akryl na tipsie - poszukuje informacji ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-08-24, 21:14   #1
adzia'90
Rozeznanie

akryl na tipsie - poszukuje informacji !

zdecydowalam sie na przedluzenie moich "ogryzek" sepecjalistka powiedziala, ze bierze pod uwage tylko akryl na tipsie (wole akryl, bo jest bardziej trwaly niz zel- podobno), mam pomyslec nad terminem
poszukuje informacji o akrylu na tipsie, szukalam w googlach, znalazlam pare stronek, ale na roznych stronach rozne opinie, na jednej, ze akryl na tipsie najlepszy na "ogryzki" na drugiej najlepszy na tzw. "ogryzki" jest akryl na szablonie, poniewaz "ogryzki" maja zazwyczaj szerokia plytke, wiec trudno dopasowac tipsa.
prosze podzielcie sie ze mna wlasnnym zdaniem/informacjami/doswiadczeniem, mialam niedawno polorzyny akryl na szablonie, ale niestety poodpada, predzej mialam zel na tipsie, to zel odgryzalam od tipsa i odpadal pozniej juz sam
adzia'90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 21:37   #2
beticzek
Raczkowanie

Dot.: akryl na tipsie - poszukuje informacji !

wiec przy tzw.obgryzkach kategorycznie odradzam tipsów!!!!

tips optycznie skraca płytke zwłaszcza tips french !
polecam na pocztątek akryl na szblonie np. z brokatowym frenchem !
przy krótkich pazurkach nie mozna szalec z długościa bo będa sie łamały.. Znajdz dobrą stylistke która cieszy sie dobrą

opinia i udaj sie do niej.Napewno coś ci doradzi i bedziesz miala śliczne pazurki ;-)
beticzek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 21:52   #3
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama

GG do Butterflynails

Tylko akryl na szablonie, i nie moze byc za bardzo przedłuzony pazurek. I nie french bo to skróci płutkę. Proponuje albo naturalny akryl - do malowania lakierem - albo cos fantazyjnego z kolorowego akrylu, brokatowego lub hologramki
Butterflynails jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 22:10   #4
adzia'90
Rozeznanie

Tips to płytka wykonana z tworzywa sztucznego, którą przykleja się do części naturalnego paznokcia, a następnie pokrywa masą. W przypadku obgryzionych paznokci jest to jedyny sposób, który się sprawdzi przy trwałym przedłużaniu paznokci.

ten tekst pochodzi ze strony ::: http://www.wizaz.pl/kobylinska_paznokcie_1.php

teraz ju nie wiem mialam na szablonie akryl robiony, ale odpadl mi po 2-3 tygodniach, nie pamietam teraz... dziewczyna z ktora teraz rozmawialam mowila, ze akryl na tipsie, od trzech lat jest ona w tym "fachu" i caly czas sie dokształca... ma sporo klientek, mowila ze na wiekszosc "ogryzek" stosuje akryl na tipsie i jeszcze sie nie spotkała, zeby odpadł ...

dziewczyny prosze powiedzcie co mam zrobic
Stary 2005-08-24, 22:33   #5
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama

GG do Butterflynails

Na trwale nic Ci sie trzymac nie bedzie trzeba uzupelniac. Nie wiem jaka na dlugosc masz naturalna plytke byc moze zostala przedluzona za bardzo. W przypadku płytki bardzo krótkiej nie poleca się przedłuzania poza opuszek, czeka sie aż paznokiec odrosnie i dopiero wtedy przedłuza bardziej, osoby o dluzszej - mniej wygryzionej plytce mozna przedluzyc max na 1-2mm za opuszek.
Stary 2005-08-24, 22:34   #6
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama

GG do Butterflynails

Ja proponuje na formie zrobic.
Stary 2005-08-24, 22:44   #7
adzia'90
Rozeznanie

nie sa one takie straszne, sa dosc krótkie, paznokcie moje maja 7 mm a do konca opuszka brakuje 3mm (mierzylam przed chwilka miara krawiecką) hehhe ... ale sa dosc szerokie ...
Stary 2005-08-24, 23:58   #8
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama

GG do Butterflynails

Na poczatek przedłuzyłabym na formie do konca opuszka, na tipsie to bez sensu wycinac te 4 mm tipsa, a tak podłożyć forme - dobra stylistka zrobi to nawet jak masz na maksa wygryzione - i przedłuzyć narazie te 3 mm - to prawie o polowe twojej naturalnej płytki
Stary 2005-08-25, 10:38   #9
Albertyna
Zakorzenienie

Też polecam na szablonie.
Gdy paznokcietki sa króciutkie ciężko jest do nich przykleic tipsa i gorzej sie on trzyma.
Albertyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 10:53   #10
adzia'90
Rozeznanie

ja chcialam, zeby ona zrobila to tak :: do konca opuszka rózowy akryl (zeby wydłuzyc tą plytkę) a od konca opuszka kawaleczek bialego akrylu..
tak mowicie o tej formie (czyli szablon ?), mialam na szablonie robione hmmm pod koniec czerwca, najpierw mi powiedziano, ze dziewczyna pieknie robi, a pozniej dowiedzialam sie, to to laska, ktora naczyla sie robic w domu, odpadly mi bardzo szybko, cale odklejaly sie od paznokcia. wiem, nie moge porownywac takiej dziewczyny do stylistki i w ogole, ale sie troche zniechecam przez to, ze tak mi odpadały... predzej z 3 lata temu mialam robiony zel na tipsie (dziewczyna sie na mnie uczyła) i byloby wszystko ok. jakbym nie byla ciekawa czy da sie to obgrysc i wszelkimi sposobami probowalam i udalo mi sie odgrysc zel od tipsa, sam tips trzymal sie swietnie a paznokcie wtedy byly jeszcze bardziej obgryzione
((
Stary 2005-08-25, 11:24   #11
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama

GG do Butterflynails

Eh, andzia andzia - maniaczko obgryzaczko
Naprawde nie ma się co bać akrylu czy żelu na formie, a tak jak Ty mówisz róż do końca opuszka a biały za opuszkiem to bardzo nieładnie wygląda linia usmiechu powinna znajdować się na opuszku.

Poniżej wstawiam moje rozwiązanie dla Ciebie - akryl naturalny i french lakierem na długość do opuszka - króciutki french równierz może byc piękny.
Zdjęcia z interku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg m0214cq.jpg (24,5 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (44,4 KB, 105 załadowań)
Stary 2005-08-25, 11:33   #12
adzia'90
Rozeznanie

pieknie to wyglada, ale moje pazurki nie sa tak ładne mam je strasznie szerokie, dlatego boje sie przeedlyzyc tylko do opuszka, bo bylyby "łopatowate". jak mialam robione na szablonie, to dlugosc mialam na 2..
a macie jakies fotki, gdzie jest polozony akryl czy zel na ogryzkach?
Stary 2005-08-25, 12:36   #13
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama

GG do Butterflynails

Mam zdjęcie bardzo złej jakości Ogryzki na szerokiej płytce - akryl naturalny i malowany french (biel i perłowy róż)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11.JPG (1,4 KB, 267 załadowań)
Stary 2005-08-25, 18:38   #14
adzia'90
Rozeznanie

piekny ten paznokietek... ale nie wiem czy moje tak sie zrobic da a teraz tak mysle, czemu na tipsie gorzej, jak nie bedzie b.dlugi to czemu mialby sie odkleic ? a poza tym jest to chyba jeszcze wieksza przeszkoda dla zebów co nie ? tips+akryl ? chociaz, obojetnie co bym miala na paznokciach, nie skubalabym, jakby byly dobrze zrobione ;p
Stary 2005-08-25, 19:12   #15
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama

GG do Butterflynails

To jest gryzek na szerokiej płytce - da się napewno zrobić tak i Twoje paznokcie - jak nie ładniej.

Skąd jesteś?
Stary 2005-08-25, 19:14   #16
adzia'90
Rozeznanie

z miasta piernikowa (torunia) a co ;d ??.. na tym zdjeciu jakas ta plytka (rozowa czesc) taka ladna, taka dluga ...
Stary 2005-08-25, 20:08   #17
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama

GG do Butterflynails

położony jest na krótka płytke akryl naturalny,a french jest namalowany lakierem, wtedy mozna biały paseczek zrobić węźszy i optycznie płytka się wydłuża
poszukaj kogoś z Torunia www.euro-fashion.com.pl 99% stylistek z tamtąd zrobi ładne paznokcie na obgryzionej płytce
Możesz tez wybrac dojazd do Bydgoszczy do Emilii Jasińskiej (mistrzyni)
Stary 2005-08-25, 20:33   #18
adzia'90
Rozeznanie

teraz mysle nad metodą, akryl na szabonie czy tipsie, Wy mówicie, ze na szablonie .... ale na tipsie nie bedzie on twardszy? na przedluzanie moge isc jak mi sie zagoi paznokietek, schodzi mi - chyba od tego, ze zerwalam akryle stylistka mowila, ze lepiej poczekac az sie zagoi ...
Butterflynails Ty jestes za akrylem na szablonie na ogryzki, to na tipsie robi sie kiedy i po co ?
Stary 2005-08-25, 21:16   #19
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama

GG do Butterflynails

na tipsie zakłada sie dla ułatwienia zakładania stylistce - jest juz gotowy kształt paaznokcia -
pozatym nie mozna tak krotkiego paznokcia przedłuzyć bardzo więc lepsza jest metoda na formie
Stary 2005-08-25, 22:13   #20
adzia'90
Rozeznanie

dziekuje ci Butterflynails bardzo mocno ... poczekam az mi wyzdrowieje pazurek i polece szybciutko na przedluzanie jak bede miala czym to zrobie fotke i sie pochwale (jak mi sie beda podobaly) dziekuje ci jeszcze raz bardzo mocno
Stary 2009-05-24, 21:51   #21
agnesss25
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez adzia'90 Pokaż wiadomość
Tips to płytka wykonana z tworzywa sztucznego, którą przykleja się do części naturalnego paznokcia, a następnie pokrywa masą. W przypadku obgryzionych paznokci jest to jedyny sposób, który się sprawdzi przy trwałym przedłużaniu paznokci.

ten tekst pochodzi ze strony ::: http://www.wizaz.pl/kobylinska_paznokcie_1.php

teraz ju nie wiem mialam na szablonie akryl robiony, ale odpadl mi po 2-3 tygodniach, nie pamietam teraz... dziewczyna z ktora teraz rozmawialam mowila, ze akryl na tipsie, od trzech lat jest ona w tym "fachu" i caly czas sie dokształca... ma sporo klientek, mowila ze na wiekszosc "ogryzek" stosuje akryl na tipsie i jeszcze sie nie spotkała, zeby odpadł ...

dziewczyny prosze powiedzcie co mam zrobic

ja mysle ze ta stylistka po prostu nie umie robic akrylu na szablonie stad wmawia wszystkim ze tylko na tipsie...

uupsss nie zauwazalym ze stary ten post juz....

Edytowane przez agnesss25
Czas edycji: 2009-05-24 o 21:53
agnesss25 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości