proszę o pomoc! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-02-08, 21:41   #1
MartusiaJ
Rozeznanie

proszę o pomoc!

Drogie Wizażanki! jestem stałą bywalczynią Wizażu od kilku miesięcy ale dopiero teraz zdecydowałam się podjąć "męską" decyzję i przeslać Wam swoje zdjęcie, abyście mogły mi pomóc w wykreowaniiu mojego wizerunku proszę Was!! Jaki makijaż dla mnie? jakie kolory?
mam niebieskie oczy, naturalnie krecone włoski,średni blond, karnacja jasna( tu samoopalacz).
bardzo Was proszę o pomoc, bo wiem że Wy najlepiej mi doradzicie
buziaki. czekam z niecierpliwością. aha dodam że mam 26 lat pozdrawiam Was wszystkie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg marta2.jpg (39,8 KB, 28 załadowań)
Stary 2004-02-08, 21:54   #2
MartusiaJ
Rozeznanie

Re: proszę o pomoc!

teraz męczę się ze zdjęciem
Stary 2004-02-08, 22:36   #3
PtAsiek
Raczkowanie

Poddaję się tym razem. Serio. Jesteś bardzo ładną, sympatyczną dziewczyną, masz śliczną buźkę i włosy.Nic bym nie zmieniała.Odmawiam współpracy
PtAsiek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-08, 22:41   #4
MartusiaJ
Rozeznanie

kochana PtAsiek!! dzięki za komplement ale chyba naprawdę na wyrost jeśli chodzi o moją osobę
całuski
PtAsiek napisał(a):
> Poddaję się tym razem. Serio. Jesteś bardzo ładną, sympatyczną dziewczyną, masz śliczną buźkę i włosy.Nic bym nie zmieniała.Odmawiam współpracy
Stary 2004-02-08, 22:47   #5
akara
Raczkowanie

A ja bym tylko zmienila kolor szminki na cieplejszy albo chociaz bardziej wyrazisty, a tak poza tym zgadzam sie z PtAskiem . No i z ciuchami moglabys zaszalec, taka ladna dziewczyna z Ciebie, wyeksponuj to! Kolory, dekolty, sukienki - to jest cos dla Ciebie, a nie czarny golf. Nie chowaj sie, bo szkoda .
akara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-08, 22:52   #6
MartusiaJ
Rozeznanie

akara napisał(a):
> A ja bym tylko zmienila kolor szminki na cieplejszy albo chociaz bardziej wyrazisty, a tak poza tym zgadzam sie z PtAskiem . No i z ciuchami moglabys zaszalec, taka ladna dziewczyna z Ciebie, wyeksponuj to! Kolory, dekolty, sukienki - to jest cos dla Ciebie, a nie czarny golf. Nie chowaj sie, bo szkoda .
Akaara! a ja bylam przekonana, że w czerni mi do twarzy, he. ni i nawet jesli wkładam bluzkę z dekoltem to i tak jest czarna.hmmm może rzeczywiście zastanowię się nad zmianą kolorystyki bo ciągle ta czerń i czerń..
pozdrawiam i dziękuję za tak szybki odzew jakie to miłe..
Stary 2004-02-08, 22:57   #7
akara
Raczkowanie

Ja tez lubie czern, ale czern jest smutna, wiec w mojej szafie przewaza czerwien - sprobuj, mysle, ze w czerwieni bedzie Ci do twarzy (w czerwieni jest dobrze i brunetkom i blondynkom). Tak poza tym niebieski pieknie podkresli kolor Twoich oczu, a pastele zgraja sie z Twoja zwiewna, delikatna uroda. Zaszalej na wiosne, wiesz jaka to zabawa kupowac zupelnie inne niz zwykle ciuchy? Pochodz po sklepach, poprzymierzaj i wykreuj nowy wizerunek, popatrz na wieszaki innym spojrzeniem niz dotychczas, nawet jesli normalnie nie zalozylabys jakiejs rzeczy zrob to w przymierzalni - za to na szczescie sie nie placi; efekt moze Cie zaskoczyc . Nie rezygnuj z czerni zupelnie, czern jest zawsze dobra, ale urozmaic troche garderobe - skoro nosisz glownie czern to taka zmiana na pewno zostanie odnotowana przez otoczenie .
Stary 2004-02-08, 23:09   #8
MartusiaJ
Rozeznanie

na pewno skorzystam z Twoich rad Akaro! sczególnie, że przymierzam się do kupna paru nowych ciuszków na wiosnę, m.inn płaszczyka i kostiumu jaakiegoś. lubię czerwień, ale jakoś jej mało u mnie więc kupię coś czerwonego, a mam dużo letnich rzeczy w odcieniach beżów, kremów i szarości,więc chyba będą dobrze komponować się z czerwienią? czerń noszę zimą szczególnie, oj żeby już była wiosna, wtedy będzie chcialo się żyć!!!! dziękuję serdecznie za pomoc
całuski
Stary 2004-02-08, 23:12   #9
akara
Raczkowanie

Beze, kremy, szarosci? Dziewczyno, czerwien nie dosc, ze bedzie sie komponowac, to jeszcze jest niezbedna! Sliczna jestes, a robisz sie na szara myszke . Czerwien ozywi te stonowane kolorki, doda Ci zycia.
Stary 2004-02-08, 23:13   #10
arshe-nick
Przyczajenie

GG do arshe-nick

Przylacze sie do tego, co napisala akara, poszalej z pastelami, z kolorem...juz to widze duszy oczyma i wyjdzie pieknie a od siebie dodam, ze po pierwsze...szalenie zazdroszcze Ci wspanialych wlosow a po drugie...moglabys sprobowac czasem je jakos fantazyjnie poupinac, aby odslonic bardziej buzie. Tak jakos z pojedynczymi kosmykami z boku...jakas taka wizja mi sie majaczy pozdrawiam
arshe-nick jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-08, 23:15   #11
MartusiaJ
Rozeznanie

dzięki
Stary 2004-02-08, 23:20   #12
koko
Zakorzenienie

GG do koko

ale jesteś śliczna!!! o kurczę.
popieram Akarę,więcej kolorów, odważniejszych zestawów, pokombinuj. naprawdę jest co eksponować.ale trzeba przyznać, że w czerni Ci faktycznie do twarzy.
koko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-08, 23:22   #13
akara
Raczkowanie

Takiej dziewczynie bedzie do twarzy prawie we wszystkim, jesli nie we wszystkim .
Stary 2004-02-08, 23:24   #14
MartusiaJ
Rozeznanie

Arshe nick, dzięki wiesz czasem je upinam, ale nieszczegolnie się tak czuję,wolę kiedy zasłaniają mi twarz , a tak serio to spinam je szczególnie wtedy gdy nie chce mi się ich myć . wtedy to są one przyklapnięte i nie zdobią w ogóle
cmok.pozdrawiam
Stary 2004-02-08, 23:27   #15
MartusiaJ
Rozeznanie

Do Koko i Akary! dziewczyny proszę nie zawstydzajcie mnie bo już siedzę cała czerwona na pewno poeksperymentuję z kolorami i zastosuję się do Waszych rad.
bo któż jak nie Wy kochane Wizażanki doradzi mi lepiej?
Stary 2004-02-08, 23:28   #16
Gonia1
Zakorzenienie

O kurcze!!! Takie loczki!!! I to naturalne!!!
Gonia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-08, 23:33   #17
MartusiaJ
Rozeznanie

tak Goniu, one są naturalne ale uwierz mi wszyscy zawsze mnie pytają czy mam trwała, a jeszcze lepiej jest jak nie pytają tylko stwierdzają to i pytają gdzie ją robiłam
całuski
aha i bez kokieterii muszę powiedzieć że ciągle marzę o prostych włosach, takich gładkich,prościutkich... marzenie.żeby dało się je uczesać na 100 możliwych sposobów i ostrzyc jakoś modnie, a tak to tylko moge pomarzyć...
Stary 2004-02-08, 23:39   #18
Gonia1
Zakorzenienie

Gonia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-09, 14:03   #19
Naomi
Raczkowanie

GG do Naomi

One mają racje!!! taka ślicznota i jeszcze chce coś w sobie zmieniać! Pozdrawiam
Naomi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-09, 15:43   #20
blo
Raczkowanie

Ja nie lubie drastycznych zmian;-) wiec z delikatna bym doradziła aby przesunac przedziałek nieco na bok , wystopniowac bardziej włoski, jak sie nie myle to miałas pasemka równiez ciemniejsze lub same konce włosków ciemniejsze?Podoba mi sie ten efekt szczegolnie na takich kręciołkach dziewczyny miały racje wygladasz jak dziewczynka zazdroszcze;-)Tez lubie taki kolor pomadek;-) wiec polecam Diora Rose reflex chyba 054 numer nie przygasza tak ust tylko nadaje wyrazistości nawet przy tak bladym kolorku, fajniusia
Pozdrawiam
blo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-09, 16:26   #21
MartusiaJ
Rozeznanie

też myślałam o tym by wystopniować włosy, ale jakoś się boję mało jest fryzjerów, którzy naprawdę umieją obchodzić się z kręconymi włoskami a co do szminek - to mój ulubiony kolor, preferuję taakie zimne róże, czasem beże
dzięki dziewczyny za rady
całuski
Stary 2004-02-09, 23:44   #22
akara
Raczkowanie

A probowalas moze brzoskwiniowej szminki? Mnie sie wydaje, ze przy takiej opaleniznie ladnie by wygladala, skoro lubisz naturalne kolorki .
Stary 2004-02-10, 14:24   #23
MartusiaJ
Rozeznanie

brzoskwiniowa szminka i co dalej?

hmm brzoskwiniowej? nie, ale chętnie spróbuję na odmianę. czy mogłabyś mi polecić jakiś ładny kolorek z konkretnej firmy, ze średniej półki?
no i co wtedy z cieniamin do powiek, jaki kolorek wtedy powinnam użyć.? dotychczas używałam różów, fioletów i eyelinera do podkreślenia oka.
jaki kolor cieni do brzoskwiniowej szminki? może beżowy, pomarańczowy? ale ze mnie laiczka!
całuski
Stary 2004-02-10, 17:31   #24
MartusiaJ
Rozeznanie

Re: brzoskwiniowa szminka i co dalej?

nieśmiało podciągam wątek
Stary 2004-02-10, 21:21   #25
akara
Raczkowanie

Czesc. Nie znam niestety zadnej brzoskwiniowej szminki ze sredniej polki, znam tylko Estee lauder Pure Color Long Lasting Lipstick nr 179 Peach Sorbet i szminki MAC (tylko ciezko te kosmetyki zdobyc w Polsce, a szkoda, bo maja chyba wszystkie mozliwe kolory szminek , co najmniej kilkadziesiat kolorkow, serio).
Jakie cienie? Beze i brazy zgraja sie chyba z kazda szminka, w pomaranczowym jakos Cie nie widze, chyba, ze uzyjesz tylko troszeczke w polaczeniu z bezem na przyklad
.
Stary 2004-02-10, 22:10   #26
MartusiaJ
Rozeznanie

wielkie dziękiza odpowiedX może poszukam jeszcze czegoś w kolekcji L'OREAL bo jak sądzę w Max Factor nic takiego nie znajdę pokombinuję z mieszaniną beżow i pomarańczy na powiekach natomiast.
pozdrawiam buziaczki

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości