Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-06-08, 19:40   #721
Vinnga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

Szczeg鏊nie, 瞠 henn farbujesz, prawda ?
Vinnga jest offline  
Stary 2013-06-08, 19:43   #722
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 13 991

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka wiadomo嗆
Szczeg鏊nie, 瞠 henn farbujesz, prawda ?
tak , ale tym razem rozja郾i豉m i dopiero henn po這篡豉m i dlatego na這篡豉m keratynk 瞠by je troch po tym rozja郾ianiu podreperowa
Stary 2013-06-08, 19:54   #723
Miluuu
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 990

Cytat:
Napisane przez Chanelka86 Poka wiadomo嗆
Miluu dzi瘯i
Jeden u篡tkownik sprzedaje taki sam zestaw (po tyle samo ml) na jednej aukcji za 219 z a na drugiej za 224 z.
Ciekawe dlaczego tak?
sprzedawcy cz瘰to tak robi, nie tylko polscy. Mo積a to zauwa篡 na ebayu, gdzie np. jedna rzecz kosztuje 1$, a na innej aukcji 5 takich rzeczy kosztuje 2$. Niekt鏎zy po prostu bior, co leci i zap豉c 5$ zamiast popatrze i dostac to samo taniej to w 瘸dnym stopniu nie umniejsza na jako軼i.
Mo瞠 te by tak, 瞠 sprzedawca po prostu wystawi now aukcje (ta za 219 si ko鎍zy) i postanowi podbi cen.

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline  
Stary 2013-06-09, 12:44   #724
_agg_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 539

Cytat:
Napisane przez Chanelka86 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, a sk康 zamawiacie produkty? Chc zam闚i zestaw 236 ml keratyna, szampon i od篡wk, ale nie wiem czy na allegro nie ma podr鏏ek, bo ceny ni窺ze ni na stronie encanto.
Mo瞠cie co poleci?
a co to za strona encanto?? encanto nie ma swojej polskiej strony
_agg_ jest offline  
Stary 2013-06-09, 12:59   #725
justyss1991
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 382

Jestem ju po prostowaniu, zaj窸o mi ponad 2 godziny. My郵a豉m, 瞠 nie dam rady! Jeszcze nie mia豉m takiej tragedii przy suszeniu! To co dzia這 si w moim gardle to jaka masakra Tyle razy ju to robi豉m, ale tym razy okropnie by這
Je瞠li efekt b璠zie taki jak przy normalnym prostowaniu keratynowym, to teraz tylko metod mieszan b璠 robi!

Wielkie zmiany...

By這 84kg
Jest 50 kg

-34kg

Chodakowska : 20.03.2015
justyss1991 jest offline  
Stary 2013-06-09, 14:04   #726
Kala_88
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 631

Hej, mam pytanie - czy wszystkie u篡wanie do encanto prostownicy o temperaturze 230 stopni? Przymierzam si do tego zabiegu ale moja prostownica jest za s豉ba, pyta豉m dw鏂h kole瘸nek o prostownice, sprawdza豉m w necie po modelach temperatur nagrzewania i 瘸dna do tylu si nie nagrzewa
Stary 2013-06-09, 21:28   #727
Natasha1703
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22

dziewczyny zastanawiam si jaki szampon kupi i znalaz豉m na dzieci璚ym nivea delikatny po造sk, wklejam sk豉d:

Aqua, Decyl Glucoside, Sodium Myreth Sulfate, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, PEG-80 Sorbitan Laurate, PEG-90 Glyceryl Isostearate, Disodium PEG-5 Laurylcitrate Sulfosuccinate, Polyquaternium-10, Chamomila Recutita Flower Extract, Tilia Cordata Extract, Bisabolol, Laureth-2, Citric Acid, Glycerin, Sodium Laureth Sulfate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Benzoate, Parfum.

Mo瞠 by ? czy lepiej wax do blond ?
Natasha1703 jest offline  
Stary 2013-06-09, 21:36   #728
Miluuu
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Kala_88 Poka wiadomo嗆
Hej, mam pytanie - czy wszystkie u篡wanie do encanto prostownicy o temperaturze 230 stopni? Przymierzam si do tego zabiegu ale moja prostownica jest za s豉ba, pyta豉m dw鏂h kole瘸nek o prostownice, sprawdza豉m w necie po modelach temperatur nagrzewania i 瘸dna do tylu si nie nagrzewa
Hmmm prostownice Remingtona nagrzewaj si do 230 stopni. Ja robi豉m w sumie par razy encanto r騜nym osobom i w zale積o軼i od w這s闚 u篡wa豉m r騜nej temperatury, od 190-230 stopni.

Cytat:
Napisane przez Natasha1703 Poka wiadomo嗆
dziewczyny zastanawiam si jaki szampon kupi i znalaz豉m na dzieci璚ym nivea delikatny po造sk, wklejam sk豉d:

Aqua, Decyl Glucoside, Sodium Myreth Sulfate, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, PEG-80 Sorbitan Laurate, PEG-90 Glyceryl Isostearate, Disodium PEG-5 Laurylcitrate Sulfosuccinate, Polyquaternium-10, Chamomila Recutita Flower Extract, Tilia Cordata Extract, Bisabolol, Laureth-2, Citric Acid, Glycerin, Sodium Laureth Sulfate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Benzoate, Parfum.

Mo瞠 by ? czy lepiej wax do blond ?
Musisz zwraca uwag, 瞠by nie by這 Sodium Chloride. Nie wiem, jaki sk豉d ma wax do blondu, ale ten szampon, co poda豉s Sodium Chloride nie ma

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline  
Stary 2013-06-10, 12:55   #729
olkie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 186
GG do olkie

dziewczynki miesiac temu kupilam od leobert odlewki encanto. dzis dopiero ich uzylam i jestem pewna ze cos sie zmienilo. mam jeszcze opakowanie z resztka starej odzywki i teraz z nowa i one calkowicie inaczej pachna! nowa jest bardziej "kwasna" a stara bardziej "slodka" w zapachu. czy ktos tez mial takie wrazenie ze sie zapach zmienil?
Stary 2013-06-10, 13:46   #730
Vinnga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez olkie Poka wiadomo嗆
dziewczynki miesiac temu kupilam od leobert odlewki encanto. dzis dopiero ich uzylam i jestem pewna ze cos sie zmienilo. mam jeszcze opakowanie z resztka starej odzywki i teraz z nowa i one calkowicie inaczej pachna! nowa jest bardziej "kwasna" a stara bardziej "slodka" w zapachu. czy ktos tez mial takie wrazenie ze sie zapach zmienil?
No co Ty Ja robi豉m encanto miesi帷 temu, zamawia豉m w豉郾ie u leoberta i pachnia豉 "s這dko", tak jak poprzednia keratyna. Mia豉m por闚nanie, bo z poprzedniego prostowania mi zosta豉 odlewka. Hm, mo瞠 przeterminowan wys豉 ?
Vinnga jest offline  
Stary 2013-06-10, 15:15   #731
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

nie mam pojecia bo i odzywka i keratyna pachnialy identycznie . nie sadze ze jedno i 2gie w tym samym czasie sie zepsulo. ja zamawialam 9.05 a Ty? wlasnie jestem po metodzie mieszanej. zobaczymy czy bedzie tez skuteczne mimo zmienionego zapachu.

ahhaaa i jeszcze odzywka stara miala takie male biale grudki a ta nowa nie ma.

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2013-06-10 o 15:17
olkie jest offline  
Stary 2013-06-11, 12:17   #732
Natasha1703
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22

Mo瞠 stara CI si przeterminowa豉 ?
Natasha1703 jest offline  
Stary 2013-06-11, 12:18   #733
Vinnga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez olkie Poka wiadomo嗆
nie mam pojecia bo i odzywka i keratyna pachnialy identycznie . nie sadze ze jedno i 2gie w tym samym czasie sie zepsulo. ja zamawialam 9.05 a Ty? wlasnie jestem po metodzie mieszanej. zobaczymy czy bedzie tez skuteczne mimo zmienionego zapachu.

ahhaaa i jeszcze odzywka stara miala takie male biale grudki a ta nowa nie ma.
Ja zamawia豉m jako 2 maja.
Hm, moja od篡wka nigdy nie mia豉 grudek
Daj zna jak efekty prostowania.
Vinnga jest offline  
Stary 2013-06-11, 12:24   #734
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

no ja juz po . wczoraj bralam prysznic w mocno zaparowanej lazience i moje babyhair wciaz proste a zazwyczaj wychodzilam z baranem;D
Stary 2013-06-11, 18:40   #735
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 191

Dziewczyny czy uzycie samej keratyny daje taki sam efekt jak po uzyciu keratyny i odzywki?? czytalam ze niby tak, ale czy moze ktos to jeszcze potwierdzic?

24.03.2016

Emilcia_1616 jest offline  
Stary 2013-06-11, 19:02   #736
Czarnulka 27
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24

Czesc dziewczyny!
Mialam prostowane wlosy ta metoda.Na poczatku wygladalam super pieknie,przez jakies 3-4 miesiace,w sumie tak jak powinno byc.Ale po tym moje wlosy zrobily sie jak siano,mega zniszczone,puszace i wogole masakra((Uzywam do tej pory roznych masek,serum itp..ale nic nie pomaga.Planuje sciac moje wlosy na krotko.Moze zle pielegnuje moje wlosy lub sama nie wiem poprostu sa takie.Ale nigdy wiecej tego nie zrobie.A kolezanki ostrzegaly mnie przed tym efektem "po".
Wiec kazda kobieta dezyduje za siebie,ale chcialam podzielic sie moimi doswiadczeniami.
Powodzenia)))
Czarnulka 27 jest offline  
Stary 2013-06-11, 19:07   #737
Vinnga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Czarnulka 27 Poka wiadomo嗆
Czesc dziewczyny!
Mialam prostowane wlosy ta metoda.Na poczatku wygladalam super pieknie,przez jakies 3-4 miesiace,w sumie tak jak powinno byc.Ale po tym moje wlosy zrobily sie jak siano,mega zniszczone,puszace i wogole masakra((Uzywam do tej pory roznych masek,serum itp..ale nic nie pomaga.Planuje sciac moje wlosy na krotko.Moze zle pielegnuje moje wlosy lub sama nie wiem poprostu sa takie.Ale nigdy wiecej tego nie zrobie.A kolezanki ostrzegaly mnie przed tym efektem "po".
Wiec kazda kobieta dezyduje za siebie,ale chcialam podzielic sie moimi doswiadczeniami.
Powodzenia)))
A to nie jest tak, 瞠 po prostu w這sy wr鏂i造 do swojego stanu "przed" ?
Vinnga jest offline  
Stary 2013-06-11, 20:31   #738
Kateczka_05
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 425
GG do Kateczka_05

na szcze軼ie wiekszo嗆 "po" ma efekt jak "przed" albo lepszy
moje w這ski rosn jak szalone...bo je podcinam co 5 miesiecy teraz :P a wcze郾iej musia豉m co mieisac zeby jako tako wyglada造
Stary 2013-06-11, 20:59   #739
Miluuu
Rozeznanie

Cytat:
Czesc dziewczyny!
Powodzenia)))
Ale przecie to nie dzieje si z dnia na dzie. IMHO Twoja piel璕nacja gdzie le瘸豉, niestety trzeba mie na uwadze, 瞠 w這sy wr鏂 do poprzedniego stanu i je郵i b璠ziemy je nieodpowiednio piel璕nowa ich stan si pogorszy. Jak widzisz, 瞠 stan w這s闚 zaczyna si pogarsza, to co z nimi robisz, a nie czekasz, a wypadn.

Warto te wspomnie, 瞠 piel璕nacja w這s闚 z keratyn a piel璕nacja w這s闚 ju wyp逝kanych si r騜ni i to diametralnie. Stosuj帷 ci庵le te same kosmetyki 幢e chronisz swoje w這sy i przez to s zniszczone - bo piel璕nacja jest nastawiona na w這sy zdrowe (wype軟ione keratyn), a nie na zniszczone.

Jeszcze jest jedna opcja: po prostu si przyzwyczai豉 do efektu w這s闚, z kt鏎ymi nie ma wiele do roboty. I jak ju pojawi造 si w這sy, o kt鏎ych wygl康 trzeba zadba codziennie, to zwali豉 win na keratyn. W這sy niszcz si ka盥ego dnia.

Zauwa na ulicy, ile os鏏 ma gorszy stan w這s闚 od Twojego - wi瘯szo嗆 z nich nawet nie wie, 瞠 keratyna istnieje.

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline  
Stary 2013-06-11, 21:38   #740
anulita30
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 87

Cytat:
Czesc dziewczyny!
Powodzenia)))
Ja mia豉m podobne odczucie po pierwszym razie. 疾 w這sy si zniszczy造, 瞠 jest gorzej, ale tak jak dziewczyny pisz mo瞠 si zapomnia這 jak wygl康a造 przed zabiegiem. Teraz jestem po 9 zabiegu ( od 5 coco ) i uwa瘸m 瞠 nigdy nie mia豉m zdrowszych w這s闚 A w這sy rosn jak szalone.
anulita30 jest offline  
Stary 2013-06-11, 21:42   #741
Kateczka_05
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 425
GG do Kateczka_05

mi najwiecej daje to, ze nie prostuj (no moze max dwa razy w miesiacu)
i tylko to wystarczy這 zeby ros造 teraz zdrowe....
wcze郾iej uk陰da造 sie okropnie ...bo by造 za kr鏒kie...a by造 z akr鏒kie bo musia豉m je podcinac bo niszczy豉m prostownica 瞠by nie by這 widac , ze sa okropne i tak w ko這 :P
Stary 2013-06-11, 22:36   #742
Vinnga
Zakorzenienie

Dok豉dnie jest tak jak m闚icie
Og鏊nie to ja zawsze mia豉m szop na g這wie. I co z tego, 瞠 ludzie m闚ili "豉dne loczki" skoro w deszczowe i wilgotne dni, a w naszym kraju jest ich sporo, mia豉m jedno wielkie siano. Nie mog豉m ich pouk豉da, 篡造 swoim 篡ciem. Fakt, jak zmieni豉m piel璕nacje to by這 lepiej, ale mimo wszystko wci捫 musia豉m si martwi pogod A, i pomimo pochlebnych komentarzy na temat struktury mojego w這sa, to nigdy nie us造sza豉m "jakie zdrowe!". A teraz po keratynie? Od dziewczyn cz瘰to s造sz, 瞠 moje w這sy zdrowo wygl康aj, szczeg鏊nie jak jestem 鈍ie穎 po keratynce Od razu widz r騜nice Wiem, 瞠 nie mog si r闚na do wielu w這somaniaczek ani do wielu z Was, kt鏎e wstawiaj zdj璚ia swoich pi瘯nie b造szcz帷ych w這s闚, ale dla mnie to i tak jest post瘼. I gdy mija co raz wi璚ej czasu od zabiegu, tym bardziej staram si dba o w這sy, nak豉da olejki, maski etc., poniewa wiem, 瞠 w這sy tego potrzebuj. I jak si keratyna wyp逝kuje, to te mi si wydaje jakie te w這sy s straszne itd., ale wystarczy, 瞠 popatrz na swoje zdj璚ia sprzed keratyny (w sensie takie ze znajomymi, bo nie fotografowa豉m samych w這s闚), to wiem, 瞠 tylko mi si wydaje, 瞠 s okropne Jako nie jestem zaskoczona, 瞠 3-4 miesi帷e po zabiegu w這sy zacz窸y znowu si puszy itp. To po prostu czas na powt鏎k

Edytowane przez Vinnga
Czas edycji: 2013-06-11 o 22:37
Vinnga jest offline  
Stary 2013-06-11, 23:52   #743
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 13 991

Cytat:
Dok豉dnie jest tak jak m闚icie
Og鏊nie to ja zawsze mia豉m szop na g這wie. I co z tego, 瞠 ludzie m闚ili "豉dne loczki" skoro w deszczowe i wilgotne dni, a w naszym kraju jest ich sporo, mia豉m jedno wielkie siano. Nie mog豉m ich pouk豉da, 篡造 swoim 篡ciem. Fakt, jak zmieni豉m piel璕nacje to by這 lepiej, ale mimo wszystko wci捫 musia豉m si martwi pogod A, i pomimo pochlebnych komentarzy na temat struktury mojego w這sa, to nigdy nie us造sza豉m "jakie zdrowe!". A teraz po keratynie? Od dziewczyn cz瘰to s造sz, 瞠 moje w這sy zdrowo wygl康aj, szczeg鏊nie jak jestem 鈍ie穎 po keratynce Od razu widz r騜nice Wiem, 瞠 nie mog si r闚na do wielu w這somaniaczek ani do wielu z Was, kt鏎e wstawiaj zdj璚ia swoich pi瘯nie b造szcz帷ych w這s闚, ale dla mnie to i tak jest post瘼. I gdy mija co raz wi璚ej czasu od zabiegu, tym bardziej staram si dba o w這sy, nak豉da olejki, maski etc., poniewa wiem, 瞠 w這sy tego potrzebuj. I jak si keratyna wyp逝kuje, to te mi si wydaje jakie te w這sy s straszne itd., ale wystarczy, 瞠 popatrz na swoje zdj璚ia sprzed keratyny (w sensie takie ze znajomymi, bo nie fotografowa豉m samych w這s闚), to wiem, 瞠 tylko mi si wydaje, 瞠 s okropne Jako nie jestem zaskoczona, 瞠 3-4 miesi帷e po zabiegu w這sy zacz窸y znowu si puszy itp. To po prostu czas na powt鏎k
dok豉dnie to samo bym napisa豉 - czytasz w moich my郵ach ???
Ja dzi siostrze robi豉m metod mieszan. W這ski 郵iczne jej wysz造 i w ko鎍u ma na nich blask Zobaczymy jak b璠zie po pierwszym myciu .
Kt鏎a z dziewczyn we wcze郾iejszych postach pyta豉 o efekt samej od篡wki - robi豉m i by這 ok, Sam keratyna robi豉m i te by這 ok - no mo瞠 mniejszy blask
Stary 2013-06-12, 11:20   #744
Miluuu
Rozeznanie

ja wlasnie siedz z keratyn na w這sach.. XD tym razem poszlo ok. 60ml

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline  
Stary 2013-06-12, 15:24   #745
Miluuu
Rozeznanie

przed/po Encanto.

jeszcze przed obcinaniem ko鎍闚ek zdj璚ie przed zrobione rano, mia豉m na noc warkocz zapleciony, st康 lekkie fale.

Og鏊nie przed by這 do obci璚ia ok. 5cm w這s闚, teraz mog obci望 2 xD

wczoraj wieczorem farbowa豉m w這sy, dzisiaj rano prostowa豉m - kolor nie zszed

prostowane przy u篡ciu 200 stopni, metoda tradycyjna.

u篡te: 20ml szamponu, 60ml keratyny, 40ml od篡wki.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_4749.jpg (77,1 KB, 148 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_4750.jpg (73,6 KB, 176 za豉dowa)

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline  
Stary 2013-06-12, 15:30   #746
Vinnga
Zakorzenienie

Mmmm 郵iczne te Twoje w這siska
Co to za farba ?
Vinnga jest offline  
Stary 2013-06-12, 15:31   #747
Miluuu
Rozeznanie

Cytat:
Mmmm 郵iczne te Twoje w這siska
Co to za farba ?

matrix 10 AV

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline  
Stary 2013-06-12, 15:35   #748
Vinnga
Zakorzenienie

Bardzo 豉dna Na miejscu faceta jakbym zobaczy豉 dziewczyn z takimi w這sami, to na pewno bym by豉 zaintrygowana
Vinnga jest offline  
Stary 2013-06-12, 15:42   #749
Miluuu
Rozeznanie

Cytat:
Bardzo 豉dna Na miejscu faceta jakbym zobaczy豉 dziewczyn z takimi w這sami, to na pewno bym by豉 zaintrygowana

haha dzi瘯uj :P ale prawda jest taka, 瞠 faceci ogl康aj si za ka盥 dziewczyn po keratynowym prostowaniu tak przynajmniej wynika z moich obserwacji. Moj T te stwierdzi, 瞠 nawet figura nie ma znaczenia, byle w這sy by造 zadbane bo "nawet najlepsza figura i najwi瘯sze cyce nie wygl康aj dobrze przy sianie"

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline  
Stary 2013-06-12, 15:51   #750
Vinnga
Zakorzenienie

Mo瞠 co w tym jest, rzeczywi軼ie
Vinnga jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
encanto, keratyna, kr璚one w這sy, prostowanie, trwa貫 prostowanie, w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 3 (0 u篡tkownik闚 i 3 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:08.