Minera造 kt鏎e pogorszy造 mi cere - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-03-15, 11:23   #1
jolkas1paula
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 308

Minera造 kt鏎e pogorszy造 mi cere

otoz niestety nie wiem jak to mozliwe moze powie mi ktos bardziej obeznany, ze mineraly potrafia jednak pogorszyc stan cery, tak bylo u mnie w przypadku annabelle minerals czego bardzo zaluje bo wszytsko jest w nich na plus, stosuje je od pponad pol roku i wlasnie najgorszy sgtan cery zauwazylam po formule kryjacej, neistety matujaca tez zapycha mnie ale po pewnym czasie, dlaczego tak sie dzieje ze sklad niby przyjazny dla skory a jednak zapycha(cere mam mieszana, sklonna do zapychania) czy ktos z was tez tak mial? aha i dodam ze annabell zaczela mnie zapychac dppiero po zastosowaniu formuly kryjacej
jolkas1paula jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-22, 08:23   #2
Anadiyaa
BAN sta造

Wiadomo軼i: 19
Dot.: Minera造 kt鏎e pogorszy造 mi cere

Zdarza si i tak
Anadiyaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-22, 22:10   #3
jolkas1paula
Raczkowanie

nie pojmuje tego jak podklad AM ktory ma sklad krotki zapycha cere? nie chce siac paniki no ale uzywalam chociazby sephory pseudo minerala i buzie mialam piekna, a kurcze po AM (mam je odkad wyszly na swiat) jest coraz gorzej;/ patrze po ich stronkach nie maja zandych certyfikatow kurcze,ktos tez tak mial z nimi??? smutno mi bo bardzo mi pasowaly pod wzgledem koloru,wytrzymalosci,ceny i dostepnosci,ech;/
Stary 2013-03-23, 00:01   #4
Lorri
Moderator

Wiadomo軼i: 3 040

Cytat:
Napisane przez jolkas1paula Poka wiadomo嗆
nie pojmuje tego jak podklad AM ktory ma sklad krotki zapycha cere? nie chce siac paniki no ale uzywalam chociazby sephory pseudo minerala i buzie mialam piekna, a kurcze po AM (mam je odkad wyszly na swiat) jest coraz gorzej;/ patrze po ich stronkach nie maja zandych certyfikatow kurcze,ktos tez tak mial z nimi??? smutno mi bo bardzo mi pasowaly pod wzgledem koloru,wytrzymalosci,ceny i dostepnosci,ech;/
Ka盥y kosmetyk wprowadzany na rynek UE musi by przebadany i oceniony przez specjalist pod wzgl璠em bezpiecze雟twa. Nie stosuje si 瘸dnych certyfikat闚, chyba 瞠 masz na my郵i ekocertyfikaty. AM wysy豉這 nawet skany dokument闚 do jednej z Wiza瘸nek (klik), tak瞠 nie ma powod闚, aby martwi si jako軼i surowc闚.

Owszem, zdarza si, 瞠 minera造 "zapychaj". Niekt鏎e formu造 mog mie wi瘯szy potencja pod tym wzgl璠em ni inne. Z mojego do鈍iadczenia wynika, 瞠 problem dotyczy zw豉szcza formu kremowych, ci篹kich, daj帷ych b造sk ju na starcie. Ale nie tylko, ka盥y podk豉d przytrzymany zbyt d逝go na twarzy powoduje u mnie zanieczyszczenie por闚 +/- drobne krostki. Podk豉dy bogate w mik potrafi spowodowa wysyp bardzo szybko po na這瞠niu. By mo瞠 "zapychanie" jest efektem mieszania si sebum i minera堯w. By mo瞠 ostre drobinki miki dzia豉j dra積i帷o na mieszki. Mo積a si tylko domy郵a. Grubo嗆 warstwy podk豉du te mo瞠 mie znaczenie (oczywi軼ie im mniej, tym lepiej).

Je郵i podk豉d Ci ewidentnie szkodzi, to nie ma si co zastanawia. Trzeba szuka innego.
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb
Rabat 10% na pierwsze zam闚ienie w sklepie iHerb z kodem: ZNV390

Ta reklama pokazywana jest pod 3 040 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
Lorri jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-23, 12:00   #5
jolkas1paula
Raczkowanie

bardzo dziekuje za odpowiedz,nie znam sie dlatego pytam ale bardzo mi pomoglas czyli wychodzi na to ze lepiej suchy podklad? fakt ten kryjacy jest bardziej kremowy i pewnie dlatego zapycha. lily lolo byl taki suchawy dla mnie ale efekt sredni;/ teraz zamowilam meow i barefaced zobaczymy jak one sie sprawdza.
Stary 2013-03-23, 16:05   #6
Kleik
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 191

A ja si tak zastanawiam czy minera造 mog mie z造 wp造w na rozszerzanie i zanieczyszczanie por闚. Przy drogeryjnych podk豉dach by mo瞠 tego po prostu nie widzia豉m, bo nigdy nie mia豉m problem闚 z uwidocznionymi przez podk豉d porami, a przy u篡waniu minera堯w jest to wielki problem. Na dodatek bez podk豉du sk鏎a te ma olbrzymie te pory i bardzo brudne, wygl康a na tak "rozpulchnion". Wydaje mi si, 瞠 przed regularnym u篡waniem kosmetyk闚 mineralnych tego nie by這. Czasem si zastanawiam czy sobie nie鈍iadomie bardziej nie szkodz?
Kleik jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-25, 22:56   #7
Lorri
Moderator

Cytat:
czyli wychodzi na to ze lepiej suchy podklad? fakt ten kryjacy jest bardziej kremowy i pewnie dlatego zapycha. lily lolo byl taki suchawy dla mnie ale efekt sredni;/ teraz zamowilam meow i barefaced zobaczymy jak one sie sprawdza.
Odno郾ie korelacji kremowo軼i i zapychania to tylko moja obserwacja. Moja cera generalnie lepiej si dogaduje z "suchymi" podk豉dami (mog poleci Meow FF). Jak b璠zie u Ciebie - sama si przekonasz.

Cytat:
Napisane przez Kleik Poka wiadomo嗆
A ja si tak zastanawiam czy minera造 mog mie z造 wp造w na rozszerzanie i zanieczyszczanie por闚. Przy drogeryjnych podk豉dach by mo瞠 tego po prostu nie widzia豉m, bo nigdy nie mia豉m problem闚 z uwidocznionymi przez podk豉d porami, a przy u篡waniu minera堯w jest to wielki problem. Na dodatek bez podk豉du sk鏎a te ma olbrzymie te pory i bardzo brudne, wygl康a na tak "rozpulchnion". Wydaje mi si, 瞠 przed regularnym u篡waniem kosmetyk闚 mineralnych tego nie by這. Czasem si zastanawiam czy sobie nie鈍iadomie bardziej nie szkodz?
Ka盥y podk豉d mineralny daje u Ciebie taki efekt?

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2013-03-25 o 23:00
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb

Ta reklama pokazywana jest pod 3 040 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
Stary 2013-03-26, 10:37   #8
Kleik
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 191

Cytat:
Napisane przez Lorri Poka wiadomo嗆
Ka盥y podk豉d mineralny daje u Ciebie taki efekt?
Tak. Testowa豉m Meow- wszystkie formu造, BareFaced, Amilie, Lumiere Cashmere i VV, Lauress te wszystkie formu造 poza Sassy, Lucy Light, EDM - ale to by豉 tragedia, lampa od razu po na這瞠niu, Annabelle Minerals matuj帷 i kryj帷, (ta formu豉 przez jaki czas nie wchodzi豉 w pory, czym by豉m zachwycona, niestety potem mnie zapcha豉, spr鏏owa豉m matuj帷ej, p騧niej zn闚 kryj帷ej i teraz ju w pory wchodzi) Nie wykluczam, 瞠 ja robi co 幢e, ale testuj na r騜nych kremach, z r騜nymi primerami i podk豉dy wchodz w pory i mam wra瞠nie, 瞠 je rozpychaj... Z drugiej strony nie bardzo chcia豉bym wraca do tradycyjnych podk豉d闚.
Kleik jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-26, 14:59   #9
jolkas1paula
Raczkowanie

Wx吉IE DOWIEDZIAxM SI 浩 DWUTLENFK TYTANU ZAPYCHA I PODRA烤IA JEJU TO JAK TO WKO哸U JEST Z TYMI MINERAxMI ?
Stary 2013-03-26, 15:40   #10
Lorri
Moderator

W testach na uszach kr鏊iczych (bardziej podatne na komedogenno嗆 ni sk鏎a ludzka) nie stwierdzono tworzenia si zask鏎nik闚 pod wp造wem wype軟iaczy i pigment闚 mineralnych, takich jak talk, kaolin, dwutlenek tytanu, tlenki 瞠laza. Stearyniany cynku i magnezu w po陰czeniu z kwasami t逝szczowymi mog przeciwdzia豉 ich komedogennemu dzia豉niu.

J. E. Fulton, Comedogenicity and irritancy of commonly used ingredients in skin care products, J. Soc. Cosmet. Chem. 1989, 40(6)
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb

Stary 2013-03-26, 21:12   #11
jolkas1paula
Raczkowanie

Bar do dzi瘯uje za uspokojenie mnie : ) lorri 郵fdz twe wpisy ichyl czo豉 dla twej wiedzy. Bardzo ci prosz aby napisa豉 w skr鏂e czego u篡wasz w piel璕nacji cery? Wiem 瞠 oleje z hu ci zapychaj jak i mnie . I jaki podk豉d polecasz ?

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

PRZEPRASZAM ZA BRAI POLSKICI LITER PISZ z TABLETA
Stary 2013-03-27, 11:14   #12
joannanowa8019
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

nie wiem teraz czy kupic kosmetyki tej marki?
joannanowa8019 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-27, 17:00   #13
nandadevir
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 154

Cytat:
Napisane przez joannanowa8019 Poka wiadomo嗆
nie wiem teraz czy kupic kosmetyki tej marki?
Je郵i masz t逝sta cer to spr鏏owa豉bym z Amilie, s podobno bardziej suche, mniej kremowe. Maj te pr鏏ki w niskich cenach ok 2 z, bo cena annabelle to z tego co pami皻am 7,50. Ka盥y misi przetestowa na sobie, jednym bardzo odpowiada Annabelle, mi np a innym nie.
nandadevir jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-27, 17:56   #14
Lorri
Moderator

Jolkas1paula, odpowiem na pw.
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb

Stary 2013-03-30, 09:55   #15
dacn
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 557

Hmmm nie wiem czy cz窷 tego "zapychania" nie siedzi w naszej g這wie.
Zanim zacz窸am 鈍iadom piel璕nacje i makija minera豉mi mia豉m zanieczyszczon cer, t逝st z wieloma niespodziankami mniejszymi lub wi瘯szymi, ale zawsze. Traktowa豉m to jak nieprzyjemny stan ale normalny.
Zaraz po zmianie piel璕nacji i kolor闚ki nast徙i sza, znaczna poprawa cery ale i zwi瘯szenie moich oczekiwa teraz ka盥y pryszcz to niespodzianka, wr鏬 i pow鏚 do analizy wszystkiego co na twarz na這篡豉m.

Kolejna sprawa, raz nie zmy豉m makija簑, mia豉m tylko podk豉d i r騜- rano na twarzy masakra! Tak 瞠 mo瞠 pogorszenie cery wynika z niewystarczaj帷ego demakija簑?
dacn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-30, 12:22   #16
Lorri
Moderator

Cytat:
Napisane przez dacn Poka wiadomo嗆
Hmmm nie wiem czy cz窷 tego "zapychania" nie siedzi w naszej g這wie.
Zanim zacz窸am 鈍iadom piel璕nacje i makija minera豉mi mia豉m zanieczyszczon cer, t逝st z wieloma niespodziankami mniejszymi lub wi瘯szymi, ale zawsze. Traktowa豉m to jak nieprzyjemny stan ale normalny.
Zaraz po zmianie piel璕nacji i kolor闚ki nast徙i sza, znaczna poprawa cery ale i zwi瘯szenie moich oczekiwa teraz ka盥y pryszcz to niespodzianka, wr鏬 i pow鏚 do analizy wszystkiego co na twarz na這篡豉m.

Kolejna sprawa, raz nie zmy豉m makija簑, mia豉m tylko podk豉d i r騜- rano na twarzy masakra! Tak 瞠 mo瞠 pogorszenie cery wynika z niewystarczaj帷ego demakija簑?
Widz, 瞠 zgadzasz si ze mn. R闚nie uwa瘸m, 瞠 czynnik psychologiczny odgrywa znacz帷 rol w postrzeganiu kosmetyk闚/substancji kosmetycznych jako "zapychaj帷ych".

Co do drugiej kwestii - u mnie jest to na pewno zwi您ane z przet逝szczaniem cery. Je郵i np. zostawi minera造 na twarzy na noc i pozwol im si swobodnie miesza z sebum, rano efekt jest bardzo nieciekawy. Nie wyobra瘸m sobie te zmywania makija簑 samym micelem czy innym kosmetykiem, bez u篡cia wody. Mo瞠 osobom o g豉dkiej cerze to wystarcza. Przy mojej porowatej nie mog liczy na dok豉dne oczyszczenie tak metod bez nadmiernego tarcia.
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb

Stary 2013-03-30, 12:41   #17
jolkas1paula
Raczkowanie

zgadzam sie z tym! wczesniej no coz wyszlo cos i tylew a teraz jest buzia super i nagle cos sie dzieje i szal a moze to a moze tamto a moze cos zjadlam:P psychika bardzo wplywa na wiele rzeczy na wyglad rowniez
Stary 2013-04-17, 20:23   #18
panna lucy
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 255

jolkas1paula, pami皻am Ci z forum Anabelle Minerals... Zakupi豉m sobie pr鏏ki ich podk豉du i jakie by這 moje zdziwienie, gdy okaza這 si, 瞠 zamiast polepszy- pogarszaj. Bardzo 瘸這wa豉m, bo przez pierwsze dni by豉m naprawd zadowolona z efekt闚- wygl康a豉m 鈍ie穎, naturalnie, odcienie idealnie stopi造 si ze sk鏎. Niekt鏎e z dziewczyn wypowiada造 si, 瞠 Meow nale篡 do tych podk豉d闚 mineralnych, o kt鏎ym jeszcze nikt tu podobno nie napisa, 瞠 zapcha pory. A jednak, tu podobnie jak z anabelle. Najpierw mia豉m wra瞠nie, 瞠 nie pogarsza stanu cery. Im d逝瞠j jednak "nosi豉m" na sobie ten podk豉d, tym by這 gorzej. Zmywa豉m go i twarz by豉 gorsza, ni przed jego u篡ciem.
Szczerze m闚i帷, bardzo si rozczarowa豉m kosmetykami "naturalnymi"- olejek z BU w po陰czeniu z eksperymentami z AM wyrz康zi mi powa積 krzywd. Teraz jeszcze baczniej przygl康am si sk豉dom produkt闚, krew mnie zalewa, jak widz jakiekolwiek oleje czy gliceryn (mam podejrzenie, 瞠 ona te mnie zapycha). Aktualnie zmieni豉m znowu piel璕nacj, przerzuci豉m si na Cetaphil no i ci庵le lecz te zask鏎niki zamkni皻e, kt鏎ych przysporzy造 mi moje ekscesy kosmetyczne. Popad豉m chyba w paranoj, boj si czegokolwiek u篡wa. Stroni od podk豉du, pudru. Skusi豉m si ostatnio na Pharmaceris matuj帷y, kt鏎y wcale matuj帷ym nie jest, dodatkowo wygl康a na mojej twarzy r騜owo i przez to 幢e si prezentuje.
Chcia豉bym wiedzie, co zrobi, 瞠by nie pogarsza stanu cery, ale wygl康a zawsze promiennie, tak po prostu. Chodzi mi o podk豉d, kt鏎y b璠zie si dobrze sprawowa na cerze mieszanej, z du膨 (ju teraz to wiem!) sk這nno軼i do zapychania, przet逝szczaj帷 si w strefie T, g堯wnie na nosie i brodzie. A pisz to akurat tutaj, bo wpad豉m w豉郾ie na Was, dziewczyny. Jestem ciekawa, jolkas1paula, jak dalej potoczy豉 si Twoja przygoda z minera豉mi? I wielka pro軸a do Lorri- czytam Twoje posty i ak jak wi瘯szo嗆 pewnie z nas tutaj chyl czo豉 przed Twoj wiedz biochemiczn. Chcia豉bym, tak jak jolkas1paula, aby podzieli豉 si ze mn tym, jak piel璕nujesz swoj cer i jakich kosmetyk闚 do makija簑 u篡wasz? Z Twoich post闚 wnioskuj, 瞠 mamy podobnie problematyczn cer... By mo瞠 takie informacje przyda造by si i mnie. B璠 wdzi璚zna ogromnie
panna lucy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-18, 10:16   #19
jolkas1paula
Raczkowanie

wiec powiem tylko tye mialam to samo, nigdy nie mialam alergii czy czego takiego, a tu nie dosc ze zamkniete zaskorniki to jeszcze jakies dziwnie zaczerwieniona twraz(po hydrolacie oczarowym) serum lemon dla mnie porazka totalna(piekaca twarz) maslo jojoba rowniez zapchalo no a juz nie mowiac o przekletych annabell:/ sama mam problem nie wiem juz co nakladac na twarz stronie od caprylic a on jest w polowi kosmetykow mnie meow doslownie splywa z twarzy nigdy czegos takiego nie widzialam. obecnie testuje barefaced sa super jezeli chodz o twralosc, krycie i naturalny wyglad ale ciagle boje sie ze pogorsza buzie. wtedy nie wiem co bede uzywala rok temu stosowalam kremu babydream zielonego (nie ma go juz) i MAC fix studio i nie mialam krostki ponad pol roku! a jakos one do naturalnych nienalezaly!

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

dodam jeszcze ze teraz mam oko na zel z flos leku nagietkowy, a co do podkladow to nie ma niestety bladego pojecia;/ a jezeli chodzi o oleje (konopny)tez go nie uzywam bo niepotrafie chyba go dawkowac i chyba to robi "zle" mojej twarzy. dolaczam link ktory SWIETNIE przedstawil moje poroblemy z cera i ujal w paru punktach czego sie wystrzegac chociaz mam cere mieszana to jednak swietnie przedstawia co szkodzi mojej cerze http://mazidla.com/biblioteka-mazide...ielgnacja.html
Stary 2013-04-18, 15:34   #20
lilianatoja2
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 561

Mo瞠 nie w temacie, ale prosz zwracajcie dziewczyny uwag na to jak piszecie - bo posta powy瞠j nie idzie przeczyta (najlepiej wrzu熯ie go najpierw do Word, a potem dopiero na Wiza)
lilianatoja2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-18, 16:40   #21
jolkas1paula
Raczkowanie

ok,sorrki spieszylam sie a chcialam komus odpisac bo byc moze czekal na odpowiedz, poza tym to chyba nie szkola wiec bez przesady,mysle ze osoba zrozumiala o co chodzilo a skoro tak bardzo komus przesadza niepisanie polsich znakow to moze z pretensami do komos technicznego niech program poprawia bledy.
Stary 2013-04-18, 19:33   #22
panna lucy
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 255

Cytat:
wi璚 powiem tylko tye mialam to samo, nigdy nie mialam alergii czy czego takiego, a tu nie dosc ze zamkniete zaskorniki to jeszcze jakies dziwnie zaczerwieniona twraz(po hydrolacie oczarowym) serum lemon dla mnie porazka totalna(piekaca twarz) maslo jojoba rowniez zapchalo no a juz nie m闚iac o przekletych annabell:/ sama mam problem nie wiem juz co nakladac na twarz stronie od caprylic a on jest w polowi kosmetykow mnie meow doslownie splywa z twarzy nigdy czegos takiego nie widzialam. obecnie testuje barefaced sa super jezeli chodz o twralosc, krycie i naturalny wyglad ale ciagle boje sie ze pogorsza buzie. wtedy nie wiem co bede uzywala rok temu stosowalam kremu babydream zielonego (nie ma go juz) i MAC fix studio i nie mialam krostki ponad pol roku! a jakos one do naturalnych nienalezaly!

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

dodam jeszcze ze teraz mam oko na zel z flos leku nagietkowy, a co do podkladow to nie ma niestety bladego pojecia;/ a jezeli chodzi o oleje (konopny)tez go nie uzywam bo niepotrafie chyba go dawkowac i chyba to robi "zle" mojej twarzy. dolaczam link ktory SWIETNIE przedstawil moje poroblemy z cera i ujal w paru punktach czego sie wystrzegac chociaz mam cere mieszana to jednak swietnie przedstawia co szkodzi mojej cerze http://mazidla.com/biblioteka-mazide...ielgnacja.html
Dzi瘯uj za odzew, jolkas1paula
Hm. No w豉郾ie, w豉郾ie: te oleje. Tu, na mazid豉ch te pisz o tym, 瞠 powinno si stosowa oleje w piel璕nacji... Przy jednej z wizyt w gabinecie kosmetycznym, te us造sza豉m, 瞠 oleje to cudowna sprawa. No najwyra幡iej nie dla mnie. Hydrolat oczarowy te mam, niebawem sko鎍z pierwsze opakowanie i w sumie musz powiedzie, 瞠 dzia豉 na mnie jak toniki, kt鏎ych u篡wa豉m, czyli sprawia, ze twarz jest przez moment troch zaczerwieniona i wydaje mi si, 瞠 gorzej wygl康a, ni przed u篡ciem Na serum lemon te si czai豉m, ale po przygodzie z olejkiem z drzewa herbacianego do mycia, niby stworzonego dla takiej cery jak moja, zrezygnowa豉m. Zreszt przegl康am uwa積ie posty dziewczyn w biochemicznym kwc etc. Stwierdzi豉m, 瞠 straty zn闚 mog by gorsze ni zyski.
Ci庵le stosuj Duac, to ju chyba moje uzale積ienie i pewnie nie powinno tak by. U篡wam te od czasu do czasu kremu z serii DLA na noc z AHA (cera tr康zikowa); w sumie ten na dzie 鈔ednio lubi, bo ma這 matowi, kiedy cera jest w normalnym stanie i jednocze郾ie kiepsko nawil瘸, gdy jest przesuszona ma軼i. Dodatkowo oba- na dzie i na noc- zawieraj olejek jojoba, do kt鏎ego te jestem ju sceptycznie nastawiona. A tak w og鏊e, to pewnie znowu polec na mikrodermabrazj, chyba nie wytrzymam... Zawsze tak si to ko鎍zy- potrafi sobie odm闚i wielu rzeczy, 瞠by m鏂 wygl康a tak, by samej siebie si nie wstydzi. Pr鏏owa豉 kiedy jaki zabieg闚 u kosmetyczki? A co do Meow- faktycznie, zachowuje si dziwnie. Dzisiaj zmiesza豉m swoje pr鏏ki Manxa, kolor wyszed nawet, nawet. By豉m strasznie ciekawa, jak zachowa si przy takim s這鎍u. Mimo na這瞠nia kremu DLA, jak zwykle, w niekt鏎ych partiach pojawi豉 si susza. Znowu to dziwne uczucie nieco zatalkowanej twarzy no i brak ukrycia por闚. Jak wr鏂i豉m wieczorem, podk豉d najlepiej wygl康a chyba na nosie- nos zawsze mi si b造szczy, a Meow to nieco ograniczy.
No. Ale si rozpisa豉m, jak zwykle. Ale szlag mnie po prostu trafia, kiedy widz, jak osoby, kt鏎e nie dbaj o swoj sk鏎 w szczeg鏊ny spos鏏, nie maj minimalnego poj璚ia o sk豉dach, kupuj co popadnie, nie czyszcz przybor闚 do makija簑 i trzymaj je w 豉zience, przy samym wc, ot tak sobie, ciesz si nieskaziteln cer... (tak, tak, znam takie!) Ech.

Edytowane przez panna lucy
Czas edycji: 2013-04-18 o 19:37
panna lucy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-19, 14:33   #23
jolkas1paula
Raczkowanie

doskonale ie rozumiem byc moze mamy podobna cere i kolor (tez mam manxa) manx dzis polecial do kosza no to co robi z twarza to jakas porazka,schodzi miejscami,wlazi strasznie w pory strasznie! ja teraz uzywam na noc kremu z kolorowki z liposomami do tardzikowej (olej z pachnotki,tamanu i lniany,wszytskie do cery sklonnej do zapychania) a na dzien zel z nagietka i problem z mineralami no, teraz mam pixie bo barefaced bardzo widac jak jest cieplo ciastoli sie troche. a chyba kupie wkoncu podklad ten z LRP do cery suchej i bardzo suchej. olej jojoba i arganowy mnie tak zapchal ze szok!
Stary 2013-11-11, 18:38   #24
Kimiko666
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 534

Cytat:
doskonale ie rozumiem byc moze mamy podobna cere i kolor (tez mam manxa) manx dzis polecial do kosza no to co robi z twarza to jakas porazka,schodzi miejscami,wlazi strasznie w pory strasznie! ja teraz uzywam na noc kremu z kolorowki z liposomami do tardzikowej (olej z pachnotki,tamanu i lniany,wszytskie do cery sklonnej do zapychania) a na dzien zel z nagietka i problem z mineralami no, teraz mam pixie bo barefaced bardzo widac jak jest cieplo ciastoli sie troche. a chyba kupie wkoncu podklad ten z LRP do cery suchej i bardzo suchej. olej jojoba i arganowy mnie tak zapchal ze szok!
Z olejami trzeba uwaa i bada jak kazdy z osobna dzia豉, na mnie tamanu dzia豉 pocz徠kowo dobrze wiec jak pare razy nalozylam na noc na twarz to zrobi mi mini masakre (pe軟 gul itp) - ale miejscowo/punktowo na niespodzianki sprawdza si znakomicie ^^ wiec wg mnie to tezmetoda pr鏏 i b喚d闚 z wnikliw obserwacj jak nasza sk鏎a reaguje.

A stosujesz primery jakie? I jaki krem/filtr pod minera造?
Bo np u mnie minera造 bez zadnego primera to po godzince katastroofffa a jak cos pod naloze to wszystko gra i sie dobrze nosi

Kimiko666 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-01-18, 13:41   #25
Kornka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 692

Ja niestety po AM te mia豉m problem, ale tylko z podk豉dami - bardzo wysusza造 mi sk鏎. R騜e te nie s dla mnie, s za suche jakie, ale za to korektor najja郾iejszy s逝篡 mi ju od roku, mieszam go z Lily Lolo i jest git.
Kornka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-23, 12:53   #26
lenaa88
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15

Witajcie dziewczyny
Pisze w tym watku bo nie chce zakladac osobnego. Czy zdarzylo sie wam tak ze po uzyciu kosmetyku mineralnego zauwazylyscie zapychanie?
Mam ogromny problem z rozami i bronzerami. Zauwazylam ze te kosmetyki zapychaja mi cere dokladnie w miejscach ich nalozenia. I wieczorem mam kilka malutkich czerwonych mini pryszczy np na kosciach policzkowych. Probowalam joppa Annabelle minerals i meow cosmetics. Podkladu meow uzywam codziennie wiec nie rozumiem dlaczego bronzer i roz powoduja takie problemy Spotkalyscie sie z czyms takim?

Edytowane przez lenaa88
Czas edycji: 2014-05-23 o 12:55
lenaa88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-06-16, 21:09   #27
Claire91
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 755

Cytat:
Napisane przez lenaa88 Poka wiadomo嗆
Witajcie dziewczyny
Pisze w tym watku bo nie chce zakladac osobnego. Czy zdarzylo sie wam tak ze po uzyciu kosmetyku mineralnego zauwazylyscie zapychanie?
Mam ogromny problem z rozami i bronzerami. Zauwazylam ze te kosmetyki zapychaja mi cere dokladnie w miejscach ich nalozenia. I wieczorem mam kilka malutkich czerwonych mini pryszczy np na kosciach policzkowych. Probowalam joppa Annabelle minerals i meow cosmetics. Podkladu meow uzywam codziennie wiec nie rozumiem dlaczego bronzer i roz powoduja takie problemy Spotkalyscie sie z czyms takim?
Ja sporadycznie stosuj r騜e, ale jak nak豉dam mam dok豉die taki problem jak ty.Policzki, kt鏎e s normalne , nie ma na nich tr康ziku, wystarczy pomalowa ro瞠m i potem mam tam pryszcze.
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Kosmetyki mineralne

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-06-16 21:09:47

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:21.