Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-02-21, 13:29   #3121
Vinnga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆
Zastanawia豉m si nad zrobieniem alfaparfu powiedz co wi璚ej, jak z zapachem, trwa這軼i zabiegu i efektami?
Mojej kole瘸nce si trzyma這 3 miesi帷e, zapach podczas zabiegu OK, tylko si jakby dymi這 w salonie Ale jej zale瘸這 tylko na wyeliminowaniu puchu, bo ma z natury proste w這sy, ale pusz帷e si. Nie wiem jak na w這sach kr璚onych...
Vinnga jest offline  
Stary 2014-02-21, 14:23   #3122
Betty00
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19

畝den zabieg nie b璠zie tak skuteczny jak Encanto. 畝den poniewa tylko keratyna w encanto zawiera czysty aldehyd- Formalinaaldehyd mr闚kowy = formaldehyd. Ma za zadanie zbudowa trwa貫 wi您anie keratynowe z w這sem.W innych, delikatniejszych produktach stosowany jest aldehyd glutarowy o dzia豉niu sklejaj帷ym i usztywniaj帷ym w這s. 荑 aldedyd ( formaldehyd czy zwany tak瞠 matanalem), w wyniku kontaktu z powietrzem wydziela truj帷y gaz o intensywnym zapachu podra積iaj帷ym drogi oddechowe. We wszystkich innych preparatach zawieraj帷ych keratyn hydrolizowan do keratynowego prostowania stosuje si tzw. uwalniaczeformaldehydu, czyli formalin pod postaci wielkocz御teczkow. Utrudnia to mo磧iwo嗆 pojawienia si toksycznych opar闚.
Nazywaj si uwalniaczami, bo ulegaj reakcji, przechodz帷 w formalin, jakby j oswobodzaj帷. Aby poprze to liczbami, na roztw鏎 0,1% uwalniacza uzyskamy 0,01% czystej formaliny (np. dozwolone st篹enie w UE dla DMDM Hydantoin to 0,5% i jako uwalniacz da nam jakies 0,05% czystej formaliny)
Inne firmy zawieraj napis bez formaldehydu. Co nie jest tak do ko鎍a prawd. Ju b璠帷 na pocz徠ku liceum medycznego wiedzia豉m ze formaldehyd to trupie konserwanty.
Reasumuj帷 - pozosta貫 firmy oferuj帷e 鈔odki stosuj aldehyd glutarowy wi璚 s delikatniejsze. Sklejaj i usztywniaj w這s.
Tylko Encamo posiada czysty formaldehyd. Zakazane jest stosowanie tego sk豉dnika w Japonii i w Szwecji. W Ameryce dopuszcza si st篹enia bez wzmianki w opisie do 0,2%.
W Europie powy瞠j st篹enia 0,05% wymagany jest opis na opakowaniu: zawiera formaldehyd.
Zaczynam si ba...chyba zaraz pojad do hurtowni i zakupi zestaw z Alphaparf

Edytowane przez Betty00
Czas edycji: 2014-02-21 o 14:52
Betty00 jest offline  
Stary 2014-02-21, 14:52   #3123
Deborah100
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 845

Cytat:
Napisane przez Betty00 Poka wiadomo嗆
畝den zabieg nie b璠zie tak skuteczny jak Encanto. 畝den poniewa tylko keratyna w encanto zawiera czysty aldehyd- Formalinaaldehyd mr闚kowy = formaldehyd. Ma za zadanie zbudowa trwa貫 wi您anie keratynowe z w這sem.W innych, delikatniejszych produktach stosowany jest aldehyd glutarowy o dzia豉niu sklejaj帷ym i usztywniaj帷ym w這s. 荑 aldedyd ( formaldehyd czy zwany tak瞠 matanalem), w wyniku kontaktu z powietrzem wydziela truj帷y gaz o intensywnym zapachu podra積iaj帷ym drogi oddechowe. We wszystkich innych preparatach zawieraj帷ych keratyn hydrolizowan do keratynowego prostowania stosuje si tzw. uwalniaczeformaldehydu, czyli formalin pod postaci wielkocz御teczkow. Utrudnia to mo磧iwo嗆 pojawienia si toksycznych opar闚.
Nazywaj si uwalniaczami, bo ulegaj reakcji, przechodz帷 w formalin, jakby j oswobodzaj帷. Aby poprze to liczbami, na roztw鏎 0,1% uwalniacza uzyskamy 0,01% czystej formaliny (np. dozwolone st篹enie w UE dla DMDM Hydantoin to 0,5% i jako uwalniacz da nam jakies 0,05% czystej formaliny)
Inne firmy zawieraj napis bez formaldehydu. Co nie jest tak do ko鎍a prawd. Ju b璠帷 na pocz徠ku liceum medycznego wiedzia豉m ze formaldehyd to trupie konserwanty.
Reasumuj帷 - pozosta貫 firmy oferuj帷e 鈔odki stosuj aldehyd glutarowy wi璚 s delikatniejsze. Sklejaj i usztywniaj w這s.
Tylko Encamo posiada czysty formaldehyd. Poniewa jest on ostatni na li軼ie sk豉du karatyny nale篡 si przyjrze 2 i 3 pozycji . Polyquaternium 7 - substancja pow這kotw鏎cza oraz Guar Hydroxypropyl Trimonium - antystatyk i substancja pow這kotw鏎cza.
Zakazane jest stosowanie tego sk豉dnika w Japonii i w Szwecji.
W Ameryce dopuszcza si st篹enia bez wzmianki w opisie do 0,2%.
W Europie powy瞠j st篹enia 0,05% wymagany jest opis na opakowaniu: zawiera formaldehyd.
Zaczynam si ba...chyba zaraz pojad do hurtowni i zakupi zestaw z Alphaparf
Ale to ka盥y powinien wiedzie. Informacje s og鏊nodost瘼ne.
Jednym pasuje innym nie. Na w豉snej sk鏎ze trzeba to oceni.
Dla mnie nie podpasowa. Podczas zmywania keratyny, po kilku msc od zabiegu w這sy straszliwie zacz窸y wypada. P馧 roku zaj窸o mi aby dorpowadzi je do stanu poprzedniego. Widocznie dla moich w這s闚, organizmu formaldehyd okaza si trucizn.
Akurat uda這 mi si znale潭 inny, mniej dra積i帷y 鈔odek, po kt鏎ym tak samo s efekty. Ju 3 miesi帷 a w w這sy wypadaj tyle ile powinny
Deborah100 jest offline  
Stary 2014-02-21, 15:14   #3124
Betty00
Przyczajenie

Nie s康z 瞠 ka盥y to wie. Nie zgadzam si. Mo瞠 do陰czaj ka盥ego dnia nowe osoby kt鏎e w豉郾ie poprzez internet /forum poszukuj informacji ? Osobi軼ie lubi si upewni zanim co wykonam na w豉snej sk鏎ze. A mo瞠sz podzieli si informacj jaki stosujesz zamiennik r闚nie skuteczny? Te jestem zainteresowana metod 豉godniejsz
Betty00 jest offline  
Stary 2014-02-21, 16:54   #3125
DaisyColada
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27

W豉郾ie sko鎍zy豉m m鎩 pierwszy zabieg Encanto. Wiadomo 瞠 teraz s idealnie proste zobaczymy jak b璠zie po pierwszym myciu. Sam zabieg by do zniesienia najgorzej prze篡豉m sam aplikacje keratyny na w這sy. (Suszenie to dla mnie pestka)

21.02 Encanto
DaisyColada jest offline  
Stary 2014-02-21, 17:37   #3126
blue2003
Miuoshowa

Wiadomo軼i: 2 454
GG do blue2003 Wy郵ij wiadomo嗆 przez Yahoo do blue2003

Wlasnie mijaja mi 3 tygodnie od ostatniego encanto i prawie 15 miesiecy od pierwszego (robie srednio co 2-3 miesiace). Zapuscilam wlosy z takich do brody, maja sie swietnie, blyszcza jak szalone. Jak widac ten straszny trupi formaldehyd okazal sie ich przyjacielem
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0893.jpg (108,3 KB, 107 za豉dowa)

"...nasza wielko嗆 mia豉 iskrzy, a wygasa gdy tak teraz na ni patrz a ty milczysz..."
blue2003 jest offline  
Stary 2014-02-21, 18:04   #3127
xxolciaxx
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 79

Cytat:
Napisane przez maharet1092 Poka wiadomo嗆
Mam 2 pytania.
Chce sobie zamowic cocochoco i sa takie w bialej i niebieskiej buteleczce.Czym one sie roznia?
Jak sie ma keratyna do farbowania henna?
Ten w niebieskiej butelce to Cocochoco Pure. Zosta stworzony specjalnie dla w這s闚 blond,rozja郾ianych i os豉bionych. Podobno efekt prostych w這s闚 troch s豉bszy, ale mocne,dog喚bne od篡wienie. Druga keratyna to Oryginal, czyli standardowa
Stary 2014-02-21, 18:15   #3128
Vinnga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 006

Cytat:
Napisane przez blue2003 Poka wiadomo嗆
Wlasnie mijaja mi 3 tygodnie od ostatniego encanto i prawie 15 miesiecy od pierwszego (robie srednio co 2-3 miesiace). Zapuscilam wlosy z takich do brody, maja sie swietnie, blyszcza jak szalone. Jak widac ten straszny trupi formaldehyd okazal sie ich przyjacielem
Super wygl康aj
Vinnga jest offline  
Stary 2014-02-21, 18:19   #3129
xxolciaxx
Raczkowanie

Cytat:
Witacie.
Przeczytanie ponad 100 stron w徠ku do czego zobowi您uje. Dlatego nie mam 瘸dnych powielanych pyta . Zdecydowa豉m si na Encanto jestem 鈍iadoma za i przeciw... Dzisiaj dzwoni豉m do Pani kt鏎a w Poznaniu wykonuje metod o kt鏎ej kole瘸nka wspomina豉 nie tak dawno, czyli od篡wk k豉dziemy nast瘼nego dnia sobie same... Mnie natomiast zale篡 na profesjonalizmie gdy sama mog nie podo豉 takiemu wyzwaniu . Pani w rozmowie przez telefon troch g逝pot mi sprzeda豉. Nie dociera do niej fakt 瞠 mam psa alergika pokarmowego i dziecko z alergi oskrzelow. Zabieg wykonywany tylko u klientki, wiec odpada. Dla tej pani liczy si fakt 瞠 tylko ona jest nara穎na na wdychanie, pacjent ju nie . To dlaczego nie mo積a dojecha ??? Heh Szukam dziewczyny z Poznania lub okolic. Jestem z samego Pozka i ch皻nie dojad. Niestety, w salonach nikt nie oferuje metody Encamo. Tu nie o koszt chodzi ale wyobra瘸cie sobie reszt klientek kt鏎e mia造by "za darmo " wdycha ??? Niestety, wi璚ej ofert nie znalaz豉m . Kto , co ? Pilne Pozna i okolice Pozdrawiam
To ja pisa豉m o tej Pani Te si waha豉m,bo Pani skraca豉 ca造 zabieg i ko鎍zy豉 w豉郾ie na prostowaniu po keratynie. Jak pewnie wyczyta豉 dziewczyny m闚i造, 瞠 tak robi mo積a, ale keratyna szybciej si wyp逝cze. Ze wzgl璠u na cen i to, 瞠 nie chcia豉m robi tego sama zdecydowa豉m si um闚i. Na drugi dzie po zabiegu na這篡豉m sama od篡wk i pomimo zapewnie Pani, 瞠 nie musz ju prostowa, wyprostowa豉m jeszcze raz. A w sumie zrobi to m鎩 ch這pak tyle, 瞠 ju nie po ok. 7 razy ka盥e pasemko, troch im odpu軼i豉m za drugim razem. Na razie min窸o 3 tygodnie i jestem baardzo zadowolona Susz tylko w這sy i mam pro軼iutkie Dziwne, 瞠 ta Pani nie chce zrobi zabiegu u siebie, w ko鎍u pisa豉, 瞠 robi u siebie i u klientki Ja niestety w encanto si nie bawi,mog豉bym pom鏂 gdyby chodzi這 o Cocochoco czy podobn keratyn A sama szuka豉m kogo innego do encanto i lipa.. salon闚 nie bra豉m pod uwag.
Stary 2014-02-21, 19:00   #3130
Estie
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Powiedzcie mi: kt鏎 wersj cocochoco polecacie, original czy pure?
Estie jest offline  
Stary 2014-02-21, 19:14   #3131
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Poka wiadomo嗆
Akurat uda這 mi si znale潭 inny, mniej dra積i帷y 鈔odek, po kt鏎ym tak samo s efekty. Ju 3 miesi帷 a w w這sy wypadaj tyle ile powinny
Ty tu nazwami nam operuj dziewczyno! Rozwiewasz nutk ciekawo軼i, teraz b璠 od鈍ie瘸豉 wiza co 5 minut czekaj帷 na odpowied

Albo przeoczy豉m, albo nie pisa豉 - czym to prostujesz?
Miluchova jest offline  
Stary 2014-02-21, 19:20   #3132
atilaaav
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 413

Jeju, po ostatnich wypowiedziach zaczynam si troszk ba
Od miesi帷a zmagam si z "naci庵aj帷ymi" si w這sami, na innym w徠ku dowiedzia豉m si, 瞠 s przenawil穎ne. Nie stosuje ju w og鏊e od篡wek tylko sam szampon, a one nadal si rozci庵aj (mam nadziej, 瞠 wiecie o co mi chodzi mniej wi璚ej)
I teraz si boje, 瞠 jak jeszcze dodam do tego encanto, to b璠 mie masakr na g這wie
Strasznie mnie to m璚zy, bo marzy豉m o g豉skich, idealnie prostych w這sach

Edytowane przez atilaaav
Czas edycji: 2014-02-21 o 19:22
atilaaav jest offline  
Stary 2014-02-22, 00:17   #3133
DaisyColada
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27

Nie wytrzyma豉m i umy豉m w這sy ju dzisiaj. Jestem zachwycona w這sy po wysuszeniu suszark s proste jak po prostownicy. Wcze郾iej po takich czynno軼iach wygl康a豉m jak lew pora穎ny pr康em. Teraz w這sy s g豉dkie ale wcale nie obci捫one
Do陰czam do fanek encanto.

20140222_010555.jpg

21.02 Encanto
DaisyColada jest offline  
Stary 2014-02-22, 06:39   #3134
ktoregos_dnia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 636

W czwartek min窸y dwa tygodnie od mojego prostowania i mam problem. Okropnie szybko przet逝szczaj mi si w這sy. Wcze郾iej my豉m co 3-4 dni, teraz 瞠by by造 豉dne to powinnam co 20-25 godzin :/ wiedzia豉m, 瞠 jest taka tendencja, ale 瞠by a tak? u篡wam szamponu z Alterry ale mo瞠 kt鏎a doradzi mi jaki inny?
Mam wra瞠nie, 瞠 w pierwszym tygodniu nie przet逝szcza造 si a tak i te 48 godzin mog造 wytrzyma, a teraz jest masakra z tym.

Edytowane przez ktoregos_dnia
Czas edycji: 2014-02-22 o 06:54
ktoregos_dnia jest offline  
Stary 2014-02-22, 08:02   #3135
Bartussss123S
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
Lepsze b璠zie keratynowe prostowanie czy trwa豉?

Wi璚 tak, mam 15 lat i jestem ch這pakiem. Mam blond w這sy do ramion i po umyciu strasznie mi si wywijaj :/ myje co 2 dni wieczorem i schn przez noc. 如ie w kitku. Rano po tym umyciu prostuje bo w takich pokreconych wygl康am okropnie. A kiedy mi sie tak nie kr璚i造, dopiero od pewnego czasu. (Prostuje ju chyba od p馧 roku.)

W wakacje jedziemy do chorwacji gdzie moje w這sy b璠 cz瘰to w wodzie i co za tym idzie? B璠 si kr璚i造. I chce i嗆 na zabieg. Tylko jaki?

Twa貫 prostowanie czy keratynowe? Nie mam w這s闚 zmiszczonych... A chodzi mi o to co b璠zie lepiej prostowa這 w w這sy w takich gor帷ych i mokrych warunkach. ;P co lepiej utrzyma proste w這sy?
Help i ile czasu przed wyjazdem zrobi ten zabieg? Bo nie b璠e mia mo磧iwo軼i tam prostowa.

Mam nadzieje 瞠 wszytko jest zrozumia貫
Bartussss123S jest offline  
Stary 2014-02-22, 08:30   #3136
maharet1092
BAN sta造

Wiadomo軼i: 7 907
GG do maharet1092

Cytat:
Napisane przez xxolciaxx Poka wiadomo嗆
Ten w niebieskiej butelce to Cocochoco Pure. Zosta stworzony specjalnie dla w這s闚 blond,rozja郾ianych i os豉bionych. Podobno efekt prostych w這s闚 troch s豉bszy, ale mocne,dog喚bne od篡wienie. Druga keratyna to Oryginal, czyli standardowa
Dzieki
maharet1092 jest offline  
Stary 2014-02-22, 10:41   #3137
Betty00
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Poka wiadomo嗆
W czwartek min窸y dwa tygodnie od mojego prostowania i mam problem. Okropnie szybko przet逝szczaj mi si w這sy. Wcze郾iej my豉m co 3-4 dni, teraz 瞠by by造 豉dne to powinnam co 20-25 godzin :/ wiedzia豉m, 瞠 jest taka tendencja, ale 瞠by a tak? u篡wam szamponu z Alterry ale mo瞠 kt鏎a doradzi mi jaki inny?
Mam wra瞠nie, 瞠 w pierwszym tygodniu nie przet逝szcza造 si a tak i te 48 godzin mog造 wytrzyma, a teraz jest masakra z tym.
Mo瞠 spr鏏uj kosmetyk闚 do piel璕nacji po.... z innej serii? Sporo jest profesjonalnych przeznaczonych g堯wnie do stosowania po keratynowym prostowaniu. Seria Alfaparf lisse Design posiada w ofercie szampon + od篡wk, Nouar Extention kilka serii, szampon ju od 59 z. Mo瞠 nie s najta雟ze ale tez nie najdro窺ze. W ko鎍u to inwestycja w nasze w這sy, ich kondycj , zdrowy, pi瘯ny wygl康 etc..
Betty00 jest offline  
Stary 2014-02-22, 10:45   #3138
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 504

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Poka wiadomo嗆
Ale to ka盥y powinien wiedzie. Informacje s og鏊nodost瘼ne.
Jednym pasuje innym nie. Na w豉snej sk鏎ze trzeba to oceni.
Dla mnie nie podpasowa. Podczas zmywania keratyny, po kilku msc od zabiegu w這sy straszliwie zacz窸y wypada. P馧 roku zaj窸o mi aby dorpowadzi je do stanu poprzedniego. Widocznie dla moich w這s闚, organizmu formaldehyd okaza si trucizn.
podzielisz si informacj co to za specyfik, kt鏎y dzia豉 jak encanto?
zasia豉 nutk tajemniczo軼i i sporo nas tutaj czeka na odpowied

Panna M這da'13

hennowanie od: maj 2015

goldika jest offline  
Stary 2014-02-22, 10:50   #3139
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 032

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆
Zastanawia豉m si nad zrobieniem alfaparfu powiedz co wi璚ej, jak z zapachem, trwa這軼i zabiegu i efektami?
Niestety nie powiem Ci nic bo sama nad tym zabiegiem si zastanawiam
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2014-02-22, 11:14   #3140
Betty00
Przyczajenie

Odpowied dla serii szampon闚 do piel璕nacji

Szampon keratynowo proteinowy GK - 355 ml w cenie z przesy趾 ok 61 z. Bardzo przyst瘼na cena

http://allegro.pl/szampon-po-keratyn...969695838.html

Edytowane przez Betty00
Czas edycji: 2014-02-22 o 11:18
Betty00 jest offline  
Stary 2014-02-22, 11:38   #3141
ktoregos_dnia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 636

Ja ch皻nie kupi jaki profesjonalny szampon, ale chcia豉bym wiedzie czy kt鏎a z Was mo瞠 co poleci konkretnie na walk z tym przet逝szczaniem. W豉軼iwie tylko z tym mam problem, bo w這sy s w dobrej formie i 豉dnie wygl康aj. Tylko no w豉郾ie - jeden dzie niestety :/
Stary 2014-02-22, 12:03   #3142
Betty00
Przyczajenie

Ci庵le szukam odpowiedniego zestawu dla siebie dlatego postanowi豉m umie軼i tutaj co nieco. Zaraz mi si oberwie 瞠 wszystko w necie mo積a wyczyta i za鄉iecam w徠ek .
Mo瞠 s tu osoby kt鏎e pracuj w gabinetach na tych produktach lub mog si podzieli efektami i wra瞠niami po keratynce tych producent闚?
My郵 瞠 wisienk na torcie jest :
1. NOUAR Maxx zestaw szampon + keratyna , kilka serii. Zestaw sprzedawany 1000ml w cenie cirke 700 z -1000 z. Brr...
http://www.nouar.pl/
2. INOAR Brasil w zestawie szampon + preparat keratynowy , poj 250 ml za ok. 370 z
http://www.inoar.com/
3. KERAPRO k5- zestaw 5ciu sk豉dnik闚 , ka盥y po 225 ml w cenie ok. 380 z
4. True Keratin- http://www.keratinpolska.pl/sklep.html, cen nie znalaz豉m - mo瞠 s豉bo penetrowa豉m ;>
5. CocoChoco Keratin
6. ALFAPARF Lisse Design- zastaw 78 z
7. Global Keratin
Ka盥y producent oferuje zestaw piel璕nuj帷y" po" wi璚 my郵 dlaczego ka盥y z zapytaniem o szampon zosta przekierowany na str.1 Jest tego du穎o wi璚ej. Im wi璚ej os鏏 przetestuje tym bardziej mo瞠 podzieli si cennymi uwagami
Dywaguj pomi璠zy CocoChoco Pure a Alfaparf. Oczywi軼ie wyznacznikiem na t chwil jest cena bo nie sta mnie na Nouar. Mo瞠 s odlewki to piszcie. Wch豉niam ka盥 info na temat w徠ku, ale metodzie Encanto - nie dzi瘯uj.

Edytowane przez Betty00
Czas edycji: 2014-02-22 o 12:07
Betty00 jest offline  
Stary 2014-02-22, 13:50   #3143
Miluchova
Zadomowienie

Dot.: Lepsze b璠zie keratynowe prostowanie czy trwa豉?

Cytat:
Napisane przez Bartussss123S Poka wiadomo嗆
Wi璚 tak, mam 15 lat i jestem ch這pakiem. Mam blond w這sy do ramion i po umyciu strasznie mi si wywijaj :/ myje co 2 dni wieczorem i schn przez noc. 如ie w kitku. Rano po tym umyciu prostuje bo w takich pokreconych wygl康am okropnie. A kiedy mi sie tak nie kr璚i造, dopiero od pewnego czasu. (Prostuje ju chyba od p馧 roku.)

W wakacje jedziemy do chorwacji gdzie moje w這sy b璠 cz瘰to w wodzie i co za tym idzie? B璠 si kr璚i造. I chce i嗆 na zabieg. Tylko jaki?

Twa貫 prostowanie czy keratynowe? Nie mam w這s闚 zmiszczonych... A chodzi mi o to co b璠zie lepiej prostowa這 w w這sy w takich gor帷ych i mokrych warunkach. ;P co lepiej utrzyma proste w這sy?
Help i ile czasu przed wyjazdem zrobi ten zabieg? Bo nie b璠e mia mo磧iwo軼i tam prostowa.

Ja bym robila na Twoim miejscu trwale trwale jest na sta貫, wi璚 mozesz robic nawet dzi, chociaz biorac pod uwage odrost jaki b璠zies mia do wakacji, to mozesz zrobic przed wyjazdem np. Miesi帷 :p

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Miluchova jest offline  
Stary 2014-02-22, 16:45   #3144
Betty00
Przyczajenie

Dot.: Lepsze b璠zie keratynowe prostowanie czy trwa豉?

Cytat:
Napisane przez Bartussss123S Poka wiadomo嗆

A nie my郵a貫 o 軼i璚iu w這s闚 ? Szczeg鏊nie latem poczujesz ulg. Mo瞠 zr鏏 sobie now fryzur zamiast katowa m這de w這sy zabiegami? Keratyna odpada, musisz przeczyta co najmniej kilkana軼ie stron wpisu zanim tak podejmiesz decyzj. Ten zabieg dyscyplinuje w這sy zniszczone, pusz帷e sie i nadaje blask, lej帷y efekt . Dziewczyny cz瘰to pisza 瞠 w這sy s d逝go "przylizane". Jeste pewien ze tego chcesz? Potrzebujesz rady a nie ironizowania Wygoogluj galeri karatynowego prostowania i b璠ziesz wiedzia o jakim efekcie jest tu dyskusja ;-)
Trwa貫 prostowanie hmm.. Internet mnie skierowa tutaj ..
http://uradka.pl/371/1/trwala-prostujaca/
Betty00 jest offline  
Stary 2014-02-22, 16:55   #3145
xxolciaxx
Raczkowanie

Sk康 to zainteresowanie keratynami Alfaparf i Nouar? Czy kto robi zabieg kt鏎彗olwiek z nich i czy daje d逝gotrwa貫 efekty??

Cytat:

Dywaguj pomi璠zy CocoChoco Pure a Alfaparf. Oczywi軼ie wyznacznikiem na t chwil jest cena bo nie sta mnie na Nouar. Mo瞠 s odlewki to piszcie. Wch豉niam ka盥 info na temat w徠ku, ale metodzie Encanto - nie dzi瘯uj.
Wybacz,ale musz sprawd znaczenie s這wa dywagowa i nie b璠ziesz go ju b喚dnie u篡wa Nie chc si czepia, ale lepiej u篡 prostszego s這wa ni u篡wa trudniejszego,ale b喚dnie..a potem to idzie w 鈍iat..
Stary 2014-02-22, 17:26   #3146
Betty00
Przyczajenie

Cytat:
Sk康 to zainteresowanie keratynami Alfaparf i Nouar? Czy kto robi zabieg kt鏎彗olwiek z nich i czy daje d逝gotrwa貫 efekty??

Wybacz,ale musz sprawd znaczenie s這wa dywagowa i nie b璠ziesz go ju b喚dnie u篡wa Nie chc si czepia, ale lepiej u篡 prostszego s這wa ni u篡wa trudniejszego,ale b喚dnie..a potem to idzie w 鈍iat..
no widzisz moja droga ??? Zabi豉 mnie 鄉iechem...tak si sk豉da 瞠 rozwa瘸m , a czy odbiegam od tematu ??? Ale oczywi軼ie czyta-ze -zrozumieniem. Uproszcz Tobie i u篡j synonimu :
Nie pisz tak wicej bo si kole瘸nki Twoje za placami b璠 鄉ia造

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

[QUOTE=xxolciaxx;45281245]Sk康 to zainteresowanie keratynami Alfaparf i Nouar? Czy kto robi zabieg kt鏎彗olwiek z nich i czy daje d逝gotrwa貫 efekty??

A czemu Nouar ? Hm.. Odnios豉m si troszk sugeruj帷 wpisem na blogu . Nie znalaz豉m negatywnych opinii. Niemal瞠 100 stron jest tutaj po鈍i璚onych metodzie Encanto. Chcia豉bym zaczerpn望 wiedzy, ciekawej wymiany pogl康闚 . Na pewno odwiedz Targi Kosmetyczne ale to dopiero koniec kwietnia. Licz na dobre zakupy ;-) lecz chc na "wczoraj" czego dobrego. Wklejam pewnej blogerki ciekawostki o Nouar...
http://dezemka.blogspot.com/2013/04/...sow-nouar.html
Betty00 jest offline  
Stary 2014-02-22, 20:13   #3147
xxolciaxx
Raczkowanie

Cytat:
no widzisz moja droga ??? Zabi豉 mnie 鄉iechem...tak si sk豉da 瞠 rozwa瘸m , a czy odbiegam od tematu ??? Ale oczywi軼ie czyta-ze -zrozumieniem. Uproszcz Tobie i u篡j synonimu :
Nie pisz tak wicej bo si kole瘸nki Twoje za placami b璠 鄉ia造

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Cytat:

A czemu Nouar ? Hm.. Odnios豉m si troszk sugeruj帷 wpisem na blogu . Nie znalaz豉m negatywnych opinii. Niemal瞠 100 stron jest tutaj po鈍i璚onych metodzie Encanto. Chcia豉bym zaczerpn望 wiedzy, ciekawej wymiany pogl康闚 . Na pewno odwiedz Targi Kosmetyczne ale to dopiero koniec kwietnia. Licz na dobre zakupy ;-) lecz chc na "wczoraj" czego dobrego. Wklejam pewnej blogerki ciekawostki o Nouar...
http://dezemka.blogspot.com/2013/04/...sow-nouar.html
Odpisa豉 jak rasowa ma這lata..Dopiero co zawita豉 na ten w徠ek a to Twoja kolejna zgry幢iwo嗆. Nic mi nie musisz upraszcza i dalej jeste w b喚dzie. Dywagowa to la wod,m闚i nie na temat - wi璚 Twoje "dywaguj pomi璠zy" po prostu nie ma sensu! Jak nie umiesz przyj望 tego do wiadomo軼i i poprawi tylko t瘼o wy鄉iewasz moj uwag to nie ma sensu z Tob dyskutowa..Chcia豉m tylko 瞠by nie szerzy豉 swojej niewiedzy,ale c騜..
PS. Deliberowa to ju zupe軟ie inne s這wo - wida, 瞠 Twoja wiedza pochodzi tylko z pierwszych hase,kt鏎e wyskakuj w google

Za drug cz窷 (czyli odpowied na temat) dzi瘯uje.

Edytowane przez xxolciaxx
Czas edycji: 2014-02-22 o 20:16
xxolciaxx jest offline  
Stary 2014-02-22, 20:16   #3148
onething
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 266

W zesz造m roku mia豉m robione Lisse Design Keratin i by豉m zadowolona.
Wczoraj robi豉m Encanto i zobaczymy jaki b璠zie efekt.
2013/2014
onething jest offline  
Stary 2014-02-22, 21:23   #3149
letmeseesky
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Witajcie jutro bede robila encanto w domu i tak sie zastanawiam czy po nalozeniu keratyny zamiast suszyc wlosy zimnym nawiewem nie mozna ich po prostu zostawic do samodzielnego wyschniecia aby uniknac wydzielania formaldehydu ?? to samo po nalozeniu odzywki ?? prosze o szybka odpowiedz
letmeseesky jest offline  
Stary 2014-02-22, 21:27   #3150
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez letmeseesky Poka wiadomo嗆
Witajcie jutro bede robila encanto w domu i tak sie zastanawiam czy po nalozeniu keratyny zamiast suszyc wlosy zimnym nawiewem nie mozna ich po prostu zostawic do samodzielnego wyschniecia aby uniknac wydzielania formaldehydu ?? to samo po nalozeniu odzywki ?? prosze o szybka odpowiedz
Nie wyschna samodzielnie, poza tym formaldehyd i tak bedzie sie wydzielac.

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Miluchova jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
encanto, keratyna, kr璚one w這sy, prostowanie, trwa貫 prostowanie, w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.