Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-08-07, 17:48   #4861
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 023
Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka wiadomo嗆
Naprawd bez serum b璠zie ci篹ko. Skoro ju tak jestes nastawiona, to po moich testach wystarcz Ci na 100% dwa produkty. Jak umyjesz w這sy szamponem, na堯 swoj mask i albo j sp逝cz, albo na ni na堯 EMULSJ GLORIA - koniecznie. Wgniataj to we wlosy. Potrzymaj z 5 minut sp逝cz wszystko. Rozczesz, na堯 na rozczesane, ale mokre to serum z YR http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=64267 i wysusz w這sy suszark.
Po moich cudach na kiju przy kativie, taka w sumie minimalistyczna piel璕nacja sprawdza si najlepiej (tzn. serum mam z kerapro, ale to tez jest bardzo dobre). W這sy bedziesz mia豉 ladne - ale gloria i serum OBOWI╴EK !!! Nie musisz nawet olejowa i trzyma kompres闚 z przer騜nych masek....
Yhym rozumiem.
Maske mam i lubi z Kallos keratyna, jeszcze mam maske Romantic t zielon to te przetestuje.
Za emulsj b璠 chodzi mo瞠 znajde jak nie to przez Allegro.
Serum mam z GP i argan oil to koniecznie musze kupic to z YR?
5min tylko to krotko do嗆....
A w這sy zamierzam my od篡wk z Potters(raz na jakis czas szampon Cece)

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Spr鏏uje jeszcze stosowa Hergon b/s

Nie u篡wamy cukru
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2014-08-07, 17:54   #4862
kopnienta
nie kopni厎a

Wiadomo軼i: 31 338

Dziewczyny a mi si co porobi這.. robi豉m encanto pod koniec czerwca a ju od jakiego czasu czuj jak w這sy mi si pl帷z i s suche.. a tak liczy豉m na efekt 3-4 miesi璚y poza tym zacz窸y si falowa.. chwil po umyciu s nawet nawet ale pod koniec dnia ju na nic

Wys豉ne z mojego LG G2 mini.
Stary 2014-08-07, 20:40   #4863
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Cytat:
Napisane przez kopnienta Poka wiadomo嗆
Dziewczyny a mi si co porobi這.. robi豉m encanto pod koniec czerwca a ju od jakiego czasu czuj jak w這sy mi si pl帷z i s suche.. a tak liczy豉m na efekt 3-4 miesi璚y poza tym zacz窸y si falowa.. chwil po umyciu s nawet nawet ale pod koniec dnia ju na nic

Czego u篡wasz do piel璕nacji? Rozpisz wszystko bo czasami tutaj le篡 problem
Miluchova jest offline  
Stary 2014-08-07, 22:01   #4864
lizawietta
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 310

Cytat:
Napisane przez lioele Poka wiadomo嗆
Dziewczyny a da sie kupic sam produkt prostujacy? Bo kupilam caly zestaw i zabieg zrobilam dwa razy. Szamponu i odzywki zostalo mi jeszcze sporo:p

jeden sprzedawca na allegro sprzedaje sama keratyne. jakbys nie mogla znale潭 pisz na pw.

shred level1 level2 level3
Mel B :
posladki
ramiona
lizawietta jest offline  
Stary 2014-08-07, 22:51   #4865
kopnienta
nie kopni厎a

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆
Czego u篡wasz do piel璕nacji? Rozpisz wszystko bo czasami tutaj le篡 problem
Szampon z joanny wi郾iowy taki w czarnej butli kupowany w hurtowni fryzjerskiej oraz maski kallos keratyna.. wiem, 瞠 szampon nienajlepszy ale pisa造 dziewczyny, 瞠 u篡waj z sls-ami i wraz ok 4 miesiecy sie trzyma.. a u mnie efekt s豉b ju po 2 tygodniach..

Stary 2014-08-08, 08:29   #4866
Vinnga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 006

A suszysz w這sy suszark? Bo niekt鏎e dziewczyny (np. ja ) bez tego si nie obejd, by w這sy by造 proste.
Troch ma這 tej piel璕nacji, mo瞠 dorzu jeszcze raz w tygodniu olejowanie, moim w這som to pomaga przed逝篡 efekty zabiegu Wiadomo, ka盥e s inne, wi璚 warto znale潭 co dla siebie, ale sam szampon i maska codziennie to nie jest jako sza這wo
Vinnga jest offline  
Stary 2014-08-08, 09:49   #4867
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 019

Albo po prostu przeproteinowa豉 sobie w這sy. Odstaw na jaki czas tego kallosa i zamiast niego troche pouzywaj innej od篡wki bez protein (np. garnier z avocado)
Stary 2014-08-08, 09:55   #4868
Vinnga
Zakorzenienie

Te polecam t od篡wk, jest 鈍ietna
Vinnga jest offline  
Stary 2014-08-08, 10:04   #4869
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Szampon z joanny wi郾iowy taki w czarnej butli kupowany w hurtowni fryzjerskiej oraz maski kallos keratyna.. wiem, 瞠 szampon nienajlepszy ale pisa造 dziewczyny, 瞠 u篡waj z sls-ami i wraz ok 4 miesiecy sie trzyma.. a u mnie efekt s豉b ju po 2 tygodniach..

Zmie kallosa na co innego, tak jak ju radzi造 dziewczyny.

Ja mam taki efekt jak u篡je czego z silikonem/jedwabiem/keratyn (np. serum/od篡wki/czego w sprayu) - po umyciu super, pod koniec dnia szczota na ko鎍ach to samo mam po kallosie (kt鏎y swoj drog nie jest zbyt od篡wcz rzecz i jest fajnym "gad瞠tem", bo 豉dnie pachnie, ale nic poza tym). Po garnierze avocado&karite jest super, ale musz zmienia go co 2 dni, bo efekt jest taki sam (zmieniam przewa積ie na jak捷 mask do w這s闚). Spr鏏uj codziennie lub co 2 dni zmienia produkt, kt鏎y u篡wasz po myciu, bo w這sy po encanto czasami dziwnie reaguj na tak sam piel璕nacj przez ca造 czas. Nie musisz mie 7 od篡wek, wystarcz 2-3 a to si zawsze zu篡je pr璠zej czy p騧niej garnier A&K chyba 7-8 z kosztuje

Pomys z olejowaniem te jest super - jak masz co co si do tego nada w domu to mo瞠sz pr鏏owa przed myciem na這篡 sobie chocia na te ko鎍闚ki

Kolejna rzecz mo瞠 by te taka, 瞠 szorujesz ko鎍闚ki tym szaponem jak myjesz w這sy w ten spos鏏 one szybciej si wysuszaj i szybciej "oddaj" keratyn z encanto.
Miluchova jest offline  
Stary 2014-08-08, 10:13   #4870
kopnienta
nie kopni厎a

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka wiadomo嗆
A suszysz w這sy suszark? Bo niekt鏎e dziewczyny (np. ja ) bez tego si nie obejd, by w這sy by造 proste.
Troch ma這 tej piel璕nacji, mo瞠 dorzu jeszcze raz w tygodniu olejowanie, moim w這som to pomaga przed逝篡 efekty zabiegu Wiadomo, ka盥e s inne, wi璚 warto znale潭 co dla siebie, ale sam szampon i maska codziennie to nie jest jako sza這wo

Tak.. susz suszark.. i wtedy s nawet zno郾e.. do po這wy dnia
Wla軼iwie to mi nie chodzi o ich prostot a o to by w dotyku by造 zdrowe.. jak patrz na zdj璚ia innych i widz pi瘯n b造szcz帷 tafl to a mnie skr璚a
Olejki kiedy u篡wa豉m ale na nic bo to by tylko chwilowy efekt.. do kolejnego umycia.. zreszt w po這wie dnia robi造 si przet逝szczone..

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka wiadomo嗆
Albo po prostu przeproteinowa豉 sobie w這sy. Odstaw na jaki czas tego kallosa i zamiast niego troche pouzywaj innej od篡wki bez protein (np. garnier z avocado)
kallosa u篡wam w sumie od jakich 2 tygodni.. wcze郾iej u篡wa豉m garniera awokado - efekt minimalny.. w sumie gorzej od kallosa.. nie wiem sk康 te zachwyty nad garnierem.. pr鏏owa豉m alterry granat to tutaj odrosty czyli naturalne by造 super ale stare w這sy na nic.. i u篡wa豉m jeszcze tej apteczki babuni z miodem ale strasznie t逝ste w這sy po tym..

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Cytat:

Kolejna rzecz mo瞠 by te taka, 瞠 szorujesz ko鎍闚ki tym szaponem jak myjesz w這sy w ten spos鏏 one szybciej si wysuszaj i szybciej "oddaj" keratyn z encanto.
Na to jestem uczulona.. myj tylko skalp g這wy a reszta w這s闚 si myje poprzez sp造waj帷 pian przeci庵ni皻 po d逝go軼i.. mia豉m 5 z mycia g這wy w technikum

Stary 2014-08-08, 10:31   #4871
czekoladka3
Zakorzenienie

kopnienta, skoro garnier Ci nie podszed, mo瞠 spr鏏uj Timotei z olejkami? Ja go u篡wam od jakiego miesi帷a i jest bardzo w porz康ku nie obci捫a, ale widocznie wyg豉dza w這sy i s po nim mi璚iutkie
Stary 2014-08-08, 10:37   #4872
moooniek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 998

Ale tempo :O wczoraj na wiecz鏎 zam闚i豉m Encanto, dzisiaj rano dostalam mejla, 瞠 ju wys豉ne. Jeszcze tylko musze zam闚i 豉godne rosyjskie szampony

Stary 2014-08-08, 11:01   #4873
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Kiedys ktos pisa, ze odzywka Garnier z avodaco nie s逝篡豉 i po odstawieniu jej bylo dobrze
W moim przypadku tak samo...

Nie u篡wamy cukru
Stary 2014-08-08, 11:13   #4874
kasza80
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

Cytat:
kallosa u篡wam w sumie od jakich 2 tygodni.. wcze郾iej u篡wa豉m garniera awokado - efekt minimalny.. w sumie gorzej od kallosa.. nie wiem sk康 te zachwyty nad garnierem.. pr鏏owa豉m alterry granat to tutaj odrosty czyli naturalne by造 super ale stare w這sy na nic.. i u篡wa豉m jeszcze tej apteczki babuni z miodem ale strasznie t逝ste w這sy po tym..
a ja ca造 czas t逝k o emulsji gloria.... a tu nikt mnie nie s逝cha przy glorii jest taki 郵izg i tafla jak zaraz po zabiegu. mucha ma niez陰 zje盥瘸lni. Dzi瘯i glorii wyka鎍zam te niezbyt dobrze dzia豉j帷e na mnie od篡wki. Po prostu po umyciu nak豉dam jak捷 od篡wk, sp逝kuj po chwili (albo i nie) i na to nak豉dam du膨 ilo嗆 glorii. Wmasuj we w這sy, poczekam tyle czasu ile aktualnie mog (max 5 minut) i sp逝kuj. Przy sp逝kiwaniu czuje si w這sy takie, jak zaraz po zabiegu. Aksamitny 郵izg....
Ja wiem, 瞠 jak kto nie ma obok siebie auchana, to szkoda zaryzykowa troszk wi璚ej kasy ni 4 z. w auchanie, ale jak kto ma obok siebie, to wydajcie te 4 zl. i zobaczycie o czym m闚i....
kasza80 jest offline  
Stary 2014-08-08, 11:54   #4875
kopnienta
nie kopni厎a

Dobra to w takim razie po 20 sierpnia bedzie gloria.. jeszczd pewnie wpadne zapytac o to jak wyglada itd..

Stary 2014-08-08, 13:06   #4876
Vinnga
Zakorzenienie

Cytat:
Zmie kallosa na co innego, tak jak ju radzi造 dziewczyny.

Ja mam taki efekt jak u篡je czego z silikonem/jedwabiem/keratyn (np. serum/od篡wki/czego w sprayu) - po umyciu super, pod koniec dnia szczota na ko鎍ach to samo mam po kallosie (kt鏎y swoj drog nie jest zbyt od篡wcz rzecz i jest fajnym "gad瞠tem", bo 豉dnie pachnie, ale nic poza tym). Po garnierze avocado&karite jest super, ale musz zmienia go co 2 dni, bo efekt jest taki sam (zmieniam przewa積ie na jak捷 mask do w這s闚). Spr鏏uj codziennie lub co 2 dni zmienia produkt, kt鏎y u篡wasz po myciu, bo w這sy po encanto czasami dziwnie reaguj na tak sam piel璕nacj przez ca造 czas. Nie musisz mie 7 od篡wek, wystarcz 2-3 a to si zawsze zu篡je pr璠zej czy p騧niej garnier A&K chyba 7-8 z kosztuje

Pomys z olejowaniem te jest super - jak masz co co si do tego nada w domu to mo瞠sz pr鏏owa przed myciem na這篡 sobie chocia na te ko鎍闚ki

Te to zauwa篡豉m u siebie ! Dlatego mam dwie od篡wki i dwie maski i jak widz, 瞠 w這sy przestaj reagowa tak dobrze jak zwykle, to przerzucam si na kolejny produkt

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka wiadomo嗆
a ja ca造 czas t逝k o emulsji gloria.... a tu nikt mnie nie s逝cha przy glorii jest taki 郵izg i tafla jak zaraz po zabiegu. mucha ma niez陰 zje盥瘸lni. Dzi瘯i glorii wyka鎍zam te niezbyt dobrze dzia豉j帷e na mnie od篡wki. Po prostu po umyciu nak豉dam jak捷 od篡wk, sp逝kuj po chwili (albo i nie) i na to nak豉dam du膨 ilo嗆 glorii. Wmasuj we w這sy, poczekam tyle czasu ile aktualnie mog (max 5 minut) i sp逝kuj. Przy sp逝kiwaniu czuje si w這sy takie, jak zaraz po zabiegu. Aksamitny 郵izg....
Ja wiem, 瞠 jak kto nie ma obok siebie auchana, to szkoda zaryzykowa troszk wi璚ej kasy ni 4 z. w auchanie, ale jak kto ma obok siebie, to wydajcie te 4 zl. i zobaczycie o czym m闚i....
S逝chamy Ci, tylko 瞠 nigdzie nie mog tej Glorii znale潭, wi璚 ci篹ko mnie si o tym produkcie wypowiada Niestety nie mam auta, a auchan jest dla mnie zbyt daleko 瞠by t逝c si komunikacj miejsk po od篡wk za 4 z
Vinnga jest offline  
Stary 2014-08-08, 13:47   #4877
magza
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 262

Czy ta gloria jest w kwc bo tam jest kilka glori ale maska i emulsje ?

magza jest offline  
Stary 2014-08-08, 16:50   #4878
kasza80
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

Cytat:
Napisane przez magza Poka wiadomo嗆
Czy ta gloria jest w kwc bo tam jest kilka glori ale maska i emulsje ?

o tym m闚i http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=26635
kasza80 jest offline  
Stary 2014-08-08, 17:14   #4879
kopnienta
nie kopni厎a

Tak sobie patrzy豉m na sk豉d tej glorii i tam ju na 3 miejscu jest alkohol, kt鏎y ma stworzy film na w這sie.. czyli na d逝窺z met b璠zie chyba wysusza.. czy mo瞠 si myl? Boj si, 瞠 jak odstawi to b璠zie jeszcze gorzej.. a nie po to przygotowywa豉m w這sy do encanto i robi豉m to encanto, 瞠by teraz macza je w alkoholu.. sama ju nie wiem..

Stary 2014-08-08, 18:03   #4880
magza
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 262

Dziewczyny a jakie od篡wki polecacie do mycia g這wy ?
magza jest offline  
Stary 2014-08-08, 18:59   #4881
Miluchova
Zadomowienie

Alkohol Denat wysusza ;p tam nie ma go

Miluchova jest offline  
Stary 2014-08-08, 20:34   #4882
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez magza Poka wiadomo嗆
Dziewczyny a jakie od篡wki polecacie do mycia g這wy ?
odzywki mrs. potters albo kallos latte
Stary 2014-08-08, 22:01   #4883
kopnienta
nie kopni厎a

Cytat:
Alkohol Denat wysusza ;p tam nie ma go

A inne nie ?

Stary 2014-08-08, 23:14   #4884
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka wiadomo嗆
Ja myje Potters i polecam

---------- Dopisano o 00:14 ---------- Poprzedni post napisano o 00:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka wiadomo嗆
Te to zauwa篡豉m u siebie ! Dlatego mam dwie od篡wki i dwie maski i jak widz, 瞠 w這sy przestaj reagowa tak dobrze jak zwykle, to przerzucam si na kolejny produkt

S逝chamy Ci, tylko 瞠 nigdzie nie mog tej Glorii znale潭, wi璚 ci篹ko mnie si o tym produkcie wypowiada Niestety nie mam auta, a auchan jest dla mnie zbyt daleko 瞠by t逝c si komunikacj miejsk po od篡wk za 4 z
Mi by si chcia這...
Ja to wgl nie mam Auchan a w Lewiatanie jej nie ma...

Nie u篡wamy cukru
Stary 2014-08-10, 11:29   #4885
choosetobemee
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Te ju si zbieram od d逝窺zego czasu, 瞠by wyprostowa swoje w這sy keratyn Po myciu moje w這sy zaczynaj si kr璚i i puszy, a jak ju rano wstan to na g這wie mam tragedi i jedyne co mi zostaje to praktycznie codzienne palenie ich prostownic, co jeszcze bardziej pogarsza ich stan. Nie ma mowy by w po酥iechu je umy, wysuszy i wyj嗆 z domu, bo ob皻o嗆 jak mam na g這wie po suszeniu suszark przechodzi ludzkie poj璚ie
Znalaz豉m dwa zestawy na allegro u r騜nych sprzedawc闚, nie ma ich niestety na li軼ie, na pierwszej stronie, ale mo瞠 mia造軼ie jak捷 styczno嗆 z nimi? I nie wiem, kt鏎y jest lepszy, bo cenowo jest praktycznie identycznie, a nie orientuje si za bardzo w temcie Kt鏎y bardziej polecacie?

http://allegro.pl/k5-keratyna-do-wlo...472159926.html

http://allegro.pl/encanto-keratyna-z...495829136.html
choosetobemee jest offline  
Stary 2014-08-10, 17:37   #4886
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez choosetobemee Poka wiadomo嗆
Te ju si zbieram od d逝窺zego czasu, 瞠by wyprostowa swoje w這sy keratyn Po myciu moje w這sy zaczynaj si kr璚i i puszy, a jak ju rano wstan to na g這wie mam tragedi i jedyne co mi zostaje to praktycznie codzienne palenie ich prostownic, co jeszcze bardziej pogarsza ich stan. Nie ma mowy by w po酥iechu je umy, wysuszy i wyj嗆 z domu, bo ob皻o嗆 jak mam na g這wie po suszeniu suszark przechodzi ludzkie poj璚ie
Znalaz豉m dwa zestawy na allegro u r騜nych sprzedawc闚, nie ma ich niestety na li軼ie, na pierwszej stronie, ale mo瞠 mia造軼ie jak捷 styczno嗆 z nimi? I nie wiem, kt鏎y jest lepszy, bo cenowo jest praktycznie identycznie, a nie orientuje si za bardzo w temcie Kt鏎y bardziej polecacie?

http://allegro.pl/k5-keratyna-do-wlo...472159926.html

http://allegro.pl/encanto-keratyna-z...495829136.html
Lepiej we drugi kilka dziewczyn z w徠ku robi這 tym preparatem i wi瘯szo嗆 z nich nie by豉 zadowolona.
Stary 2014-08-10, 22:12   #4887
Miluchova
Zadomowienie

Ja zdecydowanie nie polecam kerapro, za to warto wzi望 encanto. ALICJA_style to dobry wyb鏎 je郵i chodzi o sprzedawce, mo瞠sz jeszcze popatrze na seol_aip, mo瞠 ma ca造 zestaw w sprzeda篡

Btw dzisiaj pozby豉m si 5cm w這s闚 (w ko鎍u si zdecydowa豉m na obci璚ie po tym g逝pim kerapro :brzyda l:jeszcze by si przyda這 ze 2-3 cm, ale poczekam i zrobi to w przysz造m miesi帷u, bo ju i tak mam za kr鏒kie w這sy i mnie dra積i )
Miluchova jest offline  
Stary 2014-08-11, 08:15   #4888
kopnienta
nie kopni厎a

A ja kupi豉m t glori i b璠 na dniach testowa

Stary 2014-08-11, 09:03   #4889
Cosmopolitan1996
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 95
GG do Cosmopolitan1996

micbog79 - Kobietki polecacie tego sprzedawc?
Stary 2014-08-11, 09:10   #4890
_agg_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 539

Cytat:
Napisane przez Cosmopolitan1996 Poka wiadomo嗆
micbog79 - Kobietki polecacie tego sprzedawc?
_agg_ jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
encanto, keratyna, kr璚one w這sy, prostowanie, trwa貫 prostowanie, w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:48.