Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-06-24, 09:43   #901
_agg_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 539
Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez SpaceOddity Poka wiadomo嗆
OK, dzi瘯i za odpowied. W takim razie zabieram si do pracy . A film, kt鏎y wrzuci豉 na Youtube jest bardzo przekonuj帷y, bardziej ni wpisy na blogach dotycz帷e Encanto itp., tak wi璚 nie dziw si, 瞠 dzi瘯i niemu sta豉 si s豉wna w pewnych kr璕ach .
Pozdrawiam.
haha,ten filmik bije rekordy ogl康alno軼i na moim kanale
powodzenia!
_agg_ jest offline  
Stary 2013-06-24, 10:34   #902
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 015

Cytat:
Napisane przez pure_pleasure_seeker Poka wiadomo嗆
Dziewczyny!

Czy ta zasada, 瞠by poczeka z farbowaniem min. 2 tygodnie odnosi si tylko do tego, 瞠by maksymalnie przed逝篡 efekty prostowania? Czy wcze郾iejsze na這瞠nie farby nie niesie jakiego ryzyka, 瞠 farba wyjdzie nier闚no itd?

W pi徠ek mia豉m robiony zabieg i moje br您owe w這sy wyp這wia造 o jakie 2 tony i maj teraz 鄴速awo-pomara鎍zowy odcie. Nie mog na siebie patrze i chc jak najszybciej je pofarbowa, ale boj si, czy nie pogorsz sytuacji...

Pom騜cie plis.
ja farbowalam r闚no tydzie po zabiegu. Kolor wyszed r闚no, w這sy nadal proste, farbowanie jedynie lekko przesuszy這 mi ko鎍闚ki ale z tym poradzi豉 sobie odzywka b/s tak wi璚 spokojnie mo瞠sz farbowa
Stary 2013-06-24, 14:54   #903
laktoza
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 653
GG do laktoza

Dziewczyny, prosz o wspracie Nad Encanto zastanawiam si od d逝窺zego czasu, raz jeszcze na poczatku 1-szej cz瘰ci w徠ku kupi豉 ca造 zestaw, ale nie zdecydowa豉m si i sprzeda豉m na all, kilka miesi璚y temu kupi豉m odlewk i musia豉m j wyrzuci, bo ju d逝go sta豉, ba豉m si u篡 "starej".
I teraz znowu my郵 i chc to zrobi. Boj si tylko jednego z tego ca貫go - prostowania ka盥ego pasma po 7 (?) razy. Nie spali to w這s闚? Na prawd trzeba a tyle razy ka盥e pasemko? Zawsze jak prostuj normalnie to staram si jak najmniej u篡wa tej prostownicy, przejecha ni 1 albo dwa razy, a tu a tyle..
laktoza jest offline  
Stary 2013-06-24, 15:13   #904
_agg_
Zakorzenienie

a;e przecie nie przeje盥瘸sz t prostownic po "go造ch" w這sach. ta keratyna jako musi si wprasowa... oczywi軼ie, ze mo瞠sz przejecha mniej razy, nikt Ci nie mo瞠 tego zabroni, ale zabieg Ci po prostu nie wyjdzie
_agg_ jest offline  
Stary 2013-06-24, 17:47   #905
SpaceOddity
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Jestem ju po zabiegu, kt鏎y zaj掖 mi niemal 8 godzin. Powiem Wam, 瞠 100 ml keratyny ledwie wystarczy這 na moje w這sy . Obawiam si, 瞠 przez to mog豉m niedok豉dnie na這篡 preparat i w niekt鏎ych miejscach zrobi si fale. I pomy郵e, 瞠 zastanawia豉m si nad zakupem 80 ml. Musz potwierdzi, 瞠 ta keratyna (a raczej to co na f... w niej zawarte) 鄉ierdzi strasznie. Przy nak豉daniu preparatu na w這sy piek造 mnie oczy, nos, gard這. Od篡wka te troch dra積i帷a, kilka razy przez opary zaszczypa造 mnie oczy. Pomijaj帷 te wszystkie "drobne" minusy i poparzone palce od prostownicy nagrzanej do 230 stopni, ciesz si, 瞠 to ju za mn i w chwili obecnej efekt mi si podoba. W這sy mi si troszeczk rozja郾i造, ale i tak planuj farbowa za dwa tygodnie.
Do陰czam zdj璚ie moich w這s闚 po zabiegu.
Gdyby tak by這 przez ca造 czas. No, chocia przez dwa miesi帷e...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg w這sy po zabiegu 1.jpg (20,9 KB, 176 za豉dowa)
SpaceOddity jest offline  
Stary 2013-06-24, 19:10   #906
LilyAllen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 665

Cytat:
Napisane przez SpaceOddity Poka wiadomo嗆
Jestem ju po zabiegu, kt鏎y zaj掖 mi niemal 8 godzin. Powiem Wam, 瞠 100 ml keratyny ledwie wystarczy這 na moje w這sy . Obawiam si, 瞠 przez to mog豉m niedok豉dnie na這篡 preparat i w niekt鏎ych miejscach zrobi si fale. I pomy郵e, 瞠 zastanawia豉m si nad zakupem 80 ml. Musz potwierdzi, 瞠 ta keratyna (a raczej to co na f... w niej zawarte) 鄉ierdzi strasznie. Przy nak豉daniu preparatu na w這sy piek造 mnie oczy, nos, gard這. Od篡wka te troch dra積i帷a, kilka razy przez opary zaszczypa造 mnie oczy. Pomijaj帷 te wszystkie "drobne" minusy i poparzone palce od prostownicy nagrzanej do 230 stopni, ciesz si, 瞠 to ju za mn i w chwili obecnej efekt mi si podoba. W這sy mi si troszeczk rozja郾i造, ale i tak planuj farbowa za dwa tygodnie.
Do陰czam zdj璚ie moich w這s闚 po zabiegu.
Gdyby tak by這 przez ca造 czas. No, chocia przez dwa miesi帷e...
Pi瘯ne w這sy i... 豉dne wci璚ie w talii!
LilyAllen jest offline  
Stary 2013-06-24, 19:36   #907
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 13 991

SpaceOddity - efekt super w這sy pi瘯ne i ta talia faktycznie nic sobie
Stary 2013-06-24, 23:10   #908
nicola28
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52

witajcie

od ponad tygodnia mam zestaw do prostowania w domu

jednak czekam ca造 czas na kolezanke az bedzie mia豉 dzien luzniejszy aby mi pomoc

i troche sie wkurzam i tak dzis mia豉m ochote sama sobie go zrobic ale boje sie 2 rzeczy

1 to czy dokladnie rozprowadze ta keratyne ( pisze ze nie moze dotykac skory g這wy a ja myslalam ze na這ze tak jak farbe i bede przeczesywac grzebieniem aby sie 豉dnie roznios這 )

2 to 這sy prostujac z ty逝 samemu nie zawsze wychodza proste ( przeciez zawsze mozna przeoczyc jakis fragment )

nie mam nikogo oprocz kolezanki kto mog豚y mi pomoc przy w這sach

a jak jest z wami robicie sami ?

---------- Dopisano o 00:10 ---------- Poprzedni post napisano o 00:08 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka wiadomo嗆
hehehehe pewnie masz racj ale mo瞠 maj oryginalne opisy produkt闚
moje w這ski po ca造m dniu - najpierw by這 s這necznie potem bardzo parno a na ko鎍u lun窸o - kilka kropli na w這sy te spad這 zanim si schowa豉m
ale masz fajny odcien w這sow mozna wiedziec co to za farba i jaki odcien ??
nicola28 jest offline  
Stary 2013-06-25, 08:20   #909
_agg_
Zakorzenienie

tak, w wiekszo軼i robimy same i wszystko wychodzi
_agg_ jest offline  
Stary 2013-06-25, 08:39   #910
sylwka37
koci 鈍iat

nicola28 - to henna dzi瘯i
je郵i masz takie obawy to musisz poczeka a kole瘸nka b璠zie mia豉 chwil wolnego albo si przem鏂 i zrobi samej - zajmie ci to wi璚ej czasu ale jak wi瘯szo嗆 z nas daje rad to i ty dasz
Stary 2013-06-25, 09:24   #911
SpaceOddity
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Cytat:
Napisane przez LilyAllen Poka wiadomo嗆
Pi瘯ne w這sy i... 豉dne wci璚ie w talii!
Cytat:
Napisane przez sylwka37
SpaceOddity - efekt super w這sy pi瘯ne i ta talia faktycznie nic sobie
奸icznie dzi瘯uj!
W豉郾ie jestem po pierwszym myciu w這s闚 po Encanto. Przesuszy豉m je lekko suszark i efekt jest niczego sobie. Co prawda nie s ju tak g豉dkie jak bezpo鈔ednio po zabiegu, ale nie chc ich ju m璚zy prostownic, bo og鏊nie jest OK . Wydaje mi si, 瞠 gdybym na這篡豉 wi璚ej keratyny, tak, 瞠 w這sy a by w niej "p造wa造", to efekt by豚y jeszcze lepszy. Du穎 keratyny da豉m na grzywk, poniewa zale瘸這 mi, 瞠by nareszcie przesta豉 sprawia mi problemy przy niekorzystnych warunkach pogodowych i teraz rzeczywi軼ie jest g豉dka i prosta. Natomiast po bokach zrobi si minimalny puszek.
Co do zakazu dotykania sk鏎y g這wy przez preparat to niestety musz przyzna, 瞠 w kilku miejscach dotkn窸am. Czu豉m lekkie szczypanie, ale 瘸dnych ubytk闚 nie widz. Nie chcia豉bym zosta z 造symi plackami i mam nadziej, 瞠 tak si nie stanie.
Przy okazji powiedzcie mi prosz, czy u Was podczas mycia w這s闚 po zabiegu nadal wydobywaj si z nich dra積i帷e opary? Dzisiaj z豉pa mnie deszcz i jak tylko wesz豉m do domu od razu zacz窸y piec mnie oczy. P騧niej w trakcie mycia i suszenia to samo. Mam nadziej, 瞠 to kwestia czasu, a wyp逝cze si ta pierwsza warstwa.
SpaceOddity jest offline  
Stary 2013-06-25, 10:05   #912
czekoladka3
Zakorzenienie

podczas dw鏂h pierwszych my po encanto r闚nie czu豉m ten zapach wiec to normalne
Stary 2013-06-25, 11:08   #913
SSander
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18

Po 2 miesi帷ach Cocochoco mi si sp逝ka這 z w這s闚. Teraz w這sy mam szorstkie i dziwnie si pl帷z. Jak my郵icie w這sy mog造 mi si po tym zniszczy czy o co chodzi? U篡 szamponu g喚boko oczyszczaj帷ego by to zmy?
Zastanawiam si nad kupnem Encanto teraz
SSander jest offline  
Stary 2013-06-25, 19:09   #914
sylwka37
koci 鈍iat

Cytat:
Napisane przez SSander Poka wiadomo嗆
Po 2 miesi帷ach Cocochoco mi si sp逝ka這 z w這s闚. Teraz w這sy mam szorstkie i dziwnie si pl帷z. Jak my郵icie w這sy mog造 mi si po tym zniszczy czy o co chodzi? U篡 szamponu g喚boko oczyszczaj帷ego by to zmy?
Zastanawiam si nad kupnem Encanto teraz
bo si przyzwyczai豉 do w這s闚 po keratynie i zapomnia豉 jakie by造 przed jej na這瞠niem. W這sy po prostu wr鏂i造 do stanu z przed zabiegu
Stary 2013-06-25, 19:14   #915
vivu
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Dziewczyny czy wiecie mo瞠, czy mo積a gdzie dosta sam keratyne Encanto? ostatnio robi豉m prostowanie tradycyjna metoda, czyli najpierw keratyna i oddzielnie od篡wka. no i wysz這 tak, 瞠 od篡wki posz這 mi jako o po這w mniej ni keratyny. my郵e, 瞠 next time zrobie metod mieszan chocia瘺y z tego wzgl璠u, 瞠 nie wiem co zrobi z reszt tej od篡wki
vivu jest offline  
Stary 2013-06-25, 22:22   #916
mm0nisiaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Hej Kilka dni temu zrobi豉m keratynowe prostowanie Encanto. Mam nieco mieszane uczucia. Wydaje mi si, 瞠 mog豉m jako niedok豉dnie je wyprostowa czy co, bo ju po pierwszym myciu na g鏎ze, a tak瞠 pod w這sami zrobi造 mi si lekkie fale. Jednak reszta w這s闚 jest prosta jak druty ;p Je瞠li chodzi o ten uci捫liwy zapach - mojej siostrze, kt鏎a zgodzi豉 si mi pom鏂, strasznie przeszkadza. Mi za to strasznie przypomina zaj璚ia na anatomii i zapach preparat闚, tylko momentami by troch dra積i帷y, ale poza tym by do zniesienia. Ca造 zabieg trwa strasznie d逝go - oko這 5,5 godziny. Gdyby nie pomoc siostry, nie wiem ile czasu bym na to po鈍i璚i豉;p Po zabiegu przez 2 pierwsze mycia w這sy by造 strasznie przyklapni皻e(mimo, 瞠 prostowa豉m pasma do g鏎y) i szybko si przet逝szcza造 i pierwszy raz poczu豉m co to znaczy brak obj皻o軼i ale ju po 3 myciu jakby troch odbi造 si od czubka g這wy;p Troch t瘰kni za swoimi loczkami, jednak proste w這sy to niesamowita wygoda Bo przy codziennym myciu traci豉m oko這 1,5h na uk豉danie w這s闚. Wstawiam zdj璚ia, kt鏎e zrobi豉m w dniu zabiegu. Pierwsze- rano, zaraz po przebudzeniu i rozczesaniu loczk闚;p a drugie tego samego dnia, po wykonanym prostowaniu
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMAG1344.jpg (50,2 KB, 143 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMAG1351-1-1.jpg (74,6 KB, 154 za豉dowa)
mm0nisiaa jest offline  
Stary 2013-06-25, 22:34   #917
Eveliouses
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 432

SpaceOddity
mega za☠☠☠i軼ie Ci to wysz這

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

Mam pytanko,bo widz,ze tu same takie fachury,ze szok cudnie Wam to wychodzi na w這skach a jak wyglada sprawa z zam闚ieniami? robicie wsp鏊ne czy wej軼 na tych polecanych sprzedawc闚 na allegro? bo mysla豉m o ebayu ,瞠 moze byc taniej ale nie mam tam konta ...
porad嬈ie kobitki

: jupi::j upi:
http://www.suwaczki.com/tickers/qq87i09k53acoskv.png

PROSZ ZOBACZ I PODPISZ SI
http://uniteddogs.com/stopkillingdogs
Eveliouses jest offline  
Stary 2013-06-25, 22:45   #918
Vinnga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 006

Cudne w這sy

Zamawiamy na allegro, ka盥a sobie Lista sprawdzonych sprzedawc闚 na pierwszej stronie w FAQ.
Vinnga jest offline  
Stary 2013-06-26, 07:05   #919
karoolaaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 691

Dziewczyny jaka jest roznica pomiedzy "zwyklym" keratynowym prostowaniem a tym nanokeratin?

karoolaaa jest offline  
Stary 2013-06-26, 07:55   #920
Kateczka_05
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 425
GG do Kateczka_05

te jest zwyk造...keratyna to keratyna tylko marki sa r騜ne i sposoby robienia i trwa這嗆 :P no i to co pokaza豉 chyba oferuj salony...tak jak Czoko :P Encanto raczej sie nie uswiadczy
Stary 2013-06-26, 08:08   #921
karoolaaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 691

Cytat:
Napisane przez Kateczka_05 Poka wiadomo嗆
te jest zwyk造...keratyna to keratyna tylko marki sa r騜ne i sposoby robienia i trwa這嗆 :P no i to co pokaza豉 chyba oferuj salony...tak jak Czoko :P Encanto raczej sie nie uswiadczy

no wlasnie szukalam cos w google na temat tego prostowania, ale po opisie wyszlo,ze to praktycznie to samo , dlatego chcialam sie upewnic czy to nie jest przypadkiem zwykly chwyt marketingowy z ta nazwa .

karoolaaa jest offline  
Stary 2013-06-26, 10:46   #922
SSander
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka wiadomo嗆
bo si przyzwyczai豉 do w這s闚 po keratynie i zapomnia豉 jakie by造 przed jej na這瞠niem. W這sy po prostu wr鏂i造 do stanu z przed zabiegu
No wla郾ie nie mialam takich w這sow przed nalo瞠niem keratyny, owszem puszyly mi sie, ale w dotyku by造 zdrowe a nie tak szorstkie jak teraz
SSander jest offline  
Stary 2013-06-26, 11:02   #923
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SSander Poka wiadomo嗆
No wla郾ie nie mialam takich w這sow przed nalo瞠niem keratyny, owszem puszyly mi sie, ale w dotyku by造 zdrowe a nie tak szorstkie jak teraz
mo瞠 wystarczy bardziej zadba o piel璕nacje, jakie mocno nawil瘸j帷e od篡wki, oleje i wszystko wr鏂i do normy?
Stary 2013-06-26, 15:33   #924
Ihatemyhair
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Cze嗆 dziewczyny!

Mam kr璚one w這sy. Ostatnio by豉m u fryzjerki, aby dowiedzie si wi璚ej o keratynowym prostowaniu. Ona stanowczo odradzi豉 mi zabieg. Powiedzia豉, 瞠 kiedy w這sy zaczn odrasta b璠 wygl康a okropnie, po這wa w這s闚 zniszczona oraz kr璚ona a po這wa prosta i zdrowa.
Czy to co powiedzia豉, jest prawd?
Strasznie si za豉ma豉m.

Edytowane przez Ihatemyhair
Czas edycji: 2013-06-26 o 15:35
Ihatemyhair jest offline  
Stary 2013-06-26, 15:44   #925
Skarfejs
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 305

Cytat:
Napisane przez Ihatemyhair Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny!

Mam kr璚one w這sy. Ostatnio by豉m u fryzjerki, aby dowiedzie si wi璚ej o keratynowym prostowaniu. Ona stanowczo odradzi豉 mi zabieg. Powiedzia豉, 瞠 kiedy w這sy zaczn odrasta b璠 wygl康a okropnie, po這wa w這s闚 zniszczona oraz kr璚ona a po這wa prosta i zdrowa.
Strasznie si za豉ma豉m.
Jak dla mnie przeczy sama sobie. Po這wa prosta i zdrowa- wychodzi na to, 瞠 prostownie nie zniszczy這 w這s闚 skoro s zdrowe. Po這wa zniszczona i kr璚ona- w這sy odrosn kr璚one bo takie masz naturalne ale nie zniszczone.
Zmie fryzjera
Stary 2013-06-26, 15:44   #926
_agg_
Zakorzenienie

wejdz sobie na mojego bloga, z boku masz pasek na yt, kliknij sobie 1 filmik z wczoraj, przewi do ko鎍a jak susz w這sy i zobacz sobie jak wygl康a odrost na kr璚onych w這sach
_agg_ jest offline  
Stary 2013-06-26, 15:47   #927
Miluuu
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 990

Cytat:
Napisane przez Ihatemyhair Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny!

Strasznie si za豉ma豉m.
efekt jaki opisujesz, to efekt po chemicznym prostowaniu zanim CI w這sy odrosn, to keratyna troch z w這s闚 ju zniknie i nie zauwa篡sz r騜nicy. Zreszt w這sy przez ni s ci篹kie i odrost nie b璠zie tak bardzo si kr璚i, bo ci篹ar w這s闚 robi swoje

bratowej jak odrasta造 w這sy to kr璚i造 si jej tylko baby hair ;-)

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline  
Stary 2013-06-26, 15:51   #928
_agg_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Miluuu Poka wiadomo嗆
efekt jaki opisujesz, to efekt po chemicznym prostowaniu zanim CI w這sy odrosn, to keratyna troch z w這s闚 ju zniknie i nie zauwa篡sz r騜nicy. Zreszt w這sy przez ni s ci篹kie i odrost nie b璠zie tak bardzo si kr璚i, bo ci篹ar w這s闚 robi swoje

bratowej jak odrasta造 w這sy to kr璚i造 si jej tylko baby hair ;-)
dok豉dnie i nawet ja mimo, 瞠 zawsze mia豉m tak aureolk w這s闚 to teraz czego takiego nie mam
_agg_ jest offline  
Stary 2013-06-26, 17:15   #929
karol1904
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Witajcie, robi w豉郾ie encanto i zapomnia豉m poczeka te 15 min... nie wiem dlaczego... pami皻a豉m o tym w trakcie nak豉dania. Powiedzcie mi? Czy ma to szanse wyj嗆? Bardzo prosz o szybka odpowiedz (
Czy je瞠li nie zmyje od篡wki b璠zie lepiej? S造sza豉m ze to ona najbardziej prostuje.
karol1904 jest offline  
Stary 2013-06-26, 18:31   #930
_agg_
Zakorzenienie

nie zmywaj od篡wki
_agg_ jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
encanto, keratyna, kr璚one w這sy, prostowanie, trwa貫 prostowanie, w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 3 (0 u篡tkownik闚 i 3 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:09.