸nk, kt鏎a stwierdzi豉, 瞠 nigdy nigdy nigdy nie obetnie w這s闚 na kr鏒ko. Ca貫 篡cie nosi豉 w這sy do po這wy plec闚. Zawsze takie same: podstaw闚ka, liceum, studia. A tu nagle po trzydziestce ciach ciach. Kr鏒kie

Ja z kolei, od kiedy pierwszy raz zafarbowa豉m w這sy, by豉m przekonana, 瞠 na pewno, na 100%, nigdy nigdy nie wr鏂 do naturalnego koloru w這s闚. Fu. Trwa這 to lat 15, mo瞠 17. A teraz ogl康am zdj璚ia z podstaw闚ki i wczesnego liceum i... ponosi豉bym takie ch皻nie. Zreszt farbuj si teraz na kolor bardzo mocno zbli穎ny do natury
O matko, r騜 - fuuuuuj !!! Mam na niego alergi od dziecka, nigdy nie by豉m r騜ow ksi篹niczk mamusi, bo odmawia豉m chodzenia w r騜owych rzeczach Ju szybciej za這輳 co zgni這-zielonego lub sraczkowatego ni r騜owego

Wiem, 瞠 nie przewidz co zrobi kiedy tam, ale blond u mnie jest na cenzurowanym. Ju szybciej sko鎍z z rudymi lub ca趾iem siwymi w這sami. Takie ekstremalne "lubi / nie lubi" mi si nie zmieniaj z czasem. Ja nawet nie czytam ksi捫ek, gdzie g堯wna bohaterka / bohater jest blondynk/em No mam tak i za Chiny Ludowe nie przeskocz tego

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-04, 12:09   #2873
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 966

Cytat:
na co to olejek i jak go sie stosuje?

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-04, 12:19   #2874
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Na w這sy. Do olejowania przed myciem, a jak chcesz to mo積a zabezpiecza nim ko鎍e. Jest naprawd fajny Bardzo lekki i ma dobry po郵izg nawet na suchych w這sach.
Ja go nak豉dam na min. 2 godziny przed myciem, bo moje w這sy tak lubi.
Ten olejek + szampon Lilliputza lub Fitomedu + od篡wka Alterra granat i aloes + jedwab Green Pharmacy to m鎩 ostatnio ulubiony zestaw. W這sy s bomba, g豉dziutkie, mi璚iutkie, nie pusz si
Szkoda tylko, 瞠 przy myciu prawie ca造 zapach tego olejku znika
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 2013-10-04 12.22.21.jpg (73,9 KB, 3 za豉dowa)

Czas edycji: 2013-10-04 o 12:28
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-04, 12:27   #2875
megi.3
Zadomowienie

Cytat:
Bo nie mia豉 na pewno ch這dnego br您u! Mi przy ch這dnym br您ie nic z czerwieni nie by這 wida. A ta czerwie to chyba urok trzydziestek Za to przy ciep造ch br您ach mia豉m buzi jak burak.

:.
Kachula ale moje przebarwienia s br您owe. A br您 ka盥y mi wychodzi czarny, wi璚 zimny, tym bardziej 瞠 szuka豉m zawsze czego z fioletem (zreszt teraz jak si na tym znam, to ju rozumiem dlaczego wychodzi這 mi czarno - sklepowe fiolety to najcz窷ciej 3.2).

ten olejek z Yves Rocher tez mam - wystarczy go na這篡c nawet na 10 minut przed myciem, a ju w這sy sa fajne, mi瘯kie

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Cytat:

A co kto lubi Tobie jest dobrze i tak, i tak - cho ja bym wybra豉 dla Ciebie blond - ale przecie niech ka盥y ma prawo do w豉snego zdania

Mnie tam w czerni prawie nikt nie podrywa, cho by豉m m這dsza, a teraz co chwil Nie 瞠by mi zale瘸這

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Cytat:
Wystarczy nawet na 10 minut przed myciem

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Cytat:

A kombinuj i gdybam, bo mam "paranoje", zupe軟ie jak moja mama. Je郵i co mnie m璚zy, to b璠 o tym my郵e non-stop, dop鏦i nie dojd do ostatecznego wniosku - dopiero wtedy m鎩 m霩g da mi odsapn望. Upierdliwe to jest na d逝窺z met...
Ja te lubi豉m lalki z ciemnymi w這sami
A co do m璚zenia to ja te tak mam Wkurzaj帷a cecha charakteru - dla jej posiadacza Teraz co chc kupi, nie do ko鎍a wiem co, ale dop鏦i nie kupi to b璠 szuka w necie, rozmy郵a itp...
megi.3 jest offline  
Stary 2013-10-04, 12:32   #2876
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Ja te lubi豉m lalki z ciemnymi w這sami
A co do m璚zenia to ja te tak mam Wkurzaj帷a cecha charakteru - dla jej posiadacza Teraz co chc kupi, nie do ko鎍a wiem co, ale dop鏦i nie kupi to b璠 szuka w necie, rozmy郵a itp...
Dok豉dnie!
Ja teraz czaj si na p璠zel flat top, 瞠by nim nak豉da krem BB (bo paluchami nie potrafi, a mycie g帳eczek do makija簑 to masakra) i szukam odpowiedniego ju chyba z miesi帷, bo zdecydowa nie mog
疾bym mia豉 takie p璠zle do wyboru na miejscu w sklepie, gdzie mog豉bym je wymaca to szybciej bym si zdecydowa豉, a tak...

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-04, 12:44   #2877
megi.3
Zadomowienie

Dziweczyny, wrzucam fotk moich w這s闚.
Po dobrze zmytym majirel 8 i lekkiej zieleni,
nast瘼nie farbowaniu Palette 308 (niestety, w og鏊e nie z豉pa這 mi odrost闚, cho poprawi這 kolor),
i zapienianiu granier 6.6 (bardzo poprawi這 kolorek ).

Nie wiem czym teraz farbowa, czym ciep造m, zimnym czy natur - ten kolor kt鏎y mam mi si podoba (ale bardzo cie磬o go uchwyci).
Musze zafarbowac, chocia w ko鎍u mam upragniony kolor, ze wzgl璠u na te odrosty...

Wiem ,瞠 nie jestem br您owow這sa, ale Wy wszystko wiecie

Edytowane przez megi.3
Czas edycji: 2013-10-06 o 17:29
megi.3 jest offline  
Stary 2013-10-04, 12:53   #2878
megi.3
Zadomowienie

Cytat:
Dok豉dnie!
Ja teraz czaj si na p璠zel flat top, 瞠by nim nak豉da krem BB (bo paluchami nie potrafi, a mycie g帳eczek do makija簑 to masakra) i szukam odpowiedniego ju chyba z miesi帷, bo zdecydowa nie mog
疾bym mia豉 takie p璠zle do wyboru na miejscu w sklepie, gdzie mog豉bym je wymaca to szybciej bym si zdecydowa豉, a tak...
Rozumiem Jest to m璚z帷e
Czasem to ju dla 鈍i皻ego spokoju co kupi, bez przekonania 瞠by mie z g這wy
megi.3 jest offline  
Stary 2013-10-04, 12:58   #2879
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:

Te go mam Bosko pachnie, co nie? Dzia豉nie te ma fajne, ale kurde ta cena Dobrze, 瞠 chocia jest do嗆 wydajny, bo bardzo p造nny i dobrze si na w這sach rozprowadza.

Trafi豉m na promocj olejku. Niewiele ale zawsze co. Da豉m 22z. Pachnie bosko! I jaki sk豉d!

Cytat:
Czyta豉m o nim wiele dobrego i podobno pi瘯nie pachnie. Daj zna jak dzia豉 na Twoje w這sy.

Kachula, przeczyta豉m Twoj w這sow histori na blogu (cho mniej wi璚ej znam j oczywi軼ie z w徠ku). Mrozi krew w 篡豉ch

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------
To jeszcze do堯 moje ostatnie poczynania i horror w這sowy gotowy

Cytat:
Na w這ski. Ma by odbudowuj帷y. Normalnie na 10 min trzeba na這篡 przed myciem. Jeszcze nie stosowa豉m i ju nie mog si doczeka.

Cytat:
Kachula ale moje przebarwienia s br您owe. A br您 ka盥y mi wychodzi czarny, wi璚 zimny, tym bardziej 瞠 szuka豉m zawsze czego z fioletem (zreszt teraz jak si na tym znam, to ju rozumiem dlaczego wychodzi這 mi czarno - sklepowe fiolety to najcz窷ciej 3.2).

ten olejek z Yves Rocher tez mam - wystarczy go na這篡c nawet na 10 minut przed myciem, a ju w這sy sa fajne, mi瘯kie

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------
Kochana ja te zawsze mia豉m ciemny br您 a przesz豉m na profeski i tak oto m鎩 pi瘯ny jasny br您 popielaty albo potem popielato opalizuj帷y by z poziomu 6 czyli ciemnego blondu Od poziomu 5 id ju pod czer zawsze.

Cytat:
nast瘼nie farbowaniu Palette 308 (niestety, w og鏊e nie z豉pa這 mi odrost闚, cho poprawi這 kolor),

Nie wiem czym teraz farbowa, czym ciep造m, zimnym czy natur - ten kolor kt鏎y mam mi si podoba (ale bardzo cie磬o go uchwyci).
Musze zafarbowac, chocia w ko鎍u mam upragniony kolor, ze wzgl璠u na te odrosty...

Be穎wy blond. Tak to widz i tego si trzymaj. Tylko oczywi軼ie profesjonalne bo sklepowe to dziwnie mog wyj嗆.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-04, 13:05   #2880
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:

Dla mnie to wygl康a jak jaki be, czyli ,13 po przecinku Tylko nie wiem, czy poziom 8 czy ju 9...

http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...-kolorow-1.jpg

http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...-majirel-3.jpg

w Goldwellu patrz na odcienie GB i B, bo to be瞠
http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...e-paleta-6.jpg

Mo瞠 ewentualnie 8/2 z Majirel?

http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...-majirel-4.jpg

Nie wiem, podrzuci豉m co mi si wydaje podobne.

Cytat:
Rozumiem Jest to m璚z帷e
Czasem to ju dla 鈍i皻ego spokoju co kupi, bez przekonania 瞠by mie z g這wy
Ja mam w druga stron, zrezygnuj i nie kupi nic

mcromance jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:46.