Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-07-13, 19:32   #1141
roxaneczkaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20
Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

hej zastanawiam sie nad zrobieniem cocochoco .
wyczytalam ze nie zawiera formaldehydu...
czy to prawda???moge zrobic taki zabieg w ciazy?
encanto niestety nie... wiec moze cocochoco jesl jest lagodniejszy .
prosze o dorade
roxaneczkaa jest offline  
Stary 2013-07-13, 19:39   #1142
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 13 991

Cytat:
Napisane przez roxaneczkaa Poka wiadomo嗆
hej zastanawiam sie nad zrobieniem cocochoco .
wyczytalam ze nie zawiera formaldehydu...
czy to prawda???moge zrobic taki zabieg w ciazy?
encanto niestety nie... wiec moze cocochoco jesl jest lagodniejszy .
prosze o dorade
ja bym w ci捫y nie ryzykowa豉 瘸dnego z tych zabieg闚
Stary 2013-07-13, 22:11   #1143
Kateczka_05
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 425
GG do Kateczka_05

mnie podraznia najbardziej przy nak豉daniu...i to od篡wka bardziej niz keratyna...
suszenie juz ogarnelam...siedze na ogrodku przy drzwiach i czytam ksiazke a wlosy mam rzucone na plecy i sobie tam macham suszark...zeby by造 jak najdalej od oczu :P
Stary 2013-07-14, 08:11   #1144
Miluuu
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 990
Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Kateczka_05 Poka wiadomo嗆
mnie podraznia najbardziej przy nak豉daniu...i to od篡wka bardziej niz keratyna...
Moze masz zle opisane preparaty? Ja niuchalam moja odzywke i nic nie drazni :P chyba, ze po prostu aldehyd z keratyny sie uwalnia przy nakladaniu. W pojemniczku tez Cie piecze odzywka?

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline  
Stary 2013-07-14, 11:32   #1145
Kateczka_05
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 425
GG do Kateczka_05

mam oryginalne opakowana :P (ca喚 butelki)
mam teraz drugi zestaw ju i reaguje tak samo jak przy pierwszym
jak wacham to te mnie dra積i (oba)

Edytowane przez Kateczka_05
Czas edycji: 2013-07-14 o 11:33
Kateczka_05 jest offline  
Stary 2013-07-14, 17:34   #1146
new_me
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 558

niestety nie posiadam prostownicy z regulacja i miernikiem temperatury, znajome tez nie maja, glownie nie uzywaja wogole, wiec co myslicie o pojsciu do fryzjera aby tam mi wyprostowali, oczywiscie odplatnie zastanawiam sie czy nie isc gdzies i nie zapytac...

new_me jest offline  
Stary 2013-07-14, 18:25   #1147
just75
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 163

Cytat:
Napisane przez new_me Poka wiadomo嗆
niestety nie posiadam prostownicy z regulacja i miernikiem temperatury, znajome tez nie maja, glownie nie uzywaja wogole, wiec co myslicie o pojsciu do fryzjera aby tam mi wyprostowali, oczywiscie odplatnie zastanawiam sie czy nie isc gdzies i nie zapytac...
Pewnie taniej wyjdzie kupno nowej prostownicy.
just75 jest offline  
Stary 2013-07-14, 18:31   #1148
new_me
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez just75 Poka wiadomo嗆
Pewnie taniej wyjdzie kupno nowej prostownicy.
myslisz? juz dosyc dlugo nie uzywam prostownicy wiec ogolnie nie jest mi potrzebna..

new_me jest offline  
Stary 2013-07-14, 18:51   #1149
just75
Zadomowienie

Cytat:
myslisz? juz dosyc dlugo nie uzywam prostownicy wiec ogolnie nie jest mi potrzebna..
Je瞠li jednorazowo zrobisz sobie encanto, to mo瞠 i prostownica nie b璠zie Ci potrzebna. Tylko my郵, 瞠 za sam zabieg u fryzjera, ale ze swoim encanto, fryzjer b璠zie chcia swoje zarobi.
just75 jest offline  
Stary 2013-07-14, 22:08   #1150
new_me
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez just75 Poka wiadomo嗆
Je瞠li jednorazowo zrobisz sobie encanto, to mo瞠 i prostownica nie b璠zie Ci potrzebna. Tylko my郵, 瞠 za sam zabieg u fryzjera, ale ze swoim encanto, fryzjer b璠zie chcia swoje zarobi.
znaczy dokladniej chodzilo mi o to zeby nalozyla wszystko sama w domu, wysuszyla wlosy i poszla do pobliskiego pryzjera (kilkanascie metrow) na usluge prostowania wlosow i tak sie zastanawiam czy to taki glupi pomysl

new_me jest offline  
Stary 2013-07-15, 08:36   #1151
just75
Zadomowienie

Cytat:
znaczy dokladniej chodzilo mi o to zeby nalozyla wszystko sama w domu, wysuszyla wlosy i poszla do pobliskiego pryzjera (kilkanascie metrow) na usluge prostowania wlosow i tak sie zastanawiam czy to taki glupi pomysl
Zapyta si zawsze mo瞠sz , chocia b璠ziesz wiedzia豉 czy si zgodzi i cen. Potem po na這瞠niu od篡wki na drugie prostowanie. Daj zna co za豉twi豉

Edytowane przez just75
Czas edycji: 2013-07-15 o 08:38
just75 jest offline  
Stary 2013-07-15, 13:16   #1152
lioele
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 551

Witajcie
Mniej wi璚ej 2 tygodnie temu wykonywa豉m zabieg encanto. Na pocz徠ku by豉m bardzo zadowolona, czeka豉m do pierwszego mycia. Po pierwszym myciu by這 naprawd super - w這sy proste(wiadomo nie idealnie, ale by造) , skr鏂i mi si czas suszenia na szczotce i w og鏊e super.
Teraz kiedy min窸y te dwa tygodnie po myciu w這sy s takie jak przed zabiegiem. Nie rozumiem czemu tak jest. Nie liczy豉m , 瞠 b璠 niewiadomo jak proste , bo to wydaj mi si by niemo磧iwe. Ale one s takie jak by造 wcze郾iej! Kr璚 si,pusz itd.
Dziewczyny czemu tak jest? Najbardziej zastanawia mnie to czemu po pierwszym myciu by這 wszystko super , a teraz no kurde :/
Bo zastanawiam si czy nie powt鏎zy zabiegu
lioele jest offline  
Stary 2013-07-15, 14:12   #1153
Miluuu
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez lioele Poka wiadomo嗆
Witajcie
Mniej wi璚ej 2 tygodnie temu wykonywa豉m zabieg encanto. Na pocz徠ku by豉m bardzo zadowolona, czeka豉m do pierwszego mycia. Po pierwszym myciu by這 naprawd super - w這sy proste(wiadomo nie idealnie, ale by造) , skr鏂i mi si czas suszenia na szczotce i w og鏊e super.
Teraz kiedy min窸y te dwa tygodnie po myciu w這sy s takie jak przed zabiegiem. Nie rozumiem czemu tak jest. Nie liczy豉m , 瞠 b璠 niewiadomo jak proste , bo to wydaj mi si by niemo磧iwe. Ale one s takie jak by造 wcze郾iej! Kr璚 si,pusz itd.
Dziewczyny czemu tak jest? Najbardziej zastanawia mnie to czemu po pierwszym myciu by這 wszystko super , a teraz no kurde :/
1. Opalasz si? Chodzisz du穎 po s這鎍u?
2. Farbowa豉/rozja郾ia豉?
3. Suszy豉/prostowa豉/kr璚i豉 bez zabezpieczenia?
4. Je郵i wykonywa豉 punkt 3 z zabezpieczeniem, czego u篡wa豉?
5. Jak wygl康a豉 piel璕nacja w這s闚?

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline  
Stary 2013-07-15, 14:59   #1154
laktoza
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 653
GG do laktoza

Cytat:
Witajcie
Ja mam to samo mine這 troszk ponad 2 tyg wszystko jest jak przed zabiegiem...

Ale fakt jest taki, 瞠 opla豉m si w mi璠zyczasie + raz by豉m na basenie i nie uda這 mi si ni zamoczy w這s闚 i wydaje mi si 瞠 to je ca趾iem wyp造ka這.

+ do suszenia zabezpiecza豉m si zwyk造mi prepratami, nie sprawdza豉m sk豉du jaki olejek z mariona lub TREsemme, Heat Defence http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.ph...t=33429&next=1
My豉m bambino - bez zakazanego sk豉dnika

Kusi mnie 瞠by zrobi jeszcze raz, ale na razie poczekam.
laktoza jest offline  
Stary 2013-07-15, 16:11   #1155
lioele
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Miluuu Poka wiadomo嗆
1. Opalasz si? Chodzisz du穎 po s這鎍u?
2. Farbowa豉/rozja郾ia豉?
3. Suszy豉/prostowa豉/kr璚i豉 bez zabezpieczenia?
4. Je郵i wykonywa豉 punkt 3 z zabezpieczeniem, czego u篡wa豉?
5. Jak wygl康a豉 piel璕nacja w這s闚?
1.Nie opala豉m si. Akurat tak si z這篡這 , 瞠 w przeci庵u tych 2 tygodni na s這鎍u sp璠za豉m ma這 czasu.
2. Nie farbowa豉m/nie rozja郾ia豉m
3.Suszy豉m w這sy normalnie wcze郾iej zabezpiecza豉m ko鎍闚ki i troch te d逝go嗆 w這s闚 jedwabiem CHI z olejkiem jojoba.
4.Jak wy瞠j
5.My豉m w這sy szamponem babydream, jako od篡wki u篡wa豉m tej z garniera z awokado i mas貫m karite, a je瞠li chodzi o zabezpieczanie ko鎍闚ek to w豉郾ie jedwab CHI z olejkiem jojoba.
+ na basen nie chodze.
lioele jest offline  
Stary 2013-07-15, 16:49   #1156
Miluuu
Rozeznanie

Cytat:
5.jako od篡wki u篡wa豉m tej z garniera z awokado i mas貫m karite, a je瞠li chodzi o zabezpieczanie ko鎍闚ek to w豉郾ie jedwab CHI
strzelam, 瞠 tu mo瞠 by problem, u篡wa豉m tego samego zestawu Mi si te zacz窸y puszy po 2 tyg po zabiegu, wymieni豉m te dwie rzeczy i w這sy wr鏂i造 do odpowiedniego stanu Od篡wki jeszcze jakiej super nie znalaz豉m, ale ko鎍闚ki zabezpieczam tylko olejami i ju przesta造 si puszy, jak na這輳 CHI to mam od razu siano

jak masz mo磧iwo嗆 to spr鏏uj to wymieni i zobacz, jak si b璠 w這sy zachowywa.

Druga opcja - masz po prostu super zniszczone w這sy. Keratyna ucieka szybciej, jak 逝ski s w fatalnym stanie (albo ju kompletnie s wy瘸rte), a ten zabieg niestety nie odbudowuje 逝sek. Jak to odpada to szukaj winowajcy w piel璕nacji, by mo瞠 wystarczy co po prostu wymieni (odj望 protein) i nie b璠zie trzeba powtarza zabiegu.

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline  
Stary 2013-07-15, 17:45   #1157
lioele
Rozeznanie

Cytat:
strzelam, 瞠 tu mo瞠 by problem, u篡wa豉m tego samego zestawu Mi si te zacz窸y puszy po 2 tyg po zabiegu, wymieni豉m te dwie rzeczy i w這sy wr鏂i造 do odpowiedniego stanu Od篡wki jeszcze jakiej super nie znalaz豉m, ale ko鎍闚ki zabezpieczam tylko olejami i ju przesta造 si puszy, jak na這輳 CHI to mam od razu siano

jak masz mo磧iwo嗆 to spr鏏uj to wymieni i zobacz, jak si b璠 w這sy zachowywa.

Druga opcja - masz po prostu super zniszczone w這sy. Keratyna ucieka szybciej, jak 逝ski s w fatalnym stanie (albo ju kompletnie s wy瘸rte), a ten zabieg niestety nie odbudowuje 逝sek. Jak to odpada to szukaj winowajcy w piel璕nacji, by mo瞠 wystarczy co po prostu wymieni (odj望 protein) i nie b璠zie trzeba powtarza zabiegu.
Rozumiem , 瞠 wymieni豉 szampon babydream i od篡wk z garniera?
Mo瞠sz napisa na co je wymieni豉?
Co do w這s闚 troch w徠pie , aby by造 jakie mega zniszczone. Co prawda w這sy susze,czasem prostuje (ale tylko grzywk) ale co mycie od篡wka,1-2 razy w tyg maska, olejowanie itd.
lioele jest offline  
Stary 2013-07-15, 17:54   #1158
Miluuu
Rozeznanie

Cytat:
Co do w這s闚 troch w徠pie , aby by造 jakie mega zniszczone. Co prawda w這sy susze,czasem prostuje (ale tylko grzywk) ale co mycie od篡wka,1-2 razy w tyg maska, olejowanie itd.
nienienie wymieni豉m tylko od篡wk garniera i jedwab CHI szampon u篡wam inny.

Od篡wkuj narazie r騜nie - wci捫 szukam czego fajnego narazie na zmian r騜owa z glisskura (ok, ale bez sza逝), maska isany 鄴速a (u篡wam jak od篡wk XD) - spoko i ten nieszcz瘰ny garnier, po kt鏎ym mam puch, ale zu篡 trzeba mam jeszcze garniera z tej nowej serii, taki pomara鎍zowy - te puch. Cz窷ciej ju zostawiam w這sy bez od篡wki i tylko zabezpieczam ko鎍e oliwk i te jest spoko. Od篡wki jeszcze jako takiej dla siebie nie znalaz豉m

Jedwab CHI wymieni豉m na oliwk hipp i narazie si sprawdza dobrze, w這sy si nie pusz i ko鎍e s nawil穎ne Pr鏏owa豉m te olej kokosowy - wcze郾iej si sprawdza, ale teraz na rozja郾ianych w這sach mam straszny puch po nim.

Spr鏏uj wymienia po kolei, ja zacz窸am od jedwabiu CHI i zobaczy豉m popraw, p騧niej umy豉m w這sy bez od篡wki (by豉m u brata, on od篡wek nie ma a musia豉m w這sy umy XD) Niebo, a ziemia st康 m鎩 pomys, 瞠 winowajca to m鎩 kochany garnier - i to by strza w dziesi徠k.

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline  
Stary 2013-07-15, 18:43   #1159
lioele
Rozeznanie

Cytat:
nienienie wymieni豉m tylko od篡wk garniera i jedwab CHI szampon u篡wam inny.

Od篡wkuj narazie r騜nie - wci捫 szukam czego fajnego narazie na zmian r騜owa z glisskura (ok, ale bez sza逝), maska isany 鄴速a (u篡wam jak od篡wk XD) - spoko i ten nieszcz瘰ny garnier, po kt鏎ym mam puch, ale zu篡 trzeba mam jeszcze garniera z tej nowej serii, taki pomara鎍zowy - te puch. Cz窷ciej ju zostawiam w這sy bez od篡wki i tylko zabezpieczam ko鎍e oliwk i te jest spoko. Od篡wki jeszcze jako takiej dla siebie nie znalaz豉m

Jedwab CHI wymieni豉m na oliwk hipp i narazie si sprawdza dobrze, w這sy si nie pusz i ko鎍e s nawil穎ne Pr鏏owa豉m te olej kokosowy - wcze郾iej si sprawdza, ale teraz na rozja郾ianych w這sach mam straszny puch po nim.

Spr鏏uj wymienia po kolei, ja zacz窸am od jedwabiu CHI i zobaczy豉m popraw, p騧niej umy豉m w這sy bez od篡wki (by豉m u brata, on od篡wek nie ma a musia豉m w這sy umy XD) Niebo, a ziemia st康 m鎩 pomys, 瞠 winowajca to m鎩 kochany garnier - i to by strza w dziesi徠k.
A jakiego szamponu u篡wasz?

Kurde , a ja w豉郾ie dos這wnie z 2 godz temu kupi豉 kolejn od篡wk z garniera , bo moja ju si ko鎍zy
Chocia wczoraj pierwszy raz od encanto na這篡豉m mask na w這sy , a wcze郾iej na這篡豉m troche od篡wki isany tej niebieskiej(nawil瘸j帷a) , a po niej mask z natur vital i w這sy by這 no dos這wnie skr璚one.
Wi璚 nie wiem czy u mnie winowajc jest ten garnier. Chociaz po jednym razie pewnie trudno stwierdzi.
lioele jest offline  
Stary 2013-07-15, 21:05   #1160
laktoza
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 653
GG do laktoza

No to pi瘯nie ja te u篡wam od篡wki z garniera
laktoza jest offline  
Stary 2013-07-15, 21:08   #1161
_agg_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 539

ja te u篡wam i jako nic mi si nie dzieje u篡wam oboj皻nie jakiego szamponu, oboj皻nie jakiej od篡wki,w tym w豉郾ie tak jak m闚i, tej z garniera i jako w這sy mam od marca normalne, proste, niepusz帷e, a swoje mam mega kr璚one
_agg_ jest offline  
Stary 2013-07-15, 21:34   #1162
Miluuu
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka wiadomo嗆
ja te u篡wam i jako nic mi si nie dzieje u篡wam oboj皻nie jakiego szamponu, oboj皻nie jakiej od篡wki,w tym w豉郾ie tak jak m闚i, tej z garniera i jako w這sy mam od marca normalne, proste, niepusz帷e, a swoje mam mega kr璚one
Ja nie mowie, ze ona jest zla :P po pierwszym prostowaniu tez mi sluzyla, dopiero teraz cos sie zaczelo dziac. Bardzo cierpie z powodu jej odstawienia, bo to byla moja ulubiona odzywka

Sugeruje tylko, zeby sprobowac wymienic na cos innego i zobaczyc jaki bedzie efekt, bo moze pomoze

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Cytat:
A jakiego szamponu u篡wasz?

Kurde , a ja w豉郾ie dos這wnie z 2 godz temu kupi豉 kolejn od篡wk z garniera , bo moja ju si ko鎍zy
Chocia wczoraj pierwszy raz od encanto na這篡豉m mask na w這sy , a wcze郾iej na這篡豉m troche od篡wki isany tej niebieskiej(nawil瘸j帷a) , a po niej mask z natur vital i w這sy by這 no dos這wnie skr璚one.
Wi璚 nie wiem czy u mnie winowajc jest ten garnier. Chociaz po jednym razie pewnie trudno stwierdzi.
Sprawdz, uzyj innej odzywki przez pare dni i zobacz, czy bedzie poprawa. Albo totalnie zrezygnuj z odzywki na te 3-4 mycia.

Co do szamponu ja uzywam planeta organica szampon z olejem z rokitnika arktycznego :p

Sprawdz po kolei kazdy kosmetyk, moze na cos trafisz, to nie koniecznie musi byc odzywka, ale jest jakies prawdopodobienstwo.

Kosmetyczne zmagania

Edytowane przez Miluuu
Czas edycji: 2013-07-15 o 21:36
Miluuu jest offline  
Stary 2013-07-15, 21:44   #1163
sylwka37
koci 鈍iat

Cytat:
a jaki olej nak豉dasz ??? niekt鏎e lubi wyp逝kiwa np kolor i puszy w這sy wi璚 i mo瞠 keratyn te wyp逝kuje mi straszny puch robi kokos
Stary 2013-07-15, 21:51   #1164
_agg_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 539

kokos robi puch na w這sach wysokoporowatych

a co do tych wszystkich od篡wek, itd. to nie jest dziewczyny kwestia protein??
_agg_ jest offline  
Stary 2013-07-15, 22:26   #1165
Miluuu
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka wiadomo嗆
kokos robi puch na w這sach wysokoporowatych

a co do tych wszystkich od篡wek, itd. to nie jest dziewczyny kwestia protein??
Nie koniecznie, ja mam wysokoporowate a z kokosem sie nie lubimy po drugim prostowaniu keratyna. Uzywalam go kilka lat na koncowki.

Ja tez jestem zdania, ze to jest kwestia protein wlasnie :P

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline  
Stary 2013-07-15, 22:52   #1166
lioele
Rozeznanie

Odp: Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka wiadomo嗆
a jaki olej nak豉dasz ??? niekt鏎e lubi wyp逝kiwa np kolor i puszy w這sy wi璚 i mo瞠 keratyn te wyp逝kuje mi straszny puch robi kokos
Uzywam oleju jojoba.
Ale kurcze wlasciwie nie wiem w czym problem, bo w sumie ktos moglby powiedziec ze encanto zostalo zle wykonane, a po pierwszym myciu bylo naprawde wszystko super . Wiec to raczej odpada.
A co do pielegnacji to od tego pierwszego mycia po encanto nic nie zmienialam wiec teoretycznie powinno byc tak samo jak po pierwszym myciu.
Jedyne co to chyba przez to zrobione encanto wlosy mi sie szybciej przetluszczaja:banghead:

lioele jest offline  
Stary 2013-07-15, 23:03   #1167
sylwka37
koci 鈍iat

szybsze przet逝szczanie po encanto to prawie norma - wi瘯szo嗆 tak ma. Co najwidoczniej twoim w這som nie s逝篡... a mo瞠 spr鏏uj mycia od篡wk ??? ja tak myj , szamponem raz na jaki czas
Stary 2013-07-16, 06:54   #1168
lioele
Rozeznanie

Cytat:
szybsze przet逝szczanie po encanto to prawie norma - wi瘯szo嗆 tak ma. Co najwidoczniej twoim w這som nie s逝篡... a mo瞠 spr鏏uj mycia od篡wk ??? ja tak myj , szamponem raz na jaki czas
a jakiej od篡wki u篡wasz do mycia?

Ja w豉郾ie powiem kolejny raz , 瞠 strasznie si dziwi , 瞠 po pierwszym myciu w這sy 鈍ietne , a potem jak przed encanto. Wychodzi na to , 瞠 jaki produkt kt鏎y u篡wam szkodzi mi mimo, 瞠 nie ma SLS,sodium chloride itd.

Dzisiaj kupie miniaturki szamponu i od篡wki z alterry i zobacze jak b璠zie z tym zestawem
lioele jest offline  
Stary 2013-07-16, 07:42   #1169
sylwka37
koci 鈍iat

ja u篡wam do mycia od篡wek Kallosa obecnie placenty
Stary 2013-07-16, 07:50   #1170
lioele
Rozeznanie

Odp: Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
ja u篡wam do mycia od篡wek Kallosa obecnie placenty
I wlosy normalnie sie domywaja? Jo w sumie mam jednego kallosa jeszcze - crema al latte wiec chyba sprobuje

lioele jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
encanto, keratyna, kr璚one w這sy, prostowanie, trwa貫 prostowanie, w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:00.