Jakie kosmetyki do stylingu-delikatne w這sy - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-08-24, 13:42   #1
WAgulek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 39

Jakie kosmetyki do stylingu-delikatne w這sy

Witam
Dorad嬈ie mi prosze, bo nie mog trafi na naprawd w豉軼iwe dla moich w這s闚 kosmetyki do stylingu. Mam kr鏒kie w這sy, cienkie delikatne-same w zyciu sie nie u這瘸, nawet jak sa super obci皻e-zawsze musze je czym jeszcze po wysuszeniu potraktowa.Uk豉daj si dosy dobrze i latwo, za to efekt trwa krotko-chyba 瞠 zrobi sobie kask na g這wie za pomoc lakieru-to wtedy owszem, ale mam ju do軼 posklejanych wiecznie w這s闚-wygl康aj owszem, owszem,ale za to strach je dotkn望. Chcia豉bym aby u這穎na fryzura trzymala sie caly dzien, bez psikania co kilka godzin lakierem -ale do tej pory nie udaje mi sie to. Jak u篡j oszcz璠nie wszelkich stylizatorow-to po przyj軼iu do pracy musz si "dopsika'-bo rozlatuj si niemi這siernie, nie trzymaj si kompletnie. Dorad嬈ie prosz, jakich kosmetyk闚 uzywa do tego typu w這s闚-瞠by efekt by trwa造, a jednocze闑ie elastyczny, nie posklejany i zbym nie musiala ci庵le m璚zy tych w這sow nadmiernymi ilo軼iami lakieru.
Zwykle myj g這w codziennie ( jak to robi niektorzy, ze wstaj rano i fryzura im si trzyma? u mnie to niemo磧iwe-codzinnie nadaje si moja g這wa jedynie do umycia) szamponem do wlos闚 delikatnych, farbowanych itp, lekko podsuszam, k豉de pianke ( ostatnio Sunsilk dodaj帷 obj皻o軼i), po wysuszeniu ( na szczotk lub lok闚ko-suszark ...biedne te moje wlosy:-( maziam r璚e w jakim "sklejaczu"-(pianka z woskiem, 瞠l ( raczej 瘸dko), brylantyna lub ostatnio pasta Welli taka biala do ukladania wlosow-zawsze jest co tego typu-najch皻niej jakas pasta w豉snie) i nakladam go na wlosy dotykaj帷 delikatni rekoma, uk豉daj帷 ostatecznie fryzur, na to oczywi軼ie spora ilo軼 lakieru i tak do wieczora wytrzymuj z nienagann fryzrur-natomiast efekt dotykowy jst nieciekawy-bo wlosy s owszem ladnie ulozone, trzymaj si-ale s sztywne, klej帷e i nieelastyczne. Dorad盧ie co zmieni-jakich u篡 kosmetykow, zeby efekt byl r闚nie trwaly-ale za to w這sy zdrowsze, nie wysuszone lakierem i elastyczne?????z g鏎y dzi瘯uj za rady i propozycje.
A-i jeszcze pytanko-co s康zicie o kosmetykach -balsamach termoregeneracyjnych -dzialaj帷ych pod wplywem ciepla z suszarki? dziala to to? ochroni troch wlosy przy codziennym suszeniu? ulatwia ukladanie? czy jest to kolejna warstwa kosmetyku na wlosy????
WAgulek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-24, 13:50   #2
lorinka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 898
Dot.: Jakie kosmetyki do stylingu-delikatne w這sy

pianka sunsilk? te mam cienkie w這sy, ale nie trafi豉m jeszcze na t piank dobra jest? co do uk豉dania... ja myj w這sy codziennie wieczorem (rano nie mog), a rano karbuj je... s od tego zniszczone ju troch... ale fryz mi si trzyma ca造 dzie, czasem troch przyklapnie, ale i tak nie wygl康a to 幢e. aha, i u篡wam kosmetyk闚 malizia, po nich w這sy nie s posklepjane i s nawet mi貫 w dotyku

Gdzie鈣am czeka na ni Ksi捫e w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedy j znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.

lorinka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-24, 14:23   #3
WAgulek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 39

karbuj> co to znaczy? to samo co tapirowanie?
pianka sunsilk nadaj帷a obj皻o嗆-jest taka sobie-pianka jak pianka, 瘸dna rewelacja, ale te nie jest z豉. Nie kojarz kosmetykow Malizy-co to za firma, ile kosztuja i gdzie mozna je dostac?
ja gdybym umyla wlosy wieczorem i ulozyla je nawet porz康nie lakieruj帷 itd-to rano i tak musialabym je zmoczyc i suszyc od pocz徠ku-bo wiecej nam璚ze sie z ukladaniem suchych-roztrzepanych niz gdybym mila umyc i u這zyc-wiec tak czy inaczej pozostaje mi poranne mycie glowy kazdego dnia.
WAgulek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-24, 16:09   #4
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 408

Cytat:
Napisane przez WAgulek
karbuj> co to znaczy? to samo co tapirowanie?
pianka sunsilk nadaj帷a obj皻o嗆-jest taka sobie-pianka jak pianka, 瘸dna rewelacja, ale te nie jest z豉. Nie kojarz kosmetykow Malizy-co to za firma, ile kosztuja i gdzie mozna je dostac?
ja gdybym umyla wlosy wieczorem i ulozyla je nawet porz康nie lakieruj帷 itd-to rano i tak musialabym je zmoczyc i suszyc od pocz徠ku-bo wiecej nam璚ze sie z ukladaniem suchych-roztrzepanych niz gdybym mila umyc i u這zyc-wiec tak czy inaczej pozostaje mi poranne mycie glowy kazdego dnia.
karbowanie to nie to samo co tapirowanie . jest to przeciwienstwo prostowania wlosow . uzywa sie do tego karbownicy lub prostowinicy ze specialna nakladka karbujaca. po karbowaniu wychodza najczesciej fale chociaz jest to tez zalezne od nakladki.
..::LiMoNkA::.. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:50.