Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-08-11, 09:12   #4891
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 023
Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

A ja dzi id poszuka glorii mo瞠 si uda

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Nie u篡wamy cukru
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2014-08-11, 09:13   #4892
Cosmopolitan1996
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 95
GG do Cosmopolitan1996

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka wiadomo嗆
Stary 2014-08-11, 10:19   #4893
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka wiadomo嗆
A ja dzi id poszuka glorii mo瞠 si uda

powodzenia
Miluchova jest offline  
Stary 2014-08-11, 11:17   #4894
Cosmopolitan1996
Raczkowanie

GG do Cosmopolitan1996

Jak najlepiej waszym zdaniem dba o w這sy po zabiegu? jakich konkretnych kosmetyk闚 u篡wa?
Stary 2014-08-11, 15:12   #4895
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Cosmopolitan1996 Poka wiadomo嗆
Jak najlepiej waszym zdaniem dba o w這sy po zabiegu? jakich konkretnych kosmetyk闚 u篡wa?
og鏊nie piel璕nacja w這s闚 wygl康a ca趾iem tak samo, jak codzienna, r騜ni si tylko sk豉dnikiem, kt鏎ego warto unika, ale rozpisz

-szampon bez soli (w sk豉dnikach unikamy Sodium Chloride*)
-od篡wka to rzecz podstawowa (tutaj ju wg upodoba, r闚nie warto bra te bez "sodium chloride*")
-mask jak捷 tre軼iw warto u篡 raz w tygodniu, na pewno masz w swoich zbiorach jak捷 ulubion
-oleje i inne dziwad豉 wed逝g upodoba
-nale篡 zabezpiecza ko鎍闚ki jedwab/serum, cokolwiek.. bez "Alkohol/Alkohol Denat" w sk豉dzie oczywi軼ie

*niekt鏎zy nie widz r騜nicy w stosowaniu "sodium chloride", niekt鏎zy widz, wi璚 bezpieczn opcj jest po prostu go unika

Osobi軼ie my郵, 瞠 tutaj wi瘯sze znaczenie ma JAK traktujesz w這sy, ni to, co na nie nak豉dasz. Do unikania masz tak naprawd dwa sk豉dniki: sodium chloride i alkohol (denat). Reszta (slsy, silikony) to kwestia upodoba tylko i wy陰cznie.

Przy myciu w這s闚 warto my tylko sk鏎 g這wy (przy sp逝kiwaniu piana oczyszcza w這sy na d逝go軼i), je郵i jeste w stanie suszy w這sy naturalnie to 鈍ietnie, je郵i u篡wasz suszarki to trzeba u篡 czego chroni帷ego przed temperatur (te 鈔odki cz瘰to maj alkohol denat w sk豉dzie, wi璚 tutaj trzeba uwa瘸), to samo przy prostowaniu/kr璚eniu w這s闚. Staraj si nie spa w mokrych w這sach, odciskaj mokre w這sy w r璚znik zamiast je wyciera, je郵i masz sko速unione w這sy to rozczesujesz je delikatnie, najlepiej palcami Nie u篡waj gumek do w這s闚 z metalowymi wstawkami to s w sumie podstawowe rzeczy, kt鏎e powinno si robi nawet bez keratynowego prostowania, ale niekt鏎zy na takie pierdo造 nie zwracaj uwagi

Jedyne, co jest bardzo wa積e, to 瞠by podci望 w這sy zaraz po zabiegu, nawet o p馧 centymetra - b璠 wtedy od鈍ie穎ne i d逝瞠j b璠 si trzyma (w sensie ko鎍闚ki nie b璠 si rozdwaja szybko). Je郵i b璠ziesz je codziennie zabezpiecza, to kolejne podcinanie dopiero przy kolejnym zabiegu

Edytowane przez Miluchova
Czas edycji: 2014-08-11 o 15:14
Miluchova jest offline  
Stary 2014-08-11, 15:22   #4896
Cosmopolitan1996
Raczkowanie

GG do Cosmopolitan1996

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆
og鏊nie piel璕nacja w這s闚 wygl康a ca趾iem tak samo, jak codzienna, r騜ni si tylko sk豉dnikiem, kt鏎ego warto unika, ale rozpisz

-szampon bez soli (w sk豉dnikach unikamy Sodium Chloride*)
-od篡wka to rzecz podstawowa (tutaj ju wg upodoba, r闚nie warto bra te bez "sodium chloride*")
-mask jak捷 tre軼iw warto u篡 raz w tygodniu, na pewno masz w swoich zbiorach jak捷 ulubion
-oleje i inne dziwad豉 wed逝g upodoba
-nale篡 zabezpiecza ko鎍闚ki jedwab/serum, cokolwiek.. bez "Alkohol/Alkohol Denat" w sk豉dzie oczywi軼ie

*niekt鏎zy nie widz r騜nicy w stosowaniu "sodium chloride", niekt鏎zy widz, wi璚 bezpieczn opcj jest po prostu go unika

Osobi軼ie my郵, 瞠 tutaj wi瘯sze znaczenie ma JAK traktujesz w這sy, ni to, co na nie nak豉dasz. Do unikania masz tak naprawd dwa sk豉dniki: sodium chloride i alkohol (denat). Reszta (slsy, silikony) to kwestia upodoba tylko i wy陰cznie.

Przy myciu w這s闚 warto my tylko sk鏎 g這wy (przy sp逝kiwaniu piana oczyszcza w這sy na d逝go軼i), je郵i jeste w stanie suszy w這sy naturalnie to 鈍ietnie, je郵i u篡wasz suszarki to trzeba u篡 czego chroni帷ego przed temperatur (te 鈔odki cz瘰to maj alkohol denat w sk豉dzie, wi璚 tutaj trzeba uwa瘸), to samo przy prostowaniu/kr璚eniu w這s闚. Staraj si nie spa w mokrych w這sach, odciskaj mokre w這sy w r璚znik zamiast je wyciera, je郵i masz sko速unione w這sy to rozczesujesz je delikatnie, najlepiej palcami Nie u篡waj gumek do w這s闚 z metalowymi wstawkami to s w sumie podstawowe rzeczy, kt鏎e powinno si robi nawet bez keratynowego prostowania, ale niekt鏎zy na takie pierdo造 nie zwracaj uwagi

Jedyne, co jest bardzo wa積e, to 瞠by podci望 w這sy zaraz po zabiegu, nawet o p馧 centymetra - b璠 wtedy od鈍ie穎ne i d逝瞠j b璠 si trzyma (w sensie ko鎍闚ki nie b璠 si rozdwaja szybko). Je郵i b璠ziesz je codziennie zabezpiecza, to kolejne podcinanie dopiero przy kolejnym zabiegu
Pierwszy zabieg jaki robilam uda si w 100% drugi natomiast robi豉m metod mieszan sam zabieg si uda ale trzyma si tylko 2 tyg wydaje mi si, 瞠 to przez szampon dlatego pytam. Zastanawia豉m si nad kupnem szamponu i od篡wki Encanto dodatkowo i u篡wa do codziennej piel璕nacji. Co Ty na to?
Stary 2014-08-11, 15:46   #4897
Miluchova
Zadomowienie

Ta od篡wka jest od砰wk do zabiegu tylko, po zabiegu si jej nie u篡wa. Jedynie do od鈍ie瞠nia mo瞠sz jej u篡 (czyli robisz zabieg sam od篡wk). Szampon... Twoja decyzja, jak dla mnie nie pachnie zbyt atrakcyjnie i nie wyobra瘸m sobie go u篡wa na codzie

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

A mo瞠 te by tak, 瞠 metoda mieszana nie jest dla Ciebie. U mnie te si nie sprawdza

Miluchova jest offline  
Stary 2014-08-11, 16:53   #4898
kopnienta
nie kopni厎a

Wiadomo軼i: 31 338

U篡豉m tej glorii dzisiaj.. szczerze m闚i帷 czuj si jakbym wcale nie u篡豉 瘸dnej od篡wki.. mo瞠 to przez to 瞠 farbowa豉m dzsiaj w這sy
Te dolne partie to chyba ju tylko do 軼i璚ia si nadaj bo g鏎ne to bardzo 豉dnie wygl康aj.. s b造szcz帷e i w og鏊e

Wys豉ne z mojego LG G2 mini.
Stary 2014-08-11, 17:16   #4899
lilia495
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 111

Hej
Co dziewczyny my郵icie o zrobieniu samej grzywki? Jak u was sprawdza si prostowanie na grzywkach?
Mam niefarbowane w這sy blond, kr璚one

Przepraszam , mo瞠 ju pisa造軼ie o grzywkach ale w徠ek jest tak obszerny , 瞠 czytanie zaje這 by mi do pa寮ziernika a chcia豉bym zmieni co w fryzurze na studia
lilia495 jest offline  
Stary 2014-08-11, 17:47   #4900
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kopnienta Poka wiadomo嗆
U篡豉m tej glorii dzisiaj.. szczerze m闚i帷 czuj si jakbym wcale nie u篡豉 瘸dnej od篡wki.. mo瞠 to przez to 瞠 farbowa豉m dzsiaj w這sy
Te dolne partie to chyba ju tylko do 軼i璚ia si nadaj bo g鏎ne to bardzo 豉dnie wygl康aj.. s b造szcz帷e i w og鏊e

Mo瞠 daj jej wi璚ej ta od polecania glorii(przepraszam nie pami皻am nicku) mowila, 瞠 daje jej a cieknie
Mi przez ten upa nie chcialo sie jej szukac.

Nie u篡wamy cukru
Stary 2014-08-11, 18:46   #4901
kopnienta
nie kopni厎a

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka wiadomo嗆
Mo瞠 daj jej wi璚ej ta od polecania glorii(przepraszam nie pami皻am nicku) mowila, 瞠 daje jej a cieknie
Mi przez ten upa nie chcialo sie jej szukac.

No w豉郾ie sporo jej da豉m

Stary 2014-08-11, 19:07   #4902
kopnienta
nie kopni厎a

Nie wiem no mo瞠 ja przesadzam.. powiedzcie mi czy one chocia wygl康aj na zdrowe? Bo w dotyku s tragiczne
P.s. sory za ostatnie .. nie wiem czego mi przekr璚i這.. pisz z aplikacji

Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1407780254541.jpg (108,2 KB, 39 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1407780267590.jpg (53,1 KB, 36 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1407780303300.jpg (55,3 KB, 65 za豉dowa)
Stary 2014-08-11, 21:01   #4903
kasza80
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

Cytat:
No w豉郾ie sporo jej da豉m

"ta od polecania glorii" jeszcze raz napisze, 瞠 trzeba da jej baardzo du穎 i wmasowa we wlosy, tak wetrze. Je郵i u篡豉 samej glorii, to spr鏏uj tak jak napisa豉m wcze郾iej, 瞠 najpierw maska/od篡wka potrzyma chwilk i do這篡 glorii, lub sp逝ka od篡wk i jeszcze raz sam glori.
Szczerze m闚i帷 nie wierz, 瞠 w這sy masz po encanto, zrobi豉 glori i efekt taki, jakby nie mia豉 瘸dnej od篡wki na w這sach. Gloria nie tylko u mnie si sprawdzi豉, ale wszystkie moje znajome s zachwycone i odczucia s takie same jak u mnie...
kasza80 jest offline  
Stary 2014-08-11, 21:49   #4904
Vinnga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 006

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka wiadomo嗆
"ta od polecania glorii" jeszcze raz napisze, 瞠 trzeba da jej baardzo du穎 i wmasowa we wlosy, tak wetrze. Je郵i u篡豉 samej glorii, to spr鏏uj tak jak napisa豉m wcze郾iej, 瞠 najpierw maska/od篡wka potrzyma chwilk i do這篡 glorii, lub sp逝ka od篡wk i jeszcze raz sam glori.
Szczerze m闚i帷 nie wierz, 瞠 w這sy masz po encanto, zrobi豉 glori i efekt taki, jakby nie mia豉 瘸dnej od篡wki na w這sach. Gloria nie tylko u mnie si sprawdzi豉, ale wszystkie moje znajome s zachwycone i odczucia s takie same jak u mnie...
Nie no, bez przesady, przecie w這sy nie wygl康aj na zniszczone, a na pewno nie ma dramatu, moze troch ko鎍闚ki powoli si robi na takie "pi鏎ka", ale poza tym to nie s康z 瞠by tu zaraz nie by這 wida efektu encanto... Ka盥y ma inne w這sy i nie wszystkie musza wygl康a jak tafla po zabiegu, jak rownie to ze Tobie i Twoim kole瘸nkom pasuje Gloria przecie nie oznacza, ze nie znajdzie sie jedna na sto os鏏, kt鏎ej od篡wka nie przypasuje :/ W ko鎍u to tylko od篡wka, a nie 瘸den cud, jeszcze nie wymy郵ono kosmetyku, kt鏎y by odpowiada wszystkim w這som. Nawet encanto nie kaZdemu pasuje.

Vinnga jest offline  
Stary 2014-08-11, 22:06   #4905
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Ja co tak czuje w sercu, 瞠 gloria b璠zie mi pasowa豉
Mia豉m jej dzi poszuka, lecz pogoda mi da豉 w ko嗆 xD

Nie u篡wamy cukru
Stary 2014-08-11, 22:24   #4906
kopnienta
nie kopni厎a

Cytat:
Encanto robi豉m jakie 2-3 dni przed poczatkiem lipca.. ko鎍闚ka czerwca.. ju po 2 tygodniach zacz窸y mi si wywija od ucha w d馧.. te do ucha s w dosy fajnej kondycji..

Przed glori na這篡豉m jeszcze od篡wk po farbowaniu.. p霩niej gloria - sporo bo z p馧 d這ni masowana przez 2 minuty tak jak pisze na opakowaniu (liczy豉m do 120 )
Ale w這sy sko速unione niczym po szamponie familijnym albo szarym mydle.. to ju jednak wol wyko鎍zy litr kallosa.. chtba, 瞠 kt鏎a jeszcze co poleci

Stary 2014-08-11, 23:02   #4907
kasza80
Rozeznanie

p馧 d這ni to dla mnie nie jest sporo, bo ona jest bardzo wodnita. Ja nak豉dam tyle, 瞠by po nalo瞠niu na w這sy czu by這, 瞠 s ju ca貫 pokryte - s 郵iskie. Wtedy masuj i p騧niej sp逝kuj, ale staram si, 瞠by j sp逝ka do po這wy tzn. 瞠by cos na w這sach zosta這.
Moje w這sy (dlugo嗆 5 cm poni瞠j zapi璚ia stanika) rozczesuj si bez 瘸dnego wspomagacza. No ale faktycznie, nie wszystkim mo瞠 pasowa
kasza80 jest offline  
Stary 2014-08-12, 00:02   #4908
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
masowana przez 2 minuty tak jak pisze na opakowaniu (liczy豉m do 120 )
serio.. my郵a豉m, 瞠 tylko ja tak robi
Miluchova jest offline  
Stary 2014-08-12, 06:36   #4909
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆
serio.. my郵a豉m, 瞠 tylko ja tak robi
Te tak robie

Nie u篡wamy cukru
Stary 2014-08-12, 10:21   #4910
Siwulinka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Witam wszystkich
Dziewczyny mam pytanie.... Ot騜, w 鈔od id na farb i encanto mia豉m robi za jaki czas, jednak wyskoczy豉 mi impreza w sobot... Czy mog w這sy prostowa w czwartek?? Nie b璠zie to za du篡 hardcore?? Wiem, 瞠 gdzie tutaj pisa造軼ie o keratynie przed/po, ale jest mega du穎 post闚 i jako nie potrafi si doszuka

Pozdrawiam
Siwulinka jest offline  
Stary 2014-08-12, 11:52   #4911
Miluchova
Zadomowienie

Moze Ci kolor calkowicie zejsc jak pojdziesz na encanto dzie po farbowaniu

Miluchova jest offline  
Stary 2014-08-12, 12:17   #4912
Siwulinka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Kurcze, bo w豉郾ie na blogu jakim przeczyta豉m, ze nie ma to wp造wu..
Kiedy mog wyprostowa je najwcze郾iej ??
Siwulinka jest offline  
Stary 2014-08-12, 14:01   #4913
Despite
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 42

Powracam po licznych wyjazdach z nurtuj帷ym mnie problemem.
Zrobi豉m encanto, jestem zadowolona w 80%.
Dlaczego? Moje w這sy z przodu "wypazurkowane" s straszne, to po陰czenie spalonego siana, wygl康aj tak jak powinny wygl康a dopiero po doprostowaniu. My郵a豉m, 瞠 by mo瞠 u篡豉m mniej kreatyny/od篡wki- st康 ten efekt, dlatego poprawi豉m te partie w這s闚 i nic, to samo... tak po ok. tyg. podci窸am te ko鎍闚ki i tak瞠 bez zmian, w sumie nie spodziewa豉m si poprawy, bo tu nie s spalone same ko鎍闚ki, lecz te partie w這s闚.
Kolejny problem to moje w這sy u nasady s takie "gumowate", ci篹ko je rozczesa i si pl帷z(w豉郾ie u nasady).

Moje pytanie, co mo瞠 by przyczyn?

Encanto zrobi豉m po licznych rozja郾iaczach, zniszczy豉m swoje w這sy i przesta豉m ju je farbowa i rozja郾ia, g堯wnym powodem dla kt鏎ego zdecydowa豉m si na encanto to w豉snie efekt od篡wionych w這s闚, mniej zniszczonych. Reszta w這s闚 po encanto jest cudowna, nie musz ju prostowa w這s闚 i ich dodatkowo niszczy, mam niestety spore problemy z rozczesywaniem po umyciu, ale jest lepiej ni by這. Czyta豉m o glorii ale niestety najbli窺zy auchan jest mi na prawd daleki...
Despite jest offline  
Stary 2014-08-12, 14:52   #4914
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Despite Poka wiadomo嗆
mam niestety spore problemy z rozczesywaniem po umyciu, ale jest lepiej ni by這. Czyta豉m o glorii ale niestety najbli窺zy auchan jest mi na prawd daleki...
mo瞠sz spr鏏owa produkt闚 w sprayu bez sp逝kiwania, one naprawde pomagaj. Ja mam to http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14477 we fryzjerskim sklepie zap豉ci豉m 16 z., na allegro tez jest. Przed zabiegiem by to m鎩 niezb璠nik, ale teraz ju nie potrzebuj.
W biedronce ostatnio widzia豉m taki produkt z elseve - 鄴速y spray - zach璚a, ale si opar豉m. Mysl, 瞠 te m鏬豚y by dobry

ta chyba te b璠zie fajna i 豉twiej dost瘼na ni schwarzkopf http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=67913

Edytowane przez kasza80
Czas edycji: 2014-08-12 o 14:58
kasza80 jest offline  
Stary 2014-08-12, 16:59   #4915
Smerfetka696969
Zakorzenienie

http://www.goodtotry.pl/2014/08/indo...szampon-i.html od篡wka ciekawa
Stary 2014-08-12, 17:46   #4916
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Despite Poka wiadomo嗆
Kolejny problem to moje w這sy u nasady s takie "gumowate", ci篹ko je rozczesa i si pl帷z(w豉郾ie u nasady).

Moje pytanie, co mo瞠 by przyczyn?
spali豉 w這sy u nasady - to jedyna odpowied jaka mi przychodzi do g這wy. Robi si ten 2-3cm odst瘼 od sk鏎y g這wy, a jak robisz sobie sama to czasami i wychodzi 4cm. Tam, gdzie nie jest pokryte trudno nie spali tych w這s闚

opcja 2 przesadzi豉 z rozja郾iaczem, ale skoro piszesz, 瞠 ju nie farbujesz, to wnioskuj, 瞠 to Twoje naturalne w這sy zrobi造 si gumowate i wtedy to jest "zas逝ga" prostownicy.

Cytat:
Napisane przez Siwulinka Poka wiadomo嗆
Kurcze, bo w豉郾ie na blogu jakim przeczyta豉m, ze nie ma to wp造wu..
Kiedy mog wyprostowa je najwcze郾iej ??
do 24h po farbowaniu 軼i庵a這 mi ka盥 farb z w這s闚 praktycznie do 0, a pr鏏owa豉m na r霩nych osobach ja z regu造 robi odst瘼 3 dni mi璠zy jednym a drugim, czyli najpierw robi encanto, a po 3 dniach farbuj albo odwrotnie.
Miluchova jest offline  
Stary 2014-08-12, 18:07   #4917
Shaunee
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 281

Hej, zamierzam zam闚i na allegro jaki preparat do keratynowego prostowania i zastanawiam si, kt鏎y jest najlepszy...
Jednak nie to jest moim g堯wnym pytaniem. Chcia豉m si dowiedzie, jak jest ze stanem Waszych w這s闚 po wyp逝kaniu si keratyny? S normalne, czy mo瞠 makabryczne?
Stary 2014-08-12, 20:25   #4918
apat
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 83

A ja mam pytanie o szampon,. Czego u篡wacie 瞠by oczyszcic w這sy, jest jaki szampon oczyszczaj帷y bez sodium chloride? Bo przyznam, ze sk豉dnik ten do嗆 istotnie wp造wa na moje wlosy
apat jest offline  
Stary 2014-08-12, 20:27   #4919
moooniek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 998

Dziewczyny, mam pytanie.
Jestem w trakcie robienia encanto i nie zwr鏂i豉m uwagi kt鏎a jest godzina, mog po wysuszeniu i wyprostowaniu w這s闚 po keratynie i嗆 spa, a rano wsta, zmy i doko鎍zy zabieg?
Stary 2014-08-12, 20:30   #4920
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 13 991

Cytat:
Napisane przez moooniek Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, mam pytanie.
Jestem w trakcie robienia encanto i nie zwr鏂i豉m uwagi kt鏎a jest godzina, mog po wysuszeniu i wyprostowaniu w這s闚 po keratynie i嗆 spa, a rano wsta, zmy i doko鎍zy zabieg?
Zamknij w徠ek

Tagi
encanto, keratyna, kr璚one w這sy, prostowanie, trwa貫 prostowanie, w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:47.