Kosmetyki OBEY YOUR BODY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-03-10, 17:20   #1
belriso
Przyczajenie

Kosmetyki OBEY YOUR BODY

Witam serdecznie,

Po ostatniej wizycie w galerii i doświadczeniu niezwykle działającego kosmetyku Obey Your Body peeling gel postanowiłam poszperać i znaleźć informacje na temat jego działania. Ku mojemu zdziwieniu, na wizażu nie znalazłam żadych opinii... ... Co lepsze... nigdzie nic nie pisze.

W związku z tym pytanie, czy ktokolwiek używał tych specyfików i czy one działają? Mam skórę mieszaną, problemową, z niespodziankami i na 3 miesiące przed moim ślubem nie chce pogorszyć stanu mojej skóry...

Pozdrawiam
belriso jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 05:13   #2
sqy
Przyczajenie

Dot.: Kosmetyki OBEY YOUR BODY

To ja może odświeżę temat - wczoraj miałam przyjemność wziąć udział w prezentacji na własnej osobie, właśnie kosmetyków Obey Your Body - powiem krótko, bo nie ma co się rozpisywać - cudo. Peeling do ciała to jest istna *niesamowitość*, już nie wspominając o peelingu enzymatycznym - niesamowite ile brudu ściągnął ze skóry !

A Wy macie już jakieś doświadczenia z tą marką? żałuję, że kosmetyki tej firmy kosztują majątek...
sqy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 00:50   #3
kasiunia15x
Przyczajenie

Tak, też dzisiaj widziałam i odczułam na własnej skórze jak wspaniały jest ten peeling, cudo. Tylko on mnie zachwycił reszta tak sobie.
Ja mogłam go kupić dzisiaj za 139 zł (chyba! ) a na stronie internetowej widziałam za 250 zł :O a na allegro również nie zawitał w okazyjnych cenach :p

Jednak też niecierpliwie szukałam tutaj opinii na temat tego żelu i niestety cały czas biję się z myślami i chyba się skuszę... :p
kasiunia15x jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-27, 21:26   #4
kanapka1234
Raczkowanie

Miałam okazję sprzedawać te kosmetyki na stoisku w Łodzi (niestety firma zwinęła się po 2 miesiącach) i mogę Wam je szczerze polecić. Wszystkie produkty oprócz kremu do rąk (sprzedawany za 50 zł) nie mają żadnych parabenów, same naturalne składniki. Co więcej - podawana cena na stoisku była ceną wyjściową, którą można było obniżyć o około 50 zł (dotyczy produktów, które wyjściowo kosztowały od 150 , ale nie próbujcie się targować bo to tajemnica :P Po prostu zachwycajcie się produktem i mówcie że chętnie byście kupiły, ale nie macie tylu pieniędzy przy sobie :P Nie gwarantuję, że będzie to działało wszędzie, bo to zależy od firm/osób, które te kosmetyki sprowadzają i ich polityki. Jeśli chodzi o produkty, które mogłabym polecić to peelingi. Peeling do ciała - sól z olejkiem, przed użyciem składniki miesza się, chociaż olejek można odlać, bo sama sól ma wystarczająco duże właściwości nawilżające i natłuszczające, dostępne w kilku zapachach. Drugim produktem jest peeling enzymatyczny - przyjemny żel bez żadnych drobinek, który w przeciągu 15 sekund usunie cały martwy naskórek. Tak, to naprawdę działa, chociaż nie jest aż tak wydajny jak jest to przedstawiane, chociaż z drugiej strony taki peeling wykonuje się raz na tydzień/dwa
kanapka1234 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 16:42   #5
Anuszka91
Przyczajenie

Thumbs down Dot.: Kosmetyki OBEY YOUR BODY

Firma ma pozytywne komentarze na internecie, ale na mnie ich kosmetyki nie działają najlepiej, ponieważ przesuszają mi skórę ( zarówno krem do twarzy jak i do rąk) peeling ładnie złuszcza naskórek, ale jeśli nie będziesz robić tego małymi partiami to potem ciężko usunąć z twarzy złuszczoną skórę. Kosztują majątek, a nawet nie ma możliwości zwrotu jeśli kosmetyk nie będzie Ci odpowiadał, dodatkowo nie posiadają próbek co dla mnie też jest podejrzane, bo co możesz stwierdzić po tym jak raz posmarują Ci nadgarstek kremem i to w dodatku do twarzy? Panie są przemiłe i układają korzystne promocje i za wszelką cenę chcą Ci wcisnąć jak najwięcej. Może i ich kosmetyki nie są złe i to moja skóra jest jakaś kosmiczna i ich nie toleruje, ale w większości firm możesz zwrócić kosmetyk jeśli okaże się, że Cię uczula itp. pod warunkiem, że nie zużyłaś więcej niż 1/3... tutaj możesz zwrócić kosmetyki jeśli ich nie otwierałaś więc chyba telepatycznie połączę się z kremem i sprawdzę czy mi przypadkiem nie zaszkodzi. Nigdy nie miałam problemów z kremami, a miałam już kosmetyki różnych firm (Lirene, Soraya, AA, Ziaja, Tołpa, Organique). Pomyślałam więc, że spróbuję również kosmetyków tej firmy skoro najwyraźniej moja skóra nie jest nazbyt wrażliwa na zmiany. Dochodzę więc do wniosku, że firma zwyczajnie oszukuje klientki i tyle. Zaznaczam raz jeszcze, to że na mnie tak podziałały nie oznacza, że na innych też będą tak niekorzystnie wpływać. W tym momencie jedyne co mnie denerwuje to to, że płacisz niebotyczne sumy za coś czego nie możesz nawet przetestować, nie wspomną o fakcie iż nie możesz tego zwrócić, więc gdy kosmetyk zawodzi...bum!...zostajes z z niczym.
Anuszka91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 10:14   #6
pestycyda
Zakorzenienie

Także korzystam z kosmetyków tej firmy i faktycznie jest to coś co mogę polecić z czystym sumieniem. Do składów kosmetyków nie można się przyczepić choć bardzo bym chciała. W kremach do twarzy nie ma parafiny- a moja buzia szybko się zapycha, więc to się chwali.

O peelingu do buzi i scrubie do ciała nie będę się rozpisywać, bo działają zjawiskowo. Pochwalę jeszcze maseczkę błotną do twarzy bo mam problemy z trądzikiem i cerą mieszaną. Maska przede wszystkim nie wysusza jak te inne glinkowe. Nakładam raz w tygodniu i robię sobie spa:p po maseczce robię ten peeling żelowy- żadne kosmetyczki mi już nie potrzebne

P.s. Kupowałam we Wrocławiu w Magnolii i mimo marudzenia z cen nie schodzą za to dostałam gratisik
pestycyda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 21:34   #7
Ulgen
Przyczajenie

"Peeling gel" do twarzy - rewelacja. Oczyszcza buzię zjawiskowo i nawilża przy okazji. Kupowałam na e-bay, bo w naszych centrach handlowych są b.drogie.
Ulgen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 14:22   #8
MarilkaWroclaw
Przyczajenie

Kupiłam w Magnolii we Wrocławiu peeling enzymatyczny do twarzy. Działa absolutnie genialnie, nie widziałam jeszcze tak skutecznego peelingu. Cena dość wysoka, bo 190 zł, ale po krótkim marudzeniu z mojej strony dostałam jeszcze dużą tubę bardzo porządnego balsamu do rąk.

Mam zamiar wrócić jeszcze bo peeling z solą morską i olejami, bo po prezentacji działania też jestem zachwycona
MarilkaWroclaw jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości