Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-06-26, 19:55   #931
Miluuu
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 990
Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka wiadomo嗆
dok豉dnie i nawet ja mimo, 瞠 zawsze mia豉m tak aureolk w這s闚 to teraz czego takiego nie mam

kurde Aga 豉dna jeste masz jednego subskrybenta wi璚ej za urod, id ogl康a co tam masz ciekawego na blogu i yt

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline  
Stary 2013-06-26, 19:56   #932
_agg_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 539

Cytat:
Napisane przez Miluuu Poka wiadomo嗆

kurde Aga 豉dna jeste masz jednego subskrybenta wi璚ej za urod, id ogl康a co tam masz ciekawego na blogu i yt
o kurcz, dzi瘯uj bardzo mi mi這
_agg_ jest offline  
Stary 2013-06-26, 19:59   #933
mlodszaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Cze嗆 dziewczyny!

Od dawna mam tutaj konto, ale nigdy si nie udziela豉m, tylko du穎 czyta豉m. Przekona造軼ie mnie do ENCANTO bez dw鏂h zda i powiem Wam... 涉ΣJE, 瞠 nie s造sza豉m o tym wcze郾iej!

Moje w這sy to jedno wielkie siano odk康 zacz窸am koloryzacje jakie 3 lata temu... Czarny, rudo軼i, potem blondy, br您y, a teraz zachcia這 mi si powrotu do mojego kochanego naturalnego ciemnego blondu. Kolor mia豉m jaki chcia豉m, ale kondycja moich w這s闚 to by istny dramat...

Sta這 sie, zakupi豉m encanto, okazalo sie bardzo wydajne. Robi豉m metod mieszan, niezapomniane wra瞠nia z suszenia w這s闚 w oknie (szczeg鏊nie wzrok s御iad闚 ). Strasznie si wym璚zy豉m, ale uda這 si... To co si sta這 z moimi w這sami to jest cud nad cudy, naprawd niepor闚nywalne z niczym!

Aktualnie jestem ju po 5 myciu w這s闚, proste jak druty nie s, ale to dobrze, bo w sumie lubi jak si troch wywijaj, ale te bez przesady. Efekt przeszed wszystkie moje oczekiwania. B造szcz帷e, mi璚iutkie, brak rozdwojonych ko鎍闚ek. Spokojnie mog powiedzie, 瞠 ten zabieg zmienil moje zycie na lepsze i zaakceptowalam i pokochalam moje wlosy <3

Zdj璚ia - dziewczyny, niestety nie mam zdj璚ia jak wygl康a造 zawsze moje w這sy przed stylizacj - strach robi i 瘸逝je, 瞠 nie zrobi豉m przed samym encanto, ale jako mia豉m wra瞠nie, 瞠 mo瞠 i tak w 瘸den spos鏏 ich nie ujarzmi. Ale ujarzmi這 i teraz si ciesz jak nigdy wcze郾iej. Wierzcie mi na s這wo - z dos這wnego PUCHU na g這wie i totalnego SIANA encanto zrobi這 co pi瘯nego. Mam nadziej, 瞠 si utrzyma jak najd逝瞠j
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg zdj璚ie 1 (1).jpg (43,0 KB, 100 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg zdj璚ie 2 (1).jpg (38,0 KB, 100 za豉dowa)
mlodszaa jest offline  
Stary 2013-06-26, 20:24   #934
Miluuu
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez mlodszaa Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny!

Od dawna mam tutaj konto, ale nigdy si nie udziela豉m, tylko du穎 czyta豉m. Przekona造軼ie mnie do ENCANTO bez dw鏂h zda i powiem Wam... 涉ΣJE, 瞠 nie s造sza豉m o tym wcze郾iej!

Moje w這sy to jedno wielkie siano odk康 zacz窸am koloryzacje jakie 3 lata temu... Czarny, rudo軼i, potem blondy, br您y, a teraz zachcia這 mi si powrotu do mojego kochanego naturalnego ciemnego blondu. Kolor mia豉m jaki chcia豉m, ale kondycja moich w這s闚 to by istny dramat...

Sta這 sie, zakupi豉m encanto, okazalo sie bardzo wydajne. Robi豉m metod mieszan, niezapomniane wra瞠nia z suszenia w這s闚 w oknie (szczeg鏊nie wzrok s御iad闚 ). Strasznie si wym璚zy豉m, ale uda這 si... To co si sta這 z moimi w這sami to jest cud nad cudy, naprawd niepor闚nywalne z niczym!

Aktualnie jestem ju po 5 myciu w這s闚, proste jak druty nie s, ale to dobrze, bo w sumie lubi jak si troch wywijaj, ale te bez przesady. Efekt przeszed wszystkie moje oczekiwania. B造szcz帷e, mi璚iutkie, brak rozdwojonych ko鎍闚ek. Spokojnie mog powiedzie, 瞠 ten zabieg zmienil moje zycie na lepsze i zaakceptowalam i pokochalam moje wlosy <3

Zdj璚ia - dziewczyny, niestety nie mam zdj璚ia jak wygl康a造 zawsze moje w這sy przed stylizacj - strach robi i 瘸逝je, 瞠 nie zrobi豉m przed samym encanto, ale jako mia豉m wra瞠nie, 瞠 mo瞠 i tak w 瘸den spos鏏 ich nie ujarzmi. Ale ujarzmi這 i teraz si ciesz jak nigdy wcze郾iej. Wierzcie mi na s這wo - z dos這wnego PUCHU na g這wie i totalnego SIANA encanto zrobi這 co pi瘯nego. Mam nadziej, 瞠 si utrzyma jak najd逝瞠j
bardzo 豉dnie i ciesz si, 瞠 jeste zadowolona. W這sy widz przesz造 tyle, co moje.. Od czerni, przez czerwienie, pomara鎍ze, fiolety, ciemne br您y, jasne br您y, blondy do platyny. A potem od nowa ciemne br您y i dzi jasny blond. Encanto to jedyna rzecz, kt鏎a ratuje mi w這sy To co, teraz zapuszczanie?

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline  
Stary 2013-06-26, 21:08   #935
mlodszaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Cytat:
bardzo 豉dnie i ciesz si, 瞠 jeste zadowolona. W這sy widz przesz造 tyle, co moje.. Od czerni, przez czerwienie, pomara鎍ze, fiolety, ciemne br您y, jasne br您y, blondy do platyny. A potem od nowa ciemne br您y i dzi jasny blond. Encanto to jedyna rzecz, kt鏎a ratuje mi w這sy To co, teraz zapuszczanie?
Taaak pije dro盥瞠 z kakao, kilka razy w tygodniu, od miesi帷a i efekty s - dopiero teraz po prostowaniu zobaczy豉m, 瞠 dosy sporo, szybciutko mi rosn, a zawsze narzeka豉m, 瞠 co zapu軼i豉m, to si wykruszy這
mlodszaa jest offline  
Stary 2013-06-26, 22:28   #936
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 13 991

mlodszaa - super w這ski !!! wi瘯szo軼i z nas encanto uratowa這 w這sy - bo my kobiety takie zmienne jeste鄉y
Stary 2013-06-27, 09:56   #937
just75
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 163

Cze嗆 dziewczyny
Szkoda, 瞠 nie znalaz豉m tego w徠ku wcze郾iej. Nie wiedzia豉m, 瞠 mo積a samemu zrobi taki zabieg w domu, my郵a豉m, 瞠 tylko u fryzjera.
Chc kupi sobie Encanto na allegro, ale zastanawiam si ile mam kupi ml, bo mam w這sy do po這wy plec闚, ale mam dosy grube i czy 100 ml mi wystarczy czy mo瞠 kupi jednak wi璚ej .
just75 jest offline  
Stary 2013-06-27, 10:01   #938
sylwka37
koci 鈍iat

Zawsze lepiej kupi wi璚ej ni mia這by zabrakn望 w trakcie zabiegu ja za pierwszymi razami zu篡wa豉m wi璚ej teraz jak mam ju wpraw idzie mi mniej
Stary 2013-06-27, 10:09   #939
just75
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka wiadomo嗆
Zawsze lepiej kupi wi璚ej ni mia這by zabrakn望 w trakcie zabiegu ja za pierwszymi razami zu篡wa豉m wi璚ej teraz jak mam ju wpraw idzie mi mniej
Znalaz豉m na aukcji 50ml, to wezm x3 i my郵, 瞠 150ml ju chyba starczy. Teraz tylko czy b璠 umia豉 sobie sama tak dok豉dnie wyprostowa w這sy. Pewnie paczka dojdzie w przysz造m tygodniu, a ju bym sobie dzisiaj zrobi豉 prostowanie .
just75 jest offline  
Stary 2013-06-27, 10:12   #940
sylwka37
koci 鈍iat

dasz rad
Stary 2013-06-27, 10:13   #941
laktoza
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 653
GG do laktoza

Cytat:
Napisane przez just75 Poka wiadomo嗆
Znalaz豉m na aukcji 50ml, to wezm x3 i my郵, 瞠 150ml ju chyba starczy. Teraz tylko czy b璠 umia豉 sobie sama tak dok豉dnie wyprostowa w這sy. Pewnie paczka dojdzie w przysz造m tygodniu, a ju bym sobie dzisiaj zrobi豉 prostowanie .
Ja mam wo這sy za zapi璚ie stanika i wzie豉m 2x50ml.. zoboczamy b璠 robi w sobot.

Dziewczyny czy po encanto mo積a jednorazowo np. na wesele kr璚i w這sy? Wyjdzie to w og鏊e?
laktoza jest offline  
Stary 2013-06-27, 10:18   #942
just75
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka wiadomo嗆
dasz rad
Mam nadziej , ale troch si boj.

Cytat:
Napisane przez laktoza Poka wiadomo嗆
Ja mam wo這sy za zapi璚ie stanika i wzie豉m 2x50ml.. zoboczamy b璠 robi w sobot.
Daj zna jak wysz這, bo ja b璠 robi豉 pewnie dopiero w przysz造m tygodniu.
just75 jest offline  
Stary 2013-06-27, 11:26   #943
pepsikolakokakola
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 986

robilam encanto niecale 2 tyg. temu normalna metoda. wlosy prawie do ramion, srednio geste. zuzylam 2x25ml. podczas zabiegu czulam okropne podraznienie nosa, mimo, ze mialam maseczke.
efekt? na poczatku wlosy jak po prostownicy, teraz wygladaja bardziej naturalnie. cos czuje, ze wlosy powroca mi do stanu "sprzed" za 2 tyg. wlosy myje co 2 dzien.
a tak w ogole to mam wlosy z wierzchu krecone/falowane i puszace sie, a pod spodem prosciutenkie!!! po encanto puch ujarzmiony, nie sa idealnie proste ale mi sie to podoba, bo nie pasuje mi "przyliz". szybciej sie przetluszczaja.

podczas robienia encanto kosmyk wlosa wpadl mi do oka oczywiscie cholernie szczypalo. przemylam oko woda. niepokoi mnie jednak jedno: dolna powieka mi zaczela drgac:/ biore juz od ponad miesiaca magnez, wiec mam stracha czy sobie krzywdy tym nie zrobilam
pepsikolakokakola jest offline  
Stary 2013-06-27, 12:28   #944
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 191

Dziewczyny mam problem, kupilam na allegro keratyne, czyli to co naklada sie na poczatku, pozniej sie kladzie odzywke. i tak bylo w aukcji. dostalam straightening treatment (nr2) rozowy. czy rozowa nie byla odzywka? i dlaczego tam jest numer dwa? czy oni nie sprzedaja odzywki jako keratyny? cos mi sie tu nie podoba albo ja zglupialam...w sumie dawno zabiegu nie robilam

24.03.2016

Emilcia_1616 jest offline  
Stary 2013-06-27, 12:40   #945
tekila901
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 093

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny mam problem, kupilam na allegro keratyne, czyli to co naklada sie na poczatku, pozniej sie kladzie odzywke. i tak bylo w aukcji. dostalam straightening treatment (nr2) rozowy. czy rozowa nie byla odzywka? i dlaczego tam jest numer dwa? czy oni nie sprzedaja odzywki jako keratyny? cos mi sie tu nie podoba albo ja zglupialam...w sumie dawno zabiegu nie robilam
na odzywce pisze conditoner. 2 to keratyna. 1 to szampon.
Stary 2013-06-27, 12:47   #946
martusia1291
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 35

Hej.
Jutro planuje zabieg encanto. Ale niespecjalnie znam sie na skladach kosmetykow Mam olejek do wlosow... Uluubiony. Nie chcialabym sie z nim rozstawac az na kilka miesiecy Ale zalezy mi zeby efekt nie popsul sie za szybko ;p

Sk豉d:
cyclopentasiloxane, cyclotetrasiloxane, Dimethiconol
argania spinosa kernel oil, cyperus esculentus root oil,
parfum(fragrance), isopropyl palmitate,
linum usitatissimum(linseed) seed oil, benzophenone-3,
BHA, hydroxyisohexyl -3-cyclohexene carboxaldehyde,
CI 47000(yellow 11), CI 26100 (red 17)

Ma 3 silikony i z tego co szukalam 2 lotne i jeden latwo rozpuszczalny?
Czy bede mogla go spokojnie uzywac po zabiegu? (wlosy mam zamiar myc BD)

I jeszcze jedno. Maska z Alterry, doczytalam ze ma alkohol na drugim miejscu, fakt ze to jakis ekologiczny no ale jednak ma. Bede mogla jej rowniez uzywac?
martusia1291 jest offline  
Stary 2013-06-27, 12:50   #947
Vinnga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 006

Cytat:
Napisane przez martusia1291 Poka wiadomo嗆
Hej.
Jutro planuje zabieg encanto. Ale niespecjalnie znam sie na skladach kosmetykow Mam olejek do wlosow... Uluubiony. Nie chcialabym sie z nim rozstawac az na kilka miesiecy Ale zalezy mi zeby efekt nie popsul sie za szybko ;p

Sk豉d:

I jeszcze jedno. Maska z Alterry, doczytalam ze ma alkohol na drugim miejscu, fakt ze to jakis ekologiczny no ale jednak ma. Bede mogla jej rowniez uzywac?
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...33&postcount=1
Vinnga jest offline  
Stary 2013-06-27, 13:12   #948
_agg_
Zakorzenienie

ale po co? przecie mo積a spyta
_agg_ jest offline  
Stary 2013-06-27, 13:16   #949
martusia1291
Raczkowanie

No przeczytalam, nawet wczoraj juz
Rozumiem, ze tym alkoholem przejmowac sie nie trzeba :P
Ale o olejku nic nie pisze, wiec moze znajdzie sie ktos kto odpowie?
Bez uszczypliwosci
Stary 2013-06-27, 13:21   #950
_agg_
Zakorzenienie

tak, mo瞠sz go u篡wa........
_agg_ jest offline  
Stary 2013-06-27, 13:30   #951
Vinnga
Zakorzenienie

Cytat:
ale po co? przecie mo積a spyta
Ja naprawd ju nie wiem co trzeba napisa w FAQ... Mo瞠 waln望 wielki czerwony napis obwieszczaj帷y: "Mo積a u篡wa do w這s闚 WSZYSTKIEGO, co nie zawiera Sodium Chloride. Niewa積e pod wzgl璠em keratynowego prostowania s SILIKONY, SLS/SLES, ALKOHOL i inne. NIE MUSISZ wyrzuca swoich wcze郾iej zakupionych kosmetyk闚"
Co Ty na to ?
Cytat:
No przeczytalam, nawet wczoraj juz
Rozumiem, ze tym alkoholem przejmowac sie nie trzeba :P
Ale o olejku nic nie pisze, wiec moze znajdzie sie ktos kto odpowie?
Bez uszczypliwosci
Cytat:
12. Czy nadal b璠 mog豉 olejowa w這sy?
Tak, mo積a po zabiegu normalnie olejowa w這sy, nie ma do tego 瘸dnych przeciwskaza, natomiast na pocz徠ku nie b璠zie to potrzebne, poniewa w這sy b璠 w dotyku i z wygl康u g豉dkie, b造szcz帷e.
Nie jeste鄉y uszczypliwe. Po prostu specjalnie opracowa造鄉y FAQ 瞠by w nowej cz窷ci nie powtarza造 si pytania. Nawet Aga doda豉 do ty逝 "czytaj pierwszy post". Okazuje si jednak, 瞠 nawet jak go czytacie, to powtarzacie pytania.
Nie jeste鄉y w stanie wstawi na FAQ nazw ka盥ego kosmetyku do w這s闚, pisz帷 czy mo積a czy nie mo積a go u篡wa, dlatego opr鏂z wy瞠j zamieszczonego pytania, napisa造鄉y, 瞠 jedyne czego nale篡 si wystrzega to sodium chloride. Mimo to uparcie w wi瘯szo軼i przychodzicie i pytacie o silikony.
字ednio na co drugiej stronie tego w徠ku mo瞠sz znale潭 tego typu pytania, wi璚 nie dziw si, 瞠 tracimy troch cierpliwo軼i
Vinnga jest offline  
Stary 2013-06-27, 14:33   #952
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tekila901 Poka wiadomo嗆
na odzywce pisze conditoner. 2 to keratyna. 1 to szampon.

keratyna byla rozowa? zawsze wydawalo mi sie ze rozowa byla odzywka

sprawdzilam ze resztki mojej odzywki sa wlasnie rozowe....sprawdzi ktoras u siebie? bo nie wiem czy op***** sprzedawce

24.03.2016

Edytowane przez Emilcia_1616
Czas edycji: 2013-06-27 o 15:03
Stary 2013-06-27, 15:05   #953
_agg_
Zakorzenienie

u mnie i od篡wka i keratyna by造 r騜owe?
_agg_ jest offline  
Stary 2013-06-27, 15:10   #954
Vinnga
Zakorzenienie

Cytat:
u mnie i od篡wka i keratyna by造 r騜owe?
U mnie te
Vinnga jest offline  
Stary 2013-06-27, 15:24   #955
_agg_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez vinnga Poka wiadomo嗆
u mnie te
:d:d:d
_agg_ jest offline  
Stary 2013-06-27, 16:00   #956
Emilcia_1616
Zakorzenienie

serio? u mnie zawsze tylko odzywka byla rozowa a keratyna taka brudno zolta, mzoe cos sie zmienilo.
wlasnie siedze z tym swinstwem zobaczymy jakie beda efekty.....

24.03.2016

Stary 2013-06-27, 16:09   #957
Vinnga
Zakorzenienie

Brudno鄴速y/przezroczysty jest u mnie szampon
Vinnga jest offline  
Stary 2013-06-27, 16:10   #958
Miluuu
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez pepsikolakokakola Poka wiadomo嗆
podczas robienia encanto kosmyk wlosa wpadl mi do oka oczywiscie cholernie szczypalo. przemylam oko woda. niepokoi mnie jednak jedno: dolna powieka mi zaczela drgac:/ biore juz od ponad miesiaca magnez, wiec mam stracha czy sobie krzywdy tym nie zrobilam
powinna si przej嗆 do lekarza, to nie boli, a jak co jest nie tak, to od razu b璠ziesz wiedzia豉

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Poka wiadomo嗆
zobacz na konsystencj, keratyna jest wodnista (jak robi豉, to powinna pami皻a). Albo jak masz od篡wk to por闚naj konsystencj kosmetyku - tak najpro軼iej. Od篡wka jest g瘰tsza od keratyny.

Cytat:
Hej.

Sk豉d:

w pierwszym po軼ie masz napisane, by unika tylko sodium chloride.

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline  
Stary 2013-06-27, 16:13   #959
Vinnga
Zakorzenienie

Cytat:

w pierwszym po軼ie masz napisane, by unika tylko sodium chloride.
Proponuj pisa tak na ka盥ej stronie, zapobiegawczo
Vinnga jest offline  
Stary 2013-06-27, 16:40   #960
martusia1291
Raczkowanie

No juz, juz. Zrozumialam, nie trzeba pisac mi tego jeszcze 5 razy
Polecia豉m na latwizne i przeczytalam tylko faq (sugerujac sie innymi stronami, wzielam sobie do serca sls i silikony, uznalam, ze SC jakos unikac 'przede wszystkim' ale ta reszte tez). Teraz jestem na 14 stronie i faktycznie, sporo razy sie powtorzylo juz.
Moja wina, moja wina
Ten czerwony wielki napis na pierwszej to nie taki glupi pomysl

ps. polecam meliske :P

Edytowane przez martusia1291
Czas edycji: 2013-06-27 o 16:43
Zamknij w徠ek

Tagi
encanto, keratyna, kr璚one w這sy, prostowanie, trwa貫 prostowanie, w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 3 (0 u篡tkownik闚 i 3 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:57.