Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-02-27, 19:48   #3211
xxolciaxx
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 79
Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆
farbuj sam odrost, malaks na ko鎍闚ki na ostatnie 5-10 minut farbowania czyli robi to samo, co robi豉m przed encanto
dzi瘯i
kto jeszcze m鏬豚y podpowiedzie, czy farbuje ca造 w這sy? bo jednak chcia豉bym troch zmieni kolor (ach to moje niezdecydowanie) i wola豉bym po這篡 na ca這嗆.ale nie kosztem keratyny..
Stary 2014-02-27, 19:53   #3212
_agg_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 539

ja farbuj, rozja郾ia豉m x razy, nic si nie dzieje
_agg_ jest offline  
Stary 2014-02-27, 19:55   #3213
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 13 991

ja ostatnio ostro rozja郾ia豉m - z rudego w tydzie przesz豉m na blond a keratyna sobie siedzi we w這sach i ma si dobrze
Stary 2014-02-27, 21:29   #3214
oliwia2004
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20

Dziewczyny czy mo瞠cie mi doradzi jaka metod mam zrobi Encanto robi豉m ju dwa razy pierwszy tradycyjnie drugi mieszan od ostatniego razu min掖 ju prawie rok w這sy og鏊nie super ale chcia豉bym je mie proste bo jednak ju kreatyny nie ma i zaczynam je traktowa prostownica.
oliwia2004 jest offline  
Stary 2014-02-28, 09:46   #3215
maharet1092
BAN sta造

Wiadomo軼i: 7 907
GG do maharet1092

Cytat:
Napisane przez anulita30 Poka wiadomo嗆
3 x w roku czyli tak co 4 miesi帷e. I oczywi軼ie podczas tych 3 dni nie zwracam uwagi na" odgnioty " i ju drugiego dnia zwi您uje w這sy w kucyk. To tak gdyby nie mog豉 ju wytrzyma
No u mnie jest ok, calkiem cywilizowanie wyglaaja tylko troche przyklapniete
maharet1092 jest offline  
Stary 2014-02-28, 20:45   #3216
nadambitna
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Cze嗆 Dziewczyny!

Jestem zupe軟 nowicjuszk, ju d逝go zastanawiam si nad encanto, przeczyta豉m tu ju mn鏀two waszych wpis闚, obejrza豉m wszystkie youtube'owe relacje i przeczyta豉m chyba wszystkie istniej帷e wpisy na w這somaniaczych blogach w tym temacie ) iii... ZDECYDOWAxM SI, z czego jestem bardzo dumna, zwa篡wszy na moj niesamowicie niezdecydowan natur ;D Aleee... bo u mnie zawsze musi by jakie 'ale', boj si troch eksperymentowa z przelewanymi encanto w mniejszych porcjach a widzia豉m kiedy, 瞠 dziewczyny umawia造 si na wsp鏊ne zam闚ienie oryginalnych butli, czy jest mo瞠 gdzie taki w徠ek?

PS. nawet je郵i si oka瞠, 瞠 nie ma to decyzji nie zmieniam, hihihi!
nadambitna jest offline  
Stary 2014-02-28, 21:11   #3217
_agg_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 539

nie ma ju dawno organizowanych tych zam闚ie.

zam闚 sobie od care_of_you czy jako tak. ja ca造 czas od niej zamawiam
_agg_ jest offline  
Stary 2014-02-28, 21:38   #3218
Vinnga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 006

Cytat:
Napisane przez oliwia2004 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny czy mo瞠cie mi doradzi jaka metod mam zrobi Encanto robi豉m ju dwa razy pierwszy tradycyjnie drugi mieszan od ostatniego razu min掖 ju prawie rok w這sy og鏊nie super ale chcia豉bym je mie proste bo jednak ju kreatyny nie ma i zaczynam je traktowa prostownica.
Troch nie rozumiem, skoro robi豉 encanto ju dwa razy, r騜nymi metodami, to chyba masz por闚nanie co na Twoich w這sach wysz這 lepiej ?
Vinnga jest offline  
Stary 2014-03-01, 08:26   #3219
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Cytat:
Napisane przez nadambitna Poka wiadomo嗆
Cze嗆 Dziewczyny!

Jestem zupe軟 nowicjuszk, ju d逝go zastanawiam si nad encanto, przeczyta豉m tu ju mn鏀two waszych wpis闚, obejrza豉m wszystkie youtube'owe relacje i przeczyta豉m chyba wszystkie istniej帷e wpisy na w這somaniaczych blogach w tym temacie ) iii... ZDECYDOWAxM SI, z czego jestem bardzo dumna, zwa篡wszy na moj niesamowicie niezdecydowan natur ;D Aleee... bo u mnie zawsze musi by jakie 'ale', boj si troch eksperymentowa z przelewanymi encanto w mniejszych porcjach a widzia豉m kiedy, 瞠 dziewczyny umawia造 si na wsp鏊ne zam闚ienie oryginalnych butli, czy jest mo瞠 gdzie taki w徠ek?

PS. nawet je郵i si oka瞠, 瞠 nie ma to decyzji nie zmieniam, hihihi!
leobert na allegro te sprzedaje oryginalny produkt w odlewkach
Miluchova jest offline  
Stary 2014-03-01, 10:37   #3220
oliwia2004
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20

tak robilam i mieszana metoda by這 szybciej i bez r霩nicy ale robi豉m po 3 miesi帷ach a teraz mam przerwy rok czasu o to chodzi....bo keratyna sie wyp逝ka豉 ca趾iem......
oliwia2004 jest offline  
Stary 2014-03-01, 10:49   #3221
maharet1092
BAN sta造

GG do maharet1092

Mam pytanie.Jakbym za 3-4 miesi帷e chciala zrobic trwala to moge czy nie bardzo?
maharet1092 jest offline  
Stary 2014-03-01, 11:07   #3222
onlyyhope88
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 407
GG do onlyyhope88

u篡tkownika allegro - leobert mog poleci z czystym sumieniem. Wczoraj w豉郾ie zrobi豉m sobie keratyn zam闚ion od niego i jest efekt. Tydzie temu robi豉m keratyn zam闚ion u u篡tkownika bidzis2702 i podejrzewam, 瞠 keratyna jest rozcie鎍zona... Nie dra積i豉 ani troch w oczy ani w nos.. i w這sy si puszy造 przy suszeniu z od篡wk.. Wczoraj u篡ta ta od leoberta dra積i豉 w nos niemi這siernie i puszy造 si delikatnie ko鎍闚ki ale to podejrzewam moja wina z niedok豉dnym na這瞠niem produktu na w這sy..
onlyyhope88 jest offline  
Stary 2014-03-01, 11:24   #3223
ktoregos_dnia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 636

Ja te od leoerta zamawia豉m miesi帷 temu i polecam.
Stary 2014-03-01, 11:29   #3224
majka521
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 454

hej! na razie nie mam mo磧iwo軼i wstawienia zdj璚ia, ale efekt po pierwszym myciu super! jestem bardzo zadowolona! z przyzwyczajenia a chcia豉m si璕n望 po prostownic, kt鏎a nie by豉 potrzebna, naprawd dziwne uczucie polecam wszystkim dziewczynom, kt鏎e na codzie niszcz w這sy prostownic

Od kwietnia 獞icz!

Moja wymiana!
majka521 jest offline  
Stary 2014-03-01, 16:18   #3225
buzichocho
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 675
Dot.: POM荅CIE !!! Dziewczyny po chemicznym prostowaniu w這s闚~!:)

Ja mia豉m chemiczne prostowanie w這s闚 Nie farbuje w這s闚, wiec mia豉m wykonywane na preparacie do w這s闚 naturalnych..Us逝g wykonywa豉m w do嗆 dobrym salonie (berendowicz-kublin w Krakowie). Przed zabiegiem mia豉m d逝gie, g瘰te i niestety kr璚one w這sy Po zabiegu by造 PRAWIE proste- tzn ko鎍闚ki delikatnie si wywija造, ale w這sy si nie kr璚i造, nawet jak pada deszcz Na wywijanie ko鎍闚ek pomaga這 z regu造 lekkie przeprostowanie ich na okr庵貫j szczotce zaraz po wysuszeniu. Spok鎩 z w這sami mia豉m z 4 miesi帷e..p騧niej chcia豉m powt鏎zy zabieg, ale to co zacz窸o si dzia z moimi w這sami to by豉 jaka masakra Tzn je郵i chodzi o g瘰to嗆 to nie ucierpia造, ale by造 przesuszone strasznie..w zasadzie po wysuszeniu nic sie z nimi nie da這 zrobi- pokr璚one wygl康a造 fatalnie bo stercza造 na wszystkie strony..a wyprostowa na szczotce si nie da造...jedynie pomaga這 prostowanie prostownic...Koniec konc闚 軼i窸am w這sy na kr鏒ko, 瞠by pozbyc sie tego siana
Prostowa chemicznie w這s闚 juz na pewno nie b璠, bo cho efekt jest fajny na pocz徠ku, to p騧niej w這sy s w fatalnej kondycji
Stary 2014-03-01, 16:38   #3226
veronia15
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 176

moja kole瘸nka po tym zabiegu musia豉 totalnie zci望 w這sy- tak jej spali這 i zniszczy這.
czemu kreatynowe nie wchodzi w gre? Nie tylko prostuje ale te piel璕nuje, a chemicznego bym si strzeg豉

http://raspberryandstrawberrybeauty.blogspot.com/
veronia15 jest offline  
Stary 2014-03-01, 17:12   #3227
majka521
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 454

A na czym dok豉dnie polega prostowanie chemiczne?

Od kwietnia 獞icz!

Moja wymiana!
majka521 jest offline  
Stary 2014-03-01, 17:12   #3228
nadambitna
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

hmm, tylko leobert najwi瘯sze sprzedaje 75 ml i ewentualnie 50 ml buteleczki, mam w這sy za 這patki, do嗆 g瘰te, ale i cienkie, my郵icie 瞠 125 ml wystarczy? Dodam, 瞠 moje w這sy wr璚z kochaj by przeci捫one, od masek przez oleje wszystko kochaj w ponad normatywnych ilo軼iach )

Zastanawiam si te, czy nie kupi od razu butelki 236 ml i mie na 2 razy, ale martwi mnie, 瞠 otwarty produkt, kt鏎y b璠zie sta (daj bo瞠) kilka miesi璚y, straci swoje cudowne w豉軼iwo軼i ;D Mia豉 kt鏎a z Was ju do鈍iadczenia tego typu?
nadambitna jest offline  
Stary 2014-03-01, 18:45   #3229
Deborah100
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 845

Cytat:
Napisane przez buzichocho Poka wiadomo嗆
Ja mia豉m chemiczne prostowanie w這s闚 Nie farbuje w這s闚, wiec mia豉m wykonywane na preparacie do w這s闚 naturalnych..Us逝g wykonywa豉m w do嗆 dobrym salonie (berendowicz-kublin w Krakowie). Przed zabiegiem mia豉m d逝gie, g瘰te i niestety kr璚one w這sy Po zabiegu by造 PRAWIE proste- tzn ko鎍闚ki delikatnie si wywija造, ale w這sy si nie kr璚i造, nawet jak pada deszcz Na wywijanie ko鎍闚ek pomaga這 z regu造 lekkie przeprostowanie ich na okr庵貫j szczotce zaraz po wysuszeniu. Spok鎩 z w這sami mia豉m z 4 miesi帷e..p騧niej chcia豉m powt鏎zy zabieg, ale to co zacz窸o si dzia z moimi w這sami to by豉 jaka masakra Tzn je郵i chodzi o g瘰to嗆 to nie ucierpia造, ale by造 przesuszone strasznie..w zasadzie po wysuszeniu nic sie z nimi nie da這 zrobi- pokr璚one wygl康a造 fatalnie bo stercza造 na wszystkie strony..a wyprostowa na szczotce si nie da造...jedynie pomaga這 prostowanie prostownic...Koniec konc闚 軼i窸am w這sy na kr鏒ko, 瞠by pozbyc sie tego siana
Prostowa chemicznie w這s闚 juz na pewno nie b璠, bo cho efekt jest fajny na pocz徠ku, to p騧niej w這sy s w fatalnej kondycji
Widocznie mia豉 幢e wykonany zabieg albo rozja郾iane w這sy i nikt Ci przed tym nie ustrzeg. Ja te robi豉m prostowanie chemiczne. Zabieg nie zniszczy mi w這s闚, nie musia豉m prostowa, przez ponad 2 lata mia豉m 豉dne, proste, delikatnie puszyste ale zdyscyplinowane w這sy. Nie wypada造, nie by造 wysuszone. Gdyby nie fakt, 瞠 salon ju nie wykonuje takiego prostowania ( wszyscy przerzucili si na keratynowe, bo wciskaj ludziom, 瞠 to od篡wia w這sy ), to nadal chcia豉bym kontynuowa takie prostowanie.
Deborah100 jest offline  
Stary 2014-03-01, 20:24   #3230
Vinnga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 006

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Poka wiadomo嗆
Widocznie mia豉 幢e wykonany zabieg albo rozja郾iane w這sy i nikt Ci przed tym nie ustrzeg. Ja te robi豉m prostowanie chemiczne. Zabieg nie zniszczy mi w這s闚, nie musia豉m prostowa, przez ponad 2 lata mia豉m 豉dne, proste, delikatnie puszyste ale zdyscyplinowane w這sy. Nie wypada造, nie by造 wysuszone. Gdyby nie fakt, 瞠 salon ju nie wykonuje takiego prostowania ( wszyscy przerzucili si na keratynowe, bo wciskaj ludziom, 瞠 to od篡wia w這sy ), to nadal chcia豉bym kontynuowa takie prostowanie.
Jakiej firmy preparatem Ci zrobili ten zabieg? Du穎 p豉ci豉? Serio nigdzie nie mo積a znale潭 takiego salonu? Bo perspektywa 2 lat prostych i niezniszczonych w這s闚 kusz帷a
Vinnga jest offline  
Stary 2014-03-01, 21:04   #3231
Deborah100
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 845

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka wiadomo嗆
Jakiej firmy preparatem Ci zrobili ten zabieg? Du穎 p豉ci豉? Serio nigdzie nie mo積a znale潭 takiego salonu? Bo perspektywa 2 lat prostych i niezniszczonych w這s闚 kusz帷a
Prostowa豉m Goldwellem. Wtedy zap豉ci豉m 650 czy 550z za do嗆 d逝gie w這sy. Niestety u mnie w mie軼ie ju nie prostuj, wsz璠zie keratyna.
Mog jecha do Warszawy ale tam s o wiele dro窺ze ceny za taki zabieg - pewnie z 1000-1200z + paliwo + jaki obiad :/ albo ewentualnie do Olsztyna ale to wszystko wyjdzie w podobnej cenie.

P鏦i co b璠 pr鏏owa z keratyn. Mo瞠 kiedy skusz si od這篡 pieni捫ki na zabieg.
Deborah100 jest offline  
Stary 2014-03-02, 00:35   #3232
buzichocho
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 675

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Poka wiadomo嗆
rozja郾ianych nie mia豉m, przecie jasno napisa豉m 瞠 mam naturalne i ich nie farbuje
Stary 2014-03-02, 06:50   #3233
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez majka521 Poka wiadomo嗆
A na czym dok豉dnie polega prostowanie chemiczne?

Na trwa造m zmianie kszta速u w這s闚. Dziala tak samo jak ta znana wszystkim trwa豉, dzi瘯i kt鏎ej mamy kr璚one w這sy

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:48 ----------

Cytat:
Napisane przez nadambitna Poka wiadomo嗆
hmm, tylko leobert najwi瘯sze sprzedaje 75 ml i ewentualnie 50 ml buteleczki, mam w這sy za 這patki, do嗆 g瘰te, ale i cienkie, my郵icie 瞠 125 ml wystarczy? Dodam, 瞠 moje w這sy wr璚z kochaj by przeci捫one, od masek przez oleje wszystko kochaj w ponad normatywnych ilo軼iach )

Zastanawiam si te, czy nie kupi od razu butelki 236 ml i mie na 2 razy, ale martwi mnie, 瞠 otwarty produkt, kt鏎y b璠zie sta (daj bo瞠) kilka miesi璚y, straci swoje cudowne w豉軼iwo軼i ;D Mia豉 kt鏎a z Was ju do鈍iadczenia tego typu?

Nie straci, moja butla ma ju prawie rok i dalej keratyna dzia豉 jak nale篡. Wg butli mialam nieco ponad rok do ko鎍a wa積o軼i produktu wi璚 spoko :p

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Miluchova jest offline  
Stary 2014-03-02, 18:30   #3234
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 019

Cytat:
Napisane przez xxolciaxx Poka wiadomo嗆
Dziewczyny farbujecie w這sy na ca這軼i po zabiegu czy tylko odrost? Babka przez zabiegiem mi m闚i豉, 瞠 podczas farbowania otwiera si 逝ska i 瞠bym farbowa豉 sam odrost, ale mam ju wyp逝kany kolor na d逝go軼i i idealnie bym odcienia nie dobra豉,瞠by si od reszty nie odcina..je郵i farbowa造軼ie ca貫 w這sy to nie widzia造軼ie z貫go wp造wu na keratyn?
Zawsze pierwsze malowanie po keratynie robi po ca這軼i. Niestety strasznie z豉zi kolor po zabiegu ale nie zauwa篡豉m ujemnego wp造wu na keratyn. W這sy zawsze utrzymywa造 si proste

Cytat:
Napisane przez oliwia2004 Poka wiadomo嗆
hmmm ja bym chyba dla pewno軼i zrobi豉 tradycyjnie, chyba 瞠 w這sy tylko lekko Ci si faluj,wydaje mi si 瞠 wtedy mieszana powinna wystarczy
Stary 2014-03-02, 21:38   #3235
MartaAanna
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Question Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

Hej Dziewczyny.
Mam taki problem robi豉m w zesz造 wtorek encanto metod tradycyjn. Problem w tym,瞠 moja prostownica nagrzewa si do 205 stopni ;/. No i dzi po umyciu czuje, 瞠 keratyna niestety schodzi. Chcia豉bym powt鏎zy zabieg bo przez te kilka dni efekt by cudowny w sumie nadal jest ale nie tak jak pierwszego czy drugiego dnia. Jak my郵icie ile musz odczeka czasu ? I jakich prostownic u篡wacie bo bo chc zakupi now do encanto. Prosze o pomoc !!
MartaAanna jest offline  
Stary 2014-03-02, 22:49   #3236
onlyyhope88
Zadomowienie

GG do onlyyhope88

Moje wloski pierwszy dzien po umyciu glowy z encanto nie wiem czy to ja cos zrobilam nie tak przy nakladaniu, ale nie sa kurcze do konca chyba takie jak byc powinny.. na zdjeciu wyciagniete sa jeszcze na szczotke.. po jednej stronie przy twarzy troche sie pusza nadal i do tego wykrecaja.. mozna cos na to poradzic czy pozostaje tylko prostowanie tego kosmyka prostownica?
onlyyhope88 jest offline  
Stary 2014-03-03, 08:30   #3237
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez onlyyhope88 Poka wiadomo嗆

Moje wloski pierwszy dzien po umyciu glowy z encanto nie wiem czy to ja cos zrobilam nie tak przy nakladaniu, ale nie sa kurcze do konca chyba takie jak byc powinny.. na zdjeciu wyciagniete sa jeszcze na szczotke.. po jednej stronie przy twarzy troche sie pusza nadal i do tego wykrecaja.. mozna cos na to poradzic czy pozostaje tylko prostowanie tego kosmyka prostownica?
one powinny by w lepszym stanie, nie koniecznie proste. Je郵i stan w這s闚 si nie poprawi to mo瞠sz powt鏎zy, bo faktycznie mog豉 by za niska temperatura. Co do prostownic to temat przewija si co kilka stron w徠ku, ostatni by mo瞠 2-3 strony temu
Miluchova jest offline  
Stary 2014-03-03, 08:41   #3238
onlyyhope88
Zadomowienie

GG do onlyyhope88

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆
one powinny by w lepszym stanie, nie koniecznie proste. Je郵i stan w這s闚 si nie poprawi to mo瞠sz powt鏎zy, bo faktycznie mog豉 by za niska temperatura. Co do prostownic to temat przewija si co kilka stron w徠ku, ostatni by mo瞠 2-3 strony temu
Stan w這s闚 si poprawi i to du穎. W sumie pusz si dzisiaj po nocy tylko ko鎍闚ki.. Wi璚 mo磧iwe, 瞠 albo za ma這 produktu na nie na這篡豉m albo trzeba je 軼i望?! hmm..
Prostownic mam fryzjersk, nagrzewa si do 220 stopni i tak temperatur robi豉m, wi璚 to raczej nie wina temperatury..

A w za陰czniku ca豉 metamorfoza
Niestety k璠ziory w innym kolorze jeszcze by造 bo brak zdj璚ia z aktualnym kolorem w這s闚..
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg efekt encanto.jpg (69,8 KB, 61 za豉dowa)

Edytowane przez onlyyhope88
Czas edycji: 2014-03-03 o 08:47
onlyyhope88 jest offline  
Stary 2014-03-03, 08:43   #3239
maharet1092
BAN sta造

GG do maharet1092

Ja wczoraj umylam glowe.Wlosy sie poprawily, nie pusza sie nie sa zniszczone, gladkie i lsniace.Chociaz nie tak proste jak po prostownicy.
maharet1092 jest offline  
Stary 2014-03-03, 08:49   #3240
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez onlyyhope88 Poka wiadomo嗆
Stan w這s闚 si poprawi i to du穎. W sumie pusz si dzisiaj po nocy tylko ko鎍闚ki.. Wi璚 mo磧iwe, 瞠 albo za ma這 produktu na nie na這篡豉m albo trzeba je 軼i望?! hmm..
Prostownic mam fryzjersk, nagrzewa si do 220 stopni i tak temperatur robi豉m, wi璚 to raczej nie wina temperatury..
aaaa przepraszam, nie popatrzy豉m na nicka. kole瘸nka wy瞠j pyta豉 o prostownic

Ja 軼inam ko鎍e zawsze po, bo mimo wszystko si pusz jeszcze nigdy nie uda這 mi si zrobi KP tak, 瞠by nie obci望 chocia 0,5cm ko鎍闚ek

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Cytat:
Napisane przez MartaAanna Poka wiadomo嗆
Hej Dziewczyny.
Mam taki problem robi豉m w zesz造 wtorek encanto metod tradycyjn. Problem w tym,瞠 moja prostownica nagrzewa si do 205 stopni ;/. No i dzi po umyciu czuje, 瞠 keratyna niestety schodzi. Chcia豉bym powt鏎zy zabieg bo przez te kilka dni efekt by cudowny w sumie nadal jest ale nie tak jak pierwszego czy drugiego dnia. Jak my郵icie ile musz odczeka czasu ? I jakich prostownic u篡wacie bo bo chc zakupi now do encanto. Prosze o pomoc !!
Schodzi tzn? W這sy nigdy nie s takie same jak w dniu prostowania. A o prostownicach gadamy co chwil, nawet 2-3 strony temu by豉 wzmianka.
Miluchova jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
encanto, keratyna, kr璚one w這sy, prostowanie, trwa貫 prostowanie, w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:04.