Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-08-21, 11:35   #4951
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334
Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez kopnienta Poka wiadomo嗆
Dziewczyny mam pytanie.. bede robi豉 encanto siostrze.. ale mam tylko jedn mask i nie wiem komu bardziej si przyda.. jej czy mi ?

Wys豉ne z mojego LG G2 mini.
Tobie. Ty masz bezpo鈔edni kontakt z oparami, siostra zawsze mo瞠 przytrzyma przy twarzy zwil穎ny r璚znik

ewentualnie ma造 trip do apteki po maseczk, koszt kilka z這tych
Miluchova jest offline  
Stary 2014-08-21, 11:59   #4952
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 032

U mnie jedna fryzjerka robi Encanto za UWAGA 500z i dwa dni to robi -.- lol
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2014-08-21, 17:42   #4953
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka wiadomo嗆
U mnie jedna fryzjerka robi Encanto za UWAGA 500z i dwa dni to robi -.- lol
ok. jad. bior w ciemno
Miluchova jest offline  
Stary 2014-08-21, 18:28   #4954
Vinnga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 006

Cytat:
Napisane przez kopnienta Poka wiadomo嗆
Dziewczyny mam pytanie.. bede robi豉 encanto siostrze.. ale mam tylko jedn mask i nie wiem komu bardziej si przyda.. jej czy mi ?

Zdecydowanie Tobie Jak ostatnio robi豉m mamie prostowanie to ubra豉m mask + okulary p造wackie, a mama siedzia豉 bez 瘸dnej "ochrony", jedynie mia豉 do dyspozycji mokry r璚znik, ale zacz窸o j drapa w gardle dopiero przy suszeniu.

Swoj drog pomys okular闚 p造wackich sprawdza si jak si robi encanto komu, niestety jak sama sobie pr鏏owa豉m zrobi w ten spos鏏 zabieg to by這 mi bardzo niewygodnie Ale jak b璠ziecie si bawi we fryzjerki to polecam
Vinnga jest offline  
Stary 2014-08-22, 05:25   #4955
Miluchova
Zadomowienie

Ju widz min potecjalnej klientki na ten widok gogle p造wackie + maseczka + prostownica. Siedzie, czy ucieka - oto jest pytanie
Miluchova jest offline  
Stary 2014-08-22, 08:30   #4956
Haylee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 641

id dzisiaj na wyg豉dzanie cocochoco - trzymajcie kciuki aby si uda這
Stary 2014-08-22, 10:28   #4957
kopnienta
nie kopni厎a

Wiadomo軼i: 31 343

Suma sumarum dalam jej.. dziwne bo i u niej i u mnie oby這 si bez 貫z no ale robi造鄉y w kuchni przy wielkim otwartym oknie

Stary 2014-08-22, 10:49   #4958
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 019

Cytat:
Napisane przez Haylee Poka wiadomo嗆
id dzisiaj na wyg豉dzanie cocochoco - trzymajcie kciuki aby si uda這
powodzenia mam nadziej 瞠 u Ciebie wyjdzie zabieg

Od mojego cocochoco min ju prawie miesi帷. I jestem coraz mniej zadowolona Owszem po suszarce w這sy s "naturalnie" proste i nie s przyklapniete, jednak po wyj軼iu na wilgotne powietrze lekko zaczynaj si puszy Wczoraj pozwoli豉m im wyschn望 naturalnie i niestety, w這sy na kt鏎ych by這 robione cocochoco ju si delikatnie faluj ( po encanto miesi帷 od zabiegu dalej mia豉m proste po naturalnym wyschni璚iu)

Tak wi璚 wracam z podkulonym ogonem do encanto
Stary 2014-08-22, 11:04   #4959
Vinnga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆
Ju widz min potecjalnej klientki na ten widok gogle p造wackie + maseczka + prostownica. Siedzie, czy ucieka - oto jest pytanie
Tak, zdaj sobie spraw, 瞠 widok rozbrajaj帷y Sama bym chyba uciek豉
Ale komfort zabiegu z takimi narz璠ziami niepor闚nywalny, w og鏊e cz這wiek nie p豉cze

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka wiadomo嗆

Od mojego cocochoco min ju prawie miesi帷. I jestem coraz mniej zadowolona Owszem po suszarce w這sy s "naturalnie" proste i nie s przyklapniete, jednak po wyj軼iu na wilgotne powietrze lekko zaczynaj si puszy Wczoraj pozwoli豉m im wyschn望 naturalnie i niestety, w這sy na kt鏎ych by這 robione cocochoco ju si delikatnie faluj ( po encanto miesi帷 od zabiegu dalej mia豉m proste po naturalnym wyschni璚iu)

Ciekawe od czego to zale篡, ja np. nawet po encanto musz suszy W zasadzie to mam problem jedynie z przednimi pasmami - niewa積e ile keratyny na nie nawal, zawsze musz je wysuszy, bo inaczej lipa
Ale jak u Ciebie si sprawdza na tyle, to bym na Twoim miejscu ju do choco nie wraca豉
Vinnga jest offline  
Stary 2014-08-22, 11:15   #4960
czekoladka3
Zakorzenienie

widocznie wszystko zalezy od rodzaju w這sa Moje s cienkie wi璚 mog這by si wydawa 瞠 cocochoco powinno da rad, jednak wychodzi na to 瞠 s z nich niez貫 uparciuchy i tak 豉two nie chc si prostowa
Stary 2014-08-22, 13:31   #4961
Miluchova
Zadomowienie

ja teraz chodz ca造 czas w warkoczu ale jaki tydzie temu mia豉m rozpuszczone w這sy, by造 pro軼iutkie

chyba nie b璠 bawi豉 si wi璚ej w od篡wk z encanto, skoro sama keratyna daje u mnie taki efekt. Kole瘸nki pyta豉m dzi te jest super u niej, te robi豉m sam keratyn mniej wi璚ej w tym samym czasie co u siebie

Nie wiem ile ju min窸o.. chwila sprawdz 11.07 robi豉m.. no to ju prawie 1,5 miesi帷a
Miluchova jest offline  
Stary 2014-08-22, 15:47   #4962
Haylee
Zakorzenienie

Cytat:

ja w豉郾ie nie musz mie super prostych w這s闚, zale瘸這 mi tylko na wyg豉dzeniu i redukcji siana...
Falowa si mog jak najbardziej, nie mam z tym problemu

No i babeczka kt鏎a mi to robi豉 m闚i豉, 瞠 to wszystko zale篡 od rodzaju w這sa - typowo kr璚one nie b璠 idealnie proste.
M闚i豉, 瞠 jak co zacznie si wywija to warto te kosmyki przeprostowa .
No i oczywi軼ie szampony bez soli w豉郾ie sobie szperam na allegro w tym celu
Stary 2014-08-22, 19:39   #4963
littleparty
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32

Cze嗆 dziewczyny, widz, 瞠 jeste軼ie specjalistkami w tej dziedzinie.
FAQ przeczyta豉m, ca貫go w徠ku niestety nie, bo piszecie jak szalone Mam do was takie pytanie, bo ja si na tym nie znam - moja m這dsza siostra planuje mi towarzyszy przy prostowaniu, dlatego - ona do嗆 d逝gi czas robi豉 sobie trwa陰 (t "prawdziw" ), czy mo瞠 po paru miesi帷ach zrobi sobie prostuj帷? Obie mamy w這sy z natury nie zupe軟ie proste, ani nie kr璚one, takie baaardzo leciutkie fale, jak w za陰czniku.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg galeria_we_dwoje_38.jpg (45,1 KB, 11 za豉dowa)
littleparty jest offline  
Stary 2014-08-22, 20:23   #4964
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez littleparty Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny, widz, 瞠 jeste軼ie specjalistkami w tej dziedzinie.
FAQ przeczyta豉m, ca貫go w徠ku niestety nie, bo piszecie jak szalone Mam do was takie pytanie, bo ja si na tym nie znam - moja m這dsza siostra planuje mi towarzyszy przy prostowaniu, dlatego - ona do嗆 d逝gi czas robi豉 sobie trwa陰 (t "prawdziw" ), czy mo瞠 po paru miesi帷ach zrobi sobie prostuj帷? Obie mamy w這sy z natury nie zupe軟ie proste, ani nie kr璚one, takie baaardzo leciutkie fale, jak w za陰czniku.
to nie jest w徠ek o trwa貫j prostuj帷ej
keratynowe prostowanie to zupe軟ie inny zabieg - on nie wp造wa na wi您ania we w這sie (czyli nie prostuje w這s闚 na sta貫, jak trwa豉), tylko obrazowo m闚i帷 wype軟ia ubytki - od篡wia, regeneruje w這sy. Je郵i zale篡 siostrze na keratynowym prostowaniu to tak, mo瞠 go wykona. Je郵i chodzi o trwa貫 - tutaj ju trzeba wybra si do fryzjera, bo wszystko zale篡 tak naprawd od stanu w這s闚, a ten trudno oceni przez internet
Miluchova jest offline  
Stary 2014-08-22, 21:03   #4965
littleparty
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32

O rany, a ja by豉m 鈍i璚ie przekonana, 瞠 pisz w w徠ku o trwa貫j prostuj帷ej! Dzi瘯uj za u鈍iadomienie, nawet nie wiedzia豉m, 瞠 to si czym r騜ni! W takim razie przepraszam za offtop i dzi瘯uj za odpowied
littleparty jest offline  
Stary 2014-08-23, 11:31   #4966
Anatomia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 852

Dziewczyny, mo磧iwe, 瞠 prostowanie keratynowe spowodowa這, ze zacz窸y mi wypada w這sy? Ju miesi帷 min掖, a ja przy ka盥ym myciu mam zapchan wanne, tak mi wypadaj. Jestem lekko przera穎na... O.o

Anatomia jest offline  
Stary 2014-08-23, 15:18   #4967
Vinnga
Zakorzenienie

A czy nak豉da豉 preparat na sk鏎 g這wy?
Vinnga jest offline  
Stary 2014-08-24, 18:32   #4968
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 032

Patrzcie kolejna od篡wka bez soli
http://krainakobiet.blogspot.com/201...-do-wosow.html
Mo瞠cie j da do I w徠ku ?
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2014-08-24, 19:55   #4969
Vinnga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka wiadomo嗆
Patrzcie kolejna od篡wka bez soli
http://krainakobiet.blogspot.com/201...-do-wosow.html
Mo瞠cie j da do I w徠ku ?
Oo, pora si wybra do Biedronki
Vinnga jest offline  
Stary 2014-08-24, 20:24   #4970
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Anatomia Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, mo磧iwe, 瞠 prostowanie keratynowe spowodowa這, ze zacz窸y mi wypada w這sy? Ju miesi帷 min掖, a ja przy ka盥ym myciu mam zapchan wanne, tak mi wypadaj. Jestem lekko przera穎na... O.o
je郵i na這篡豉 preparat na sk鏎 g這wy to tak
Miluchova jest offline  
Stary 2014-08-24, 20:45   #4971
Haylee
Zakorzenienie

a kt鏎a z was u篡wa szamponu Biovaxu? Kt鏎 wersj najlepiej wybra?
Stary 2014-08-24, 21:17   #4972
elta
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Hej dziewczyny M鎩 pierwszy post. Przebrn窸am przez wi瘯szo嗆 post闚, wiedzy masa, wszystko bardzo przydatne. Zdecydowa豉m si na zabieg, chc zam闚i p造n u jednego z polecanych sprzedawc闚, chcia豉bym si tylko doradzi co do ilo軼i. Na pocz徠ku by豉m przekonana, 瞠 100ml na moje w這sy wystarczy, ale teraz si zastanawiam. W這sy mam do嗆 cienkie ale BARDZO g瘰te. W za陰czeniu foto Dorad嬈ie - 100 czy 150ml? B璠 zamawia odlewk wi璚 nie chcia豉bym 瞠by co zosta這. Ale z drugiej strony, jak ma brakn望, a na wierzchu w這s闚 mi najbardziej zale篡, pewnie to b璠 robi na ko鎍u Z g鏎y dzi瘯i za pomoc, na pewno zamieszcz efekt "po"
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMGP2454.jpg (61,3 KB, 27 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMGP2455.jpg (61,3 KB, 17 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMGP2457.jpg (44,6 KB, 15 za豉dowa)
elta jest offline  
Stary 2014-08-24, 21:26   #4973
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez elta Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny M鎩 pierwszy post. Przebrn窸am przez wi瘯szo嗆 post闚, wiedzy masa, wszystko bardzo przydatne. Zdecydowa豉m si na zabieg, chc zam闚i p造n u jednego z polecanych sprzedawc闚, chcia豉bym si tylko doradzi co do ilo軼i. Na pocz徠ku by豉m przekonana, 瞠 100ml na moje w這sy wystarczy, ale teraz si zastanawiam. W這sy mam do嗆 cienkie ale BARDZO g瘰te. W za陰czeniu foto Dorad嬈ie - 100 czy 150ml? B璠 zamawia odlewk wi璚 nie chcia豉bym 瞠by co zosta這. Ale z drugiej strony, jak ma brakn望, a na wierzchu w這s闚 mi najbardziej zale篡, pewnie to b璠 robi na ko鎍u Z g鏎y dzi瘯i za pomoc, na pewno zamieszcz efekt "po"
bedziesz robi encanto?
Ze zdj耩 wida 瞠 masz g瘰te w這sy, na wszelki wypadek bra豉bym 150 ml
Stary 2014-08-25, 06:14   #4974
elta
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Cytat:
bedziesz robi encanto?
Tak, oczywi軼ie zapomnia豉m napisa Metod klasyczn.
elta jest offline  
Stary 2014-08-25, 09:50   #4975
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez elta Poka wiadomo嗆
Tak, oczywi軼ie zapomnia豉m napisa Metod klasyczn.
aha daj zna jak ju b璠ziesz po zabiegu
Stary 2014-08-25, 16:08   #4976
keskese87
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

Co polecacie, by wyp逝ka keratyn? Min窸o ju kilak miesi璚y odk康 zrobi豉m keratynowe prostowanie w這s闚. Nie powt鏎zy豉bym tego zabiegu. W這sy sta造 si cienkie, rozdwajaj si jak szalone, straci造 obj皻o嗆. Mo瞠 nie mam ju takiego efektu przyklapu jak na pocz徠ku, ale jednak obj皻o嗆 jest straszna, mam wra瞠nie, 瞠 mam takie cienkie ulizane w這sy ca造 czas i brakuje mi tego, jakie by造 kiedy. Zaczynaj ju delikatnie falowa, ale najbardziej martwi si czubkiem, skalpem. Nie wiem ju co robi by je podnie嗆. Mo瞠 jak troch zetn, b璠 l瞠jsze i p鎩d do g鏎y, ale szczerze m闚i帷 czuj si 造sa i nie mog sobie wybaczy, 瞠 zdecydowa豉m si na ten zabieg. Nie macie w og鏊e takich odczu po swoich zabiegach?
keskese87 jest offline  
Stary 2014-08-25, 17:19   #4977
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez keskese87 Poka wiadomo嗆
Co polecacie, by wyp逝ka keratyn? Min窸o ju kilak miesi璚y odk康 zrobi豉m keratynowe prostowanie w這s闚. Nie powt鏎zy豉bym tego zabiegu. W這sy sta造 si cienkie, rozdwajaj si jak szalone, straci造 obj皻o嗆. Mo瞠 nie mam ju takiego efektu przyklapu jak na pocz徠ku, ale jednak obj皻o嗆 jest straszna, mam wra瞠nie, 瞠 mam takie cienkie ulizane w這sy ca造 czas i brakuje mi tego, jakie by造 kiedy. Zaczynaj ju delikatnie falowa, ale najbardziej martwi si czubkiem, skalpem. Nie wiem ju co robi by je podnie嗆. Mo瞠 jak troch zetn, b璠 l瞠jsze i p鎩d do g鏎y, ale szczerze m闚i帷 czuj si 造sa i nie mog sobie wybaczy, 瞠 zdecydowa豉m si na ten zabieg. Nie macie w og鏊e takich odczu po swoich zabiegach?
u mnie po encanto po ok. 2 tyg w這sy ju nie s ulizane i maj normaln obj皻o嗆 ka盥e w這sy inaczej reaguj na zabieg

Jak chcesz szybciej wyp逝ka keratyn myj jakim szamponem przeciw逝pie穎wym, mo瞠 to troche przyspieszy wyp逝kiwanie, chocia nie ma gwarancji 瞠 keratyna do ko鎍a si wyp逝cze.
Stary 2014-08-25, 17:45   #4978
onething
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 266

Cytat:
Napisane przez keskese87 Poka wiadomo嗆
U mnie jedynym ratunkiem by這 obci璚ie w這s闚, po ok miesi帷u zacz窸y si kr璚i, a po 2 wr鏂i造 do stanu sprzed keratyny.
Teraz jestem po drugiej keratynie i myj szamponem jaki wpadnie mi w r璚e, nie widz r騜nicy, 瞠by keratyna szybciej mi si wyp逝kiwa豉 ni za pierwszym razem.
2013/2014

Edytowane przez onething
Czas edycji: 2014-08-25 o 17:47
onething jest offline  
Stary 2014-08-25, 18:35   #4979
Miluchova
Zadomowienie

Szczerze m闚i帷 efekt oklapni皻ych w這sach po kilku miesi帷ach od zabiegu jest ma這 realny (w sensie jako skutek keratynowego prostowania), a to dlatego, 瞠 w這sy nam rosn.. Tutaj jest wyb鏎: robisz od g這wy i masz przyklap (kt鏎y znika wraz z ro郾i璚iem w這s闚) albo robisz wi瘯szy odst瘼 (5 i wi璚ej cm) i przyklapu nie masz. Nie zmieni豉 szamponu/od篡wki, w這sy Ci si nie przet逝szczaj bardziej? Mo瞠 zapu軼i豉 do嗆 spor ilo嗆 i masz niecieniowane w這sy? Ja bym szuka豉 problemu gdzie indziej, bo po kilku miesi帷ach celem wyp逝kiwania keratyny jest powr鏒 do kr璚onych/falowanych w這s闚 a nie odzyskiwanie obj皻o軼i przy nasadzie.. ta obj皻o嗆 si pojawia razem z nowymi w這sami i problem przyklapu znika najp騧niej po 2 miesi帷ach.
Miluchova jest offline  
Stary 2014-08-25, 18:43   #4980
keskese87
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

Nie wiem, ja po prostu czuj, 瞠 moje w這sy s cienkie i jest ich optycznie mniej. Kiedy po umyciu i suszeniu mia豉m efekt tzw. szopy 瞠 prostowa豉m aby je troch "przyliza" bo stercza造 na p馧 g這wy, a teraz po prostu czuj si taka przyklapni皻a, bo one le膨 prosto. Kr璚 mi si ju w這sy na d逝go軼i powoli, ale og鏊nie je郵i chodzi o kosmyki z przodu to jak dla mnie jest r騜nica z tym, co by這. Mia豉m robione od g這wy i niby wiem, 瞠 co odros這, ale w這sy s ju d逝窺ze i chyba "ci庵n" si w d馧 i to te przez to. Mam nadziej, 瞠 obci璚ie troszk tu zaradzi, ale i tak gdy je rozpuszcz to wizualnie jest ich mniej i z tym nic nie zrobi. Po prostu czuj, 瞠 s inne ni by造.
keskese87 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
encanto, keratyna, kr璚one w這sy, prostowanie, trwa貫 prostowanie, w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.