Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-07-01, 12:24   #4531
Vinnga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆
no, te si zdziwi豉m po prostu nagle wszyscy zacz瘭i mi m闚i, 瞠 mam do ty趾a w這sy ostatnio.. i tak patrz w lustro i si a za豉ma豉m
zapyta豉m T眩a o opini, to mi powiedzia to, co wy瞠j napisa豉m i ju nie mam w徠pliwo軼i... musz zrobi to encanto
No to r鏏 encanto, bo Ci widocznie bardzo s逝篡, w這sy b造szcz帷e i mi璚iutkie masz... Jak wstawia豉 zdj璚ia to a zazdro嗆 bra豉 Szkoda, 瞠 b璠ziesz musia豉 podcina
Chyba mnie skutecznie zniech璚i豉 do kerapro jednak... A ju by豉m przekonana spr鏏owa z dziewczynami
Vinnga jest offline  
Stary 2014-07-01, 14:47   #4532
nikkitaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19

Cze嗆 Wam
Przeczyta豉m prawie wszystkie posty, ale nigdzie nie ma odpowiedzi na nurtuj帷e mnie pytanie. Mo積a rozpozna, czy keratyna jest rozcie鎍zona jeszcze przed aplikacj? Zam闚i豉m na allegro zestaw Encanto i przed chwil do mnie doszed, jednak obawiam si strasznie, bo (ja g逝pia!) przed klikni璚iem "kup teraz" nie przeczyta豉m komentarzy danego sprzedawcy... Dopiero p騧niej doczyta豉m, 瞠 zdarza這 mu si rozcie鎍za i nawet tutaj kto o tym pisa. Kupowa豉m od drogeriabeauty1.
Prosi豉bym o odpowied, poniewa jeszcze dzi chcia豉m wykona "zabieg" po raz pierwszy i doczeka si nie mog A nie chcia豉bym zniszczy w這s闚...
nikkitaa jest offline  
Stary 2014-07-01, 15:08   #4533
Vinnga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nikkitaa Poka wiadomo嗆
Cze嗆 Wam
Przeczyta豉m prawie wszystkie posty, ale nigdzie nie ma odpowiedzi na nurtuj帷e mnie pytanie. Mo積a rozpozna, czy keratyna jest rozcie鎍zona jeszcze przed aplikacj? Zam闚i豉m na allegro zestaw Encanto i przed chwil do mnie doszed, jednak obawiam si strasznie, bo (ja g逝pia!) przed klikni璚iem "kup teraz" nie przeczyta豉m komentarzy danego sprzedawcy... Dopiero p騧niej doczyta豉m, 瞠 zdarza這 mu si rozcie鎍za i nawet tutaj kto o tym pisa. Kupowa豉m od drogeriabeauty1.
Prosi豉bym o odpowied, poniewa jeszcze dzi chcia豉m wykona "zabieg" po raz pierwszy i doczeka si nie mog A nie chcia豉bym zniszczy w這s闚...
Kurcz, trudno powiedzie, najlepiej mie por闚nanie z nierozcie鎍zanym, no ale domy郵am si, 瞠 to niemo磧iwe. W ka盥ym razie w encanto dostaniesz trzy buteleczki, szampon jak to szampon, nawet je郵i rozcie鎍zany, to nic sie nie stanie. Od篡wka powinna by g瘰ta, a keratyna troch rzadsza (lub odwrotnie, zawsze mi si myli). Nie wiem jak rozpozna, 瞠 produkt jest rozcienczany, mo瞠 b璠zie si rozwarstwia ?
Vinnga jest offline  
Stary 2014-07-01, 15:18   #4534
nikkitaa
Przyczajenie

Keratyna jest do嗆 rzadka ale nie tak, jak woda, a odzywka gesta i rozowa. Keratyna pachnie troche tak, jak odzywka (nieco slodko) ale czu tez gorycz w zapachu.

Sent from my lumia using Tapatalk

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

Chyba musze sprawdzi 瞠by sie przekona bo nie mam jak por闚na niestety...

nikkitaa jest offline  
Stary 2014-07-01, 15:54   #4535
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka wiadomo嗆
No to r鏏 encanto, bo Ci widocznie bardzo s逝篡, w這sy b造szcz帷e i mi璚iutkie masz... Jak wstawia豉 zdj璚ia to a zazdro嗆 bra豉 Szkoda, 瞠 b璠ziesz musia豉 podcina
Chyba mnie skutecznie zniech璚i豉 do kerapro jednak... A ju by豉m przekonana spr鏏owa z dziewczynami
Spr鏏owa warto mo瞠 akurat Ci podpasuje tak jak Sylwi ale warto te mie w zapasie pieni捫ki na ratunek w razie co

a tak offtopuj帷 - ma kt鏎a kart z yves rocher? Chcia豉m za這篡 swoj, a widz, 瞠 jest jaka akcja "pole nas przyjaci馧ce" - w nagrod za polecenie jest jaki b造szczyk powi瘯szaj帷y usta dla polecaj帷ej mo瞠 kt鏎a chce skorzysta

Edytowane przez Miluchova
Czas edycji: 2014-07-01 o 15:58
Miluchova jest offline  
Stary 2014-07-01, 22:42   #4536
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 034

Kurde nie mam....a ten blyszczyk moglby byc fajny

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Nie u篡wamy cukru
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2014-07-01, 23:22   #4537
Vinnga
Zakorzenienie

Ja te nie mam, szkoda
Vinnga jest offline  
Stary 2014-07-01, 23:39   #4538
Miluchova
Zadomowienie

mam ch皻n na encanto, ale to na przysz造 tydzie si umawiamy
Miluchova jest offline  
Stary 2014-07-02, 00:29   #4539
nikkitaa
Przyczajenie

Odwa篡豉m si zrobi i jestem w trakcie Mam na g這wie od篡wk i nied逝go b璠 suszy w這sy bez sp逝kiwania jej
Zacz窸am o 22 i mimo moich obaw dosy sprawnie mi to idzie :P
Podczas nak豉dania keratyny i od篡wki by豉m ca豉 zap豉kana i obsmarkana, a gard這 mnie pali這, jakbym mia豉 roz瘸rzony w璕iel w ustach ;/ Jednak podczas suszenia i prostowania keratyny z oczu mo瞠 jedna 貫zka mi polecia豉 i nie 鄉ierdzia這 tak tragicznie, jak podczas nak豉dania

Zdj璚ia tu przed nie zrobi豉m, bo by豉m zbyt podekscytowana ale mam jakie robione 2 tygodnie temu wi璚 wrzuc, jak tylko zrobi zdj璚ie po sko鎍zeniu
Dodam tylko, 瞠 prostuje prostownic nagrzan do 215 stopni, bo do wi瘯szej temperatury si nie nagrzewa. Kupi豉m 50ml encanto z obaw, 瞠 mo瞠 by za ma這, a jednak nawet mi zosta這, wi璚 wyla豉m to na w這sy od karku w d馧 i wmasowa豉m (tak samo od篡wk)

EDIT godz. 02.38: No i koniec Ju wiem, dlaczego mi nie 鄉ierdzia這 przy suszeniu keratyny... bo robi豉m to na balkonie. Niem康ra pomy郵a豉m, 瞠 skoro jest ok, to po od篡wce wysusz w 豉zience ;/ Efekt do przewidzenia...
Ale do rzeczy W這sy s teraz mi璚iutkie, chocia na ko鎍ach szorstkie, wi璚 s do 軼i璚ia Ju po wysuszeniu od篡wki w這sy by造 idealnie proste i mam nadziej, 瞠 efekt d逝go si utrzyma, bo po takim maratonie w這sowym my郵 tylko o tym, by nie rusza r瘯oma przez najbli窺zy tydzie... Wrzucam zdj璚ia - pierwsze robione 06.06 (troch inny kolor mia豉m, bo w mi璠zy czasie zmieni豉m), do tego by造 prostowane na szczotce, a w naturalnych nie mam (s og鏊nie ni to kr璚one, ni to falowane - wielki puch i nie豉d). Drugie zdj璚ie tu po zabiegu Dopiero na zdj璚iu zauwa篡豉m ciemne placki na w這sach z ty逝 ;/
Wybaczcie niewyj軼iow bluzk, ale T da mi swoj wynoszon do moich "eksperyment闚" w這sowych
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg WP_20140602_002.jpg (54,4 KB, 59 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (91,3 KB, 73 za豉dowa)

Edytowane przez nikkitaa
Czas edycji: 2014-07-02 o 01:47
nikkitaa jest offline  
Stary 2014-07-02, 07:48   #4540
Miluchova
Zadomowienie

Te "placki" mog by zas逝g zabiegu czasami si tak dzieje z kolorem.
Miluchova jest offline  
Stary 2014-07-02, 09:19   #4541
nikkitaa
Przyczajenie

Domy郵am sie za jaki czas to poprawie, na razie ciesz sie prostymi wlosami nie mog tylko uwierzy, ze ten efekt ma sie nie zmy podczas mycia glowy... Boje si umy w這sy

nikkitaa jest offline  
Stary 2014-07-02, 09:52   #4542
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Domy郵am sie za jaki czas to poprawie, na razie ciesz sie prostymi wlosami nie mog tylko uwierzy, ze ten efekt ma sie nie zmy podczas mycia glowy... Boje si umy w這sy

No przesta, nie b璠ziesz przecie chodzi z frytkami na g這wie
u mnie nie by造 tak samo proste, ale by造 mimo to bardzo proste nie umyjesz, to si nie dowiesz

Dziewczyny, kt鏎a ostatnio pisa豉 o sprawdzonych sprzedaj帷ych, 瞠 ju nie maj - ja mam sprawdzonego seol_aip, on dalej sprzedaje, wi璚 jak co to polecam ma 鈍ie膨 keratyn (teraz 160z/236 sama keratyna; 38z/50ml - ale ta pierwsza wychodzi korzystniej).

na encantokeratin.pl maj dost瘼n keratyn za 150z/236ml

a ja szukam dalej, bo chcia豉m jeszcze od篡wk kupi, a ci dwaj wy瞠j nie posiadaj szamponu nie chc, nie potrzebuj.

Btw, star mam pami耩, ale robi kto sam keratyn? albo kto kojarzy, kto robi?
Miluchova jest offline  
Stary 2014-07-02, 10:15   #4543
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 019

Cytat:

Te mia豉m takie obawy jak za pierwszym razem prostowa豉m
ζdnie wysz這

Cytat:
No przesta, nie b璠ziesz przecie chodzi z frytkami na g這wie
u mnie nie by造 tak samo proste, ale by造 mimo to bardzo proste nie umyjesz, to si nie dowiesz

Dziewczyny, kt鏎a ostatnio pisa豉 o sprawdzonych sprzedaj帷ych, 瞠 ju nie maj - ja mam sprawdzonego seol_aip, on dalej sprzedaje, wi璚 jak co to polecam ma 鈍ie膨 keratyn (teraz 160z/236 sama keratyna; 38z/50ml - ale ta pierwsza wychodzi korzystniej).

na encantokeratin.pl maj dost瘼n keratyn za 150z/236ml

a ja szukam dalej, bo chcia豉m jeszcze od篡wk kupi, a ci dwaj wy瞠j nie posiadaj szamponu nie chc, nie potrzebuj.

Btw, star mam pami耩, ale robi kto sam keratyn? albo kto kojarzy, kto robi?
Sylwka kiedy robi豉 ca貫 w這sy z tego co pami皻am, ja robi豉m tylko grzywk W sumie efekt por闚nywalny do "pe軟ego" encanto, tylko w moim odczuciu troszke szybciej si taka keratyna wyp逝ka豉
Stary 2014-07-02, 10:28   #4544
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 13 991

dok豉dnie tak jak Czekoladka pisze - efekt por闚nywalny tylko szybciej schodzi
Stary 2014-07-02, 11:10   #4545
Miluchova
Zadomowienie

a o ile szybciej? W sumie ja cz瘰to ponawiam zabiegi wi璚 mo瞠 zrobi samo. Nie chce kto kupi ze mn na p馧 encanto keratyn? Wy郵 w oryginalnym opakowaniu bo jedno ju mam to bym sobie przela豉
B璠 bra豉 to za 160+przesy趾a, wi璚 by wysz這 nieco ponad 80z za prawie 120ml :p

Miluchova jest offline  
Stary 2014-07-02, 11:13   #4546
sylwka37
koci 鈍iat

Cytat:
a o ile szybciej? W sumie ja cz瘰to ponawiam zabiegi wi璚 mo瞠 zrobi samo. Nie chce kto kupi ze mn na p馧 encanto keratyn? Wy郵 w oryginalnym opakowaniu bo jedno ju mam to bym sobie przela豉
B璠 bra豉 to za 160+przesy趾a, wi璚 by wysz這 nieco ponad 80z za prawie 120ml :p

drastycznie szybko nie tym bardziej 瞠 ja myj codziennie w這sy wi璚 to nie tak 瞠 po miesi帷u ju nic nie ma
ale chcesz kupi keratyn czy od篡wk ??
Stary 2014-07-02, 11:28   #4547
Haylee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 641

dziewczyny a na przed逝瞠nie efekt闚 b康 osobno - stosowa造軼ie produkty Echosline Ki-power? maska i spray keratynowy?
Stary 2014-07-02, 11:30   #4548
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka wiadomo嗆
drastycznie szybko nie tym bardziej 瞠 ja myj codziennie w這sy wi璚 to nie tak 瞠 po miesi帷u ju nic nie ma

ale chcesz kupi keratyn czy od篡wk ??

No to mi wystarczy keratyn

W og鏊e beda szampony suche Batiste w biedronce po 11z jak kt鏎a lubi to niech si wybierze na wycieczk do biedry

Miluchova jest offline  
Stary 2014-07-02, 13:02   #4549
nikkitaa
Przyczajenie

疾by umy w這sy musze kupic szampon, bo sie okazuje ze nawet dziecka szampon ma sodium chloride wiec czeka mnie wycieczka do rossmana

nikkitaa jest offline  
Stary 2014-07-02, 13:03   #4550
Vinnga
Zakorzenienie

My郵icie, 瞠 prostowanie sam keratyn b璠zie lepsze ni metoda mieszana?
Vinnga jest offline  
Stary 2014-07-02, 13:50   #4551
sylwka37
koci 鈍iat

Ja lepiej wspominam sama odzywka

Wys豉ne z mojego SM-G900F przy u篡ciu Tapatalka
Stary 2014-07-02, 14:10   #4552
Vinnga
Zakorzenienie

I b康 tu cz這wieku m康ry
Vinnga jest offline  
Stary 2014-07-02, 14:27   #4553
Miluchova
Zadomowienie

Haha ja damzna bo robi豉m mieszan to b璠zie por闚nanie. Jak si b璠zie idealnie trzymac 2 mce to jestem zadowolona. Zobaczymy. Prostuj za 2 tyg

Miluchova jest offline  
Stary 2014-07-02, 14:29   #4554
Evinkaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

hej dziewczyny dzisiaj przyszed mi zestaw keratyny, zamawia豉m na allegro od u篡tkownika beauty_sin, nie mam poj璚ia czy produkt jest oryginalny, bo zanim trafi豉m na ten w徠ek to dokona豉m zakupu. No ale c騜 spr鏏uj
Mam jednak dwa pytania, bo za 2 tyg id na wesele i b璠 chcia豉 si uczesa u fryzjera, chc jakie upi璚ie z kr璚onych w這s闚 i zastanawiam si czy to nie zaszkodzi w這som? i czy w og鏊e b璠zie si da這 je zakr璚i? Czy kt鏎a po prostowaniu czesa豉 si na wesele?
A druga rzecz, wiem, 瞠 zabieg jest uci捫liwy - szczypi oczy, gard這 - czy 瘸dna z Was nie wykonywa豉 tego zabiegu np w okularach do p造wania? wiecie takich goglach? czy tylko mi do g這wy taki pomys przyszed.. :P Bo tak sobie pomy郵a豉m, 瞠 jak one wody nie przepuszczaj bo maj ten silikon czy co to jest dooko豉 to mo瞠 i tutaj b璠 dobrym rozwi您aniem, a na nos mam dwie maski przeciwpy這we.. Wiem, 瞠 b璠 wygl康a kosmicznie ale mo瞠 to b璠zie z這ty 鈔odek
Evinkaa jest offline  
Stary 2014-07-02, 14:41   #4555
Miluchova
Zadomowienie

Hahaha! Ju sobie wyobra瘸m jak b璠ziesz wygl康a ale daj znac jak z tmi googlami bo fajny pomys mi T pr鏏owa wcisn望 tak mask na cal twarz co u篡wa w pracy ale si nie skusi豉m i robi豉m normalnie

Na wesele si nie czesa豉m, ale loki lubi i trzyma造 si zar闚no te po lok闚ce jak i po papilotach, ale musia造 by utrwalone (pianka/lakier). Bez utrwalenia si prostowa造.

Najlepiej zr鏏 sobie pr鏏 jak masz mo磧iwo嗆 - wtedy fryzjerka b璠zie wiedzia豉, co zmieni, 瞠by si lepiej trzyma這, a Ty nie b璠ziesz si ba豉, 瞠si rozwali w trakcie

Miluchova jest offline  
Stary 2014-07-02, 14:42   #4556
nikkitaa
Przyczajenie

Przysz豉 mi teraz do g這wy taka rzecz.. Czy po zrobieniu Encanto, a jeszcze przed pierwszym myciem g這wy mo積a nanie嗆 na w這sy odrobin olejku arganowego? Strasznie mi si w這sy pl帷z i ledwo mog je rozczesa jak wracam do domu...
nikkitaa jest offline  
Stary 2014-07-02, 14:44   #4557
Vinnga
Zakorzenienie

Cytat:
Haha ja damzna bo robi豉m mieszan to b璠zie por闚nanie. Jak si b璠zie idealnie trzymac 2 mce to jestem zadowolona. Zobaczymy. Prostuj za 2 tyg

To w takim razie b璠 czeka豉 na recenzj

Cytat:
Napisane przez Evinkaa Poka wiadomo嗆
hej dziewczyny dzisiaj przyszed mi zestaw keratyny, zamawia豉m na allegro od u篡tkownika beauty_sin, nie mam poj璚ia czy produkt jest oryginalny, bo zanim trafi豉m na ten w徠ek to dokona豉m zakupu. No ale c騜 spr鏏uj
Mam jednak dwa pytania, bo za 2 tyg id na wesele i b璠 chcia豉 si uczesa u fryzjera, chc jakie upi璚ie z kr璚onych w這s闚 i zastanawiam si czy to nie zaszkodzi w這som? i czy w og鏊e b璠zie si da這 je zakr璚i? Czy kt鏎a po prostowaniu czesa豉 si na wesele?
A druga rzecz, wiem, 瞠 zabieg jest uci捫liwy - szczypi oczy, gard這 - czy 瘸dna z Was nie wykonywa豉 tego zabiegu np w okularach do p造wania? wiecie takich goglach? czy tylko mi do g這wy taki pomys przyszed.. :P Bo tak sobie pomy郵a豉m, 瞠 jak one wody nie przepuszczaj bo maj ten silikon czy co to jest dooko豉 to mo瞠 i tutaj b璠 dobrym rozwi您aniem, a na nos mam dwie maski przeciwpy這we.. Wiem, 瞠 b璠 wygl康a kosmicznie ale mo瞠 to b璠zie z這ty 鈔odek
W這som nic si nie stanie Wystarczy, 瞠 p騧niej je umyjesz i ju b璠 pro軼iutkie. Czy b璠 si kr璚i to ju nie wiadomo, wi璚 lepiej sobie przetestuj w domu jak masz mo磧iwos czy loki Ci si utrzymaj
Tak, ja robi豉m w okularach do p造wania Ale nie by這 mi wygodnie, bo mia豉m w nich ograniczon widoczno嗆 i 軼i庵n窸am. Par razy prostowa豉 mi w這sy ciocia i ona by豉 z okular闚 zadowolona

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Cytat:
Przysz豉 mi teraz do g這wy taka rzecz.. Czy po zrobieniu Encanto, a jeszcze przed pierwszym myciem g這wy mo積a nanie嗆 na w這sy odrobin olejku arganowego? Strasznie mi si w這sy pl帷z i ledwo mog je rozczesa jak wracam do domu...
A nie mo瞠sz ich po prostu umy? Przecie w這sy po encanto mo積a my ju po 3 godzinach
Vinnga jest offline  
Stary 2014-07-02, 14:58   #4558
Evinkaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

no ok zdam relacje
a jeszcze si zastanawiam, bo po umyciu tym szamponem oczyszczaj帷ym mam osuszy w這sy r璚znikiem i rozpocz望 nak豉danie keratyny, ale po samym wytarciu r璚znikiem b璠zie mi kapa這 z w這s闚 i keratyna mo瞠 sp造n望? to co podsuszy je lekko czy jak? :P
Evinkaa jest offline  
Stary 2014-07-02, 15:04   #4559
nikkitaa
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Evinkaa Poka wiadomo嗆
no ok zdam relacje
a jeszcze si zastanawiam, bo po umyciu tym szamponem oczyszczaj帷ym mam osuszy w這sy r璚znikiem i rozpocz望 nak豉danie keratyny, ale po samym wytarciu r璚znikiem b璠zie mi kapa這 z w這s闚 i keratyna mo瞠 sp造n望? to co podsuszy je lekko czy jak? :P
Ja potrzyma豉m r璚znik na g這wie 10min i powgniata豉m w niego w這sy Po tym czasie by造 wilgotne i nic mi nie sp造wa這.

B璠 my豉 g這w dopiero wieczorem
nikkitaa jest offline  
Stary 2014-07-02, 15:11   #4560
kasza80
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

kurcze, tak psocicie na kerapro, 瞠 strach zamawia. Mo瞠 jednak wezm si za inoara z ebaya.
Sylwka a jak u Ciebie z kerapro?
kasza80 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
encanto, keratyna, kr璚one w這sy, prostowanie, trwa貫 prostowanie, w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:34.