Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-05-12, 09:02   #4021
joasia1428
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 151
GG do joasia1428
Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

dziewczyny, w pi徠ek obci窸am w這sy i niestety musz je wyprostowa bo oszalej z codziennym suszeniem na szczotk i prostowaniem

mam pytanie w jaki spos鏏 prostujecie grzywk ? pod g鏎 czy w d馧 - mam dosy kr鏒k grzywk ci皻 ze skosa
http://www.studio-mody.com.pl/nicole-richie/
co takiego[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------
Stary 2014-05-12, 11:01   #4022
Vinnga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 006

Te mam grzywk na bok, wcze郾iej prostowa豉m w d馧, ostatnio wyprostowa豉m w g鏎 i troch 瘸逝j, bo musz j r闚nie w g鏎 suszy suszark i tylko pod jednym k徠em, w przeciwnym razie si w jednym miejscu wywija - uk豉da si tak, jakbym chcia豉 j lekko zarzuci na reszt w這s闚. Jak prostowa豉m w d馧 to mog豉m j suszy jak chc i uk豉da豉 si zawsze dobrze Nie wiem czy rozumiesz o co mi chodzi Na moich w這sach w ka盥ym razie nie by這 sensu jej w g鏎 prostowa, bo i tak przy codziennym suszeniu mo積a grzywk lekko podnie嗆 - jest kr鏒ka i lekka. Ale spr鏏uj tym razem wyprostowa np w g鏎 i jak Ci si nie spodoba to nast瘼nym razem w d馧, ew. na odwr鏒

Edytowane przez Vinnga
Czas edycji: 2014-05-12 o 11:02
Vinnga jest offline  
Stary 2014-05-12, 13:02   #4023
kasza80
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

Cytat:
Napisane przez joasia1428 Poka wiadomo嗆
dziewczyny, w pi徠ek obci窸am w這sy i niestety musz je wyprostowa bo oszalej z codziennym suszeniem na szczotk i prostowaniem

mam pytanie w jaki spos鏏 prostujecie grzywk ? pod g鏎 czy w d馧 - mam dosy kr鏒k grzywk ci皻 ze skosa

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------
ja prostowa豉m w d馧, a 瞠by nie pobrudzi czo豉 to u篡wa豉m folii aluminiowej jak do pasemek
kasza80 jest offline  
Stary 2014-05-12, 16:09   #4024
wega1993
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 888

Cytat:
Napisane przez joasia1428 Poka wiadomo嗆

ja tak samo, obci窸am przed ramiona pod linijk i prostuj, bo 豉dniejsze s

,,
Wi瘯szo嗆 ludzi jest silniejsza, ni sami s康z. Tylko czasami zapominaj o wierze."

wega1993 jest offline  
Stary 2014-05-12, 16:34   #4025
czarna_kiecka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 393

Cytat:
Napisane przez elya29 Poka wiadomo嗆
Tydzie temu zrobi豉m Encanto. Jestem wprost zachwycona! Z natury mam kr璚one, pusz帷e w這sy. Po encanto s wreszcie g豉dkie, l郾i帷, szybciutko schn i wygl康aj fantastycznie. Kole瘸nki pytaj czy by豉m u fryzjera. Je郵i chodzi o to czy s proste to powiem tak: po zabiegu by造 proste jak druty, teraz po umyciu i wysuszeniu s tak naturalnie proste, grzywk i ko鎍闚ki musz delikatnie podprostowa, ale zajmuje mi to chwilk, a nie godzin jak kiedy. Dodam, 瞠 na moje w這sy zu篡豉m 50 ml keratyny i uwa瘸m, 瞠 mog這by by jej troszk wi璚ej. Prostowa豉m w temp. 220 stopni. Sam zabieg nie by tak uci捫liwy jak si spodziewa豉m, nawet okna nie otwiera造鄉y, odrobin podraznia drogi oddechowe i oczy.Je瞠li o mnie chodzi to napewno zabieg powt鏎ze nie raz. Nie cierpi swoich kr璚onych w這s闚, wi璚 encanto to dla mnie wybawienie Wrzucam zdj璚ia przed i tu po zabiegu, przepraszam za kiepsk jako嗆
hej, bardzo podoba mi sie efekt na Twoich wlosach ! czy mozesz powiedziec jak Twoje wlosy zachowuja sie, jesli zostawilabys je do samodzielnego wyschniecia i nie suszyla suszarka ?
Stary 2014-05-12, 17:50   #4026
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka wiadomo嗆

jaki masz ten olejek babassu, mo瞠sz wkleic jakiego linka? Olejek babassu chyba mega wyg豉dza... tak gdzie czyta豉m, to prawda?
Ja teraz olejuj yves rocher na 2 godziny przed myciem i jestem zachwycona.
http://zrobsobiekrem.pl/pl/p/Olej-Ba...ORGANICZNY/111

Ja stosuj oleje tylko dlatego, 瞠 nie przepadam za zwi您anymi na noc w這sami i tylko je zabezpieczam, w這sy s g豉dkie i dobrze nawil穎ne
40g starcza mi na 2 miesi帷e codziennego (conocnego xD) stosowania.

wklejam dzisiaj robione encanto jutro kole瘸nka myje w這sy, wi璚 da mi zna, czy s proste, czy nie. Zdj璚ie "przed" jest po wysuszeniu w這s闚 suszark, po wyschni璚iu naturalnie s lekko pofalowane, robione jaki czas temu, st康 r騜ny kolor w這s闚.

Przed samym zabiegiem by造 ju w troch lepszej kondycji ni na zdj璚iu, mi貫 w dotyku, nie by這 szczoty (no troch mo瞠 na ko鎍闚kach), mimo wszystko kruszy造 si, by造 porozdwajane, pod 鈍iat這 efekt "miot造".

Po zabiegu lekko kolor si ociepli, na zdj璚iu to bardzo wida, w realu wygl康a fajnie i nie ma tej plamy z lewej strony Poza tym chcia造鄉y wypr鏏owa na ryzyka zrobi ombre i w sumie przy kroku z prostowaniem, przy ka盥ym dotkni璚iu prostownic kolor ZNIKA wi璚 jakby kto pyta dlaczego nie mo積a zaraz po farbie robi encanto - dlatego chocia w sumie bli瞠j odrostu, tam, gdzie w這sy by造 mocniejsze, kolor zszed tylko o 2 tony - teraz jest taki wi瘯szy odrost w sumie na 篡wo fajnie to wygl康a, jest r騜nica 1,5 poziomu mi璠zy tym jasnym blondem a tym ciemniejszym poza tym w這ski proste, ko鎍闚ki porozdwajane poznika造, efekt miot造 pod 鈍iat這 ju nie istnieje, w這sy straci造 2/3 obj皻o軼i, wdzi璚znie si b造szcz no a na reszt rewelacji musz poczeka, az umyje w這sy

je郵i chodzi o kerapro - jutro, a najp騧niej w 鈔od powinno by u mnie w 鈔od robi prostowanie czarnych w這s闚, w czwartek moich blond, fotki te wrzuc
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg encanto_angela2.jpg (54,8 KB, 79 za豉dowa)
Miluchova jest offline  
Stary 2014-05-12, 18:03   #4027
hanta
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

jestem w豉郾ie w po這wie robienia encanto, 瞠by tylko efekt by dobry
hanta jest offline  
Stary 2014-05-12, 18:16   #4028
Vinnga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆
http://zrobsobiekrem.pl/pl/p/Olej-Ba...ORGANICZNY/111

Ja stosuj oleje tylko dlatego, 瞠 nie przepadam za zwi您anymi na noc w這sami i tylko je zabezpieczam, w這sy s g豉dkie i dobrze nawil穎ne
40g starcza mi na 2 miesi帷e codziennego (conocnego xD) stosowania.

wklejam dzisiaj robione encanto jutro kole瘸nka myje w這sy, wi璚 da mi zna, czy s proste, czy nie. Zdj璚ie "przed" jest po wysuszeniu w這s闚 suszark, po wyschni璚iu naturalnie s lekko pofalowane, robione jaki czas temu, st康 r騜ny kolor w這s闚.

Przed samym zabiegiem by造 ju w troch lepszej kondycji ni na zdj璚iu, mi貫 w dotyku, nie by這 szczoty (no troch mo瞠 na ko鎍闚kach), mimo wszystko kruszy造 si, by造 porozdwajane, pod 鈍iat這 efekt "miot造".

Po zabiegu lekko kolor si ociepli, na zdj璚iu to bardzo wida, w realu wygl康a fajnie i nie ma tej plamy z lewej strony Poza tym chcia造鄉y wypr鏏owa na ryzyka zrobi ombre i w sumie przy kroku z prostowaniem, przy ka盥ym dotkni璚iu prostownic kolor ZNIKA wi璚 jakby kto pyta dlaczego nie mo積a zaraz po farbie robi encanto - dlatego chocia w sumie bli瞠j odrostu, tam, gdzie w這sy by造 mocniejsze, kolor zszed tylko o 2 tony - teraz jest taki wi瘯szy odrost w sumie na 篡wo fajnie to wygl康a, jest r騜nica 1,5 poziomu mi璠zy tym jasnym blondem a tym ciemniejszym poza tym w這ski proste, ko鎍闚ki porozdwajane poznika造, efekt miot造 pod 鈍iat這 ju nie istnieje, w這sy straci造 2/3 obj皻o軼i, wdzi璚znie si b造szcz no a na reszt rewelacji musz poczeka, az umyje w這sy

je郵i chodzi o kerapro - jutro, a najp騧niej w 鈔od powinno by u mnie w 鈔od robi prostowanie czarnych w這s闚, w czwartek moich blond, fotki te wrzuc
Stosujesz go na suche w這sy czy na mokre i co ranek myjesz w這sy?

Rety, efekt po mia盥膨cy
Vinnga jest offline  
Stary 2014-05-12, 18:30   #4029
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka wiadomo嗆
Stosujesz go na suche w這sy czy na mokre i co ranek myjesz w這sy?

Rety, efekt po mia盥膨cy
na suche, nie lubi mie mokro na podusi myj rano w這sy
Miluchova jest offline  
Stary 2014-05-12, 18:49   #4030
kasza80
Rozeznanie

Miluchowa a powiedz mi jak z zapachem, jak pachnie kerapro i jakie wydala smrodki przy prostowaniu? Pomara鎍zowa kativa przy nak豉daniu ok ca趾iem przyjemnie, ale podczas prostowania para by豉 dusz帷a
kasza80 jest offline  
Stary 2014-05-12, 18:57   #4031
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka wiadomo嗆
Miluchowa a powiedz mi jak z zapachem, jak pachnie kerapro i jakie wydala smrodki przy prostowaniu? Pomara鎍zowa kativa przy nak豉daniu ok ca趾iem przyjemnie, ale podczas prostowania para by豉 dusz帷a
Nie mam jeszcze kerapro, dam zna jak dojdzie dzisiaj powinni wys豉, jutro albo w 鈔od b璠 u篡wa豉 to zdam relacj
Miluchova jest offline  
Stary 2014-05-12, 21:47   #4032
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 034

Wy te czujecie smrodzik jak myjecie w這sy ? ja dalej czuje ;x
A powiedzcie mi czy wi捫ecie w這sy na noc ?
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2014-05-12, 21:51   #4033
LilyAllen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 665

Cytat:
Napisane przez wega1993 Poka wiadomo嗆
ja tak samo, obci窸am przed ramiona pod linijk i prostuj, bo 豉dniejsze s
Jezuuu, ja dok豉dnie to samo zrobi豉m
Serio my郵a豉m, 瞠 jak zetn wszystkie suche ko鎍闚y i zostawi w這sy w jednej linii, to nie b璠 mi si puszy jak w軼iek貫

Jestem po moim pi徠ym Coco, na szcz窷cie uda這 si
Nie b璠 jednak wrzuca fot ze wzgl璠u na d逝go嗆 w這s闚...

Zamierzam sko鎍zy od篡wk L'Oreal Elseve Total Repair Extreme - je郵i kt鏎a widzi przeciwwskazania, niech przem闚i teraz lub zamilknie na wieki. http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.ph...t=61208&next=1
LilyAllen jest offline  
Stary 2014-05-12, 22:43   #4034
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 034

Ja tak samo zrobi豉m xd podcielam na prosto i lipa dalej si puszyly

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Nie u篡wamy cukru
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2014-05-13, 08:02   #4035
sztukakamuflazu
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 224

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka wiadomo嗆
Wy te czujecie smrodzik jak myjecie w這sy ? ja dalej czuje ;x
A powiedzcie mi czy wi捫ecie w這sy na noc ?
Ja robi koka na srodku g這wy, takiego wysokiego i spokojnie si 酥i )
Jestem aktywna
sztukakamuflazu jest offline  
Stary 2014-05-13, 09:38   #4036
Vinnga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez LilyAllen Poka wiadomo嗆
Jezuuu, ja dok豉dnie to samo zrobi豉m
Serio my郵a豉m, 瞠 jak zetn wszystkie suche ko鎍闚y i zostawi w這sy w jednej linii, to nie b璠 mi si puszy jak w軼iek貫

Jestem po moim pi徠ym Coco, na szcz窷cie uda這 si
Nie b璠 jednak wrzuca fot ze wzgl璠u na d逝go嗆 w這s闚...

Zamierzam sko鎍zy od篡wk L'Oreal Elseve Total Repair Extreme - je郵i kt鏎a widzi przeciwwskazania, niech przem闚i teraz lub zamilknie na wieki. http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.ph...t=61208&next=1

U篡wam z L'Oreala wersj w 鄴速ym opakowaniu i u mnie si sprawdza
Vinnga jest offline  
Stary 2014-05-13, 09:54   #4037
keskese87
Przyczajenie

mi si powoli keratyna wyp逝kuje, cho jeszcze s proste. ale zaczynaj wygl康a tak jak przed prostowaniem plus ostatnio zauwa篡豉m, 瞠 ko鎍闚ki strasznie zaczynaj si rozdwaja i w這sy si 豉mi. jestem przera穎na, te tak mia造軼ie? ja tu chcia豉m wzmocni w這sy, eliminuj帷 prostownic, a chyba wyjdzie jeszcze gorzej :/
keskese87 jest offline  
Stary 2014-05-13, 12:19   #4038
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez keskese87 Poka wiadomo嗆
mi si powoli keratyna wyp逝kuje, cho jeszcze s proste. ale zaczynaj wygl康a tak jak przed prostowaniem plus ostatnio zauwa篡豉m, 瞠 ko鎍闚ki strasznie zaczynaj si rozdwaja i w這sy si 豉mi. jestem przera穎na, te tak mia造軼ie? ja tu chcia豉m wzmocni w這sy, eliminuj帷 prostownic, a chyba wyjdzie jeszcze gorzej :/
a kiedy robi豉 prostowanie i czym?
Miluchova jest offline  
Stary 2014-05-13, 12:31   #4039
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 504

Cytat:
mi si ju te keratyna wyp逝ka豉 i to ca趾iem mocno ale nie 豉mi mi si w這sy. og鏊nie nic z貫go si z nimi nie dzieje tyle, 瞠 si pusz.

I niestety odrost mam niesforny nie mam kr璚onych w這s闚 ale odrost wyra幡ie si r騜ni od reszty w這s闚, kt鏎a by豉 robiona encanto.

Panna M這da'13

hennowanie od: maj 2015

goldika jest offline  
Stary 2014-05-13, 14:19   #4040
aakkzzii
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 348
GG do aakkzzii

a kiedy robi豉 ?

wymianki
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline  
Stary 2014-05-13, 14:21   #4041
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Nie mam jeszcze kerapro, dam zna jak dojdzie dzisiaj powinni wys豉, jutro albo w 鈔od b璠 u篡wa豉 to zdam relacj
oki, bardzo jestem ciekawa i tak jak pisa豉m, fajnie, 瞠 robi豉 encanto - b璠ziesz mia豉 por闚nanie
dzieki za linka, wzi窸am do r瘯i m鎩 olejek z YR i okaza這 si, 瞠 w sk豉dzie ma olejek jojoba, babassu w豉郾ie i macadamia, wi璚 sobie podaruj sam babassu, skoro mam tak mieszank - mo瞠 dlatego taki 鈍ietny jest ten produkt
kasza80 jest offline  
Stary 2014-05-13, 20:00   #4042
Vinnga
Zakorzenienie

Co to za olejek YR ?
Vinnga jest offline  
Stary 2014-05-13, 20:33   #4043
keskese87
Przyczajenie

Cytat:
a kiedy robi豉 prostowanie i czym?

5 tygodni temu, a czym to w sumie nie wiem bo w salonie fryzjerskim (lovelylook). mo瞠 tylko panikuj, bo przez jaki czas wygl康aj 豉dnie i mo瞠 zapomnia豉m jakie by造 zniszczone, a teraz wraca to do normy powoli, nie wiem.
keskese87 jest offline  
Stary 2014-05-13, 20:54   #4044
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
5 tygodni temu, a czym to w sumie nie wiem bo w salonie fryzjerskim (lovelylook). mo瞠 tylko panikuj, bo przez jaki czas wygl康aj 豉dnie i mo瞠 zapomnia豉m jakie by造 zniszczone, a teraz wraca to do normy powoli, nie wiem.

No to taki optymalny czas dla s豉bszych zabiegow, w這sy daj sygna 瞠by powt鏎zyc

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Miluchova jest offline  
Stary 2014-05-13, 23:15   #4045
elya29
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Cytat:
Napisane przez czarna_kiecka Poka wiadomo嗆
hej, bardzo podoba mi sie efekt na Twoich wlosach ! czy mozesz powiedziec jak Twoje wlosy zachowuja sie, jesli zostawilabys je do samodzielnego wyschniecia i nie suszyla suszarka ?
S prawie proste, gdzieniegdzie si wywin, g堯wnie grzywka i ko鎍e
elya29 jest offline  
Stary 2014-05-14, 07:35   #4046
apat
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 83

Dziewczyny zamowilam encanto. Bede robic pierwszy raz powiedzcie mi jak zrobie tak mniej wiecej od po這wy glowy czy bedzie widac znaczna r騜nic w gladkosci wlosow?
apat jest offline  
Stary 2014-05-14, 07:41   #4047
aakkzzii
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 348
GG do aakkzzii

Cytat:
Napisane przez apat Poka wiadomo嗆
Dziewczyny zamowilam encanto. Bede robic pierwszy raz powiedzcie mi jak zrobie tak mniej wiecej od po這wy glowy czy bedzie widac znaczna r騜nic w gladkosci wlosow?
na pocz徠ku na pewno, bo w這sy sa bardzo ci篹kie i ulizane, p騧niej ju nie.
ja robi豉m jakie 2 tyg temu i w這sy wracaj ju do puszysto軼i ale nadal s proste co mi pasuje bo nie mam przylizu

wymianki
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline  
Stary 2014-05-14, 08:10   #4048
joasia1428
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 151
GG do joasia1428

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka wiadomo嗆
Te mam grzywk na bok, wcze郾iej prostowa豉m w d馧, ostatnio wyprostowa豉m w g鏎 i troch 瘸逝j, bo musz j r闚nie w g鏎 suszy suszark i tylko pod jednym k徠em, w przeciwnym razie si w jednym miejscu wywija - uk豉da si tak, jakbym chcia豉 j lekko zarzuci na reszt w這s闚. Jak prostowa豉m w d馧 to mog豉m j suszy jak chc i uk豉da豉 si zawsze dobrze Nie wiem czy rozumiesz o co mi chodzi Na moich w這sach w ka盥ym razie nie by這 sensu jej w g鏎 prostowa, bo i tak przy codziennym suszeniu mo積a grzywk lekko podnie嗆 - jest kr鏒ka i lekka. Ale spr鏏uj tym razem wyprostowa np w g鏎 i jak Ci si nie spodoba to nast瘼nym razem w d馧, ew. na odwr鏒
dzi瘯i
Stary 2014-05-14, 11:43   #4049
Miluchova
Zadomowienie

Przysz這 w豉郾ie kerapro, jeszcze czekam na s這iczki (powinny dzi przyj嗆 te), pakuj i wysy豉m

je郵i chodzi o zapach to serum pachnie bardzo 豉dnie - swoj drog my郵a豉m, 瞠 b璠zie bardziej p造nne maska prostuj帷a pachnie du穎 lepiej od encanto, bardziej kojarzy mi si z myd貫m do r彗 ale nie jest to taki mocny zapach jak myd這, nie jest dra積i帷y, raczej neutralny.

Opakowania ob喚dne, estetyk z pewno軼i przewa瘸j nad encanto

I tak jak m闚i豉m, na fluidzie mamy, 瞠 to po prostu serum do modelowania w這s闚, wi璚 nie jest krokiem niezb璠nym przy zabiegu. Na masce jest napisane, 瞠 jest to intensywny zabieg wyg豉dzaj帷y i regeneruj帷y, i prostujemy w temp 185-215*C. Keratyny ma du穎 mniej ni encanto, ale zobaczymy, jakie b璠 efekty po. Mnie interesuje efekt 2 miesi璚zny
Miluchova jest offline  
Stary 2014-05-14, 12:13   #4050
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 504

Cytat:
Przysz這 w豉郾ie kerapro, jeszcze czekam na s這iczki (powinny dzi przyj嗆 te), pakuj i wysy豉m

je郵i chodzi o zapach to serum pachnie bardzo 豉dnie - swoj drog my郵a豉m, 瞠 b璠zie bardziej p造nne maska prostuj帷a pachnie du穎 lepiej od encanto, bardziej kojarzy mi si z myd貫m do r彗 ale nie jest to taki mocny zapach jak myd這, nie jest dra積i帷y, raczej neutralny.

Opakowania ob喚dne, estetyk z pewno軼i przewa瘸j nad encanto

I tak jak m闚i豉m, na fluidzie mamy, 瞠 to po prostu serum do modelowania w這s闚, wi璚 nie jest krokiem niezb璠nym przy zabiegu. Na masce jest napisane, 瞠 jest to intensywny zabieg wyg豉dzaj帷y i regeneruj帷y, i prostujemy w temp 185-215*C. Keratyny ma du穎 mniej ni encanto, ale zobaczymy, jakie b璠 efekty po. Mnie interesuje efekt 2 miesi璚zny
super!
mi encanto wytrzyma這 3 miesi帷e bo dzi liczy豉m. I g堯wnie odrost si wywija okropnie a reszta nie jest ju prosta ale jest zdyscyplinowana nadal

Panna M這da'13

hennowanie od: maj 2015

goldika jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
encanto, keratyna, kr璚one w這sy, prostowanie, trwa貫 prostowanie, w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 3 (0 u篡tkownik闚 i 3 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:57.