Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-05-17, 17:45   #511
lioele
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 551
Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

Witajcie
Od ponad roku zastanawia豉m si nad encanto i w ko鎍u si zdecydowa豉m. Planuj zrobi w czerwcu.
Mimo, 瞠 wiele czyta豉m na ten temat to nadal mam kilka pyta
Czy po zabiegu mog u篡wa suchych szampon闚(np. puder dla dzieci z babydream)? Albo jak jest z tym SLS w szamponach? W pierwszym po軼ie tego w徠ku jets napisane, aby unika tylko sodium chloride , a mimo wszystko podobno nale篡 unika tak瞠 SLS jak z tym w ko鎍u jest?
Jak zabezpieczacie ko鎍闚ki po myciu? Bo z tego co wyczyta豉m nale篡 tak瞠 unika silikon闚 , a wszelkie jedwabie itp je maj.
Jak robicie encanto to pewnie w這sy trac te na obj皻o軼i? Ja susz w這sy na szczotce i zajmuje mi to jakies 45 minut(mam naprawde grube i g瘰te w這sy). My郵icie , 瞠 po zabiegu one strac troch obj皻o嗆i i skr鏂i si czas suszenia?
I najwa積iejsze: Mniej wi璚ej jak d逝go trzyma si efekt "w miar prostych w這s闚"? Zale篡 mi bardzo, aby na wakacje by造 w miar proste - od這篡 prostownic itp. Wystarczy , 瞠 zrobi na pocz徠ku czerwca np?
Przepraszam za ilo嗆 pyta

Edytowane przez lioele
Czas edycji: 2013-05-17 o 17:48
lioele jest offline  
Stary 2013-05-17, 18:00   #512
Vinnga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 006

Cytat:
Napisane przez lioele Poka wiadomo嗆
Witajcie
Od ponad roku zastanawia豉m si nad encanto i w ko鎍u si zdecydowa豉m. Planuj zrobi w czerwcu.
Mimo, 瞠 wiele czyta豉m na ten temat to nadal mam kilka pyta
Czy po zabiegu mog u篡wa suchych szampon闚(np. puder dla dzieci z babydream)? Albo jak jest z tym SLS w szamponach? W pierwszym po軼ie tego w徠ku jets napisane, aby unika tylko sodium chloride , a mimo wszystko podobno nale篡 unika tak瞠 SLS jak z tym w ko鎍u jest?
Jak zabezpieczacie ko鎍闚ki po myciu? Bo z tego co wyczyta豉m nale篡 tak瞠 unika silikon闚 , a wszelkie jedwabie itp je maj.
Jak robicie encanto to pewnie w這sy trac te na obj皻o軼i? Ja susz w這sy na szczotce i zajmuje mi to jakies 45 minut(mam naprawde grube i g瘰te w這sy). My郵icie , 瞠 po zabiegu one strac troch obj皻o嗆i i skr鏂i si czas suszenia?
I najwa積iejsze: Mniej wi璚ej jak d逝go trzyma si efekt "w miar prostych w這s闚"? Zale篡 mi bardzo, aby na wakacje by造 w miar proste - od這篡 prostownic itp. Wystarczy , 瞠 zrobi na pocz徠ku czerwca np?
Przepraszam za ilo嗆 pyta
Lito軼i, to samo pytanie by這 zadane na poprzedniej stronie i jeszcze poprzedniej i wa趾owane przez wszystkie strony w徠ku P騧niej si m闚i, 瞠 na wiza簑 s帷zy si jad, ale naprawd przeczytanie kilkunastu stron to nie jest wielki wysi貫k
Skoro jest napisane 瞠by unika sodium chloride, to znaczy, 瞠 nale篡 unika sodium chloride. W FAQ zawarte s wszystkie niezb璠ne informacje - nie trzeba unika SLS! SLES/SLS nie maj wp造wu na wyp逝kiwanie si keratyny, co najwy瞠j mo積a z niego zrezygnowa z innych powod闚.
Mo瞠sz u篡wa do w這s闚 wszystkiego, czego chcesz. Zajrzyj do pytania numer 11
Mnie po zabiegu znacznie skr鏂i si czas suszenia, zabiera mi to ok. 9 minut 鈔edni temperatur. Obj皻o嗆 niestety si zmniejsza, ale co za co. Ponadto dzi wypr鏏owa豉m suszenie g這w w d馧 i nie by這 przyklapu, polecam
A jak d逝go si trzyma? Zach璚am do przeczytania pytania numer 2 w FAQ

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

W og鏊e to da豉m ponown szanse szamponowi Babydream i o dziwo nie mam problem闚 z rozczesywaniem w這s闚 Po umyciu nak豉dam po prostu od篡wk Garniera Avocado i w這ski s super Tyle, 瞠 mam teraz inny problem - dosta豉m 逝pie簑! Nie wiem czy niedok豉dnie zmy豉m szampon czy jak Ale nigdy wcze郾iej nie by這 takiego problemu. Wiem, 瞠 kt鏎a z Was te mia豉 taki problem po BD i moje pytanie brzmi czy problem min掖 ?
Vinnga jest offline  
Stary 2013-05-17, 18:04   #513
Kasiasta89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 290

Tak czyta豉m w豉郾ie ale szczerze nie spodziewa豉m si 瞠 b璠zie to a tak dusi :P No w豉郾ie a ja nigdzie nie mog dosta tej od篡wki z garniera z avokado Jedyne co mnie smuci 瞠 wszystkie dotychczas posiadane szampony i maski maj sodium chloride
Kasiasta89 jest offline  
Stary 2013-05-17, 18:13   #514
Vinnga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kasiasta89 Poka wiadomo嗆
Tak czyta豉m w豉郾ie ale szczerze nie spodziewa豉m si 瞠 b璠zie to a tak dusi :P No w豉郾ie a ja nigdzie nie mog dosta tej od篡wki z garniera z avokado Jedyne co mnie smuci 瞠 wszystkie dotychczas posiadane szampony i maski maj sodium chloride
Szczerze Ci powiem, 瞠 przez po這w ostatniego encanto u篡wa豉m szamponu z sodium chloride (Joanna do w這s闚 cienkich), bo mia豉m ju do嗆 Alterry. I nie zauwa篡豉m 瞠by keratyna wyp逝ka豉 si szybciej, ale jednak teoretycznie trzeba na to uwa瘸. Jednak szampony bez sodium chloride s naprawd tanie, nie smu si - zwyk造 Babydream kosztuje 5z, Alterra ok. 10 z
Maski rzadko zawieraj ten sk豉dnik, jakich u篡wasz ?
Garnier AiK jest masowo w Rossmannie, jeszcze nie spotka豉m si z sytuacj 瞠by go zabra這. Ostatnio nawet by przeceniony z 7,50 do 6,50 Jeszcze mam w planach kupi sobie Garnier z zio豉mi prowansalskimi, podobno dzia豉 r闚nie 鈍ietnie jak AiK Mo瞠 te wypr鏏uj?
No niestety zabieg jest nieprzyjemny, ale czego kobiety nie robi 瞠by by pi瘯ne ?
Vinnga jest offline  
Stary 2013-05-17, 18:19   #515
tekila901
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 093

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka wiadomo嗆
Szczerze Ci powiem, 瞠 przez po這w ostatniego encanto u篡wa豉m szamponu z sodium chloride (Joanna do w這s闚 cienkich), bo mia豉m ju do嗆 Alterry. I nie zauwa篡豉m 瞠by keratyna wyp逝ka豉 si szybciej, ale jednak teoretycznie trzeba na to uwa瘸. Jednak szampony bez sodium chloride s naprawd tanie, nie smu si - zwyk造 Babydream kosztuje 5z, Alterra ok. 10 z
Garnier AiK jest masowo w Rossmannie, jeszcze nie spotka豉m si z sytuacj 瞠by go zabra這. Ostatnio nawet by przeceniony z 7,50 do 6,50 Jeszcze mam w planach kupi sobie Garnier z zio豉mi prowansalskimi, podobno dzia豉 r闚nie 鈍ietnie jak AiK Mo瞠 te wypr鏏uj?
ja chcia豉m ostatnio u篡 jakiego szamponu z sls i przejrza豉m sk豉dy wszystkich jakie mia豉m w 豉zience. i ka盥y mia sodium chloride. w og鏊e tak jakby wszystkie drogeryjne szampony mia造 w sk豉dzie to samo, tylko inne zapachy i opakowania...
Stary 2013-05-17, 18:24   #516
Vinnga
Zakorzenienie

Co do szampon闚, to si zgadzam, 瞠 prawie ka盥y ma sodium chloride :
A je郵i szukasz szaponu oczyszczajacego bez Sodium Chlroide to polecam Johnons Baby lawendowy
Vinnga jest offline  
Stary 2013-05-17, 18:51   #517
Kasiasta89
Raczkowanie

Cytat:
Wiem 瞠 s tanie ale ju mam kilka szampon闚 i musz teraz le瞠 bezu篡tecznie Szczerze nigdy nie u篡wa豉m szampon闚 dla dzieci ale musz si przej嗆 w takim razie do rossmanna i zaopatrzy Fakt, zabieg jest m璚z帷y ale je郵i b璠 zadowolona to z niego nie zrezygnuje Jedyne co mnie martwi to to 瞠 latem mam na ogr鏚ku du篡 basen, a co za tym idzie woda musi by chlorowana a to te podobno szkodzi, a nie b璠 w czepku si k徙a :P Aczkolwiek s造sza豉m 瞠 mo積a w這sy jakimi olejkami zabezpiecza .. no ale po篡jemy zobaczymy
Kasiasta89 jest offline  
Stary 2013-05-17, 18:55   #518
Vinnga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kasiasta89 Poka wiadomo嗆
Wiem 瞠 s tanie ale ju mam kilka szampon闚 i musz teraz le瞠 bezu篡tecznie Szczerze nigdy nie u篡wa豉m szampon闚 dla dzieci ale musz si przej嗆 w takim razie do rossmanna i zaopatrzy Fakt, zabieg jest m璚z帷y ale je郵i b璠 zadowolona to z niego nie zrezygnuje Jedyne co mnie martwi to to 瞠 latem mam na ogr鏚ku du篡 basen, a co za tym idzie woda musi by chlorowana a to te podobno szkodzi, a nie b璠 w czepku si k徙a :P Aczkolwiek s造sza豉m 瞠 mo積a w這sy jakimi olejkami zabezpiecza .. no ale po篡jemy zobaczymy
O, to jak mo瞠sz, to zdaj latem relacj jak basen wp造wa na "篡wotno嗆" keratyny Ja by豉m ostatnio na basenie (przed ponownym wykonaniem zabiegu) i nie zauwa篡豉m r騜nicy - pewnie trzeba regularnie si k徙a 瞠by co zauwa篡. I tak sobie jeszcze pomy郵a豉m, 瞠 wi瘯sz r騜nice pewnie by si zauwa篡這 w pierwszym miesi帷u encanto, jak te w這sy s 鈍ie穎 po zabiegu.
Vinnga jest offline  
Stary 2013-05-17, 19:10   #519
Kasiasta89
Raczkowanie

No tak ale maj帷 basen na podw鏎ku to ja si k徙ie w ka盥y upalny dzie :P I zawsze lubi sobie zanurkowa wi璚 pewnie u mnie to skr鏂i trwa這嗆 zabiegu musz jeszcze poczyta o ochronnych kosmetykach w razie czego mo瞠 chocia troch uchroni w這sy przed dzia豉niem chloru
Kasiasta89 jest offline  
Stary 2013-05-17, 19:23   #520
Vinnga
Zakorzenienie

Zrozumia豉m Tw鎩 post Wiem, 瞠 b璠ziesz si cz瘰to k徙a i dlatego tym bardziej zale篡 mi na Twojej relacji
Podobno niewielka ilo嗆 olejku kokosowego mo瞠 mie nieco ochronne dzia豉nie.
Vinnga jest offline  
Stary 2013-05-17, 22:26   #521
Margox
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 201

Cytat:
W og鏊e to da豉m ponown szanse szamponowi Babydream i o dziwo nie mam problem闚 z rozczesywaniem w這s闚 Po umyciu nak豉dam po prostu od篡wk Garniera Avocado i w這ski s super Tyle, 瞠 mam teraz inny problem - dosta豉m 逝pie簑! Nie wiem czy niedok豉dnie zmy豉m szampon czy jak Ale nigdy wcze郾iej nie by這 takiego problemu. Wiem, 瞠 kt鏎a z Was te mia豉 taki problem po BD i moje pytanie brzmi czy problem min掖 ?
U mnie min掖 po odstawieniu BD
Stary 2013-05-18, 09:21   #522
olkie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 186
GG do olkie

Cytat:
Czy po zabiegu mog u篡wa suchych szampon闚(np. puder dla dzieci z babydream)?
ja uzywam wlasnorecznie robionego i nie mam pojecia co niby mialby on robic zlego encanto????
Stary 2013-05-18, 10:35   #523
tekila901
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 093

a jak wy takiego pudru u篡wacie?
Stary 2013-05-18, 13:41   #524
n_a_talia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Wczoraj bylam na sci璚iu u fryzjera (dodam, ze jest to moja rodzina) i spytalam sie co mysli o keratynowym prostowaniu wlosow, bo chcialabym sobie zrobic , odradzil mi strasznie powiedzial , zebym sobie tego nigdy nie robila bo strasznie wlosy potem po tym wypadaja , bo niestety tam jest tez strasznie duzo chemi , a nie tylko sama keratyna , ze to jest taki pic na wode ze niby keratyna , a tak naprawde wcale duzo nie rozni sie od prostowania chemicznego...
strasznie mnie ta wiadomosc zasmuci豉 bo chcia豉m sobie zrobic na wakacje

co o tym my郵icie dziewczyny ? bo ja ju sama nie wiem
n_a_talia jest offline  
Stary 2013-05-18, 19:31   #525
Aga1141
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 104

Witam!

Jako 瞠 podczytuj od pewnego czasu w徠ek i korzystam z Waszych rad, postanowi豉m nie zanudza pytaniami, a wzi望 sprawy w swoje r璚e i podzieli si moim pierwszym do鈍iadczeniem z encanto oraz doda zdj璚ia, aby nieco zobrazowa sytuacj. Nie b璠 opisywa wszystkiego po kolei, ale postaram si odpowiedzie na pytania jakie najcz窷ciej czyta豉m.
A mianowicie: zakupi豉m zestaw 50 ml na allegro. Starczy這 to w zupe軟o軼i na moje w這sy i jeszcze troch zosta這. Jednak nie mam kr璚onych w這s闚 i nie nak豉da豉m tego jako super dok豉dnie. Jako 瞠 z natury nie lubi utrudnia sobie 篡cia od razu przyst徙i豉m do sposobu mieszanego. Trzyma豉m keratyn z od篡wk ok. 15-20 minut na w這sach. Prostownica i suszarka pozostawia造 wiele do 篡czenia (nie zabra豉m swoich rzeczy) ale nie chcia這 mi si czeka do przysz貫go tygodnia. Prostownica nagrza豉 si do ok. 200-210 stopni czyli mniej ni powinna. W czasie zabiegu smr鏚 nieprzeci皻ny, ale jako da這 si znie嗆. Po zabiegu posz豉m spa (robi豉m w nocy). Rano nie mia豉m super prostych w這s闚, jak to po spaniu

A teraz najwa積iejsze - efekt jak dla mnie wyszed 鈍ietny. W這sy s o wiele fajniejsze, lepiej si uk豉daj, nie s idealnie proste, ale wygl康a to naturalnie. My郵, 瞠 dzia豉nie by這by jeszcze lepsze gdybym mia豉 swoj prostownic i troch bardziej przy這篡豉 si do tego Troch s przyklapni皻e, ale u篡wam lakieru i lekko tapiruj.
Za陰czam zdj璚ia. Przed, po, zaraz po pierwszym rannym myciu wysuszone tylko suszark i ostatnie z tego samego dnia wieczorem, niewyra幡e ale wida 瞠 w這sy s proste i 豉dnie si uk豉daj.
Zobacz jak to b璠zie wygl康a這 po ilu myciach, ale na dzie dzisiejszy na pewno zabieg powt鏎z
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg encanto efekty.jpg (68,8 KB, 194 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (28,5 KB, 115 za豉dowa)

PM 2017
Suwaczek 郵ubny
Aga1141 jest offline  
Stary 2013-05-18, 20:45   #526
Miluuu
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 990
Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

U mnie na instrukcji encanto jest napisane zeby nie uzywac SLS ale i tak nie uzywam, wiec mi to tam rybka znalazlam juz najlepszy szampon dla moich wlosow i tak sie okazalo, ze jest bez slsow

zamowilam juz kolejny zestaw, robie za 3 tyg xD uzaleznilam sie od encanto swietna rzecz

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline  
Stary 2013-05-18, 21:05   #527
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 13 991

Cytat:
Napisane przez Aga1141 Poka wiadomo嗆
Witam!

Jako 瞠 podczytuj od pewnego czasu w徠ek i korzystam z Waszych rad, postanowi豉m nie zanudza pytaniami, a wzi望 sprawy w swoje r璚e i podzieli si moim pierwszym do鈍iadczeniem z encanto oraz doda zdj璚ia, aby nieco zobrazowa sytuacj. Nie b璠 opisywa wszystkiego po kolei, ale postaram si odpowiedzie na pytania jakie najcz窷ciej czyta豉m.
A mianowicie: zakupi豉m zestaw 50 ml na allegro. Starczy這 to w zupe軟o軼i na moje w這sy i jeszcze troch zosta這. Jednak nie mam kr璚onych w這s闚 i nie nak豉da豉m tego jako super dok豉dnie. Jako 瞠 z natury nie lubi utrudnia sobie 篡cia od razu przyst徙i豉m do sposobu mieszanego. Trzyma豉m keratyn z od篡wk ok. 15-20 minut na w這sach. Prostownica i suszarka pozostawia造 wiele do 篡czenia (nie zabra豉m swoich rzeczy) ale nie chcia這 mi si czeka do przysz貫go tygodnia. Prostownica nagrza豉 si do ok. 200-210 stopni czyli mniej ni powinna. W czasie zabiegu smr鏚 nieprzeci皻ny, ale jako da這 si znie嗆. Po zabiegu posz豉m spa (robi豉m w nocy). Rano nie mia豉m super prostych w這s闚, jak to po spaniu

A teraz najwa積iejsze - efekt jak dla mnie wyszed 鈍ietny. W這sy s o wiele fajniejsze, lepiej si uk豉daj, nie s idealnie proste, ale wygl康a to naturalnie. My郵, 瞠 dzia豉nie by這by jeszcze lepsze gdybym mia豉 swoj prostownic i troch bardziej przy這篡豉 si do tego Troch s przyklapni皻e, ale u篡wam lakieru i lekko tapiruj.
Za陰czam zdj璚ia. Przed, po, zaraz po pierwszym rannym myciu wysuszone tylko suszark i ostatnie z tego samego dnia wieczorem, niewyra幡e ale wida 瞠 w這sy s proste i 豉dnie si uk豉daj.
Zobacz jak to b璠zie wygl康a這 po ilu myciach, ale na dzie dzisiejszy na pewno zabieg powt鏎z
bardzo fajnie ci wysz這
Stary 2013-05-18, 21:12   #528
Vinnga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Miluuu Poka wiadomo嗆
U mnie na instrukcji encanto jest napisane zeby nie uzywac SLS ale i tak nie uzywam, wiec mi to tam rybka znalazlam juz najlepszy szampon dla moich wlosow i tak sie okazalo, ze jest bez slsow

zamowilam juz kolejny zestaw, robie za 3 tyg xD uzaleznilam sie od encanto swietna rzecz

Co to za szampon ?
Vinnga jest offline  
Stary 2013-05-18, 21:19   #529
Miluuu
Rozeznanie

Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Co to za szampon ?
Planeta organica szampon na bazie oleju z rokitnika arktycznego. Narazie koncze pierwsze opakowanie (360ml) i mam zamiar kupic drugie
Jest tani i ma fajny sklad. Ja go kupuje na sklepkalina (? Jak wpiszesz w google to znajdziesz).

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline  
Stary 2013-05-18, 22:34   #530
Vinnga
Zakorzenienie

Dzi瘯uj S造sza豉m wiele dobrego o produktach Planeta Organica, mo瞠 si skusz kiedy
Vinnga jest offline  
Stary 2013-05-19, 13:43   #531
lioele
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 551

Mo瞠cie mi jeszcze napisa czym zabezpieczacie ko鎍闚ki? Bo zawsze zabezpiecza豉m je jakim silikonem, ale gdzie wyczyta豉m , 瞠 nie mo積a wtedy stosowa silikon闚 , bo si nabudowuj na w這sach
I dodajecie np. do jakich masek keratyn? My郵icie , 瞠 chocia troch wyd逝篡這by to trwa這嗆 encanto?
lioele jest offline  
Stary 2013-05-19, 13:49   #532
Vinnga
Zakorzenienie

Cytat:
Mo瞠cie mi jeszcze napisa czym zabezpieczacie ko鎍闚ki? Bo zawsze zabezpiecza豉m je jakim silikonem, ale gdzie wyczyta豉m , 瞠 nie mo積a wtedy stosowa silikon闚 , bo si nabudowuj na w這sach
I dodajecie np. do jakich masek keratyn? My郵icie , 瞠 chocia troch wyd逝篡這by to trwa這嗆 encanto?
Jedwabiem.
Silikony nie s takie straszne... Jak raz na jaki czas umyjesz w這sy szamponem oczyszczaj帷ym, a jedwab b璠zieszu 篡wa na ko鎍e tylko, to nie masz si czym marwi
Ja zreszt cz瘰to u篡wam jedwabiu na po這w w這s闚, nie tylko na ko鎍e
Nie dodaj, nie wiem czy to wyd逝瘸 trwa這嗆 zabiegu
Vinnga jest offline  
Stary 2013-05-19, 15:18   #533
Miluuu
Rozeznanie

Cytat:
olej kokosowy, jedwab. Dodaje keratyne hydrolizowana do odzywek, zrobilam tez mgielke do wlosow odswiezajaca (woda+aloes+keratyna+dwie kropelki olejku eterycznego malinowego) wrzucam tez pare kropel keratyny zawsze do farb do wlosow

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline  
Stary 2013-05-20, 17:20   #534
Kasiiek
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 704

Cytat:
Tzn. preparatu nie mia豉m nak豉danego na sk鏎 g這wy, ale tak do嗆 blisko
Suszysz g這w w d馧 po umyciu, tak? Czy m闚isz o zabiegu ?
Ja zawsze susz z g這w w d馧 i podczas zabiegu te nie narzeka豉m p騧niej na jakiego mega przyklapa. Troch tak ale nie jak zmok豉 kura

Cytat:
Koty s 鈍ietne !
Tak w og鏊e to po czym pozna, 瞠 preparat jest ju przeterminowany?
Keratyna nie ma jasnor騜owego zabarwienia tylko bia豉we chyba

Cytat:
Jedwabiem.
Silikony nie s takie straszne... Jak raz na jaki czas umyjesz w這sy szamponem oczyszczaj帷ym, a jedwab b璠zieszu 篡wa na ko鎍e tylko, to nie masz si czym marwi
Ja zreszt cz瘰to u篡wam jedwabiu na po這w w這s闚, nie tylko na ko鎍e
Nie dodaj, nie wiem czy to wyd逝瘸 trwa這嗆 zabiegu
Ja olejku u篡wam w豉軼iwie po ka盥ym suszeniu. Konkretnie takiego: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=50023. Robi豉m encanto na pocz徠ku kwietnia i nie zauwa篡豉m 瞠by jako kr璚i造 mi si w這sy wi璚 u mnie chyba nie ma to wp造wu

Swoj drog zastanawiam si nad powt鏎zeniem zabiegu jako nied逝go bo w這sy troch uros造 i nie chc by proste wi璚 musz u nasady bra je na szczotk a dalej to ju jak leci ale jest to upierdliwe nie wiem tylko czy najpierw farbowa czy najpierw robi encanto jakby to mia這 jakie znaczenie to dodam, 瞠 farbuj u fryzjera. Macie jakie rady dziewczyny? Wiem, 瞠 niekt鏎ym z Was farba wyp逝kuje keratyn a innym encanto rozja郾ia kolor i tutaj w豉郾ie zg逝pia豉m jak zacz窸am si nad tym zastanawia
Kasiiek jest offline  
Stary 2013-05-20, 19:16   #535
sylwka37
koci 鈍iat

mi encanto rozja郾ia這 kolor , ale od kiedy k豉d henn nic si nie dzieje Ja ju nie pami皻am kiedy ostatnio robi豉m - chyba w marcu ? W czerwcu siostra i kuzynka chc 瞠bym im po這篡豉 wi璚 chyba zrobi z nimi - niech kto w ko鎍u mi zrobi a nie ja zawsze sama
Stary 2013-05-20, 19:23   #536
Vinnga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez n_a_talia Poka wiadomo嗆
Wczoraj bylam na sci璚iu u fryzjera (dodam, ze jest to moja rodzina) i spytalam sie co mysli o keratynowym prostowaniu wlosow, bo chcialabym sobie zrobic , odradzil mi strasznie powiedzial , zebym sobie tego nigdy nie robila bo strasznie wlosy potem po tym wypadaja , bo niestety tam jest tez strasznie duzo chemi , a nie tylko sama keratyna , ze to jest taki pic na wode ze niby keratyna , a tak naprawde wcale duzo nie rozni sie od prostowania chemicznego...
strasznie mnie ta wiadomosc zasmuci豉 bo chcia豉m sobie zrobic na wakacje

co o tym my郵icie dziewczyny ? bo ja ju sama nie wiem
Te mi kiedy fryzjerka pr鏏owa豉 wm闚i, 瞠 mi wszystkie w這sy wypadn A jednak nic si nikomu nie sta這 na w徠ku. Poleca si tylko nie nak豉da preparatu na sk鏎 g這wy. Wiadomo, 瞠 nie ma tam samej keratyny, musz by substancje utrwalaj帷e. Jednak to inna kwestia ni po prostowaniu chemicznym. W這sy s b造szcz帷e, mi瘯kie, mi貫 w dotyku, a gdy keratyna si wyp逝kuje to wracaj do swojego stanu Wi璚ej Ci mo瞠 wyja郾i moniczka z naszego w徠ku, bo z tego co kojarz jest fryzjerk
Vinnga jest offline  
Stary 2013-05-20, 19:25   #537
justyss1991
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 382

Mi farba wyp逝kuje keratyn, wi璚 ja bym proponowa豉 przed Chod u ka盥ego to r騜nie bywa
Jaki czas temu farbowa豉m w這sy, my郵a豉m, 瞠 b璠zie tragedia, i fakt to ju nie to samo, ale ratuj si jak mog Czyt. olejki, odzywki, maski i jest zdecydowanie lepiej

Wielkie zmiany...

By這 84kg
Jest 50 kg

-34kg

Chodakowska : 20.03.2015
justyss1991 jest offline  
Stary 2013-05-20, 19:26   #538
aagusiaa88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 926

Prostowanie chemiczne to ingerowanie w struktur w這sa. "Rozwala" si wi您ania we w這sach i potem si utrwala, 瞠by by造 proste. To to samo co trwa豉, tyle, 瞠 w drug stron.

A keratyna jak wiemy jest wprasowywana w ubytki we w這sie a nie do w這sa no i przecie w wi瘯szo軼i w這sy wracaj do poprzedniego stanu, a przy chemicznym zwykle w這sy s mega zniszczone.
aagusiaa88 jest offline  
Stary 2013-05-20, 19:32   #539
sylwka37
koci 鈍iat

R騜nica mi璠zy trwa造m prostowaniem a keratynowym jest kolosalna !!! robi豉m jedno i drugie - po trwa貫j w這sy s zupe軟ie inne i faktycznie po ju drugiej trwa貫j w這sy by造 mocno zniszczone i 豉mliwe , keratyn k豉d豉m ju chyba z 4 razy i za ka盥ym razem jest super i co najwa積iejsze keratyna schodzi z w這s闚 delikatnie jakby niezauwa瘸lnie a po trwa貫j odrost kr璚ony a dalej proste - koszmar
Stary 2013-05-20, 20:19   #540
Vinnga
Zakorzenienie

No i prostowanie keratynowe mo積a robi na rozja郾ianych i zniszczonych w這sach
Vinnga jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
encanto, keratyna, kr璚one w這sy, prostowanie, trwa貫 prostowanie, w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 3 (0 u篡tkownik闚 i 3 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:58.