Keratynowe prostowanie włosów cz. 3 - czytaj 1 post! - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-07-05, 12:07   #1051
Vinnga
Zakorzenienie

Odp: Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez L_e_t_t_y Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Przeczytałam całą 3 część, niestety przyznam szczerze, ze 2 i 1 już nie... Korzystam tylko z internetu, więc proszę o wyrozumiałość jeżeli już kiedyś była o tym mowa
Otóż zastanawiam się czy jest jakąś różnica pomiędzy zabiegiem wykonywanym na blond włosach, a zabiegiem na ciemnych?
Ja byłam kiedyś blondynka aż do października kiedy to postanowiłam się przefarbowac na ciemny brąz... Teraz zaczynam tego żałować bo ciągle słyszę , ze lepiej było mi w blond. Ale tu gdzie miałam wcześniej blond włosy widać mega różnice z tymi które "rosły na ciemnej farbie" , te rozjasniane są bardzo zniszczone, puszące się itp. Dlatego teraz zbieram wszystkie za i przeciw blond ;-) Jedno wiem napewno, zrobię sobie kreatynowe prostowanie, więc wasze opinie teraz, będą pewnie decydujące
Jeśli pytasz czy keratynowe prostowanie lepiej wpływa na włosy blond czy ciemne, to nie mam pojęcia. Na pewno ciemne farbowane może rozjaśnić, bo trochę ściąga farbę. Na obu kolorach włosów prostowanie się udaje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Vinnga jest offline  
Stary 2013-07-05, 12:12   #1052
sylwka37
koci świat

Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. 3 - czytaj 1 post!

nie ma żadnej różnicy na jaki kolor farbujesz włosy- nie ma to znaczenia
Ja pierwsze encanto kładłam na blond - włosy zniszczone rozjaśnianiem - efekt po był rewelacyjny dzięki temu zabiegowi uratowałam moje skatowane włosy. Teraz już tak nie widzę efektu wow bo włosy mam już w prawie idealnym stanie i robię zabieg systematycznie co 3-4 miesiące.
Stary 2013-07-05, 12:42   #1053
L_e_t_t_y
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
nie ma żadnej różnicy na jaki kolor farbujesz włosy- nie ma to znaczenia
Ja pierwsze encanto kładłam na blond - włosy zniszczone rozjaśnianiem - efekt po był rewelacyjny dzięki temu zabiegowi uratowałam moje skatowane włosy. Teraz już tak nie widzę efektu wow bo włosy mam już w prawie idealnym stanie i robię zabieg systematycznie co 3-4 miesiące.

Teraz nadal masz blond włosy?
Zawsze myślałam, ze nie możliwe jest utrzymanie rozjasnianych włosów w dobrej kondycji...
L_e_t_t_y jest offline  
Stary 2013-07-05, 15:54   #1054
Margox
Raczkowanie

Cytat:
Zawsze myślałam, ze nie możliwe jest utrzymanie rozjasnianych włosów w dobrej kondycji...
Dzięki keratynie można
Stary 2013-07-05, 20:06   #1055
martuunia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Natasha1703 Pokaż wiadomość
bingo spa maogólnie zarąbiste kosmetyki, ale ni e widziłąm ich nigdzie indziej niż na allegro a Ty gdzie kupiłaś ten szampon ?
w osiedlowej drogerii.. też rzadko widuje te kosmetyki, może w Auchan czy innych hipermarketach gdzie można dostać 'Bingo' też znajdziesz.

poszukuję Kylie Minogue Sexy Darling, może jeszcze ktoś ma?
martuunia jest teraz online  
Stary 2013-07-05, 20:08   #1056
Karolawaw
Raczkowanie

Hej robila ktoras z was sama keratyne bez mycia szmponem oczyszczajacym, bo kusi mnie wygladzenie wlosów od polowy dlugosci a nie mam szmponu tylko samo cocochoco ;-/
Karolawaw jest offline  
Stary 2013-07-05, 20:18   #1057
just75
Zadomowienie

Właśnie jestem już po nałożeniu keratyny i po prostowaniu. Teraz czekam 30min, aby nałożyć odżywkę. Zabieg robię od 16.40, także do nocy mi zejdzie . Ogólnie masakra, smród nieziemski, nawet nie potrafiłam sobie wyobrazić, że to tak śmierdzi, gardło mam zeżarte i wypalone na maksa, palce popalone od prostownicy. Włosy miałam ciemny brąz i już teraz widzę, że mi zjaśniały. Końcówki myślałam, że mam w gorszym stanie, ale teraz nie widać, żeby były zniszczone.
Aaa, i keratyny poszło mi 100ml, 50ml by nie starczyło.
No nic, idę dalej do łazienki .
just75 jest offline  
Stary 2013-07-05, 20:33   #1058
sylwka37
koci świat

Cytat:
dzięki encanto były w całkiem dobrej kondycji ale już nie mam blondu teraz rudy - używam henny ale raz na jakiś czas rozjaśniam żeby henna wychodziła mi tak jak chcę a z natury mam czarne.
Stary 2013-07-05, 20:48   #1059
Miluuu
Rozeznanie

Cytat:
Witam wszystkich
Przeczytałam całą 3 część
Otóż zastanawiam się czy jest jakąś różnica pomiędzy zabiegiem wykonywanym na blond włosach, a zabiegiem na ciemnych?
Ja byłam kiedyś blondynka aż do października kiedy to postanowiłam się przefarbowac na ciemny brąz... Teraz zaczynam tego żałować bo ciągle słyszę , ze lepiej było mi w blond. Ale tu gdzie miałam wcześniej blond włosy widać mega różnice z tymi które "rosły na ciemnej farbie" , te rozjasniane są bardzo zniszczone, puszące się itp. Dlatego teraz zbieram wszystkie za i przeciw blond ;-) Jedno wiem napewno, zrobię sobie kreatynowe prostowanie, więc wasze opinie teraz, będą pewnie decydujące
przecież w trzeciej części są zdjęcia blond włosów po keratynowym prostowaniu

jak masz zniszczone włosy bardzo po starych zabiegach, to lepiej zrobić keratynę teraz, potem się bawić w przechodzenie z ciemniejszych na blond i ponowić zabieg. Troche kosztowne, ale włosy są uratowane. Pare postów wcześniej chyba Aga wrzucała linka do bloga dziewczyny, której zabieg się "nie udał", ja później dodawałam linki do zdjęć jej włosów - jak doprowadzisz swoje włosy do takiego stanu jak ona miała, to Twój też się "nie uda", dlatego jak masz zniszczone włosy i planujesz być blondynką, to lepiej zapobiegać i zrobić zabieg przed rozjaśnianiem. Ja robiłam w ten sposób i dzięki temu obcięłam tylko 3cm włosów, a farbowałam i rozjaśniałam w sumie 7 razy w ciągu dwóch tygodni (które zresztą już mi odrosły )

Jak masz włosy w fajnym stanie teraz i wiesz, że wytrzymają rozjaśnianie, to najpierw rozjaśniasz, później keratyna

moje przed i po na blond włosach już wrzucane tu http://1.bp.blogspot.com/-mqTOWi90lB...00/przedpo.jpg

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline  
Stary 2013-07-05, 20:53   #1060
sylwka37
koci świat

Miluuu dokładnie tak jak piszesz - najpierw rozjaśniacz a potem keratyna już to nawet gdzieś wyżej pisałam
Stary 2013-07-05, 21:18   #1061
L_e_t_t_y
Przyczajenie

Planowałam w przyszłym tygodniu wybrać się do fryzjera zrobić kolor, a dopiero potem prostowanie. Boję się, ze jak zrobię na odwrót będzie gorzej ściągnąć kolor z włosów, które i tak są już mocno zapigmentowane...
L_e_t_t_y jest offline  
Stary 2013-07-05, 22:33   #1062
nextPage
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Miluuu Pokaż wiadomość
moje przed i po na blond włosach już wrzucane tu http://1.bp.blogspot.com/-mqTOWi90lB...00/przedpo.jpg
Piękne włosy
nextPage jest offline  
Stary 2013-07-06, 10:52   #1063
just75
Zadomowienie

Wczoraj skończyłam cały zabieg o 22.40, czyli całość zajęła mi 6 godzin. Najdłużej trwało suszenie i prostowanie. I jakoś dużo powyrywałam sobie włosów. W nocy nie mogłam spać, bo ten zapach mnie dobijał, a dzisiaj się jakoś niewyrażnie czuję, jakbym się tym smrodem zatruła. Wszystko mi dzisiaj śmierdzi .
Jestem baaaardzo zadowolona, encanto uratował mi włosy , szkoda, że tego wątku nie odkryłam wcześniej.

Czy ten szampon CeCe Keratin&Cherry polecany w pierwszym poście jest lepszy od BD, polecacie? Te szampony CeCe wszystkie nie mają soli czy tylko ten Cherry?
just75 jest offline  
Stary 2013-07-06, 14:30   #1064
Miluuu
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez just75 Pokaż wiadomość
Czy ten szampon CeCe Keratin&Cherry polecany w pierwszym poście jest lepszy od BD, polecacie? Te szampony CeCe wszystkie nie mają soli czy tylko ten Cherry?
Zobacz sobie w sklepie na składy a który lepszy, musisz wypróbować na sobie. Każde włosy inne

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline  
Stary 2013-07-06, 15:41   #1065
Lina L
Raczkowanie

Moje włosy nie lubią się z szamponami Cece

Zapraszam na mojego bloga
http://godcreatedwomen.blogspot.com
Lina L jest offline  
Stary 2013-07-06, 22:12   #1066
Paati89
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Paati89

Moje cocochoco już się wypłukało z włosów Niestety dostałam łupieżu i musiałam użyć szamponu leczniczego no i po 3 razach wyleczyłam łupież ale pozbyłam się keratyny, miałam 3 miesiące.
Teraz przymierzam się żeby samej sobie zrobić - wcześniej robiła mi fryzjerka.
2 dni temu zrobiłam mamie na spalonym blondzie ale encanto. ... generalnie NIGDY więcej ... oczy spuchnięte, gardło wypalone to zdecydowanie nie dla mnie ... no i ten czas, zajęło mi to u niej 3godz ... cocochoco połowe krócej

Paati89 jest offline  
Stary 2013-07-07, 00:26   #1067
1985SiWA
Zakorzenienie

Ja jestem po Encanto, wstawie zdjecia jak zgram - generalnie robiłam w celu usunięcia puchu z koncówek na prostych włosach. Nie wiem czemu ale dla mnie Encanto fakt faktem lekko drażnił w nos ale cały zabieg nie był jakos szczególnie uciążliwy
Na pewno musze zapatrzyc sie w lepsza prostownice bo moja wyciagneła tylko 210 stopni :/
1985SiWA jest offline  
Stary 2013-07-07, 10:45   #1068
MonroePresley
Raczkowanie

Hej, Hej!
Ja wcoraj zroblam sobie Encanto! A wlasciwie chloapk mi robil! Zaczelismy o 20.30 skonczylismy o drugiej w nocy Ale mam geste wlosy ( ale cienkie!)
Martwie sie tylko tym ze bardzo malo produktu zuzylam.. Mam wlosy do lopatek sciete na rowno i grzywke. Mowlam chlopakowi zeby ne zalowal produktu no i on nie zalowal chyba ale jak wlozylam na wage to odzywka zamknieta wazyla 243g a keratyna 221g....... Wiec cos jest nie tak.... Moze z moja waga!
Jak na razie efekt super! Sa takie gladziutkie i w ogole! Ale poczekam do mycia! (najchetniej nie mylabym ich przez tydzien! Sa takie proste mile w dotyku i lejace sie!)

Kupilam szampon baby dream!

A wlasnie! A propos szamponu, przed wyjsciem do sklepu weszlam na pierwszy watek gdzie byly zebrane iformacje, wlasnie po to zeby sie upewnic co do szamponu! No i jak bylam w sklepie to okazalo sie ze Hipp jednak ma sodium chloride.. Byl tylko jeden szampo Hipp w Rossmannie. Za to szampony Nivea dla bobaskow nie maja, sa chyba 2 albo 3 rodzaje, Jeden na miekkie wloski jeden na swiecace wloski. Ale jednak sklad najlepszy ma chyba ten babydream!

Dobra lece dalej macac swoje gladziutkie wloski!

Myslicie ze moge sie troche rozczarowac jak je umyje i juz nie beda takie super...?
Stary 2013-07-07, 15:13   #1069
ashley02
Przyczajenie

Hej dziewczyny!
Wczoraj prostowałam włosy za pomocą encanto, wyszło super. Ale niestety resztkę odżywki wmasowałam we włosy gołymi rękami i teraz mam dłonie takie dziwnie ściągnięte i pomarszczone jak po długim moczeniu w wodzie. Napiszcie proszę czy któraś z was też się tak załatwiła i co z tym zrobić? Proszę doradźcie bo zwariuję.
ashley02 jest offline  
Stary 2013-07-07, 15:26   #1070
Vinnga
Zakorzenienie

Samo przejdzie po kilku dniach.
Vinnga jest offline  
Stary 2013-07-09, 09:00   #1071
karoolaaa
Zakorzenienie

Dziewczyny czy Wasze wlosy po zmoczeniu woda tez maja taki dziwny zapach

karoolaaa jest offline  
Stary 2013-07-09, 09:48   #1072
Lukrecja_Borgia
Killing me softly

Dot.: Odp: Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. 3 - czytaj 1 post!

Potrzebuję małej pomocy- czy któraś z Was robi/ robiła Encanto, zanim minęły 2 tygodnie od farbowania włosów? Czy jeśli zrobię to np. tydzień po, to kolor zejdzie lub efekt będzie gorszy?- zależy mi na czasie i nie wiem, czy 10 dni odstępu wystarczy...
Stary 2013-07-09, 10:03   #1073
sylwka37
koci świat

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Potrzebuję małej pomocy- czy któraś z Was robi/ robiła Encanto, zanim minęły 2 tygodnie od farbowania włosów? Czy jeśli zrobię to np. tydzień po, to kolor zejdzie lub efekt będzie gorszy?- zależy mi na czasie i nie wiem, czy 10 dni odstępu wystarczy...
kolor może zejść zjaśnieć efekt raczej powinien być ok
Stary 2013-07-09, 11:08   #1074
Miluuu
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
ja na ciemnych włosach robiłam po niecałym tygodniu i zjaśniał. Na blondzie robiłam na drugi dzień i nic się nie zmieniło.

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline  
Stary 2013-07-09, 11:09   #1075
marget
Przyczajenie

dziewczyny, wczoraj zrobiłam keratynowe prostowanie u fryzjera i mam dwa pytania:
1. Na pierwszej stronie pisze, że można używać szamponów alterra, i taki kupiłam alterra sensitive tylko, że on ma w składzie alkohol i nie wiem czy to nie jest przeciwskazanie.
2. Zabieg nie dość, że rozjaśnił mi trochę blond włosy to mają teraz brzydki żółty odcień a mam w domu maskę z pigmentem fioletowym, czy mogę jej bezpiecznie użyć?
marget jest offline  
Stary 2013-07-09, 11:43   #1076
kingae
Przyczajenie

Witam. Czy kupował ktoś na allegro od Vera-shop.pl?? Sprawdzony sprzedający?? No i nie wiem czy mam najpierw robić encanto a później farbować czy na odwrót. Czytałam wątek i z jednej strony szkoda farbowaniem wypłukiwać keratynę a z drugiej jak rozjaśni mi włosy za bardzo lub tak jak pisze marget nabierą brzydkiego odcienia.
kingae jest offline  
Stary 2013-07-09, 12:31   #1077
Miluuu
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez marget Pokaż wiadomość
dziewczyny, wczoraj zrobiłam keratynowe prostowanie u fryzjera i mam dwa pytania:
1. Na pierwszej stronie pisze, że można używać szamponów alterra, i taki kupiłam alterra sensitive tylko, że on ma w składzie alkohol i nie wiem czy to nie jest przeciwskazanie.
2. Zabieg nie dość, że rozjaśnił mi trochę blond włosy to mają teraz brzydki żółty odcień a mam w domu maskę z pigmentem fioletowym, czy mogę jej bezpiecznie użyć?
masz unikać sodium chloride, jak alkohol źle wpływa na Twoje włosy to go po prostu nie używaj. Nie każdemu alkohol szkodzi, zresztą kiedyś używałam szamponu alterra i nie miał alkoholu

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline  
Stary 2013-07-09, 12:40   #1078
marget
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Miluuu Pokaż wiadomość
masz unikać sodium chloride, jak alkohol źle wpływa na Twoje włosy to go po prostu nie używaj. Nie każdemu alkohol szkodzi, zresztą kiedyś używałam szamponu alterra i nie miał alkoholu

niektóre rodzaje alterry mają, nie które nie, że ten ma doczytałam w domu jak już kupiłam.
marget jest offline  
Stary 2013-07-09, 12:40   #1079
LilyAllen
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kingae Pokaż wiadomość
Witam. Czy kupował ktoś na allegro od Vera-shop.pl?? Sprawdzony sprzedający?? No i nie wiem czy mam najpierw robić encanto a później farbować czy na odwrót. Czytałam wątek i z jednej strony szkoda farbowaniem wypłukiwać keratynę a z drugiej jak rozjaśni mi włosy za bardzo lub tak jak pisze marget nabierą brzydkiego odcienia.
Nie wiem, jak z keratyną, ale zamawiałam od nich kiedyś kosmetyki do makijażu, między innymi Revlon i Bourjois, i były OK.
LilyAllen jest offline  
Stary 2013-07-09, 15:19   #1080
Skarfejs
Zakorzenienie

W piątek robiłam encanto, tzn. mój facet mi zrobił. Śmierdzieć nie śmierdziało za bardzo, drażniło najbardziej przy suszeniu ale ogólnie po tym co tu czytałam spodziewałam się czegoś gorszego
Udało mi się kupić szampon bez soli, więc nie będę musiała się męczyć z BD Po pierwszym myciu końcówki nie są już tak proste jak od razu po zabiegu ale i tak jestem zadowolona. Włosy są niesamowicie lśniące, gładkie i miękkie

Edytowane przez Skarfejs
Czas edycji: 2013-07-10 o 14:32
Skarfejs jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
encanto, keratyna, kręcone włosy, prostowanie, trwałe prostowanie, włosy czarne farbowanie

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości