Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-08-26, 11:01   #4981
basia-aparatka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 73
Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

Witam
Chcia豉m si z Wami podzieli opini na temat keratynowego prostowania.W zesz造m roku robi豉m metod Encanto efekt by wspania造, trzyma si ko這 6 miesi璚y a i nawet d逝瞠j ale wyst徙i u mnie problem z 豉maniem si ko鎍闚ek, strasznie kruszy造 mi sie w這sy nie wiem czy to wina tego 瞠 zesz豉 mi keratyna czy jaki inny czynnik mia na to wp造w. W ka盥ym razie musia豉m mocno obci望 w這sy. Z 6 cm
No i w這sy zacze造 mi si kr璚i i puszy. Kr鏊 lew. Nie do wytrzymania. Troche wilgoci i napuszona ca豉 g這wa.
Zdecydowa豉m sie po raz kolejny na keratyn ale tym razem CocoChoco.
Czyta豉m 瞠 daje s豉bsze efekty ale nie jest taki dra積i帷y no i aplikacja jest mniej czasoch這nna. I mile jestem zaskoczona. Dopiero po 3 myciach jestem ale w這sy pro軼iutkie, nie pusz si i nie mam ko鎍闚ek do 軼ieci jak po Encanto. Troche ci篹ko te 72 h po u篡ciu nie my w這s闚 ale da si Polecam wszystkim
Stary 2014-08-26, 16:40   #4982
baobab
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 090
GG do baobab Wy郵ij wiadomo嗆 przez Yahoo do baobab

A ja jestem tydzie po true keratin i p鏦i co jestem baaardzo zadowolona.
To moje pierwsze prostowanie tego typu, mam co prawda w這sy proste ale niestety rozja郾ianie nie s逝篡 im i puszy造 si niemi這siernie.

Dziewczyny, mam pytanie, na co zwraca uwag w sk豉dzie od篡wek pr鏂z keratyny?
Nap pierwszej stronie podane s cztery odzywki ale nie chce mi si wierzy ze tylko te cztery stosujecie?
Nadal nie zakupi豉m 瘸dnej
Chodzi這by mi o od篡wk nie-polskiej firmy, bowiem do takich nie mam aktualnie dost瘼u

Edytowane przez baobab
Czas edycji: 2014-08-26 o 16:43
baobab jest offline  
Stary 2014-08-26, 18:31   #4983
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Niekt鏎e od篡wki zawieraj sodium chloride - to chyba jedyna rzecz, kt鏎 warto unika. Tak poza tym to dobierasz od篡wki pod siebie, nie ma tutaj regu造, nie musisz szuka keratyny w od篡wce, je郵i ona sprawia, 瞠 w這sy s sztywne. Szukasz tego, co lubisz. Ja przewa積ie szukam olejku ze s這dkich migda堯w/mas豉 shea gdzie wysoko w sk豉dzie - z tych od篡wek zawsze jestem zadowolona ka盥e w這sy lubi co innego, jak jeste szcz窷ciar i ju odkry豉, co lubi, to szukaj od篡wek z tym czym
Miluchova jest offline  
Stary 2014-08-26, 19:18   #4984
baobab
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 090
GG do baobab Wy郵ij wiadomo嗆 przez Yahoo do baobab

Wielkie dzi瘯i za pomoc
安ietnie mi to na鈍ietli豉, zaraz przejrz swoje od篡wki pod tym k徠em i w razie czego jutro poszukam sobie czego dla mnie
baobab jest offline  
Stary 2014-08-26, 21:18   #4985
kasza80
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

d逝gow這se dziewczyny co robi造 encanto pomocy !!! Ile zu篡wacie keratyny, ja wiem, 瞠 to zale篡 od g瘰to軼i itd... Ja do kativy potrzebowa豉m 100 ml... a teraz przymierzam si do inoara i zastanawiam si czy 70 ml mi starczy.... wlosy mam 5 cm poni瞠j zapi璚ia stanika, ale grzywka i bok kr鏒ki, wi璚 du穎 w這s闚 odchodzi.... My郵, 瞠 jakbym na這篡豉 na mokre, lub wilgotne to mo瞠 to 70 ml by starczy這. Jak myslicie? Miluchova, Vinnga, obie chyba macie d逝ga郾e w這sy i do鈍iadczenia z encanto? Mysl, 瞠 inoar jest podobny
kasza80 jest offline  
Stary 2014-08-26, 21:50   #4986
Haylee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 641

Cytat:
Napisane przez basia-aparatka Poka wiadomo嗆
Witam
Chcia豉m si z Wami podzieli opini na temat keratynowego prostowania.W zesz造m roku robi豉m metod Encanto efekt by wspania造, trzyma si ko這 6 miesi璚y a i nawet d逝瞠j ale wyst徙i u mnie problem z 豉maniem si ko鎍闚ek, strasznie kruszy造 mi sie w這sy nie wiem czy to wina tego 瞠 zesz豉 mi keratyna czy jaki inny czynnik mia na to wp造w. W ka盥ym razie musia豉m mocno obci望 w這sy. Z 6 cm
No i w這sy zacze造 mi si kr璚i i puszy. Kr鏊 lew. Nie do wytrzymania. Troche wilgoci i napuszona ca豉 g這wa.
Zdecydowa豉m sie po raz kolejny na keratyn ale tym razem CocoChoco.
Czyta豉m 瞠 daje s豉bsze efekty ale nie jest taki dra積i帷y no i aplikacja jest mniej czasoch這nna. I mile jestem zaskoczona. Dopiero po 3 myciach jestem ale w這sy pro軼iutkie, nie pusz si i nie mam ko鎍闚ek do 軼ieci jak po Encanto. Troche ci篹ko te 72 h po u篡ciu nie my w這s闚 ale da si Polecam wszystkim
jakiego szamponu u篡wasz? te jestem po cocochoco, ale po umyciu g這wy po tych 72h sza逝 nie ma. Pogoda r闚nie da豉 popali, wi璚 troch si spuszy造. Jednak瞠 to nie to samo co przed zabiegiem, gdzie mia豉m st鏬 siana na deszczu
Stary 2014-08-26, 22:14   #4987
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka wiadomo嗆
d逝gow這se dziewczyny co robi造 encanto pomocy !!! Ile zu篡wacie keratyny, ja wiem, 瞠 to zale篡 od g瘰to軼i itd... Ja do kativy potrzebowa豉m 100 ml... a teraz przymierzam si do inoara i zastanawiam si czy 70 ml mi starczy.... wlosy mam 5 cm poni瞠j zapi璚ia stanika, ale grzywka i bok kr鏒ki, wi璚 du穎 w這s闚 odchodzi.... My郵, 瞠 jakbym na這篡豉 na mokre, lub wilgotne to mo瞠 to 70 ml by starczy這. Jak myslicie? Miluchova, Vinnga, obie chyba macie d逝ga郾e w這sy i do鈍iadczenia z encanto? Mysl, 瞠 inoar jest podobny
a jaki masz obw鏚 kucyka? i chcesz nak豉da od czubka g這wy czy od uszu?

ja wzi窸abym na Twoim miejscu 100ml, bo encanto zu篡wam 70, ale kerapro te posz這 70-80 jak dobrze pami皻am.
Miluchova jest offline  
Stary 2014-08-27, 03:26   #4988
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆
a jaki masz obw鏚 kucyka? i chcesz nak豉da od czubka g這wy czy od uszu?

ja wzi窸abym na Twoim miejscu 100ml, bo encanto zu篡wam 70, ale kerapro te posz這 70-80 jak dobrze pami皻am.
obw鏚 kucyka mam 8 cm, planuj obci望 je i mo瞠 tak z 4 cm to zrobi豉bym niestety przed zabiegiem, no i tak z 10 cm od nasady. Kombinuj, bo r騜nica w cenie pomi璠zy 70 ml (wersja z szamponem) a 100 ml jest dwukrotna.... a w sumie o dziwo ja mam ca造 czas wlosy proste, troch mi si w wilgoci pusz i to wszystko. Gdyby nie nadchodz帷a zima i problem wtedy ze zrobieniem na dworze (bo ja oczywi軼ie projektem z formaldehydem zrobi na ogr鏚ku) to jeszcze nie robi豉bym zabiegu.
kasza80 jest offline  
Stary 2014-08-27, 07:24   #4989
basia-aparatka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 73

Cytat:
Napisane przez Haylee Poka wiadomo嗆
jakiego szamponu u篡wasz? te jestem po cocochoco, ale po umyciu g這wy po tych 72h sza逝 nie ma. Pogoda r闚nie da豉 popali, wi璚 troch si spuszy造. Jednak瞠 to nie to samo co przed zabiegiem, gdzie mia豉m st鏬 siana na deszczu
U篡wam szamponu Alterra
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=42769
S逝篡 mi ale kiepsko sie pieni wiec mieszam w buteleczce z wod i lepiej si pieni dzi瘯i temu.
A z od篡wek to te Rossmann :P Isana Gloss Spulung
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=39096
Bardzo wydajna. Zale瘸這 mi na od篡wce bez protein bo od nadmiaru bardziej mi sie puszy造.

Mo瞠 przez ostatni wilgo w powietrzu nie wysz造 tak jak powinny. Zobaczysz po kolejnym myciu bo mo瞠 jeszcze by造 obci捫one tym 鈔odkiem. Ja p鏦i co jestem zadowolona. Mam nadziej 瞠 efekt d逝go si utrzyma

Pozdrawiam
Stary 2014-08-27, 10:11   #4990
Tycikata
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 398

Hej

Robi豉m jaki miesi帷 temu Encanto, ale niekoniecznie dba豉m o mycie odpowiednimi szamponami, poza tym, myj w這sy codziennie.

Troch mi si ta keratyna wyp逝ka豉, w這sy mam ju bardziej puszyste, ale w sumie i tak jest ok.

Teraz pytanie...czy mog sobie na mokre w這sy na這篡 sam od篡wk i potem wysuszy i wyprostowa w這sy?
Da to co?
Pr鏏owa kto?
Tycikata jest offline  
Stary 2014-08-27, 11:51   #4991
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Tycikata Poka wiadomo嗆
Hej

Robi豉m jaki miesi帷 temu Encanto, ale niekoniecznie dba豉m o mycie odpowiednimi szamponami, poza tym, myj w這sy codziennie.

Troch mi si ta keratyna wyp逝ka豉, w這sy mam ju bardziej puszyste, ale w sumie i tak jest ok.

Teraz pytanie...czy mog sobie na mokre w這sy na這篡 sam od篡wk i potem wysuszy i wyprostowa w這sy?
Da to co?
Pr鏏owa kto?
mo瞠sz, kilka os鏏 pr鏏owa這 i by這 dobrze

Cytat:
obw鏚 kucyka mam 8 cm, planuj obci望 je i mo瞠 tak z 4 cm to zrobi豉bym niestety przed zabiegiem, no i tak z 10 cm od nasady. Kombinuj, bo r騜nica w cenie pomi璠zy 70 ml (wersja z szamponem) a 100 ml jest dwukrotna.... a w sumie o dziwo ja mam ca造 czas wlosy proste, troch mi si w wilgoci pusz i to wszystko. Gdyby nie nadchodz帷a zima i problem wtedy ze zrobieniem na dworze (bo ja oczywi軼ie projektem z formaldehydem zrobi na ogr鏚ku) to jeszcze nie robi豉bym zabiegu.
ja mam 6.5 cm nie wiem, nie doradz Ci, bo moim zdaniem 70 ml albo b璠zie na styk albo braknie
Miluchova jest offline  
Stary 2014-08-27, 14:45   #4992
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
ja mam 6.5 cm nie wiem, nie doradz Ci, bo moim zdaniem 70 ml albo b璠zie na styk albo braknie
no w豉郾ie.... a robila kiedy encanto na mokrych w這sach? Na mokrych mniej wyjdzie....
kasza80 jest offline  
Stary 2014-08-27, 15:35   #4993
Miluchova
Zadomowienie

encanto si zawsze robi na mokrych w這sach
Miluchova jest offline  
Stary 2014-08-27, 18:36   #4994
stotek
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 718

@kasza80: w przypadku takich zabiegow nie warto oszczedzac. Lepiej sie troche czasu wstrzymac i odlozyc pieniadze na wiecej pojemnosci, niz potem martwic sie, ze braknie albo wyjdzie niedokladnie. U mnie na wlosy 2 cm powyzej zapiecia stanika NA STYK wyszlo 70 ml, a podejrzewam, ze fajniej by bylo, gdybym miala wiecej i troche dolozyla na koncowki wlosow.
stotek jest offline  
Stary 2014-08-27, 19:36   #4995
Cosmopolitan1996
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 95
GG do Cosmopolitan1996

Cytat:
Ja mam grube w這sy lekko za 這patki Encanto robilam juz 3 razy zawsze kupuje 100ml za 2 razem robilam metoda mieszan 瞠by skr鏂i czas zabiegu i na moich w這sach si nie spisa這. Po miesi帷u w這sy zacze造 si puszy. Mi 100ml starczy na styk nie wiem jak u Ciebie. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cytat:
no w豉郾ie.... a robila kiedy encanto na mokrych w這sach? Na mokrych mniej wyjdzie....
Miluchova ma racj Encanto na豉da si na umyte osuszone r璚znikiem w這sy

Edytowane przez Cosmopolitan1996
Czas edycji: 2014-08-27 o 19:38
Cosmopolitan1996 jest offline  
Stary 2014-08-27, 19:58   #4996
Vinnga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 006

Trudno mi powiedzie ile ostatnim razem zu篡豉m keratyny, bo la豉m z butelki do szklanej fili瘸nki (kt鏎ej nie u篡wam w kuchni) i dolewa豉m w czasie zabiegu. Poprzednio jak kupowa豉m odlewki to zu篡wa豉m ok 75 ml na ca貫 w這sy Niestety s cienkie...
Vinnga jest offline  
Stary 2014-08-27, 21:04   #4997
kasza80
Rozeznanie

dzi瘯i za odpowiedzi. Rozmawia豉m z fryzjerk, kt鏎a robi inoara i powiedzia豉, 瞠 jest mega wydajny. 50 ml podobno starcza na w這sy za 這patki. Ja zaryzykuj i kupi to 70 ml. Acha, dowiedzia豉m si, 瞠 encanto ma 2% formaldehydu, inoar 0,2% czyli 10 razy mniej, komfort podobno niepor闚nywalny a efekt rewelacja... zobaczymy, jestem pe軟a nadziei
kasza80 jest offline  
Stary 2014-08-27, 21:30   #4998
Cosmopolitan1996
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 95
GG do Cosmopolitan1996

Cytat:
dzi瘯i za odpowiedzi. Rozmawia豉m z fryzjerk, kt鏎a robi inoara i powiedzia豉, 瞠 jest mega wydajny. 50 ml podobno starcza na w這sy za 這patki. Ja zaryzykuj i kupi to 70 ml. Acha, dowiedzia豉m si, 瞠 encanto ma 2% formaldehydu, inoar 0,2% czyli 10 razy mniej, komfort podobno niepor闚nywalny a efekt rewelacja... zobaczymy, jestem pe軟a nadziei

Daj znac po zabiegu
Stary 2014-08-27, 21:54   #4999
stotek
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 718

Rowniez czekam na relacje z zabiegu i efekty, no i trzymam kciuki, zeby wszystko poszlo po Twojej mysli
stotek jest offline  
Stary 2014-08-27, 21:57   #5000
kasza80
Rozeznanie

napewno dam zna, tylko my郵, 瞠 b璠zie to po這wa wrze郾ia. Zanim przyjdzie przesy趾a (ebay) i znajd troszk czasu na zabieg
B璠 zdj璚ia, b璠zie relacja
kasza80 jest offline  
Stary 2014-08-27, 21:58   #5001
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 032

Te czekam pierwszy raz o tym s造sze.

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Nie u篡wamy cukru
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2014-08-28, 08:59   #5002
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 13 991

ja te czekam na relacj bardzo jestem ciekawa
Stary 2014-08-28, 09:10   #5003
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 019

te jestem bardzo ciekawa efekt闚
Stary 2014-08-28, 11:09   #5004
Tycikata
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 398

Cytat:
mo瞠sz, kilka os鏏 pr鏏owa這 i by這 dobrze
Super! Dzi瘯i
Tycikata jest offline  
Stary 2014-08-28, 14:34   #5005
aleksjaaa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 838

Co sadzicie o zabiegu z Global Keratin za 900 zl (sudentom przysluguje 20% znizki, wiec moze zaplacilabym 720) za wlosy dlugie? Nie wiem czy isc, czy szukac innego salonu
aleksjaaa jest offline  
Stary 2014-08-28, 16:41   #5006
kaska222
Moderator

Wiadomo軼i: 6 513

Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV
Zapraszam do kolejnej cz;
Watek zamykam

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 513 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
kaska222 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
encanto, keratyna, kr璚one w這sy, prostowanie, trwa貫 prostowanie, w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.