Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-06-21, 21:23   #871
Vinnga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka wiadomo嗆
o dziwo w miar ok , tylko te z ty逝 przy szyi jak si dzi opala豉m to a mokre by造 to jak wysch造 troszk si wywija造 ale nie by這 tragedii
Zastanawiam si czy to w豉軼iwo嗆 moich w這s闚 czy znak, 瞠 mia豉m za ma這 keratyny na w這sach. Bo w zasadzie wcze郾iej, jak by這 ch這dno, to po intensywnych 獞iczeniach musia豉m umy w這sy i to nie tyle z powodu ich przet逝szczenia ile w豉郾ie dlatego, 瞠 si puszy造, a po umyciu ju by造 ok
Plusy tego s takie, 瞠 mam efekt push up przy sk鏎ze g這wy i zero oklapu, hehe
Jakie porady ?
Cytat:
Napisane przez Miluuu Poka wiadomo嗆
mi si og鏊nie troch wysuszaj przez temperatur ale od potu nic im nie ma, poza tym, 瞠 si szybko t逝szcz

btw co do produkt闚 przeciws這necznych znalaz豉m dzisiaj w Rossmannie z Isany od篡wk chroni帷 przed UV, ale nie u篡wa豉m, wi璚 nie oceni ;-)
Mi te niestety si przesuszaj, zabezpieczam je na razie Jantarem, teoretycznie chroni przed UV.
Daj zna jak si sprawuje ta od篡wka Isany, bo jak b璠zie OK, to sobie kupi
Vinnga jest offline  
Stary 2013-06-21, 21:29   #872
Miluuu
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 990

Cytat:
Mi te niestety si przesuszaj, zabezpieczam je na razie Jantarem, teoretycznie chroni przed UV.
Nie kupi豉m jej, bo mam jeszcze p馧 litra innej kupi豉m tylko mask, ale ona nie ma nic na pude趾u o UV :P

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=44351

na kwc opinie rozbie積e ma ta od篡wka.

kt鏎ego jantara u篡wasz?

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline  
Stary 2013-06-21, 21:31   #873
Vinnga
Zakorzenienie

Wcierki W這sy s po nim mi瘯kie Wiem,瞠 jest jeszcze specjalna od篡wka, kt鏎 si pryska ca貫 w這sy, ale czy jest mi璠zy tymi produktami jaka istotna r騜nica ?
Vinnga jest offline  
Stary 2013-06-21, 21:41   #874
witaminka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 568

dziewczyny...prostowa豉m wczoraj w這sy i dzis swedzi mnie skora g這wy strasznie;/
Stary 2013-06-21, 21:59   #875
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 13 991

ja te na razie Jantar wcieram ochronnie
Stary 2013-06-22, 08:26   #876
olkie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 186
GG do olkie

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, jak Wam reaguj w這sy na spocon sk鏎 g這wy i na takie upalne temperatury jakie s aktualnie w naszym kraju? Cholera, po basenie mi nic nie by這, a jak si tak poc, to w這sy zaczynaj mi si puszy. Co jest nie tak, robi豉m prostowanie 1,5 miesi帷a temu i zawsze w這sy trzyma造 mi si 3 miesi帷e! Mia豉m osob do pomocy (wcze郾iej robi豉m sama), zastanawiam si czy nie na這篡豉 mi za ma這 preparatu Zosta這 mi troch w buteleczce i nie wiem czy nie powt鏎zy prostowania
mi najkr鏒sze kedziorki przy skorze glowy ktorych nie prostowalam strosza sie;p reszta gladka:P
Stary 2013-06-22, 09:14   #877
Vinnga
Zakorzenienie

Dzi瘯i za odpowiedzi na moje pytanie Wychodzi na to, 瞠 mam niesforne w這sy. Je郵i sytuacja b璠zie si powtarza, to powt鏎z prostowanie
Dzisiaj u mnie ch這dniej i pada deszcz, w這sy s normalne Nie ogarniam tego, ale dzisiaj id kupi sobie jedwab do w這s闚, bo mi si sko鎍zy, a jednak mam wra瞠nie, 瞠 te silikony jako pomagaj moim w這som i je zabezpieczaj
Vinnga jest offline  
Stary 2013-06-22, 19:00   #878
tekila901
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 090

Cytat:
Dziewczyny, jak Wam reaguj w這sy na spocon sk鏎 g這wy i na takie upalne temperatury jakie s aktualnie w naszym kraju? Cholera, po basenie mi nic nie by這, a jak si tak poc, to w這sy zaczynaj mi si puszy. Co jest nie tak, robi豉m prostowanie 1,5 miesi帷a temu i zawsze w這sy trzyma造 mi si 3 miesi帷e! Mia豉m osob do pomocy (wcze郾iej robi豉m sama), zastanawiam si czy nie na這篡豉 mi za ma這 preparatu Zosta這 mi troch w buteleczce i nie wiem czy nie powt鏎zy prostowania
moje od wysokiej temperatury si szybciej przet逝szczaj. i w sumie tyle. nie pusz si, bo podczas suszenia na這輳 serum termoochronn Mariona albo olejek arganowy i to to trzyma je w ryzach. bez termoochrony mam raczej siano.

Cytat:
Zastanawiam si czy to w豉軼iwo嗆 moich w這s闚 czy znak, 瞠 mia豉m za ma這 keratyny na w這sach. Bo w zasadzie wcze郾iej, jak by這 ch這dno, to po intensywnych 獞iczeniach musia豉m umy w這sy i to nie tyle z powodu ich przet逝szczenia ile w豉郾ie dlatego, 瞠 si puszy造, a po umyciu ju by造 ok
Plusy tego s takie, 瞠 mam efekt push up przy sk鏎ze g這wy i zero oklapu, hehe
Jakie porady ?

ale Jantar nak豉dany na d逝go嗆 w這sa powoduje siano
Stary 2013-06-22, 19:04   #879
Miluuu
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 990

Cytat:
Wcierki W這sy s po nim mi瘯kie Wiem,瞠 jest jeszcze specjalna od篡wka, kt鏎 si pryska ca貫 w這sy, ale czy jest mi璠zy tymi produktami jaka istotna r騜nica ?

ta co pachnie facetem? fajnie si j u篡wa這, ale w sumie 瘸dnych efekt闚 u siebie nie zauwa篡豉m tylko tyle, 瞠 mi si w這sy mniej przet逝szcza造. Dodawa豉m te jej troch do mgie趾i do w這s闚 a tej drugiej nie znam ;P

Cytat:
Dzi瘯i za odpowiedzi na moje pytanie Wychodzi na to, 瞠 mam niesforne w這sy. Je郵i sytuacja b璠zie si powtarza, to powt鏎z prostowanie
Dzisiaj u mnie ch這dniej i pada deszcz, w這sy s normalne Nie ogarniam tego, ale dzisiaj id kupi sobie jedwab do w這s闚, bo mi si sko鎍zy, a jednak mam wra瞠nie, 瞠 te silikony jako pomagaj moim w這som i je zabezpieczaj
mo瞠 te by tak, 瞠 to wina s這鎍a, bo ono powoduje w jakim stopniu odparowanie wody z w這s闚, przez co si pusz. U mnie te dzisiaj pada i ca趾iem wilgotno, w這sy s na swoim miejscu wystarczy tylko troch wy窺za temperatura i puuuuchhh wtedy tylko silikony mnie ratuj.

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline  
Stary 2013-06-22, 19:37   #880
tekila901
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 090

Cytat:
Napisane przez Miluuu Poka wiadomo嗆
ta co pachnie facetem? fajnie si j u篡wa這, ale w sumie 瘸dnych efekt闚 u siebie nie zauwa篡豉m tylko tyle, 瞠 mi si w這sy mniej przet逝szcza造. Dodawa豉m te jej troch do mgie趾i do w這s闚 a tej drugiej nie znam ;P
u mnie te nic nie zdzia豉豉, ale ten zapach...
Stary 2013-06-22, 22:30   #881
sylwka37
koci 鈍iat

u mnie dzi dalej gor帷o a w這ski ok ja nie u篡wam 瘸dnych 鈔odk闚 do stylizacji , tylko przed wysuszeniem wcieram jantar i tyle
Stary 2013-06-23, 16:53   #882
Mega1979
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 226

Cze嗆 Dziewczyny. Odno郾ie preparat闚 bez formaldehydu to zrobi豉m prostowanie samodzielnie preparatem Kativa. postanowi豉m o tym napisa poniewa nie znalaz豉m 瘸dnych opinii na temat tego preparatu. Minus jest taki, 瞠 zapach (nie czu豉m go podczas robienia) troch dra積i moje gard這, je瞠li dosta si na twarz to szczypa這 (poprzedniego dnia by豉m na zabiegu u kosmetyczki i mia豉m mikrouszkodzenia sk鏎y). Moje w這sy puszy造 si, nie by造 ani kr璚one ani proste - taki kiepski pudel. Efekt po jest super jak dla mnie. Nie s idealnie proste, ale te tego nie oczekiwa豉m i u篡豉m prostownicy nagrzanej tylko do 205 stopni. W這sy generalnie si nie pusz, 豉dnie si b造szcz i odbijaj 鈍iat這. Szybko mog je wysuszy. Dla mnie to odkrycie, bo podobny efekt mia豉m tylko po prostownicy i utrzymywa si 2 godziny. Dla mnie du膨 zaleta jest to, 瞠 mog豉m umy w這sy natychmiast po zabiegu. Aktualnie jest 3 tygodnie po i jest ok. Je瞠li s造sza造軼ie jakie opinie na temat Kativa prosz napiszcie.
Mega1979 jest offline  
Stary 2013-06-23, 17:33   #883
Vinnga
Zakorzenienie

Co do jantaru, to nie mam po nim szopy. Dobrze dzia豉 na moje w這sy
Vinnga jest offline  
Stary 2013-06-23, 19:34   #884
pure_pleasure_seeker
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Dziewczyny!

Czy ta zasada, 瞠by poczeka z farbowaniem min. 2 tygodnie odnosi si tylko do tego, 瞠by maksymalnie przed逝篡 efekty prostowania? Czy wcze郾iejsze na這瞠nie farby nie niesie jakiego ryzyka, 瞠 farba wyjdzie nier闚no itd?

W pi徠ek mia豉m robiony zabieg i moje br您owe w這sy wyp這wia造 o jakie 2 tony i maj teraz 鄴速awo-pomara鎍zowy odcie. Nie mog na siebie patrze i chc jak najszybciej je pofarbowa, ale boj si, czy nie pogorsz sytuacji...

Pom騜cie plis.
pure_pleasure_seeker jest offline  
Stary 2013-06-23, 19:56   #885
sarah67
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 777

Dziewczyny
przepraszam, 瞠 si wtr帷am, ale mam do Was pytanie, je郵i mi odpowiecie b璠 bardzo wdzi璚zna.
Czy je郵i karmi piersi mog sobie zrobi zabieg encanto,
a je郵i nie to czy jest jaki zamiennik??
Z g鏎y dzi瘯uj za odpowied.
sarah67 jest offline  
Stary 2013-06-23, 20:41   #886
sylwka37
koci 鈍iat

Cytat:
Napisane przez pure_pleasure_seeker Poka wiadomo嗆
Dziewczyny!

Czy ta zasada, 瞠by poczeka z farbowaniem min. 2 tygodnie odnosi si tylko do tego, 瞠by maksymalnie przed逝篡 efekty prostowania? Czy wcze郾iejsze na這瞠nie farby nie niesie jakiego ryzyka, 瞠 farba wyjdzie nier闚no itd?

W pi徠ek mia豉m robiony zabieg i moje br您owe w這sy wyp這wia造 o jakie 2 tony i maj teraz 鄴速awo-pomara鎍zowy odcie. Nie mog na siebie patrze i chc jak najszybciej je pofarbowa, ale boj si, czy nie pogorsz sytuacji...

Pom騜cie plis.
ja farbowa豉m a w豉軼iwie henn k豉d豉m kilka dni po encanto i wszystko by這 ok

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez sarah67 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny
przepraszam, 瞠 si wtr帷am, ale mam do Was pytanie, je郵i mi odpowiecie b璠 bardzo wdzi璚zna.
Czy je郵i karmi piersi mog sobie zrobi zabieg encanto,
a je郵i nie to czy jest jaki zamiennik??
Z g鏎y dzi瘯uj za odpowied.
wiem 瞠 na pewno w ci捫y nie mo積a ale przy karmieniu hmm ci篹ko powiedzie , podobno cocochoco jest delikatniejsze bo nie zawiera FORMALDEHYDU , najlepiej by by這 napisa do sprzedawcy czy mo積a
Stary 2013-06-23, 21:33   #887
_agg_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 539

Cytat:
wiem 瞠 na pewno w ci捫y nie mo積a ale przy karmieniu hmm ci篹ko powiedzie , podobno cocochoco jest delikatniejsze bo nie zawiera FORMALDEHYDU , najlepiej by by這 napisa do sprzedawcy czy mo積a
A ONI Wiedz tyle samo co my albo i jeszcze mniej
_agg_ jest offline  
Stary 2013-06-23, 21:40   #888
sylwka37
koci 鈍iat

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka wiadomo嗆
A ONI Wiedz tyle samo co my albo i jeszcze mniej
hehehehe pewnie masz racj ale mo瞠 maj oryginalne opisy produkt闚
moje w這ski po ca造m dniu - najpierw by這 s這necznie potem bardzo parno a na ko鎍u lun窸o - kilka kropli na w這sy te spad這 zanim si schowa豉m
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 002.jpg (31,8 KB, 62 za豉dowa)
Stary 2013-06-23, 22:28   #889
Vinnga
Zakorzenienie

Sylwka, pi瘯ne

Chyba bym nie ryzykowa豉 prostowania przy karmieniu piersi. Mo瞠 to naci庵ane, ale jednak wdycha si te opary w czasie zabiegu... A to, 瞠 preparat jest bez formaldehydu, to troch takie pitu-pitu, bo zamiast tego b璠zie mia inny aldehyd - w ko鎍u dziewczyny, prostuj帷 w這sy czym bez formaldehydu, nadal odczuwaj pieczenie w oczach czy drapanie w gardle
Z drugiej strony to przecie si nie spo篡wa bezpo鈔ednio tej keratyny i jest ona tylko na w這sach, no... Ale raczej sprzedawcy nie b璠 wiedzie, ju pr璠zej producent, a najlepiej to chyba lekarzowi przedstawi spraw i spyta
Vinnga jest offline  
Stary 2013-06-24, 07:10   #890
anulita30
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 87

Cytat:
Sylwka, pi瘯ne

Chyba bym nie ryzykowa豉 prostowania przy karmieniu piersi. Mo瞠 to naci庵ane, ale jednak wdycha si te opary w czasie zabiegu... A to, 瞠 preparat jest bez formaldehydu, to troch takie pitu-pitu, bo zamiast tego b璠zie mia inny aldehyd - w ko鎍u dziewczyny, prostuj帷 w這sy czym bez formaldehydu, nadal odczuwaj pieczenie w oczach czy drapanie w gardle
Z drugiej strony to przecie si nie spo篡wa bezpo鈔ednio tej keratyny i jest ona tylko na w這sach, no... Ale raczej sprzedawcy nie b璠 wiedzie, ju pr璠zej producent, a najlepiej to chyba lekarzowi przedstawi spraw i spyta
Vinnga ma racj. Najlepiej wzi捷 od sprzedawcy sk豉d, pokaza lekarzowi i zapyta.
anulita30 jest offline  
Stary 2013-06-24, 09:08   #891
SpaceOddity
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Cze嗆 dziewczyny. Pozw鏊cie, 瞠 przy陰cze si do konwersacji .
Zach璚ona opowie軼iami o cudach, jakie prostowanie keratynowe mo瞠 uczyni z kr璚onymi, niesfornymi i sianowatymi w這sami postanowi豉m wypr鏏owa Encanto. Najpierw chcia豉m wykona zabieg w salonie fryzjerskim, ale ceny s wysokie i do tego zazwyczaj oferuj produkty firmy Cocochoco, a wiele os鏏 m闚i, 瞠 ten specyfik 鈔ednio si spisuje. Postanowi豉m zakupi 100 ml Encanto na Allegro i dzi b璠 samodzielnie wykonywa zabieg. Nie wiem jak mi to wyjdzie, bo mam d逝gie i g瘰te w這sy, ale b璠 si stara .
Co do pytania o Encanto i karmienie piersi, to etykietka na butelce z keratyn m闚i: "Nie zalecany dla kobiet w ci捫y i karmi帷ych piersi." Lepiej nie ryzykowa.
Przy okazji mam pytanie w zwi您ku z etapem nak豉dania od篡wki i sp逝kiwania 50%. Czy mog nie sp逝kiwa jej w og鏊e i efekt wyjdzie r闚nie spektakularny ? Czy za pierwszym razem lepiej dostosowa si do zalece producenta? Ogl康a豉m film na Youtube, gdzie blogerka i forumowiczka Aga opowiada豉 o Encanto i wspomina豉, 瞠 nie sp逝kuje od篡wki, ale chcia豉bym si dowiedzie, czy podczas pierwszego prostowania te tak mo積a?
Przede mn kilka godzin ci篹kiej pracy, ale mam nadziej, 瞠 warto .
SpaceOddity jest offline  
Stary 2013-06-24, 09:11   #892
sylwka37
koci 鈍iat

Vinnga - dzi瘯uj
chyba jednak najlepszym sposobem b璠zie odczeka a przestanie karmi i wtedy z czystym sumieniem sobie zrobi
Stary 2013-06-24, 09:18   #893
_agg_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SpaceOddity Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny. Pozw鏊cie, 瞠 przy陰cze si do konwersacji .
Zach璚ona opowie軼iami o cudach, jakie prostowanie keratynowe mo瞠 uczyni z kr璚onymi, niesfornymi i sianowatymi w這sami postanowi豉m wypr鏏owa Encanto. Najpierw chcia豉m wykona zabieg w salonie fryzjerskim, ale ceny s wysokie i do tego zazwyczaj oferuj produkty firmy Cocochoco, a wiele os鏏 m闚i, 瞠 ten specyfik 鈔ednio si spisuje. Postanowi豉m zakupi 100 ml Encanto na Allegro i dzi b璠 samodzielnie wykonywa zabieg. Nie wiem jak mi to wyjdzie, bo mam d逝gie i g瘰te w這sy, ale b璠 si stara .
Co do pytania o Encanto i karmienie piersi, to etykietka na butelce z keratyn m闚i: "Nie zalecany dla kobiet w ci捫y i karmi帷ych piersi." Lepiej nie ryzykowa.
Przy okazji mam pytanie w zwi您ku z etapem nak豉dania od篡wki i sp逝kiwania 50%. Czy mog nie sp逝kiwa jej w og鏊e i efekt wyjdzie r闚nie spektakularny ? Czy za pierwszym razem lepiej dostosowa si do zalece producenta? Ogl康a豉m film na Youtube, gdzie blogerka i forumowiczka Aga opowiada豉 o Encanto i wspomina豉, 瞠 nie sp逝kuje od篡wki, ale chcia豉bym si dowiedzie, czy podczas pierwszego prostowania te tak mo積a?
Przede mn kilka godzin ci篹kiej pracy, ale mam nadziej, 瞠 warto .
a co to za aga? czy to ja?
_agg_ jest offline  
Stary 2013-06-24, 09:25   #894
sylwka37
koci 鈍iat

pewnie to ty Aga !!!
Spokojnie mo瞠sz zostawi od篡wk bez sp逝kiwania jej
Stary 2013-06-24, 09:26   #895
Vinnga
Zakorzenienie

Cytat:
Te tak pomy郵a豉m
Vinnga jest offline  
Stary 2013-06-24, 09:27   #896
_agg_
Zakorzenienie

jestem s豉wna
_agg_ jest offline  
Stary 2013-06-24, 09:29   #897
sylwka37
koci 鈍iat

no jakby nie patrze jeste
Aga wrzu autograf
Stary 2013-06-24, 09:30   #898
SpaceOddity
Przyczajenie

Cytat:
Chyba mia豉m na my郵i w豉郾ie Ciebie .
SpaceOddity jest offline  
Stary 2013-06-24, 09:31   #899
_agg_
Zakorzenienie

Cytat:
no jakby nie patrze jeste
Aga wrzu autograf
hahahaha, ok
Cytat:
Napisane przez SpaceOddity Poka wiadomo嗆
Chyba mia豉m na my郵i w豉郾ie Ciebie .
ale dziewczyny Ci to tylko mog potwierdzi zreszt Sylwia ju napisala, 瞠 te tak robi i niewa積e, 瞠 to 1 zabieg.. tym lepiej, 瞠by j zostawi豉
_agg_ jest offline  
Stary 2013-06-24, 09:39   #900
SpaceOddity
Przyczajenie

Cytat:
hahahaha, ok

ale dziewczyny Ci to tylko mog potwierdzi zreszt Sylwia ju napisala, 瞠 te tak robi i niewa積e, 瞠 to 1 zabieg.. tym lepiej, 瞠by j zostawi豉
OK, dzi瘯i za odpowied. W takim razie zabieram si do pracy . A film, kt鏎y wrzuci豉 na Youtube jest bardzo przekonuj帷y, bardziej ni wpisy na blogach dotycz帷e Encanto itp., tak wi璚 nie dziw si, 瞠 dzi瘯i niemu sta豉 si s豉wna w pewnych kr璕ach .
Pozdrawiam.
SpaceOddity jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
encanto, keratyna, kr璚one w這sy, prostowanie, trwa貫 prostowanie, w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 3 (0 u篡tkownik闚 i 3 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:08.