Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-07-23, 22:42   #4741
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334
Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
trzy z nas tutaj robi造 na pewno.

Ja nale輳 do zdecydowanie niezadowolonej z tego zabiegu. W這sy po by造 szorstkie, matowe - wygl康a造 jak spalone.
Nie zosta造 wyprostowane ta jak przy encanto. Ja trzymam si z dala od Kerapro.

Ja te jestem niezadowolona z kerapro

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------

Cytat:
Napisane przez magza Poka wiadomo嗆
Jestem w豉郾ie po pierwszym encanto. Poniewa nie bardzo potrafi sama wyprostowa w這sy "zgwa販i豉m" osiedlow fryzjerk 瞠by wykona豉 mi ten zabieg - moim preparatem. Obawiam si jednak - a w豉軼iwie jestem pewna, 瞠 jej prostownica mia豉 max. 200 stopni. Moje w這sy co prawda nie s naturalnie kr璚one, ale maj tendencje do odkszta販ania i puszenia. Nie wiem czy ta niska temp. prostownicy mia豉 wp造w na fakt, 瞠 teraz po od篡wce (jeszcze nie my豉m) mam odwini皻e ko鎍闚ki z jednej strony i lekko napuszone w這sy. A mo瞠 to za spraw deszczu, kt鏎y pada po wyj軼iu od fryzjerki (co prawda mia豉m parasol, ale wiadomo...). Czy co si mo瞠 zmieni po myciu ?

A i jeszcze prosz napiszcie mi, czy cocochoco trwa znacznie kr鏂ej jak encanto - bo wygl康a na to, 瞠 pewnie do 1,5 h mo積a by si zmie軼i. Nie s康z 瞠bym zdecydowa豉 si ponownie na encanto - do tej pory czuj zapach w nozdrzach - fuj!

Nie ma si造, 瞠by przed umyciem w這s闚 si odkszta販a造 a co dopiero puszy造. Jak po umyciu b璠ziesz mia豉 w tym miejscu dZiwne w dotyku w這sy, to 幢e po這篡豉 preparat

Miluchova jest offline  
Stary 2014-07-24, 13:35   #4742
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 015

Hej g逝pie pytanie, gdzie znajd w徠ek w ustawieniach tam gdzie ja co pisa豉m?
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2014-07-24, 16:48   #4743
marizza
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Poka wiadomo嗆
R騜nicy w cenie z encanto nie ma wi璚 nie b璠 w takim razie kombinowa do Coco te chyba 200stopni wi璚 poszukam jakiej najta雟zej prostownicy do 230 bo jak na z這嗆 wszyscy maj takie do 200:banghead:
ja polecam: Remington-S6500
rozgrzewa si do 230 stopni. ma regulacj od 150 stopni do 230 stopni co 10 stopni. Kabel prostownicy okr璚a si wok馧 osi, ma d逝gie p造tki i jest b. wygodna i por璚zna. moim zdaniem udany zakup za niewielkie pieni康ze. nie wiem jak si sprawdzi do encanto ca造 czas si waham przed tym zabiegiem.

Edytowane przez marizza
Czas edycji: 2014-07-24 o 16:49
marizza jest offline  
Stary 2014-07-24, 17:56   #4744
Pollinaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 647

Cytat:
Napisane przez marizza Poka wiadomo嗆
ja polecam: Remington-S6500
rozgrzewa si do 230 stopni. ma regulacj od 150 stopni do 230 stopni co 10 stopni. Kabel prostownicy okr璚a si wok馧 osi, ma d逝gie p造tki i jest b. wygodna i por璚zna. moim zdaniem udany zakup za niewielkie pieni康ze. nie wiem jak si sprawdzi do encanto ca造 czas si waham przed tym zabiegiem.
Dzi瘯i za podpowied Poszukam takiej

Pollinaa jest offline  
Stary 2014-07-24, 18:23   #4745
magza
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 262

S造sza造軼ie kiedy o takim cudzie http://www.aliexpress.com/item/Brazi...911503857.html / ???
magza jest offline  
Stary 2014-07-25, 13:43   #4746
mika.z
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 283

Dziewczyny, czy k鏎a moz瘱i poleci sprzedawc allegro, kt鏎y obecnie sprzedaje elcanto?? ta z pocz徠ku w徠ku jest nieaktualna

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

http://allegro.pl/keratyna-encanto-1...427279688.html
czy myslicie, 瞠 ten zestaw jest godny zaufania?

...nie jestem na tym 鈍iecie by spe軟ia Twoje oczekiwania, a Ty nie jeste na tym 鈍iecie by spe軟ia moje. Ty jestes Ty, a ja jestem ja. A je郵i sie oboje odnajdziemy to wspaniale. Je郵i nie to trudno. I nic nie mo積a na to poradzi.
Frederick Perls
mika.z jest offline  
Stary 2014-07-25, 13:47   #4747
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 504

Cytat:
Napisane przez mika.z Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, czy k鏎a moz瘱i poleci sprzedawc allegro, kt鏎y obecnie sprzedaje elcanto?? ta z pocz徠ku w徠ku jest nieaktualna

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

http://allegro.pl/keratyna-encanto-1...427279688.html
czy myslicie, 瞠 ten zestaw jest godny zaufania?
chyba nikt tutaj nie stosowa tej keratyny z linka co poda豉

Panna M這da'13

hennowanie od: maj 2015

goldika jest offline  
Stary 2014-07-25, 15:28   #4748
magza
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 262

Szkoda, bo w豉郾ie by豉 promocja, ten zestaw http://www.aliexpress.com/item/Brazi...820898306.html by przeceniony o 50%. Wychodzi這 ok. 40z za 100ml. Zastanawia豉m si nad zakupem, ale poniewa jestem 鈍ie穎 po pierwszym encanto i nie wiem kiedy nast瘼ne to si nie skusi豉m.

Edytowane przez magza
Czas edycji: 2014-07-25 o 17:04
magza jest offline  
Stary 2014-07-26, 10:38   #4749
goldika
Zakorzenienie

Dziewczyny myslicie, 瞠 mog wzi望 zestaw 50ml keratyny + 25ml odzywki i zmiesza je 瞠by uzyska 75ml?

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2014-07-26, 10:49   #4750
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 015

Cytat:
Dziewczyny myslicie, 瞠 mog wzi望 zestaw 50ml keratyny + 25ml odzywki i zmiesza je 瞠by uzyska 75ml?
mysl 瞠 tak
Stary 2014-07-26, 20:07   #4751
mg78
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 944
Wpisy w blogu: 2

Dziewczyny mam pytanie ,
Czy kt鏎a z Was kupi豉 pe軟owymiarowe encanto pojemno嗆 236 ml, czy te butelki maj opr鏂z nakr皻ki jeszcze zabezpieczenie takie folie na szyjkach butelek , pytam sie bo szukam sprzedawcy kt鏎y sprzedaje z takim zabezpieczeniem fabrycznym , ze 2 lata temu mia豉m takie encanto to byla gwarancja dla mnie 瞠 nie by這 mieszane itp.. jaki czas temu kupi豉m odlewki i to ju nie by這 to samo

mg78 jest offline  
Stary 2014-07-26, 22:10   #4752
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Cytat:
Napisane przez mg78 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny mam pytanie ,
Czy kt鏎a z Was kupi豉 pe軟owymiarowe encanto pojemno嗆 236 ml, czy te butelki maj opr鏂z nakr皻ki jeszcze zabezpieczenie takie folie na szyjkach butelek , pytam sie bo szukam sprzedawcy kt鏎y sprzedaje z takim zabezpieczeniem fabrycznym , ze 2 lata temu mia豉m takie encanto to byla gwarancja dla mnie 瞠 nie by這 mieszane itp.. jaki czas temu kupi豉m odlewki i to ju nie by這 to samo

Ja kupowa豉m kilka razy i to raczej nie by豉 folia a raczej ta鄉o podobne co. Kupowalam na all u seol_aip i poza all na encantokeratin.pl
Oba 廝鏚豉 maj dobre produkty.

Miluchova jest offline  
Stary 2014-07-27, 09:43   #4753
Migotka81
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 714

Witajcie od jakiego czasu zagl康am do waszego w徠ku i dzi瘯i temu zdecydowa豉m si na encanto w這sy mia豉m w kiepskiej kondycji po nieudanym fryzjerskim farbowaniu, encanto zrobi豉m sama w這sy po tym super po瞠gna豉m siano i pusz帷e si od wilgoci w這sy. Ko鎍闚ki czeka造 jedynie na podci璚ie cho mia豉m wra瞠nie jakby tam nie z豉pa preparat cho na這穎ne by這 r闚nomiernie bo od pocz徠ku w這sy nie by造 tam takie g豉dkie, jestem tydzie po zabiegu i mam problem bo te ko鎍e zrobi造 si z powrotem jak siano i to w sumie nie tyle co same ko鎍e bo mo瞠 na jakiej d ok 5-7cm i nie wiem jaka mo瞠 by przyczyna czyta豉m na pocz徠ku o przeproteinowaniu czy to mo瞠 by to czy wina preparatu prosz napiszcie co my郵icie bo nie wiem co robi a nie chc tyle 軼ina w這s闚
Stary 2014-07-27, 10:29   #4754
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Migotka81 Poka wiadomo嗆
Witajcie od jakiego czasu zagl康am do waszego w徠ku i dzi瘯i temu zdecydowa豉m si na encanto w這sy mia豉m w kiepskiej kondycji po nieudanym fryzjerskim farbowaniu, encanto zrobi豉m sama w這sy po tym super po瞠gna豉m siano i pusz帷e si od wilgoci w這sy. Ko鎍闚ki czeka造 jedynie na podci璚ie cho mia豉m wra瞠nie jakby tam nie z豉pa preparat cho na這穎ne by這 r闚nomiernie bo od pocz徠ku w這sy nie by造 tam takie g豉dkie, jestem tydzie po zabiegu i mam problem bo te ko鎍e zrobi造 si z powrotem jak siano i to w sumie nie tyle co same ko鎍e bo mo瞠 na jakiej d ok 5-7cm i nie wiem jaka mo瞠 by przyczyna czyta豉m na pocz徠ku o przeproteinowaniu czy to mo瞠 by to czy wina preparatu prosz napiszcie co my郵icie bo nie wiem co robi a nie chc tyle 軼ina w這s闚
spr鏏uj olejowania najpierw. Ja te mia豉m ko鎍e do 軼i璚ia - tzn ok 15cm spalonych w這s闚 z kt鏎ymi encanto sobie nie poradzi這. Ale ostatecznie 軼i窸am.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2014-07-28, 09:14   #4755
czekoladka3
Zakorzenienie

Dzisiaj robie cocochoco. Trzymajcie kciuki 瞠by wysz這
Stary 2014-07-28, 09:15   #4756
_agg_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 539

ja mia豉m robi coco, ale w ko鎍u zrobi豉m encanto, ale tylko od篡wk i s proste
_agg_ jest offline  
Stary 2014-07-28, 16:03   #4757
mg78
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 944
Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆
Ja kupowa豉m kilka razy i to raczej nie by豉 folia a raczej ta鄉o podobne co. Kupowalam na all u seol_aip i poza all na encantokeratin.pl
Oba 廝鏚豉 maj dobre produkty.

Dzi瘯uj za wiadomo嗆 , popatrz u tego sprzedawcy , chwil musz odczeka bo farbowalam wlosy wi璚 zakup w nast瘼nym miesi帷u

mg78 jest offline  
Stary 2014-07-28, 16:44   #4758
Vinnga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 006

Chc zam闚i pe軟 butl encanto albo cocochoco i nie mog si zdecydowa. Mama ma s豉be, cienkie w這sy, w dodatku kr鏒kie i jest ich niewiele, pewnie zu篡je na ni ok 20-30 ml i boj si jej wykona encanto. Z kolei siostra ma w這sy grube, g瘰te, jest ich wiele i si璕aj gdzie do 這patek. Mam dylemat Jeszcze ja bym si chcia豉 podpi望 pod to wszystko, a jakbym zam闚i豉 encanto, to metod mieszan mog豉bym zrobi zabieg na nas wszystkich, choco by nie starczy這

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka wiadomo嗆
Dzisiaj robie cocochoco. Trzymajcie kciuki 瞠by wysz這
Vinnga jest offline  
Stary 2014-07-28, 17:10   #4759
czekoladka3
Zakorzenienie

Ju jestem po zabiegu

Og鏊ne wra瞠nia mam pozytywne, na pocz徠ku preparat bardzo 豉dnie pachnia, tylko kilka razy za透awi造 mi oczy podczas nak豉dania i suszenia. Pod tym wzgl璠em zdecydowanie przebija encanto Kolejny plus jest taki, 瞠 praktycznie nie ruszy mi koloru z w這s闚, nadal mam ciemny br您, mo瞠 z p馧 tonu ja郾iejszy ni wczesniej ale tylko wnikliwe oko to wy豉pie.

Mam cienkie w這sy dlatego zam闚i豉m tylko 75 ml i.... wystarczy這 na styk. G鏎 w這s闚 pokrywa豉m bardzo szcz璠z帷 na keratynie (pewnie odbije si to na efekcie po myciu, ale co zrobi jak cz這wiek g逝pi i nie my郵i ). Wi璚 w por闚naniu z encanto, cocochoco ma s豉bsz wydajno嗆 ( kiedy po raz pierwszy robi豉m encanto mia豉m w這sy za 這patki i z zestawu 100 ml zosta這 mi oko這 20-30 ml ).

Zobaczymy ile wytrzyma na moich w這sach. Je瞠li ok. 3 miesi帷e jednak przejde na front Cocochoco

A teraz zdj璚ia:
1- w這sy nierozczesane po nocy w koczku
2- rozczesane
3- efekt tu po zabiegu
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Nowy obraz mapy bitowej jpg.jpg (81,7 KB, 123 za豉dowa)

Edytowane przez czekoladka3
Czas edycji: 2014-07-28 o 17:19
czekoladka3 jest offline  
Stary 2014-07-28, 17:17   #4760
Vinnga
Zakorzenienie

Nie ma zdj耩
Vinnga jest offline  
Stary 2014-07-28, 17:20   #4761
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka wiadomo嗆
Nie ma zdj耩
juz naprawione
Stary 2014-07-28, 17:21   #4762
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Ju jestem po zabiegu

Og鏊ne wra瞠nia mam pozytywne, na pocz徠ku preparat bardzo 豉dnie pachnia, tylko kilka razy za透awi造 mi oczy podczas nak豉dania i suszenia. Pod tym wzgl璠em zdecydowanie przebija encanto Kolejny plus jest taki, 瞠 praktycznie nie ruszy mi koloru z w這s闚, nadal mam ciemny br您, mo瞠 z p馧 tonu ja郾iejszy ni wczesniej ale tylko wnikliwe oko to wy豉pie.

Mam cienkie w這sy dlatego zam闚i豉m tylko 75 ml i.... wystarczy這 na styk. G鏎 w這s闚 pokrywa豉m bardzo szcz璠z帷 na keratynie (pewnie odbije si to na efekcie po myciu, ale co zrobi jak cz這wiek g逝pi i nie my郵i ). Wi璚 w por闚naniu z encanto, cocochoco ma s豉bsz wydajno嗆 ( kiedy po raz pierwszy robi豉m encanto mia豉m w這sy za 這patki i z zestawu 100 ml zosta這 mi oko這 20-30 ml ).

Zobaczymy ile wytrzyma na moich w這sach. Je瞠li ok. 3 miesi帷e jednak przejde na front Cocochoco

A teraz zdj璚ia:
1- w這sy nierozczesane po nocy w koczku
2- rozczesane
3- efekt tu po zabiegu
czym robi豉? bo z opisu wynika, 瞠 nie encanto ale nie poda豉

EDIT: doczyta豉m

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2014-07-28, 17:31   #4763
Vinnga
Zakorzenienie

Cytat:
juz naprawione
Fajnie wysz這 Na te w這ski posz這 100 ml, o kurcz, to choco niewydajne
Vinnga jest offline  
Stary 2014-07-28, 17:37   #4764
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka wiadomo嗆
Fajnie wysz這 Na te w這ski posz這 100 ml, o kurcz, to choco niewydajne
dzi瘯i

A tyle nie posz這, mia豉m 75 ml, ale na g鏎ze w這s闚 bardzo oszcz璠za豉m. Sama si bardzo zdziwi豉m, bo jakbym mia豉 bardzo obficie dawa keratyn ( tak jak zawsze mia豉m w zwyczaju robi ) my郵 瞠 ok.90 ml posz這 by lekk r瘯
Stary 2014-07-28, 17:57   #4765
goldika
Zakorzenienie

a ja jestem mistrzyni niezdecydowania

kusi mnie Encanto ale formaldehyd mnie przeraza... juz raz robilam w lutym 2014 i wcale nie bylo az tak duszace. Przy otwartym balkonie bylo spoko, moze kilka razy oko zalzawilo.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2014-07-28, 18:28   #4766
mint_ivy
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 583

Cze嗆 dziewczyny, kupi豉m encanto, zrobi豉m pr鏏 uczuleniow i niestety sk鏎a mocno czerwona straci豉m niepotrzebnie 130 z i zastanawiam si czy z cocochoco by這by tak samo... Szkoda mi znowu wydawa pieni康ze, ale tak si cieszy豉m na proste w這sy i jestem za豉mana.
mint_ivy jest offline  
Stary 2014-07-28, 21:17   #4767
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mint_ivy Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny, kupi豉m encanto, zrobi豉m pr鏏 uczuleniow i niestety sk鏎a mocno czerwona straci豉m niepotrzebnie 130 z i zastanawiam si czy z cocochoco by這by tak samo... Szkoda mi znowu wydawa pieni康ze, ale tak si cieszy豉m na proste w這sy i jestem za豉mana.
nie wiem jak wyglada kwestia proby uczuleniowej encanto ale tego produktu nie aplikije sie na skore, jest to wyraznie w instrukcji napisane ze omijac skore szerokim lukiem.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2014-07-28, 21:49   #4768
mint_ivy
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 583

Cytat:
nie wiem jak wyglada kwestia proby uczuleniowej encanto ale tego produktu nie aplikije sie na skore, jest to wyraznie w instrukcji napisane ze omijac skore szerokim lukiem.
No to jak mam sprawdzi czy jestem uczulona? Sprawdzi豉m na r璚e.
mint_ivy jest offline  
Stary 2014-07-28, 21:55   #4769
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mint_ivy Poka wiadomo嗆
zale篡 jaki dok豉dnie sk豉dnik w encanto ci uczula, ale tego raczej nie da si 豉two ustali bez bada, test闚 itp.
Z cocochoco mo瞠 by tak samo, bo jednak to te jest dosy silnie dzia豉j帷y produkt. Ja na Twoim miejscu chyba bym nie ryzykowa豉 Niby preparatu nie nak豉da si na sk鏎 g這wy ale zawsze niechc帷y co mo瞠 sp造n望, cho熲y nie wiem jak bardzo sie uwa瘸這.
Stary 2014-07-29, 02:33   #4770
lioele
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 551

Dziewczyny a da sie kupic sam produkt prostujacy? Bo kupilam caly zestaw i zabieg zrobilam dwa razy. Szamponu i odzywki zostalo mi jeszcze sporo:p

lioele jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
encanto, keratyna, kr璚one w這sy, prostowanie, trwa貫 prostowanie, w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:25.