Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-03-12, 20:32   #3301
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 019
Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆

Mame farbowalam garnierem i jej bardzo pasowa, jak spr鏏owa豉m na sobie to by豉 masakra. Nie atakuje firmy 瞠by nie by這, bo wiem, 瞠 wiele osob lubi te farby, mimo wszystko jak kole瘸nce efekt encanto zszed, to mo積a si spodziewa, 瞠 po kolejnym farbowaniu t farb r闚nie zejdzie.

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No wiadomo ka盥e w這sy s inne, co jednemu pasuje innemu mo瞠 zrobi niez陰 masakr na g這wie
Stary 2014-03-12, 20:33   #3302
Phynelotpis
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Chodzi dok豉dnie o wcieranie kuracji w sk鏎 g這wy, nie o stosowanie na d逝go軼i . Dlatego pyta豉m bo kr捫 przer騜ne informacji i znalaz豉m m.in. 瞠 powinno si unika produkt闚 zawieraj帷ych alkohol, a zale瘸這 mi na kontynuowaniu kuracji.

Edytowane przez Phynelotpis
Czas edycji: 2014-03-12 o 21:17
Phynelotpis jest offline  
Stary 2014-03-13, 09:43   #3303
mimi0
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 70

Dzi瘯uj za odpowiedzi
A jak keratyna zaczyna si wyp逝kiwa z w這s闚-po prostu zaczynaj si delikatnie kr璚i, czy jako wygl康aj troch nie wiadomo jak(co jak napuszony strach na wr鏏le) ?
mimi0 jest offline  
Stary 2014-03-13, 10:00   #3304
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 504

Cytat:
Napisane przez mimi0 Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uj za odpowiedzi
A jak keratyna zaczyna si wyp逝kiwa z w這s闚-po prostu zaczynaj si delikatnie kr璚i, czy jako wygl康aj troch nie wiadomo jak(co jak napuszony strach na wr鏏le) ?
ja dopiero raz keratynowa豉m i u mnie po prostu zaczynaj si puszy.
Nie ma tragedii. Nawet bardziej mi to odpowiada ni totalny przyliz zaraz poprostowaniu

Panna M這da'13

hennowanie od: maj 2015

goldika jest offline  
Stary 2014-03-13, 10:24   #3305
kasza80
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

Nie wklei mi si cytat, wi璚 tak wklejam "na piechot"

Napisane przez onething:
Ja po keratynie w這sy myj codziennie, bo inaczej si nie da I trzyma mi si ok. 5 miesi璚y.
Suchych szampon闚 nie u篡wam, wi璚 nie pomog.

A czym prostujesz? Encanto? Czy jakim innym preparatem. W sklepach fryzjerskich dost瘼ny jest zestaw z firmy KATIVA, ma wi璚ej bo a 100 ml keratyny, a u mnie kosztuje 79 z.
Na allegro sprzedaj odlewki encanto po 50 ml, ale nie wiem czy mi starczy....

Dziewczyny, mog Was prosi o porad? W豉郾ie nie wiem ile tej keratyny powinnam kupi. Mam w這sy generalnie proste, tylko bardzo si pusz od rozja郾iania. W這sy mam do zapi璚ia od stanika, ale mam do嗆 du穎 grzywki i przyci皻y na kr鏒ko bok przy uchu. Prostowanie chcia豉bym zacz望 ok 10 cm od sk鏎y g這wy, bo odt康 mam problem (rozja郾ianie odrost闚 robi ju u bardziej profesjonalnej fryzjerki i nie mam ich spalonych, wi璚 s proste i g豉dkie).
Jak my郵icie, 50 ml encanto mi wystarczy? Czy conajmniej 75 ml?

Edytowane przez kasza80
Czas edycji: 2014-03-13 o 10:27
kasza80 jest offline  
Stary 2014-03-13, 10:48   #3306
mimi0
Raczkowanie

O co do "KATIVY" te jestem ciekawa, widzia豉m ostatnio w hurtowni fryzjerskiej. Chocia podobno encanto dzia豉 najd逝瞠j i ma najmocniejszy efekt? (pami皻am, 瞠 prostownic ci篹ko by這 moje w這sy ogarn望, 瞠by chcia造 si wyprostowa:F ale mo瞠 prostym w這som, kt鏎e tylko si pusz nie jest potrzebne wi璚ej?)

Nie mam zniszczonych w這s闚, maj tylko sk這nno嗆 do przesuszania i puszenia. Obawiam si i przylizu (nie mam zbyt g瘰tych w這s闚, ale jak kr璚one-no to zawsze mam ich 瞠 hoho i sprawiaj wra瞠nie, 瞠 strasznie ich du穎 i efektu przej軼iowego- takie jak np po rozczesaniu w這s闚:P) Ale chyba nie mog si doczeka, 瞠by spr鏏owa....
mimi0 jest offline  
Stary 2014-03-13, 11:03   #3307
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
O co do "KATIVY" te jestem ciekawa, widzia豉m ostatnio w hurtowni fryzjerskiej. Chocia podobno encanto dzia豉 najd逝瞠j i ma najmocniejszy efekt? (pami皻am, 瞠 prostownic ci篹ko by這 moje w這sy ogarn望, 瞠by chcia造 si wyprostowa:F ale mo瞠 prostym w這som, kt鏎e tylko si pusz nie jest potrzebne wi璚ej?)
w豉郾ie o tej kativie nic nie ma w internecie, 瘸dnych opinii..... a sk康 wiesz, 瞠 encanto trzyma si d逝瞠j? Mo瞠 od Pani w tej hurtowni?
Mnie faktycznie mo瞠 ta kativa by wystarczy豉, ale istniej szanse, 瞠 encanto utrzyma mi si ok 6 miesi璚y na w這sach (dzi瘯i temu, 瞠 mam grzywk i kr鏒ki bok, troszk oszukuj i jak mam przet逝szczon grzywk to tylko j myj, a ca這嗆 w這s闚 2 razy w tygodniu).

Nie mam za du穎 czasu na takie zabiegi, wi璚 je郵i ju si za to wezm, to chcia豉bym, 瞠by efekt by jak najd逝窺zy.... czyli encanto? Troszk mnie martwi, 瞠 to jest takie truj帷e, ale czyta豉m, 瞠 dziewczyny robi to na balkonie, a teraz ju s這neczko si pokazuje, wi璚 mo瞠 w po這wie kwietnia da這by si ju z mokr g這w wyj嗆 na balkon nie 豉pi帷 kataru

Przypomnia這 mi si, 瞠 moja fryzjerka robi ten zabieg firm alfaparf. Klikn窸am teraz na allegro i okazuje si, 瞠 mo積a kupi taki jednorazowy zestaw za 74 z. Nie zawiera formaldehydu, ale pewnie te nie b璠zie tak trwa造 jak encanto... wiecie co na ten temat?

Edytowane przez kasza80
Czas edycji: 2014-03-13 o 11:19
kasza80 jest offline  
Stary 2014-03-13, 13:04   #3308
mimi0
Raczkowanie

nawet na stronie allegro przy kativi pisa這 o efekcie do 60dni, czytaj帷 o encanto zazwyczaj pisze o czasie d逝窺zym ni dwa miesi帷e.
Formaldehyd te mnie troch martwi-ale wspominaj帷 od篡wk eveline 8w1, kt鏎 stosowa豉m d逝gi czas i mi nie zaszkodzi豉, (potem odstawi豉m i zacz窸am bardziej naturalnych uzywa)mam nadziej, 瞠 i to nie zaszkodzi....(Swoj drog, ciekawe, czy nie zdarzaj si jakie nieprzyjemne przypadki, skoro tak bardzo 幢e dzia豉這 niekt鏎ym osobom na paznokcie)
mimi0 jest offline  
Stary 2014-03-13, 21:06   #3309
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Cytat:
nawet na stronie allegro przy kativi pisa這 o efekcie do 60dni, czytaj帷 o encanto zazwyczaj pisze o czasie d逝窺zym ni dwa miesi帷e.
Formaldehyd te mnie troch martwi-ale wspominaj帷 od篡wk eveline 8w1, kt鏎 stosowa豉m d逝gi czas i mi nie zaszkodzi豉, (potem odstawi豉m i zacz窸am bardziej naturalnych uzywa)mam nadziej, 瞠 i to nie zaszkodzi....(Swoj drog, ciekawe, czy nie zdarzaj si jakie nieprzyjemne przypadki, skoro tak bardzo 幢e dzia豉這 niekt鏎ym osobom na paznokcie)
jak si dotknie sk鏎y to si dziej dziwne rzeczy, trzyma豉m kiedy na szyi i ciekawie nie by這 strach pomysle co by by這 jakby wyl康owa這 na g這wie

dziewczyny, mo瞠 to kogo zdziwi, ale.. wci捫 nie mam swojej od篡wki idealnej ju prawie rok szukania i dalej nic nie znalaz豉m, macie ju jakie swoje KWC do w這s闚 po encanto?
Miluchova jest offline  
Stary 2014-03-13, 21:42   #3310
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 019

dla mnie idea貫m by豉 wycofana ju isana z olejkiem babassu
Teraz bardzo fajnie sprawdzaj si u mnie odzywki garniera sekrety prowansji ( li嗆 oliwny i rozmaryn oraz morelowa), s tanie i 豉dnie nawil瘸j i wyg豉dzaj w這sy
Stary 2014-03-16, 18:31   #3311
onething
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 266

Dziewczyny, pomagam kole瘸nce w zbi鏎ce. Je郵i mo瞠cie pom鏂 b璠 wdzi璚zna, je郵i mo瞠cie udost瘼ni lub przes豉 dalej r闚nie bardzo dzi瘯uj.

Prosz Was o pomoc. Nie wa積e czy wp豉cisz 1 z czy 10 z czy 100 z.
Tyle ile mo瞠sz.
Wa積e, 瞠 pomagasz!

http://www.siepomaga.pl/r/nozkakubusia

Je郵i masz bloga b康 swoj stron, PROSZ, wklej link.
Im wi璚ej os鏏 si dowie, tym lepiej. __________________
2013/2014
onething jest offline  
Stary 2014-03-16, 20:32   #3312
Kileczka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 127

Kilka lat nie udziela豉m si na wiza簑. Zastanawiam si nad tym prostowaniem i chyba si zdecyduj. Kilka lat dbania o w這sy, a marz mi si proste.
Kuracja dro盥穎wa: 14.03. Pasemko kontrolne 28cm.

Stary 2014-03-18, 17:19   #3313
dariaawaria
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 93

hej, mam nietypowy problem jak na ten w徠ek, ale mam nadziej 瞠 mi pomo瞠cie Encanto robi豉m na pocz徠ku lipca, mamy marzec, a ono mi w og鏊e nie zesz這. Wcze郾iej mialam falowano-kr璚one w這sy, tylko suszarka i prostownica zrobi造 z nich siano. Keratyna mia豉 mi pom鏂 w ich odbudowie i to wysz這 鈍ietnie. Nie u篡wam teraz silikon闚, moje w這sy 鈍ietnie radz sobie na szamponach i olejkach Alterry, maskach biovaxu, tu jestem zachwycona. Problemem jest to, 瞠 chcia豉bym wr鏂i do moich kr璚onych w這s闚, te prawie 9 miesi璚y prostych to za du穎 jak dla mnie! Kr璚i mi si odrost od spodu, 幢e to nie wygl康a, jako si chowa. Od g鏎y g這wy nigdy mi si specjalnie nie kr璚i造 i teraz te nie kr璚. Ale bardzo chcia豉bym ju wr鏂i do kr璚onych, albo chocia falowanych, a tu w這sy mi sp豉ta造 figla i s pro軼iute鎥ie. Nawet nakr璚one na walki, warkoczyki itp trzymaj si max 3 h po czym s znowu mega proste. Macie jakie rady? Pom騜cie prosz,prosz, prosz !
dariaawaria jest offline  
Stary 2014-03-18, 17:25   #3314
_agg_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 539

zacz望 u篡wa szampon闚 z slsami i od篡wek z sol u篡wasz lkosmetyk闚 "zalecanych" 瞠by podtrzyma efekt. zmie na zwyk貫 szampony i mo瞠 si uda
_agg_ jest offline  
Stary 2014-03-18, 17:30   #3315
dariaawaria
Raczkowanie

Niby tak, ale czy nie ucierpi na tym kondycja moich w這s闚? Powr鏒 do sianowatych lok闚 to te nie to. I je郵i juz musz u篡wa sls闚, za kt鏎e wini moje przet逝szczanie si w這s闚 to jak to wykombinowa 瞠by si nie przet逝szcza造? kurcz, wiem 瞠 nie jeste軼ie czarodziejkami, ale ja ju sama nie wiem co robi.
dariaawaria jest offline  
Stary 2014-03-18, 17:33   #3316
_agg_
Zakorzenienie

dlaczego? ja u篡wam ca造 czas sls闚 i nic si nie dzieje z moimi wlosami ale mog Ci powiedzie, 瞠 ja mam kr璚one swoje w這sy i mi si keratyna nie wyp逝kuje mam ca造 czas proste... no tyle, 瞠 ja powtarzam zabieg co p馧 roku i nie maj nawet za bardzo jak si skr璚i
_agg_ jest offline  
Stary 2014-03-18, 18:57   #3317
asiaq9
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 757
Talking Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

Ja wczoraj zam闚i豉m Encanto i planowa豉m zrobi zabieg na lato, 瞠by pi瘯nie wygl康a i w czasie letnim nie martwi si w這sami i ich uk豉daniem, ale nie wytrzymam Jak tylko przyjdzie zestaw to zabieram si do dzie豉

Je郵i zabieg se uda to ch皻nie dodam zdj璚ia przed i po
Mam nadziej ,瞠 efektem ubocznym zabiegu b璠zie delikatne rozja郾ienie moich blond w這s闚

Wracam do biegania !

Studiuj - DZIENNIKARSTWO I KOMUNIKACJA SPOΒCZNA.
asiaq9 jest offline  
Stary 2014-03-18, 20:43   #3318
_docik_
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

HEJ DZIEWCZYNY
sorry, 瞠 tak wtr帷am, pewnie ju kto o tym pisa, ale nie mam czasu przegl康a teraz w徠ku, a chce szybko zam闚i encanto

czy polecacie tego sprzedawc: encantodobrasil1

wczesniej kupwa豉m u care_of-You ale teraz nie mog go znale潭, poza tym teraz zamawiam ca貫 butelki i ten sprzedawca ma najni窺z cen..
czy je郵i zamawiam ca貫 butelki nie grozi mi ju 瘸dne oszustwo?

_docik_ jest offline  
Stary 2014-03-18, 21:16   #3319
_agg_
Zakorzenienie

sama teraz kupi豉m u niego i mam nadziej, 瞠 wszystko bedzie ok
_agg_ jest offline  
Stary 2014-03-19, 06:28   #3320
asiaq9
Rozeznanie

Ja zam闚i豉m u micbog79,
100% pozytywnych komentarzy wiec chyba bedzie dobrze

Wracam do biegania !

asiaq9 jest offline  
Stary 2014-03-19, 09:10   #3321
olkie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 186
GG do olkie

Cytat:
Napisane przez dariaawaria Poka wiadomo嗆
hej, mam nietypowy problem jak na ten w徠ek, ale mam nadziej 瞠 mi pomo瞠cie Encanto robi豉m na pocz徠ku lipca, mamy marzec, a ono mi w og鏊e nie zesz這. Wcze郾iej mialam falowano-kr璚one w這sy, tylko suszarka i prostownica zrobi造 z nich siano. Keratyna mia豉 mi pom鏂 w ich odbudowie i to wysz這 鈍ietnie. Nie u篡wam teraz silikon闚, moje w這sy 鈍ietnie radz sobie na szamponach i olejkach Alterry, maskach biovaxu, tu jestem zachwycona. Problemem jest to, 瞠 chcia豉bym wr鏂i do moich kr璚onych w這s闚, te prawie 9 miesi璚y prostych to za du穎 jak dla mnie! Kr璚i mi si odrost od spodu, 幢e to nie wygl康a, jako si chowa. Od g鏎y g這wy nigdy mi si specjalnie nie kr璚i造 i teraz te nie kr璚. Ale bardzo chcia豉bym ju wr鏂i do kr璚onych, albo chocia falowanych, a tu w這sy mi sp豉ta造 figla i s pro軼iute鎥ie. Nawet nakr璚one na walki, warkoczyki itp trzymaj si max 3 h po czym s znowu mega proste. Macie jakie rady? Pom騜cie prosz,prosz, prosz !
Mozesz sporbowac umycia wlosow w duza iloscia sody - potrzymac na wlosach a pozniej oplukac ma koniec woda z octem. Cos jak metoda mycia no poo czy jakos tak. Tylko ja bym rozpuszczala sode w wodzie +szampon(moze odrobina soli morskiej tez by sie przydala?) Splukac nalozyc odzywke i na koniec ocet. Miks metody kubeczkowej i no poo

Stary 2014-03-19, 09:32   #3322
asiaq9
Rozeznanie

Cytat:
a ja si pytam co zrobi豉, 瞠 tak d逝go encanto sie trzyma ! ?
Ja marz, 瞠by zabieg utrzyma si jak najd逝瞠j !

Wracam do biegania !

asiaq9 jest offline  
Stary 2014-03-19, 10:41   #3323
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
A mo瞠sz dok豉dnie napisa jakich masek i od篡wek stosowa豉? Ja si przymierzam do zabiegu, ale nie encanto, nie chc si tru. Du穎 czyta豉m o formaldehydzie i to nie s 瘸rty. Wiem, 瞠 je郵i nie nie zrobi preparatem z formaldehydem to efekt b璠zie kr鏒szy, wi璚 mo瞠 chocia nie b璠 szkodzi nieodpowiednimi kosmetykami i b璠 u篡wa ju sprawdzonych
kasza80 jest offline  
Stary 2014-03-19, 12:30   #3324
dariaawaria
Raczkowanie

olkie dzieki za rade, poczytam wiecej o no poo i sprobuje =]

A u篡wa豉m szampon闚 Alterra- r騜nych, od篡wki tej 鄴速ej garnier, tej s豉wnej, nie mog teraz zobaczy jak sie dok豉dnie nazywa, maski Alterra i Biovax- tu te r騜ne. Ostatnio olejuj olejkami Alterry, ale to dopiero od miesi帷a. Rzadko, tylko gdy nie mialam nic pod r瘯, my豉m innymi szamponami, mia豉m te jak捷 od篡wk Gliss Kur, ale mi si nie podoba豉. Suszy豉m w這sy suszark, powiedzmy raz na p馧torej tygodnia, prostownic te jako tak albo rzadziej. My豉m w這sy co dwa dni, ale grzywk codziennie bo si przetluszcza, ale ona te jest nadal przera幢iwie prosta. I grzywk te na suszarce uk豉da豉m codziennie. Do ko鎍闚ek u篡wam Biovax serum, to niebieskie. Wi璚ej nie pamietam. Ale si rozpisa豉m
dariaawaria jest offline  
Stary 2014-03-19, 13:39   #3325
olkie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 186
GG do olkie

Cytat:
Napisane przez asiaq9 Poka wiadomo嗆
a ja si pytam co zrobi豉, 瞠 tak d逝go encanto sie trzyma ! ?
Ja marz, 瞠by zabieg utrzyma si jak najd逝瞠j !
Mi tez sie mniej wiecej tyle trzyma z tym ze musze uwazac na proteiny w kosmetykach bo po nich mi sie zaczely wlosy puszyc

Stary 2014-03-19, 13:59   #3326
Amphetamina
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 733
Dot.: POM荅CIE !!! Dziewczyny po chemicznym prostowaniu w這s闚~!:)

Cytat:
Napisane przez Amphetamina Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny,
czy mo瞠 kt鏎a poleci sprawdzony salon, w kt鏎ym wykonuj Encanto?
(Olsztyn, 3-miasto)
A ja ponawiam pytanie, mo瞠 akurat kto co...
Amphetamina jest offline  
Stary 2014-03-19, 15:29   #3327
karolajn91
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 029

Hej dziewczyny,
chce zrobic encanto jednak bede musiala zainwestowac w nowa prostownice bo moja nagrzewa sie tylko do 200. Mozecie polecic jakas tania prostownic ktora bylaby dobra do zabiegu?

karolajn91 jest offline  
Stary 2014-03-19, 18:27   #3328
atilaaav
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 413

Cytat:
Napisane przez karolajn91 Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny,
chce zrobic encanto jednak bede musiala zainwestowac w nowa prostownice bo moja nagrzewa sie tylko do 200. Mozecie polecic jakas tania prostownic ktora bylaby dobra do zabiegu?
Ja mam taki sam problem i po篡czam prostownic od kole瘸nki
Po co kupowa now, skoro po zabiegu nie b璠ziesz z niej korzysta ?

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Dziewczyny mam bardzo szybkie pytanie
Ile wa積y jest preparat w odlewkach ?
atilaaav jest offline  
Stary 2014-03-19, 18:31   #3329
Vinnga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 006

3 miesi帷e, ale ja robi豉m ju 2 miesi帷e po up造wie tego terminu i wszystko by這 OK. Pewnie du穎 zale篡 od tego czy preparat nalewany do buteleczek mia d逝窺zy czy kr鏒szy termin wa積o軼i, ale wydaje mi si, 瞠 jak kto na allegro sprzedaje du瞠 ilo軼i, to nie ma si co martwi.
Vinnga jest offline  
Stary 2014-03-19, 19:05   #3330
atilaaav
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 413

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka wiadomo嗆
3 miesi帷e, ale ja robi豉m ju 2 miesi帷e po up造wie tego terminu i wszystko by這 OK. Pewnie du穎 zale篡 od tego czy preparat nalewany do buteleczek mia d逝窺zy czy kr鏒szy termin wa積o軼i, ale wydaje mi si, 瞠 jak kto na allegro sprzedaje du瞠 ilo軼i, to nie ma si co martwi.
Dzi瘯uj za szybk odpowied
B璠 mie 50 ml encanto od osoby, kt鏎a kupi豉 je 5 miesi璚y temu, jednak nie skorzysta豉
Chodzi mi g堯wnie o to, 瞠by sprawdzi na jednym pa鄉ie jak w這sy zachowaj si po encanto zanim zrobi na ca這軼i
Drugie 50 ml kupie p騧niej, jak wszystko b璠zie ok.

Ostatnio krucho z moimi studenckimi finansami, a to pierwsze encanto mia豉bym z wymiany, wi璚 dlatego chc spr鏏owa
atilaaav jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
encanto, keratyna, kr璚one w這sy, prostowanie, trwa貫 prostowanie, w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:34.