piłowanie paznokci,zdjęcia po obgryzaniu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, na którym kompleksowo traktujemy tematykę pielęgnacji i zdobienia paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-03-10, 15:05   #1
Karo121
Rozeznanie

piłowanie paznokci,zdjęcia po obgryzaniu

Witam dziewczyny od roku nie obgryzam paznokci ale mam brzydki kształt i są one szerokie.W związku z czym mam 2 pytania: słyszałam o maszynce do piłowania ile kosztuje i czy warto?oraz co myślicie o moich paznokciach?proszę o rady, 10 lat obgryzałam.Zdjęcia wrzucę później.
Karo121 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 17:48   #2
RedRouge
Raczkowanie

Dot.: piłowanie paznokci,zdjęcia po obgryzaniu

Maszynka do piłowania? W sensie frezarka tak?
Jeśli chodzi Ci o frezarkę to raczej nadaje się ona dla osób pracujących w żelu, akrylu nie dla naturalnych paznokci, dla nich najlepszy jest szklany pilniczek.

Niestety żaden pilniczek nie odchudzi Ci raczej paznokcia, nie wiem jak chciałbyś go spiłować?? Możesz ewetualnie pobawiać się w optyczne zmiany

http://www.redrouge-nailart.blogspot.com/
Zdobienie naturalnych paznokci wraz z filmikami
jak wykonać^^ (Hobby)
RedRouge jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 18:12   #3
Karo121
Rozeznanie

Może coś poradzicie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00117.jpg (92,2 KB, 209 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00118.jpg (91,8 KB, 170 załadowań)
Stary 2013-03-12, 06:38   #4
apows
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Karo121 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny od roku nie obgryzam paznokci ale mam brzydki kształt i są one szerokie.W związku z czym mam 2 pytania: słyszałam o maszynce do piłowania ile kosztuje i czy warto?oraz co myślicie o moich paznokciach?proszę o rady, 10 lat obgryzałam.Zdjęcia wrzucę później.
Witam, chyba chodziło Ci o frezerkę. Ja bym najpierw radziła iść do kosmetyczki, która profesjonalnie nada kształtu Twoim paznokciom. Jest to niewielki koszt, a paznokcie będą prezentowały się zdrowo i pięknie.
Stary 2013-03-15, 21:28   #5
malerude
Przyczajenie

Nie są złe

Przede wszystkim zahoduj jeszcze, moim zdaniem są trochę za bardzo piłowane w "migdałek"(tak jakoś nierównomiernie są długie, tylko na środku), spiłuj na prosto i hoduj, rozszerzenie ich "u góry" i później nadanie kształtu(np lekko zaokrąglić krawędzie, ale nie tak strasznie po skosie!!)zmieni kształt na bardziej smukły. I jak koleżanka wyżej mówiła - do kosmetyczki na porządny manicure

Pozdrawiam
malerude jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 12:22   #6
maarlin
Raczkowanie

Rzeczywiście nie są takie złe,może nie piłuj ich sama,kosmetyczka będzie wiedziała jaki kształt nadać,coś na pewno zaproponuje.
maarlin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 13:21   #7
Karo121
Rozeznanie

Dzięki narazie jestem chora ale w przyszłym tygodniu umówię się do kosmetyczki.Spróbuje też piłować na prosto.
Stary 2013-03-23, 19:34   #8
201612060923
Konto usunięte

Te paznokcie nie są takie złe Jeśli chcesz je optycznie wysmuklić to podczas malowania ich lakierem nie maluj dokładnie po bokach płytki-zostaw je niepomalowane. W ten sposób optycznie je wysmuklisz
201612060923 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 12:51   #9
l0vekate
Przyczajenie

Przede wszystkim zadbaj o odpowiednią regenerację, bo bez tego nawet nie ma co myśleć o nadawaniu ładnego kształtu paznokciom, które i tak będą się łamać jak tylko trochę podrosną.
A jeśli chodzi bezpośrednio o kształt, to faktycznie najlepiej udać się do manikiurzystki. Byłoby dobrze, gdybyś miała jakąś poleconą, bo niektóre potrafią zmienić paznokcie nie do poznania w negatywnym tego słowa znaczeniu.
Możesz też kombinować z różnymi kształtami (czasochłonne). Ja tak zrobiłam, bo 2,5 roku temu (kiedy przestałam obgryzać) nie było mnie stać na wizytę u dobrej manikiurzystki.
l0vekate jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 16:28   #10
Karo121
Rozeznanie

Wiem ,że muszę je pielęgnować bo ostatnio całe dłonie zaniedbałam paznokci nie maluje,no może czasami bezbarwnymi bo nie podoba mi się efekt.Jaki kolor byłby odpowiedni do szerokich paznokci?Przez zimę strasznie zszarzały mi dłonie znacie jakieś sposoby na poprawę kolorytu.Paznokcie pomimo obgryzania nigdy mi się nie łamały i nie rozdwajały.Muszę też ogarnąć dobrą kosmetyczkę koleżanki się wypytam bo ma boskie pazurki
Stary 2013-03-24, 16:39   #11
201612060923
Konto usunięte

Ja myślę, że będą ci pasować typowe lakiery nude, które wysmuklają płytkę-tak przynajmniej ja zaobserwowałam Na poprawę kolorytu dłoni ja robię sobie peeling raz-dwa w tygodniu i zawsze masuję dłonie podczas smarowania kremem. Ja też mam nieco zszarzałą skórę dłoni, więc dobrze cię rozumiem Czasami używałam też cytrynowego kremu do rąk, działał dobrze, tylko to było dawniej, jeszcze w podstawówce. Teraz będę sobie na taki cytrynowy kremik polować-cytryna ma to do siebie, że poprawia koloryt i rozjaśnia
Stary 2013-03-24, 17:26   #12
Karo121
Rozeznanie

Kupujesz peeling do rąk czy może robisz?Myślisz,że taki do ciała nadawałby się?ten kremik cytrynowy to jakaś konkretna marka
Stary 2013-03-24, 18:54   #13
hellkamilson
Raczkowanie

Ja też od dziecka obgryzałam, jakiś czas temu przestałam, jednak efektów za dużych nie ma, gdy bardzo mi się łamią i rozdwajają. Znacie może jakieś dobre odżywki? Póki co używam z Eveline 6w1, 8w1, lub maksymalne wzrost. Niby trochę mi poprawiło, ale szału nie ma.

Ja i Ty, nasze myśli jak i czarne sny
hellkamilson jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 18:58   #14
201612060923
Konto usunięte

Z peelingów lubię zwykły cukier w duecie z oliwką A jak już troszkę zapomnę o dbaniu to biorę---pastę bhp do rąk. Używa jej mój tata który dużo robi w garażu i tą pastą zmywa smary. Mimo iż jest to takie dosyć hmmm...prymitywne i mogłoby się wydawać, że niedobre dla dłoni to na mnie się sprawdza Pasta jest dosyć mocna, a po użyciu dłonie mega gładziutkie, tylko potem trzeba nałożyć solidną dawkę kremu do rąk
Z kremów cytrynowych to już nie pamiętam dobrze, w końcu to były czasy podstawówki, teraz może kupię ten cytrynowy z Czterech Pór Roku. A poza cytrynowymi kremami dobry tez jest czerwony Garniera-kiedyś miałam bardzo suche, popękane dłonie i ten krem w kilka dni przywrócił je do stanu bardzo dobrego
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości