Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-03-02, 08:42   #301
xLADYx
Zakorzenienie

Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiecie co...
kupiłam garnier color sensation 110, był w promocji wieeem, mam 8,2 w zapasie ale kurcze, taka promocja (9zł)
ja też skusiłam się na tą % i kupiłam 2 opakowania już zużyte za 1 farbowaniem
jestem bardzo zadowolona kolorek wyszedł mi chłodny, taki ładny popiel i dzięki tej farbie mi spodobał się taki odcień Tż zachwycony, koleżanki również nie skąpią komplementów
boję się użyć 111 sensation poczekam co Asi wyjdzie

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

ja najwcześniej po studiach pomyślę o dzieciach (ups jeszcze tylko 3 semestry) może nie od razu po
moje koleżanki rówieśniczki mają już dzieci w zerówce

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Dziewczyny Wyjaśnijcie mi bo nie ogarniam

Po co ludzie licytują na allegro i podbijają cenę, skoro do końca aukcji jest 4 dni
Licytuję torebkę Już któryś raz z rzędu taka sama sytuacja początek aukcji i ludziska dobijają do 130 zł
dokładnie jak Nove napisała albo sami podbijają albo po prostu stać ich i nie są to dla nich duże pieniądze to sobie licytuje za ile chce

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość

Ja kocham twixy

Coraz lepiej to wyglada

Dla mnie półbuty to po prostu buty zakrywajace stope całą do kostki, botki są za kostke, czółenka odkrywaja stope, szpilki to na szpilce, obcasy na szerszym niż szpilka obcasie

Ja spokojnie jem tyle co mój Ale ja generalnie jadłam zawsze sporo jak na moją wage. Wiec potrafiłam zjesc tyle co on czasami. Jak miałam mega stres to nie dosc ze jadlam tyle co on, to jeszcze chodziłam podjadać No i na wadze sie troche odbiło,ale teraz lekka dieta, cwiczenia i waga spada

jak są dobrze wyprofilowane buty to 10 cm moze byc tak samo wygodne jak płaskie
z tym podziałem butów to nawet firmy, które sprzedają mają czasami problemy

o nie ja nie dałabym rady skonałabym jakbym zjadła tyle co on i chyba ważyła wtedy też tyle co on

jak but dobrze wyprofilowany to każda wysokość powinna być wygodna

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

Zna ktoras z Was ten roz:

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,56...lor-blush.html

chcialam sobie kupic taka ladna brzoskwinke na zmiane z dandelionem.

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Lady
Uznam ze napisalas to z troski wiec postaram sie wytlumaczyc.
Nie wygladam strasznie grubo owszem, ale jestem drobna mam małe lekkie kosci. Waze w normie ale wygladam troche jak baleronik.
Poza tym moj poziom tkanki tłuszczowej jest prawie ponad norme. A to nie jest zdrowo. Otłuszczone narzady wewnetrzne nie rokują fajnie.
A tłuszcz to tłuszcz i ten brzuszny i kazdy inny.
Dlatego chcę schudnac kilka kg.
Czy chce wygladać jak flak? No raczej nie.
to nie podjadaj słodkości
xLADYx jest offline  
Stary 2013-03-02, 08:56   #302
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Hey
nie właziłam parę dni, tylko nauka i nauka
Ale pojęłam w końcu wszystko, idę sobie jeszcze powtarzać - niektóre rzeczy z psychologii społecznej to nawet ciekawe, ale ciężko zapamiętać wszystkie teorie skoro jest ich aż tyle...
Trzymajcie za mnie kciuki jutro od rana
Musiałam sobie zrobić przerwę i zrobiłam zakupy w rossmannie, przeceny są marcowe takie nawet nawet.
Samoopalacz z sunozon który zbiera pochlebne recenzje zwłaszcza od mojej bratowej, w końcu i ja się skusiłam. Trzeba się trochę przyciemnić a i słonko się pojawia! I dorwałam nareszcie jeszcze na przecenie masażer na cellulit, co prawda mam niewielki ale to sama przyjemność rozmasować sobie uda raz dziennie. Tak poza tym to takie podstawowe rzeczy lakier do włosów chociaż rzadko używam itp. artykuły.

Muszę się jeszcze zaopatrzyć w czarne rurki najlepiej z zasuwaczkami na dole... ale nigdzie nie mogę znaleźć, jak są to z takiego materiału co to każdy kłak się do tego przyczepia Poradzicie mi jakiś sklep w którym znajdę takie normalne?
Myślę jeszcze nad gumiakami czarnymi z lidla od jutra mają być, może mi TŻ kupi jak będę na uczelni.
widziałam prawie w każdej sieciówce takie ale właśnie takie dziadowe te materiały, że całe oblazły musisz poszukać może trafią się jakieś ok

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Ninedin co jest śmiesznego w tym słowie?

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

Caskada w końcu! mam tyle pytań

Bunny myślisz, że mogłabym użyć tego garniera http://www.garnier.pl/img/our_produc...1-111-pack.png ?

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

Kiteczko wyczytałam na blogu jaki koszt okularków fajne i niedrogie kupowałaś je u jakiegoś sieciowego optyka? muszę się wybrać zbadam sobie od razu wzrok na miejscu
xLADYx jest offline  
Stary 2013-03-02, 09:37   #303
201606240916
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Wróciłam właśnie z lidla z parą jasnych legginsów w rozmiarze 36 i... odrobinkę sa za ciasne Ale 38 i tak bym nie brała, bo pomimo że aktualnie mam spodnie w tym rozmiarze, to zamierzam wrócić do mojego dawnego rozmiaru- 36. Same spodnie bardzo fajne, takie typowe legginsy, jeśli macie w pobliżu lidla polecam Na wiosnę idealne
Widziałam w gazetce te legginsy. Fajne. Ale niestety, nie dla mnie. Mam zbyt
''kobiece'' kształty na tak obcisłe spodnie

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
widziałam prawie w każdej sieciówce takie ale właśnie takie dziadowe te materiały, że całe oblazły musisz poszukać może trafią się jakieś ok

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Ninedin co jest śmiesznego w tym słowie?

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

Caskada w końcu! mam tyle pytań

Bunny myślisz, że mogłabym użyć tego garniera http://www.garnier.pl/img/our_produc...1-111-pack.png ?

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

Kiteczko wyczytałam na blogu jaki koszt okularków fajne i niedrogie kupowałaś je u jakiegoś sieciowego optyka? muszę się wybrać zbadam sobie od razu wzrok na miejscu
Ja teraz robiłam 111, i wyszło mi tak trochę szaro. Inaczej niż na opakowaniu i próbniku. Ale co najważniejsze, zakryło mi rudość idealnie, a na tym mi zależało Przed świętami pójdzie w ruch zapewne c10.
201606240916 jest offline  
Stary 2013-03-02, 09:51   #304
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Hej
dzisiaj robię pizze i to ciacho http://bella-beauty-bella.blogspot.c...offee-pie.html

Kitka napisałam jej jeszcze wczoraj jednego maila

A ja bym najchętniej już coś nałożyła na te włosy,bo mnie denerwują ale nie mam pomysłu na farbe, wczoraj 30 min stałam w sklepie i wyszłam z niczym
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2013-03-02, 10:02   #305
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej
dzisiaj robię pizze i to ciacho http://bella-beauty-bella.blogspot.c...offee-pie.html

Kitka napisałam jej jeszcze wczoraj jednego maila

A ja bym najchętniej już coś nałożyła na te włosy,bo mnie denerwują ale nie mam pomysłu na farbe, wczoraj 30 min stałam w sklepie i wyszłam z niczym
co to za okazja na taką wyżerkę

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Widziałam w gazetce te legginsy. Fajne. Ale niestety, nie dla mnie. Mam zbyt
''kobiece'' kształty na tak obcisłe spodnie

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Ja teraz robiłam 111, i wyszło mi tak trochę szaro. Inaczej niż na opakowaniu i próbniku. Ale co najważniejsze, zakryło mi rudość idealnie, a na tym mi zależało Przed świętami pójdzie w ruch zapewne c10.
to może zostanę przy tej 110 sensation
jak kiedyś nie chciałam popielku to teraz chcę
xLADYx jest offline  
Stary 2013-03-02, 10:07   #306
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
co to za okazja na taką wyżerkę

weekend tylko we dwoje w końcu, bo zawsze trzeba coś zrobić, odwiedzić rodziców, albo jakieś imprezy itp. tym razem leniuchujemy
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2013-03-02, 10:11   #307
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
weekend tylko we dwoje w końcu, bo zawsze trzeba coś zrobić, odwiedzić rodziców, albo jakieś imprezy itp. tym razem leniuchujemy
to fajnie, że w końcu udało się
xLADYx jest offline  
Stary 2013-03-02, 10:27   #308
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
[/B]
dokłądnie tak samo jest u mnie jak juz blond to jasny albo ciemny kolor w tych rudawych-karmelowych co miałam czułam się bez wyrazu

piekny kolorek własnie taki bym chciała uzyskać

jak dla mnie to zbyt wysoka półka cenowa jak za róż i szczerze nigdy bym nie dała tyle za kosmetyk do malowania ja używam z bell i jestem zadowolona

hejo

dokładnie i się jej trzymaj
Ja w takim z poziomu 7 ciemnym miedziano-złotym czułam sie bardzo dobrze
W blondzie tez dobrze tylko kurna nie moge w odcien trafić, jednak najlepiej sie czuje w perle albo takiej platynce, czystym blondzie bardzo jasnym z lekko chłodnym poblaskiem, wiadomo że i żółtawe tony ale tak najlepiej. Teraz jak zrobiłam na tej 6% Joaśką to mi przybrudziło tak ten kolor, wrrrr. Lubie chłodne blondy ale nie popiele, a w tym mi za zimno i sie jak chora czasem czuje.
Więc pójdzie w ruch teraz Joaśka, albo c10. Już nie chce kombinować, jak zmienie kolor to tylko na naturale. A tego też w 100% nie jestem jeszcze pewna więc narazie zostaje jak jest. I chce wrócić do takiego blondu jak kiedyś miałam. Jaśniutki, czysty blond.

Cytat:
dobrze zrobiłaś u mnie wyszedł dobrze chociaż nienakładałam go na odrost, ale ładnie ochłodził i pojaśnił rudzielca po dżoanie teraz mam 111 w szafeczce i mam nadzieje że4 się nie zawiodę na nim bo licze na pokrycie odrostu i nieco ochłodzenie koloru
w poniedziałek minie 2 tygodnie po farbowaniu 110 i kolorek jest ok nic się z nim niedzieje . po innych farbkach po 2 tygodniach kolor mi się ocieplał tzn.rudział i wychodziły siwki a teraz jest bardzo ok
Mnie kusi też to 110, bo 111 wiem że malaks chociaż i bedzie szara kupa Z nutrisse'a byłam zadowolona, ale teraz zmienili i o
Cytat:
ja z niczego nie rezygnowałam poprostu chciałam i miałam były momenty kiedy znajomi szli na disco a ja niemogłam bo było baby ,ale teraz ja mam odchowane dzieciaki i moge szaleć a oni się babrają w pieluszkach lub staraja o drugie
nie musisz wcale z niczego rezygnować wystarczy mieć plan i w razie czego osobę która Cię wyręczy-zastąpi przy dziecku i możesz robić na co masz ochote
najgorszy jest chyba pierszy rok zanim zacznie chodzić i mówić, a potem to już z górki
a niedoczekam Twojego macierzyństwa raczej bo pewnie wtedy wątek już wygaśnie
Ja to bym mogła chodzić w ciazy o, ale dziecka to nie
TŻ mi od rana marudzi o małą Zuzie nałożyłam mu celibat A ja z jednej strony to bym chciała, a z drugiej zbyt wielu rzeczy sie jeszcze boje, chcieć to jedno, a być psychicznie gotowym i dać sobie rade to drugie...

Doszłam w końcu do 90 cm w biodrach Jeszcze tylko z 2-3 cm
Ide zaraz sobie zrobić trening z Jillian i troche na twisterze pomacham,tylko niech mi sie śniadanko ułoży

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2013-03-02 o 10:28
czekoladowoo jest offline  
Stary 2013-03-02, 10:58   #309
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Hej
Ja dzisiaj farbuje Garnierem Sensation 111 na 12 oksy
troche sie pekam co mi wyjdzie ale juz kupilam to zrobie
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-03-02, 11:10   #310
201606240916
Konto usunięte

Cytat:
W blondzie tez dobrze tylko kurna nie moge w odcien trafić, jednak najlepiej sie czuje w perle albo takiej platynce, czystym blondzie bardzo jasnym z lekko chłodnym poblaskiem, wiadomo że i żółtawe tony ale tak najlepiej. Teraz jak zrobiłam na tej 6% Joaśką to mi przybrudziło tak ten kolor, wrrrr. Lubie chłodne blondy ale nie popiele, a w tym mi za zimno i sie jak chora czasem czuje.
Więc pójdzie w ruch teraz Joaśka, albo c10. Już nie chce kombinować, jak zmienie kolor to tylko na naturale. A tego też w 100% nie jestem jeszcze pewna więc narazie zostaje jak jest. I chce wrócić do takiego blondu jak kiedyś miałam. Jaśniutki, czysty blond.

Mnie kusi też to 110, bo 111 wiem że malaks chociaż i bedzie szara kupa Z nutrisse'a byłam zadowolona, ale teraz zmienili i o

TŻ mi od rana marudzi o małą Zuzie nałożyłam mu celibat A ja z jednej strony to bym chciała, a z drugiej zbyt wielu rzeczy sie jeszcze boje, chcieć to jedno, a być psychicznie gotowym i dać sobie rade to drugie...

Ide zaraz sobie zrobić trening z Jillian i troche na twisterze pomacham,tylko niech mi sie śniadanko ułoży
Też dążę do takiego jaśniutkiego czystego blondu.
A po tym naturalsie 111 mam taki szaro bury kolor, ale musiałam zakryć te rudzielce, a tylko to dało radę. Teraz pewnie c10 będę robić, bo Joaśka u mnie beżowo wychodzi.
Ja na początku bałam się porodu. Później bałam się, że jak synkowi coś się stanie (np. zakrztusi się), to nie będę umiała mu pomóc. Ale jakoś sobie poradziłam. Tym bardziej, że jak był niemowlakiem, to bardzo często się zachodził, i parę razy już mi nawet siniał z braku powietrza. Ale i z tym jakoś sobie radziliśmy.

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Hej
Koniecznie pochwal się efektem
Stary 2013-03-02, 11:10   #311
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Hej
o której działasz?
ciekawa jestem efektu
xLADYx jest offline  
Stary 2013-03-02, 11:15   #312
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:
A po tym naturalsie 111 mam taki szaro bury kolor, ale musiałam zakryć te rudzielce, a tylko to dało radę. Teraz pewnie c10 będę robić, bo Joaśka u mnie beżowo wychodzi.
Ja na początku bałam się porodu. Później bałam się, że jak synkowi coś się stanie (np. zakrztusi się), to nie będę umiała mu pomóc. Ale jakoś sobie poradziłam. Tym bardziej, że jak był niemowlakiem, to bardzo często się zachodził, i parę razy już mi nawet siniał z braku powietrza. Ale i z tym jakoś sobie radziliśmy.

Cytat:
o której działasz?
ciekawa jestem efektu
Jak mama wroci,bo tylko jej oddaje w rece moje wlosy
i mam dylemat bo nie wiem ile trzymac ale chyba tele samo co Palette czyli 50-55 min
mam nadzieje,ze szmata mi nie wyjdzie
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-03-02, 11:21   #313
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Jak mama wroci,bo tylko jej oddaje w rece moje wlosy
i mam dylemat bo nie wiem ile trzymac ale chyba tele samo co Palette czyli 50-55 min
mam nadzieje,ze szmata mi nie wyjdzie

też mam nadzieję, że nie wyjdzie Ci brudna ściera bo chciałabym jej spróbować a jak nie to zostanę chyba przy 110
ona ma w oryginale 9%? a Ty podmieniasz na 12%?
Bunny kojarzysz moje włoski? wystarczyłoby mi na 9%?
xLADYx jest offline  
Stary 2013-03-02, 12:22   #314
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:

też mam nadzieję, że nie wyjdzie Ci brudna ściera bo chciałabym jej spróbować a jak nie to zostanę chyba przy 110
ona ma w oryginale 9%? a Ty podmieniasz na 12%?
Bunny kojarzysz moje włoski? wystarczyłoby mi na 9%?
Juz siedze z farba na glowie
nie piecze tylko czuje takie mrowienie śmieszne
i zostało mi jeszcze troszke farby w miseczce
ale ja sie miesza 1:1,5 wiec 100 ml farby wychodzi
odmierzałam strzykawka 3x po 20 ml
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-03-02, 12:31   #315
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:

No ja właśnie z początku farbowałam c10 i miałam taki czysty jasny blond Ale odrost mi na 9 % wychodził lekko żółty, końce też miałam lekko żółte i sie zaczelo kombinowanie. Potem już same odrosty robiłam i ciagle popielami, a jak spróbowałam raz perłą to już wiem że u mnie tylko perła albo taki właśnie platynowy, popiele czyste No chyba że taki jakiś popielato-perłowy typu 12/96, 12/89 itd.
Ale ja wszystkimi farbami teraz na 12 % robie, jak wszystko ładnie zrównam to spróbuje na 9 % ale pewnie bedzie troche żółtawo. Zobaczymy.

Ja sie właśnie porodu boje, i potem że sobie nie dam rady z dzieckiem. Ogólnie że bede złą matką
czekoladowoo jest offline  
Stary 2013-03-02, 12:51   #316
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:

Ja sie właśnie porodu boje, i potem że sobie nie dam rady z dzieckiem. Ogólnie że bede złą matką
Ja Cie rozumiem, bo ja np.w ogole nie mam instynktu macierzyńskiego
nie chce miec dzieci i rozmawiałam o tym z Tż żeby wyjasnic sobie wszystko jeszcze przed slubem

Jeszcze 12 min z farba na glowie
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-03-02, 12:59   #317
novelove
Zakorzenienie

Cytat:
Wróciłam właśnie z lidla z parą jasnych legginsów w rozmiarze 36 i... odrobinkę sa za ciasne Ale 38 i tak bym nie brała, bo pomimo że aktualnie mam spodnie w tym rozmiarze, to zamierzam wrócić do mojego dawnego rozmiaru- 36. Same spodnie bardzo fajne, takie typowe legginsy, jeśli macie w pobliżu lidla polecam Na wiosnę idealne
EX! MÓWISZ O TYCH JEGGINSACH? ja się na nie czaiłam, powiedz mi ile masz wzrostu i czy na długość ta eska jest dobra?

Czeko
A ja mam pytanko do Ciebie. Bo robiłaś już włosy i 9 i 12% i czy jest duża różnica w ich stanie biorąc pod uwagę te dwa stężenia? : [

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2013-03-02 o 13:03
novelove jest offline  
Stary 2013-03-02, 13:14   #318
shizaxa
Wtajemniczenie

A ten color sensation 110 to poziom 10 czy11? Bo robilam teraz perla-naturals 102-zdjecia wczesniej i ladnie ale troszke chyba zoltego poblasku jest...wyprbowalabym tego110 ale boje sie ze za jasno bedzie...

a co do dzieci to my na razie nie mamy ze wzgledow finansowych i troche mojej wygody;-) ...ale porodu tez sie boje,szczegolnie ze mnie natna jak skurczu nie bedzie bo kolezanki mowily mi ze tak sie kilku zdarzylo...brr..

Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline  
Stary 2013-03-02, 13:21   #319
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Zmyłam farbe...
włoski mieciutkie jak po splukaniu odzywki,
szmaty i odcieni niebieskich brak,ale ja zauwazyłam,że moje wlosy nie "pija" tak popielu i nie lapia niebieskich tonow,wiec nie gwarantuje jak to u innych wyjdzie
Teraz siedze z odzywka z farby, mało jej, bo tylko 10 ml i smierdzi mydłem jak dla mnie
zmyje odywke i napisze cos wiecej o kolorze

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
EX! MÓWISZ O TYCH JEGGINSACH? ja się na nie czaiłam, powiedz mi ile masz wzrostu i czy na długość ta eska jest dobra?

Czeko
A ja mam pytanko do Ciebie. Bo robiłaś już włosy i 9 i 12% i czy jest duża różnica w ich stanie biorąc pod uwagę te dwa stężenia? : [
Ja nie Czeko ale tez robiłam i na takich i na takich i w moim odczuc nie widze duzej roznicy jesli chodzi o kondycje wlosa
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-03-02, 13:28   #320
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Zmyłam farbe...
szmaty i odcieni niebieskich brak,ale ja zauwazyłam,że moje wlosy nie "pija" tak popielu i nie lapia niebieskich tonow,wiec nie gwarantuje jak to u innych wyjdzie
Teraz siedze z odzywka z farby, mało jej, bo tylko 10 ml i smierdzi mydłem jak dla mnie

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Ja nie Czeko ale tez robiłam i na takich i na takich i w moim odczuc nie widze duzej roznicy jesli chodzi o kondycje wlosa
daj znać jak wyschną

idę na obiadek
xLADYx jest offline  
Stary 2013-03-02, 13:29   #321
201606240916
Konto usunięte

Cytat:
No ja właśnie z początku farbowałam c10 i miałam taki czysty jasny blond Ale odrost mi na 9 % wychodził lekko żółty, końce też miałam lekko żółte i sie zaczelo kombinowanie. Potem już same odrosty robiłam i ciagle popielami, a jak spróbowałam raz perłą to już wiem że u mnie tylko perła albo taki właśnie platynowy, popiele czyste No chyba że taki jakiś popielato-perłowy typu 12/96, 12/89 itd.
Ale ja wszystkimi farbami teraz na 12 % robie, jak wszystko ładnie zrównam to spróbuje na 9 % ale pewnie bedzie troche żółtawo. Zobaczymy.

Cytat:
Ja Cie rozumiem, bo ja np.w ogole nie mam instynktu macierzyńskiego
nie chce miec dzieci i rozmawiałam o tym z Tż żeby wyjasnic sobie wszystko jeszcze przed slubem

Jeszcze 12 min z farba na glowie
Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
A ten color sensation 110 to poziom 10 czy11? Bo robilam teraz perla-naturals 102-zdjecia wczesniej i ladnie ale troszke chyba zoltego poblasku jest...wyprbowalabym tego110 ale boje sie ze za jasno bedzie...

a co do dzieci to my na razie nie mamy ze wzgledow finansowych i troche mojej wygody;-) ...ale porodu tez sie boje,szczegolnie ze mnie natna jak skurczu nie bedzie bo kolezanki mowily mi ze tak sie kilku zdarzylo...brr..
Co do porodu, to rzeczywiście, jest ciężko. Mój synek miał prawie 4 kg, bardzo duży był, i urodziłam naturalnie. Wiadomo, ból był okropny, ale kobieta wszystko zniesie Nacięcie miałam, ale już w trakcie skurczów partych, więc nawet nie czułam tego. Dopiero po fakcie, jak przyszli mnie zszywać, to dowiedziałam się, że mnie nacięli
A co do instynktu macierzyńskiego. Jeśli nie czujecie, że na razie nie czas, to nie ma się co śpieszyć, i zmuszać, bo np. facet chce. Rodzicielstwo nie jest lekkie. I trzeba jednak do tego dojrzeć.

My z syniem już po spacerze. Słoneczko w końcu świeci Ale widok po rozpuszczonym śniegu nie ciekawy. Wszędzie śmieci i psie kupy
Stary 2013-03-02, 13:32   #322
novelove
Zakorzenienie

Cytat:
Zmyłam farbe...

czytam i się zastanawiam, o co do cholery chodzi... ale załapałam Kylie... wcale nie czuję się pocieszona, bo jednak JAKAŚ różnica jest. :[
Stary 2013-03-02, 13:35   #323
201606240916
Konto usunięte

Dziewczyny, a używała któraś z was ten odcień http://www.palette.schwarzkopf.pl/pa...o-linii.html#2? Wiecie coś na jego temat? Jaki ma oxy? I jak wychodzi?
Stary 2013-03-02, 13:41   #324
xLADYx
Zakorzenienie

Bunny a 219 jaką ma wodę?
xLADYx jest offline  
Stary 2013-03-02, 13:44   #325
201606240916
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez xladyx Pokaż wiadomość
bunny a 219 jaką ma wodę?
12%
Stary 2013-03-02, 13:44   #326
novelove
Zakorzenienie

Lady
12%
Stary 2013-03-02, 13:50   #327
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:
czytam i się zastanawiam, o co do cholery chodzi... ale załapałam Kylie... wcale nie czuję się pocieszona, bo jednak JAKAŚ różnica jest. :[
szmaty brak
nie powaznie ja nie widze wiekszej roznicy, jak siegam pamiecia

Cytat:
Bunny a 219 jaką ma wodę?
12%
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-03-02, 13:51   #328
xLADYx
Zakorzenienie

tak myślałam
pamiętam kiedyś robiłam nią ale było za szaro
a te garniery sensation to jaką? 111 i 110? 9%?

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

i jeszcze Garnier Color Naturals 111?
xLADYx jest offline  
Stary 2013-03-02, 13:55   #329
novelove
Zakorzenienie

Lady
110 ma 9% reszta chyba też, bo Kotka w naturalsie na 12 podmieniała z tego, co kojarzęęęę
Stary 2013-03-02, 13:56   #330
asiabb1983
Zakorzenienie

hej!

Cytat:
W sumie wielkiej różnicy między nami nie ma... Asia, wychowasz mi chłopaka?

Otworzyli u mnie drogerię Hebe kupiłam maskę kallos latte 1000 ml za 7.99 zobaczymy, czy się sprawdzi!
spoko nie ma sprawy
Cytat:
Asiu gratuluję Mój synek jak narazie okropny, nie jest typem przytulaska, a do tego chodzi i co chwilę broi I robi to z perfidnym uśmiechem na ustach

Ale Ci zazdroszczę Mi się chociaż rossmann marzy
to moje oba przytulaski, całuski takie mamine synusie ale cieszę się że są tacy kochani
Cytat:

ja też się boję popielu w formie szarej brudnej poświaty ale moje włosy jakoś nigdy popielu nie łapały jakoś specjalnie więc mam nadzieje że teraz tez tak będzie
Cytat:
Hej
o ciekawa jestem jak wyjdzie
Cytat:
Co do porodu, to rzeczywiście, jest ciężko. Mój synek miał prawie 4 kg, bardzo duży był, i urodziłam naturalnie. Wiadomo, ból był okropny, ale kobieta wszystko zniesie Nacięcie miałam, ale już w trakcie skurczów partych, więc nawet nie czułam tego. Dopiero po fakcie, jak przyszli mnie zszywać, to dowiedziałam się, że mnie nacięli
A co do instynktu macierzyńskiego. Jeśli nie czujecie, że na razie nie czas, to nie ma się co śpieszyć, i zmuszać, bo np. facet chce. Rodzicielstwo nie jest lekkie. I trzeba jednak do tego dojrzeć.

My z syniem już po spacerze. Słoneczko w końcu świeci Ale widok po rozpuszczonym śniegu nie ciekawy. Wszędzie śmieci i psie kupy
dokładnie
mnie mój Tż nęka o trzecie bo chce córe, ale ja jakoś nie jestem chętna mieć kolejne bo już teraz mam tyle obowiążków z dwoma : przedszkole ,szkoła, dom ,czasem wizyty u lekarzy, a z kolejnym maluchem by mi tak łatwo nie było chociaż nieukrywam że chciałam zawsze mieć trójke i gdyby jeszcze to córcia była to już wogóle super może za jakiś czas się zmuszę ale póki co to nie

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, farba blond wydajna, farbowanie, koloryzacja blond, koloryzacja pozostałości, rozjaśniacz, rozjaśnianie, włosy, włosy blond

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości