Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-03-28, 11:03   #3361
yolca
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 141
Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

A ja mam kr鏒kie pytanie. Zrobi豉m w poniedzia貫k cocochoco, pierwszy raz samodzielnie, no I my郵, 瞠 si uda這. Ale mia豉m kilka pasemek gdzie w這sy strasznie pi造 keratyn, I na pocz徠ku jej do這篡豉m w te miejsca, a p騧niej zapomnia豉m. Teraz mam wra瞠nie, 瞠 na kilku pasmach mog這 jej zabrakn望 w odpowiedniej ilo軼i, bo lekko si wywijaj. Czy jest sens 瞠bym teraz zrobi豉 poprawk I na這篡豉 jeszcze raz keratyn na te wybrane pasma???
yolca jest offline  
Stary 2014-03-28, 11:47   #3362
miss beauty
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28

Cytat:
Napisane przez Jukoka Poka wiadomo嗆
Mam par pyta =)

Moje w這sy s do嗆 mocno falowane, jakie 2b/2c. Nie przeszkadza mi to, chc wyprostowa sam grzywk. Sytuacja jest taka:
-Myj w這sy co 2 dni, wieczorem. Zaraz po umyciu grzywk susz na szczotce (a reszt stylizuj tak jak fale) i jest ok.
-Id spa i rano moja grzywka jest powywijana we wszystkie strony i pomi皻a. Mocz j, susz j jeszcze raz. Po czym grzywka traci p馧 obj皻o軼i i zaczyna lekko si str帷zkowa.
-Cho熲ym nie wiem jak j wysuszy豉, i tak podwijaj mi si ko鎍e, szczeg鏊nie po bokach.
- Je郵i jest wilgotno / mokro na zewn徠rz - moja grzywka wywija si na wszystkie strony.

Dawniej traktowa豉m moj grzywk prostownic ale to te by 鈔edni pomys - po spaniu i tak si wywija豉, po paru godzinach tak samo, po wyj軼iu na wilgo, tak samo. Tylko na pocz徠ku wygl康a豉 lepiej,a potem i tak robi豉 co chcia豉. Poza tym wyprostowanie grzywki dzie po myciu by這 tragiczne w skutkach - moje czo這 szybko si przet逝szcza, normalnie nie odbija si to na wygl康zie grzywki ale po przeprostowaniu by豉 ona ca豉 ut逝szczona.

S康zicie 瞠 keratynowe prostowanie mo瞠 mi pom鏂? S造sza豉m ze nieraz po takim wyprostowaniu w這s闚 ko鎍闚ki i tak si wywijaj, a w豉郾ie na unikni璚iu tego zale篡 mi najbardziej.

I jeszcze jedno pytanie - czy gdziekolwiek mo積a zobaczy INCI tych preparat闚, czy mam poprzesta na stadnym utyskiwaniu 瞠 od篡wka 鄉ierdzi aldehydem kt鏎ego w sk豉dzie podobno nie ma? Szuka豉m, szuka豉m, ale nigdzie inci nie znalaz豉m.
prostowalam grzywk, encanto, nie wywijala si ale szybko przyklejala si do czo豉, mam cer mieszana, po kilku godz musia豉m juz u篡 suchego szamponu, miniaturk zawsze wozilam przy sobie
miss beauty jest offline  
Stary 2014-03-28, 16:22   #3363
Anyaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 96

hej dziewczyny 郵edz was od jakiego czasu w wakacje mialam prostowane keratynowo w這sy w salonie niestety nie wiem jakimi kosmetykami.. wczoraj przyszed zestaw od bidzis2702 z keratynk i mam pytanie mam okrutnie zniszczone w這sy prostowaniem i farbowaniem na blond na dzisiaj uda這 mi si za豉twi prostownice grzej帷 sie do 200 stopni... wystarczy? czy poczeka kilka dni i za豉twi sobie tak grzej帷 si do 230. nie mog si doczeka

najcudowniejsze wakacje
18.08.2010 kocham Ci

od 14.02 mistrzyni romantyzmu! wed逝g T眩a
Anyaa jest offline  
Stary 2014-03-28, 19:43   #3364
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 019

Lepiej poczekaj na t co nagrzewa si do wy窺zej temperatury, 瞠by p騧niej nie by這 niespodzianki 瞠 zabieg si nie uda
Stary 2014-03-28, 19:43   #3365
Jukoka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

Miss beauty, bardzo dzi瘯uj za odpowied! Ja obawiam si tego samego, no ale od czego jest puder i suchy szampon w豉郾ie? Co najwy瞠j mog my sam grzywk troch cz窷ciej.
Jukoka jest offline  
Stary 2014-03-28, 22:44   #3366
kasza80
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

Cytat:
Napisane przez olkie Poka wiadomo嗆
Ja mam wlosy do bioder. Wczesniej sztywne puszace sie i nie do opanowania . Po myciu.mozna bylo tylko zwiazac nie mialam bardzo zniszczinych obecnie ponad 6 mcy po wlosy wygladaja genualnie w porownaniu do sprzed ketatyna sie wyplukala sporo ale wlsy nie wrocily do stanu sprzed. Kioncowki w normie. Pielegnuje je jak przed encanto czyli silikony slyszalam o narzekaniach ze po keratynie wlosy sie zniszczyly. Nie dziwie sie ze zniszczyly jak coniektorzy tak sie zachlysneli efektem ze odstawili wszelkie oslaniajace i pielegnujace kosmetyki obecnie moje wlosy nie lubia protein w szamponach i maskach pusza sie po nich za to emolienty i szczegolnie humekanty uwielbiaja

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mo瞠sz napisa jakich dok豉dnie od篡wek u篡wasz? Te silikonowe z emolientami i humektanty? Ja teraz jestem na etapie intensywnego wyboru od篡wek. W豉郾ie przyszedl mi zestaw pomara鎍zowy z firmy kativa i w zwi您ku z tym, 瞠 producent obiecuje efekt do 60 dni, chcia豉bym dobrymi od篡wkami jako go przed逝篡. Zamowi豉m sobie zestaw rekonstrukcyjny z ki power, ale wiadomo, 瞠 co mycie nie mog go stosowa bo tej keratyny bedzie za du穎. Chcialabym przeplata keratyn z innymi od篡wkami, ale tyle tego jest, 瞠 g這wa boli.... Mi這by by這 jakby napisa豉 o swojej piel璕nacji
kasza80 jest offline  
Stary 2014-03-29, 07:38   #3367
Vinnga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 006

Jukoka, je郵i chodzi o prostowanie grzywki, to w豉郾ie wczoraj sobie wyprostowa豉m encanto, poniewa nie robi豉m prostowania ca造ch w這s闚 od 4 miesi璚y i od jakiego czasu musia豉m grzywk wspomaga prostownic (spore odrosty i te sprawy). Wiadomo, bezpo鈔ednio po encanto troch t逝sto jest, ale generalnie tak na co dzie, to grzywka mi si przet逝szcza dopiero nast瘼nego dnia rano (po spaniu) Nie ma jakiego efektu przyklejonego czo豉 Najwi瘯szym plusem encanto jest dla mnie to, 瞠 niewa積e czy za oknem s這鎍e czy deszcz, moja grzywka dalej jest prosta.

Olkie, ja te nie zauwa篡豉m 瞠by po encanto moje w這sy by造 bardziej zniszczone... Ostatnio nawet nie u篡wa豉m 瘸dnych olej闚, tylko maski i od篡wki, a w這sy wygl康aj ok, mimo wyp逝kuj帷ej si keratyny. Wyp逝kuje si, bo jak pada, to jednak w這sy si zaczynaj lekko puszy i wywija, ale w czasie normalnej pogody wygl康aj dalej fajnie W tym miesi帷u zamawiam encanto i robi ca貫 w這sy znowu, tzn. pomijaj帷 grzywk. A mog豉by poda od篡wki jakie u篡wasz?

Edytowane przez Vinnga
Czas edycji: 2014-03-29 o 07:39
Vinnga jest offline  
Stary 2014-03-29, 11:38   #3368
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 599

Dziewczyny jak d逝go to cholerstwo schodzi z w這s闚?

Ostatnim razem robi豉m coco choco pod koniec lipca zesz貫go roku, odrost wiadomo jest ok, ale reszta odrobin faluje gdzie z ty逝 i na spodniej warstwie a reszta jest prosta, przez co musz je prostowa od nasady i te partie kt鏎e faluj, na szcz窷cie ten odrost jest w miar prosty, ale naturalnie mam skr皻 w granicach 3a.
o_Khaleesi_o jest offline  
Stary 2014-03-30, 16:18   #3369
owocowa91
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Tydzie temu keratynowo prostow豉m w這sy w domu. Zabieg utrzymal si tylko do pierwszego mycia. Troch czyta豉m w徠ek i piszecie w nim, 瞠 鄉ierdzi, piecze w gardle itp. U mnie nic takiego podczas prostowania nie by這( keratyna r騜owa ale zapach czuc tylko gdy przytknie si mocno do niej nos ;/) Dlatego moje pytanie jest skierowane do dziewczyn kt鏎ych keratyna nie 鄉ierdzia豉 czy kt鏎ej uda si zabieg na d逝瞠j bo mo瞠 mia豉m keratyn rozcie鎍zona..... ;/
owocowa91 jest offline  
Stary 2014-03-30, 16:20   #3370
czerwonapanienka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 030

Witajcie chcia豉bym si podpyta Was jako do鈍iadczonych. Tak wygl康aj moje w這sy po samoczynnym wyschni璚iu http://wizaz.pl/forum/attachment.php...9&d=1395864057
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...1&d=1395864057
Nie dam rady nie prostowa ich po ka盥ym myciu, a myj w這sy codziennie wi璚 mo瞠cie domy郵e si jak moje w這sy s zniszczone i ci庵le musz je podcina.
Ostatnio jedna dziewczyna na wizaz podrzuci豉 mi pomys keratynowego prostowania w這s闚. Jak my郵icie czy na moje w這sy, by to mog這 zadzia豉? Czy taki zabieg lepiej wykona u kosmetyczki czy mog spr鏏owa sama?
Stary 2014-03-30, 17:58   #3371
Vinnga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez owocowa91 Poka wiadomo嗆
Tydzie temu keratynowo prostow豉m w這sy w domu. Zabieg utrzymal si tylko do pierwszego mycia. Troch czyta豉m w徠ek i piszecie w nim, 瞠 鄉ierdzi, piecze w gardle itp. U mnie nic takiego podczas prostowania nie by這( keratyna r騜owa ale zapach czuc tylko gdy przytknie si mocno do niej nos ;/) Dlatego moje pytanie jest skierowane do dziewczyn kt鏎ych keratyna nie 鄉ierdzia豉 czy kt鏎ej uda si zabieg na d逝瞠j bo mo瞠 mia豉m keratyn rozcie鎍zona..... ;/
Ja jak pow帷ha豉m za pierwszym razem keratyn w buteleczkach - i to dosy lekko, nie zaci庵a豉m si zapachem - to mnie a odrzuci這, tzn. od razu pojawi這 si pieczenie w gardle. Nie wyobra瘸m sobie mocno w帷ha keratyny Mo瞠 by豉 rozcie鎍zona rzeczywi軼ie A jaka by豉 konsystencja?
Vinnga jest offline  
Stary 2014-03-30, 20:08   #3372
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez owocowa91 Poka wiadomo嗆
A z jakiej firmy mia豉?

DZiewczyny, prosz Was o rad techniczn przy prostowaniu. Wiadomo, 瞠 preparat z keratyn nie mo瞠 dotyka sk鏎y, to jak zabezpieczacie uszy? Albo sp鏚 grzywki? Wiadomo, 瞠 wierzchnia cz窷 nie dostaje ale sp鏚... no i te uszy.... przypi望 posmarowane pasmo przy uchu gdzie na 鈔odek g這wy?
kasza80 jest offline  
Stary 2014-03-30, 20:19   #3373
Vinnga
Zakorzenienie

Posmaruj jakim t逝stym kremem albo chocia kremem nawil瘸j帷ym
Ja ostatnio zapomnia豉m posmarowa i mi strasznie z ucha sk鏎a wczoraj schodzi豉.
Vinnga jest offline  
Stary 2014-03-30, 20:24   #3374
czerwonapanienka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez czerwonapanienka Poka wiadomo嗆
Witajcie chcia豉bym si podpyta Was jako do鈍iadczonych. Tak wygl康aj moje w這sy po samoczynnym wyschni璚iu http://wizaz.pl/forum/attachment.php...9&d=1395864057
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...1&d=1395864057
Nie dam rady nie prostowa ich po ka盥ym myciu, a myj w這sy codziennie wi璚 mo瞠cie domy郵e si jak moje w這sy s zniszczone i ci庵le musz je podcina.
Ostatnio jedna dziewczyna na wizaz podrzuci豉 mi pomys keratynowego prostowania w這s闚. Jak my郵icie czy na moje w這sy, by to mog這 zadzia豉? Czy taki zabieg lepiej wykona u kosmetyczki czy mog spr鏏owa sama?
Prosz o porad, bo chyba dzi nie zasn
EDIT: czy po tym zabiegu nie ma ju konieczno軼i u篡wania prostownicy?

Edytowane przez czerwonapanienka
Czas edycji: 2014-03-30 o 20:29
czerwonapanienka jest offline  
Stary 2014-03-30, 23:56   #3375
karoolaaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 691

Cytat:
Prosz o porad, bo chyba dzi nie zasn
EDIT: czy po tym zabiegu nie ma ju konieczno軼i u篡wania prostownicy?
Ja robilam encanto 2 razy.Pierwszy raz w lipcu zesz貫go roku,a pozniej w grudniu.Od lipca ani razu nie u篡豉m prostownicy,a uzywalam jej praktycznie codziennie .

karoolaaa jest offline  
Stary 2014-03-31, 08:14   #3376
czerwonapanienka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Poka wiadomo嗆
Ja robilam encanto 2 razy.Pierwszy raz w lipcu zesz貫go roku,a pozniej w grudniu.Od lipca ani razu nie u篡豉m prostownicy,a uzywalam jej praktycznie codziennie .

czyli jest jaka nadzieja dla moich w這s闚
Stary 2014-03-31, 09:41   #3377
_agg_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 539

Dziewczyny, zastanawiam si czy nie zacz望 wykonywa zabieg闚 cocochoco. encanto wiadomo, przeze mnie sprawdzone, itd. nie zawodzi, ale... jak ja mam wykonywa je co tydzie po min.2 razy, to ja przecie zdechn co s康zicie? chyba, 瞠 kr璚one b璠 robi豉 encanto, a falowane, pusz帷e b璠 traktowa cocochoco porad嬈ie co
_agg_ jest offline  
Stary 2014-03-31, 10:30   #3378
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, zastanawiam si czy nie zacz望 wykonywa zabieg闚 cocochoco. encanto wiadomo, przeze mnie sprawdzone, itd. nie zawodzi, ale... jak ja mam wykonywa je co tydzie po min.2 razy, to ja przecie zdechn co s康zicie? chyba, 瞠 kr璚one b璠 robi豉 encanto, a falowane, pusz帷e b璠 traktowa cocochoco porad嬈ie co
A dlaczego tak cz瘰to? B璠ziesz fryzjerk?

Edit- ok. juz wiem, wesz豉m na Twojego bloga

Ja za dwa tygodnie zrobi Kativ, wi璚 zabieg podobny do cocochoco, dam zna co wysz這. Jak rozmawia豉m z fryzjerk o prostowaniu (robi ona firm alfaparf czyli bez formaldehydu - wi璚 co ala cocochoco) to m闚i豉, 瞠 najlepszy rezultat jest na pusz帷ych si, zniszczonych w這sach. Czyli wed逝g mnie, lekko przemyci豉, 瞠 lok闚 spektakularnie nie rozprostuje. Do tego potrzebny jest chyba jednak formaldehyd....

Jest jeszcze z firmy KERAPRO (producent kativa) profesjonalna maska do prostowania i tutaj efekt utrzymuje si d逝go, do 6 m-cy. Nie zawiera formaldehyd闚 i aldehyd闚. I tak jak sobie przeanalizowa豉m, to tak naprawde maska prostuj帷a jest najwazniejsza i mo積a tylko j kupi, a nie ca造 zestaw.... Np. w這sy dog喚bnie oczy軼i i otworzy 逝ski w這sa mo積a zwyk造m szamponem zio這wym 3 zio豉, p騜niej na這篡 t mask, a p騜niej mask po, np. tak jak pisa豉m wczesniej maska uszczelniaj帷a, keratynowa po zabiegu z ki power. Stosuje si j po zabiegu i mo積a p騧niej przez za造 czas, 瞠by przed逝篡 efekt. Je郵i chodzi o kas, to maska prostuj帷a z kerapro na allegro 180 z. z przesy趾 za ilo嗆 225 ml, szampon 3 zio豉 5 z. maska ki power 500 ml w okolicach 25 z. (na allegro wi璚ej, ale znalaz豉m internetowy sklep fryzjerski, gdzie w豉snie tyle kosztuje). Na poczatek wydatek du篡, ale 225 ml keratyny to jest bardzo du穎 i na d逝uuuuugo starczy (dla jednej osoby), no i zdrowie..... bezcenne. Formaldehyd to jednak substancja rakotw鏎cza, kt鏎a zosta豉 ju z wielu produkt闚 wycofana, np. z lakier闚 stolarskich (by造 super, ale wycofane - wiem, bo m鎩 m捫 jest w bran篡).
Co o tym sadzicie?

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka wiadomo嗆
Posmaruj jakim t逝stym kremem albo chocia kremem nawil瘸j帷ym
Ja ostatnio zapomnia豉m posmarowa i mi strasznie z ucha sk鏎a wczoraj schodzi豉.
dzi瘯i, a co z grzywk? sp鏚 wsadzic w foli? Tak jak pasemka?

Edytowane przez kasza80
Czas edycji: 2014-03-31 o 10:53
kasza80 jest offline  
Stary 2014-03-31, 10:37   #3379
asiaq9
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 757

Zrobi豉m zabieg ENCANTO i jestem troche zawiedziona, spodziewa豉m sie efektu bardziej WOW, a r騜nica jest srednia. Troch za ma這 wyg豉dzenia, troche za ma這 blasku, szkoda
Od razu zaznaczam, 瞠 zabieg wykona豉m prawid這, a produkty by造 w 100% oryginalne

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

aha i przy okazji dodam, 瞠 zapach to jaka maskara, momentami a s豉bo mi by這 od tego smrodku! ))

Wracam do biegania !

Studiuj - DZIENNIKARSTWO I KOMUNIKACJA SPOΒCZNA.
asiaq9 jest offline  
Stary 2014-03-31, 10:45   #3380
_agg_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka wiadomo嗆
A dlaczego tak cz瘰to? B璠ziesz fryzjerk?
Ja za dwa tygodnie zrobi Kativ, wi璚 zabieg podobny do cocochoco, dam zna co wysz這. Jak rozmawia豉m z fryzjerk o prostowaniu (robi ona firm alfaparf czyli bez formaldehydu - wi璚 co ala cocochoco) to m闚i豉, 瞠 najlepszy rezultat jest na pusz帷ych si, zniszczonych w這sach. Czyli wed逝g mnie, lekko przemyci豉, 瞠 lok闚 spektakularnie nie rozprostuje. Do tego potrzebny jest chyba jednak formaldehyd....

Jest jeszcze z firmy KERAPRO (producent kativa) profesjonalna maska do prostowania i tutaj efekt utrzymuje si d逝go, do 6 m-cy. Nie zawiera formaldehyd闚 i aldehyd闚. I tak jak sobie przeanalizowa豉m, to tak naprawde maska prostuj帷a jest najwazniejsza i mo積a tylko j kupi, a nie ca造 zestaw.... Np. w這sy dog喚bnie oczy軼i i otworzy 逝ski w這sa mo積a zwyk造m szamponem zio這wym 3 zio豉, p騜niej na這篡 t mask, a p騜niej mask po, np. tak jak pisa豉m wczesniej maska uszczelniaj帷a, keratynowa po zabiegu z ki power. Stosuje si j po zabiegu i mo積a p騧niej przez za造 czas, 瞠by przed逝篡 efekt. Je郵i chodzi o kas, to maska prostuj帷a z kerapro na allegro 180 z. z przesy趾 za ilo嗆 225 ml, szampon 3 zio豉 5 z. maska ki power 500 ml w okolicach 25 z. (na allegro wi璚ej, ale znalaz豉m internetowy sklep fryzjerski, gdzie w豉snie tyle kosztuje). Na poczatek wydatek du篡, ale 225 ml keratyny to jest bardzo du穎 i na d逝uuuuugo starczy (dla jednej osoby), no i zdrowie..... bezcenne. Formaldehyd to jednak substancja rakotw鏎cza, kt鏎a zosta豉 ju z wielu produkt闚 wycofana, np. z lakier闚 stolarskich (by造 super, ale wycofane - wiem, bo m鎩 m捫 jest w bran篡).
Co o tym sadzicie?
mo瞠 kiedy

no w豉郾ie to kerapro te widz na allegro...
nouar te 鄉ierdzi, wi璚 jego nie chc

jest tego dosy sporo, ale.. kurcz chcia豉bym znale潭 co, co daje taki sam efekt jak encanto, ale nie 鄉ierdzi mam dla kogo 篡 d逝go
_agg_ jest offline  
Stary 2014-03-31, 10:45   #3381
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Cytat:
dzi瘯i, a co z grzywk? sp鏚 wsadzic w foli? Tak jak pasemka?
Pokryj produktem i daj grzywk do ty逝, przecie nie musi wisie na czole (zreszt Twoje oczy by przy tym ucierpia造 - im dalej w這sy od oczu tym lepiej)
Miluchova jest offline  
Stary 2014-03-31, 11:14   #3382
_agg_
Zakorzenienie

Dziewczyny, to coco faktycznie nie 鄉ierdzi podczas suszenia?
_agg_ jest offline  
Stary 2014-03-31, 11:41   #3383
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka wiadomo嗆
mo瞠 kiedy

no w豉郾ie to kerapro te widz na allegro...
nouar te 鄉ierdzi, wi璚 jego nie chc

jest tego dosy sporo, ale.. kurcz chcia豉bym znale潭 co, co daje taki sam efekt jak encanto, ale nie 鄉ierdzi mam dla kogo 篡 d逝go
Nouar daje niesamowity efekt, moja kole瘸nka (ma k璠zierzawe, pusz帷e si w這sy nie do ujarzmienia) prostuje w這sy w lovely look, a tam w豉郾ie stosuj nouar (pyta豉m). W這sy ma niesamowite, ponad 6 miesi璚y i w zasadzie prostuje znowu tylko z powodu odrostu. Ja jestem w takim szoku na jej w這sy, dlatego sama zacz窸am si obraca wok馧 tego tematu. Niestety nouar faktycznie zawiera formaldehyd, tak瞠 pozamiatane....

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆
Pokryj produktem i daj grzywk do ty逝, przecie nie musi wisie na czole (zreszt Twoje oczy by przy tym ucierpia造 - im dalej w這sy od oczu tym lepiej)
hmm, tylko, 瞠 ja mam grzywk sko郾 (bardzo mocny skos) i jest miejsce, gdzie ona ma ze 3cm i mi si nie zaczesze, dzi瘯i za rady, b璠e jako pr鏏owa.....
kasza80 jest offline  
Stary 2014-03-31, 12:16   #3384
gosia1207
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 816

dziewczyny, a jak mog wyp逝ka keratyn z w這s闚? robi豉m encanto (sama, nawet niezbyt dok豉dnie) w po這wie pa寮ziernika, by豉m zadowolona bo chodzi這 mi g堯wnie o zmniejszenie puchu i wizualne poprawienie wygl康u zniszczonych prostownic w這s闚, teraz min窸o ju 5 miesi璚y, w這sy nie wygl康aj tak jak po zabiegu, zaczynaj si puszy, nie s te tak proste jak po zabiegu, ale te nie powr鏂i造 dawne niesforne fale, a teraz jak chc je u這篡 na szczotce rowenty to si prostuj, pomimo 瞠 u篡wam pianki pianki
gosia1207 jest offline  
Stary 2014-03-31, 12:17   #3385
blue2003
Miuoshowa

Wiadomo軼i: 2 454
GG do blue2003 Wy郵ij wiadomo嗆 przez Yahoo do blue2003

A czy ktos kupowal encanto na allegro od Gloobal-Shop?

"...nasza wielko嗆 mia豉 iskrzy, a wygasa gdy tak teraz na ni patrz a ty milczysz..."
blue2003 jest offline  
Stary 2014-03-31, 13:16   #3386
onething
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 266

Cytat:
Napisane przez gosia1207 Poka wiadomo嗆
dziewczyny, a jak mog wyp逝ka keratyn z w這s闚? robi豉m encanto (sama, nawet niezbyt dok豉dnie) w po這wie pa寮ziernika, by豉m zadowolona bo chodzi這 mi g堯wnie o zmniejszenie puchu i wizualne poprawienie wygl康u zniszczonych prostownic w這s闚, teraz min窸o ju 5 miesi璚y, w這sy nie wygl康aj tak jak po zabiegu, zaczynaj si puszy, nie s te tak proste jak po zabiegu, ale te nie powr鏂i造 dawne niesforne fale, a teraz jak chc je u這篡 na szczotce rowenty to si prostuj, pomimo 瞠 u篡wam pianki pianki
Ja Ci mog poleci tylko powr鏒 do szampon闚 i od篡wek z sls i du穎 cierpliwo軼i
2013/2014
onething jest offline  
Stary 2014-03-31, 13:41   #3387
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez onething Poka wiadomo嗆
Ja Ci mog poleci tylko powr鏒 do szampon闚 i od篡wek z sls i du穎 cierpliwo軼i
Ja kiedys pytalam Ci, jakim produktem prostujesz wlosy, (ale chyba Ci umkn窸o) czy encanto? Pisa豉, 瞠 efekt utrzymuje Ci si bardzo d逝go, ponad 5 miesi璚y?
kasza80 jest offline  
Stary 2014-03-31, 13:42   #3388
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Cytat:
hmm, tylko, 瞠 ja mam grzywk sko郾 (bardzo mocny skos) i jest miejsce, gdzie ona ma ze 3cm i mi si nie zaczesze, dzi瘯i za rady, b璠e jako pr鏏owa.....
To zr鏏 co takiego: we foli aluminiow (jak do pasemek), po堯 na ni wacik kosmetyczny i przyklej te w這sy do wacika - nie wiem, jaka b璠zie reakcja preparatu w kontakcie z aluminium, trzeba by poczyta, ale lepiej zapobiega ni leczy
Miluchova jest offline  
Stary 2014-03-31, 14:30   #3389
czerwonapanienka
Zadomowienie

Zapisa豉m si na 鈔od do fryzjerki jednak wci捫 mam obawy czy napewno uda mi si rozsta z prostownic? czy b璠 musia豉 po ka盥ym myciu uk豉da w這sy na szczotk czy b璠 mog豉 zostawi je do samoczynnego wyschni璚ia i b璠 proste jak po u篡ciu prostownicy?
Stary 2014-03-31, 14:35   #3390
_agg_
Zakorzenienie

Cytat:
Zapisa豉m si na 鈔od do fryzjerki jednak wci捫 mam obawy czy napewno uda mi si rozsta z prostownic? czy b璠 musia豉 po ka盥ym myciu uk豉da w這sy na szczotk czy b璠 mog豉 zostawi je do samoczynnego wyschni璚ia i b璠 proste jak po u篡ciu prostownicy?
jak nei zrobisz to si nie przekonasz ja mam swoje kr璚one a po encanto mam idealnie proste przez ca造 czas, skr皻 nie wraca, ale ja poprawiam co par miesi璚y tylko ze wzgl璠u na odrost
_agg_ jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
encanto, keratyna, kr璚one w這sy, prostowanie, trwa貫 prostowanie, w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.