Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-07-05, 11:07   #1051
Vinnga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 006
Odp: Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez L_e_t_t_y Poka wiadomo嗆
Witam wszystkich
Przeczyta豉m ca陰 3 cz窷, niestety przyznam szczerze, ze 2 i 1 ju nie... Korzystam tylko z internetu, wi璚 prosz o wyrozumia這嗆 je瞠li ju kiedy by豉 o tym mowa
Ot騜 zastanawiam si czy jest jak捷 r騜nica pomi璠zy zabiegiem wykonywanym na blond w這sach, a zabiegiem na ciemnych?
Ja by豉m kiedy blondynka a do pa寮ziernika kiedy to postanowi豉m si przefarbowac na ciemny br您... Teraz zaczynam tego 瘸這wa bo ci庵le s造sz , ze lepiej by這 mi w blond. Ale tu gdzie mia豉m wcze郾iej blond w這sy wida mega r騜nice z tymi kt鏎e "ros造 na ciemnej farbie" , te rozjasniane s bardzo zniszczone, pusz帷e si itp. Dlatego teraz zbieram wszystkie za i przeciw blond ;-) Jedno wiem napewno, zrobi sobie kreatynowe prostowanie, wi璚 wasze opinie teraz, b璠 pewnie decyduj帷e
Je郵i pytasz czy keratynowe prostowanie lepiej wp造wa na w這sy blond czy ciemne, to nie mam poj璚ia. Na pewno ciemne farbowane mo瞠 rozja郾i, bo troch 軼i庵a farb. Na obu kolorach w這s闚 prostowanie si udaje

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Vinnga jest offline  
Stary 2013-07-05, 11:12   #1052
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 13 991
Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

nie ma 瘸dnej r騜nicy na jaki kolor farbujesz w這sy- nie ma to znaczenia
Ja pierwsze encanto k豉d豉m na blond - w這sy zniszczone rozja郾ianiem - efekt po by rewelacyjny dzi瘯i temu zabiegowi uratowa豉m moje skatowane w這sy. Teraz ju tak nie widz efektu wow bo w這sy mam ju w prawie idealnym stanie i robi zabieg systematycznie co 3-4 miesi帷e.
Stary 2013-07-05, 11:42   #1053
L_e_t_t_y
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka wiadomo嗆
nie ma 瘸dnej r騜nicy na jaki kolor farbujesz w這sy- nie ma to znaczenia
Ja pierwsze encanto k豉d豉m na blond - w這sy zniszczone rozja郾ianiem - efekt po by rewelacyjny dzi瘯i temu zabiegowi uratowa豉m moje skatowane w這sy. Teraz ju tak nie widz efektu wow bo w這sy mam ju w prawie idealnym stanie i robi zabieg systematycznie co 3-4 miesi帷e.

Teraz nadal masz blond w這sy?
Zawsze my郵a豉m, ze nie mo磧iwe jest utrzymanie rozjasnianych w這s闚 w dobrej kondycji...
L_e_t_t_y jest offline  
Stary 2013-07-05, 14:54   #1054
Margox
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 201

Cytat:
Zawsze my郵a豉m, ze nie mo磧iwe jest utrzymanie rozjasnianych w這s闚 w dobrej kondycji...
Dzi瘯i keratynie mo積a
Stary 2013-07-05, 19:06   #1055
martuunia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 381

Cytat:
Napisane przez Natasha1703 Poka wiadomo嗆
bingo spa maog鏊nie zar帳iste kosmetyki, ale ni e widzi陰m ich nigdzie indziej ni na allegro a Ty gdzie kupi豉 ten szampon ?
w osiedlowej drogerii.. te rzadko widuje te kosmetyki, mo瞠 w Auchan czy innych hipermarketach gdzie mo積a dosta 'Bingo' te znajdziesz.
Stary 2013-07-05, 19:08   #1056
Karolawaw
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 150

Hej robila ktoras z was sama keratyne bez mycia szmponem oczyszczajacym, bo kusi mnie wygladzenie wlos闚 od polowy dlugosci a nie mam szmponu tylko samo cocochoco ;-/
Karolawaw jest offline  
Stary 2013-07-05, 19:18   #1057
just75
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 163

W豉郾ie jestem ju po na這瞠niu keratyny i po prostowaniu. Teraz czekam 30min, aby na這篡 od篡wk. Zabieg robi od 16.40, tak瞠 do nocy mi zejdzie . Og鏊nie masakra, smr鏚 nieziemski, nawet nie potrafi豉m sobie wyobrazi, 瞠 to tak 鄉ierdzi, gard這 mam ze瘸rte i wypalone na maksa, palce popalone od prostownicy. W這sy mia豉m ciemny br您 i ju teraz widz, 瞠 mi zja郾ia造. Ko鎍闚ki my郵a豉m, 瞠 mam w gorszym stanie, ale teraz nie wida, 瞠by by造 zniszczone.
Aaa, i keratyny posz這 mi 100ml, 50ml by nie starczy這.
No nic, id dalej do 豉zienki .
just75 jest offline  
Stary 2013-07-05, 19:33   #1058
sylwka37
koci 鈍iat

Cytat:
dzi瘯i encanto by造 w ca趾iem dobrej kondycji ale ju nie mam blondu teraz rudy - u篡wam henny ale raz na jaki czas rozja郾iam 瞠by henna wychodzi豉 mi tak jak chc a z natury mam czarne.
Stary 2013-07-05, 19:48   #1059
Miluuu
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 990

Cytat:
Witam wszystkich
Przeczyta豉m ca陰 3 cz窷
Ot騜 zastanawiam si czy jest jak捷 r騜nica pomi璠zy zabiegiem wykonywanym na blond w這sach, a zabiegiem na ciemnych?
Ja by豉m kiedy blondynka a do pa寮ziernika kiedy to postanowi豉m si przefarbowac na ciemny br您... Teraz zaczynam tego 瘸這wa bo ci庵le s造sz , ze lepiej by這 mi w blond. Ale tu gdzie mia豉m wcze郾iej blond w這sy wida mega r騜nice z tymi kt鏎e "ros造 na ciemnej farbie" , te rozjasniane s bardzo zniszczone, pusz帷e si itp. Dlatego teraz zbieram wszystkie za i przeciw blond ;-) Jedno wiem napewno, zrobi sobie kreatynowe prostowanie, wi璚 wasze opinie teraz, b璠 pewnie decyduj帷e
przecie w trzeciej cz窷ci s zdj璚ia blond w這s闚 po keratynowym prostowaniu

jak masz zniszczone w這sy bardzo po starych zabiegach, to lepiej zrobi keratyn teraz, potem si bawi w przechodzenie z ciemniejszych na blond i ponowi zabieg. Troche kosztowne, ale w這sy s uratowane. Pare post闚 wcze郾iej chyba Aga wrzuca豉 linka do bloga dziewczyny, kt鏎ej zabieg si "nie uda", ja p騧niej dodawa豉m linki do zdj耩 jej w這s闚 - jak doprowadzisz swoje w這sy do takiego stanu jak ona mia豉, to Tw鎩 te si "nie uda", dlatego jak masz zniszczone w這sy i planujesz by blondynk, to lepiej zapobiega i zrobi zabieg przed rozja郾ianiem. Ja robi豉m w ten spos鏏 i dzi瘯i temu obci窸am tylko 3cm w這s闚, a farbowa豉m i rozja郾ia豉m w sumie 7 razy w ci庵u dw鏂h tygodni (kt鏎e zreszt ju mi odros造 )

Jak masz w這sy w fajnym stanie teraz i wiesz, 瞠 wytrzymaj rozja郾ianie, to najpierw rozja郾iasz, p騧niej keratyna

moje przed i po na blond w這sach ju wrzucane tu http://1.bp.blogspot.com/-mqTOWi90lB...00/przedpo.jpg

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline  
Stary 2013-07-05, 19:53   #1060
sylwka37
koci 鈍iat

Miluuu dok豉dnie tak jak piszesz - najpierw rozja郾iacz a potem keratyna ju to nawet gdzie wy瞠j pisa豉m
Stary 2013-07-05, 20:18   #1061
L_e_t_t_y
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Planowa豉m w przysz造m tygodniu wybra si do fryzjera zrobi kolor, a dopiero potem prostowanie. Boj si, ze jak zrobi na odwr鏒 b璠zie gorzej 軼i庵n望 kolor z w這s闚, kt鏎e i tak s ju mocno zapigmentowane...
L_e_t_t_y jest offline  
Stary 2013-07-05, 21:33   #1062
nextPage
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 702

Cytat:
Napisane przez Miluuu Poka wiadomo嗆
moje przed i po na blond w這sach ju wrzucane tu http://1.bp.blogspot.com/-mqTOWi90lB...00/przedpo.jpg
Pi瘯ne w這sy
nextPage jest offline  
Stary 2013-07-06, 09:52   #1063
just75
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 163

Wczoraj sko鎍zy豉m ca造 zabieg o 22.40, czyli ca這嗆 zaj窸a mi 6 godzin. Najd逝瞠j trwa這 suszenie i prostowanie. I jako du穎 powyrywa豉m sobie w這s闚. W nocy nie mog豉m spa, bo ten zapach mnie dobija, a dzisiaj si jako niewyra積ie czuj, jakbym si tym smrodem zatru豉. Wszystko mi dzisiaj 鄉ierdzi .
Jestem baaaardzo zadowolona, encanto uratowa mi w這sy , szkoda, 瞠 tego w徠ku nie odkry豉m wcze郾iej.

Czy ten szampon CeCe Keratin&Cherry polecany w pierwszym po軼ie jest lepszy od BD, polecacie? Te szampony CeCe wszystkie nie maj soli czy tylko ten Cherry?
just75 jest offline  
Stary 2013-07-06, 13:30   #1064
Miluuu
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez just75 Poka wiadomo嗆
Czy ten szampon CeCe Keratin&Cherry polecany w pierwszym po軼ie jest lepszy od BD, polecacie? Te szampony CeCe wszystkie nie maj soli czy tylko ten Cherry?
Zobacz sobie w sklepie na sk豉dy a kt鏎y lepszy, musisz wypr鏏owa na sobie. Ka盥e w這sy inne

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline  
Stary 2013-07-06, 14:41   #1065
Lina L
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 64

Moje w這sy nie lubi si z szamponami Cece

Zapraszam na mojego bloga
http://godcreatedwomen.blogspot.com
Lina L jest offline  
Stary 2013-07-06, 21:12   #1066
Paati89
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89

Moje cocochoco ju si wyp逝ka這 z w這s闚 Niestety dosta豉m 逝pie簑 i musia豉m u篡 szamponu leczniczego no i po 3 razach wyleczy豉m 逝pie ale pozby豉m si keratyny, mia豉m 3 miesi帷e.
Teraz przymierzam si 瞠by samej sobie zrobi - wcze郾iej robi豉 mi fryzjerka.
2 dni temu zrobi豉m mamie na spalonym blondzie ale encanto. ... generalnie NIGDY wi璚ej ... oczy spuchni皻e, gard這 wypalone to zdecydowanie nie dla mnie ... no i ten czas, zaj窸o mi to u niej 3godz ... cocochoco po這we kr鏂ej

Paati89 jest offline  
Stary 2013-07-06, 23:26   #1067
1985SiWA
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 211

Ja jestem po Encanto, wstawie zdjecia jak zgram - generalnie robi豉m w celu usuni璚ia puchu z konc闚ek na prostych w這sach. Nie wiem czemu ale dla mnie Encanto fakt faktem lekko dra積i w nos ale ca造 zabieg nie by jakos szczeg鏊nie uci捫liwy
Na pewno musze zapatrzyc sie w lepsza prostownice bo moja wyciagne豉 tylko 210 stopni :/
1985SiWA jest offline  
Stary 2013-07-07, 09:45   #1068
MonroePresley
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 40

Hej, Hej!
Ja wcoraj zroblam sobie Encanto! A wlasciwie chloapk mi robil! Zaczelismy o 20.30 skonczylismy o drugiej w nocy Ale mam geste wlosy ( ale cienkie!)
Martwie sie tylko tym ze bardzo malo produktu zuzylam.. Mam wlosy do lopatek sciete na rowno i grzywke. Mowlam chlopakowi zeby ne zalowal produktu no i on nie zalowal chyba ale jak wlozylam na wage to odzywka zamknieta wazyla 243g a keratyna 221g....... Wiec cos jest nie tak.... Moze z moja waga!
Jak na razie efekt super! Sa takie gladziutkie i w ogole! Ale poczekam do mycia! (najchetniej nie mylabym ich przez tydzien! Sa takie proste mile w dotyku i lejace sie!)

Kupilam szampon baby dream!

A wlasnie! A propos szamponu, przed wyjsciem do sklepu weszlam na pierwszy watek gdzie byly zebrane iformacje, wlasnie po to zeby sie upewnic co do szamponu! No i jak bylam w sklepie to okazalo sie ze Hipp jednak ma sodium chloride.. Byl tylko jeden szampo Hipp w Rossmannie. Za to szampony Nivea dla bobaskow nie maja, sa chyba 2 albo 3 rodzaje, Jeden na miekkie wloski jeden na swiecace wloski. Ale jednak sklad najlepszy ma chyba ten babydream!

Dobra lece dalej macac swoje gladziutkie wloski!

Myslicie ze moge sie troche rozczarowac jak je umyje i juz nie beda takie super...?
Stary 2013-07-07, 14:13   #1069
ashley02
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Hej dziewczyny!
Wczoraj prostowa豉m w這sy za pomoc encanto, wysz這 super. Ale niestety resztk od篡wki wmasowa豉m we w這sy go造mi r瘯ami i teraz mam d這nie takie dziwnie 軼i庵ni皻e i pomarszczone jak po d逝gim moczeniu w wodzie. Napiszcie prosz czy kt鏎a z was te si tak za豉twi豉 i co z tym zrobi? Prosz dorad嬈ie bo zwariuj.
ashley02 jest offline  
Stary 2013-07-07, 14:26   #1070
Vinnga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 006

Samo przejdzie po kilku dniach.
Vinnga jest offline  
Stary 2013-07-09, 08:00   #1071
karoolaaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 691

Dziewczyny czy Wasze wlosy po zmoczeniu woda tez maja taki dziwny zapach

karoolaaa jest offline  
Stary 2013-07-09, 08:48   #1072
Lukrecja_Borgia
Killing me softly

Wiadomo軼i: 5 398
Dot.: Odp: Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

Potrzebuj ma貫j pomocy- czy kt鏎a z Was robi/ robi豉 Encanto, zanim min窸y 2 tygodnie od farbowania w這s闚? Czy je郵i zrobi to np. tydzie po, to kolor zejdzie lub efekt b璠zie gorszy?- zale篡 mi na czasie i nie wiem, czy 10 dni odst瘼u wystarczy...
Stary 2013-07-09, 09:03   #1073
sylwka37
koci 鈍iat

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Poka wiadomo嗆
Potrzebuj ma貫j pomocy- czy kt鏎a z Was robi/ robi豉 Encanto, zanim min窸y 2 tygodnie od farbowania w這s闚? Czy je郵i zrobi to np. tydzie po, to kolor zejdzie lub efekt b璠zie gorszy?- zale篡 mi na czasie i nie wiem, czy 10 dni odst瘼u wystarczy...
kolor mo瞠 zej嗆 zja郾ie efekt raczej powinien by ok
Stary 2013-07-09, 10:08   #1074
Miluuu
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Poka wiadomo嗆
ja na ciemnych w這sach robi豉m po nieca造m tygodniu i zja郾ia. Na blondzie robi豉m na drugi dzie i nic si nie zmieni這.

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline  
Stary 2013-07-09, 10:09   #1075
marget
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

dziewczyny, wczoraj zrobi豉m keratynowe prostowanie u fryzjera i mam dwa pytania:
1. Na pierwszej stronie pisze, 瞠 mo積a u篡wa szampon闚 alterra, i taki kupi豉m alterra sensitive tylko, 瞠 on ma w sk豉dzie alkohol i nie wiem czy to nie jest przeciwskazanie.
2. Zabieg nie do嗆, 瞠 rozja郾i mi troch blond w這sy to maj teraz brzydki 鄴速y odcie a mam w domu mask z pigmentem fioletowym, czy mog jej bezpiecznie u篡?
marget jest offline  
Stary 2013-07-09, 10:43   #1076
kingae
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Witam. Czy kupowa kto na allegro od Vera-shop.pl?? Sprawdzony sprzedaj帷y?? No i nie wiem czy mam najpierw robi encanto a p騧niej farbowa czy na odwr鏒. Czyta豉m w徠ek i z jednej strony szkoda farbowaniem wyp逝kiwa keratyn a z drugiej jak rozja郾i mi w這sy za bardzo lub tak jak pisze marget nabier brzydkiego odcienia.
kingae jest offline  
Stary 2013-07-09, 11:31   #1077
Miluuu
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez marget Poka wiadomo嗆
dziewczyny, wczoraj zrobi豉m keratynowe prostowanie u fryzjera i mam dwa pytania:
1. Na pierwszej stronie pisze, 瞠 mo積a u篡wa szampon闚 alterra, i taki kupi豉m alterra sensitive tylko, 瞠 on ma w sk豉dzie alkohol i nie wiem czy to nie jest przeciwskazanie.
2. Zabieg nie do嗆, 瞠 rozja郾i mi troch blond w這sy to maj teraz brzydki 鄴速y odcie a mam w domu mask z pigmentem fioletowym, czy mog jej bezpiecznie u篡?
masz unika sodium chloride, jak alkohol 幢e wp造wa na Twoje w這sy to go po prostu nie u篡waj. Nie ka盥emu alkohol szkodzi, zreszt kiedy u篡wa豉m szamponu alterra i nie mia alkoholu

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline  
Stary 2013-07-09, 11:40   #1078
marget
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Cytat:
Napisane przez Miluuu Poka wiadomo嗆
masz unika sodium chloride, jak alkohol 幢e wp造wa na Twoje w這sy to go po prostu nie u篡waj. Nie ka盥emu alkohol szkodzi, zreszt kiedy u篡wa豉m szamponu alterra i nie mia alkoholu

niekt鏎e rodzaje alterry maj, nie kt鏎e nie, 瞠 ten ma doczyta豉m w domu jak ju kupi豉m.
marget jest offline  
Stary 2013-07-09, 11:40   #1079
LilyAllen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 665

Cytat:
Napisane przez kingae Poka wiadomo嗆
Witam. Czy kupowa kto na allegro od Vera-shop.pl?? Sprawdzony sprzedaj帷y?? No i nie wiem czy mam najpierw robi encanto a p騧niej farbowa czy na odwr鏒. Czyta豉m w徠ek i z jednej strony szkoda farbowaniem wyp逝kiwa keratyn a z drugiej jak rozja郾i mi w這sy za bardzo lub tak jak pisze marget nabier brzydkiego odcienia.
Nie wiem, jak z keratyn, ale zamawia豉m od nich kiedy kosmetyki do makija簑, mi璠zy innymi Revlon i Bourjois, i by造 OK.
LilyAllen jest offline  
Stary 2013-07-09, 14:19   #1080
Skarfejs
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 305

W pi徠ek robi豉m encanto, tzn. m鎩 facet mi zrobi. 妃ierdzie nie 鄉ierdzia這 za bardzo, dra積i這 najbardziej przy suszeniu ale og鏊nie po tym co tu czyta豉m spodziewa豉m si czego gorszego
Uda這 mi si kupi szampon bez soli, wi璚 nie b璠 musia豉 si m璚zy z BD Po pierwszym myciu ko鎍闚ki nie s ju tak proste jak od razu po zabiegu ale i tak jestem zadowolona. W這sy s niesamowicie l郾i帷e, g豉dkie i mi瘯kie

Edytowane przez Skarfejs
Czas edycji: 2013-07-10 o 13:32
Skarfejs jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
encanto, keratyna, kr璚one w這sy, prostowanie, trwa貫 prostowanie, w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 3 (0 u篡tkownik闚 i 3 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:08.