Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 98 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-10-05, 15:43   #2911
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Natala6 Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uj dziewczyny :-D
Zraz id farbowa w這sy. Jako 瞠 jak wspomnia豉m wcze郾iej nak豉dam najpierw na odrosty sprawdz "co u nich" po 10 min.
I jeszcze jedno pytanie czy mam zacz望 farbowa od przodu g這wy (mam grzywk je郵i to istotne) czy od ty逝.
Ja zawsze dziel na p馧 w這sy. Przedzia貫k po 鈔odku i lec raz w t raz w tamt. A przy grzywce zrobi豉bym tak, 瞠 zaczesa豉 bym j do g鏎y i zrobi豉 najpierw od spodu. Tam mog by ciemniejsze (jak takie wyjd) a na wierzch po這篡豉bym p騧niej aby kolor nie odbiega od ca這軼i.
Czyli grzywka do g鏎y a reszta w這s闚 na czubku g這wy przedzielona przedzia趾iem. To moje zdanie ale pami皻aj ja nie mam grzywki...

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-10-05 o 15:44
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-05, 19:23   #2912
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Ja zawsze dziel na p馧 w這sy. Przedzia貫k po 鈔odku i lec raz w t raz w tamt. A przy grzywce zrobi豉bym tak, 瞠 zaczesa豉 bym j do g鏎y i zrobi豉 najpierw od spodu. Tam mog by ciemniejsze (jak takie wyjd) a na wierzch po這篡豉bym p騧niej aby kolor nie odbiega od ca這軼i.
Czyli grzywka do g鏎y a reszta w這s闚 na czubku g這wy przedzielona przedzia趾iem. To moje zdanie ale pami皻aj ja nie mam grzywki...
Podziwiam ci Kachula i inne farbuj帷e samodzielnie
Ja bym chyba zwariowa豉 nak豉daj帷 sobie sama farb. Za bardzo bym si zamartwia豉, 瞠 gdzie 幢e na這篡豉m i kolor nier闚no wyjdzie.

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-06, 08:55   #2913
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
Ja bym chyba zwariowa豉 nak豉daj帷 sobie sama farb. Za bardzo bym si zamartwia豉, 瞠 gdzie 幢e na這篡豉m i kolor nier闚no wyjdzie.
Ja nie jestem specem w nak豉daniu. Wal farb na 豉p i wcieram a potem w這sy maja plamy Dobrze farbuj tylko mamie bo wszystko kontroluj. A moja g這wa to co innego. Z ty逝 nic nie widz. Poza tym nigdy nie mam cierpliwo軼i do p璠zelk闚 i aplikator闚 itp. Zaczynam normalnie jak fryzjer by mi nak豉da a potem chlast r瘯. Mo瞠 to wina tego 瞠 przy dzieciach musz szybko wyj嗆 z 豉zienki bo co chwila s造sz krzyki i musz sprawdzi o co tym razem si bij. Uroki posiadania ch這pak闚, przynajmniej moich. Teraz lepiej k豉d豉m te blondy bo byli w przedszkolu i nareszcie by豉m sama!

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-06, 11:03   #2914
megi.3
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 261

Cytat:
Akurat ja to robi ze dw鏂h wzgl璠闚:
- po pierwsze, farbowa豉m w swoim 篡ciu mo瞠 z trzy razy u fryzjera i nie widzia豉m zadnej r騜nicy mi璠zy farbowaniem domowym a przez fryzjera. Raz nawet by豉m niezadowolona, bo chcia豉m du穎 ja郾iejszy kolor, a wysz這 to co wysz這, a zap豉ci trzeba by這. I nie lubi chodzi do fryzjer闚, nie wiem o czym gadac itp. Tak samo kosmetyczki, nie lubi.
- po drugie, skoro nie widz specjalnej r騜nicy, to po co przep豉ca
Wol za to sobie kupi jakie kosmetyki.

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Cytat:
Ja nie jestem specem w nak豉daniu. Wal farb na 豉p i wcieram a potem w這sy maja plamy Dobrze farbuj tylko mamie bo wszystko kontroluj. A moja g這wa to co innego. Z ty逝 nic nie widz. Poza tym nigdy nie mam cierpliwo軼i do p璠zelk闚 i aplikator闚 itp. Zaczynam normalnie jak fryzjer by mi nak豉da a potem chlast r瘯. Mo瞠 to wina tego 瞠 przy dzieciach musz szybko wyj嗆 z 豉zienki bo co chwila s造sz krzyki i musz sprawdzi o co tym razem si bij. Uroki posiadania ch這pak闚, przynajmniej moich. Teraz lepiej k豉d豉m te blondy bo byli w przedszkolu i nareszcie by豉m sama!
Moje dziewczyny tez si bi造, i k這ci造
Ale ostatnio jako im przesz這 i jest wielka siostrzana mi這s
megi.3 jest offline  
Stary 2013-10-06, 12:23   #2915
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
A ja my郵a豉m, 瞠 ty tym p璠zelkiem machasz ca貫 w這sy Bo jak dla mnie to kolor zawsze ci r闚ny wychodzi. Albo tak jest, albo ja ju coraz bardziej 郵epa si robi

Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka wiadomo嗆
Akurat ja to robi ze dw鏂h wzgl璠闚:
- po pierwsze, farbowa豉m w swoim 篡ciu mo瞠 z trzy razy u fryzjera i nie widzia豉m zadnej r騜nicy mi璠zy farbowaniem domowym a przez fryzjera. Raz nawet by豉m niezadowolona, bo chcia豉m du穎 ja郾iejszy kolor, a wysz這 to co wysz這, a zap豉ci trzeba by這. I nie lubi chodzi do fryzjer闚, nie wiem o czym gadac itp. Tak samo kosmetyczki, nie lubi.
- po drugie, skoro nie widz specjalnej r騜nicy, to po co przep豉ca
Wol za to sobie kupi jakie kosmetyki.
Ja mam ju swoj sprawdzon fryzjerk, kt鏎a potrafi zajarzy co ja chc. A jak dam jej zdj璚ia to ju jest luks.
Tylko nadal ma tendencj do 軼inania grzywki zbyt kr鏒ko, wi璚 grzywk 軼inam sobie sama No, teraz od kilku miesi璚y nie 軼inam, bo najpierw zapuszcza豉m, poniewa fryzjerka zbyt du穎 uchlasta豉, a teraz nie mam pomys逝 jak sobie 軼i望. Jednak nied逝go b璠 musia豉 co z ni zrobi, bo mam taki klin z w這s闚 na czole i zaczynaj mi si z niego w這sy oddziela od reszty jak nosze rozpuszczone.

Ja osobi軼ie lubi, jak mi kto co z w這sami robi - prawie odp造wam wtedy. Oczywi軼ie 軼inanie w這s闚 si tu nie zalicza, bo zapuszczam i tego pilnuj jak maniak
Do kosmetyczki te bym sobie posz豉 - mojej buziuni by si czasem przyda這, ale kasy na ni brak. Wi璚 ja robi za kosmetyczk mojej mamy, a mi nie ma kto

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-06 o 12:25
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-06, 13:59   #2916
Natala6
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 87

Kilka s堯w na temat wczorajszego farbowania. Farb nak豉da豉 mi moja mama, ma w tym wpraw aczkolwiek by jaki czas przerwy, kiedy to farb robi豉m u fryzjera.
Farba z豉pa豉 r闚niutko Ale dobrze, ze nie trzyma豉m jej czasowo zgodnie z instrukcj tylko odrosty 15 min. potem ca這嗆 5 min. bo wyszed mi 鈔edni br您. Gdybym trzyma豉 d逝瞠j mia豉bym ciemny br您 grrr.... A mia by migda這wy z這cisty jasny br您 Z racji tego, 瞠 myj w這sy codziennie pewnie za czas jaki kolor si po prostu zmyje i b璠zie ja郾iejszy. Ale z drugiej strony b璠 musia豉 wcze郾iej zrobi kolor nast瘼ny.
Wychodz z za這瞠nia, 瞠 nie po to w instrukcji jest napisane 20 min. potem 10 min. 瞠by musie skraca o 5 min. Jednym s這wem nigdy wi璚ej nie kupi w drogerii farby z pocz徠kowym numerem 5 tylko tak jak radzi造軼ie 6 i spokojnie mog w闚czas trzyma si instrukcji. Wybra豉m 5-tk bo kolorek mi si podoba i mia豉m nadziej, 瞠 wyjdzie taki sam jak na zdj璚iu. No c騜 do嗆 z逝dze.

Edytowane przez Natala6
Czas edycji: 2013-10-06 o 14:01
Natala6 jest offline  
Stary 2013-10-06, 14:30   #2917
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Kilka s堯w na temat wczorajszego farbowania. Farb nak豉da豉 mi moja mama, ma w tym wpraw aczkolwiek by jaki czas przerwy, kiedy to farb robi豉m u fryzjera.
Farba z豉pa豉 r闚niutko Ale dobrze, ze nie trzyma豉m jej czasowo zgodnie z instrukcj tylko odrosty 15 min. potem ca這嗆 5 min. bo wyszed mi 鈔edni br您. Gdybym trzyma豉 d逝瞠j mia豉bym ciemny br您 grrr.... A mia by migda這wy z這cisty jasny br您 Z racji tego, 瞠 myj w這sy codziennie pewnie za czas jaki kolor si po prostu zmyje i b璠zie ja郾iejszy. Ale z drugiej strony b璠 musia豉 wcze郾iej zrobi kolor nast瘼ny.
Wychodz z za這瞠nia, 瞠 nie po to w instrukcji jest napisane 20 min. potem 10 min. 瞠by musie skraca o 5 min. Jednym s這wem nigdy wi璚ej nie kupi w drogerii farby z pocz徠kowym numerem 5 tylko tak jak radzi造軼ie 6 i spokojnie mog w闚czas trzyma si instrukcji. Wybra豉m 5-tk bo kolorek mi si podoba i mia豉m nadziej, 瞠 wyjdzie taki sam jak na zdj璚iu. No c騜 do嗆 z逝dze.
Kolorki na opakowaniach zazwyczaj maj do嗆 ma這 wsp鏊nego z tym, co mo瞠 wyj嗆, bo to grafik je robi takie 豉dne.
Dlatego zawsze, ale to zawsze trzeba si trzyma numeracji farb - wtedy mniejsze ryzyko pomy趾i. A je郵i producent nie trzyma si standardowej formu造 oznaczania numer闚 farb i ma jak捷 swoja w豉sn, to lepiej poszuka innej, lepiej opisanej farby z 豉twym do odczytania numerem.

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-06, 16:38   #2918
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
A ja my郵a豉m, 瞠 ty tym p璠zelkiem machasz ca貫 w這sy Bo jak dla mnie to kolor zawsze ci r闚ny wychodzi. Albo tak jest, albo ja ju coraz bardziej 郵epa si robi
Tak jest...

Cytat:
Podstawowa zasada farbowania: zawsze kupujesz o ton jasniej ni chcesz uzyska. Podoba豉 si pi徠ka? Kupujesz 6. Ale i tak trzeba pilnowa kolor i 郵epo nie farbowa. Wstaw fotki!

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-06, 16:51   #2919
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Tak jest...

Podstawowa zasada farbowania: zawsze kupujesz o ton jasniej ni chcesz uzyska. Podoba豉 si pi徠ka? Kupujesz 6. Ale i tak trzeba pilnowa kolor i 郵epo nie farbowa. Wstaw fotki!

Z這ta zasada, szczeg鏊nie je郵i chodzi o drogeryjne
Bo profesjonalne wychodz bardziej zbli穎ne do wzornika, ni drogeryjne do zdj璚ia z opakowania Przynajmniej ja mam takie do鈍iadczenia na swoich w這sach.

Ja zaraz id si "wypachni" kozieradk przy skalpie i olejkiem z YR na ko鎍e i 鈔odek. Zobaczymy, czy mnie nie zemdli od takiej mieszanki

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-06, 18:14   #2920
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 966

a ja zrobilam sobie wcierke z tymianku i kozieradki. Tymianek calkowicie zniwelowal smrod kozieradki! i taka mieszanka ma super zapach, nawet Tz powiedzial ze moge na noc uzywac bo zapach tymianku sprzyja mu we snie

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-06, 18:23   #2921
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
a ja zrobilam sobie wcierke z tymianku i kozieradki. Tymianek calkowicie zniwelowal smrod kozieradki! i taka mieszanka ma super zapach, nawet Tz powiedzial ze moge na noc uzywac bo zapach tymianku sprzyja mu we snie
Serio? Chyba musz jutro kupi tymianek Mi ta kozieradka a tak mocno nie 鄉ierdzi jak niekt鏎zy "na necie" twierdzili, ale jednak czuje s豉by zapach kostki bulionowej

P.S. Sypiesz jedno + drugie i zalewasz wrz徠kiem razem w jednym kubku, czy parzysz je oddzielnie?

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-06, 18:37   #2922
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Serio? Chyba musz jutro kupi tymianek Mi ta kozieradka a tak mocno nie 鄉ierdzi jak niekt鏎zy "na necie" twierdzili, ale jednak czuje s豉by zapach kostki bulionowej

P.S. Sypiesz jedno + drugie i zalewasz wrz徠kiem razem w jednym kubku, czy parzysz je oddzielnie?
dwa razy pisalam do Alicji (ta blogowa popularna brunetka) ale olala moj komentarz, a potem wpis na fb zeby dopytac sie czy moge to polaczyc i jak...

sama zaparzylam jedno z drugim i tyle zobaczymy jak sie sprawdzi.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-06, 18:52   #2923
moniczka_90
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 969
Wpisy w blogu: 4

z g鏎y przepraszam za ma造 offtop ale goldika gratuluj wyj軼ia za m捫 du穎 szcz窷cia wam 篡cz
moniczka_90 jest offline  
Stary 2013-10-06, 18:56   #2924
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Poka wiadomo嗆
z g鏎y przepraszam za ma造 offtop ale goldika gratuluj wyj軼ia za m捫 du穎 szcz窷cia wam 篡cz
dziekuje
widze, ze i Ty niedlugo bedziesz mezatka faaajna sprawa tak juz z obraczka na palcu. Przed upieralam sie, ze nic mi to nie zmieni. Ale odkad nosze obraczke i mam meza jakos tak mi fajniej tymbardziej, ze mamy prawie 2letniego syna.

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

aaa i widze, ze nasze zwiazki tez mniej wiecej tyle samo trwaja, my jestyesmy razem od wrzesnia 2007

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-06, 19:18   #2925
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
dwa razy pisalam do Alicji (ta blogowa popularna brunetka) ale olala moj komentarz, a potem wpis na fb zeby dopytac sie czy moge to polaczyc i jak...

sama zaparzylam jedno z drugim i tyle zobaczymy jak sie sprawdzi.
W takim razie na twoim miejscu spr鏏owa豉bym napisa u Anwen. Ona ma nawet k帷ik "czytelnicy maj g這s" i czasem publikuje do嗆 fajne pomys造 dziewczyn. Tylko, 瞠 ona teraz na wakacjach jest, wi璚 te nie odpowie.
To z tych blogerek, co ja 郵edz zostaje Idalia

Teraz siedz sobie z wtart kozieradk i olejkiem z YR na ko鎍闚kach. Niestety kozieradka ma wi瘯sz si喚 ra瞠nia i czu j przy ka盥ym poruszeniu g這wy

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-06, 19:45   #2926
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
W takim razie na twoim miejscu spr鏏owa豉bym napisa u Anwen. Ona ma nawet k帷ik "czytelnicy maj g這s" i czasem publikuje do嗆 fajne pomys造 dziewczyn. Tylko, 瞠 ona teraz na wakacjach jest, wi璚 te nie odpowie.
To z tych blogerek, co ja 郵edz zostaje Idalia

Teraz siedz sobie z wtart kozieradk i olejkiem z YR na ko鎍闚kach. Niestety kozieradka ma wi瘯sz si喚 ra瞠nia i czu j przy ka盥ym poruszeniu g這wy
kozieradka jest obrzyyyydliwa sama bleee. Ale mysle, ze mozna ja z tymiankiem zmieszac. Ja dalam jeszcze kilka kropli konserwantu zeby mi ta mikstura z tydzien postala.

Anwen tez olewa moje wpisy ja nie wiem czemu mnie nie lubia, czy jak Zreszta osobiscie nie przepadam za ani jedna ani druga

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-06, 20:04   #2927
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
kozieradka jest obrzyyyydliwa sama bleee. Ale mysle, ze mozna ja z tymiankiem zmieszac. Ja dalam jeszcze kilka kropli konserwantu zeby mi ta mikstura z tydzien postala.

Anwen tez olewa moje wpisy ja nie wiem czemu mnie nie lubia, czy jak Zreszta osobiscie nie przepadam za ani jedna ani druga
A ja tam wol robi za ka盥ym razem od nowa i tak cieplutk na 貫pek Lubi ciepe趾o, wi璚 sama widzisz

Odno郾ie blogerek, c騜... To ja ju nic nie m闚i, bo nigdy nie dobija豉m si do 瘸dnej. Lubie tylko czyta posty, bo czasem ciekawe rzeczy s

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-06, 20:16   #2928
goldika
Zakorzenienie

ja nie mam czasu zeby codziennie sobie zaparzyc a tak mam buteleczke kolo umywalk i po kapieli ciach na glowke

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-06, 20:19   #2929
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
ja nie mam czasu zeby codziennie sobie zaparzyc a tak mam buteleczke kolo umywalk i po kapieli ciach na glowke
Oj, ja jestem leniwa, ale bardziej lubi ciepe趾o, wi璚 robi 鈍ie瞠. No i ja dziecka nie mam, to mam czas 瞠by si w to bawi co dzie

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-06, 20:41   #2930
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
dziekuje
widze, ze i Ty niedlugo bedziesz mezatka faaajna sprawa tak juz z obraczka na palcu. Przed upieralam sie, ze nic mi to nie zmieni. Ale odkad nosze obraczke i mam meza jakos tak mi fajniej tymbardziej, ze mamy prawie 2letniego syna.

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

aaa i widze, ze nasze zwiazki tez mniej wiecej tyle samo trwaja, my jestyesmy razem od wrzesnia 2007
hehe jeste軼ie 4 miesi帷e d逝瞠j ni my wiec my bierzemy 郵ub 4 miesi帷e po was
obr帷zke na palcu nosimy juz d逝go cho tylko tak srebrn ale zawsze cho rzeczywi軼ie nie mog si doczeka noszenia tych "prawdziwych" akurat jutro je odbieramy (cho musz przyzna, ze troch si boj bo T nam闚i mnie na brylancik w obr帷zce i nie wiem czy dobrze zrobi豉m, 瞠 da豉m si nam闚i oka瞠 si jutro )
moniczka_90 jest offline  
Stary 2013-10-06, 20:45   #2931
Natala6
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 87

Cytat:
Cz這wiek uczy si ca貫 篡cie. Jestem dzi瘯i Tobie m康rzejsza w temacie wybierania farb do w這s闚, za co Ci dzi瘯uj Od teraz kupuj farb sama zgodnie z radami i nak豉dam farb w domku. Efekt ten sam co u fryzjera (w wi瘯szo軼i przypadk闚) a kasa zaoszcz璠zona na co innego Fotk postaram si wstawi jutro, pozdrowionka dla Was :-D

Edytowane przez Natala6
Czas edycji: 2013-10-06 o 20:46
Natala6 jest offline  
Stary 2013-10-06, 20:53   #2932
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Cz這wiek uczy si ca貫 篡cie. Jestem dzi瘯i Tobie m康rzejsza w temacie wybierania farb do w這s闚, za co Ci dzi瘯uj Od teraz kupuj farb sama zgodnie z radami i nak豉dam farb w domku. Efekt ten sam co u fryzjera (w wi瘯szo軼i przypadk闚) a kasa zaoszcz璠zona na co innego Fotk postaram si wstawi jutro, pozdrowionka dla Was :-D
To masz jeszcze "prezencik" ode mnie Kondensacja info z r騜nych blog闚 i stron z farbami.

Numer 1 to czarny do 10 bardzo bardzo jasny blond - to odcienie podstawowe
1-czarny
2-bardzo ciemny br您
3-ciemny br您
4-br您
5-jasny br您
6-ciemny blond
7-blond
8-jasny blond
9-bardzo jasny blond
10-bardzo bardzo jasny blond i super jasny blond

Odcienie podstawowe pog喚bione maj 0 po przecinku (lub po kropce) czyli np. 5,0 to g喚boki jasny br您 / odcienie pog喚bione oznaczane s te jako ,00 - tzw. pog喚bione natury (do farbowania opornych w這s闚 lub do pigmentacji).

Refleksy maj oznaczenie od 1 do 7
1- popielaty (zawiera barwnik niebieski)
2 - opalizuj帷y (zawiera barwnik fioletowy)
3 - z這cisty (zawiera barwnik 鄴速y)
4- miedziany (zawiera barwnik pomara鎍zowy)
5- mahoniowy
6 - czerwony (zawiera barwnik czerwony)
7 - metaliczny (zawiera barwnik zielony) [UWAGA - cz瘰to jest to pog喚biony br您]

Oznaczenia zawieraj帷e litery:
A- popiel
B- be lub br您
S- srebrny
G- z這ty
V- fiolet
R- czerwie
N- naturalny

0 lub N- naturalny
NN- naturalny g喚boki
1 lub A- popielaty
2 lub P lub V- per這wy, opalizuj帷y, fioletowy
3 lub G- z這ty
03 lub 13 lub GB lub B- be穎wy, popielato-z這cisty
34- z這to-miedziany
4 lub K- miedziany
5- mahoniowy
6 lub R- czerwony
7- metaliczny lub matowy
8-per這wy
12 lub 21- mro幡y, lodowy

Czas edycji: 2013-10-06 o 20:56
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-06, 21:47   #2933
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
A ja zaparzam, czekam a ostygnie, u篡wam i bach do lod闚ki bo tak mo瞠 pono z tydzie sta.

Cytat:

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Mcromance ja si przy tym prawie posika豉m ze 鄉iechu:
www.youtube.com/watch?v=bSNmkfXJCBk
http://www.youtube.com/watch?v=JBrSQ9aLgEA

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-06, 21:51   #2934
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
To masz jeszcze "prezencik" ode mnie Kondensacja info z r騜nych blog闚 i stron z farbami.

Numer 1 to czarny do 10 bardzo bardzo jasny blond - to odcienie podstawowe
1-czarny
2-bardzo ciemny br您
3-ciemny br您
4-br您
5-jasny br您
6-ciemny blond
7-blond
8-jasny blond
9-bardzo jasny blond
10-bardzo bardzo jasny blond i super jasny blond

Odcienie podstawowe pog喚bione maj 0 po przecinku (lub po kropce) czyli np. 5,0 to g喚boki jasny br您 / odcienie pog喚bione oznaczane s te jako ,00 - tzw. pog喚bione natury (do farbowania opornych w這s闚 lub do pigmentacji).

Refleksy maj oznaczenie od 1 do 7
1- popielaty (zawiera barwnik niebieski)
2 - opalizuj帷y (zawiera barwnik fioletowy)
3 - z這cisty (zawiera barwnik 鄴速y)
4- miedziany (zawiera barwnik pomara鎍zowy)
5- mahoniowy
6 - czerwony (zawiera barwnik czerwony)
7 - metaliczny (zawiera barwnik zielony) [UWAGA - cz瘰to jest to pog喚biony br您]

Oznaczenia zawieraj帷e litery:
A- popiel
B- be lub br您
S- srebrny
G- z這ty
V- fiolet
R- czerwie
N- naturalny

0 lub N- naturalny
NN- naturalny g喚boki
1 lub A- popielaty
2 lub P lub V- per這wy, opalizuj帷y, fioletowy
3 lub G- z這ty
03 lub 13 lub GB lub B- be穎wy, popielato-z這cisty
34- z這to-miedziany
4 lub K- miedziany
5- mahoniowy
6 lub R- czerwony
7- metaliczny lub matowy
8-per這wy
12 lub 21- mro幡y, lodowy
mo瞠 by to doda do pierwszego postu ?
moniczka_90 jest offline  
Stary 2013-10-06, 22:08   #2935
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
To zapisz sobie tego bloga w zak豉dkach Polecam.
http://blogblondbunny.blogspot.com/2...yczne-ich.html
A tu ca造 spis porad:
http://blogblondbunny.blogspot.com/p/wosy.html

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-06, 22:11   #2936
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
To zapisz sobie tego bloga w zak豉dkach Polecam.
http://blogblondbunny.blogspot.com/2...yczne-ich.html
A tu ca造 spis porad:
http://blogblondbunny.blogspot.com/p/wosy.html
jestem fryzjerk wi璚 mi to do niczego nie jest potrzebne tak po prostu zaproponowa豉m 瞠by ka盥a zawsze mia豉 taki spis pod r瘯
moniczka_90 jest offline  
Stary 2013-10-06, 22:19   #2937
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Mcromance ja si przy tym prawie posika豉m ze 鄉iechu:
www.youtube.com/watch?v=bSNmkfXJCBk
http://www.youtube.com/watch?v=JBrSQ9aLgEA
Dobrze, 瞠 dopiero wr鏂i豉m z kibelka, bo ja bym si na pewno zsika豉 ze 鄉iechu Uwielbiam Cesara
Dog is like: "What?! She started it !!!"

Cytat:
Fajnie by by這, ale jako nie wiem, kogo dorwa, 瞠by to tam doklei. A 瞠 pierwszy post w tym w徠ku nie m鎩, to te nic nie mog zrobi.

Poza tym, ile os鏏 rzeczywi軼ie przeczyta pierwszy post w w徠ku? Cz窷 ewentualnie znajdzie interesuj帷y w徠ek i wali pytania bez czytania.
Wi瘯szo嗆 "nowych" na Wiza簑 zwyczajnie za這篡 nowy w徠ek z jednym i tym samym pytaniem przerobionym ju milion razy w innych istniej帷ych

Czas edycji: 2013-10-06 o 22:20
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-07, 08:07   #2938
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
jestem fryzjerk wi璚 mi to do niczego nie jest potrzebne tak po prostu zaproponowa豉m 瞠by ka盥a zawsze mia豉 taki spis pod r瘯
No to my mamy na pewno

Cytat:
Dobrze, 瞠 dopiero wr鏂i豉m z kibelka, bo ja bym si na pewno zsika豉 ze 鄉iechu Uwielbiam Cesara
Dog is like: "What?! She started it !!!"

Fajnie by by這, ale jako nie wiem, kogo dorwa, 瞠by to tam doklei. A 瞠 pierwszy post w tym w徠ku nie m鎩, to te nic nie mog zrobi.

Poza tym, ile os鏏 rzeczywi軼ie przeczyta pierwszy post w w徠ku? Cz窷 ewentualnie znajdzie interesuj帷y w徠ek i wali pytania bez czytania.
Wi瘯szo嗆 "nowych" na Wiza簑 zwyczajnie za這篡 nowy w徠ek z jednym i tym samym pytaniem przerobionym ju milion razy w innych istniej帷ych
Ja te nie lubi豉m tego odsy豉nia przez innych z tekstem: "by這 na w徠ku - przeszukaj" - wiem jak przeszukiwa ale czasem zmieni si s這wo inaczej i lipa i nie mog豉m znale潭, dlatego wtedy pyta豉m a laski mi taki tekst. Albo: przeszukaj w徠ek, kiedy by這. A ca造 w徠ek ma 9 starych zamkni皻ych jeszcze. I we szukaj. Ja nie widz problemu gdy kto o co pyta ale nie lubi os鏏, kt鏎e nawet obecnego w徠ku nie przeszukuj albo nawet nie wiedz do czego s逝篡 google... Ale tak czy siak zawsze tu jeste鄉y aby pomaga.

A co do Cesara to planuj sobie kupi jego ksi捫k o wychowaniu idealnego psa.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-07, 08:20   #2939
ysia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 100

Mam pytanie : jak to jest ze zmian odcienia? Teraz mam sp逝kany 6.3 z welli , a wola豉bym co zimniejszego jak 6.0 lub 6.1 . Je瞠li bezpo鈔ednio na這輳 farb nie wyjd zielone?

Profil FB
https://www.facebook.com/whitepointeshoes
ysia jest offline  
Stary 2013-10-07, 09:31   #2940
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ysia Poka wiadomo嗆
Mam pytanie : jak to jest ze zmian odcienia? Teraz mam sp逝kany 6.3 z welli , a wola豉bym co zimniejszego jak 6.0 lub 6.1 . Je瞠li bezpo鈔ednio na這輳 farb nie wyjd zielone?
Og鏊nie najpierw powinno si zej嗆 na natur i potem pr鏏owa samego ch這du. Mo瞠sz te spr鏏owa 6,31 albo 6,13 to b璠zie z這te i ch這dne

Kachula82 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:49.