proszę pomóż - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-02-13, 14:05   #1
jola21
Przyczajenie

proszę pomóż

Chciałabym coś zmienić ale nie wiem co. Wiem, że na pewno nie zetnę włosów i będę nosić okulary. Proszę o pomoc
jola21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-13, 14:16   #2
ANKA20
Wtajemniczenie

GG do ANKA20
Re: proszę pomóż

ale masz świetny kolor oczu, ja tez taki chce Będą pasowały ci na pewno wszelkiej maści szarości i grafity, im ciemniejszy kolor tym bardziej uwypukli się kolor twoich oczu. Również róż, ale chłodny. Co do fryzurki, to może troche taka zadziorna, jak na 3 zdjęciu.
Pozdrawiam Nasze wizażystki na pewno doradzą ci coś do ust, bo widzę, że górna warga jest mniejsza, cierpliwie poczekaj a wszystkiego się dowiesz

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-14, 11:40   #3
Naomi
Raczkowanie

GG do Naomi

Mozesz równierz malowac oczka na czarno ( zadymione) wiesz co mam na mysli? ładnie by ci pasowały. A włosy masz bardzo ładne, też bym ich nie ścinała! Pozdrawiam.
Naomi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-14, 14:18   #4
akara
Raczkowanie

Ja przy upietych wlosach doradzilabym przedzialek z boku i czesc pasm zaczesanych ukosnie na czolo, zeby je troche przyslonic .
Tak poza tym sliczne dziewcze z Ciebie .
Pozesz powiekszyc optycznie gorna warge uzywajac konturowki w kolorze szminki - wyjedz nia delikatnie poza granice gornej wargi.
Z tym zaczesaniem chodzi mi o cos takiego jak na zdjeciu (choc nie dokladnie oczywiscie ).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg szarosci.jpg (63,6 KB, 1 załadowań)
akara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-14, 15:46   #5
jola21
Przyczajenie

Dzięki za radę.
akara napisał(a):
> Ja przy upietych wlosach doradzilabym przedzialek z boku i czesc pasm zaczesanych ukosnie na czolo, zeby je troche przyslonic .
> Tak poza tym sliczne dziewcze z Ciebie .
> Pozesz powiekszyc optycznie gorna warge uzywajac konturowki w kolorze szminki - wyjedz nia delikatnie poza granice gornej wargi.
> Z tym zaczesaniem chodzi mi o cos takiego jak na zdjeciu (choc nie dokladnie oczywiscie ).

akara napisał(a):
> Ja przy upietych wlosach doradzilabym przedzialek z boku i czesc pasm zaczesanych ukosnie na czolo, zeby je troche przyslonic .
> Pozesz powiekszyc optycznie gorna warge uzywajac konturowki w kolorze szminki - wyjedz nia delikatnie poza granice gornej wargi.
> Z tym zaczesaniem chodzi mi o cos takiego jak na zdjeciu (choc nie dokladnie oczywiscie ).

akara napisał(a):
Stary 2004-02-14, 15:48   #6
jola21
Przyczajenie

Mam jeszcze za krótką grzywkę ale jeszcze trochę cierpliwości, denerwują mnie moje zakola ale jakoś sobie radę
akara napisał(a):
Stary 2004-02-14, 17:17   #7
Camilla
Zakorzenienie

Cześć.
Ja może jeszcze dodam, że jeśli bedziesz miała w okularach szkła "-" to powinnaś tak podkreślić oczy żeby były większe np. jasne cienie do oczu + kreska kredką do oczu wykonana tusz przy lini rzęs,może być lekko roztarta, gdyż szkła te optycznie zmniejszają oko. Jeśli zaś będziesz nosić + to wtedy np. maluj kreseczkę w wewnętrznej części oka, albo w ogóle zrezygnuj z kresek i maluj oczka ciemnymi cieniami do powiek.
Pozdrawiam
Kamila

jesteśmy razem

Camilla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-14, 17:56   #8
jola21
Przyczajenie

Dzięki za radę pozdrawiam
Stary 2004-02-16, 17:57   #9
Smalnika_mk
Raczkowanie

Wyślij wiadomość przez ICQ do Smalnika_mk GG do Smalnika_mk

Ja skorygowałabym u Ciebie Twoje niesymetryczne usta a mianowicie górną wargę, ponieważ jest dużo węższa od dolnej to potraktowałabym ją korektorem dobranym do naturalnej karnacji i dokładnie roztarłabym granicę miedzy korektorem a podkładem. KOnturówką obrysowałabym pożądany krztałt i wypełniłabym go pomadką. Nie polecam ciemnych szminek. Możesz tez stosować transparentne błyszczyki. Pamiętaj że przy takiej korekcji niezbędne sa poprawki w ciągu dnia więc nie zapominaj zabrać ze sobą szminki jeżeli gdzieś wychodzisz. Ogólnie jestes śliczna a na Twoje włoski nałożyłabym jeszcze pasemka dość jasne nawet platynowe, ale nie dużo tak by Cię trochę rozświetliły. MOżesz też odważnie podkreślać oczy bo są piękne, ale wtedy tylko błyszczyk na ustach i nic więcej. I rzeczywiście , nie ścinaj ich.
Smalnika_mk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-23, 02:56   #10
Liluu
Raczkowanie

GG do Liluu

Co do wlosow, mozesz je urozmaicic jasniejszymi pasmami. Troche wyregulowalabym brwi, masz piekne duze oczy, powinnac je bardziej akcentowac. Jako przyklad przesylam zdjecia Debry Messing, na pierwszy rzut oka bardzo jestes do niej podobna.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg debra30.jpg (51,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg debra32.jpg (38,4 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg debra89.jpg (42,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg debra102.jpg (121,8 KB, 0 załadowań)
Liluu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-23, 10:41   #11
Sam
Zadomowienie

Witaj
Wszystkie uwagi dziewczyn sa trafne
Włosków nie ścianja bo są bardzo fajne - jezeli przypadkiem stawałyby sie nisforne polecam szampony i odżywki kerastase 9do kupiwnia w salonach fryzjerskich). ładnie by Ci było w rozpuszczonych włosach - takich własnie troszke natroszonych (jak na zdjeciu przesłanym przez ANKE nr 3).
Jeżeli chcesz zmienic nieco kolorek włosów to tylko naturalne pasemka/baleyage - np. wda tony jasniejnsze od naturalnego koloru włosów (zadnych czerwieni itp).
Usta możesz skorygowac podkładem i kredką, rysujac kreske nieco ponad górna wargą lub możesz zmiejszyć dolną.

pzdr
Sam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nk0905.jpg (21,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nk2.jpg (29,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sjp209.jpg (23,4 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ap222.jpg (20,6 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ashley085.jpg (30,6 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg danielle031.jpg (44,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg elizabeth26.jpg (34,0 KB, 2 załadowań)
Sam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-23, 17:13   #12
jola21
Przyczajenie

Dziękuję za radę, brwi mam już unormowane a balejaż miałam tylko mi zszedł ale zamierzam sobie zrobić znowu tego lata bo bardzo ładnie się prezentował. Obecnie mam włosy pofarbowane na czekoladę i mimo mojej jasnej karnacji dobrze się prezentują. Nie wiem jednak jak dobrze nakładać cienie
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości