Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-03-20, 14:07   #61
tekila901
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 090
Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka wiadomo嗆
Nie chc Ci martwi, ale z regu造 najlepiej to w這sy wygl康aj bezpo鈔ednio po prostowaniu
Ale jak Ty masz proste normalnie i w dodatku zadbane, to pewnie dlatego nie widzisz super r騜nicy Najbardziej wida popraw w wygl康zie w豉郾ie na zniszczonych w這sach

Pewnie, po co 軼ina dwa razy p騧niej skoro mo積a zaczeka
no to pi瘯nie, bo ja si strasznie napali豉m na znaczn r騜nic w wygl康zie i w dotyku, a tutaj nic si nie dzieje. zja郾ia造 i zacz窸y si elektryzowa i na tym polega r騜nica.
to pewnie dlatego, 瞠 pd pa寮ziernika prawie codziennie olejowa豉m w這sy i ich kondycja bardzo si poprawi豉.
Stary 2013-03-20, 16:31   #62
anioleczek22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 62

Jestem po zabiegu. Robi豉m do kilka dni temu. Efekt super W這sy idealne. Jednak sam zabieg okropny... Nie mog豉m oddycha, dusi豉m si, oczy p豉ka造... Najgorzej by這 podczas suszenia. Jednak mam ju to za sob i z pewno軼i b璠 co 3 miesi帷e powtarza. Na moje d逝gie w這sy kupi豉m 100ml i szamponu zosta這 mi jeszcze 50 ml, wiec u篡wam go do mycia w這s闚. Samej keratyny wysz這 na styk, natomiast zosta這 mi jeszcze p馧 butelki odzywki po keratynie. Czy ona nadaje si jeszcze do jakiego zabiegu, czy po prostu wyrzuci?
anioleczek22 jest offline  
Stary 2013-03-20, 16:35   #63
tekila901
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anioleczek22 Poka wiadomo嗆
Jestem po zabiegu. Robi豉m do kilka dni temu. Efekt super W這sy idealne. Jednak sam zabieg okropny... Nie mog豉m oddycha, dusi豉m si, oczy p豉ka造... Najgorzej by這 podczas suszenia. Jednak mam ju to za sob i z pewno軼i b璠 co 3 miesi帷e powtarza. Na moje d逝gie w這sy kupi豉m 100ml i szamponu zosta這 mi jeszcze 50 ml, wiec u篡wam go do mycia w這s闚. Samej keratyny wysz這 na styk, natomiast zosta這 mi jeszcze p馧 butelki odzywki po keratynie. Czy ona nadaje si jeszcze do jakiego zabiegu, czy po prostu wyrzuci?
zostaw, mo瞠 si przyda.dziewczyny robi prostowanie metod mieszan (keratyna+od篡wka).

w jakim stanie by造 Twoje wlosy przed zabiegiem?
Stary 2013-03-20, 16:41   #64
anioleczek22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 62

Cytat:
Napisane przez tekila901 Poka wiadomo嗆
zostaw, mo瞠 si przyda.dziewczyny robi prostowanie metod mieszan (keratyna+od篡wka).

w jakim stanie by造 Twoje wlosy przed zabiegiem?
Mam rozja郾iane w這sy, w dotyku troch jak lalka barbie. Z natury strasznie falowane z tendencj do robienia si w nitki makaronu . Po myciu zawsze mi si robi na g這wie straszny ba豉gan i p豉ka豉m przy rozczesywaniu. Teraz s idealne i w ko鎍u mog nosi rozpuszczone.
Podczas zabiegu mia豉m ma造 problem, bo po wysuszeniu keratyny na w這sach w這sy zbi造 mi si w nitki i zrobi造 sztywne jak druty. My郵a豉m, ze b璠 musia豉 je obci望, ale rozczesa豉m i po wyprostowaniu wr鏂i造 do normy.

Edytowane przez anioleczek22
Czas edycji: 2013-03-20 o 16:42
anioleczek22 jest offline  
Stary 2013-03-20, 16:47   #65
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 191

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka wiadomo嗆
tak , kupi豉m sam keratyn.Efekty takie 瞠 jeszcze nie umy豉m w這s闚 bo o dziwo nic mi si nie odgniot這 i fryzura taka jak wczoraj wi璚 nie mam powod闚 ich my !!! Dziwne bo ja zawsze z irokezem wstaj

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

tak - strasznie si elektryzuj
a podasz sprzedawce? to napisze czy jeszcze bedzie wystawial, bo aktualnie nie ma tego na all

24.03.2016

Emilcia_1616 jest offline  
Stary 2013-03-20, 18:25   #66
I remember
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 177
Dot.: keratyna na w這ski

Cytat:
Napisane przez LilyAllen Poka wiadomo嗆
Aaa tego ju nie wiem, tylko wyja郾ia豉m, co si sta這 z w徠kami.

To nie by這 z這郵iwie, tak sobie za瘸rtowa豉m, 瞠 kto chcia Ci nawr鏂i.
wiem, wiem
ale w tym temacie nikt mi nie pomo瞠 na tym w徠ku :c
I remember jest offline  
Stary 2013-03-20, 18:42   #67
karoolaaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 691

Przeszukujac allegro natknelam sie na taki produkt:

http://allegro.pl/keratynowy-zabieg-...116348412.html

Stosowala moze go ktoras z Was?

karoolaaa jest offline  
Stary 2013-03-20, 21:28   #68
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 13 991

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Poka wiadomo嗆
a podasz sprzedawce? to napisze czy jeszcze bedzie wystawial, bo aktualnie nie ma tego na all
Care of You

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Poka wiadomo嗆
Przeszukujac allegro natknelam sie na taki produkt:

http://allegro.pl/keratynowy-zabieg-...116348412.html

Stosowala moze go ktoras z Was?
to jest zabieg regeneruj帷y dla w這s闚 - w豉郾ie takie pytanie powinno by w w徠ku pt. keratyna na w這ski
Stary 2013-03-21, 07:49   #69
tekila901
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anioleczek22 Poka wiadomo嗆
Mam rozja郾iane w這sy, w dotyku troch jak lalka barbie. Z natury strasznie falowane z tendencj do robienia si w nitki makaronu . Po myciu zawsze mi si robi na g這wie straszny ba豉gan i p豉ka豉m przy rozczesywaniu. Teraz s idealne i w ko鎍u mog nosi rozpuszczone.
Podczas zabiegu mia豉m ma造 problem, bo po wysuszeniu keratyny na w這sach w這sy zbi造 mi si w nitki i zrobi造 sztywne jak druty. My郵a豉m, ze b璠 musia豉 je obci望, ale rozczesa豉m i po wyprostowaniu wr鏂i造 do normy.
dzi瘯i za wyja郾ienia ja w豉郾ie nie mia豉m takich problem闚 i mo瞠 dlatego nie widz efektu wow
Stary 2013-03-21, 11:14   #70
sylwka37
koci 鈍iat

Jestem ju po umyciu w這s闚 - cho w豉軼iwie nie musia豉bym ale nie jestem przyzwyczajona do tak d逝giego nie mycia. Moje refleksje po u篡ciu samej keratyny - w這sy d逝瞠j wytrzymuj bez mycia, nie s takie przylizane, wra瞠nie 瞠 s grubsze i jakby ich by這 wi璚ej. Je郵i chodzi o m鎩 niesforny lok to lepiej z nim - nie wywija si ju w spr篹ynk tylko idzie lekko w jedn stron. Jedynym rozwi您aniem jest zapuszczenie grzywki wida prosta, kr鏒ka grzywka nie jest mi pisana
Stary 2013-03-21, 16:21   #71
Isly
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

To i ja si podziele swoim efektem prostowania encanto w domu )

A wi璚, jak ka盥y chyba kto si na to decyduje, widzia豉m du穎 zdj耩 w internecie z efektami encanto, sama mam w這sy lekko kr璚one, pusz帷e si, strasznie g瘰te i suche, wi璚 od razu pomy郵a豉m, 瞠 to super i, 瞠 nada si dla mnie. Zam闚i豉m sobie ten ma造 zestawik na allegro, przysz這 w trzech buteleczkach, troche podejrzanie zamkni皻ych.. takimi jakby za郵epkami domowej roboty ? :S
No faktycznie sam zabieg jest troche ci篹ki, ale jak si spodziewamy super efektu to nie jest takie wa積e.. Zrobi豉m wszystko bardzo dok豉dnie wed逝g instrukcji. W samym momencie po zabiegu super, by豉m zachwycona.. W這sy l郾i帷e i pro軼iutkie . "Problemy" zacz窸y si po kolejnych myciach.. znaczy na pocz徠ku w這sy by造 nadal proste, jednak ju nie takie g豉dkie jak na pocz徠ku, wr鏂i這 sianko, nawet w gorszej wersji (ale to w sumie pewnie wina tego prostowania..). Og鏊nie u篡wa豉m od篡wek z keratyn itd, mia豉m wra瞠nie przez jaki czas, 瞠 w這sy s bardziej proste ni przed zabiegiem, ale og鏊nie nie oto mi chodzi這.. Spodziewa豉m si lepszego efektu, my郵, 瞠 kiedy si jeszcze na prostowanie keratynowe zdecyduje, albo u fryzjera, albo chocia z pewniejszymi prodktami, mam na my郵i 'pewniejsze 廝鏚這', bo nadal nie wiem, czy zawarto嗆 tych buteleczek, kt鏎e mia豉m nie by豉 oszukana.. a mo瞠 efekty by造by du穎 lepsze, gdyby produkt by oryginalny?
Tego nie wiem, og鏊nie 篡cz powodzenia wszystkim, kt鏎e si na ten zabieg decyduj, mam nadzieje, 瞠 wyjd wam w這ski lepsze ni mi
Isly jest offline  
Stary 2013-03-22, 08:42   #72
tekila901
Zakorzenienie

ja jestem ju po drugim myciu i stwierdzam, 瞠 w這sy by造 lepsze przed keratyn. w dodatku zaraz po ostatnim prostowaniu pasmo w這s闚 "spad這" mi na czo這 (ale by這 w dalszym ci庵u idealnie proste, dlatego nic z nim nie robi豉m) i teraz te si ci庵le zsuwa, tak jakby fryzura by豉 utrwalona keratyn jak lakierem.
ja jestem raczej niezadowolona z zabiegu
Stary 2013-03-22, 08:50   #73
Vinnga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 006

Bo to zabieg keratynowego prostowania, a nie od篡wiania... Szkoda, 瞠 nie spe軟i Twoich oczekiwa Ale spokojnie, w這sy wr鏂 do swojego stanu
Vinnga jest offline  
Stary 2013-03-22, 09:02   #74
Kyou
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 97

a nie my郵icie, 瞠 dobrze by by這 napisa w pierwszym po軼ie co o formaldehydzie, kt鏎y jest w encanto? Bo jak na razie wszystko wygl康a na takie super, wspania貫, genialne Nic tylko prostowa.
Kyou jest offline  
Stary 2013-03-22, 09:16   #75
Vinnga
Zakorzenienie

Jako o tym nie pomy郵a造鄉y Wiadomo, 瞠 w preparacie musi by co, dzi瘯i czemu w這sy b璠 utrzymywa si proste . W encanto jet formaldehyd i dobrze zdajemy sobie z tego spraw, natomiast w Coco Choco nie ma formaldehydu, ale s za to inne aldehydy Mi璠zy innymi st康 wynika r騜nica w czasie mycia w這s闚 po zabiegu
Vinnga jest offline  
Stary 2013-03-22, 09:28   #76
Kyou
Raczkowanie

Cytat:
Jako o tym nie pomy郵a造鄉y Wiadomo, 瞠 w preparacie musi by co, dzi瘯i czemu w這sy b璠 utrzymywa si proste . W encanto jet formaldehyd i dobrze zdajemy sobie z tego spraw, natomiast w Coco Choco nie ma formaldehydu, ale s za to inne aldehydy Mi璠zy innymi st康 wynika r騜nica w czasie mycia w這s闚 po zabiegu
W Coco jest aldehyd octowy, kt鏎y oczywi軼ie nie jest oboj皻ny dla zdrowia, ale jest du穎 豉godniejszy ni formaldehyd. Ja dlatego wybra豉m Coco, na encanto nigdy bym sie nie zdecydowa這, proste w這sy fajne, ale szkoda mi zdrowia
Kyou jest offline  
Stary 2013-03-22, 09:30   #77
Vinnga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kyou Poka wiadomo嗆
W Coco jest aldehyd octowy, kt鏎y oczywi軼ie nie jest oboj皻ny dla zdrowia, ale jest du穎 豉godniejszy ni formaldehyd. Ja dlatego wybra豉m Coco, na encanto nigdy bym sie nie zdecydowa這, proste w這sy fajne, ale szkoda mi zdrowia
Od kilku zabieg闚 encanto si nie umiera
Trzymaj Ci si w這sy proste po Coco?
Vinnga jest offline  
Stary 2013-03-22, 09:47   #78
Kyou
Raczkowanie

Cytat:
Od kilku zabieg闚 encanto si nie umiera
Trzymaj Ci si w這sy proste po Coco?
Wiem, 瞠 si nie umiera ale skoro jest alternatywa, to dla mnie lepszym wyj軼iem jest coco, nawet je瞠li w這sy mia造by nie by po nim idealnie proste.
Co do coco, prostowanie robi豉m z kole瘸nk 3 tygodnie temu, grzywk mam idealnie prost, czasem gdzie si lekko podkr璚i (jak schnie sama, przez noc), ale jak j wysusz wieczorem to jest super. Co do reszty w這s闚. Du穎 lepiej si uk豉daj, po wysuszeniu s w豉軼iwie ca趾iem proste (na zdj璚iu w這su po podsuzeniu, by造 jeszcze troch wilgotne, przygotowywa豉m si tu do hennowania, wi璚 sa 鈍ie穎 umyte, mocniejszym szamponem i bez 瘸dnej od篡wki), jak ich nie wysusze to si delikatnie podkr璚aj, ale nie tak jak przed prostowaniem, tylko 豉dnie, r闚no, no i w ko鎍u mog chodzi w rozpuszczonych w這sach Tak瞠 jak polecam cocochoco, nie daje mo瞠 idealnej tafli prostych w這s闚, ale dla mnie to nawet lepiej, nie mia豉m 瘸dnego przylizu, zabieg by wykonany komfortowo, nic nie piek這, nie szczypa這. Z natury mam w這sy kr璚one, mo瞠 nie jakie afro loczki, ale mocno sie kr璚, ka盥y inaczej, wygl康a這 to zwykle komicznie. Nie mam niestety 瘸dnego zdj璚ia przed.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wlooosy.jpg (37,2 KB, 406 za豉dowa)
Kyou jest offline  
Stary 2013-03-22, 09:51   #79
Vinnga
Zakorzenienie

Bardzo 豉dny efekt U mnie niestety coco nie da這 takiego efektu, a po miesi帷u ca趾iem si wyp逝ka這... Przy encanto efekt mam trzy miesi帷e Chocia komfort zabiegu przy coco zdecydowanie na plus.
Vinnga jest offline  
Stary 2013-03-22, 10:06   #80
Kyou
Raczkowanie

Cytat:
Bardzo 豉dny efekt U mnie niestety coco nie da這 takiego efektu, a po miesi帷u ca趾iem si wyp逝ka這... Przy encanto efekt mam trzy miesi帷e Chocia komfort zabiegu przy coco zdecydowanie na plus.
To pozostaje mi cieszy si, 瞠 wszystko si uda這, zobaczymy jak d逝go si utrzyma
Kyou jest offline  
Stary 2013-03-22, 10:28   #81
dacyg
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 46

Witam po d逝窺zym czasie . Jestem juz po 3 zabiegu kpw.Pierwszy wykonywa豉m 17 grydnia, drugi 8 lutego i trzeci 20 marca Je瞠li chc mie w這sy idealne ca造 czas ( a chc ) to po oko這 6-8 tygodniach musz powtarza zabieg. Z tym 瞠 przez te 6-8 tyg. mam w這sy idealnie proste bez suszenia, prostowania itd...naprawd mam spok鎩, nigdy nie mia豉m tak pi瘯nych w這s闚. Zauwa篡豉m 瞠 mniej wypadaj( tylko troszk mniej ) lepiej rosn ( chodz w moim przypadku mo積a by這by powiedzie - w ko鎍u w這ski zacz窸y rosn望) nie 豉mi si ( co pewnie t逝maczy 瞠 staj si d逝窺ze)nie rozdwajaj si, 逝ski s zamkni皻e. Po przedwczorajszym zabiegu wygl康aj podobnie jak po poprzednich( zdj璚ia zamieszcza豉m wcze郾iej ).Myj je codziennie poniewa mam mocno przet逝szczaj帷e si w這sy, mo瞠 dlatego te w moim przypadku keratyna wyp逝kuje si szybciej Og鏊nie jestem zadowolona-nie wyobra瘸m sobie 篡cia bez encanto. Bardzo to poprawi這 wygl康 moich w這s闚 no i moje samopoczucie . A i jeszcze jedno, kiedy robi豉m zabieg po raz 3 mia豉m wra瞠nie 瞠 by do zniesienia. Mo瞠 ju si przyzwyczai豉m.No i tak jak poprzednio 4 godziny zesz這 na zabieg z tym 瞠 ja trzymam keratyn godzin a od篡wk 40 min i jej nie sp逝kuj wcale-dopiero po 2 dniach. Pozdrawiam i zach璚am do kpw wszystkie jeszcze nie przekonane dziewczyny
dacyg jest offline  
Stary 2013-03-22, 11:16   #82
LilyAllen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 665

Cytat:
Napisane przez Kyou Poka wiadomo嗆
Wiem, 瞠 si nie umiera ale skoro jest alternatywa, to dla mnie lepszym wyj軼iem jest coco, nawet je瞠li w這sy mia造by nie by po nim idealnie proste.
Co do coco, prostowanie robi豉m z kole瘸nk 3 tygodnie temu, grzywk mam idealnie prost, czasem gdzie si lekko podkr璚i (jak schnie sama, przez noc), ale jak j wysusz wieczorem to jest super. Co do reszty w這s闚. Du穎 lepiej si uk豉daj, po wysuszeniu s w豉軼iwie ca趾iem proste (na zdj璚iu w這su po podsuzeniu, by造 jeszcze troch wilgotne, przygotowywa豉m si tu do hennowania, wi璚 sa 鈍ie穎 umyte, mocniejszym szamponem i bez 瘸dnej od篡wki), jak ich nie wysusze to si delikatnie podkr璚aj, ale nie tak jak przed prostowaniem, tylko 豉dnie, r闚no, no i w ko鎍u mog chodzi w rozpuszczonych w這sach Tak瞠 jak polecam cocochoco, nie daje mo瞠 idealnej tafli prostych w這s闚, ale dla mnie to nawet lepiej, nie mia豉m 瘸dnego przylizu, zabieg by wykonany komfortowo, nic nie piek這, nie szczypa這. Z natury mam w這sy kr璚one, mo瞠 nie jakie afro loczki, ale mocno sie kr璚, ka盥y inaczej, wygl康a這 to zwykle komicznie. Nie mam niestety 瘸dnego zdj璚ia przed.
Te jestem po kokosowej stronie mocy I argumentuj to podobnie.
LilyAllen jest offline  
Stary 2013-03-22, 11:24   #83
sylwka37
koci 鈍iat

Na szcz窷cie jest wyb鏎 preparat闚 i ka盥y normalny cz這wiek zanim cokolwiek sobie na g這w po這篡 to poczyta i dowie si na czym polega zabieg i co jest w preparatach ja wybra豉m encanto 鈍iadomie i jestem zadowolona nie by豉m przekonana 瞠 coco da rad moim mocno kr璚onym w這som i jeszcze to nie mycie ich przez tyle dni , pilnowanie aby nic si nie zagi窸o aby deszczu nie by這 a tak mam spok鎩 na 3 miesi帷e
Stary 2013-03-22, 12:07   #84
Vinnga
Zakorzenienie

Cytat:
Na szcz窷cie jest wyb鏎 preparat闚 i ka盥y normalny cz這wiek zanim cokolwiek sobie na g這w po這篡 to poczyta i dowie si na czym polega zabieg i co jest w preparatach ja wybra豉m encanto 鈍iadomie i jestem zadowolona nie by豉m przekonana 瞠 coco da rad moim mocno kr璚onym w這som i jeszcze to nie mycie ich przez tyle dni , pilnowanie aby nic si nie zagi窸o aby deszczu nie by這 a tak mam spok鎩 na 3 miesi帷e
Zgadzam si z ka盥ym s這wem
Ja, podczytuj帷 w徠ek, pocz徠kowo obawia豉m si formaldehydu i zdecydowa豉m si na coco. Jak ju wspomnia豉m efekt mnie nie zadowoli, bo w這sy po prostu mniej si puszy造 i mia豉m fale zamiast skr皻u (a liczy豉m na proste w這sy), w dodatku efekt by kr鏒ko. P騧niej zdecydowa豉m si na encanto, dobrze wiedz帷, 瞠 jest w nim formaldehyd... Zabieg bardzo nieprzyjemny, jak suszy豉m to 瘸這wa豉m, 瞠 nie wzi窸am znowu coco , ale efekt 'po' zdecydowanie wszystko wynagrodzi! Dwa miesi帷e temu powt鏎zy豉m zabieg encanto i w這sy nadal s proste aczkolwiek ju wr鏂i豉m do olejowania, bo wtedy w這sy wygl康aj lepiej Swoj drog - czy zauwa篡造軼ie 瞠by Wasze w這sy wola造 inne oleje przy encanto ni przy w這sach bez keratyny?
Vinnga jest offline  
Stary 2013-03-22, 12:29   #85
Kateczka_05
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 425
GG do Kateczka_05

mnie tech czoko spoko rozczarowa這...te mi smierdzia這...a efektu poza g豉dko軼i zero...ja w smie nawet po encanto drutow nie mam...ale jest bardzo ok
Stary 2013-03-22, 16:23   #86
Vinnga
Zakorzenienie

Ja te nie mam po encanto drut闚. Wygl康aj jak naturalnie proste
Vinnga jest offline  
Stary 2013-03-22, 17:29   #87
Margox
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 201

Na mnie cocochco nie dzia豉 nawet nie wyg豉dza

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Cytat:
A jednak - to nie taki z造 ten sprzedawca
Mo瞠sz kupi ostatnio widzia豉m odlewki 35 ml.
Mo瞠 tak naprawd i jego oszukali
Ja si ciesz, 瞠 kask mam
Stary 2013-03-22, 19:32   #88
Suszarka86
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18

Dziewczyny a powiedzcie mi jeszcze ( w srode prostuje siostre, w czwartek siebie-wg plan闚) Czy po zabiegu encanto mozna np zwi您a w這sy, za這篡 za ucho? Ewentualnie po jakim czasie?
Suszarka86 jest offline  
Stary 2013-03-22, 19:32   #89
anulita30
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 87

Cytat:
Z tym pilnowaniem to przesada. Ja przy 3 prostowaniu coco przez 3 dni chodzi豉m w zwi您anych. Jak co si pogniot這 to nic nie prostowa豉m. A po 4 dniach umy豉m w這sy i by造 proste bez 瘸dnych zagniece. Te jestem za coco , bo po encanto przet逝szcza造 mi si bardzo w這sy, ale by造 bardziej proste.
Ale masz racj. Ka盥y wybiera na czym bardziej mu zale篡

Edytowane przez anulita30
Czas edycji: 2013-03-22 o 19:38
anulita30 jest offline  
Stary 2013-03-22, 20:42   #90
sylwka37
koci 鈍iat

Cytat:
Zgadzam si z ka盥ym s這wem
Ja, podczytuj帷 w徠ek, pocz徠kowo obawia豉m si formaldehydu i zdecydowa豉m si na coco. Jak ju wspomnia豉m efekt mnie nie zadowoli, bo w這sy po prostu mniej si puszy造 i mia豉m fale zamiast skr皻u (a liczy豉m na proste w這sy), w dodatku efekt by kr鏒ko. P騧niej zdecydowa豉m si na encanto, dobrze wiedz帷, 瞠 jest w nim formaldehyd... Zabieg bardzo nieprzyjemny, jak suszy豉m to 瘸這wa豉m, 瞠 nie wzi窸am znowu coco , ale efekt 'po' zdecydowanie wszystko wynagrodzi! Dwa miesi帷e temu powt鏎zy豉m zabieg encanto i w這sy nadal s proste aczkolwiek ju wr鏂i豉m do olejowania, bo wtedy w這sy wygl康aj lepiej Swoj drog - czy zauwa篡造軼ie 瞠by Wasze w這sy wola造 inne oleje przy encanto ni przy w這sach bez keratyny?

dok豉dnie mam tak samo - zreszt po encanto nie mam potrzeby cz瘰to olejowa
Zamknij w徠ek

Tagi
encanto, keratyna, kr璚one w這sy, prostowanie, trwa貫 prostowanie, w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 4 (0 u篡tkownik闚 i 4 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:43.