Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek! - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-04-03, 10:39   #3811
Śniegowa
Oby do wiosny

Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
szkoda że taka upierdliwa... bo fajne są takie czernie przełamane.

O tak, u mnie od rana naparza ;/ a wczoraj tak dosyć fajnie było
Ona ma mikro drobinki czerwone i zielone.... No cudo
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
To ja też miałam znajdę fajny był , też taki szatan ale nie umiał mruczeć . Biedny złapał jakiegoś wirusa, leczenie nie pomogło
Jaki ruudzik
Cytat:
Sfinksy mają takie uszy ale są naprawdę fajne i wcale nie są łyse. Mają taki meszek milusi jak plusz są w dotyku. Zachowują się bardziej jak psy niż koty. Mają podwyższoną ciepłotę ciała z racji tego że mało sierści. Jak się taki do ciebie przytuli to jak kaloryferek. Sama bym takiego przygarnęła ale cena zabija

Śniegowa pomijając lakier - ja żadnych skórek nie widzę a pazurki fajneeeeee
Wiem, ze maja futerko

No niestety szczególnie na wskazówce wygląda jak "uzywany"
Oj są... Kremuję 5 razy dziennie, i kupa

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
z tą mgiełką? to nie moje pazurki Kochana

jestem w szoku, bo u mnie totalnie bez problemu i schła i nic nie ściągnęło lakieru i trzymała się długo....
nie mam pojęcia czemu tak się porobiło...

Aaaa... I zagadka rozwiązana...

Nie wiem. Moze nie lubi mojej płytki?
Pierwsze 2 wartwy schły ok. Trzecia.... No i rano taki niefajny suprajs. Może zbyt puźno top dałam?
I tak jest meeega

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
słodki jest, ale szatan
szkoda tego SH, bo jest piekny
wdym?

Niom....
Śniegowa jest offline  
Stary 2013-04-03, 10:47   #3812
smoothly
Zakorzenienie

Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Aaaa... I zagadka rozwiązana...

Nie wiem. Moze nie lubi mojej płytki?
Pierwsze 2 wartwy schły ok. Trzecia.... No i rano taki niefajny suprajs. Może zbyt puźno top dałam?
I tak jest meeega
poważnie takie podobne te pazurki do moich? to miłe, bo te które wstawiłam są cudowne!

kurczę, a konieczna była 3 warstwa? u mnie jedna gruba wystarczała

akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline  
Stary 2013-04-03, 10:54   #3813
Yenotek
leśny stwór

Cytat:
Napisane przez nefty Pokaż wiadomość
Mru Zwłaszcza ta różowa.
dzięki jest super

Cytat:

wdym?
uwielbia się bawić, ale przy tym drapie jak szalona i gryzie zębami ostrymi jak brzytwy... zawsze po zabawie wyglądam, jak komandos po akcji
Stary 2013-04-03, 11:08   #3814
sheep_zonz
Rozeznanie

Dziewczyny, u mnie w Rossmanie jest jeszcze prawie cały asortyment blogerskich lakierów Wibo (2 różowe, a reszta prawie pełna, może jeden kolor w 3 szt jest dostępny). Jakby którejś bardzo zależało, to może pieniążki przesłać, a ja kupię i prześlę. (kupiłabym za swoje, ale obecnie jestem biedna jak mysz kościelna ) Więc jeśli któraś z was by była zainteresowana, to proszę o kontakt na prive.
Stary 2013-04-03, 11:11   #3815
smoothly
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sheep_zonz Pokaż wiadomość
Dziewczyny, u mnie w Rossmanie jest jeszcze prawie cały asortyment blogerskich lakierów Wibo (2 różowe, a reszta prawie pełna, może jeden kolor w 3 szt jest dostępny). Jakby którejś bardzo zależało, to może pieniążki przesłać, a ja kupię i prześlę. (kupiłabym za swoje, ale obecnie jestem biedna jak mysz kościelna ) Więc jeśli któraś z was by była zainteresowana, to proszę o kontakt na prive.
a jak Ci się ich używa? bo dużo komentarzy jest o nich, że świetne kolory a jakość fatalna

akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline  
Stary 2013-04-03, 11:14   #3816
sheep_zonz
Rozeznanie

Cytat:
a jak Ci się ich używa? bo dużo komentarzy jest o nich, że świetne kolory a jakość fatalna
Jeszcze nie używałam, czekam aż pazurki odrosną, nie lubię malować krótkich. Ale czytałam, że niektóre lakiery z tych dobrej jakości były, chociaż faktycznie większość negatywnych opinii jest. No ale nie wiem jakie będą te moje.
Stary 2013-04-03, 11:15   #3817
nefty
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
EDIT: Dla Cooone
...
Tutaj z Kleancolor, tym w niebieskiej bazie. I warstwą topa, jeszcze mokre. Mieni się dużo bardziej niż flejksy Czego oczywiście nie udało mi się w taką pogodę sfotografować.
Ale świetny kolor
Cytat:
EDIT: Ciemne lakiery na moich krótkich do opuszka kwadratach (może tego nie widać, ale naprawdę są do opuszka) wyglądają źle. W jaśniejszych kolorach wyglądają dużo lepiej. Jednak skoro już mam ciemne kwadraty, które mi się nie podobają, to trochę pokoloryzowałam...
Oj Preziu, troszkę przesadzasz z tą samokrytyką, ale powiem Ci... że w migdałkach byłoby Ci suuuper mega wow. Albo chociaż w jajeczkach.
Cytat:
Flormarek + JJ Lakier fajny naprawdę, nie wiem czy nawet nie lepszy niż chinki - jeśli chodzi o krycie i pędzelek , zobaczymy jak z trwałością Wydaje mi się że ma dużo więcej drobinek niż siddle sadle i lepiej wygląda w rzeczywistości niż na fotkach
I jak ??
Ładniutkie
Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Ups, coś mi się pokiełbasiło
W takim razie Nef, prośba do ciebie
Widzę że już nie trzeba
Cytat:
To Nef, ale ja ją ubiegnę, sorki Nef To topper nr 16 Cool Breeze
Za co sorki?
Przecież się nie gniewam
Ale potwierdzam, Cool Breeze.
Cytat:
To ja pokażę moja nieudana próbę malowania pisanki na pazurku... Żółty mam beznadziejny, gęsty i nie da się nim ozdabiać dobrze. Wyszły nierówności, gluty i w ogóle... Zielony pociągnięty matującym topem.
Tylko lewa, po na prawej był Parkinson... Zmyję jeszcze dziś :/
Ech... no powiem Ci, że faktycznie nie wyszło... Ale tam, zawsze to się trochę pobawiłaś w malowanki
Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Nie umarłam z przejedzeniaa uff wrzucam moje wigilijne.. ups wielkanocne paznokcie bez szaleństw, zwykły koral
Eee...
Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Amelja Prima aprilis
Tak czułam, ewentualnie zastanawiałam się, czy nie dostałaś za mocno wodą po oczkach w trakcie malowania, dwa święta w jednym więc nigdzy nie wiadomo
Cytat:
Dzięki U mnie w naturze go nie było.
To w sumie nowość, a znając Natury to... U mnie jeszcze niedawno wyprzedawali Night in Vegas i Copper'ize me - te wycofane, gdzie w tym samym czasie w Radomiu czy innych Puławach małżon mi kupował już tego Cool Breeza. Lublin psia jego mać - miasto wojewódzkie...
Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Nie wiem czy kształtu nie poprawić, bo trochę już odrosły...
Ja nie za zbytnio widzę coś do poprawiania
A mi się jak zawsze ten lakier kojarzy z truskawkami ze śmietaną
Stary 2013-04-03, 11:21   #3818
smoothly
Zakorzenienie

Cytat:
Jeszcze nie używałam, czekam aż pazurki odrosną, nie lubię malować krótkich. Ale czytałam, że niektóre lakiery z tych dobrej jakości były, chociaż faktycznie większość negatywnych opinii jest. No ale nie wiem jakie będą te moje.
maluj, maluj ! krótkie też piekne, ważne żeby zadbane były

Cytat:
To w sumie nowość, a znając Natury to... U mnie jeszcze niedawno wyprzedawali Night in Vegas i Copper'ize me - te wycofane, gdzie w tym samym czasie w Radomiu czy innych Puławach małżon mi kupował już tego Cool Breeza. Lublin psia jego mać - miasto wojewódzkie...
podobnie było z kremem tym kakaowym Isany do rąk. w Lublinie nic, przyjechałam do siebie, mała mieścina i stały, ubywało ich w strasznym tempie

akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline  
Stary 2013-04-03, 11:23   #3819
sheep_zonz
Rozeznanie

Cytat:
maluj, maluj ! krótkie też piekne, ważne żeby zadbane były
Wolę w tym czasie trochę je powzmacniać niż malować. Zastanawiam się nad czymś, co nadawałoby się pod lakier i na lakier, jak już wrócę do malowania, może wreszcie zainwestuję w SV lub cuś..
Stary 2013-04-03, 11:27   #3820
agaszak
Zakorzenienie

Dziewczyny pomalowałam króciaki JJ wydaje mi się że lepiej wyglądają niz golaski. I jakoś tak mam wrażenie że nie ,,rzuca" się w oczy że są takie krótkie

Za dużo że

I jak
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_000952.jpg (40,9 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_000955.jpg (39,2 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_000956.jpg (36,2 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_000951.jpg (39,8 KB, 20 załadowań)
agaszak jest offline  
Stary 2013-04-03, 11:30   #3821
Kaveri
Spaceroholiczka

Cytat:
Dziewczyny pomalowałam króciaki JJ wydaje mi się że lepiej wyglądają niz golaski. I jakoś tak mam wrażenie że nie ,,rzuca" się w oczy że są takie krótkie

Za dużo że

I jak
Pięknie Ci w różu!
23.06.2010

INSTAGRAM

Kaveri jest offline  
Stary 2013-04-03, 11:33   #3822
agaszak
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Pięknie Ci w różu!
Kav w porównaniu z Twoimi to bieda z przytupem
agaszak jest offline  
Stary 2013-04-03, 11:39   #3823
smoothly
Zakorzenienie

Cytat:
Wolę w tym czasie trochę je powzmacniać niż malować. Zastanawiam się nad czymś, co nadawałoby się pod lakier i na lakier, jak już wrócę do malowania, może wreszcie zainwestuję w SV lub cuś..
poszukaj czegoś

Cytat:

Za dużo że

I jak
nie są krótkie
masz piękną długą płytkę

akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline  
Stary 2013-04-03, 11:44   #3824
vivinn
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
wieczorkiem zrzucę wszystkie zdjęcia. W sztucznym świetle jest mega!!!
Już się ślinię
W ogóle o tej kolekcji dowiedziałam się jakoś przypadkowo (przeglądałam blogi szukając lakierów do boxa), a tam takie piękności Dlaczego ja o nich nie wiem?
Cytat:
Oj biedna... Aż mnie zabolało

Smoo....
Kurka... Mam problem z tą SH.... Schnie wieki.... Wieczorem było ok, lakie wyschnięty (nie bez problemów, ale wygląda ok) równiutko przy skórkach, a rano patrzę..... A tu pościągany lakier topem jak nigdy! Musiałam za pędzelek ze zmywaczem i efekt..... Widzisz na fotce.
Kolor absolutnie przepiękny, ale mega cieżki w obsłudze.
Nie mogę sobie poradzić też ze skórkami. Sahara i mega zadziory- do krwi.
Załącznik 5190063
Fakt, nie było najprzyjemniej

Mam chyba podobne odczucia (chyba, bo dawno nie malowałam) - top, jaki by nie był, zawsze mi coś psuł, zjadał drobinki, ściągał...
Może jeszcze spróbuję kiedyś pomalować Midnightem na czarną bazę - żeby nie kłaść dwóch warstw samego SH, tylko jedną cienką kryjącej czerni i jedną cienką drobinek Bardzo szkoda byłoby takiego pięknisia...
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
daj spokój.. u mnie od rana pada
U mnie to samo
Idę dziś szukać butów... zimowych, oczywiście Moje nie-śliskie zaraz się rozlecą. Borze zielony, a chciałam jakieś wiosenne botki
Cytat:
Jeny, mi też się trochę "sypły"... nie ma siły wiecznie tylko smarować i smarować...
U mnie to samo W ogóle wydaje mi się, że mam piekielnie suche same pazury, a skórki paskudne, chyba znów za mało piję
Cytat:
Rewelacyjne

Cytat:
Wow... jestem w połowie nadrabiania. W te linki, co pokazywałyście fajne lakiery to nawet nie wchodziłam, mam ban na zakupy Nawet kupno hansenek sobie odłożyłam na kiedy indziej.
A ja chyba właśnie muszę sobie coś kupić... nie wytrzymie tego śniegu
Cytat:

Za dużo że

I jak
Świetnie wyglądają i wcale nie są krótki, masz długaśną płytkę ciesz się
Stary 2013-04-03, 11:49   #3825
nefty
Zakorzenienie

Cytat:
Zielono trawka. Do śniegu za oknem pasuje jak pięść do nosa, ale wiosna miała już być
Na żywo trawa ma więcej odcieni i jest bardziej strzępiasta, zdjęcia ją spłyciły trochę.
Ooo jestem na TAK, bardzo TAK
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Znowu różowe, chyba głupieję na starość
Eee, tak to można głupieć
Bardzo mi się podoba i Twoje pazurki standardowo:
Cytat:
ja też zrobiłam porządki świąteczne na laptopie
Ja teeeż! Wywaliłam raptem trochę zdjęć - takich co np 10 jest prawie identycznych bo serią cykanych - i nagle 15 GB więcej luzu na dysku...
Cytat:
Napisane przez chucky123 Pokaż wiadomość
Weźcie mi z domu wszystkie gumki do włosów.Tyle razy powtarzam sobie"jutro będę miała rozpuszczone włosy".Nie potrafię,no nie potrafię. Większość mówi że mi jest ładniej w rozpuszczonych ja dziękuje i co ? Dalej meczę włosy w kitce.Wkurzam się sama na siebie.
Oddawaj gumki.
Ja mam na odwrót - w domu noszę warkocze, koczki, kucyki, a na ulicę co już mam tak wyjść to... nie... rozpuszczę.
Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Wiecie co, ja to muszę się wynosić z tego mojego miasta. To co się tutaj dzieje woła o pomstę do nieba..
Jak Ci źle to to zrób, im wcześniej tym lepiej... żałuję, że sama się do tego nie zastosowałam jakieś... 8 lat temu...
Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
No w końcu udało mi się do was trafić, jakoś przez ostatni czas nie po drodze mi do korzystania z komputera.
Przybywam do was z moimi świątecznymi pazurkami, malowane na szybko w sobotę późnym wieczorem z nadzieją, że tata nie będzie krzyczał, że na noc mu smrodzę ;D na szczęście się powstrzymał bo wiedział, że wcześniej nie miałam czasu żeby je jakoś ogarnąć
Już tradycyjnie dodaje bonus z ułamkiem mojego małego domowego zoo
Ooo... jakie misie pysie ptysie słodzisie...
Pazurki też fajne
Cytat:
świeżo zmalowane, skórki do doczyszczenia
Kolorki fajne ale chyba bym ich razem nie zestawiała... strasznie ginie ten serdeczny, szkoda
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
A ja wstawiam swoje. Totalnie nie do obfocenia. Kolor jest złot-fioletowy, więc raz widać fiolet a raz złoto
Ale fajny efekt daje ten lakier
Cytat:
Wrzucam moją samoróbkę
Skórki suche :/
No i oczywiście na zdjęciach trudno uchwycić, jak się cudnie błyszczy....
Ciekawy Ci ten brokacik wyszedł
Cytat:
Napisane przez DzierzbaCzarnoczelna Pokaż wiadomość
To ja wrzucam swoje świąteczne, na serdecznym miał być zajączek, ale zabrakło czasu i cierpliwości.
Ładne kropy

Maaamooo... daleko jeszcze do końca?
Stary 2013-04-03, 12:00   #3826
agaszak
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Świetnie wyglądają i wcale nie są krótki, masz długaśną płytkę ciesz się
Dziękuję.
Naprawdę sie nie kryguję tylko jak patrzę na Wasze to moje jak biedy wyglądają takie króciachy.

Ok pojęczałam już nie będę

Śniegowa to chyba wina SV- malowałaś nim ja zauważyłam że ściąga u mnie na końcach i w chinkach i w flormarkach. Na SH, ten kupiony w pepco dałam evelinka i było ok

Boszzzz jakie długie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_000557.jpg (47,5 KB, 33 załadowań)

Edytowane przez agaszak
Czas edycji: 2013-04-03 o 12:08
agaszak jest offline  
Stary 2013-04-03, 12:17   #3827
nefty
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez chucky123 Pokaż wiadomość
Lojalnie ostrzegam,nie przestraszcie się.Gdy są krótkie to są łopatkowate i paskudne.Nie wiem też co się dzieje ze skórkami.Prawie codziennie śpię w rękawiczkach,kremuje a one nadal suche.
Ok kończę monolog
Chu... to chyba taka pora. Jeszcze trochę i przyjdzie wiosna, może i mu odżyjemy...
Cytat:
wiesz, niby bez tragedii, ale jednak nawet te 7 zł to dla mnie dużo, połowa wartości samego dermacolu. Także wolałabym stacjonarnie, też dla kwestii pomacania koloru. Z tego co czytałam stacjonarnie ceny są bardzo różne, mozna znaleźć taniej niż na allegro chociażby, nie mówiąc już o wysyłce...
Dziewczyny... ja nic nie mówię, bo się nie chcę mądrzyć i uszczęśliwiać na siłę... Ale jak patrzę na skład tego dermacolu to się dziwię... Jak można pisać, że coś się nadaje do cery trądzikowej jak to ma parafinę w składzie na drugim miejscu? W ogóle ja tam prawie samą ropę naftową widzę...
Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
naderwałam sobie dziś kciuka przy mięsku przy zasuwaniu zamka od kurtki więc skróciłam wszystkie, kciuka skleiłam troszkę
pewnie po skróceniu wielkie z nich koślawce, ale poprawiać dziś już nie będę, bo skrócę na zero, poczekam do weekendu, aż podrosną troszkę

ogólnie zmiana na krótkie się przyda, tylko dlaczego w momencie gdy czasu nie mam
Auć
Jak zawsze super, ale pierwsze to mega super
Cytat:
daj spokój.. u mnie od rana pada
U mnie też
A wczoraj już takie supr roztopy były, i słonko świeciło, dwie godziny łaziliśmy nad rzeką i w lesie, a dzisiaj znowu mam ochotę się zagrzebać pod kołdrą...
Cytat:
podobnie było z kremem tym kakaowym Isany do rąk. w Lublinie nic, przyjechałam do siebie, mała mieścina i stały, ubywało ich w strasznym tempie
Ano...
O, dobrze że mi przypomniałaś, teraz są przecież w rossie isanowe kremy w promocji, zrobiłam sobie już zapas kakaowych i oliwkowych, ale jeszcze ten z mocznikiem muszę capnąć - ze 2 tubki, bo mi się kończył.
Cytat:

Za dużo że

I jak
O, i Ty masz truskawki ze śmietaną
Super

Łiii, skończyłam nadrabiać... w sumie to szkoda że już...
Stary 2013-04-03, 12:30   #3828
smoothly
Zakorzenienie

proszę bardzo

zaraz wypad do Lublina, aż mi słabo się robi....
strasznie mi się nie chce... w ogóle zostałabym najchętniej w domu.

akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline  
Stary 2013-04-03, 12:33   #3829
vivinn
Zakorzenienie

Cytat:
Dziękuję.
Naprawdę sie nie kryguję tylko jak patrzę na Wasze to moje jak biedy wyglądają takie króciachy.
No co Ty! Jako osoba z zewnątrz mówię Ci, że wcale nie wyglądają na krótkie

Uwaga uwaga!
Potwierdzam - kod z Enas pt. "weekend" działa i w ostatni weekend miesiąca można zamówić za friko z EF Przyleciał mi Gift of Sparkle, przyleciały lakiery do boxa, jestem zadowolona Żadnych opóźnień, żadnych problemów
Stary 2013-04-03, 12:39   #3830
agaszak
Zakorzenienie

Cytat:
O, i Ty masz truskawki ze śmietaną
Super

Łiii, skończyłam nadrabiać... w sumie to szkoda że już...
Przyjechały w piatek z Gdańska razem z Flormarkami

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Cytat:
No co Ty! Jako osoba z zewnątrz mówię Ci, że wcale nie wyglądają na krótkie

Uwaga uwaga!
Potwierdzam - kod z Enas pt. "weekend" działa i w ostatni weekend miesiąca można zamówić za friko z EF Przyleciał mi Gift of Sparkle, przyleciały lakiery do boxa, jestem zadowolona Żadnych opóźnień, żadnych problemów
Fajny ten gifciak
Kurcze ale czekać do końca miesiąca za mało cierpliwa jestem
agaszak jest offline  
Stary 2013-04-03, 12:44   #3831
Yenotek
leśny stwór

Cytat:
ja mam dwa i są średnie - źle się nakłada, smużą i nie kryją dobrze. Ale kolory cudne.

Cytat:
Ech... no powiem Ci, że faktycznie nie wyszło... Ale tam, zawsze to się trochę pobawiłaś w malowanki
się wie

Cytat:

Za dużo że

I jak
ładnie wyglądają i rzeczywiście nie widać, że są krótkie

Cytat:

Ciekawy Ci ten brokacik wyszedł
dzięki
Stary 2013-04-03, 12:48   #3832
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów

Cytat:
Preziu ale to dopiero w niedzielę bo dzisiaj nie dam rady.
Jak coś to przepisu na internecie nie znajdziesz.

I wiadomo, że to będę ja.
Jak nie przepadam specjalnie za facetami w długich włosach ani za blondynami to ten po prostu.. No.. Reeeeeety.
Nie chcę go już teraz, bo i tak nie będę od razu robić. Ale tak przy okazji, nie specjalnie Trelle. Wydrukowałabym i wpięła do mego sekretnego segregatora

Oooo taaaak

Cytat:
DDD?
dzięki Preziu
Dzień darmowej dostawy

Cytat:
Dobry!

Hej
Kształt do wyrównania, koniecznie
Alee masz faajny parapet
Niby nic, ale prawie się popłakałam ze śmiechu

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
zaraz cyknę zdjęcia ale wrzucę pewnie wieczorem dopiero..
Spoko spoko, nie pali się

Cytat:
Smoo....
Kurka... Mam problem z tą SH.... Schnie wieki.... Wieczorem było ok, lakie wyschnięty (nie bez problemów, ale wygląda ok) równiutko przy skórkach, a rano patrzę..... A tu pościągany lakier topem jak nigdy! Musiałam za pędzelek ze zmywaczem i efekt..... Widzisz na fotce.
Kolor absolutnie przepiękny, ale mega cieżki w obsłudze.
Nie mogę sobie poradzić też ze skórkami. Sahara i mega zadziory- do krwi.
Załącznik 5190063
Fajny, ale aż tak problematyczny

Cytat:
No piekna..... Też mnie trafia, ze tak problematyczna. A malowałam powoooli.... Ponad godzinę.
Na twarzy tez mam saharę. Misia mi poleciła maseczkę nawilżającą i nakładam ją codzień pod krem... Jest lepiej.

U mnie zaczęło godzine temu.....
A jaką maseczkę? Mam tak przesuszone policzki pod oczami, normalnie jak tarka.

Cytat:
a zobaczę ale to chyba jednak dużą się bardziej opłaca? w sumie zalezy jaką ma ważność, bo duża przy używaniu jako korektor chyba na wieki starczy
Noo, 30 g ma Dlatego bym się podzieliła z Tobą, jeśli chciałabyś.

Cytat:
Oj Preziu, troszkę przesadzasz z tą samokrytyką, ale powiem Ci... że w migdałkach byłoby Ci suuuper mega wow. Albo chociaż w jajeczkach.
Jajeczka kiedyś miałam. Ale chyba usunęłam fotkę, bo wyglądały okropnie. Ale te migdałki to nawet nie głupio wyglądały. Domalowane to fakt, ale nawet nawet

Cytat:
Po pierwsze: nawet krótkie na -10, wyglądaja fajnie, bo masz dłuuuuugą płytkę.
Po drugie: Wyglądają suuuuper. Świetny jest ten JJ.
Po trzecie: Patrz w/w

Cytat:
Już się ślinię
W ogóle o tej kolekcji dowiedziałam się jakoś przypadkowo (przeglądałam blogi szukając lakierów do boxa), a tam takie piękności Dlaczego ja o nich nie wiem?

Fakt, nie było najprzyjemniej
Jak zwykle nie wiem o co chodzi Jaka kolekcja? U mnie nic nie ma nowego.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline  
Stary 2013-04-03, 12:52   #3833
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:
kurczę, a konieczna była 3 warstwa? u mnie jedna gruba wystarczała
No...

Cytat:
uwielbia się bawić, ale przy tym drapie jak szalona i gryzie zębami ostrymi jak brzytwy... zawsze po zabawie wyglądam, jak komandos po akcji
Mój też się tak "bawi"
Cytat:
Mam chyba podobne odczucia (chyba, bo dawno nie malowałam) - top, jaki by nie był, zawsze mi coś psuł, zjadał drobinki, ściągał...
Może jeszcze spróbuję kiedyś pomalować Midnightem na czarną bazę - żeby nie kłaść dwóch warstw samego SH, tylko jedną cienką kryjącej czerni i jedną cienką drobinek Bardzo szkoda byłoby takiego pięknisia...
Super pomysł. Dzięki
Cytat:
Śniegowa to chyba wina SV- malowałaś nim ja zauważyłam że ściąga u mnie na końcach i w chinkach i w flormarkach. Na SH, ten kupiony w pepco dałam evelinka i było ok
Ja mam inm. Nigdy nie ściągął
Śniegowa jest offline  
Stary 2013-04-03, 12:52   #3834
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów

Cytat:
Dziewczyny... ja nic nie mówię, bo się nie chcę mądrzyć i uszczęśliwiać na siłę... Ale jak patrzę na skład tego dermacolu to się dziwię... Jak można pisać, że coś się nadaje do cery trądzikowej jak to ma parafinę w składzie na drugim miejscu? W ogóle ja tam prawie samą ropę naftową widzę...
Może się nadaje w sensie, że tak zaszpachluje, że nikt nie pozna na ulicy Przypomina mi się koleżanka z liceum, która miała duże problemy ze swoją trądzikową cerą, a zawsze miała taką szpachlę na twarzy, że strach było ją dotknąć, bo jeszcze by kawałkami odpadła.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline  
Stary 2013-04-03, 12:58   #3835
agaszak
Zakorzenienie

Cytat:
ja mam dwa i są średnie - źle się nakłada, smużą i nie kryją dobrze. Ale kolory cudne.

ładnie wyglądają i rzeczywiście nie widać, że są krótkie
prawda maluje się nimi tragiczne albo ja jestem jakaś niewprawiona

Dzieki Yen

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Cytat:

Po pierwsze: nawet krótkie na -10, wyglądaja fajnie, bo masz dłuuuuugą płytkę.
Po drugie: Wyglądają suuuuper. Świetny jest ten JJ.
Po trzecie: Patrz w/w
Dziękuje potraficie dziewczyny humorek poprawić

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Cytat:
Może się nadaje w sensie, że tak zaszpachluje, że nikt nie pozna na ulicy Przypomina mi się koleżanka z liceum, która miała duże problemy ze swoją trądzikową cerą, a zawsze miała taką szpachlę na twarzy, że strach było ją dotknąć, bo jeszcze by kawałkami odpadła.
agaszak jest offline  
Stary 2013-04-03, 13:11   #3836
Trelle
Zadomowienie

Dobra, witam się i uciekam jednocześnie. Jadę trocę odpocząć, będę w niedzielę/poniedziałek.
Trzymajcie się, buźka.
Trelle jest offline  
Stary 2013-04-03, 13:14   #3837
agaszak
Zakorzenienie

Cytat:
Dobra, witam się i uciekam jednocześnie. Jadę trocę odpocząć, będę w niedzielę/poniedziałek.
Trzymajcie się, buźka.
agaszak jest offline  
Stary 2013-04-03, 14:06   #3838
Karola20
Zakorzenienie

GG do Karola20

Przyszłam się pokazać i napisać, że żyję. Chociaż ledwo :/
I uciekam już

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek

Karola20 jest offline  
Stary 2013-04-03, 14:26   #3839
agaszak
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość

I uciekam już
O następna
agaszak jest offline  
Stary 2013-04-03, 14:47   #3840
meeow
Lwiątko z Cintry

Cytat:
No piekna..... Też mnie trafia, ze tak problematyczna. A malowałam powoooli.... Ponad godzinę.
Na twarzy tez mam saharę. Misia mi poleciła maseczkę nawilżającą i nakładam ją codzień pod krem... Jest lepiej.

U mnie zaczęło godzine temu.....

może to kwestia zbyt późno położonego topa?
ja ostatnio zrobiłam sobie test i pazurki lewej dłoni pokryłam SV, a prawej Poshe i ani jeden top ani drugi nie ściągnął mi lakieru, wyschły w identycznym czasie, ale SV ma tą przewagę, że pięknie błyszczy.. i nawet mi się jego zapach podoba, chyba jestem dziwna
ja o dziwo problemów z twarzą nie mam.. ale dłonie i stopy to już gorzej

u mnie cały dzień naparza..

Cytat:

Za dużo że

I jak

ale słodziaki ..chyba muszę go kupić

Cytat:
U mnie to samo
Idę dziś szukać butów... zimowych, oczywiście Moje nie-śliskie zaraz się rozlecą. Borze zielony, a chciałam jakieś wiosenne botki

też mi się marzą wiosenne botki, lżejsza kurtka.. słońce, przyjemne ciepło

Cytat:
Ja teeeż! Wywaliłam raptem trochę zdjęć - takich co np 10 jest prawie identycznych bo serią cykanych - i nagle 15 GB więcej luzu na dysku...

dokładnie.. jaki się luz nagle zrobił na pulpicie posprzątałam

Cytat:
U mnie też
A wczoraj już takie supr roztopy były, i słonko świeciło, dwie godziny łaziliśmy nad rzeką i w lesie, a dzisiaj znowu mam ochotę się zagrzebać pod kołdrą...

u mnie też wczoraj wszystko się topiło.. dzisiaj podnosiłam się z łóżka z najdzieją, że będzie słonko, a tutaj ,śnieg z deszczem, ch..je muje, dzikie węze

Cytat:
Trzymajcie się, buźka.

miłego wypoczynku kochana

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość

I uciekam już

trzymaj się

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Cytat:

znam kilka takich lasek..
ja chyba jestem dziwna, bo się wcale nie maluję. tylko korektor, tusz i czasem eyeliner.. przy dzisiejszej pogodzie użyłam tylko korektora, bo reszta by spłynęła.. nieważne w którą stronę się idzie śnieg i tak daje w twarz..

#instanails.
#instaprywata.
meeow jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości