Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 97 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-10-04, 13:30   #2881
rumpleteazer
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 565
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
O matko, r騜 - fuuuuuj !!! Mam na niego alergi od dziecka, nigdy nie by豉m r騜ow ksi篹niczk mamusi, bo odmawia豉m chodzenia w r騜owych rzeczach Ju szybciej za這輳 co zgni這-zielonego lub sraczkowatego ni r騜owego
Ona te tak mia豉. Na pytanie "jaki jest Tw鎩 ulubiony kolor?" odpowiada豉 "nienawidz r騜owego!". Ka盥y wiedzia, 瞠 nie cierpi blondu i r騜u. I co z niej wyros這? Reasumuj帷: never say never.

Dobra, ju Ci nie m璚z Mo瞠my tak d逝go si przekonywa. Ty mnie, 瞠 NIGDY, a ja Ciebie, 瞠 dopiero czas to poka瞠 Um闚my si w tym w徠ku (lub jego kontynuacji) za 30 lat. Wtedy pogadamy
Stary 2013-10-04, 13:37   #2882
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka wiadomo嗆
Ona te tak mia豉. Na pytanie "jaki jest Tw鎩 ulubiony kolor?" odpowiada豉 "nienawidz r騜owego!". Ka盥y wiedzia, 瞠 nie cierpi blondu i r騜u. I co z niej wyros這? Reasumuj帷: never say never.

Dobra, ju Ci nie m璚z Mo瞠my tak d逝go si przekonywa. Ty mnie, 瞠 NIGDY, a ja Ciebie, 瞠 dopiero czas to poka瞠 Um闚my si w tym w徠ku (lub jego kontynuacji) za 30 lat. Wtedy pogadamy
Spoko Jaki termin ci bardziej pasuje? Pi徠ek, czy wolisz sobot?

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-04, 14:45   #2883
Natala6
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 87

Cytat:
Napisane przez ysia Poka wiadomo嗆
Castingi wychodz bardzo ciemne , ja mam w這sy ciemny blond (poziom 7) i Casting Jasny br您 (czyli ten sam poziom co Mro幡a Czekolada) wyszed mi tak:

Za陰cznik 5433227

ζdne br您y ma Matrix Color Sync , je瞠li chcesz szampon koloryzuj帷y
Bardzo ciemny kolor wyszed. Dzi瘯uj, 瞠 si wypowiedzia豉 i za陰czy豉 fotk Teraz mam pewno嗆, 瞠 ten odcie nie jest dla mnie. Poszukam farby, poniewa myje w這sy codziennie szampon koloryzuj帷y mia豉bym raczej na kr鏒ko.

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Dziewczyno jak idziesz do fryzjera to kup sobie farb profesjonaln. Jak chcesz jasno utrzyma to bierz co z poziomu 6 czyli ciemny blond kt鏎y wychodzi jak jasny br您. Mo瞠sz wtedy wybiera w numerach po przecinku i np 6,3 to ciemny z這ty blond(wychodzi jasny z這ty br您). Poza tym przyda豉by si fota koloru obecnego. Bo ka盥y inaczej widzi i okre郵a jasny br您. Jakie masz odrosty naturalne? Z drogeryjnych polecam bra ciemne blondy bo one wychodz jak jasny br您. A mro幡a czekolada jest ciemna.
Do ciemnej oprawy polecam czekolady, z這te odcienie og鏊nie ciep貫 kolorki je郵i jeszcze kolor cery w tych odcieniach dobrze wygl康a.
Fotki niestety nie wrzuc jestem poza domem. Odrosty maj kolor ciemny blond czyli m鎩 naturalny kolor w這s闚 ;-) Czyli Casting odpada... Mam si rozgl康a za ciemnymi blondami czyli 6 "z przecinkami" ale jakiej firmy kt鏎a znajd w drogerii, nie mam innej opcji "sklepowej" w tej chwili niestety.

Edytowane przez Natala6
Czas edycji: 2013-10-04 o 14:47
Natala6 jest offline  
Stary 2013-10-04, 15:03   #2884
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Napisane przez Natala6 Poka wiadomo嗆
Bardzo ciemny kolor wyszed. Dzi瘯uj, 瞠 si wypowiedzia豉 i za陰czy豉 fotk Teraz mam pewno嗆, 瞠 ten odcie nie jest dla mnie. Poszukam farby, poniewa myje w這sy codziennie szampon koloryzuj帷y mia豉bym raczej na kr鏒ko.

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Fotki niestety nie wrzuc jestem poza domem. Odrosty maj kolor ciemny blond czyli m鎩 naturalny kolor w這s闚 ;-) Czyli Casting odpada... Mam si rozgl康a za ciemnymi blondami czyli 6 "z przecinkami" ale jakiej firmy kt鏎a znajd w drogerii, nie mam innej opcji "sklepowej" w tej chwili niestety.
Najpro軼iej? Wpisz w google "ciemny blond farba blog" i zobaczysz w grafice czy po blogach kto powstawia. Ja cz瘰to tak szukam odcieni jak wychodz. Masz np m鎩 od Syossa kaszmirowy ciemny blond: http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...h-te-wosy.html
Schodzi豉m wtedy z rudych na br您 i wtedy wszystko mi si szybko sp逝kiwa這 na rude znowu. Ale jak ty ju masz br您 to powinno 豉dnie wyj嗆. Tu jeszcze dziewczyna robi豉 ale nie wiadomo na jaki kolor k豉d豉, chyba na jasny...http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=301

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-10-04 o 15:09
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-04, 15:06   #2885
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
Spoko Jaki termin ci bardziej pasuje? Pi徠ek, czy wolisz sobot?
B璠 si mog豉 zdeklarowa dopiero w styczniu 2021 Ale na chwil obecn wydaje mi si, 瞠 b璠zie to pi徠ek

W przysz造m tygodniu musz w ko鎍u kupi Color Toucha. Podobno nie wida odrostu wcale a wcale, zlewa si z farbowa鎍ami, ale wzi窸am w豉郾ie lusterko i popatrzy豉m w mocnym s這鎍u - ja widz. Ech ten perfekcjonizm

Chc kupi mixton niebieski, kt鏎ego - w przypadku CT - zu篡wa si p馧 tuby. Jako, 瞠 kolory ch這dne z danego poziomu s ciemniejsze ni neutrale czy ciep貫, a mi 6.0 wyszed ciut za ciemno (dopiero po jakim czasie spra si do prawid這wej wersji), zastanawiam si czy nie zrobi mieszanki 7.00 + mixton

Jak zmieszam ciemne 6.0 z ch這dnym mixem to wyjdzie jeszcze ciemniej Ale z kolei z 7.0 mo瞠 nie wyj嗆 wcale. Z trzeciej strony to tylko Touch, na dodatek na wodzie 1,9%, wi璚 i tak w這s闚 na odro軼ie mi nie rozja郾i (chyba), tylko wych這dzi kolor (chyba). Hmmm.

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-10-04 o 15:08
rumpleteazer jest offline  
Stary 2013-10-04, 15:11   #2886
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
B璠 si mog豉 zdeklarowa dopiero w styczniu 2021 Ale na chwil obecn wydaje mi si, 瞠 b璠zie to pi徠ek

W przysz造m tygodniu musz w ko鎍u kupi Color Toucha. Podobno nie wida odrostu wcale a wcale, zlewa si z farbowa鎍ami, ale wzi窸am w豉郾ie lusterko i popatrzy豉m w mocnym s這鎍u - ja widz. Ech ten perfekcjonizm

Chc kupi mixton niebieski, kt鏎ego - w przypadku CT - zu篡wa si p馧 tuby. Jako, 瞠 kolory ch這dne z danego poziomu s ciemniejsze ni neutrale czy ciep貫, a mi 6.0 wyszed ciut za ciemno (dopiero po jakim czasie spra si do prawid這wej wersji), zastanawiam si czy nie zrobi mieszanki 7.00 + mixton

Jak zmieszam ciemne 6.0 z ch這dnym mixem to wyjdzie jeszcze ciemniej Ale z kolei z 7.0 mo瞠 nie wyj嗆 wcale. Z trzeciej strony to tylko Touch, na dodatek na wodzie 1,9%, wi璚 i tak w這s闚 na odro軼ie mi nie rozja郾i (chyba), tylko wych這dzi kolor (chyba). Hmmm.
LOL Spoko, to poczekam do tego 2021

Odno郾ie farby: nie spr鏏ujesz - nie wiesz.
A 瞠 Wella CT jest p馧-permanentn farb to jedyne co ci mo瞠 grozi, to konieczno嗆 zakupienia poprzedniego odcienia do pokrycia nieudanego farbowania.

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-04, 15:13   #2887
ysia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 100

Natala6 ja bym uderza豉 w 7 , bo przyciemni to nie jest wi瘯szy problem , a rozja郾i - droga przez m瘯 pe軟a gruzu. Matrix ma fajne kolory, np. 7M albo 7Nw , wrzucam Ci palet z br您ami . Przede wszystkim te farby s delikatne i nie niszcz tak w這s闚 jak drogeryjne (a przynajmniej z mojego do鈍iadczenia)

Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg matrix-paleta-soc-1.jpg (112,8 KB, 12 za豉dowa)

Profil FB
https://www.facebook.com/whitepointeshoes
ysia jest offline  
Stary 2013-10-04, 15:15   #2888
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ysia Poka wiadomo嗆
Natala6 ja bym uderza豉 w 7 , bo przyciemni to nie jest wi瘯szy problem , a rozja郾i - droga przez m瘯 pe軟a gruzu. Matrix ma fajne kolory, np. 7M albo 7Nw , wrzucam Ci palet z br您ami . Przede wszystkim te farby s delikatne i nie niszcz tak w這s闚 jak drogeryjne (a przynajmniej z mojego do鈍iadczenia)
Ja Matrixa SoColor nie polecam Mi przesuszy w這sy gorzej ni drogeryjny Garnier i Syoss.

Teraz mam na g這wie Inebry i zero problemu z przesuszeniem Tylko w Inebryi kolory wychodz odrobin ciemniej ni na palecie i s pancerne (przynajmniej m鎩 si prawie wcale nie sp逝ka), wi璚 trzeba bra poprawk o jakie p馧 tonu i lepiej wzi望 ja郾iejszy odcie.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-04 o 15:19
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-04, 15:28   #2889
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
Najpro軼iej? Wpisz w google "ciemny blond farba blog" i zobaczysz w grafice czy po blogach kto powstawia. Ja cz瘰to tak szukam odcieni jak wychodz. Masz np m鎩 od Syossa: http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...h-te-wosy.html
Schodzi豉m wtedy z rudych na br您 i wtedy wszystko mi si szybko sp逝kiwa這 na rude znowu. Ale jak ty ju masz br您 to powinno 豉dnie wyj嗆. Tu jeszcze dziewczyna robi豉 ale nie wiadomo na jaki kolor k豉d豉, chyba na jasny...http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=301
To prawda, najlepiej poogl康a zdj璚ia w Internecie i poczyta w這sowe historie. Ja zanim odezwa豉m si w tym w徠ku, przekopa豉m poprzednie cz窷ci (cho niestety wiele zdj耩 jest pousuwanych). Wtedy 豉twiej zada konkretne pytanie i doprecyzowa sw鎩 problem.

Natala, warto te przejrze blogi os鏏, kt鏎e farbuj w這sy innym. Jest tam du穎 przyk豉d闚, wida w這sy "przed" i "po". Np. http://kokardka-mysi.blogspot.com/

Jak znajdziesz przypadek podobny do w豉snego, to w闚czas warto przeczyta wszystkie komentarze pod postem. Naprawd du穎 mo積a si dowiedzie, pozna "na軼ie" podobnych historii (i wyci庵n望 wnioski).

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Cytat:
LOL Spoko, to poczekam do tego 2021

Odno郾ie farby: nie spr鏏ujesz - nie wiesz.
A 瞠 Wella CT jest p馧-permanentn farb to jedyne co ci mo瞠 grozi, to konieczno嗆 zakupienia poprzedniego odcienia do pokrycia nieudanego farbowania.
Prawda.
I 豉twiej jednak przyciemni ni rozja郾i

Najwy瞠j p騧niej dokupi ciemniejszy kolor (czyli obecny 6.00) i zmieszam, w proporcji 1:1, z pozosta陰 po堯wk nowego ja郾iejszego (7.00). Mo積a tak, prawda?
Stary 2013-10-04, 15:32   #2890
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 713

Cytat:

Najwy瞠j p騧niej dokupi ciemniejszy kolor (czyli obecny 6.00) i zmieszam, w proporcji 1:1, z pozosta陰 po堯wk nowego ja郾iejszego (7.00). Mo積a tak, prawda?
Mo積a
Weronisia jest offline  
Stary 2013-10-04, 15:34   #2891
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Prawda.
I 豉twiej jednak przyciemni ni rozja郾i

Jasne, 瞠 mo瞠sz zmiesza 2 odcienie z CT. Zasada jest prosta - mo積a miesza farby tego samego producenta, byle 2 odcienie z tej samej "rodziny", a odcienie nie wyklucza造 si wzajemnie. Czyli np. Koleston z Kolestonem, CT z CT, Inebry z Inebry itd.

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-04, 15:40   #2892
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
Mo積a
Cytat:
Jasne, 瞠 mo瞠sz zmiesza 2 odcienie z CT. Zasada jest prosta - mo積a miesza farby tego samego producenta, byle 2 odcienie z tej samej "rodziny", a odcienie nie wyklucza造 si wzajemnie. Czyli np. Koleston z Kolestonem, CT z CT, Inebry z Inebry itd.
Dzi瘯uj, dobre kobiety.

Niby wiem, ale wol si upewni. Wiedza w這sowa tryska mi uszami, nosem.. i czasami wiem, 瞠 nic nie wiem

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-10-04 o 15:41
rumpleteazer jest offline  
Stary 2013-10-04, 15:43   #2893
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Dzi瘯uj, dobre kobiety.

Niby wiem, ale wol si upewni. Wiedza w這sowa tryska mi uszami, nosem.. i czasami wiem, 瞠 nic nie wiem
Do us逝g Sama cz瘰to pytam o rzeczy, kt鏎e wiem, ale wol si upewni
Z wiedz tak jest. Im wi璚ej si dowiadujesz, tym bardziej zdajesz sobie spraw z mo磧iwo軼i pog喚bienia tematu.

A 瞠 kto pyta nie b陰dzi, to lepiej pyta

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-04, 15:46   #2894
megi.3
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 261

Cytat:
Trafi豉m na promocj olejku. Niewiele ale zawsze co. Da豉m 22z. Pachnie bosko! I jaki sk豉d!

To jeszcze do堯 moje ostatnie poczynania i horror w這sowy gotowy

Na w這ski. Ma by odbudowuj帷y. Normalnie na 10 min trzeba na這篡 przed myciem. Jeszcze nie stosowa豉m i ju nie mog si doczeka.

Kochana ja te zawsze mia豉m ciemny br您 a przesz豉m na profeski i tak oto m鎩 pi瘯ny jasny br您 popielaty albo potem popielato opalizuj帷y by z poziomu 6 czyli ciemnego blondu Od poziomu 5 id ju pod czer zawsze.

Be穎wy blond. Tak to widz i tego si trzymaj. Tylko oczywi軼ie profesjonalne bo sklepowe to dziwnie mog wyj嗆.
W豉郾ie gdybym to wcze郾iej wiedzia豉, to farbowa豉bym np. Inebrya 6.2 Super kolor. Albo jakie 6.1 - ale pude趾o mnie zawsze myli這 Jesli kiedy wr鏂 do br您u, to b璠zie na pocz徠ek 6.2

Dzi瘯i - czyli m闚isz 瞠 be穎we, to bed szuka czego z be簑

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Dla mnie to wygl康a jak jaki be, czyli ,13 po przecinku Tylko nie wiem, czy poziom 8 czy ju 9...

http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...-kolorow-1.jpg

http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...-majirel-3.jpg

w Goldwellu patrz na odcienie GB i B, bo to be瞠
http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...e-paleta-6.jpg

Mo瞠 ewentualnie 8/2 z Majirel?

http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...-majirel-4.jpg

Nie wiem, podrzuci豉m co mi si wydaje podobne.

Ja mam w druga stron, zrezygnuj i nie kupi nic
Super, dzi瘯i wielkie Ten 8.13 inebrya
8.2 i 9.22 majirel te bardzo mi si podobaj

No to teraz mam o czym my郵e
megi.3 jest offline  
Stary 2013-10-04, 15:59   #2895
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka wiadomo嗆
W豉郾ie gdybym to wcze郾iej wiedzia豉, to farbowa豉bym np. Inebrya 6.2 Super kolor. Albo jakie 6.1 - ale pude趾o mnie zawsze myli這 Jesli kiedy wr鏂 do br您u, to b璠zie na pocz徠ek 6.2

Dzi瘯i - czyli m闚isz 瞠 be穎we, to bed szuka czego z be簑

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Super, dzi瘯i wielkie Ten 8.13 inebrya
8.2 i 9.22 majirel te bardzo mi si podobaj

No to teraz mam o czym my郵e
Nie ma za co W za陰cznikach masz jeszcze inne 2 r騜ne "real photo" Inebryi z 2 r騜nych miejsc. Zale積ie od 鈍iat豉 inaczej wychodzi.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg inebrya-color-beige-professional-hair-dying-cream-100-ml.jpg (36,1 KB, 27 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg inebrya-paleta-2.jpg (110,9 KB, 22 za豉dowa)

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-04, 17:09   #2896
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Ja Matrixa SoColor nie polecam Mi przesuszy w這sy gorzej ni drogeryjny Garnier i Syoss.

Teraz mam na g這wie Inebry i zero problemu z przesuszeniem Tylko w Inebryi kolory wychodz odrobin ciemniej ni na palecie i s pancerne (przynajmniej m鎩 si prawie wcale nie sp逝ka), wi璚 trzeba bra poprawk o jakie p馧 tonu i lepiej wzi望 ja郾iejszy odcie.
SoColor wysuszy i mi w這sy ale bezamoniakowy Color Sync by 鈍ietny!

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-04, 18:07   #2897
megi.3
Zadomowienie

Cytat:
Nie ma za co W za陰cznikach masz jeszcze inne 2 r騜ne "real photo" Inebryi z 2 r騜nych miejsc. Zale積ie od 鈍iat豉 inaczej wychodzi.
Faktycznie na tych innych zdj璚iach troch inaczej wychodzi, ale te 豉dnie.
Pewnie na w這sach jeszcze inaczej wyjdzie, chocia z drugiej strony pono Inebryia jest dos wierna pr鏏nikom. Musze si jeszcze zastanowi, ale mo瞠 zdecyduj si na to 8.13.

mcromance, Kachula, dzi瘯uj za rady

B璠zie co z be鄴w

A jeszcze odno郾ie tego olejku z YR kt鏎y pokaza豉 dzisiaj Kachula to on jest bardzo wydajny. Mam go ju dosc d逝go a dopiero zu篡豉m po這w
megi.3 jest offline  
Stary 2013-10-04, 18:48   #2898
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Pewnie na w這sach jeszcze inaczej wyjdzie, chocia z drugiej strony pono Inebryia jest dos wierna pr鏏nikom. Musze si jeszcze zastanowi, ale mo瞠 zdecyduj si na to 8.13.

B璠zie co z be鄴w

A jeszcze odno郾ie tego olejku z YR kt鏎y pokaza豉 dzisiaj Kachula to on jest bardzo wydajny. Mam go ju dosc d逝go a dopiero zu篡豉m po這w
Do us逝g

A olejek YR te mam. I skubaniec rzeczywi軼ie wydajny w por闚naniu do tego, ile innego (g瘰tszego) olejku musz na w這sy nawali. Chyba przez t male鎥 dziurk (gratulacje dla projektanta, pomy郵a o wygodzie konsumenta, a nie szybszym zu篡waniu kosmetyku, bo si ulewa ).
Ale cena nadal jest troszk za wysoka bez jakiej promocji.

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-04, 19:16   #2899
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 962

czy moze mi ktos napisac na co tej olejek????? i najlepiej linka podeslac.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-04, 19:22   #2900
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
czy moze mi ktos napisac na co tej olejek????? i najlepiej linka podeslac.
Masz 郵epoto jedna jeszcze raz

M鎩 post

Link do KWC i do strony na YR

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-04, 19:27   #2901
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:

B璠zie co z be鄴w

Olejek w豉郾ie mam na w這sach i nie mog przesta ich w帷ha

Cytat:
Do us逝g

A olejek YR te mam. I skubaniec rzeczywi軼ie wydajny w por闚naniu do tego, ile innego (g瘰tszego) olejku musz na w這sy nawali. Chyba przez t male鎥 dziurk (gratulacje dla projektanta, pomy郵a o wygodzie konsumenta, a nie szybszym zu篡waniu kosmetyku, bo si ulewa ).
Ale cena nadal jest troszk za wysoka bez jakiej promocji.
Otworek jest super, nie wylewa si na r瘯 p馧 butli a tyle ile my chcemy. A cena? Drogi jest, owszem. Dlatego dla mnie to by taki prezent na w這sy po rozja郾ianiu. Poza tym gdybym mia豉 kupowa olejki ze sk豉du pojedynczo to wysz這 by dro瞠j. Moje w這sy uwielbiaj olejek jojoba ale ten kosztuje niesamowicie drogo i to za ma貫 ilo軼i. Mia豉m kiedy mo磧iwo嗆 wypr鏏owa preparat z tym olejkiem i zakocha豉m si w nim ale nie by這 mnie sta tak sobie go kupi. Poza tym sko鎍zy mi si olejek migda這wy (cena 12,70 za 100ml) do tego chcia豉m jeszcze ten jojoba (100ml 44z!), no i dokupi chcia豉m jeszcze prawdziwy 100% arganowy ( 43z za 100ml). Tu mam mieszank niesamowit jak patrzy na sk豉d, wi璚 obecna cena promocyjna 22,90 (chyba) by豉 ca趾iem normalna. No i teraz go nak豉da豉m i jest naprawd wydajny! Mo瞠 nie ma arganowego ale naprawd sk豉d mi wszystko wynagradza.
Czy da豉bym normalnie 27,90? Nie. Ale gdyby zosta w tej co jest to ju ok.

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Laski, jakby kt鏎ej si nudzi這 na blogu doda豉m trzy wpisy o mojej ostatniej przygodzie w這sowej

P.S. reklama bloga musi by

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-10-04 o 19:26
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-04, 19:31   #2902
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 962

dzieki

a w jakiej cenie uwazacie, ze warto go kupic?

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

dobra kliknelam ten olejek dorwalam na allegro od solidnego sprzedawcy za 20zl z wysylka

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-04, 19:43   #2903
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
dzieki

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

dobra kliknelam ten olejek dorwalam na allegro od solidnego sprzedawcy za 20zl z wysylka
O 瞠 ty! No ja kupi豉m w sklepie bo jednocze郾ie za這篡豉m sobie kart sta貫go klienta. Do tego dzi kupowa豉m kosmetyk i dosta豉m za to tusz do rz瘰 za 1gr o warto軼i 54z! Mam jeszcze kupony na 40% znizki na zakup jednego kosmetyku do wykorzystywania bez limit闚 przez 2 miesi帷e! Normalnie sza cia. Chyba mamie polec za這篡 t kart bo nie masz obowi您ku nic kupowa a zni磬i podobno na tw鎩 adres b璠 regularnie przychodzi. Super! Chyba nawr鏂 si na Yves Rocher, bo przez ostatnie lata by這 dla mnie po prostu zbyt drogie. A kosmetyki ich zawsze lubi豉m.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-04, 19:49   #2904
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Olejek w豉郾ie mam na w這sach i nie mog przesta ich w帷ha

Otworek jest super, nie wylewa si na r瘯 p馧 butli a tyle ile my chcemy. A cena? Drogi jest, owszem. Dlatego dla mnie to by taki prezent na w這sy po rozja郾ianiu. Poza tym gdybym mia豉 kupowa olejki ze sk豉du pojedynczo to wysz這 by dro瞠j. Moje w這sy uwielbiaj olejek jojoba ale ten kosztuje niesamowicie drogo i to za ma貫 ilo軼i. Mia豉m kiedy mo磧iwo嗆 wypr鏏owa preparat z tym olejkiem i zakocha豉m si w nim ale nie by這 mnie sta tak sobie go kupi. Poza tym sko鎍zy mi si olejek migda這wy (cena 12,70 za 100ml) do tego chcia豉m jeszcze ten jojoba (100ml 44z!), no i dokupi chcia豉m jeszcze prawdziwy 100% arganowy ( 43z za 100ml). Tu mam mieszank niesamowit jak patrzy na sk豉d, wi璚 obecna cena promocyjna 22,90 (chyba) by豉 ca趾iem normalna. No i teraz go nak豉da豉m i jest naprawd wydajny! Mo瞠 nie ma arganowego ale naprawd sk豉d mi wszystko wynagradza.
Czy da豉bym normalnie 27,90? Nie. Ale gdyby zosta w tej co jest to ju ok.

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Laski, jakby kt鏎ej si nudzi這 na blogu doda豉m trzy wpisy o mojej ostatniej przygodzie w這sowej

P.S. reklama bloga musi by
Buuuu, ja dzi musia豉m szybko umy w這sy i nie mia豉m czasu nak豉da olejku. Buuu....

Cytat:
dzieki

Podrzu prosz na PM u kogo kupowa豉. Pliiiiiissss

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-04, 20:09   #2905
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Buuuu, ja dzi musia豉m szybko umy w這sy i nie mia豉m czasu nak豉da olejku. Buuu....

Podrzu prosz na PM u kogo kupowa豉. Pliiiiiissss
Podejrzewam, 瞠 jak na allegro to 1 sztuka by豉. Zazwyczaj tak maj.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-04, 20:14   #2906
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Podejrzewam, 瞠 jak na allegro to 1 sztuka by豉. Zazwyczaj tak maj.
Ale ja nie chc teraz kupowa, tylko zapisa sobie sprzedawce i 郵edzi go jak b璠zie mi si olejek ju ko鎍zy

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-05, 10:25   #2907
Natala6
Raczkowanie

Dzi瘯uj Wam za wszystkie informacje, rady
Szkoda, 瞠 tak p騧no wesz豉m na ten w徠ek. Ale w wolnej chwili , o co w moim przypadku bardzo trudno, b璠 tutaj zagl康a poniewa wiele ciekawych post闚 zauwa篡豉m. W tym zaciekawi mnie ten olejek.
Musia豉m ju wczoraj kupi farb, nie mam poj璚ia jaki b璠zie efekt ale mam nadziej, 瞠 b璠 mog豉 si ludziom pokaza na oczy ;-) Je郵i znacie t farb to poprosz Was o wskaz闚k czy trzyma na w這sach zgodnie z instrukcj czy nieco kr鏂ej.
Nie id jednak do fryzjera robi farb w domu. A to zakupiona farba
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg natural_easy_565.jpg (43,3 KB, 15 za豉dowa)
Natala6 jest offline  
Stary 2013-10-05, 12:16   #2908
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Szkoda, 瞠 tak p騧no wesz豉m na ten w徠ek. Ale w wolnej chwili , o co w moim przypadku bardzo trudno, b璠 tutaj zagl康a poniewa wiele ciekawych post闚 zauwa篡豉m. W tym zaciekawi mnie ten olejek.
Musia豉m ju wczoraj kupi farb, nie mam poj璚ia jaki b璠zie efekt ale mam nadziej, 瞠 b璠 mog豉 si ludziom pokaza na oczy ;-) Je郵i znacie t farb to poprosz Was o wskaz闚k czy trzyma na w這sach zgodnie z instrukcj czy nieco kr鏂ej.
Te farby r騜nie 豉pi. Musisz obserwowa ca造 czas farbowanie. Sprawdzaj kolor zdrapuj帷 farb paznokciem z kawa趾a w這s闚 i zobacz czy nie jest za ciemno. Jak b璠zie ciemniej od razu zmywaj. Farb trzyma si 30min od pierwszego na這瞠nia wi璚 przy 20minutach ju na 100% sprawd kolor na g這wie. Najlepiej tak co 10min.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-05, 12:33   #2909
megi.3
Zadomowienie

Cytat:
Generalnie powinno si farbowa tyle czasu, ile napisane jest w ulotce. Nie powinno si nadmiernie skraca lub wyd逝瘸, gdy r騜ne barwniki w r騜nym czasie docieraj w g陰b w這sa i jesli ten proces np. przerwiesz zbyt szybko, kolor mo瞠 by inny ni powinien. Chyba 瞠 widzisz, 瞠 dzieje si jaka katastrofa - np. farbujesz jasnym br您em, a wygl康a na to 瞠 wyjdzie czarny bo w這sy dziwnie 豉pi - mi zdarza這 si wtedy ratowac szybszym zmyciem i szorowaniem. Ale to wyj徠kowe jakie sytuacje.

Wracaj帷 do YR : 鈍ietne jest to serum do w這s闚:

http://www.yves-rocher.pl/serum_wygladzajace_48h

Mam je od dw鏂h tygodni, po u篡ciu w這sy pi瘯nie b造szcz

Produkty YR najbardziej op豉calnie jest kupowa w sklepie internetowym. Mo積a si zapisa do newslettera i wtedy na maila przychodz r騜ne fajne kody ze zni磬ami, prezentami itp. Niekt鏎e produkty mo積a kupi za p馧 ceny albo i mniej je郵i trafi si promocja+kod +prezent.
Tak瞠 polecam Tyle , ze kasa z portfela wtedy szybciej ubywa
megi.3 jest offline  
Stary 2013-10-05, 15:30   #2910
Natala6
Raczkowanie

Dzi瘯uj dziewczyny :-D
Zraz id farbowa w這sy. Jako 瞠 jak wspomnia豉m wcze郾iej nak豉dam najpierw na odrosty sprawdz "co u nich" po 10 min.
I jeszcze jedno pytanie czy mam zacz望 farbowa od przodu g這wy (mam grzywk je郵i to istotne) czy od ty逝.
Natala6 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:13.