Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-02-19, 10:21   #3091
aeternitas4
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

Dziewczyny, bardzo chcia豉bym zrobi encanto na w這skach, jednak zastanawia mnie jedna kwestia. Po zrobieniu zabiegu (za堯禦y po kilku tygodniach) czy w這sy nie s obci捫one t keratyn, przez co s oklapni皻e i ulizane? Oraz czy szybciej si przet逝szczaj?
aeternitas4 jest offline  
Stary 2014-02-19, 11:00   #3092
xxolciaxx
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 79

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka wiadomo嗆
a ty dalej o tym 瞠 szampon ma by od篡wczy szampon jest po to jak ju dziewczyny pisa造 瞠by wymy , wyczy軼i a nie od篡wi od tego s od篡wki czy maski
Je瞠li nie jeste鄉y dla ciebie wiarygodne to po co si nas radzisz
wi瘯szo嗆 z nas te ju od bardzo dawna k豉dzie keratyn wi璚 chyba wiemy z w豉snego do鈍iadczenia
yyy chyba troszk nie doczyta豉:
".a co do szamponu to my郵 tak samo, bo je郵i zastosuje si dobr mask czy od篡wk, to to ma za zadanie wyg豉dzi/poskromi nasze w這sy"

tamto, 瞠 Babydream nie jest od篡wczy i dlatego si nie nadaje to pisa豉m ju wcze郾iej, 瞠 TO NIE MOJE SΜWA..wi璚 nie rozumiem tego naskoku..

ps. radzi豉m si w sprawie alkoholu i pochodnej soli w masce, szampon闚 z sls/sles i sol i tak nie mam zamiaru u篡wa..

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka wiadomo嗆
szczerze powiem, 瞠 mi by by這 szkoda 篡cia na analizowanie kt鏎e kosmetyki mog u篡wa ze wzgl璠u na keratyn to w這sy maj by dla nas, a nie my dla nich
no ale, 瞠 ma to by og鏊nie dobre dla w這s闚 to na razie si dostosowuj ale tylko co do szamponu, bo z maski nie zamierzam rezygnowa,du穎 dobrego ma to na jaki tam mankament mog przymkn望 oko
Stary 2014-02-19, 11:06   #3093
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 504

Cytat:
Napisane przez aeternitas4 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, bardzo chcia豉bym zrobi encanto na w這skach, jednak zastanawia mnie jedna kwestia. Po zrobieniu zabiegu (za堯禦y po kilku tygodniach) czy w這sy nie s obci捫one t keratyn, przez co s oklapni皻e i ulizane? Oraz czy szybciej si przet逝szczaj?
ja encanto robi豉m 2tyg temu i w這sy nadal mam przyklapni皻e i szybciej si przet逝szczaj. Umyte rano wieczorem s ju niewyj軼iowe. A przed encanto wytrzymywa造 r闚n dob lub wi璚ej.
Ale i tak nie 瘸逝j bo mam teraz mega g豉dkie i b造szcz帷e w這ski

Panna M這da'13

hennowanie od: maj 2015

goldika jest offline  
Stary 2014-02-19, 12:36   #3094
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 019

Cytat:
Niestety, przynajmniej u mnie przez 2 tyg po zabiegu mam mega przyklap, ale p騧niej to mija Normalnie myj w這sy co 3-4 dni, a przez te dwa tygodnie musz my co 2 dni. A te 2 tygodnie mo積a jakos prze篡, p騧niej wszystko wraca do normy a w這ski s proste dalej
Stary 2014-02-19, 12:39   #3095
pam5
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 71

Aby unikn望 efektu "przylizania" warto robi par centymetr闚 od sk鏎y. Nie zmywam te w og鏊e od篡wki(nawet w 50%). Efekt od篡wienia i prostowania z ka盥ym zbiegiem utrzymuje si u mnie d逝瞠j. Szampon闚 i od篡wek "po"u篡wam zawsze tych samych co przed zabiegiem. Jednak po zastosowaniu po raz czwarty keratynki encanto zauwa篡豉m jakby w這sy zacz窸y mi si troszk kruszy?! ....mo瞠 s teraz przeproteinowane? Jak my郵icie dziewczyny?
pam5 jest offline  
Stary 2014-02-19, 13:10   #3096
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pam5 Poka wiadomo嗆
Aby unikn望 efektu "przylizania" warto robi par centymetr闚 od sk鏎y. Nie zmywam te w og鏊e od篡wki(nawet w 50%). Efekt od篡wienia i prostowania z ka盥ym zbiegiem utrzymuje si u mnie d逝瞠j. Szampon闚 i od篡wek "po"u篡wam zawsze tych samych co przed zabiegiem. Jednak po zastosowaniu po raz czwarty keratynki encanto zauwa篡豉m jakby w這sy zacz窸y mi si troszk kruszy?! ....mo瞠 s teraz przeproteinowane? Jak my郵icie dziewczyny?
Zale篡 jak d逝gie masz odst瘼y pomi璠zy zabiegami. Je瞠li kilku-tygodniowe to mog造 si przeproteinowa.
A cz瘰to obcinasz ko鎍闚ki? Mo瞠 po prostu ju kwalifikuj si do 軼i璚ia i dlatego tak si dzieje
Stary 2014-02-19, 17:52   #3097
moniczka_90
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 967
Wpisy w blogu: 4

Dziewczyny gdzie za 3 tygodnie kole瘸nka wr鏂i z urlopu i zrobi mi keratyn dla tych co nie wiedz to pracuj w salonie Lovely Look i wko鎍u b璠 mia豉 robion nasz keratyn b璠 mia豉 w ko鎍u jakie por闚nanie z Encanto
moniczka_90 jest offline  
Stary 2014-02-19, 18:40   #3098
Linka1984
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 202

Cytat:
Ja robilam w niedziele,normalnie myje co 2-3 dni,minelo 3 a wlosy nadal swie瞠 :-D odzywki w ogole nie sp廡kalam

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

3690 gram szcze軼ia <3
Linka1984 jest offline  
Stary 2014-02-19, 18:51   #3099
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny gdzie za 3 tygodnie kole瘸nka wr鏂i z urlopu i zrobi mi keratyn dla tych co nie wiedz to pracuj w salonie Lovely Look i wko鎍u b璠 mia豉 robion nasz keratyn b璠 mia豉 w ko鎍u jakie por闚nanie z Encanto
Jakimi preparatami b璠ziesz mie robione?
Stary 2014-02-19, 20:11   #3100
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka wiadomo嗆
Jakimi preparatami b璠ziesz mie robione?
Nouar
moniczka_90 jest offline  
Stary 2014-02-19, 20:21   #3101
Tawerna
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 529

Cytat:
Nouar
Ja id w przysz造m tygodniu prostowa t metod.

"I still put on a vest
With an S on my chest
Oh yes

I'm a Superwoman"
Tawerna jest offline  
Stary 2014-02-20, 09:49   #3102
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Tawerna Poka wiadomo嗆
Ja id w przysz造m tygodniu prostowa t metod.
w salonie ?
moniczka_90 jest offline  
Stary 2014-02-20, 12:28   #3103
maharet1092
BAN sta造

Wiadomo軼i: 7 907
GG do maharet1092

Mam 2 pytania.
Chce sobie zamowic cocochoco i sa takie w bialej i niebieskiej buteleczce.Czym one sie roznia?
Jak sie ma keratyna do farbowania henna?
maharet1092 jest offline  
Stary 2014-02-20, 12:40   #3104
paputek00
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 431
GG do paputek00

Hej wszystkim, robilam encanto juz dwa razy, pierwszy raz w sierpniu (bylam bardzo zadowolona) i drugi raz ok grudnia ale tylko na grzywk i przednie pasma, kt鏎e najszybciej mi si faluja mimo wyci庵ania w這sow na szczotk.
Wkleja豉m fotki na w徠ku.
Mam wrazenie ze moje w這sy ucierpialy na zabiegu - na pocz徠ku byly super, ale teraz, po p馧 roku sta造 sie 豉mliwe, baaardzo trudno si rozczesuj, s duzo s豉bsze i rzadsze ni wczesniej. Od razu napisz 瞠 ca造 czas stosowalam mask alterry, henna wax a tak瞠 olejowa豉m w這sy wi璚 na brak opieki nie mog造 narzeka.
Wiem, 瞠 wiekszosc z was jest bardzo "pro" encanto ale czy kt鏎a zauwazyla co podobnego?
paputek00 jest offline  
Stary 2014-02-20, 12:41   #3105
maharet1092
BAN sta造

Wiadomo軼i: 7 907
GG do maharet1092

Jeszcze jedni.Czy bedie mi po tym dzialac karbownica i lokowka?
maharet1092 jest offline  
Stary 2014-02-20, 17:43   #3106
Betty00
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19
Angry Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

Witacie.
Przeczytanie ponad 100 stron w徠ku do czego zobowi您uje. Dlatego nie mam 瘸dnych powielanych pyta . Zdecydowa豉m si na Encanto jestem 鈍iadoma za i przeciw... Dzisiaj dzwoni豉m do Pani kt鏎a w Poznaniu wykonuje metod o kt鏎ej kole瘸nka wspomina豉 nie tak dawno, czyli od篡wk k豉dziemy nast瘼nego dnia sobie same... Mnie natomiast zale篡 na profesjonalizmie gdy sama mog nie podo豉 takiemu wyzwaniu . Pani w rozmowie przez telefon troch g逝pot mi sprzeda豉. Nie dociera do niej fakt 瞠 mam psa alergika pokarmowego i dziecko z alergi oskrzelow. Zabieg wykonywany tylko u klientki, wiec odpada. Dla tej pani liczy si fakt 瞠 tylko ona jest nara穎na na wdychanie, pacjent ju nie . To dlaczego nie mo積a dojecha ??? Heh Szukam dziewczyny z Poznania lub okolic. Jestem z samego Pozka i ch皻nie dojad. Niestety, w salonach nikt nie oferuje metody Encamo. Tu nie o koszt chodzi ale wyobra瘸cie sobie reszt klientek kt鏎e mia造by "za darmo " wdycha ??? Niestety, wi璚ej ofert nie znalaz豉m . Kto , co ? Pilne Pozna i okolice Pozdrawiam

Edytowane przez Betty00
Czas edycji: 2014-02-20 o 20:42
Betty00 jest offline  
Stary 2014-02-20, 19:02   #3107
Tawerna
Rozeznanie

Cytat:
w salonie ?
Tak.

"I still put on a vest
With an S on my chest
Oh yes

I'm a Superwoman"
Tawerna jest offline  
Stary 2014-02-20, 19:52   #3108
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
Tak.
a mog wiedzie w kt鏎ym ?
moniczka_90 jest offline  
Stary 2014-02-20, 19:57   #3109
Tawerna
Rozeznanie

Cytat:
a mog wiedzie w kt鏎ym ?
To nie jest 瘸dna sieci闚ka.

"I still put on a vest
With an S on my chest
Oh yes

I'm a Superwoman"
Tawerna jest offline  
Stary 2014-02-20, 20:26   #3110
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
To nie jest 瘸dna sieci闚ka.
aaaa juz my郵a豉m, ze w kt鏎ym z naszych salon闚
moniczka_90 jest offline  
Stary 2014-02-20, 23:33   #3111
Rewellka85
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Witajcie jestem nowa wi璚 dopiero zaczynam
Tydzie temu zrobi豉m zabieg ENCANTO , przed tym czytalam z tydzie informacje na ten temat jak dba po itp.. Ale nigdzie nie doczyta豉m czy po zabiegu Mo積a u篡wac Ampu貫k Seboradin FORTE.
Jak to mo瞠 ewentualnie wp造na na w這sy, zale篡 mi na tym aby keratyna sie szybko nie wyp逝kala i w這sy sie nie skreci造. Jezeli tego nie polecacie to wstrzymam sie na 3 miesiace.
Rewellka85 jest offline  
Stary 2014-02-21, 08:22   #3112
Betty00
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez paputek00 Poka wiadomo嗆
Hej wszystkim, robilam encanto juz dwa razy, pierwszy raz w sierpniu (bylam bardzo zadowolona) i drugi raz ok grudnia ale tylko na grzywk i przednie pasma, kt鏎e najszybciej mi si faluja mimo wyci庵ania w這sow na szczotk.
Wkleja豉m fotki na w徠ku.
Mam wrazenie ze moje w這sy ucierpialy na zabiegu - na pocz徠ku byly super, ale teraz, po p馧 roku sta造 sie 豉mliwe, baaardzo trudno si rozczesuj, s duzo s豉bsze i rzadsze ni wczesniej. Od razu napisz 瞠 ca造 czas stosowalam mask alterry, henna wax a tak瞠 olejowa豉m w這sy wi璚 na brak opieki nie mog造 narzeka.
Wiem, 瞠 wiekszosc z was jest bardzo "pro" encanto ale czy kt鏎a zauwazyla co podobnego?
Hej, wszystko mozliwe 瞠 masz racj. Napali豉m si na Encanto ale emocje opadaj im bardziej zg喚biam wiedz. Prawdopodobnie mog豉 przeproteinowa. O ile zaraz po zabiegu w這s faktycznie jest odbudowany, to jest to odbudowa ekstremalna! Gdyby por闚na to do 軼iany, mo積a by przywo豉 na my郵 dziuraw, na kt鏎 zosta豉 na這穎na ogromna ilo嗆 zaprawy szpachlowej i prowizorycznie wyg豉dzona. Z czasem zaprawa wyschnie i zacznie si obkrusza wraz z wewn皻rzn warstw. Aby zachowa w這s w dobrej kondycji po zabiegu przez d逝窺zy czas, zwykle zaleca si stosowanie od篡wek typu Kallos, czyli na bazie substancji zmi瘯czaj帷o-powlekaj帷ej: cetrimonium chloride, i szampon闚 bez SLES. Dopuszcza si na betainie i glukozydach. Dzi瘯i temu pow這k keratynow udaje si utrzyma we wzgl璠nie niez造m stanie, bo ulega delikatnemu zmi瘯czeniu i jednocze郾ie powleczeniu. Powr鏒 do dawnych nawyk闚, czyli zwyk造 szampon na SLES i tradycyjne od篡wki, zwykle proteinowo-silikonowe, wyrywaj dziurki w zaprawie i miejscami za bardzo j obci捫aj. Tym sposobem warstwa obrywa si do嗆 g喚boko, obna瘸j帷 w這s, kt鏎y zaczyna si p瘯a, 豉ma si i... wygl康a fatalnie.
Nadmiar protein sprzyja przesuszeniu w這s闚 i wymaga stosowania pozabiegowo wyr闚nuj帷ej piel璕nacji zmi瘯czaj帷o nat逝szczaj帷ej, by w這s zachowa elastyczno嗆.
Zabieg nie nadaje si do bardzo bardzo zniszczonych w這s闚, bo w efekcie je skruszy.
Nie wiem co o tym my郵e!!!! Boj si 瞠 rado軼i na kr鏒k chwil mog przeplaci op豉kanym stanem po... Chyba najbardziej drastyczne jest w豉郾ie Encanto, dlatego 瘸den szanuj帷y si salon nie we幟ie odpowiedzialno軼i za zdrowie pracownika, klienta , czy zmasakrowane w這sy po...
Betty00 jest offline  
Stary 2014-02-21, 09:32   #3113
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Cytat:
Napisane przez Betty00 Poka wiadomo嗆
Zabieg nie nadaje si do bardzo bardzo zniszczonych w這s闚, bo w efekcie je skruszy.
Serio? Jako nie mam skruszonych w這s闚
Miluchova jest offline  
Stary 2014-02-21, 11:38   #3114
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 017

Ja wole ALFAPARF Lisse Design u mnie w salonie robi po 160z
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2014-02-21, 11:42   #3115
Betty00
Przyczajenie

To fajnie 瞠 nie masz ale s osoby kt鏎e maj i to spore problemy. Nie mam w sobie sarkazmu pisz帷 cokolwiek neguj帷ego. Forum odwiedzaj osoby nowe ( jak ja ) traktuj帷 go jako skarbnic wiedzy. Im wi璚ej jej posiadamy tym mo瞠my kierowa si albo zdrowym rozs康kiem albo bezsprzecznie efektami. Ka盥y ma sw鎩 rozum i ka盥y ma prawo do wszystkich informacji.
Mo瞠 kto nowy si pojawi kto ma odmienne zdanie na temat "cudownego " Encanto? Pewnie s osoby kt鏎e by造 zachwycone na tyle by dzisiaj s這wem si nie odezwa . Nie krytykowa bo towarzystwo wzajemnej adoracji nie lubi krytyki?
Betty00 jest offline  
Stary 2014-02-21, 11:43   #3116
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka wiadomo嗆
Ja wole ALFAPARF Lisse Design u mnie w salonie robi po 160z
Zastanawia豉m si nad zrobieniem alfaparfu powiedz co wi璚ej, jak z zapachem, trwa這軼i zabiegu i efektami?
Miluchova jest offline  
Stary 2014-02-21, 11:55   #3117
Betty00
Przyczajenie

疾by nie by這 niejasno軼i . Jestem zdecydowana na zabieg metod ??? Mo瞠 mniej inwazyjn? Mo瞠 nie tak skuteczn jak encanto ? Mo瞠 mniej ingeruj帷 w nasze zdrowie ? Jestem na etapie u鈍iadamiania ;-) Mo瞠 jednak Encanto ? B陰dz... Wystarcz mi Wasze pi瘯ne efekty , pi瘯ne w這sy po... by da si nam闚i. Jest jeszcze zdrowy rozs康ek, mog z nim przegra.Zobaczymy ;-)

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

a co s康zicie o tej metodzie ?
http://www.sunliss.pl/

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Na chwil obecn zacz窸am od ko鎍a. Zakupi豉m szampon+ od篡wka do stosowania po zabiegu z serii Lisse Design Keratin Therapy firmy Alfaparf? Kt鏎a stosowa豉 t seri kosmetyk闚 po?
Betty00 jest offline  
Stary 2014-02-21, 12:59   #3118
DaisyColada
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27

W豉郾ie zasiad豉m do wykonania mojego pierwszego encanto 3majcie kciuki 瞠by si uda這. Mam tez pytanie czy w這sy suszycie pasmo po pa鄉ie czy jak leci?

21.02 Encanto
DaisyColada jest offline  
Stary 2014-02-21, 13:07   #3119
ktoregos_dnia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 636

Trzymam kciuki, niedawno sama to prze篡wa豉m
Ja suszy豉m normalnie, a chwilami w przyp造wie cierpliwo軼i troch je dzieli豉m : )
Powodzenia!

Wys豉ne z mojej el dziewi徠ki : )
Stary 2014-02-21, 13:11   #3120
DaisyColada
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27

Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Poka wiadomo嗆
Trzymam kciuki, niedawno sama to prze篡wa豉m
Powodzenia!

Wys豉ne z mojej el dziewi徠ki : )
Dzi瘯uje. Zabieram si za nak豉danie keratyny. W這sy po szamponie faktycznie a skrzypi.

21.02 Encanto
DaisyColada jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
encanto, keratyna, kr璚one w這sy, prostowanie, trwa貫 prostowanie, w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:12.