Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-06-13, 11:38   #4351
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 504
Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

Dziewczyny to jest sk豉d Keratyny Aqua

Sk豉d/Ingredients: Aqua, Cetyl Alcohol, Stearic acid, Oryza Sativa (Rice) Bran extract, Bera Vulgaris (Beet) Root extract, Hammamelis Virginiana (Witch Hazel) Bark /leaf / Twing extract, Calendula Officinalis flower extract, Anthemis Nobilis (Chamomile) flower extract, Camellia Sinesis (Green Tea) Extract, Behentrimonium Chloride, Caprylic, Capric Triglyceride, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel oil, Simmosdisa Chinensis (Jojoba) Seed oil, Butyrospermum Parkii (shea butter), Oenothera Bienis (Evening Primrose) oil, Hippophac Rhamnoides oil, Chondrus Cripus (Carageenan) extract, Maris Sal (Dead Sea salt), Dehydroacetic acid, Alove (Vera) Barbadensis leaf juice, Allantoim,Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Squalane, Ascorbic acid, Borago Officinalis (Borage) seed oil, Fragrance, Retinyl Palmitate, Phenoxyethanol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohaxene Carboxaladehyde, Butylhhenyl methylpropional, Coumarin, Linalool, Lomonene, Alpha- isomethyl ionone, Benzyl salicytale

co o niej s康zicie? Encanto na wi璚ej keratyny w sobie ni ten produkt?

Panna M這da'13

hennowanie od: maj 2015

goldika jest offline  
Stary 2014-06-13, 11:40   #4352
LilyAllen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 665

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆
nie 瘸rtuj! hehe

w sumie jak ju si zdecydujesz to polecam do miseczki wlewa jak najmniej preparatu, a nie od razu np. 50ml, wtedy s ma貫 szanse, 瞠 co poczujesz ja z regu造 wlewam ok. 10 i potem dolewam

chyba mamy tego samego T

Dziewczyny, jak kt鏎a chce to mog odsprzeda 60ml kerapro (zmierzy豉m, no wysz這 ko這 70, ale wol zani篡 w razie co ) w oryginalnym opakowaniu + 20ml serum na spr鏏owanie za 55z (policzone z wysy趾 ju)

Jednak nie chc ju z tym kombinowa, moje w這sy (i T) chc encanto
Dziewczyny, lepiej to sprawd嬈ie!
LilyAllen jest offline  
Stary 2014-06-13, 11:52   #4353
xxolciaxx
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 79

a og鏊nie czemu zacz窸y軼ie tak kombinowa z keratynami, jak tu zawsze murem sta造軼ie za encanto? chodzi tylko o ten uci捫liwy formaldehyd?
Stary 2014-06-13, 11:55   #4354
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 13 991

Cytat:
Napisane przez xxolciaxx Poka wiadomo嗆
a og鏊nie czemu zacz窸y軼ie tak kombinowa z keratynami, jak tu zawsze murem sta造軼ie za encanto? chodzi tylko o ten uci捫liwy formaldehyd?
ja z ciekawo軼i
Stary 2014-06-13, 12:03   #4355
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Cytat:
Napisane przez xxolciaxx Poka wiadomo嗆
Mi chodzi g堯wnie o czas wykonywania. S takie momenty, 瞠 jestem tak zabiegana, 瞠 nie mog znale潭 tych 3-4 godzin na encanto, a w這sy prosz o trosk

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
Dziewczyny to jest sk豉d Keratyny Aqua

Sk豉d/Ingredients: Aqua, Cetyl Alcohol, Stearic acid, Oryza Sativa (Rice) Bran extract, Bera Vulgaris (Beet) Root extract, Hammamelis Virginiana (Witch Hazel) Bark /leaf / Twing extract, Calendula Officinalis flower extract, Anthemis Nobilis (Chamomile) flower extract, Camellia Sinesis (Green Tea) Extract, Behentrimonium Chloride, Caprylic, Capric Triglyceride, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel oil, Simmosdisa Chinensis (Jojoba) Seed oil, Butyrospermum Parkii (shea butter), Oenothera Bienis (Evening Primrose) oil, Hippophac Rhamnoides oil, Chondrus Cripus (Carageenan) extract, Maris Sal (Dead Sea salt), Dehydroacetic acid, Alove (Vera) Barbadensis leaf juice, Allantoim,Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Squalane, Ascorbic acid, Borago Officinalis (Borage) seed oil, Fragrance, Retinyl Palmitate, Phenoxyethanol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohaxene Carboxaladehyde, Butylhhenyl methylpropional, Coumarin, Linalool, Lomonene, Alpha- isomethyl ionone, Benzyl salicytale

co o niej s康zicie? Encanto na wi璚ej keratyny w sobie ni ten produkt?
skopiowa豉 sk豉d dobrego produktu? Jest mega wypa郾y we wszystko, ale keratyny tu nie widz w og鏊e, albo jestem 郵epa
Miluchova jest offline  
Stary 2014-06-13, 12:10   #4356
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez LilyAllen Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, lepiej to sprawd嬈ie!
to juz wem dlaczego moj Tz tak duzo czasu spedza niby w pracy

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Mi chodzi g堯wnie o czas wykonywania. S takie momenty, 瞠 jestem tak zabiegana, 瞠 nie mog znale潭 tych 3-4 godzin na encanto, a w這sy prosz o trosk

skopiowa豉 sk豉d dobrego produktu? Jest mega wypa郾y we wszystko, ale keratyny tu nie widz w og鏊e, albo jestem 郵epa
tak, skopiowalam sklad ktory przeslala mi Pani ktora sprzedajs keratyne co Deborah polecala

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2014-06-13, 12:16   #4357
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
to juz wem dlaczego moj Tz tak duzo czasu spedza niby w pracy
no przesta!
Miluchova jest offline  
Stary 2014-06-13, 12:16   #4358
sylwka37
koci 鈍iat

Miluchova jakby co to ja ch皻na
Stary 2014-06-13, 12:19   #4359
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka wiadomo嗆
Miluchova jakby co to ja ch皻na
super spadasz mi z nieba
Miluchova jest offline  
Stary 2014-06-13, 12:23   #4360
sylwka37
koci 鈍iat

Cytat:
super spadasz mi z nieba
no w豉郾ie zawsze si dziwi豉m 瞠 m闚i na mnie aniele
Stary 2014-06-13, 12:47   #4361
kasza80
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

Cytat:
nie 瘸rtuj! hehe

w sumie jak ju si zdecydujesz to polecam do miseczki wlewa jak najmniej preparatu, a nie od razu np. 50ml, wtedy s ma貫 szanse, 瞠 co poczujesz ja z regu造 wlewam ok. 10 i potem dolewam
No masakra normalnie nie?
dzi瘯i za rad, narazie wyje盥瘸m (jutro), a potem pomy郵. Musz w pierwszej kolejno軼i zrobi odrost pasemkowy a p騧niej CO, no i mo瞠 w豉snie spr鏏uj encanto....
kasza80 jest offline  
Stary 2014-06-13, 13:51   #4362
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka wiadomo嗆
No masakra normalnie nie?
dzi瘯i za rad, narazie wyje盥瘸m (jutro), a potem pomy郵. Musz w pierwszej kolejno軼i zrobi odrost pasemkowy a p騧niej CO, no i mo瞠 w豉snie spr鏏uj encanto....
nooooo!
w razie co zawsze mo瞠sz robi metod mieszan, wtedy masz o po這w mniej formaldehydu i o po這w kr鏂ej siedzisz z tym na g這wie

ja w豉郾ie szukam tych organix na internecie, bo ja na zadupiu nie mam 瘸dnych fajnych sklep闚 i w sumie przypomnia豉m sobie o olejku kokosowym z organix... kiedy go uwielbia豉m

kurcz, tyle "chciejstw" a pieni璠zy brak
Miluchova jest offline  
Stary 2014-06-13, 14:00   #4363
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
nooooo!
w razie co zawsze mo瞠sz robi metod mieszan, wtedy masz o po這w mniej formaldehydu i o po這w kr鏂ej siedzisz z tym na g這wie

ja w豉郾ie szukam tych organix na internecie, bo ja na zadupiu nie mam 瘸dnych fajnych sklep闚 i w sumie przypomnia豉m sobie o olejku kokosowym z organix... kiedy go uwielbia豉m

kurcz, tyle "chciejstw" a pieni璠zy brak
Ja w internecie widzialam za 39 zl..!!! a w hebe w regularnej cenie jest 29 z. ale bardzo cz瘰to s promocje. Jak b璠 widzia豉 promocj a Ty jeszcze nie kupisz to mog Ci kupi, ja w hebe bywam cz瘰to.

Co do encanto to jeszcze z jaki miesi帷 mi up造nie, ale zastanawiam si teraz nad zakupem, bo wyluka豉m promocyjn "tylko keratyn" i musia豉bym klikn望 ju. Nie wiem, czy 50 ml mi starczy.... k豉d帷 od uszu do ko鎍a stanika... Tylko ja tych w這s闚 nie mam du穎. Mam spor grzywk i wyci皻y bok przy uchu.... tak瞠 mo瞠 mi starczy.... a k豉d帷 na mokre zawsze wychodzi mniej. Miluchova, Ty k豉dziesz na mokre?

A jak jest z t metod mieszan? Jak d逝go masz po tym efekt? I mo瞠sz mi dok豉dnie napisa jak si robi? Ja wiem, by這 o tym, ale ja si pakuj....i nie mam czasu klika w w徠ku
A od篡wka do tej metody mieszanej to najlepiej taka najbogatsza w keratyn i g瘰ta? Czy rzadka ma這 tre軼iwa?

Edytowane przez kasza80
Czas edycji: 2014-06-13 o 14:04
kasza80 jest offline  
Stary 2014-06-13, 14:10   #4364
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Ja w internecie widzialam za 39 zl..!!! a w hebe w regularnej cenie jest 29 z. ale bardzo cz瘰to s promocje. Jak b璠 widzia豉 promocj a Ty jeszcze nie kupisz to mog Ci kupi, ja w hebe bywam cz瘰to.

Co do encanto to jeszcze z jaki miesi帷 mi up造nie, ale zastanawiam si teraz nad zakupem, bo wyluka豉m promocyjn "tylko keratyn" i musia豉bym klikn望 ju. Nie wiem, czy 50 ml mi starczy.... k豉d帷 od uszu do ko鎍a stanika... Tylko ja tych w這s闚 nie mam du穎. Mam spor grzywk i wyci皻y bok przy uchu.... tak瞠 mo瞠 mi starczy.... a k豉d帷 na mokre zawsze wychodzi mniej. Miluchova, Ty k豉dziesz na mokre?

A jak jest z t metod mieszan? Jak d逝go masz po tym efekt? I mo瞠sz mi dok豉dnie napisa jak si robi? Ja wiem, by這 o tym, ale ja si pakuj....i nie mam czasu klika w w徠ku
A od篡wka do tej metody mieszanej to najlepiej taka najbogatsza w keratyn i g瘰ta? Czy rzadka ma這 tre軼iwa?
a to do metody mieszanej encanto mo積a u篡 od篡wki innej ni oryginalna encanto?
by豉m zawsze pewna, 瞠 metoda mieszana to zmieszanie dw鏂h oryginalnych preparat闚 ze sob. A nie keratyna + dowolna od篡wka.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2014-06-13, 14:11   #4365
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:

Tak, ja k豉d na mokre og鏊nie w instrukcji jest, 瞠by dawa na mokre

Co do metody mieszanej, to musisz pyta dziewczyn o efekty, bo ja u篡wa豉m tylko raz i w sumie wol tradycyjn (bo jest mocniejsza), ale ja mam bardzo wymagaj帷e w這sy (bez keratyny jest prawie guma ) - dlatego te zale篡 mi na produkcie z jak najwi瘯sz ilo軼i keratyny, bo tylko taki u mnie daje rad

A od篡wk masz w zestawie do encanto, bo jest ona jednym z krok闚 zabiegu. Sama (50ml) kosztuje 17 z, wi璚 bardziej si op豉ca bra zestaw, bo tam masz 3 rzeczy za 55.

Tu masz filmik naszej w徠kowej Kr鏊owej Metody Mieszanej :brzyda l:
https://www.youtube.com/watch?v=eX02ozkz4VU&hd=1
Miluchova jest offline  
Stary 2014-06-13, 14:15   #4366
kasza80
Rozeznanie

dzi瘯i, czyli do metody mieszanej musz mie oryginaln od篡wk. W sumie jak si zdecyduj na ten smr鏚 to mo瞠 zrobi tradycyjn, 瞠by przynajmniej si dlugo trzyma這....
kasza80 jest offline  
Stary 2014-06-13, 19:07   #4367
MissSha
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16

Chcia豉m si podzieli moimi spostrze瞠niami odno郾ie Encanto.
Zaznaczam, 瞠 nie czyta豉m ca貫go w徠ku, tylko pierwszy najwa積iejszy

W這sy naturalne mam falowane, ale nie tak 豉dnie falowane tylko tak, 瞠 ka盥e pasmo uk豉da si jak chce. Po umyciu i wysuszeniu suszark wygl康am jak lew (lub wied幟a z tapirowanymi w這sami ). Naturalnie by造 bardzo ciemne, ale rok temu postanowi豉m sobie rozja郾i- i tak oto mam blond miodowy na 豚ie

Wiadomo - rozja郾ianie = wysuszenie i zniszczenie w jakim tam stopniu. Efekt "liona" po wysuszeniu gwarantowany. Do tego zacz窸y mi wypada w這sy (nie m闚i帷 ju o ich wygl康zie! Wygl康a造 jak pogniecione :/ sztywne... okropno嗆!) Postanowi豉m co z tym zrobi, ale prostownicy nie chcia豉m u篡wa, bo nie chcia豉m jeszcze bardziej niszczy w這s闚. I tak trafi豉m na Encanto!

Zam闚i豉m na allegro u beauty_sin. Paczka przysz豉 b造skawicznie, polecam!
Na w這sy za ramiona 75ml keratyny, 50 ml szamponu i 50 ml od篡wki powinno wystarczy. Do tego maseczka, r瘯awiczki i instrukcja obs逝gi
Zaj窸o mi to d逝uugo, 鄉ierdzia這 niesamowicie (oczy mi prawie wyp造n窸y), ale czego nie robi si dla urody?

Efekt? PROSTE I L吉I。E WΜSY Wszyscy zauwa篡li, wygl康a造 na zdrowe, nawet lekko si rozja郾i造.

Zabieg wykona豉m sobie sama i pewnie dlatego zosta這 mi wszystkich specyfik闚. Gdy tak 鄉ierdzia這 to chcia豉m jak najszybciej po這篡 to na w這sy i pewnie dlatego niedok豉dnie mi miejscami wysz這. :/ Oczywi軼ie trzyma豉m z czasomierzem w r瘯u tyle ile by這 zalecane w instrukcji i nie omin窸am 瘸dnego punktu!

Zabieg robi豉m 21 maja. Dzi jest 13 czerwca i co? FALE! :/

Rozumiem, 瞠 to wszystko zale篡 od rodzaju, d逝go軼i i stanu w這s闚, ale kiedy mog wg Was wykona kolejny zabieg? Nieca造 miesi帷 min掖...
zapuszczam w這sy.
pisz... http://womensbeautyplatform.blogspot.com

"When you stop doing things for fun you might as well be dead." - Hemingway
MissSha jest offline  
Stary 2014-06-13, 19:09   #4368
Vinnga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 006

Ju mo瞠sz powt鏎zy.
Vinnga jest offline  
Stary 2014-06-13, 19:52   #4369
MissSha
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka wiadomo嗆
Ju mo瞠sz powt鏎zy.
na tak odpowied liczy豉m
zapuszczam w這sy.
pisz... http://womensbeautyplatform.blogspot.com

"When you stop doing things for fun you might as well be dead." - Hemingway
MissSha jest offline  
Stary 2014-06-13, 21:44   #4370
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez MissSha Poka wiadomo嗆
na tak odpowied liczy豉m
a jak stan w這s闚? Wr鏂i do poprzedniego, czy tylko zrobi造 si fale?
Miluchova jest offline  
Stary 2014-06-13, 22:48   #4371
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Tak, ja k豉d na mokre og鏊nie w instrukcji jest, 瞠by dawa na mokre

Co do metody mieszanej, to musisz pyta dziewczyn o efekty, bo ja u篡wa豉m tylko raz i w sumie wol tradycyjn (bo jest mocniejsza), ale ja mam bardzo wymagaj帷e w這sy (bez keratyny jest prawie guma ) - dlatego te zale篡 mi na produkcie z jak najwi瘯sz ilo軼i keratyny, bo tylko taki u mnie daje rad

A od篡wk masz w zestawie do encanto, bo jest ona jednym z krok闚 zabiegu. Sama (50ml) kosztuje 17 z, wi璚 bardziej si op豉ca bra zestaw, bo tam masz 3 rzeczy za 55.

Tu masz filmik naszej w徠kowej Kr鏊owej Metody Mieszanej :brzyda l:
https://www.youtube.com/watch?v=eX02ozkz4VU&hd=1
Jeszcze raz dzieki za filmik ale..... jednak utwierdzi mnie w przekonaniu, 瞠 ja si do encanto nie nadaj i raczej nie zrobi. Nawet przy tej metodzie mieszanej - czyli rozcie鎍zenie o po這w, 透y lec, woda z nosa i gard這 .... Znaj帷 siebie, ja bym po prostu tego nie doko鎍zy豉.
Wracam wi璚 do punktu wyj軼ia, czyli albo kerapro, albo znalaz豉m taki produkt jak true keratin, na allegro jeszcze nie sprzedaj, ale w polskich salonach juz to wykonuj. http://keratinpolska.com/ na youtube s filmiki i patrzcie co znalaz豉m na ebay http://www.ebay.pl/itm/True-Keratin-...item232f27803b , z przesy趾 niecale 200 z. za 900 ml? Albo ja co 幢e czytam....
kasza80 jest offline  
Stary 2014-06-13, 22:52   #4372
sylwka37
koci 鈍iat

Cytat:
Jeszcze raz dzieki za filmik ale..... jednak utwierdzi mnie w przekonaniu, 瞠 ja si do encanto nie nadaj i raczej nie zrobi. Nawet przy tej metodzie mieszanej - czyli rozcie鎍zenie o po這w, 透y lec, woda z nosa i gard這 .... Znaj帷 siebie, ja bym po prostu tego nie doko鎍zy豉.
Wracam wi璚 do punktu wyj軼ia, czyli albo kerapro, albo znalaz豉m taki produkt jak true keratin, na allegro jeszcze nie sprzedaj, ale w polskich salonach juz to wykonuj. http://keratinpolska.com/ na youtube s filmiki i patrzcie co znalaz豉m na ebay http://www.ebay.pl/itm/True-Keratin-...item232f27803b , z przesy趾 niecale 200 z. za 900 ml? Albo ja co 幢e czytam....
wychodzi na to 瞠 dobrze czytasz
Stary 2014-06-13, 22:55   #4373
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
wychodzi na to 瞠 dobrze czytasz
kurcze, du穎 dobrego o tym dzi czyta豉m .... ale to co za tanio.... Na allegro sprzedaja od篡wki i s to bardzo drogie rzeczy....
kasza80 jest offline  
Stary 2014-06-13, 22:57   #4374
sylwka37
koci 鈍iat

Cytat:
kurcze, du穎 dobrego o tym dzi czyta豉m .... ale to co za tanio.... Na allegro sprzedaja od篡wki i s to bardzo drogie rzeczy....
hmm to faktycznie wtedy dziwne i strach zamawia a jeste pewna ilo軼i - bo ja tam nie widz 瘸dnej podanej pojemno軼i ???
Stary 2014-06-13, 23:01   #4375
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
hmm to faktycznie wtedy dziwne i strach zamawia a jeste pewna ilo軼i - bo ja tam nie widz 瘸dnej podanej pojemno軼i ???
No w豉郾ie nie wiem co to znaczy to 4 oz (jakie uncje...?, dozy...) Na butelce jest 946 ml, ale w opisie nic nie ma opr鏂z tych 4 oz....
kasza80 jest offline  
Stary 2014-06-13, 23:07   #4376
sylwka37
koci 鈍iat

Cytat:
No w豉郾ie nie wiem co to znaczy to 4 oz (jakie uncje...?, dozy...) Na butelce jest 946 ml, ale w opisie nic nie ma opr鏂z tych 4 oz....
no w豉郾ie te zwr鏂i豉m uwag na to 4oz i cholera wie co to jest
mo瞠 jutro pojawi si m康rzejsze i przet逝macz to na polski
Stary 2014-06-13, 23:12   #4377
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
no w豉郾ie te zwr鏂i豉m uwag na to 4oz i cholera wie co to jest
mo瞠 jutro pojawi si m康rzejsze i przet逝macz to na polski
no zada豉bym mu pytanie, ale to bez sensu, jutro wyje盥瘸m i 1,5 tygodnia nie bedzie mnie przy kompie, wi璚 zadam pytanie a p騧niej cisza by豉by z mojej strony.
Prosz si wi璚 nie rozpisywa, bo za du穎 b璠 mia豉 zaleglo軼i
A my Sylwka widz, 瞠 takie nocne marki jestesmy
kasza80 jest offline  
Stary 2014-06-13, 23:17   #4378
sylwka37
koci 鈍iat

Cytat:
no zada豉bym mu pytanie, ale to bez sensu, jutro wyje盥瘸m i 1,5 tygodnia nie bedzie mnie przy kompie, wi璚 zadam pytanie a p騧niej cisza by豉by z mojej strony.
Prosz si wi璚 nie rozpisywa, bo za du穎 b璠 mia豉 zaleglo軼i
A my Sylwka widz, 瞠 takie nocne marki jestesmy
o ja tak - p騧no chodz spa
ja p鏦i co przy kerapro zostaj no chyba 瞠 znowu nam闚isz mnie na co innego a ja wp造wowa jestem na szcz窷cie nie b璠zie Ci 1,5 tygodnia to nie b璠ziesz kusi
Stary 2014-06-13, 23:25   #4379
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
o ja tak - p騧no chodz spa
ja p鏦i co przy kerapro zostaj no chyba 瞠 znowu nam闚isz mnie na co innego a ja wp造wowa jestem na szcz窷cie nie b璠zie Ci 1,5 tygodnia to nie b璠ziesz kusi
I ja chyba to kerapro zrobi, mam przecie na w這sach "domow wersj" kativy i nie jest 幢e. Wlosy proste, ca造 czas nie pusz帷e si, objeto嗆 nadal zredukowana, przy moim olejku z YR i od篡wkach keratynowych nadal s 郵iskie.... (bez tego by這by kiepsko). Ostatnio nawet nie suszy豉m suszarka tylko wysch造 same i fajne s, wi璚 kurcze... kerapro MUSI byc dobre dla moich w這s闚.... ale wiesz, b璠 nadal klika i jak co znajd to Ci b璠 kusi i kupimy na p馧 i b璠ziemy mia造 najpi瘯nejsze wlosy na forum
A teraz id malowa paznokcie, bo musz byc pi瘯na na urlopie
kasza80 jest offline  
Stary 2014-06-13, 23:29   #4380
sylwka37
koci 鈍iat

Cytat:
I ja chyba to kerapro zrobi, mam przecie na w這sach "domow wersj" kativy i nie jest 幢e. Wlosy proste, ca造 czas nie pusz帷e si, objeto嗆 nadal zredukowana, przy moim olejku z YR i od篡wkach keratynowych nadal s 郵iskie.... (bez tego by這by kiepsko). Ostatnio nawet nie suszy豉m suszarka tylko wysch造 same i fajne s, wi璚 kurcze... kerapro MUSI byc dobre dla moich w這s闚.... ale wiesz, b璠 nadal klika i jak co znajd to Ci b璠 kusi i kupimy na p馧 i b璠ziemy mia造 najpi瘯nejsze wlosy na forum
A teraz id malowa paznokcie, bo musz byc pi瘯na na urlopie
no w豉郾ie czu豉m 瞠 b璠ziesz kusi
id si pi瘯ni na ten urlop mi貫go wypoczynku
Zamknij w徠ek

Tagi
encanto, keratyna, kr璚one w這sy, prostowanie, trwa貫 prostowanie, w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:47.