Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-06-02, 19:19   #601
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 13 991
Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, czy opr鏂z suszenia w這s闚 g這w w d馧 macie jakie sposoby na zwi瘯szenie obj皻o軼i w這s闚? Do sza逝 mnie to doprowadza... Wcieram jantar, mam babyhair, ale zanim one osi庵n tak d逝go嗆 瞠by by這 wida g瘰tsze w這sy, to minie sporo czasu...
ja wcieram wod brzozow - nie do嗆 瞠 od鈍ie瘸 w這sy , nie musz my codziennie to te troch si podnosz od nasady.
Stary 2013-06-02, 19:53   #602
Vinnga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 006

W豉郾ie o niej czyta豉m! Chyba zakupi Dzi瘯i
Vinnga jest offline  
Stary 2013-06-02, 20:29   #603
justyss1991
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 382

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka wiadomo嗆
ja wcieram wod brzozow - nie do嗆 瞠 od鈍ie瘸 w這sy , nie musz my codziennie to te troch si podnosz od nasady.
A gdzie j kupujesz? Najlepiej napisz jakiej firmy

Wielkie zmiany...

By這 84kg
Jest 50 kg

-34kg

Chodakowska : 20.03.2015
justyss1991 jest offline  
Stary 2013-06-02, 20:36   #604
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 13 991

Wcze郾iej kupowa豉m w takich ma造ch buteleczkach nie pami皻am firmy ale mocno lecia豉 alkoholem i troch wysusza豉 w這sy. Teraz kupuj w Rossmannie firmy Isana 500 ml za chyba nieca貫 7 z. Mi bardzo pasuje cho r騜ne s opinie - zreszt wiadomo ka盥y w這s lubi co innego
Stary 2013-06-02, 21:33   #605
Miluuu
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 990

Cytat:
Napisane przez lioele Poka wiadomo嗆
Ja w tym tygodniu b璠 ju zamawia w ko鎍u
Powiedzcie jeszcze czego u篡wacie na ko鎍闚ki?

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=46903

takie serum by si nadawa這? Bo z tego co widz to nie ma silikon闚(chyba?). Chyba , 瞠 alkohol b璠zie szkodzi?
ja uzywam jedwabiu CHI, buteleczka 15ml ok. 3,50 na allegro. Silikony nie s szkodliwe, a wr璚z zalecane do w這s闚, kt鏎e s podatne bardzo na rozdwajanie (zw豉szcza zim, kiedy mamy kontakt ze swetrami itp) - przy tym jednak niekt鏎zy zapominaj o nawil瘸niu.. st康 efekt wysuszenia. Silikony same w sobie nie wysusz Ci w這s闚, one tworz tak powierzchni ochronn i s ok. Serio

Alkohol w tym serum jest do軼 wysoko w sk豉dzie. Mo瞠 (i prawdopodobnie b璠zie) wysusza.

Je郵i serio jestes anty-silikonow "maniaczk", to zabezpieczaj sobie w這ski olejami (np. olej kokosowy, arganowy - jaki tam chcesz), niewielk ilo嗆 rozetrzyj w palcach i na ko鎍闚ki zim jednak i tak lepiej sprawdzaj si silikony - s po prostu "mocniejsze" w chronieniu w這sa.

Cytat:
Napisane przez benio87 Poka wiadomo嗆
A czy dodajecie p造nnej keratyny do szamponu?
do szamponu nie ma sensu moim zdaniem. Ja dodaje do od篡wek/masek, bo te trzymam d逝瞠j ni szampon na g這wie szampony nie s nastawione na nawil瘸nie, tylko na mycie, wi璚 szkoda marnowa keratyn, lepiej j wrzuci do czego, co ma szans "zosta" na w這sach d逝瞠j ni 30 sekund.

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, czy opr鏂z suszenia w這s闚 g這w w d馧 macie jakie sposoby na zwi瘯szenie obj皻o軼i w這s闚? Do sza逝 mnie to doprowadza... Wcieram jantar, mam babyhair, ale zanim one osi庵n tak d逝go嗆 瞠by by這 wida g瘰tsze w這sy, to minie sporo czasu...
ja polecam zrobienie sobie suchego szamponu. Kupne maj w sobie alkohol, ale taka samor鏏ka jest ca趾iem spoko. Ja u篡wam na przyklapa cz瘰to krzemionki (na kolor闚ce mo積a kupi, przy okazji spisuje si jako puder i jest niedroga), ostatnio by te na g這wnej na wiza簑 jaki przepis na suchy szampon, tego nie pr鏏owa豉m, ale wydaje si by ok

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline  
Stary 2013-06-02, 21:50   #606
Vinnga
Zakorzenienie

Dzi瘯uj za porad, zabieram si za czytanie
Vinnga jest offline  
Stary 2013-06-03, 09:53   #607
Joasia:)
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 184

Ja tydzie temu robi豉m Encanto metod mieszan. Wcze郾iej robi豉m raz Cocochoco ale nie by豉m zadowolona z efekt闚 bo w這sy wcale nie by造 proste a jedynie wyg豉dzone. Po Encanto s 鈍ietne - g豉dkie i proste
Joasia:) jest offline  
Stary 2013-06-03, 11:07   #608
datlies
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 131

Dzi瘯uj za odpowied. )

A mam pytanie jeszcze co do szamponu. Bo ka盥y poleca BD i Hipp a mnie po takich szamponach wypadaj okropnie w這sy :/ Lubi szampony Alterra ale podobno sk豉dnik Sodium Coco Sulfate kt鏎y nie s逝篡 prostowaniu, a co z szamponem Cece keratin&cherry ? W pierwszej notce pisze 瞠 jest polecany a ma SLS podobno. Wi璚 jak to jest? Mo瞠 jest jeszcze jaki szampon kt鏎y by si nadawa?
Stary 2013-06-03, 11:47   #609
Vinnga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez datlies Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uj za odpowied. )

A mam pytanie jeszcze co do szamponu. Bo ka盥y poleca BD i Hipp a mnie po takich szamponach wypadaj okropnie w這sy :/ Lubi szampony Alterra ale podobno sk豉dnik Sodium Coco Sulfate kt鏎y nie s逝篡 prostowaniu, a co z szamponem Cece keratin&cherry ? W pierwszej notce pisze 瞠 jest polecany a ma SLS podobno. Wi璚 jak to jest? Mo瞠 jest jeszcze jaki szampon kt鏎y by si nadawa?
Nie wiem ile razy jeszcze mamy o tym napisa...
Cytat:
11. Jakich szampon闚/od篡wek/masek moge u篡wa?
Polecane s szampony i od篡wki nie zawieraj帷e Sodium chloride (s鏊), poniewa teoretycznie przyspiesza ona wyp逝kiwanie si keratyny.
Mo積a u篡wa wszelkich od篡wek w sprayu, serum, jedwabi, itp.
SLS NIE MAJ WPΧWU NA PROSTOWANIE.
Vinnga jest offline  
Stary 2013-06-03, 13:53   #610
datlies
Raczkowanie

Przepraszam, co ja poradz 瞠 na innych stronach, gdzie najwyra幡iej si nie znaj :/ , znalaz豉m 瞠 pisze inaczej. Nie doczyta豉m tego. Ale dzi瘯uj za pomoc.

Edytowane przez datlies
Czas edycji: 2013-06-03 o 13:55
datlies jest offline  
Stary 2013-06-03, 13:55   #611
olkie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 186
GG do olkie

Cytat:
Napisane przez Miluuu Poka wiadomo嗆
ja uzywam jedwabiu CHI, buteleczka 15ml ok. 3,50 na allegro. Silikony nie s szkodliwe, a wr璚z zalecane do w這s闚, kt鏎e s podatne bardzo na rozdwajanie (zw豉szcza zim, kiedy mamy kontakt ze swetrami itp) - przy tym jednak niekt鏎zy zapominaj o nawil瘸niu.. st康 efekt wysuszenia. Silikony same w sobie nie wysusz Ci w這s闚, one tworz tak powierzchni ochronn i s ok. Serio

Alkohol w tym serum jest do軼 wysoko w sk豉dzie. Mo瞠 (i prawdopodobnie b璠zie) wysusza.

Je郵i serio jestes anty-silikonow "maniaczk", to zabezpieczaj sobie w這ski olejami (np. olej kokosowy, arganowy - jaki tam chcesz), niewielk ilo嗆 rozetrzyj w palcach i na ko鎍闚ki zim jednak i tak lepiej sprawdzaj si silikony - s po prostu "mocniejsze" w chronieniu w這sa.

do szamponu nie ma sensu moim zdaniem. Ja dodaje do od篡wek/masek, bo te trzymam d逝瞠j ni szampon na g這wie szampony nie s nastawione na nawil瘸nie, tylko na mycie, wi璚 szkoda marnowa keratyn, lepiej j wrzuci do czego, co ma szans "zosta" na w這sach d逝瞠j ni 30 sekund.

ja polecam zrobienie sobie suchego szamponu. Kupne maj w sobie alkohol, ale taka samor鏏ka jest ca趾iem spoko. Ja u篡wam na przyklapa cz瘰to krzemionki (na kolor闚ce mo積a kupi, przy okazji spisuje si jako puder i jest niedroga), ostatnio by te na g這wnej na wiza簑 jaki przepis na suchy szampon, tego nie pr鏏owa豉m, ale wydaje si by ok
ja sama sobie krece
z skrobi ryzowej i kukurydzianej po 10 g i krzemionka 1 probka: gdzy dodaje jeszcze olejki eteryczne dodaje podczas ucierania jeszcze troche krzemionki by byl badziej sypki

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Cytat:
Dzi瘯uj za odpowied. )

omg
Stary 2013-06-03, 14:15   #612
Kateczka_05
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 425
GG do Kateczka_05

nie ka盥y...uwazam, z BD to najgorszy badziew jaki swiat widzia...juz szare myd這 by這by lepsze
Stary 2013-06-03, 14:50   #613
datlies
Raczkowanie

Naprawd to takie dziwne 瞠 nie chc spier**li zabiegu za kilkaa st闚ek, a znalaz豉m inna informacje kt鏎 chcia豉m wyja郾i? Czyta豉m pierwszy post kilka razy nawet ale s這wa o SlS nie znalaz豉m czy mo瞠 by czy nie mo瞠. Gdybym nie czyta豉 o tym zabiegu to bym nie wyczyta豉 te takich g逝pot jak to z szamponami z sls, tak瞠 uwa瘸m 瞠 z lekka szydy nie na miejscu.

Edytowane przez datlies
Czas edycji: 2013-06-03 o 15:02
datlies jest offline  
Stary 2013-06-03, 14:52   #614
aagusiaa88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 926

i pomy郵e, 瞠 nawet tytu w徠ku m闚i "przeczytaj 1 post!"
aagusiaa88 jest offline  
Stary 2013-06-03, 15:36   #615
Chanelka86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 123

Hej!
Zastanawiam si nad poddaniem si pierwszemu zabiegowi takiemu prostowaniu jednak w salonie fryzjerskim, jednak troch si obawiam, 瞠 zniszcz sobie tym w這sy (czyta豉m r騜ne opinie w necie). A dodam, 瞠 mam w這sy rzadkie, delikatne, farbowane, oczywi軼ie pusz帷e si i falowane.
Boj si, 瞠 po tym zabiegu ca趾owicie zostan bez w這s闚
Czy zauwa篡造軼ie na sobie jakie negatywne efekty, nadmierne wypadanie w這s闚, przet逝szczanie si, 豉mliwo嗆, itp? Czy w這sy s mocno przyklapni皻e i bardzo trac na obj皻o軼i?
Chanelka86 jest offline  
Stary 2013-06-03, 16:07   #616
asmenaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 35 290

Kobietki mam szybkie pytanie
w mojej suszarce nie da sie regulowa nawiewu wiec bede musiala suszy ciep造m powietrzem, du篡 to minus?
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotka si
potarmosi uszy
lub razem na spacer znowu gdzie wyruszy
Lecz dzi sobie 郾ij

Ma造mi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline  
Stary 2013-06-03, 16:47   #617
guacamole
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 006

Babki, jeszcze jak ktos pyta nawet o to samo, ale na tematycznie powazanym watku - wybaczam. Jednak... jesli ktos zaklada oddzielny watek - setny na temat dekoloryzacji - to mnie zlosc zalewa. Czlowiek nawet nie chce wchodzic na te nowe watki oscylujace wokol tego samego.

Zeby sie nie denerwowac i nie unosic, moze lepiej odsylac do pierwszego postu i tyle. Ja czasem tez sierota jestem i ogarniecie sie zajmuje troche Wierze, ze i inni troche tak maja, choc wiem, ze to wkurzajace, jak milionowy post z tym samym pytaniem

Co do Encanto to klikne sobie je u dystrybutora, od razu pakiet 3 po 240 (zestaw). Za granice wysylaja za 25 zet . Szukalam na Ebay USA, szukalam na Ebay UK - a tu z PL jest dostawa Gdyby ktos szukal zrodelka i taki sam nieszczesny za granica (gdzie nie znaja sie na keratynie) to jest to encantokeratin . pl.
guacamole jest offline  
Stary 2013-06-03, 17:23   #618
Vinnga
Zakorzenienie

Cytat:
Przepraszam, co ja poradz 瞠 na innych stronach, gdzie najwyra幡iej si nie znaj :/ , znalaz豉m 瞠 pisze inaczej. Nie doczyta豉m tego. Ale dzi瘯uj za pomoc.
W porz康ku, wiemy 瞠 na r騜nych stronach wypisuj g逝poty Jednak w naszym FAQ zawar造鄉y wszystko, co najwa積iejsze i gdyby unikanie SLS by這 konieczne to na pewno by鄉y o tym wspomnia造 A po prostu nie jeste pierwsz osob, kt鏎a o to pyta (jest o tym na prawie ka盥ej stronie tego w徠ku), dlatego czasami nam puszczaj nerwy...
Cytat:
Napisane przez Kateczka_05 Poka wiadomo嗆
nie ka盥y...uwazam, z BD to najgorszy badziew jaki swiat widzia...juz szare myd這 by這by lepsze
Haha, nie jest taki z造 Musz przyzna, 瞠 jako si do niego przemog豉m, zale瘸這 mi na sprawdzeniu higieny w這s闚 bez sls闚 (oczywi軼ie nie dlatego, 瞠 niby szkodz prostowaniu tylko ot, tak) i jak myj nim 2 razy w tygodniu w這sy, a 1 raz myj Johnons Baby, kt鏎y SLS zawiera i fajnie oczyszcza, to jest w miar ok, ㄆpie簑 nie mam, o ile umyj ten raz w tyg w這sy czym innym Ale nie wiem czy kupi BD drugi raz... Sza逝 nie robi
Cytat:
Napisane przez Chanelka86 Poka wiadomo嗆
Hej!
Zastanawiam si nad poddaniem si pierwszemu zabiegowi takiemu prostowaniu jednak w salonie fryzjerskim, jednak troch si obawiam, 瞠 zniszcz sobie tym w這sy (czyta豉m r騜ne opinie w necie). A dodam, 瞠 mam w這sy rzadkie, delikatne, farbowane, oczywi軼ie pusz帷e si i falowane.
Czy zauwa篡造軼ie na sobie jakie negatywne efekty, nadmierne wypadanie w這s闚, przet逝szczanie si, 豉mliwo嗆, itp? Czy w這sy s mocno przyklapni皻e i bardzo trac na obj皻o軼i?
Prostowanie keratynowe nie niszczy w這s闚. Dzi瘯i niemu nasze w這sy s g豉dkie, mi瘯kie i w jakim stopniu proste. Niestety je郵i masz rzadkie w這sy, to mo瞠sz by zawiedziona efektem braku obj皻o軼i. Jak ja mia豉m swoje naturalki, to wygl康a豉m niczym Kr鏊 Lew, a teraz jednak wida, 瞠 w這s闚 wcale tak du穎 nie mam. Przyklap najwi瘯szy jest 鈔ednio do oko這 2tygodni-miesi帷a, jednak jak suszy si w這sy g這w w d馧, to mo積a go unikn望 Jedyny minus encanto, to w豉郾ie ta strata na obj皻o軼i...
Vinnga jest offline  
Stary 2013-06-03, 17:28   #619
aagusiaa88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 926

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka wiadomo嗆

Co do Encanto to klikne sobie je u dystrybutora, od razu pakiet 3 po 240 (zestaw). Za granice wysylaja za 25 zet . Szukalam na Ebay USA, szukalam na Ebay UK - a tu z PL jest dostawa Gdyby ktos szukal zrodelka i taki sam nieszczesny za granica (gdzie nie znaja sie na keratynie) to jest to encantokeratin . pl.
Encanto nie ma dystrybutora w polsce. to po prostu osoba prywatna, ktora zalozyla sobie strone i sprzedaje tak jak inni na allegro
aagusiaa88 jest offline  
Stary 2013-06-03, 18:46   #620
tekila901
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 093

Cytat:
Napisane przez asmenaa Poka wiadomo嗆
Kobietki mam szybkie pytanie
w mojej suszarce nie da sie regulowa nawiewu wiec bede musiala suszy ciep造m powietrzem, du篡 to minus?
susz z wi瘯szej odleg這軼i je郵i si boisz. ale niekt鏎zy susz ciep造m nawiewem i te im wychodzi.
Stary 2013-06-03, 19:05   #621
asmenaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tekila901 Poka wiadomo嗆
susz z wi瘯szej odleg這軼i je郵i si boisz. ale niekt鏎zy susz ciep造m nawiewem i te im wychodzi.
dobra, juz jestem po
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotka si
potarmosi uszy
Lecz dzi sobie 郾ij

Ma造mi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline  
Stary 2013-06-03, 19:07   #622
tekila901
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 093

Cytat:
dobra, juz jestem po
i jak?
Stary 2013-06-03, 19:24   #623
asmenaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tekila901 Poka wiadomo嗆
i jak?
smierdzi zdechla ryba szczypalo mnie w oko jak nie wiem co (cocochoco)
zobaczymy po pierwszym myciu
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotka si
potarmosi uszy
Lecz dzi sobie 郾ij

Ma造mi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline  
Stary 2013-06-03, 19:37   #624
Miluuu
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 990

Cytat:
Naprawd to takie dziwne 瞠 nie chc spier**li zabiegu za kilkaa st闚ek, a znalaz豉m inna informacje kt鏎 chcia豉m wyja郾i? Czyta豉m pierwszy post kilka razy nawet ale s這wa o SlS nie znalaz豉m czy mo瞠 by czy nie mo瞠. Gdybym nie czyta豉 o tym zabiegu to bym nie wyczyta豉 te takich g逝pot jak to z szamponami z sls, tak瞠 uwa瘸m 瞠 z lekka szydy nie na miejscu.
bylo o tym pisane w watku co 2 strony.. wystarczylo przeczytac chociaz 5. To jest 10 minut roboty, a zapewniam, ze wszelkie watpliwosci zostana rozwiane. Nie dziw sie, ze tak dziewczyny reaguja, skoro 3 razy dziennie odpowiadaja na takie samo pytanie. I nastepna gwiazda wchodzi i nie chce sie jej paru stron przeczytac.. Jak nie masz 10 minut, to klikasz "przeszukaj watek" (na gorze), wpisujesz "SLS" i wyskakuje to: http://wizaz.pl/search/index.php?top...so=1&query=SLS
a tam ju na samym pocz徠ku JEST odpowiedz na Twoje pytanie. Magia?

Cytat:
Napisane przez Chanelka86 Poka wiadomo嗆
Hej!
to tez bylo walkowane w watku.. nawet strone-dwie wczesniej Strona 19, tam chyba by這 najwi璚ej info, bo duzo dziewczyn dementowa這 plotki

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline  
Stary 2013-06-03, 20:03   #625
LilyAllen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 665

Cytat:
smierdzi zdechla ryba szczypalo mnie w oko jak nie wiem co (cocochoco)
zobaczymy po pierwszym myciu
Cocochoco 鄉ierdzi ryb? Moje zawsze pi瘯nie pachnie!
Aaaa i dwa razy suszy豉m ciep造m powietrzem, wysz這 dobrze.
LilyAllen jest offline  
Stary 2013-06-03, 20:08   #626
asmenaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez LilyAllen Poka wiadomo嗆
Cocochoco 鄉ierdzi ryb? Moje zawsze pi瘯nie pachnie!
Aaaa i dwa razy suszy豉m ciep造m powietrzem, wysz這 dobrze.
Mialam cocochoco pure, to niebieskie w buteleczce pachnialo a przy prostowaniu i teraz smierdzi wlasnie zdechlakiem
Juz mnie ciekawi efekt nie wiem czy wytrzymam 3 dni
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotka si
potarmosi uszy
Lecz dzi sobie 郾ij

Ma造mi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline  
Stary 2013-06-03, 20:26   #627
guacamole
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 006

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Poka wiadomo嗆
Encanto nie ma dystrybutora w polsce. to po prostu osoba prywatna, ktora zalozyla sobie strone i sprzedaje tak jak inni na allegro
To moze cos przegapilam. Jednak fajnie, ze ktos to sprzedaje. Kilka osob pisalo, ze tam kupowalo i ze jest ok. Mnie to cieszy, bo nie mam jak inaczej zamowic tej keratyny, jedynie jakies inne marki i bez zalaczonej odzywki.
guacamole jest offline  
Stary 2013-06-03, 21:36   #628
Kateczka_05
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 425
GG do Kateczka_05

zdecydowanie ponad BD wol wax...szampony i od篡wki s boskie te nie maj sls ani innych swinstw a w這ski sa po nich jak po odnowie jakiej

ja zawsze susze gor帷ym bo inaczej bym z mieisac musia豉 w 豉zience siedzie :P

jutro chyba robie znowu...bo po sci璚iu w這s闚 cos jest nie tak
Stary 2013-06-03, 22:02   #629
Vinnga
Zakorzenienie

Hm, to mo瞠 skupi si na waxa
Vinnga jest offline  
Stary 2013-06-03, 22:14   #630
benio87
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Mi te Babydream nie s逝篡 - strasznie pl帷ze w這sy, s szorstkie i musze je my dwa razy, 瞠by poczu, 瞠 s umyte... ale ma jeden ogromny plus - w這sy si wolniej przet逝szczaj
benio87 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
encanto, keratyna, kr璚one w這sy, prostowanie, trwa貫 prostowanie, w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.