PRODUKT 3 in1 Cien do powiek+blyszczyk+roz w jednym - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-03-10, 00:11   #1
motylemJestemm
BAN stały

PRODUKT 3 in1 Cien do powiek+blyszczyk+roz w jednym

Dziewczyny czy znacie takie produkty jak:
cien do powiek + blyszczyk w jednym? lub
cien do powiek+blyszczyk+roz ,w jednym ?
motylemJestemm jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 13:54   #2
jamestown
Avada kedavra.

Dot.: PRODUKT 3 in1 Cien do powiek+blyszczyk+roz w jednym

Z zasady to, co nadaje sie na usta nie nadaje sie na oczy i odwrotnie.
Stary 2013-03-14, 21:52   #3
joannaabram
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 29

W ofercie marki Benefit jest taki produkt.
Stary 2013-03-15, 21:20   #4
gosia_91
Przyczajenie

Róż w kremie marki Inglot. Bardzo fajny produkt; dobry do stosowania na policzki i usta. Podobno można nałożyć na powieki - ja bym tego nie zrobiła, nie podoba mi się różowy odcień na powiekach.
gosia_91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 11:52   #5
201711281122
Konto usunięte

Rozświetlacz w żelu e.l.f.
201711281122 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 18:50   #6
Anahstasia
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 19

Większość róży w kremie może być stosowana na policzki, na usta i na powieki (choć na oku sprawują się najmniej udanie; chlubnym wyjątkiem jest Creme de Blush YSL). Kosmetyk Benefitu, o którym wspomina joannaabram to Fine One One - róż, rozświetlacz i pseudopomadka w jednym
Anahstasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 19:24   #7
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Większość róży w kremie może być stosowana na policzki, na usta i na powieki (choć na oku sprawują się najmniej udanie; chlubnym wyjątkiem jest Creme de Blush YSL). Kosmetyk Benefitu, o którym wspomina joannaabram to Fine One One - róż, rozświetlacz i pseudopomadka w jednym
Ja nie spotkalam sie jeszcze z zadnym rozem w kremie, ktory nadawalby sie i na oczy i na usta. I nie sadze, aby taki istnial. Dla mnie to logiczne: skoro cos nadaje sie na usta to musi miec nieco mokra konsystencje, to z kolei nie bedzie sie nadawalo na oczy. I odwrotnie: cos, co nadaje sie na oczy bedzie wysuszalo usta.

Pomine fakt, ze trzeba byc szalonym, aby kosmetyk przeznaczony na usta czy policzki pchac na powieki bez blogloslawienstwa producenta. No, ale jak ktos szuka powodow do infekcji czy podranien oka to co poradzic .

Cudow nie ma a takie kosmetyki 3 w 1 nie istnieja.
MUFE kiedys mialo ambicje je wprowadzic a skonczylo sie na tym, ze mazidla allbo sa do oczu albo na usta i policzki.
Stary 2013-03-16, 19:59   #8
Anahstasia
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 19

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Ja nie spotkalam sie jeszcze z zadnym rozem w kremie, ktory nadawalby sie i na oczy i na usta. I nie sadze, aby taki istnial. Dla mnie to logiczne: skoro cos nadaje sie na usta to musi miec nieco mokra konsystencje, to z kolei nie bedzie sie nadawalo na oczy. I odwrotnie: cos, co nadaje sie na oczy bedzie wysuszalo usta.

Pomine fakt, ze trzeba byc szalonym, aby kosmetyk przeznaczony na usta czy policzki pchac na powieki bez blogloslawienstwa producenta. No, ale jak ktos szuka powodow do infekcji czy podranien oka to co poradzic .

Cudow nie ma a takie kosmetyki 3 w 1 nie istnieja.
MUFE kiedys mialo ambicje je wprowadzic a skonczylo sie na tym, ze mazidla allbo sa do oczu albo na usta i policzki.
Ty się nie spotkałaś, a ja się spotkałam, dzięki uprzejmości zaprzyjaźnionych makeupistek. Podział kosmetyków na tylko do ust/tylko do policzków etc. jest przestarzały. Coraz więcej producentów wychodzi naprzeciw konsumentkom, które preferują kosmetyki multifunkcyjnie (chociażby ze względu na wysoką cenę jednostkowych produktów). I te, o których wspomniałam, są bezpieczne dla zdrowia. Poza tym skóra na ustach jest równie delikatna jak skóra powieki i wymaga specjalnego traktowania. Często stosowane są w obu podobne substancje nawilżające. Nawet kiedyś rozmawiałam z biochemikiem, który rozwiał moje wątpliwości w tej kwestii.

Nie napisałam, że cienie w kremie będą się nadawać na policzki i na usta. Napisałam, że róż w kremie może się nadawać i na wargi, i na powieki. On jest bezpieczny, z tym, że z racji swojej konsystencji i słabszych właściwości utrwalających, szybciej zbiera się w załamaniu oka. Więc to nie kwestia własnego osobistego przekonania, a wiedzy ludzi, którzy się zwyczajnie na tym znają. Ciebie nikt nie zmusza do tego, żeby stosować takie kosmetyki w ten sposób. Nie chcesz, nie rób, ale nie strasz innych bezpodstawnie
Anahstasia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości