Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-05-31, 15:16   #4171
Vinnga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

Kiedy chce, ale dziewczyny pisa造, 瞠 my造 od razu po tych 15 minutach, bo w這sy by造 niemi貫 w dotyku
Vinnga jest offline  
Stary 2014-05-31, 15:20   #4172
Camillina
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 135

Oho.. sporo si wydarzy這 od mojej ostatniej wizyty ja w ka盥ym razie zrobi豉m kilka dni temu encanto po raz drugi bo pierwsze si praktycznie wyp逝ka這 (po 2 miesi帷ach ) Robi豉m metod mieszan wprowadzaj帷 drobne zmiany jak najwy窺za temperatura prostowania ok 230 stopni i suszenie wy陰cznie zimnym nawiewem. Preparat rozprowadza豉m przeczesuj帷 w這sy TT g這w w d馧 ( zabieg robi豉m sama i zabawa w p璠zelek i nak豉danie na pasmo po pa鄉ie wydawa這 mi si zbyt skomplikowane). Mieszank otrzyma豉m z tego co mi zosta這 po pierwszym zabiegu 20ml keratyny i 50 od篡wki. Troch nietypowo ale postanowi豉m zaryzykowa. No i .... efekt okaza lepszy ni wcze郾iej

W這sy s prostsze i g豉dsze ni ostatnio. Lepiej si te uk豉daj i nie zaobserwowa豉m 瘸dnych wywijaj帷ych si ko鎍闚ek. Farbowana cz窷 zja郾ia豉 z jasnego blondu do bardzo jasnego. 12 cm odrostu (wracam do naturalnych) bez zmian.
Zastanawiam si czy te kilka zmian b璠zie mia這 wp造w na d逝go嗆 efekt闚.
Camillina jest offline  
Stary 2014-05-31, 15:50   #4173
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 032

A robi kto KATIVA Alisado Brasileno ? U mnie w salonie ani nie wykonuj Encanto ani kerapro a sama nie mam warunk闚 jak zrobi to w domu :x i mam s豉b prostownice...
Mia豉m w maju Alfaparf ale efekt s豉by....
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2014-05-31, 18:08   #4174
apat
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 83

ja ju po. Robi豉m encanto, pierwszy raz, zesz這 ponad 4 godziny, ale my郵, 瞠 jak kto pomaga nam to robi to mo瞠 by szybciej, ja robi豉m sama, wi璚 troch zabawy by這. P鏦i co efekt do嗆 fajny, cho w這sy przylizane, zobaczymy jak po myciu b璠zie. Cho gdy umy豉m w這sy po pierwszym prostowaniu i je suszy豉m to mia豉m ju wra瞠nie, 瞠 prostownica nie jest potrzebna, mimo to wyprostowa豉m je drugi raz tak jak by這 w instrukcji
apat jest offline  
Stary 2014-05-31, 20:13   #4175
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka wiadomo嗆
czyli robi tylko t mask z ca陰 rszt i wypuszczam pani, a pani myje w這sy kidy chce, nawet po wej軼iu do domu. pomy郵 nad tym, tylko w豉郾ie nie wiem jak to by dzia豉這 na takie d逝gie kr璚one w這sy :/
W instrukcji napisane, 瞠by my w這sy ju po 15 minutach i faktycznie tak polecam, bo w這sy s sztywne, szorstkie, jakby posklejane i ci篹ko og鏊nie po wysuszeniu tej maski je podzieli na sekcje i wyprostowa, nie wsp馧pracuj (ja oczywi軼ie g逝pia nie przeczesywa豉m moich jak suszy豉m i p騧niej rozczesa tak jedn wielk sklejon kup by這 tak ci篹ko, 瞠 sporo w這s闚 zosta這 mi na szczotce ).
Jak robisz na klientce, to jak wypu軼isz j z takimi w這sami do domu, to b璠zie za豉mana.

A co do serum, to jest dodatkowe, ale fajny gad瞠t. Nak豉dam na mokre w這sy, fajnie wyg豉dza.

Og鏊nie ja powiem po kerapro tak: jest du穎 s豉bsze od encanto, bez serum moje w這sy s takie sobie. Po encanto przez pierwsze 3 tygodnie jak nie u篡j od篡wki, to rozczesz je mi璠zy palcami bez problemu - tutaj nie ma tego efektu, po od篡wce i tak si pl帷z, i rozczesuje si je niemal tak samo jak przed zabiegiem. Po wyschni璚iu s du穎 g豉dsze, du穎 bardziej od篡wione. Na drugi dzie suche, spl徠ane - 鈍ie穎 po encanto moje w這sy na 2 dzie dalej by造 spoko, tutaj nie s. Na szcz窷cie i tak myj w這sy codziennie

Ja osobi軼ie wole encanto, daje lepszy efekt, bardziej przylizuje odstaj帷e, pourywane w這ski, kt鏎ych mam multum i u mnie po encanto s w這sy proste jak druty. Mimo tego, 瞠 z natury mam proste w這sy, to jednak po kerapro si bardziej wywijaj.

Maj帷 por闚nanie do encanto... jestem 鈔ednio zadowolona, mia豉m wi瘯sze oczekiwania co do tego, ale w sumie to tylko zabieg keratynowy, a nie keratynowe prostowanie, wi璚 mo瞠 troch oczekiwania by造 wyg鏎owane. Zobaczymy jak b璠zie po farbowaniu.

Nast瘼ne pr鏏uje chyba cocochoco, ale jeszcze si zastanowi.. mo瞠 za 2 miesi帷e pojawi si ju co nowego

Najlepiej jakby by這 co, co od篡wia w這sy jak kerapro, tyle czasu trzeba temu po鈍i璚i co kerapro, a reszt roboty robi jak encanto
Miluchova jest offline  
Stary 2014-05-31, 21:52   #4176
Vinnga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆
W instrukcji napisane, 瞠by my w這sy ju po 15 minutach i faktycznie tak polecam, bo w這sy s sztywne, szorstkie, jakby posklejane i ci篹ko og鏊nie po wysuszeniu tej maski je podzieli na sekcje i wyprostowa, nie wsp馧pracuj (ja oczywi軼ie g逝pia nie przeczesywa豉m moich jak suszy豉m i p騧niej rozczesa tak jedn wielk sklejon kup by這 tak ci篹ko, 瞠 sporo w這s闚 zosta這 mi na szczotce ).
Jak robisz na klientce, to jak wypu軼isz j z takimi w這sami do domu, to b璠zie za豉mana.

A co do serum, to jest dodatkowe, ale fajny gad瞠t. Nak豉dam na mokre w這sy, fajnie wyg豉dza.

Og鏊nie ja powiem po kerapro tak: jest du穎 s豉bsze od encanto, bez serum moje w這sy s takie sobie. Po encanto przez pierwsze 3 tygodnie jak nie u篡j od篡wki, to rozczesz je mi璠zy palcami bez problemu - tutaj nie ma tego efektu, po od篡wce i tak si pl帷z, i rozczesuje si je niemal tak samo jak przed zabiegiem. Po wyschni璚iu s du穎 g豉dsze, du穎 bardziej od篡wione. Na drugi dzie suche, spl徠ane - 鈍ie穎 po encanto moje w這sy na 2 dzie dalej by造 spoko, tutaj nie s. Na szcz窷cie i tak myj w這sy codziennie

Ja osobi軼ie wole encanto, daje lepszy efekt, bardziej przylizuje odstaj帷e, pourywane w這ski, kt鏎ych mam multum i u mnie po encanto s w這sy proste jak druty. Mimo tego, 瞠 z natury mam proste w這sy, to jednak po kerapro si bardziej wywijaj.

Maj帷 por闚nanie do encanto... jestem 鈔ednio zadowolona, mia豉m wi瘯sze oczekiwania co do tego, ale w sumie to tylko zabieg keratynowy, a nie keratynowe prostowanie, wi璚 mo瞠 troch oczekiwania by造 wyg鏎owane. Zobaczymy jak b璠zie po farbowaniu.

Nast瘼ne pr鏏uje chyba cocochoco, ale jeszcze si zastanowi.. mo瞠 za 2 miesi帷e pojawi si ju co nowego

Najlepiej jakby by這 co, co od篡wia w這sy jak kerapro, tyle czasu trzeba temu po鈍i璚i co kerapro, a reszt roboty robi jak encanto
Ciekawe od czego to zale篡, ale ja po encanto mam tak, ze w豉郾ie na drugi dzie w這sy nie sa jakie fajne, wi璚 nawet jak nie s t逝ste, to i tak je myj 瞠by si lepiej uk豉da造, no chyba 瞠 je jako zwi捫 to s ok. I na pewno musz u篡wa od篡wki...Sylwka np. pisa豉, 瞠 po kerapro ma wi瘯szy przyliz ni po encanto, wi璚 mo瞠 to zalezy troch od w這s闚?
Vinnga jest offline  
Stary 2014-05-31, 21:55   #4177
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 13 991

ja tak czy siak codziennie myj w這sy ale po encanto jak wstawa豉m rano to irokeza mia豉m a teraz po kerapro nie na upartego nie musia豉bym my myj bo si tak uzale積i豉m od codziennego mycia 瞠 ju nie potrafi inaczej
Zobaczymy jak b璠zie dalej ...
Stary 2014-05-31, 22:13   #4178
Vinnga
Zakorzenienie

Jak na razie dwie r騜ne opinie Ale my郵, 瞠 warto na swoich w這sach spr鏏owa i si przekona
Vinnga jest offline  
Stary 2014-05-31, 22:14   #4179
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 13 991

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka wiadomo嗆
Jak na razie dwie r騜ne opinie Ale my郵, 瞠 warto na swoich w這sach spr鏏owa i si przekona
dok豉dnie - trzeba samemu spr鏏owa jeszcze jedna Wiza瘸nka z nami robi豉 i te jej nie podesz這 - hmm tylko mi jaka dziwna jestem
Stary 2014-05-31, 22:50   #4180
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka wiadomo嗆
Ciekawe od czego to zale篡, ale ja po encanto mam tak, ze w豉郾ie na drugi dzie w這sy nie sa jakie fajne, wi璚 nawet jak nie s t逝ste, to i tak je myj 瞠by si lepiej uk豉da造, no chyba 瞠 je jako zwi捫 to s ok. I na pewno musz u篡wa od篡wki...Sylwka np. pisa豉, 瞠 po kerapro ma wi瘯szy przyliz ni po encanto, wi璚 mo瞠 to zalezy troch od w這s闚?
My郵, 瞠 du穎 zale篡 od w這s闚. Tak jak nasze w這sy lubi r騜ne od篡wki, tak i r騜ne zabiegi niestety cud闚 nie ma

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka wiadomo嗆
dok豉dnie - trzeba samemu spr鏏owa jeszcze jedna Wiza瘸nka z nami robi豉 i te jej nie podesz這 - hmm tylko mi jaka dziwna jestem
W sumie to nie jest tak, 瞠 mi nie podesz這. Jakbym robi豉 to po raz pierwszy, to faktycznie by豉bym mega zadowolona. Encanto dawa這 mi po prostu wi璚ej, by mo瞠 dlatego, 瞠 mia這 w sobie wi璚ej keratyny, a moje w這sy keratyn uwielbiaj
U mojej mamy efekt jest spoko, ale nie robi豉m u niej encanto, wi璚 nie mam por闚nania. Tak jak m闚i豉m, w這ski pourywane dalej odstaj i to najbardziej mnie zniech璚a do kerapro, bo encanto je przylizywa這 na dobre 2 miesi帷e i by spok鎩
Miluchova jest offline  
Stary 2014-06-01, 00:07   #4181
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Hm to chyba skucze si na encanto....

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Nie u篡wamy cukru
Stary 2014-06-01, 16:42   #4182
kasza80
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka wiadomo嗆
czyli robi tylko t mask z ca陰 rszt i wypuszczam pani, a pani myje w這sy kidy chce, nawet po wej軼iu do domu. pomy郵 nad tym, tylko w豉郾ie nie wiem jak to by dzia豉這 na takie d逝gie kr璚one w這sy :/
Myjesz szamponem oczyszczaj帷ym, suszysz, nak豉dasz mask carbo kerapro (sylwka nak豉da豉 na mokre), suszysz, prostujesz, zmywasz delikatnym szamponem, nak豉dasz dobr mask z keratyn, sp逝kujesz, suszysz w這sy i wtedy puszczasz klientk.... oczywi軼ie pomi璠zy poszczeg鏊nymi etapami trzeba zachowa odpowiedni czas.

Tak jest wed逝g instrukcji, je郵i kto ma swoje w豉sne do鈍iadczenia (np. sylwka, kt鏎a k豉d豉 na mokre), to ju wedle uznania

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka wiadomo嗆
A robi kto KATIVA Alisado Brasileno ? U mnie w salonie ani nie wykonuj Encanto ani kerapro a sama nie mam warunk闚 jak zrobi to w domu :x i mam s豉b prostownice...
Mia豉m w maju Alfaparf ale efekt s豉by....
ja mia豉m, przecie ca造 czas o tym pisz.....

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Cytat:
W sumie to nie jest tak, 瞠 mi nie podesz這. Jakbym robi豉 to po raz pierwszy, to faktycznie by豉bym mega zadowolona. Encanto dawa這 mi po prostu wi璚ej, by mo瞠 dlatego, 瞠 mia這 w sobie wi璚ej keratyny, a moje w這sy keratyn uwielbiaj
Nie wi璚ej keratyny, tylko formaldehyd, kt鏎y jest substancj utwardzaj帷 i napewno produkty z tym sk豉dnikiem lepiej prostuj, on po prostu przy wysychaniu wydaje smr鏚 i sztywnieje.... daj帷 efekt pi瘯nie prostych w這s闚
Ja si zaczynam zastanawia nad tym inoarem.... ma ma陰 ilo嗆 formaldehydu, 鄉ierdzi tylko przy suszeniu (nak豉daniu niby nie) ... tylko drogi, ale mo瞠 reszt odsprzedam na allegro i tak drogo nie wyjdzie... zobacz, bo w sumie wydaje mi si, 瞠 jednak kerapro musi by SUPER - nie ma innej opcji
kasza80 jest offline  
Stary 2014-06-01, 18:24   #4183
tak
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 205

Helo :P

Mam pytanie w zwi您ku z tym farbowaniem w這s闚 przed prostowaniem. Chc za tydzie zrobi mamie prostowanie, ale ona sobie zaplanowa豉 farbowanie jutro/pojutrze. I zastanawiam si, jak to w praktyce wygl康a - czy tygodniowa przerwa wystarczy na to, by nie zmieni jej si kolor? (przeczyta豉m kilkana軼ie stron w徠ku, ale nie natrafi豉m na odpowied na me pytanie ). W domu dopiero b璠 za miesi帷, a jestem okropnie ciekawa, czy b璠zie mia豉 proste w這chy i nie mog si doczeka efektu og鏊ne mama jest uprzedzona do jakichkolwiek "kombinacji" i je郵i zmieni jej si kolor, to ju chyba nie odezwie si do mnie przenigdy
tak jest offline  
Stary 2014-06-01, 19:51   #4184
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez tak Poka wiadomo嗆

Mam pytanie w zwi您ku z tym farbowaniem w這s闚 przed prostowaniem. Chc za tydzie zrobi mamie prostowanie, ale ona sobie zaplanowa豉 farbowanie jutro/pojutrze. I zastanawiam si, jak to w praktyce wygl康a - czy tygodniowa przerwa wystarczy na to, by nie zmieni jej si kolor? (przeczyta豉m kilkana軼ie stron w徠ku, ale nie natrafi豉m na odpowied na me pytanie ). W domu dopiero b璠 za miesi帷, a jestem okropnie ciekawa, czy b璠zie mia豉 proste w這chy i nie mog si doczeka efektu og鏊ne mama jest uprzedzona do jakichkolwiek "kombinacji" i je郵i zmieni jej si kolor, to ju chyba nie odezwie si do mnie przenigdy
wed逝g mnie najbezpieczniej prostowanie - farbowanie bo mama mo瞠 si nie odezwa ju do Ciebie
kasza80 jest offline  
Stary 2014-06-01, 19:59   #4185
tak
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka wiadomo嗆
wed逝g mnie najbezpieczniej prostowanie - farbowanie bo mama mo瞠 si nie odezwa ju do Ciebie
Ale to w takim wypadku, czy ma sobie zrobi t dwutygodniow przerw, czy mo瞠 po kilku dniach po prostowaniu zafarbowa?
Akurat tak si z這篡這, 瞠 z pomys貫m prostowania wstrzeli豉m si w jej farbowanie odrost闚, kt鏎e robi co 7 tygodni
tak jest offline  
Stary 2014-06-01, 20:02   #4186
joasia1428
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 151
GG do joasia1428

hej dziewczyny

jestem tydzie po encanto - wcze郾iej robi豉m mojej mamie i jest zachwycona.
wklejam Wam zdjecia

1. ostatnie zdj璚ie - moje w這sy przed wysuszone i rozczesane - niestety mam kr璚one w這sy i rozja郾iane wi璚, 瞠by jako wygl康a造 to zawsze musia豉m wysuszy je na szczotk i czasem prostowa豉m a czasem kr璚i豉m du膨 lok闚k

potem je obci窸am i bez prostownicy nie dawa豉m rady, st康 decyzja o encanto

2. w這sy po zabiegu - wiadomo idealne

3.w這sy jak wyschn same - idealnie proste tylko ko鎍闚ki si wywijaj

4.w這sy wysuszone suszark i tylko przeczesane - prawie idealne

przepraszam za jako嗆 zdj耩 - w這sy wygl康aj na matowe ale naprawd l郾i i ich kondycja jest rewelacyjna

najlepiej wygl康aj kiedy je troszeczk wyci庵n na szczotk, ale nie jest to uci捫liwe. Ko鎍闚ki troch si wywijaj z ty逝 ale my郵, ze to raczej kwestia d逝go軼i a nie z貫go wyprostowania

Podsumowuj帷 kocham teraz moje w這sy, kt鏎ych naprawd nie cierpia豉m ;/
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg pozabiegu.jpg (47,3 KB, 30 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg po zabiegu2.jpg (122,2 KB, 21 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wyschni皻e bez suszarki.jpg (111,0 KB, 28 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg po tyg.jpg (39,9 KB, 24 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg po tyg2.jpg (115,6 KB, 26 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg przed encanto.jpg (77,2 KB, 35 za豉dowa)
Stary 2014-06-01, 20:54   #4187
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Ale to w takim wypadku, czy ma sobie zrobi t dwutygodniow przerw, czy mo瞠 po kilku dniach po prostowaniu zafarbowa?
Akurat tak si z這篡這, 瞠 z pomys貫m prostowania wstrzeli豉m si w jej farbowanie odrost闚, kt鏎e robi co 7 tygodni
Je郵i si mamie spieszy, to chyba po tygodniu mo瞠 spr鏏owa pofarbowa (najwy瞠j efekt prostowania nie b璠zie tak trwa造), jednak je郵i to jest pierwszy raz i chcesz mam oczarowa keratyn to nie farbujcie przed zabiegiem... r騜nie bywa, czasem nic, a czasem wyp這wia造 brzydki kolor, czy nawet u niekt鏎ych plamy.
kasza80 jest offline  
Stary 2014-06-01, 22:43   #4188
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 019

Cytat:

ojj farbowanie przed prostowaniem (szczegolnie encanto, nie wiem jak jest z innymi preparatami) to nie jest dobry pomys. Kolor strasznie z豉zi niestety, wiem z do鈍iadczenia.
Stary 2014-06-01, 23:09   #4189
tak
Zakorzenienie

Dzi瘯i dziewczyny! ju wszystko wiem dzi瘯i Wam ! To powiem mamie, by nie spieszy豉 si z farbowaniem, a gdy b璠 mog豉 jej zrobi prostowanie za kilka tygodni, to zrobi (i sobie chyba te, je郵i zostanie troch tych cudotw鏎czych 鈔odk闚 ).
tak jest offline  
Stary 2014-06-01, 23:32   #4190
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Nie wi璚ej keratyny, tylko formaldehyd, kt鏎y jest substancj utwardzaj帷 i napewno produkty z tym sk豉dnikiem lepiej prostuj, on po prostu przy wysychaniu wydaje smr鏚 i sztywnieje.... daj帷 efekt pi瘯nie prostych w這s闚
Niestety tutaj musz Ci rozczarowa, ale sztywno嗆 w這s闚 jest zas逝g keratyny, nie formaldehydu (kt鏎ego zreszt w encanto jest ma這, jest dystrybucja na polski rynek, wi璚 spe軟ia wymogi prawa, skoro jest dopuszczone do obrotu u nas w kraju).
Encanto ma keratyn ju na samym poczatku sk豉du, gdzie kerapro ma go daleeeeko daleeeeko za perfumami, praktycznie na samym ko鎍u. Niestety substancje zapachowe s mocno ograniczone w kosmetykach (w tym momencie nie podam z g這wy ile jest % maksymalnie, bo musia豉bym szuka, 瞠by si nie pomyli, a o tej porze nie mam si造 ), a sk豉dy s uk豉dane od sk豉dnik闚, kt鏎ych jest najwi璚ej, do sk豉dnik闚, kt鏎ych jest najmniej - st康 mamy ju pewno嗆, 瞠 jest tej keratyny mniej ni zapachu. Przed perfumami mamy silikony. W zasadzie mam ochot g貫biej zainteresowa si tym sk豉dem, bo imho to si nie r騜ni bardzo od zwyk貫j maski, ale nie wszystkie sk豉dniki tutaj znam, wi璚 zrobi to mo瞠 we wtorek jak znajd chwil czasu.
Nie boj si stwierdzenia, 瞠 w kerapro praktycznie w og鏊e tej keratyny nie ma, bo na tak ilo嗆 sk豉dnik闚 co b璠帷e czwarte od ko鎍a, dziesi徠e za perfumami, jest ma這 znacz帷e, a w zasadzie ma tylko znaczenie marketingowe, bo jak jest chocia kropla keratyny w produkcie, to mo積a napisa, 瞠 z keratyn

Encanto ma og鏊nie du穎 bogatszy sk豉d. Jutro mam zaj皻y dzie, wi璚 zanalizuj to kerapro tak jak m闚i豉m we wtorek.

edit.
co do tego formaldehydu, to ju kontynuuj帷, pe軟i on tutaj funkcj tylko i wy陰cznie konserwantu.

Edytowane przez Miluchova
Czas edycji: 2014-06-01 o 23:39
Miluchova jest offline  
Stary 2014-06-02, 07:19   #4191
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 504

Miluchova myslisz, ze ile po kerapro moge zrobic encanto? bo juz nie wyrabiamztymi klakami przekonalas mnie piszac, ze encanto jest dopuszczone na rynek polski.

Panna M這da'13

hennowanie od: maj 2015

goldika jest offline  
Stary 2014-06-02, 08:19   #4192
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Hej laski
A global keratin to co to jest ;> robi ktos?
To prawda, ze encanto to kwas mr闚kowy z domieszk keratyny?
Znalaz豉m Pani co mi mo瞠 zrobi ten global keratin albo encanto hm i mysle co ;x
Nawet ma prostownice z global ;o

Nie u篡wamy cukru
Stary 2014-06-02, 09:12   #4193
_agg_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 539

Milu, dzi瘯i za relacj po kerapro,ne b璠 ryzykowa wtakim razie
_agg_ jest offline  
Stary 2014-06-02, 10:07   #4194
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
Miluchova myslisz, ze ile po kerapro moge zrobic encanto? bo juz nie wyrabiamztymi klakami przekonalas mnie piszac, ze encanto jest dopuszczone na rynek polski.

Powiem tak, jak spali豉m w這sy kiedy przez na這瞠nie niedok豉dnie preparatu, to robi豉m na drugi dzie i nic si nie sta這. Jako, 瞠 to kerapro ma w sobie malusio keratyny, to nie przeproteinujesz w這s闚 robi帷 nawet dzi

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka wiadomo嗆
Hej laski
A global keratin to co to jest ;> robi ktos?
To prawda, ze encanto to kwas mr闚kowy z domieszk keratyny?
Znalaz豉m Pani co mi mo瞠 zrobi ten global keratin albo encanto hm i mysle co ;x
Nawet ma prostownice z global ;o

Jak jeszcze chodzi豉m do szko造 to uczy造鄉y si tylko o globalu ale nigdy nie robi豉m, wi璚 si nie wypowiem.
Encanto ma formaldehydu bardzo ma這, wi璚 to jest raczej keratyna z domieszk formaldehydu, nie na odwr鏒.

Miluchova jest offline  
Stary 2014-06-02, 10:54   #4195
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Niestety tutaj musz Ci rozczarowa, ale sztywno嗆 w這s闚 jest zas逝g keratyny, nie formaldehydu (kt鏎ego zreszt w encanto jest ma這, jest dystrybucja na polski rynek, wi璚 spe軟ia wymogi prawa, skoro jest dopuszczone do obrotu u nas w kraju).
Encanto ma keratyn ju na samym poczatku sk豉du, gdzie kerapro ma go daleeeeko daleeeeko za perfumami, praktycznie na samym ko鎍u. Niestety substancje zapachowe s mocno ograniczone w kosmetykach (w tym momencie nie podam z g這wy ile jest % maksymalnie, bo musia豉bym szuka, 瞠by si nie pomyli, a o tej porze nie mam si造 ), a sk豉dy s uk豉dane od sk豉dnik闚, kt鏎ych jest najwi璚ej, do sk豉dnik闚, kt鏎ych jest najmniej - st康 mamy ju pewno嗆, 瞠 jest tej keratyny mniej ni zapachu. Przed perfumami mamy silikony. W zasadzie mam ochot g貫biej zainteresowa si tym sk豉dem, bo imho to si nie r騜ni bardzo od zwyk貫j maski, ale nie wszystkie sk豉dniki tutaj znam, wi璚 zrobi to mo瞠 we wtorek jak znajd chwil czasu.
Nie boj si stwierdzenia, 瞠 w kerapro praktycznie w og鏊e tej keratyny nie ma, bo na tak ilo嗆 sk豉dnik闚 co b璠帷e czwarte od ko鎍a, dziesi徠e za perfumami, jest ma這 znacz帷e, a w zasadzie ma tylko znaczenie marketingowe, bo jak jest chocia kropla keratyny w produkcie, to mo積a napisa, 瞠 z keratyn

Encanto ma og鏊nie du穎 bogatszy sk豉d. Jutro mam zaj皻y dzie, wi璚 zanalizuj to kerapro tak jak m闚i豉m we wtorek.

edit.
co do tego formaldehydu, to ju kontynuuj帷, pe軟i on tutaj funkcj tylko i wy陰cznie konserwantu.
Bzdura.... Formaldehyd w preparatach do prostowania w這s闚 pe軟i funkcj laminatu - utwardzacza. Keratyna nie prostuje w這s闚 tylko wype軟ia ubytki w這sa, a na to idzie formaldehyd (laminat). Kup sobie czyst keratyne... ciekawe czy Ci wyprostuje w這sy
W lakierach do paznokci jest tak samo, utwardza i nab造szcza. Owszem w niekt鏎ych preparatach kosmetycznych dzia豉 jako konserwant, jego zostosowa jest mn鏀two. Polecam lektur w kt鏎ej sekrety zabiegu sa fajnie opisane http://kobieta.onet.pl/uroda/wlosy/b...ratynowy/fdf5t i pisze tutaj co tak naprawd robi formaldehyd....

Formaldehyd w momencie ulatniania si, czyli kiedy suszycie i prostujecie jest truj帷y http://pl.wikipedia.org/wiki/Aldehyd_mr%C3%B3wkowy

Acha, m闚isz, 瞠 w Polsce encanto jest dopuszczone do obrotu... kolejna bzdura, daj przyk豉d chocia jednego sklepu czy hurtowni fryzjerskiej, kt鏎a to sprzedaje. Wycofany zosta nawet nouar maxx.... To, 瞠 sprzedaj na allegro, to nie znaczy, 瞠 jest dopuszczony do obrotu...

Edytowane przez kasza80
Czas edycji: 2014-06-02 o 12:55
kasza80 jest offline  
Stary 2014-06-02, 13:56   #4196
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Bzdura.... Formaldehyd w preparatach do prostowania w這s闚 pe軟i funkcj laminatu - utwardzacza. Keratyna nie prostuje w這s闚 tylko wype軟ia ubytki w這sa, a na to idzie formaldehyd (laminat). Kup sobie czyst keratyne... ciekawe czy Ci wyprostuje w這sy
W lakierach do paznokci jest tak samo, utwardza i nab造szcza. Owszem w niekt鏎ych preparatach kosmetycznych dzia豉 jako konserwant, jego zostosowa jest mn鏀two. Polecam lektur w kt鏎ej sekrety zabiegu sa fajnie opisane http://kobieta.onet.pl/uroda/wlosy/b...ratynowy/fdf5t i pisze tutaj co tak naprawd robi formaldehyd....

Formaldehyd w momencie ulatniania si, czyli kiedy suszycie i prostujecie jest truj帷y http://pl.wikipedia.org/wiki/Aldehyd_mr%C3%B3wkowy

Acha, m闚isz, 瞠 w Polsce encanto jest dopuszczone do obrotu... kolejna bzdura, daj przyk豉d chocia jednego sklepu czy hurtowni fryzjerskiej, kt鏎a to sprzedaje. Wycofany zosta nawet nouar maxx.... To, 瞠 sprzedaj na allegro, to nie znaczy, 瞠 jest dopuszczony do obrotu...
Oczywi軼ie, 瞠 w這sy si podprostuj - keratyna jest substancj usztywniaj帷, dlatego cz瘰to spotkasz si na blogach z terminem "przeproteinowanie", gdzie np. w這sy kr璚one staj si brzydkie, sztywne, skr皻 jest rozlu幡iony, w這sy s w dotyku takie.. hm.. nie umeim znale潭 s這wa t瘼e? twarde? Co w tym kierunku

Niestety zmy豉 mi si nalepka na produkcie, ale by tam wymieniony polski dystrybutor je郵i chodzi o sklep, to:
http://encantokeratin.pl/

Alicja_style z allegro to r闚nie jest sklep, a w豉軼iwie hurtownia, http://allegro.pl/my_page.php?uid=29078682

Obie firmy widniej w ceidg.

W lakierach do paznokci formaldehyd nie utwardza, ale pobudza sk鏎 do tworzenia mocniejszych paznokci przez zwyk貫 podra積ienie (analogicznie - je郵i b璠ziesz chodzi豉 boso po betonie, to sk鏎a na stopie b璠zie twardnie, b璠zie robi si po prostu grubsza - to normalna reakcja organizmu).

Je郵i chodzi o dzia豉nie konkretniejsze na w這sy, to gdzie mi czmychn窸a r騜nica mi璠zy kosmetykami z formaldehydem, a karbocystein - oba maj funkcj rozlu幡iaj帷 struktur w這sa (nie powiem, kt鏎e wi您anie, bo zamkn窸am kart, a musze ju wychodzi, potem poszukam xD), r騜nica by豉 w pH - produkty z karbocystein s kwa郾e, z formaldehydem zasadowe (i to by t逝maczy這, dlaczego po produktach z form. musimy u篡c od篡wki, a po np. kerapro nie).

A teraz przepraszam, ale reszt dopisz p騧niej, bo musz wyj嗆

Og鏊nie tak jeszcze szybko napisz, 瞠 dokopa豉m si w karcie charakterystyki, 瞠 kerapro (a w zasadzie jeden sk豉dnik, do嗆 wysoko po這zony w sk豉dzie) mo瞠 wydziela formaldehyd podczas poddawania temperaturze powy瞠j 150*C

Dobra, lec, potem jeszcze popr moje wypowiedzi czym konkretnym
Miluchova jest offline  
Stary 2014-06-02, 14:05   #4197
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 504

znalazlam jeden, jedyny plus Kerapro. To wymycie farby wyszlo mi na plus. W koncu mam jasniejsze wlosy bez uzycia rozjasniacza i jest to mocno widoczne bo wszyscy mi sie pytaja jak udalo mi sie rozjasnic wlosy

Panna M這da'13

hennowanie od: maj 2015

goldika jest offline  
Stary 2014-06-02, 14:19   #4198
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Niestety zmy豉 mi si nalepka na produkcie, ale by tam wymieniony polski dystrybutor je郵i chodzi o sklep, to:
http://encantokeratin.pl/
Wesz豉m na ten link i co????? Mo積a tam kupi TYLKO szampon i od篡wk PO, a gdzie produkt do prostowania???? Nie wprowadzili bo nie mog.....
Co do alicja style - allegro to transakcj "naci庵ane". Mo積a tam kupi r騜ne produkty dozwolone i mniej dozwolone....

Co do paznokci - doczytaj dobrze...

Nie chce mi si dementowa Twoich wypowiedzi. Ka盥y niech sobie robi co chce - jak sobie po軼ielisz tak si wy酥isz i TYLE NA TEN TEMAT Z MOJEJ STRONY

Co do kerapro to masz racj, 瞠 mo瞠 byc co na rzeczy, nie s康z, 瞠by wydziela formaldehyd, ale przy prostowaniu para jest dusz帷a, wi璚 jaki sk豉dnik nie do konca fajny musi by.....

Edytowane przez kasza80
Czas edycji: 2014-06-02 o 14:31
kasza80 jest offline  
Stary 2014-06-02, 17:31   #4199
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Wesz豉m na ten link i co????? Mo積a tam kupi TYLKO szampon i od篡wk PO, a gdzie produkt do prostowania???? Nie wprowadzili bo nie mog.....
Co do alicja style - allegro to transakcj "naci庵ane". Mo積a tam kupi r騜ne produkty dozwolone i mniej dozwolone....

Co do paznokci - doczytaj dobrze...

Nie chce mi si dementowa Twoich wypowiedzi. Ka盥y niech sobie robi co chce - jak sobie po軼ielisz tak si wy酥isz i TYLE NA TEN TEMAT Z MOJEJ STRONY

Co do kerapro to masz racj, 瞠 mo瞠 byc co na rzeczy, nie s康z, 瞠by wydziela formaldehyd, ale przy prostowaniu para jest dusz帷a, wi璚 jaki sk豉dnik nie do konca fajny musi by.....

W tym sklepie akurat je郵i jaki produkt si ko鎍zy w magazynie to automatycznie znika ze strony (wiem bo stamtad te kupowa豉m i czai豉m si na keratyn kilka dni, jak czekali na dostaw).
Na allegro nie mo積a sprzedawa mniej dozwolonych rzeczy, bo prawo (ich regulamin tez o tym mowi) tego zabrania, poza tym tak jak pisa豉m firma jest zarejestrowana, a ludzie prowadz帷y w豉sn dg nie s na tyle g逝pi, 瞠by ryzykowa takim czym

Co do tego sk豉dnika, to jak b璠 w domu to wrzuc linka do karty charakterystyki, bo nie pami皻am dok豉dnej nazwy tego czego. S dwa sk豉dniki, jeden wydziela opary, drugi pod wp造wem ciep豉 mo瞠 wydziela formaldehyd.

Miluchova jest offline  
Stary 2014-06-02, 18:14   #4200
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Na allegro nie mo積a sprzedawa mniej dozwolonych rzeczy, bo prawo (ich regulamin tez o tym mowi) tego zabrania, poza tym tak jak pisa豉m firma jest zarejestrowana, a ludzie prowadz帷y w豉sn dg nie s na tyle g逝pi, 瞠by ryzykowa takim czym
regulamin.... np. na allegro mo積a kupi kwas glikolowy 70%, a wed逝g przepis闚 nie wolno osobom prywatnym sprzedawa kwasu i preparat闚 z kwasem glikolowym w st篹eniu pow 20%. A sprzedaj.... Taki kwas legalnie mo瞠 naby tylko kosmetyczka po przeszkoleniu - z certyfikatem, lub lekarz... no i co? Nikt Ci nie sprzeda, bo tak jak powiedzia豉, nikt nie b璠zie ryzykowa, a na allegro sprzedaj... My郵, 瞠 je郵i allegro wzi窸o by si za "encanto", to wykosiliby wszystkich ...

jakby encanto by這 takie legalne to mo積a by je kupi na ebayu, a nie mo積a

Edytowane przez kasza80
Czas edycji: 2014-06-02 o 18:39
kasza80 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
encanto, keratyna, kr璚one w這sy, prostowanie, trwa貫 prostowanie, w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.