Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-04-20, 09:06   #3691
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 019
Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez czerwonapanienka Poka wiadomo嗆
W這sy przesta造 si pl徠a gdy je podci窸am- widocznie to zniszczone ko鎍闚ki si pl徠a造.

Dziewczyny, a co u篡wacie, by zabezpieczy ko鎍闚ki? Do tej pory u篡wa豉m Marion z olejkiem arganowym czy po prostowaniu nadal mog?
ja po encanto u篡wam tego serum i jest ok
Stary 2014-04-20, 10:12   #3692
monic167
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 691

Cze嗆 dziewczyny !
przy okazji 鈍i徠 篡cz pysznych jajeczek i mokrego podkoszulka jutro

chcia豉m zapyta- bo robilam encanto metod tradycyjn - w lutym,ale teraz juz chcialam calkowicie SLSami j wyp逝kac zeby zrobic sobie nowe -w maju.no i wlasnie- dobrze oceniacie metod mieszan ? mam po 50ml ka盥ego produktu,mysle ze na moje wlosy chyba powinno mi to wystarczy na ten jeden raz zmieszanie po 25ml - odzywka+keratyna-ale w豉郾ie - macie jak捷 sprawdzony przepis na robienie metody mieszanej?
pomo瞠cie?
kole瘸nce b璠 robi豉 w najblizszym czasie -ona akurat nigdy nie miala robionej- i mysle ze na pierwszy raz to jednak metoda tradycyjna ?
Doradzicie ??
Stary 2014-04-20, 10:16   #3693
Vinnga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 006

Generalnie to dziewczyny polecaj na pierwszy raz metod tradycyjn. Osobi軼ie nigdy mi si nie chcia這 z ni bawi Metod mieszan robi 50/50, tzn. po這wa keratyny i po這wa od篡wki. Jestem zadowolona z trwa這軼i. Na pocz徠ku powtarza豉m co 3 miesi帷e, p騧niej w這sy wytrzyma造 4, a ostatnio nawet 5 Nie wiem jakby by這 z metod tradycyjn - by mo瞠 trwa這嗆 by豉by jeszcze lepsza, nie mam por闚nania.
Vinnga jest offline  
Stary 2014-04-20, 10:22   #3694
monic167
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka wiadomo嗆
Generalnie to dziewczyny polecaj na pierwszy raz metod tradycyjn. Osobi軼ie nigdy mi si nie chcia這 z ni bawi Metod mieszan robi 50/50, tzn. po這wa keratyny i po這wa od篡wki. Jestem zadowolona z trwa這軼i. Na pocz徠ku powtarza豉m co 3 miesi帷e, p騧niej w這sy wytrzyma造 4, a ostatnio nawet 5 Nie wiem jakby by這 z metod tradycyjn - by mo瞠 trwa這嗆 by豉by jeszcze lepsza, nie mam por闚nania.

dzi瘯uj Ci Vinnga za szybk odpowied chyba zaryzykuj,szkoda czasu na zabaw z w這sami przez 5godzin
mam wlosy do ramion-wiec chyba wystarczy mi po 25ml z kazdego produktu ?? duzo Wam schodzi kosmetyk闚 przy prostowaniu ?
Stary 2014-04-20, 10:31   #3695
Vinnga
Zakorzenienie

Powinno starczy, najwy瞠j sobie dolejesz wi璚ej jak Ci zabraknie
Vinnga jest offline  
Stary 2014-04-20, 11:01   #3696
klaudusia1989
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

Ja rowniez zycze wam wesolych swiat ) zdecydowalam sie na encanto, teraz tylko poprosic kolezanke zeby podjla sie zrobienia nie za bardzo wiem na czym polega metoda mieszana czy mogly byscie mi przyblizyc? I czy 100ml powinno wystarczyc na moje wlosy? Zdjecia wyzej. Czytalam ze zabieg powinno sie robic w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Czy mozna to zrobic w pokoju prz zamknietych drzwiach ale uchylonym oknie i otwartym balkonie? Bede wdzieczna za wszelkie podpowiedzi przy 1 razie i napewno podziele sie opiniami i zdj璚iami juz po zabiegu nie moge sie doczekac!!!
klaudusia1989 jest offline  
Stary 2014-04-20, 11:09   #3697
monic167
Rozeznanie

Klaudusia- spokojnie otwarte okno + balkon wystarcz

Encanto nie jest takim potworem jak wiele os鏏 my郵i- gdyby tak by這 to uwa瘸m ze potrzebowaliby鄉y masek tlenowych do nak豉dania i suszenia go,a przecie tak zle nie jest.
ja nakladalam go w pomieszczeniu tylko z otwartym oknem i 篡j - wiadomo, lepiej miec pod r瘯 r璚znik zeby w razie mocnego dra積ienia oczu / nosa przylozyc sobie dla ulgi
no i metoda mieszana :
masz linka ponizej-ja dzisiaj sie zaznajomi豉m o planuj si wzi帷 za to niedlugo: https://www.youtube.com/watch?v=eX02ozkz4VU
zaznaczam ze wklejenie linku nie ma na celu promowania 瘸dnek osoby -to jedyny link ktory na filmie cos w skr鏂ie pokazuje
czyli mieszasz w proporcji 1:1 i nakladasz na wlosy , suszysz , prostujjesz i zostawiasz na przynajmniej 3 godziny ( ja planuj nawet zostawic na ca陰 noc).
pozdrawiam i zycz udanych 鈍i徠: )
Stary 2014-04-20, 11:19   #3698
_agg_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 539

Monic spoko, jak co to mnie promujesz haha

Wys豉ne z mojego miniusia.
_agg_ jest offline  
Stary 2014-04-20, 11:22   #3699
ArtBeauty
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Dziewczyny jestem swiezakiem z encanto od 4 dni, jakie olejki najlepsze sa ? poradzce cos bo encanto co prawda i tak duzo pomoglo na moje popalone wlosy ale chce je jeszcze wzmocnic bo tragedia po ostatniej fryzjerce zostala mi na glowie
ArtBeauty jest offline  
Stary 2014-04-20, 13:34   #3700
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Cytat:
Napisane przez czerwonapanienka Poka wiadomo嗆
W這sy przesta造 si pl徠a gdy je podci窸am- widocznie to zniszczone ko鎍闚ki si pl徠a造.

Dziewczyny, a co u篡wacie, by zabezpieczy ko鎍闚ki? Do tej pory u篡wa豉m Marion z olejkiem arganowym czy po prostowaniu nadal mog?
Ja kropla oleju arganowego + jedwab chi. Cokolwiek u篡jesz dobrego, to b璠zie dobre )
Miluchova jest offline  
Stary 2014-04-20, 15:38   #3701
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 032

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka wiadomo嗆
mo瞠sz spr鏏owa ci璚ia na prosto, w jakim stopniu powinno pom鏂 bo w這sy b璠 mia造 jedn lini i b璠 troch ci瞛sze Dodatkowo spr鏏uj olejowania , by mo瞠 w這sy dlatego si faluj bo s podniszczone.
Troszk s zw豉szcza ko鎍闚ki ;x
Oleluje ju jaki czas olejkiem lnianym,ry穎wym,rzepakowy m i niebieskim BD
Na razie nic nowego nie kupi bo brak kasy....
Pyta豉m fryzjerski jak podcina maszynk i prostuje i podcina na mokro tylko problem w tym, 瞠 podcinanie na mokro chyba kruszy w這sy ?
I wiem, 瞠 musi si wyprostowa ale ja ledwo udaj, 瞠 w moim domu nie istnieje prostownica
Polecacie jaki olejek na ko鎍闚ki pod serum silikonowe ?
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2014-04-20, 17:30   #3702
hanta
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

Cze嗆 dziewczyny!
Od kilku lat czytam o encanto i w ko鎍u zdecydowa豉m 瞠 wypr鏏uje i ja wyprostowa sobie tym w這sy, zw豉szcza ,瞠 prostownicy u篡wam codziennie. My郵, 瞠 b璠zie to wielka wygoda dla mnie i moich w這s闚. Mam tylko jeden problem, chodz 3 razy w tygodniu na basen, i pewnie nie b璠zie to dobre dla keratyny. Macie jaki spos鏏 瞠by zabezpieczy w這sy przed chlorowan wod? Czy wystarczy na這瞠nie od篡wki z keratyn przed basenem ?
Keratynowe prostowanie zamierzam wykona w weekend majowy. Wstawi zdj璚ia przed i po
Pozdrawiam
hanta jest offline  
Stary 2014-04-20, 17:48   #3703
Vinnga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez hanta Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny!
Od kilku lat czytam o encanto i w ko鎍u zdecydowa豉m 瞠 wypr鏏uje i ja wyprostowa sobie tym w這sy, zw豉szcza ,瞠 prostownicy u篡wam codziennie. My郵, 瞠 b璠zie to wielka wygoda dla mnie i moich w這s闚. Mam tylko jeden problem, chodz 3 razy w tygodniu na basen, i pewnie nie b璠zie to dobre dla keratyny. Macie jaki spos鏏 瞠by zabezpieczy w這sy przed chlorowan wod? Czy wystarczy na這瞠nie od篡wki z keratyn przed basenem ?
Keratynowe prostowanie zamierzam wykona w weekend majowy. Wstawi zdj璚ia przed i po
Pozdrawiam
Dobrze by by這 jakby zak豉da豉 czepek
I by豉bym bardzo wdzi璚zna za informowanie na w徠ku jak Twoje w這sy reaguj na chlor, bo sama te chodz co jaki czas na basen, ale je瞠li jestem ju wi璚ej ni miesi帷 po prostowaniu to nie widz 瘸dnej diametralnej r騜nicy w ich stanie W wakacje przez miesi帷 chodzi豉m kilka razy w tygodniu to keratyna si te trzyma豉 dobrze, ale nigdy nie chodzi豉m tak cz瘰to przez d逝窺zy czas. Czepka nie nosz, bo nie cierpi, ale my郵, 瞠 na pewno to dodatkowe zabezpieczenie.
Zagmatwa豉m troch, ale my郵, 瞠 warto si dzieli do鈍iadczeniem
Vinnga jest offline  
Stary 2014-04-20, 19:26   #3704
klaudusia1989
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

jeszcze raz prosze aby ktoras z dziewczyn maj帷a juz doswiadczenie spojrzala na moje fotki i powiedziala ile encanto powinnam kupic;p i czy ktoras z was ktora niedawno zamawiala moze polecic smialo u kogo w tej chwili na allegro mozna kupic??

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

ok, widze ze JOLANDER ma wystawiona aukcje i jest w zaufanych sprzedawcach wiec zamowie od niego. Pozostaje pytanie o ilosc:P sama mysle o zakupie dwoch zestawow po 50ml ale nie wiem czy to nie za malo? mam dosc geste wlosy
klaudusia1989 jest offline  
Stary 2014-04-20, 20:01   #3705
hanta
Przyczajenie

Czepek zak豉dam ale materia這wy, wi璚 zaopatrze si w silikonowy bo bardziej chroni w這sy przed chlorem. Oczywi軼ie zdam relacj
hanta jest offline  
Stary 2014-04-20, 20:26   #3706
olkie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 186
GG do olkie

silikony silikony silikony. mam w這sy do rowka i silikony ca趾owicie wyeliminowa造 mi rozdwajanie koncowek
Stary 2014-04-20, 22:14   #3707
nefretete88
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 105

Dziewczyny podpowiedzcie...
czy kt鏎a robi豉 prostowanie na w這sach cienkich, bez zycia i oklapnietych?
Mam w這sy zniszczone (proste) i chcia豉bym poprawi ich kondycj, ale boj si, 瞠 b璠 jeszcze bardziej przylizane, i ze w zasadzie bedzie gorzej.
Pom霩cie prosze, bo nie wiem czy sobie nie narobie krzywdy.
Stary 2014-04-21, 08:00   #3708
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 019

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka wiadomo嗆
Pyta豉m fryzjerski jak podcina maszynk i prostuje i podcina na mokro tylko problem w tym, 瞠 podcinanie na mokro chyba kruszy w這sy ?
I wiem, 瞠 musi si wyprostowa ale ja ledwo udaj, 瞠 w moim domu nie istnieje prostownica
Podcinanie na mokro nie niszczy w這s闚 A je瞠li nie chcesz 瞠by fryzjerka prostowa豉 Ci w這sy prostownic, popro 瞠by wyprostowa豉 Ci je na szczotce. Ja zawsze tak m闚i jak id do fryzjera i nigdy nie ma problemu

Cytat:
Napisane przez nefretete88 Poka wiadomo嗆
Mam w這sy zniszczone (proste) i chcia豉bym poprawi ich kondycj, ale boj si, 瞠 b璠 jeszcze bardziej przylizane, i ze w zasadzie bedzie gorzej.
Je瞠li z natury masz w這sy ze sk這nn軼i do przyklapu, po encanto mo瞠 by jeszcze gorzej. Nie wiem jak ma si sprawa z innymi produktami do keratynowego prostowania w這s闚 (p鏦i co robi豉m tylko encanto), mo瞠 np. po cocochoco mia造by wi璚ej obj皻o軼i. Albo najwy瞠j mo瞠sz zrobi prostowanie np. od po這wy w這s闚
Stary 2014-04-21, 09:51   #3709
inga21
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 532

Cytat:
Napisane przez nefretete88 Poka wiadomo嗆
Robi豉m cocochoco i nie wiem czy zdecydowa豉bym si gdybym mia豉 oklapni皻e w這sy Naturalne mam bardzo pusz帷e, falowane i obj皻o軼iowo by這 ich bardzo, bardzo du穎. Po cocochoco pierwsze 2 dni jest przyklap straszny, bo keratyna ma by niesp逝kana przez 2/3 dni, a po myciu u mnie by這 idealnie, czyli bez puszenia, ale w這s闚 obj皻o軼iowo o 70% mniej. Tak jak m闚i mi to bardzo pasuje, ale ja mia豉m na g這wie siano, pe軟o siana. Nie wiem czy nie lepiej tak jak kto wcze郾iej pisa wyprostowa od po這wy i zobaczy jak si w這sy zachowaj
inga21 jest offline  
Stary 2014-04-21, 10:14   #3710
Vinnga
Zakorzenienie

Ja nawet jak prostowanie robi od cz窷ci w這s闚, to cho unikam przyklapu, obj皻o軼iowo w這s闚 i tak jest znacznie mniej, wi璚 raczej na ju cienkie i oklapni皻e w這sy bym nie robi豉 encanto
Vinnga jest offline  
Stary 2014-04-21, 11:10   #3711
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Cytat:
Podcina si na mokro, dopiero formuje w這sy na sucho. Podcinanie na mokro jest dla w這s闚 lepsze chyba, 瞠 tniesz maszynk.

Cytat:
Ja nawet jak prostowanie robi od cz窷ci w這s闚, to cho unikam przyklapu, obj皻o軼iowo w這s闚 i tak jest znacznie mniej, wi璚 raczej na ju cienkie i oklapni皻e w這sy bym nie robi豉 encanto
ja mam cienkie i oklapni皻e i mimo wszystko po encanto mo瞠 i jest ich troch mniej, ale s du穎 豉dniejsze zawsze mo積a dopi望 jedn ta鄉 clip-in na zag瘰zczenie
Miluchova jest offline  
Stary 2014-04-21, 14:03   #3712
Vinnga
Zakorzenienie

Ty masz 郵iczne w這sy
Vinnga jest offline  
Stary 2014-04-21, 15:07   #3713
Kasiasta89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 290

Cytat:
Dobrze by by這 jakby zak豉da豉 czepek
I by豉bym bardzo wdzi璚zna za informowanie na w徠ku jak Twoje w這sy reaguj na chlor, bo sama te chodz co jaki czas na basen, ale je瞠li jestem ju wi璚ej ni miesi帷 po prostowaniu to nie widz 瘸dnej diametralnej r騜nicy w ich stanie W wakacje przez miesi帷 chodzi豉m kilka razy w tygodniu to keratyna si te trzyma豉 dobrze, ale nigdy nie chodzi豉m tak cz瘰to przez d逝窺zy czas. Czepka nie nosz, bo nie cierpi, ale my郵, 瞠 na pewno to dodatkowe zabezpieczenie.
Zagmatwa豉m troch, ale my郵, 瞠 warto si dzieli do鈍iadczeniem
To mo瞠 ja si wypowiem
W maju zr. po praz pierwszy zrobi豉m encanto. Od czerwca mia豉m na podw鏎ku basen ogrodowy. Wiadomo - jak nie chce si wymienia co tydzie 5 ton wody to trzeba u篡wa chloru. K徙a豉m si 鈔ednio 4 razy w tyg - nie raz razy dziennie - zale積ie od pogody. W這sy po wyschni璚iu by造 "niefajne" ale po umyciu od razu wraca造 do swojej formy Encanto utrzyma這 mi si do listopada - tzn w這sy nadal by造 prostsze i 豉dniejsze ni przed, ale w listopadzie postanowi豉m je znowu przeprostowa. Od listopada do teraz ani razu nie by豉m na basenie a w這sy nadal mam proste - znowu b璠 powtarza encanto w maju 瞠by od鈍ie篡 efekt. Tak瞠 u mnie chlor nie wp造n掖 negatywnie na w這sy, mimo 瞠 przez 3 miesi帷e regularnie mia z nimi styczno嗆.
Kasiasta89 jest offline  
Stary 2014-04-21, 20:16   #3714
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka wiadomo嗆
Podcinanie na mokro nie niszczy w這s闚 A je瞠li nie chcesz 瞠by fryzjerka prostowa豉 Ci w這sy prostownic, popro 瞠by wyprostowa豉 Ci je na szczotce. Ja zawsze tak m闚i jak id do fryzjera i nigdy nie ma problemu

Je瞠li z natury masz w這sy ze sk這nn軼i do przyklapu, po encanto mo瞠 by jeszcze gorzej. Nie wiem jak ma si sprawa z innymi produktami do keratynowego prostowania w這s闚 (p鏦i co robi豉m tylko encanto), mo瞠 np. po cocochoco mia造by wi璚ej obj皻o軼i. Albo najwy瞠j mo瞠sz zrobi prostowanie np. od po這wy w這s闚

Jejku na sucho mia這 by :d bo chyba to kruszy w這sy...;x
A fryzjerka prostuje i podcina na sucho xd
Stary 2014-04-21, 20:47   #3715
hanta
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Kasiasta89 Poka wiadomo嗆
To mo瞠 ja si wypowiem
W maju zr. po praz pierwszy zrobi豉m encanto. Od czerwca mia豉m na podw鏎ku basen ogrodowy. Wiadomo - jak nie chce si wymienia co tydzie 5 ton wody to trzeba u篡wa chloru. K徙a豉m si 鈔ednio 4 razy w tyg - nie raz razy dziennie - zale積ie od pogody. W這sy po wyschni璚iu by造 "niefajne" ale po umyciu od razu wraca造 do swojej formy Encanto utrzyma這 mi si do listopada - tzn w這sy nadal by造 prostsze i 豉dniejsze ni przed, ale w listopadzie postanowi豉m je znowu przeprostowa. Od listopada do teraz ani razu nie by豉m na basenie a w這sy nadal mam proste - znowu b璠 powtarza encanto w maju 瞠by od鈍ie篡 efekt. Tak瞠 u mnie chlor nie wp造n掖 negatywnie na w這sy, mimo 瞠 przez 3 miesi帷e regularnie mia z nimi styczno嗆.
Dzi瘯i za odpowied. Mam nadziej 瞠 i w moim przypadku tak b璠zie, postaram si przed basenem nak豉da jeszcze od篡wk na w這sy, zawsze to jakie zabezpieczenie przed tym chlorem
hanta jest offline  
Stary 2014-04-21, 21:45   #3716
Paati89
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89

W zesz造m tygodniu robi豉m 3ci raz encanto
Tym razem sp豉ka豉m si jak nie wiem co, straaasznie robi豉m prawie przy samym oknie - obecnie mam nog w gipsie i ci篹ko mi si by這 przetransportowa na balkon
Efekt nie jest taki super jak po poprzednich razach, mo瞠 moje w這sy si przyzwyczai造 ?
Nie ma takiego super blasku i prostych w這s闚, no chocia si nie pusz - tyle dobrego

Paati89 jest offline  
Stary 2014-04-21, 22:07   #3717
Vinnga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kasiasta89 Poka wiadomo嗆
To mo瞠 ja si wypowiem
Dobre wie軼i

Cytat:
Jejku na sucho mia這 by :d bo chyba to kruszy w這sy...;x
A fryzjerka prostuje i podcina na sucho xd
A ciep造mi no篡cami?
Vinnga jest offline  
Stary 2014-04-21, 23:11   #3718
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Dobre wie軼i

A ciep造mi no篡cami?

Maszynk i raczej nie ciep陰 xd
Pierwsze s造sz o ciep造ch no篡cach ;d ;o
Stary 2014-04-22, 08:45   #3719
Vinnga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Paati89 Poka wiadomo嗆
W zesz造m tygodniu robi豉m 3ci raz encanto
Tym razem sp豉ka豉m si jak nie wiem co, straaasznie robi豉m prawie przy samym oknie - obecnie mam nog w gipsie i ci篹ko mi si by這 przetransportowa na balkon
Efekt nie jest taki super jak po poprzednich razach, mo瞠 moje w這sy si przyzwyczai造 ?
Nie ma takiego super blasku i prostych w這s闚, no chocia si nie pusz - tyle dobrego
Hmmm, je瞠li zrobi豉 zabieg dok豉dnie, to jedyne co mi przychodzi na my郵 to to, 瞠 mo瞠 Twoje w這sy po prostu s ju na tyle zdrowe, 瞠 nie widzisz a takiej r騜nicy po prostowaniu Najbardziej spektakularny efekt jest za pierwszym razem, bo w這sy mamy zniszczone i niefajne, a tu nagle takie g豉dkie i b造szcz帷e... P騧niej si przyzwyczajamy do tego

Cytat:
Maszynk i raczej nie ciep陰 xd
Pierwsze s造sz o ciep造ch no篡cach ;d ;o
Co takiego, o:
http://www.papilot.pl/wlosy/430/Eksp...la-wlosow.html
Vinnga jest offline  
Stary 2014-04-22, 15:49   #3720
aakkzzii
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 348
GG do aakkzzii

dzie dobry
uwielbiam wiza bo tu jest wszytsko, najlepsze jest to ze chce si na co zdecydowa my郵 瞠 to nowo嗆 a na wiza簑 ju milion post闚 o tym

prosz o podpowied
skoro zabieg robimy 2 -3 cm od sk鏎y g這wy to jakim cudem w這sy przy nasadzie tez maj by proste ?
mam do嗆 kr璚one w這sy st康 to pytanie.

wymianki
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886

Edytowane przez aakkzzii
Czas edycji: 2014-04-22 o 16:34
aakkzzii jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
encanto, keratyna, kr璚one w這sy, prostowanie, trwa貫 prostowanie, w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:45.