Rozjaśnianie brwi. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-02-09, 12:35   #1
monis25
Przyczajenie

Rozjaśnianie brwi.

Poczułam już wiosnę więc się szykuję do pewnych zmian.Postanowiłam moje wiecznie czarne włosy przefarbować na ciemny blond.Tyle,że się zastanawiam co w takim przypadku powinnam zrobić z brwiami.Według mnie czarne brwi przy jasnych włosach wyglądają trochę dziwnie.Dlatego się zastanawiam w jaki sposób można je rozjaśnić.Czy ktoś mi może podpowiedzieć jakieś rozwiązanie?Z góry ślicznie dziękuję.
monis25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-09, 14:34   #2
Sam
Zadomowienie

Re: Rozjaśnianie brwi.

hmmm....
Znam kilka osób, które mają jasne włosy, a ciemną oprawe oczu i wygladają naprawde ładnie.
Co do rozjaśnienia brwi niektórzy fryzjerzy robią to farbami do włosów, ale stanowczo odradzam ten sposób jako, ze oko jest bardzo wrażliwe, a farba środkiem bardzo silnym i mogącym powodowac podrażnienia. Niektórzy rozjasniaja brwi woda utlenioną, a np. podczas sesji brwi rozjaśnia się na czas wykonywania zdjęć, odpowiednimi kosmetykami. Niestety nie mogę Ci podać żadnej metody rozjasnienia godnej polecenia:-( Może Wizażanki coś podpowiedzą ..
pozdrawiam
Sam
Sam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-09, 15:37   #3
monika_t
Rozeznanie

Witam,

w ksiazkach Kevyna Aucoina wiele modelek ma rozjasniane brwi (moje osobiste zdanie, wyglada to bardzo ladnie, jesli odpowiednio dobrane) i z tego co opisuja, to sa one farbowane jakas farba do rozjasniania wlosow na twarzy (ponoc jakas jest). Niestety wiecej na ten temat nie wiem. Kolezanka byla bardzo napalona, ale w koncu zrezygnowala.

Pozdrawiam
Monika
monika_t jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-09, 17:45   #4
Estella
Zakorzenienie

A moze brazowa/szara henna?
Mysle,ze braz by pasowal,idz do kosmetyczki i spytaj sie czy np braz jest bardzo ciemny

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-10, 13:37   #5
monis25
Przyczajenie

Ojej,wcale nie miałam na myśli tego,że wszystkie blondynki z ciemnymi brwiami wyglądają brzydko.Jeśli tak wyszło to przepraszam.Chodziło mi o to,że chociaż mam trochę bladą karnację,zielone oczy to moje brwi są naprawdę czarne i przy jasnych włoskach będzie to wyglądać sztucznie (brunetka się robi na blondynkę i chce wyglądać naturalnie !).Ale ślicznie dziękuję za porady i może postawię na hennę.Pa
monis25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-11, 16:18   #6
monika_t
Rozeznanie

Hi jeszcze raz,

pod tym linkiem znajduje sie zdjecie oczu Julii Roberts, ona wlasnie ma farbowane brwi na jasno
http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...rn=przydymiony

Pozdrawiam
Monika
monika_t jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości