Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-04-03, 10:42   #3451
Vinnga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

Zale篡 chyba jak bardzo s spalone, bo niekiedy to jedynym wyj軼iem jest tylko ci璚ie... Mo瞠sz wstawi zdj璚ie?
PS. Co to za rekonstrukcja Joico to przeprowadzenia w domu ?
Vinnga jest offline  
Stary 2014-04-03, 10:46   #3452
_agg_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 539

ostatnio w sumie ratowa豉m dziewczynie w這sy po wieloletnim prostowaniu prostownic dzie w dzie, schodzeniu z ciemnych w這s闚 do rudego, potem blondu,a potem znowu rudego. w這sy by造 bleee, ale dziewczyna zadowolona
_agg_ jest offline  
Stary 2014-04-03, 10:54   #3453
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 13 991

a co ma odpa嗆 to i tak odpadnie wiem to po sobie
Stary 2014-04-03, 11:38   #3454
kasza80
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

Cytat:
Napisane przez czerwonapanienka Poka wiadomo嗆
Kupi豉m szampon Cece keratyna i wi郾ia pachnie bosko a chce si g這w umy zastanawiam si wci捫 nad mask czy kupi t kallosa z keratyn?
Maska jest naprawd dobra. Zastan闚 si nad tym, ile chcesz przeznaczy pieni璠zy. Ta maska kosztuje grosze, ale jak kupisz w litrowym opakowaniu to po po這wie mo瞠 by tak, 瞠 bedziesz musia豉 odstawi (tak by這 u mnie, zacz窸y mi sie bardzo puszy w這sy). Pewnie moje w這sy mia造 tego za du穎 i si przeproteinowa造. Po jakim czasie wr鏂i豉m do niej i ju by這 ok. Z jednej strony pokazuje to du篡 plus maski - to znaczy, 瞠 ma w sobie do嗆 du穎 keratyny, skoro moje mega suche w這sy si przeproteinowa造 po niej.
Mo瞠sz pomysle jeszcze o emulsji lub masce z glorii. S to rewelacyjne produkty i mo積a stosowa po prostowaniu. Kosztuj 鄉iesznie. W auchan (bo tylko tam s) emulsja 3,50 z. a maska 5,50 z.

To by這by dla wersji niskobud瞠towej. Je郵i chcesz w這篡 w to wi璚ej pieni璠zy, to mo瞠sz kupi maski czy od篡wki dedykowane po zabiegu prostowania. Np. z serii alfaparf - tej co mia豉 robiony zabieg, czy maska alter ego w czarnym opakowaniu, kativa keratin, kerapro, inebrya keratin, no i m鎩 ostatni zakup (jeszcze nie przysz這) ki power maska i maska R+ z firmy echosline
kasza80 jest offline  
Stary 2014-04-03, 12:01   #3455
czerwonapanienka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 030

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka wiadomo嗆
Maska jest naprawd dobra. Zastan闚 si nad tym, ile chcesz przeznaczy pieni璠zy. Ta maska kosztuje grosze, ale jak kupisz w litrowym opakowaniu to po po這wie mo瞠 by tak, 瞠 bedziesz musia豉 odstawi (tak by這 u mnie, zacz窸y mi sie bardzo puszy w這sy). Pewnie moje w這sy mia造 tego za du穎 i si przeproteinowa造. Po jakim czasie wr鏂i豉m do niej i ju by這 ok. Z jednej strony pokazuje to du篡 plus maski - to znaczy, 瞠 ma w sobie do嗆 du穎 keratyny, skoro moje mega suche w這sy si przeproteinowa造 po niej.
Mo瞠sz pomysle jeszcze o emulsji lub masce z glorii. S to rewelacyjne produkty i mo積a stosowa po prostowaniu. Kosztuj 鄉iesznie. W auchan (bo tylko tam s) emulsja 3,50 z. a maska 5,50 z.

To by這by dla wersji niskobud瞠towej. Je郵i chcesz w這篡 w to wi璚ej pieni璠zy, to mo瞠sz kupi maski czy od篡wki dedykowane po zabiegu prostowania. Np. z serii alfaparf - tej co mia豉 robiony zabieg, czy maska alter ego w czarnym opakowaniu, kativa keratin, kerapro, inebrya keratin, no i m鎩 ostatni zakup (jeszcze nie przysz這) ki power maska i maska R+ z firmy echosline
Dzi瘯i za porad
na razie kupi豉m szampon cece i mask kallos wi璚 t ta雟z wersj
Je郵i si nie sprawdzi to wtedy zainwestuj w kosmetyki alfaparf- wczoraj znalaz豉m je na allegro za 69z z przesy趾 tylko szkoda, 瞠 szampon i od篡wka maj tylko 250ml
Stary 2014-04-03, 12:17   #3456
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Dzi瘯i za porad
na razie kupi豉m szampon cece i mask kallos wi璚 t ta雟z wersj
Je郵i si nie sprawdzi to wtedy zainwestuj w kosmetyki alfaparf- wczoraj znalaz豉m je na allegro za 69z z przesy趾 tylko szkoda, 瞠 szampon i od篡wka maj tylko 250ml
http://allegro.pl/alfaparf-lisse-des...109756380.html je郵i chcesz alfaparf to ta mska Ci wystarczy i napewno da du穎 lepszy efekt z szamponem cece, ni je瞠li kupi豉by szampon + od篡wk z alfaparf. Maski s du穎 bogatsze, ta ma 500 ml. stosuj帷 na pocz徠ku (przez dwa tygodnie) co mycie a p騜niej raz w tygodniu kompres, to ta pojemno嗆 starczy豉by Ci na d逝uuuuugo przy Twoich kr鏒kich w這sach.
Tak瞠 nie kupuj od篡wek tylko maski i stosuj naprzemiennie np. z glori
kasza80 jest offline  
Stary 2014-04-03, 13:42   #3457
kudliczek
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 606

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka wiadomo嗆
a co ma odpa嗆 to i tak odpadnie wiem to po sobie
dziekuje za odpowiedzi
tak myslisz? ze i tak moga poleciec? w sumie to mialam wlosy sredniej dlugosci, rowne,a obecnie mam "czapke" po jednej stronie, czyli wlosy dlugosci 15cm upalone, szkoda gadac, bardzo dbam o wlosy, mnostwo kasy mi to idzie, zalamie sie jak po dwu letniej pracy nad nimi poleca mi cale.
nie przypilnowala mnie chyba z tym rozjasniaczem.
kudliczek jest offline  
Stary 2014-04-03, 15:23   #3458
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 032

Cytat:

Ja nie mam auchan
Nawet u mnie w mie軼ie nie dostane masek Kallos
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2014-04-03, 16:22   #3459
czerwonapanienka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka wiadomo嗆
Ja nie mam auchan
Nawet u mnie w mie軼ie nie dostane masek Kallos
u mnie te nie ma, a mask kallos kupi豉m na allegro
Stary 2014-04-03, 16:29   #3460
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Ja glori kupi豉m w lewiatanie, ale bez rewelacji
Miluchova jest offline  
Stary 2014-04-03, 19:04   #3461
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 13 991

Cytat:
Napisane przez kudliczek Poka wiadomo嗆
dziekuje za odpowiedzi
tak myslisz? ze i tak moga poleciec? w sumie to mialam wlosy sredniej dlugosci, rowne,a obecnie mam "czapke" po jednej stronie, czyli wlosy dlugosci 15cm upalone, szkoda gadac, bardzo dbam o wlosy, mnostwo kasy mi to idzie, zalamie sie jak po dwu letniej pracy nad nimi poleca mi cale.
nie przypilnowala mnie chyba z tym rozjasniaczem.
no niestety mo瞠 tak si sta
Stary 2014-04-03, 19:30   #3462
inga21
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 532

Dziewczyny zdecydowa豉m si na cocochoco, mam nadziej 瞠 efekt jaki tam b璠zie
Tylko mam problem, bo kompletnie zgubi豉m si na allegro Zamawia造軼ie kiedy keratyn od vitastore-polska? Najwi璚ej ten u篡tkownik ma komentarzy, wi璚 stwierdzi豉m 瞠 powinno by ok.
Ale kolejny problem, dlaczego on ma tyle produkt闚? Nie wiem kompletnie czym one si r騜ni, potrzebuj cocochoco 100ml, a tam jest tyle r騜nych produkt闚 瞠 ju nie wiem co mam zam闚i B豉gam mog豉by kt鏎a z was rzuci okiem i mi podes豉 linka kt鏎y zestaw wydaje si wam najlepszy? w 篡ciu tego nie ogarn
http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=27963501
inga21 jest offline  
Stary 2014-04-03, 20:15   #3463
nadambitna
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Dziewczyny, czemu czytaj帷 ostatnie strony zauwa篡豉m par os鏏, kt鏎e mowi, 瞠 w encanto nie ma formaldehydu? Czyta豉m kiedy na kt鏎ym z w這sowych blog闚, 瞠 zawiera a teraz nawet uda這 mi si znale潭 sk豉d i w sk豉dzie jest tylko "aldehyd", moje pytanie brzmi, jak on mo瞠 wp造n望 na w這sy, naczyta豉m si o nim takich strasznych rzeczy w internecie, 瞠 zn闚 waham si na encanto, a ju by豉m zdecydowana ^^
nadambitna jest offline  
Stary 2014-04-03, 20:44   #3464
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Cytat:
Napisane przez nadambitna Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, czemu czytaj帷 ostatnie strony zauwa篡豉m par os鏏, kt鏎e mowi, 瞠 w encanto nie ma formaldehydu? Czyta豉m kiedy na kt鏎ym z w這sowych blog闚, 瞠 zawiera a teraz nawet uda這 mi si znale潭 sk豉d i w sk豉dzie jest tylko "aldehyd", moje pytanie brzmi, jak on mo瞠 wp造n望 na w這sy, naczyta豉m si o nim takich strasznych rzeczy w internecie, 瞠 zn闚 waham si na encanto, a ju by豉m zdecydowana ^^
na ostatnich stronach nikt tego nie m闚i, m闚i造鄉y o innych produktach. Encanto zawiera formaldehyd.
Miluchova jest offline  
Stary 2014-04-03, 23:18   #3465
Xyia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17

http://allegro.pl/lisse-design-kerat...112564359.html tutaj posiada ten "preparat" do prostowania? Jak to si w og鏊e nazywa, krem, pasta? xD my郵a豉m 瞠by kupi jak najtaniej sam preparat i do tego w rossmanie jak捷 mask lub od篡wk i szampon z tego cece.

kudliczek
Ja w這s闚 nie mia豉m idealnych, ale raz chcia豉m zafarbowa... Pani trzyma豉 mi farb na w這sach ponad godzin gdzie po kilku dniach jak umy豉m w這sy zazna豉m szoku jakie s suche. Kole瘸nka pr鏏uj帷 zrobi mi loki lok闚k mia豉 moje w這sy dos這wnie "urwane" na lok闚ce. Znam ten b鏊 przepalonych w這s闚. :/

Tak wi璚 mam nadzieje, 瞠 ten zabieg z keratyny jako polepszy moje w這sy po owym zaj軼iu. W這sy odrastaj mi bardzo d逝go, a nie chc ich 軼ina tylko w ko鎍u zapu軼i.
Xyia jest offline  
Stary 2014-04-04, 10:13   #3466
czerwonapanienka
Zadomowienie

Dziewczyny potrzebuj rady. Kupi豉m szampon cece z keratyn i wi郾i i zam闚i豉m z allegro mask kallos z keratyn ale oczywi軼ie zanim sprzedaj帷y mi wys豉 i poczta doniesie to b璠zie poniedzia貫k, a ja g這w musz umy jutro w domu mam jedynie od篡wk
Dove z olejkiem arganowym http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=48737,
pantene do w這s闚 normalnych http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=50490 i
mask garnier goodbye damage http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=60794
co najlepiej u篡?
Stary 2014-04-04, 10:28   #3467
Vinnga
Zakorzenienie

Oboj皻nie czego, nic Ci si nie stanie od jednorazowego u篡cia czego z sol. Aczkolwiek po prostowaniu w這sy maj tendencj do obci捫ania, wi璚 na Twoim miejscu wybra豉bym od篡wk, kt鏎a jest najl瞠jsza.
Vinnga jest offline  
Stary 2014-04-04, 12:27   #3468
karoolaaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 691

poszukuje jakiegos sprawdzonego sprzedawcy encanto/cocochoco z ebaya

karoolaaa jest offline  
Stary 2014-04-04, 13:08   #3469
onething
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 266

Cytat:
Dziewczyny potrzebuj rady. Kupi豉m szampon cece z keratyn i wi郾i i zam闚i豉m z allegro mask kallos z keratyn ale oczywi軼ie zanim sprzedaj帷y mi wys豉 i poczta doniesie to b璠zie poniedzia貫k, a ja g這w musz umy jutro w domu mam jedynie od篡wk
Dove z olejkiem arganowym http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=48737,
pantene do w這s闚 normalnych http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=50490 i
mask garnier goodbye damage http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=60794
co najlepiej u篡?
Ja na pocz徠ku nie u篡wa豉m 瘸dnych od篡wek, w這sy mia豉m przylizane, a po od篡wce by這 by jeszcze gorzej.
Spr鏏uj umy samym szamponem i zobaczysz jaki b璠zie efekt. Od篡wka nie jest niezb璠na.
2013/2014
onething jest offline  
Stary 2014-04-04, 14:52   #3470
mimi0
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 70

jestem po pierwszym myciu po encanto.
w這sy s bardziej proste i tylko troch pusz帷e si...no ale w豉郾ie tyle si naczyta豉m, 瞠 b璠 oklapni皻e przez dwa tygodnie...a tu i tak sk這nno嗆 do puszenia si zosta豉. Pewnie nie a tak, jak zwykle by這by po rozczesaniu w這s闚, no ale jednak s puszyste, pusz帷e si. Z kr璚onych zosta造 delikatnie wywijaj帷e si, takie lekkie fale. Plus s milsze w dotyku, bardziej delikatne

Taki akurat mam rodzaj w這s闚, 瞠 co nie wysz這?, czy co pewnie posz這 nie tak i po kilku myciach wr鏂 do pierwotnego stanu?
mimi0 jest offline  
Stary 2014-04-04, 15:21   #3471
Xyia
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez mimi0 Poka wiadomo嗆
jestem po pierwszym myciu po encanto.
w這sy s bardziej proste i tylko troch pusz帷e si...no ale w豉郾ie tyle si naczyta豉m, 瞠 b璠 oklapni皻e przez dwa tygodnie...a tu i tak sk這nno嗆 do puszenia si zosta豉. Pewnie nie a tak, jak zwykle by這by po rozczesaniu w這s闚, no ale jednak s puszyste, pusz帷e si. Z kr璚onych zosta造 delikatnie wywijaj帷e si, takie lekkie fale. Plus s milsze w dotyku, bardziej delikatne

Taki akurat mam rodzaj w這s闚, 瞠 co nie wysz這?, czy co pewnie posz這 nie tak i po kilku myciach wr鏂 do pierwotnego stanu?
]

Kuzynka ma strasznie kr璚one i suche w這sy. Jest teraz dwa tygodnie po zabiegu i jak przysz豉 do mnie wygl康a lepiej ni przed zabiegiem, ale ma tak samo jak opisujesz fale plus lekki puch, ale u niej taki minimalny. W這sy za to w dotyku... boskie. Ona twierdzi, 瞠 i tak warto by這, a umy豉 ju kilka razy i nadal ma takie same wi璚 nie wydaje mi si, 瞠 Ci si pogorsz je瞠li b璠ziesz stosowa豉 delikatnych kosmetyk闚 i bez soli (tak my郵).
Robi豉 w salonie fryzjerskim ten zabieg..

Dziewczyny powiedzcie mi czy ten zestaw nie jest za tani? http://allegro.pl/lisse-design-kerat...12564359.html# Chcia豉m dzisiaj zam闚i 瞠by na nast瘼ny pi徠ek mie ju ten preparat w domu.

Edytowane przez Xyia
Czas edycji: 2014-04-04 o 15:33
Xyia jest offline  
Stary 2014-04-04, 15:49   #3472
Vinnga
Zakorzenienie

Normalna cena, tylko zobacz, 瞠 jest ma這 tego wszystkiego:

"ZESTAW ZAWIERA :
* SZAMPON G牞OKO OCZYSZCZAJ。Y 40 ml
* FLUID WYGΑZAJ。Y 60 ml
* KREM UxTWIAJ。Y ROZCZESYWANIE 40 ml
* MASKA NAWIL涉J。A 40 ml"

Jak masz kr鏒kie w這sy to pewnie Ci starczy, ale przy d逝窺zych pewnie trzeba zam闚i wi璚ej.
Vinnga jest offline  
Stary 2014-04-04, 16:08   #3473
Xyia
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka wiadomo嗆
Normalna cena, tylko zobacz, 瞠 jest ma這 tego wszystkiego:

"ZESTAW ZAWIERA :
* SZAMPON G牞OKO OCZYSZCZAJ。Y 40 ml
* FLUID WYGΑZAJ。Y 60 ml
* KREM UxTWIAJ。Y ROZCZESYWANIE 40 ml
* MASKA NAWIL涉J。A 40 ml"

Jak masz kr鏒kie w這sy to pewnie Ci starczy, ale przy d逝窺zych pewnie trzeba zam闚i wi璚ej.

Grrr mam w這sy lekko za ramiona tylko jest ich strasznie ma這. Gdy si pusz wydaje si, 瞠 ich jest dosyc troch lecz tak nie jest, my郵a豉m, 瞠 tyle starczy. :/ A sam taki preparat starczy jak ten-> http://allegro.pl/alfaparf-hydratext...104750877.html ?
Xyia jest offline  
Stary 2014-04-04, 16:22   #3474
Vinnga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Xyia Poka wiadomo嗆
Grrr mam w這sy lekko za ramiona tylko jest ich strasznie ma這. Gdy si pusz wydaje si, 瞠 ich jest dosyc troch lecz tak nie jest, my郵a豉m, 瞠 tyle starczy. :/ A sam taki preparat starczy jak ten-> http://allegro.pl/alfaparf-hydratext...104750877.html ?
Problem z doradzeniem Ci odpowiedniej ilo軼i Alfaparf jest taki, 瞠 akurat te dziewczyny, kt鏎e mia造 robione prostowanie tym preparatem, robi造 to w salonie i trudno nam oceni jego wydajno嗆. W encanto czy chocococo mniej wi璚ej si orientujemy, bo wiele z nas zamawia odlewki. Ale preparaty si mi璠zy sob r騜ni.

Ten krem prostuj帷y, do kt鏎ego wstawi豉 linka, to nie jest to samo co keratynowe prostowanie Ja bym nie kombinowa豉, tylko zdecydowa豉 si na zestaw keratynowy Jak chcesz co delikatniejszego ni encanto, a nie chcesz wydawa wi璚ej pieni璠zy 瞠by mie pewno嗆, 瞠 zestawu z Alfaparf Ci nie zabraknie, to mo瞠 w豉郾ie spr鏏uj chocococo?

S na w徠ku dziewczyny maj帷e do czynienia z fryzjerstwem chyba, to mo瞠 one jeszcze Ci co doradz odno郾ie firmy, o kt鏎 pytasz

Edytowane przez Vinnga
Czas edycji: 2014-04-04 o 16:23
Vinnga jest offline  
Stary 2014-04-04, 16:55   #3475
Xyia
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka wiadomo嗆
Problem z doradzeniem Ci odpowiedniej ilo軼i Alfaparf jest taki, 瞠 akurat te dziewczyny, kt鏎e mia造 robione prostowanie tym preparatem, robi造 to w salonie i trudno nam oceni jego wydajno嗆. W encanto czy chocococo mniej wi璚ej si orientujemy, bo wiele z nas zamawia odlewki. Ale preparaty si mi璠zy sob r騜ni.

Ten krem prostuj帷y, do kt鏎ego wstawi豉 linka, to nie jest to samo co keratynowe prostowanie Ja bym nie kombinowa豉, tylko zdecydowa豉 si na zestaw keratynowy Jak chcesz co delikatniejszego ni encanto, a nie chcesz wydawa wi璚ej pieni璠zy 瞠by mie pewno嗆, 瞠 zestawu z Alfaparf Ci nie zabraknie, to mo瞠 w豉郾ie spr鏏uj chocococo?

S na w徠ku dziewczyny maj帷e do czynienia z fryzjerstwem chyba, to mo瞠 one jeszcze Ci co doradz odno郾ie firmy, o kt鏎 pytasz
Chcia豉m zaryzykowa tym alfaparfem, ale nie s康zi豉m, 瞠 to a tyle kosztuje ( w sumie salon fryzjerski trzy razy dro窺zy). Sprawdza豉m na allegro i znalaz豉m ten choco http://allegro.pl/cocochoco-keratyna...120673526.html
Tylko czytaj帷 na jego temat du穎 os鏏 pisze tylko o puszeniu si w這s闚, a chcia豉bym te mie w ko鎍u proste w這sy wi璚 b璠 musia豉 zarobi sobie na ten alfaparf po prostu ni wydawa pieni康ze, a potem narzeka. Dzi瘯uj Ci za porad, gdy w ko鎍u zakupi to na pewno si odezw i pochwale czy wysz這. Z dwa tygodnie mo瞠 to potrwa. ;p
Xyia jest offline  
Stary 2014-04-04, 17:08   #3476
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
u mnie te nie ma, a mask kallos kupi豉m na allegro
fryzjerka robi豉 Ci zabieg alfaparfem i zapomnia豉m Ci zapyta czy cosik smierdzia這? Spotka豉m sie ju z opini, 瞠 niby bez formaldehydu a te dra積i這 oczy i gard這, ale to nie chodzi這 o produkt alfaparf. A jak by這 u Ciebie?

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Xyia Poka wiadomo嗆
Chcia豉m zaryzykowa tym alfaparfem, ale nie s康zi豉m, 瞠 to a tyle kosztuje ( w sumie salon fryzjerski trzy razy dro窺zy). Sprawdza豉m na allegro i znalaz豉m ten choco http://allegro.pl/cocochoco-keratyna...120673526.html
Tylko czytaj帷 na jego temat du穎 os鏏 pisze tylko o puszeniu si w這s闚, a chcia豉bym te mie w ko鎍u proste w這sy wi璚 b璠 musia豉 zarobi sobie na ten alfaparf po prostu ni wydawa pieni康ze, a potem narzeka. Dzi瘯uj Ci za porad, gdy w ko鎍u zakupi to na pewno si odezw i pochwale czy wysz這. Z dwa tygodnie mo瞠 to potrwa. ;p
Z produkt闚 bez rakotw鏎czych 鈍i雟tw masz jeszcze to http://allegro.pl/kativa-keratynowe-...047767181.html , ja to kupi豉m, u tego sprzedawcy i wybieraj帷 opcje darmowej dostawy nie trzeba si martwi, 瞠 listem poleconym produkt przyjdzie zniszczony. Sprzedawca doskonale zabezpieczy i nawet nie ma rysy na pude趾u W tym zestawie szamponu przed i po oraz balsamu jest bardzo ma這, ale za to 鈔odka prostuj帷ego jest a 100 ml, je郵i w這sy masz lekko za ramiona i ma這, to mo瞠 Ci starczy nawet na dwa razy. Jako szamponu przed mo瞠sz u篡 3 zio豉, potem keratyna, p騧niej szampon po cece keratin, p騧niej jaka od篡wka z keratyn kt鏎 b璠ziesz stosowa豉 po zabiegu i masz temat ogarniety za ma貫 pieni康ze
Firma kativa jest bardzo dobr firm, maj profesjonalny produkt do prostowania KERAPRO, ale mysl, 瞠 ten r闚nie da rad. Ja zabiegu jeszcze nie robi豉m, ale jestem pe軟a nadziei ) ......
kasza80 jest offline  
Stary 2014-04-04, 17:15   #3477
nextPage
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 702

Dziewczyny mam pytanie. Orientuje si kt鏎a, czy je郵i krem prostuj帷y w這sy zawiera amoniak i sole kwasu tioglikolowego to jest to prostowanie chemiczne? Co mi si wydaje, 瞠 nie鈍iadomie zafundowa豉m sobie trwa陰 prostuj帷 w這sy
nextPage jest offline  
Stary 2014-04-04, 17:25   #3478
Xyia
Przyczajenie

Cytat:

Z produkt闚 bez rakotw鏎czych 鈍i雟tw masz jeszcze to http://allegro.pl/kativa-keratynowe-...047767181.html , ja to kupi豉m, u tego sprzedawcy i wybieraj帷 opcje darmowej dostawy nie trzeba si martwi, 瞠 listem poleconym produkt przyjdzie zniszczony. Sprzedawca doskonale zabezpieczy i nawet nie ma rysy na pude趾u W tym zestawie szamponu przed i po oraz balsamu jest bardzo ma這, ale za to 鈔odka prostuj帷ego jest a 100 ml, je郵i w這sy masz lekko za ramiona i ma這, to mo瞠 Ci starczy nawet na dwa razy. Jako szamponu przed mo瞠sz u篡 3 zio豉, potem keratyna, p騧niej szampon po cece keratin, p騧niej jaka od篡wka z keratyn kt鏎 b璠ziesz stosowa豉 po zabiegu i masz temat ogarniety za ma貫 pieni康ze
Firma kativa jest bardzo dobr firm, maj profesjonalny produkt do prostowania KERAPRO, ale mysl, 瞠 ten r闚nie da rad. Ja zabiegu jeszcze nie robi豉m, ale jestem pe軟a nadziei ) ......

Dzi瘯uj, 瞠 zaproponowa豉, super! Musz si tylko zastanowi co wybra czy teraz taniej czy uzbiera i dro瞠j ;p. Zale瘸這 mi w豉郾ie na symym preparacie do prostowania najpierw czy w og鏊e moje w這sy b璠 proste. :P Dam zna.
Xyia jest offline  
Stary 2014-04-04, 17:55   #3479
czerwonapanienka
Zadomowienie

Cytat:
fryzjerka robi豉 Ci zabieg alfaparfem i zapomnia豉m Ci zapyta czy cosik smierdzia這? Spotka豉m sie ju z opini, 瞠 niby bez formaldehydu a te dra積i這 oczy i gard這, ale to nie chodzi這 o produkt alfaparf. A jak by這 u Ciebie?
Ja nie czu豉m nic do czasu prostowania- wtedy gdy w這sy zacz窸y "parowa" poczu豉m lekki zapach. A pyta豉m si fryzjerki podczas zabiegu czemu nic nie czuj ale ona stwierdzi豉, 瞠 zapach jest ale my jak w tym siedzimy to nie czujemy. Po przyj軼iu do domu T nawet stwierdzi, 瞠 w這sy mi pachn
I nie wiem czemu ale wsz璠zie czytam, 瞠 zabieg robi si 1cm od g這wy, a ja mia豉m od samej sk鏎y
Stary 2014-04-04, 18:11   #3480
Vinnga
Zakorzenienie

疾by unikn望 niebezpiecze雟twa wypadni璚ia w這s闚 z powodu podra積ienia sk鏎y g這wy.
Vinnga jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
encanto, keratyna, kr璚one w這sy, prostowanie, trwa貫 prostowanie, w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.