Znoowu to owłosienie!!! :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-02-27, 23:14   #1
elcamino123
Przyczajenie

Znoowu to owłosienie!!! :(

Witam. Jestem chłopakiem i mam 20lat. Pytałem już jak się pozbyć niechcianego owłosienia na klatce i brzuchu. Bielanda tylko pomaga dokładniej ogolić włoski i nic więcej, 3 dni i już są nowe półmilimetrowe. Błagam powiedzcie mi, że jest jakiś środek chemiczny, który niszczy doszczętnie cebulki włosów i nie powoduje czerwienienia się skóry. Chciałbym się pozbyć tego na zawsze, a na laserową depilacje szkoda mi tak dużej kwoty. Czekam na odpowiedzi i bardzo dziękuję.
elcamino123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 15:48   #2
Agnieszka987
Zakorzenienie

Dot.: Znoowu to owłosienie!!! :(

Żaden środek chemiczny (krem) nie zniszczy Ci cebulki. One tylko rozpuszczają strukturę włosa na skórze. Działają podobnie jak golenie maszynką, niestety- czyli 3 dni i włosy odrastają.
Jeśli Twoja skóra była bardzo czerwona, może za długo trzymałeś ten krem, był dla Cb za ostry i Cię uczulił/ podrażnił...
NA zawsze to jedynie laser- choć to też zależy od wielu czynników (np. rodzaj włosa, hormony itd..)
Cebulki usuwa wosk, depilator- bo je wyrywa, dzięki czemu włosy odrastają słabsze. W tym przypadku, skłaniałabym się ku woskowi u kosmetyczki. Depilator może być niewygodny.
Agnieszka987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 11:26   #3
Dziumdzia
Raczkowanie

Jak sobie policzysz ile pieniędzy wydasz na pianki do golenia, maszynki, zabiegi depilacji itp. to sam stwierdzisz że laserowa depilacja to nie taki znowu koszt A jaka oszczędność czasu później!
Dziumdzia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 12:07   #4
czikicziki
Zakorzenienie

Na 1 sesje laserową wydasz ok 100zł (1 partia ciała, być może brzuch i klatka piersiowa liczy się jako jedna), jeśli masz ciemne owłosienie to myślę że nawet po pierwszej sesji będą efekty. Po 3 powinno być już gitara (mówię na swoim przykładzie z nóg). Na Gruponie i innych tego typu często są karnety na kilka sesji w korzystnych cenach. Jeśli chcesz trwale usunąć włoski to tylko laser, no i to też nie na zawsze tylko raz na jakiś czas trzeba powtarzać.

Transport zorganizujemy jak będzie trzeba
czikicziki jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
zarost depilacja

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości