Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-08-12, 20:07   #1471
carmen_89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 320
Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka wiadomo嗆
efekt super ale twoje naturalne te mi si podobaj
dla mnie tragedia te falowano-kr璚one
wi璚 ciesz si, 瞠 narazie mog cieszy si prostymi bez wysi趾u

http://instagram.com/xsvincia#

aparatka od 11.o6.2o14
carmen_89 jest offline  
Stary 2013-08-12, 20:11   #1472
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 13 991

Cytat:
Napisane przez carmen_89 Poka wiadomo嗆
dla mnie tragedia te falowano-kr璚one
wi璚 ciesz si, 瞠 narazie mog cieszy si prostymi bez wysi趾u
rozumiem sama mam kr璚one kt鏎ych nie lubi ale u innych mi si podobaj
ciesz si swoimi prostymi w這sami jak najd逝瞠j
Stary 2013-08-12, 20:50   #1473
_agg_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 539

_ee no dziewczyny tutaj susz ciep造m i im wychodzi no i szybciej schn ni przy zimnym
_agg_ jest offline  
Stary 2013-08-13, 09:23   #1474
nextPage
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 702

Cytat:
Napisane przez carmen_89 Poka wiadomo嗆
Hej Dziewczyny

podczytywa豉m niegdy pierwsz cz窷 tego w徠ku, ale dopiero teraz si zmotywowa豉m, znalaz豉m fryzjerk, kt鏎a robi w domu keratynowe prostowanie i dokona豉m zabiegu z Encanto.
Mia豉m w這sy rozja郾iane i farbowane oraz katowane prostownic od 7 lat non stop

Oto efekty:
1. naturalny skr皻 w這s闚 po samoistnym wysuszeniu
2. w這sy tu po zabiegu (znacznie mi si rozja郾i造 ;/)
3. pierwsze mycie po 2 dniach i samoistnie schn帷e w這sy (troch mokre)
4. tu ju podsuszone suszark
Jak na 7 lat traktowania ich prostownic s naprawde w dobrym stanie Ja swoje m璚zy豉m z 5 i ko鎍闚ki chyba wygl康a造 gorzej
Bardzo 豉dne w這sy
nextPage jest offline  
Stary 2013-08-13, 14:45   #1475
Miluuu
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 990
Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka wiadomo嗆
_ee no dziewczyny tutaj susz ciep造m i im wychodzi no i szybciej schn ni przy zimnym
Ja suszylam raz najcieplejszym na srednim nawiewie (ach to czytanie ze zrozumieniem xD) i sie udalo

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline  
Stary 2013-08-13, 19:19   #1476
carmen_89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 320

Cytat:
Napisane przez nextPage Poka wiadomo嗆
Jak na 7 lat traktowania ich prostownic s naprawde w dobrym stanie Ja swoje m璚zy豉m z 5 i ko鎍闚ki chyba wygl康a造 gorzej
Bardzo 豉dne w這sy
na zdj璚iu 'przed' nie wida tego siana z ty逝
z czasem stosowa豉m produkty do prostowania i niby 'odbudowuj帷e', ale prostownica i tak je niszczy豉

ale teraz wierz, 瞠 b璠zie ju tylko lepiej

http://instagram.com/xsvincia#

aparatka od 11.o6.2o14
carmen_89 jest offline  
Stary 2013-08-13, 20:26   #1477
sylwka37
koci 鈍iat

Cytat:
Napisane przez Miluuu Poka wiadomo嗆
Ja suszylam raz najcieplejszym na srednim nawiewie (ach to czytanie ze zrozumieniem xD) i sie udalo

ja raz suszy豉m suszrko- lok闚k obrotow na najcieplejszym nawiewie i te wysz這
Stary 2013-08-15, 18:25   #1478
Kala_88
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 631
Odp: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

Przedczoraj bylam u fryzjera na keratynowym prostowaniu, mieli promocje z okazji poczatkow salonu...pani robila zabieg produktami Sunliss,trwalo to ok 2 godzin. Wlosy po zabiegu byly proste,troche lepkie w dotyku i matowe - wg fryzjerki po pierwszym myciu powinny miec blask. Wlasnie unylam wlosy babydream, uzylam odzywki ultra doux i...konce,ktore mam dosc zniszczone stercza,wlosy nie blyszcza jakos specjalnie...efekt daleeko odbiega od zdjec ktore wyrzucacie i nie sa odealnie proste ani gladkie...
Czy Wy prostujecie wlosy np rano po nocy zeby byly proste?
Nie wiem czy mam wlosy zbyt zniszczone zeby efekt byl ok, czy cos fryzjerka zle zrobila
Masakra, tyle kasy w bloto..

Stary 2013-08-15, 23:57   #1479
Embrassement
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 42

Pisa豉m wcze郾iej tu na forum. Dzisiaj w ko鎍u zrobi豉m encanto Na razie jestem bardzo zadowolona. Robi豉m jednak sama, bo pisa豉m, 瞠 mi fryzjerka b璠zie robi. Zabieg trwa troch ponad 3,5 godziny. Troch drapa這 i szczypa這, ale pomog這 okno maksymalnie otwarte i maska do陰czona do zestawu. Teraz w這sy s pro軼iutkie. Wstawiam zdj璚ia w這s闚 pofalowanych i po zabiegu. Mam nadziej, 瞠 jutro po myciu b璠zie wszystko ok, bo troch si boj.

Edit: kolor na drugim wyszed jasny, ale jak wiadomo wina flasha.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P1010230.jpg (37,7 KB, 54 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1010216.jpg (36,6 KB, 65 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1010225.jpg (49,7 KB, 79 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1010226.jpg (41,8 KB, 74 za豉dowa)

Edytowane przez Embrassement
Czas edycji: 2013-08-16 o 00:15
Embrassement jest offline  
Stary 2013-08-16, 06:56   #1480
MiniMonix
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 002

ζdny efekt. Wstaw po kilku myciach bez stylizacji , ok???
Ile ml posz這 na tak d逝go嗆?

4 V 2013
皋na
31.III.2016 C鏎eczka !

MiniMonix jest offline  
Stary 2013-08-16, 10:02   #1481
Embrassement
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez MiniMonix Poka wiadomo嗆
ζdny efekt. Wstaw po kilku myciach bez stylizacji , ok???
Ile ml posz這 na tak d逝go嗆?
Wstawi na pewno sama jestem ciekawa jak to b璠zie. Zaraz id my w這sy. Zam闚i豉m opakowania po 75 ml i w ka盥ym opakowaniu troszk zosta這. A ba豉m si, 瞠 b璠zie za ma這. W這sy ocieka造 i keratyn i od篡wk (swoj drog od篡wki wcale nie sp逝kiwa豉m, bo ba豉m si, 瞠 za du穎 si sp逝cze i spal w這sy). S康z, 瞠 wystarczy豉 mi taka ilo嗆, bo mam cienkie w這sy.
Stary 2013-08-16, 10:29   #1482
Ann221
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 653

Zamierzam na dniach zam闚i Cocochoco i czy kto si orientuj jaka jest r騜nica pomi璠zy Cocochoco Pure, a Cocochoco Chocolate ? Na allegro s w takiej samej cenie, a nazwa inna.
Ann221 jest offline  
Stary 2013-08-16, 11:21   #1483
Embrassement
Raczkowanie

W豉郾ie umy豉m w這sy, na這篡豉m mask Bingo Spa ze spirulin i keratyn i nie mog豉m si powstrzyma, 瞠by nie wysuszy i zobaczy czy dalej s proste. Suszy豉m bez 瘸dnego wyci庵ania na szczotce. W這sy s pro軼iutkie dalej! Mam nadziej, 瞠 z ka盥ym myciem efekt si nie os豉bi. Wstawiam fotk, a za par dni wstawi jeszcze w這sy samoistnie wyschni皻e.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P1010237.jpg (21,5 KB, 101 za豉dowa)
Stary 2013-08-16, 14:18   #1484
Czekoladowa1
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 298

Witajcie kobitki
W ko鎍u przebrn窸am przez ca陰 3 cz窷 Macie cudowne w這sy po tym zabiegu, naprawd Wam zazdroszcz. I sama nabra豉m ponownie ch璚i na encanto ale mam pewne obawy bo robilam nim z 3 lata temu od razu jak tylko pojawi si w徠ek na wiza簑 o cudownym dzia豉niu takiego specyfiku i wtedy w og鏊e nie by豉m zadowolna z efekt闚, bezpo鈔ednio po zako鎍zeniu prostowania w這sy by造 suche, zero b造sku i wygl康a造 jak po zwyczajnym prostowaniu. "Efekt" utrzyma si tylko tydzie, w這sy by造 naprawd okropne, szorstkie, ani proste ani kr璚one, no po prostu wygl康a造 koszmarnie. Wszystko robi豉m zgodnie z instrukcj i preparaty te by造 raczej oryginalne bo kupowa豉m ca造 zestaw na ebayu, wtedy chyba nawet jeszcze nie sprzedawano odlewek... ALE jest jedno ale 逝dz si, 瞠 wina le篡 po stronie sprz皻u ktorym wykonywa豉m ten zabieg. Mia豉m s豉b prostownice kt鏎a nagrzewa豉 si max do 210 st. i suszark z mega gor帷ym nawiewem (a tak w og鏊e to chyba jako przeoczy豉m fakt 瞠 nale篡 suszy ch這dnym powietrzem bo dowiedzia豉m si o tym z tego w徠ku ) I by mo瞠 zmy豉m te za du穎 od篡wki. gdybym skusi豉 si na to jeszcze raz to tak jak radzicie, nie b璠 zmywa wcale odzywki i na szcz窷cie mam ju lepszy sprz皻, wr璚z idealny do tego zabiegu tak瞠 ci庵le zastanawiam si nad jeszcze jedn szans dla encanto

Cytat:
Napisane przez Embrassement Poka wiadomo嗆
Pisa豉m wcze郾iej tu na forum. Dzisiaj w ko鎍u zrobi豉m encanto Na razie jestem bardzo zadowolona. Robi豉m jednak sama, bo pisa豉m, 瞠 mi fryzjerka b璠zie robi. Zabieg trwa troch ponad 3,5 godziny. Troch drapa這 i szczypa這, ale pomog這 okno maksymalnie otwarte i maska do陰czona do zestawu. Teraz w這sy s pro軼iutkie. Wstawiam zdj璚ia w這s闚 pofalowanych i po zabiegu. Mam nadziej, 瞠 jutro po myciu b璠zie wszystko ok, bo troch si boj.

Edit: kolor na drugim wyszed jasny, ale jak wiadomo wina flasha.
pi瘯ne w這sy, a najbardziej podoba mi si ich kolor naturalny czy farbowany?

Czekoladowa1 jest offline  
Stary 2013-08-16, 14:48   #1485
Embrassement
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Czekoladowa1 Poka wiadomo嗆

pi瘯ne w這sy, a najbardziej podoba mi si ich kolor naturalny czy farbowany?
Dzi瘯uj kolor jest naturalny. Przy ko鎍闚kach zosta造 resztki po nieszcz瘰nych pasemkach, kt鏎e kiedy sobie zrobi豉m. Chcia豉m wr鏂i do naturalnego i prawie si uda這 Na razie szkoda mi ko鎍闚 軼i望, ale b璠zie trzeba w ko鎍u

A co do zabiegu, to spr鏏uj zrobi Je郵i masz ju suszark z ch這dnym nawiewem i odpowiedni prostownic, to czemu nie Z allegro polecam leoberta (od niego zamawia豉m). Zreszt na pierwszej stronie jest polecany. I co do od篡wki, to te my郵, 瞠by nie zmywa wcale.
Stary 2013-08-16, 17:39   #1486
yennefer2
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 208

Hey!
Mam pytanie do dziewczyn posiadaj帷ych cienkie w這sy,kt鏎e zrobi造 sobie zabieg keratynowy (je郵i takie s ). Sama mam cienkie i d逝gie w這sy, kt鏎e s nijakie. Ni to kr璚one, ni falowane. I bardzo chcia豉bym zrobi sobie zabieg prostowania keratyn zach璚ona Waszymi zdj璚iami i efektem na w這sach mojej siostry (siostra ma naturalnie prawie afro, w這sy bardzo d逝gie. ZRobi豉 QOD Max i ma proste w這sy jak wysuszy, jak wyschn same to si faluj, b造sk przepi瘯ny). Zastanawiam si tylko czy jak przeprowadz zabieg na swoich w這sach to nie b璠 wygl康a豉 na "造s" ? Nie mam du穎 w這s闚, s cienkie, wi璚 boj si jakby to mog這 wygl康a. A czy kt鏎a z Was zauwa篡豉 jakie wzmo穎ne wypadanie w這s闚 po kt鏎ym z produkt闚 do keratynowej regeneracji? Sorry,瞠 tyle napisa豉m. Z g鏎y dzi瘯uj Wam za odpowied!
yennefer2 jest offline  
Stary 2013-08-16, 19:40   #1487
Skarfejs
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 305

Cytat:
Napisane przez yennefer2 Poka wiadomo嗆
Hey!
Mam pytanie do dziewczyn posiadaj帷ych cienkie w這sy,kt鏎e zrobi造 sobie zabieg keratynowy (je郵i takie s ). Sama mam cienkie i d逝gie w這sy, kt鏎e s nijakie. Ni to kr璚one, ni falowane. I bardzo chcia豉bym zrobi sobie zabieg prostowania keratyn zach璚ona Waszymi zdj璚iami i efektem na w這sach mojej siostry (siostra ma naturalnie prawie afro, w這sy bardzo d逝gie. ZRobi豉 QOD Max i ma proste w這sy jak wysuszy, jak wyschn same to si faluj, b造sk przepi瘯ny). Zastanawiam si tylko czy jak przeprowadz zabieg na swoich w這sach to nie b璠 wygl康a豉 na "造s" ? Nie mam du穎 w這s闚, s cienkie, wi璚 boj si jakby to mog這 wygl康a. A czy kt鏎a z Was zauwa篡豉 jakie wzmo穎ne wypadanie w這s闚 po kt鏎ym z produkt闚 do keratynowej regeneracji? Sorry,瞠 tyle napisa豉m. Z g鏎y dzi瘯uj Wam za odpowied!
Mam w這sy takie jak Ty i nie wygl康am na 造s oczywi軼ie w這sy s przylizane, zw豉szcza na pocz徠ku, co nie wygl康a za dobrze ale te nie ma tragedii.By豉m przyzwyczajona do lwiej grzywy przez moje falowane w這sy wi璚 dziwnie si czu豉m. Teraz jestem ponad miesi帷 po zabiegu i moje w這sy s puszyste. Wypadania nie zauwa篡豉m
Stary 2013-08-16, 20:23   #1488
yennefer2
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 208

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Poka wiadomo嗆
Mam w這sy takie jak Ty i nie wygl康am na 造s oczywi軼ie w這sy s przylizane, zw豉szcza na pocz徠ku, co nie wygl康a za dobrze ale te nie ma tragedii.By豉m przyzwyczajona do lwiej grzywy przez moje falowane w這sy wi璚 dziwnie si czu豉m. Teraz jestem ponad miesi帷 po zabiegu i moje w這sy s puszyste. Wypadania nie zauwa篡豉m
Bardzo Ci dzi瘯uj za odpowied, mo瞠 w takim razie zaryzykuj
yennefer2 jest offline  
Stary 2013-08-16, 22:18   #1489
sylwka37
koci 鈍iat

Cytat:
Napisane przez Embrassement Poka wiadomo嗆
W豉郾ie umy豉m w這sy, na這篡豉m mask Bingo Spa ze spirulin i keratyn i nie mog豉m si powstrzyma, 瞠by nie wysuszy i zobaczy czy dalej s proste. Suszy豉m bez 瘸dnego wyci庵ania na szczotce. W這sy s pro軼iutkie dalej! Mam nadziej, 瞠 z ka盥ym myciem efekt si nie os豉bi. Wstawiam fotk, a za par dni wstawi jeszcze w這sy samoistnie wyschni皻e.

blask . kolor - po prostu super w這sy
Stary 2013-08-16, 23:00   #1490
Embrassement
Raczkowanie

Cytat:
blask . kolor - po prostu super w這sy
Dzi瘯uj bardzo oby po dalszych myciach by這 wszystko ok
Stary 2013-08-17, 13:15   #1491
kombinacja
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 394

heej dziewczyny, jestem w豉郾ie po zabiegu
kupi豉m 2 razy po 50 ml i dosz豉m do wniosku, 瞠 b璠 robi metod mieszan, bo robi帷 normalnie z moimi w這sami zesz這by mi ze dwa dni. mam w這sy do po這wy plec闚, falowane albo kr璚one - zale篡 czy wyschn same czy je wysusz i bardzo g瘰te.
wi璚 zacz窸am dzisiaj ok 11 i przed momentem sko鎍zy豉m. mia豉m w sumie 200 ml mieszanki i wystarczy這 mi tak akurat, troch zosta這. jakbym robi豉 normaln metod to na pewno 100 ml samej keratyny by mi nie wystarczy這 najd逝瞠j mi zesz這 suszenie, bo ponad godzin, my郵a豉m przez chwil 瞠 nigdy ich nie wysusz prostowanie jakie 45 minut. prostownic mam nagrzewaj帷 si do 210 stopni, ale zaryzykowa豉m. oczywi軼ie gryz這 strasznie, lecia這 mi z nosa i z oczu, no tragedia i robi豉m przerwy kr鏒kie co jaki czas. ale og鏊nie to jestem na razie bardzo zadowolona po wysuszeniu mia豉m na g這wie tak szop jak zwykle po suszarce, wi璚 my郵a豉m, 瞠 mo瞠 nie wyjdzie, ale po prostowaniu mam fajne proste i sypkie w這sy. i nawet ko鎍闚ki nie wygl康aj 幢e.
tak瞠 og鏊nie jestem na tak. zdam jeszcze relacj za par dni. mam nadziej, 瞠 efekt si utrzyma
Stary 2013-08-17, 13:22   #1492
sylwka37
koci 鈍iat

Cytat:
Napisane przez kombinacja Poka wiadomo嗆
heej dziewczyny, jestem w豉郾ie po zabiegu
kupi豉m 2 razy po 50 ml i dosz豉m do wniosku, 瞠 b璠 robi metod mieszan, bo robi帷 normalnie z moimi w這sami zesz這by mi ze dwa dni. mam w這sy do po這wy plec闚, falowane albo kr璚one - zale篡 czy wyschn same czy je wysusz i bardzo g瘰te.
wi璚 zacz窸am dzisiaj ok 11 i przed momentem sko鎍zy豉m. mia豉m w sumie 200 ml mieszanki i wystarczy這 mi tak akurat, troch zosta這. jakbym robi豉 normaln metod to na pewno 100 ml samej keratyny by mi nie wystarczy這 najd逝瞠j mi zesz這 suszenie, bo ponad godzin, my郵a豉m przez chwil 瞠 nigdy ich nie wysusz prostowanie jakie 45 minut. prostownic mam nagrzewaj帷 si do 210 stopni, ale zaryzykowa豉m. oczywi軼ie gryz這 strasznie, lecia這 mi z nosa i z oczu, no tragedia i robi豉m przerwy kr鏒kie co jaki czas. ale og鏊nie to jestem na razie bardzo zadowolona po wysuszeniu mia豉m na g這wie tak szop jak zwykle po suszarce, wi璚 my郵a豉m, 瞠 mo瞠 nie wyjdzie, ale po prostowaniu mam fajne proste i sypkie w這sy. i nawet ko鎍闚ki nie wygl康aj 幢e.
tak瞠 og鏊nie jestem na tak. zdam jeszcze relacj za par dni. mam nadziej, 瞠 efekt si utrzyma
to daj zna jak po myciu b璠zie no i oczywi軼ie zdj璚ia wrzucaj
Stary 2013-08-17, 13:57   #1493
kombinacja
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 394

dobra, wrzucam fotki, ale jestem sama w domu i si troch nam璚zy豉m, 瞠by by這 co wida fotek sprzed nie mam, zapomnia豉m, ale uwierzcie, 瞠 by造 kr璚one i og鏊nie trudne do zdyscyplinowania i nawet je郵i je prostowa豉m przez godzin, to po chwili ju lekko si podkr璚a造, a ko鎍闚ek nigdy nie mog豉m do ko鎍a wyprostowa, bo po prostu si nie da這. teraz ko鎍闚ki i tak p鎩d do 軼i璚ia, ale tragedii nie ma
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 20130817_143731.jpg (31,8 KB, 79 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 20130817_143933.jpg (33,6 KB, 73 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 20130817_144028.jpg (36,4 KB, 98 za豉dowa)
Stary 2013-08-17, 18:52   #1494
sylwka37
koci 鈍iat

Cytat:
Napisane przez kombinacja Poka wiadomo嗆
dobra, wrzucam fotki, ale jestem sama w domu i si troch nam璚zy豉m, 瞠by by這 co wida fotek sprzed nie mam, zapomnia豉m, ale uwierzcie, 瞠 by造 kr璚one i og鏊nie trudne do zdyscyplinowania i nawet je郵i je prostowa豉m przez godzin, to po chwili ju lekko si podkr璚a造, a ko鎍闚ek nigdy nie mog豉m do ko鎍a wyprostowa, bo po prostu si nie da這. teraz ko鎍闚ki i tak p鎩d do 軼i璚ia, ale tragedii nie ma
jakie d逝gie w這siska !!! To si nam璚zy豉 faktycznie ale warto by這 - bardzo 豉dnie wysz這 tak naturalnie
Stary 2013-08-17, 23:30   #1495
afroamerykanka87
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Witajcie 2 tygodnie temu podda豉m si zabiegowi keratynowego prostowania w這s闚 Encanto( sama zam闚i豉m produkty i znalaz豉m fryzjerk kt鏎a si tego podj窸a).Niestety fryzjerka nie spisa豉 si zbyt dobrze bo jak si p騧niej okaza這 mia豉 prostownice z ustawieniami na 2 prze陰czniki -czyli tak na prawd nie wiadomo by這 na jakiej temp.prostowa豉 w這sy ,mia豉 og鏊nie tragiczn szczotk do modelowania i by豉 郵amazarna w tym co robi豉..ale to d逝瘸 historia nie mia豉m wyj軼ia..niestety... co do efektu jestem 2 tygodnie po ..w這sy wygl康aj zdecydowanie lepiej ,zdrowiej,blask, 豉twiej si rozczesuj natomiast bez prostowania si nie obejdzie a po wyj軼iu z jeziora robi si fale jak zwykle... mam ochote powt鏎zy zabieg poniewa zosta這 mi jeszcze keratyny ale nie wiem ile powinnam odczeka 瞠by m鏂 powt鏎zy zabieg?w zwi您ku z tym zwracam si do was z tym pytaniem .No i oczywi軼ie musze poszuka nowej fryzjerki...
afroamerykanka87 jest offline  
Stary 2013-08-18, 08:55   #1496
sylwka37
koci 鈍iat

Cytat:
Napisane przez afroamerykanka87 Poka wiadomo嗆
Witajcie 2 tygodnie temu podda豉m si zabiegowi keratynowego prostowania w這s闚 Encanto( sama zam闚i豉m produkty i znalaz豉m fryzjerk kt鏎a si tego podj窸a).Niestety fryzjerka nie spisa豉 si zbyt dobrze bo jak si p騧niej okaza這 mia豉 prostownice z ustawieniami na 2 prze陰czniki -czyli tak na prawd nie wiadomo by這 na jakiej temp.prostowa豉 w這sy ,mia豉 og鏊nie tragiczn szczotk do modelowania i by豉 郵amazarna w tym co robi豉..ale to d逝瘸 historia nie mia豉m wyj軼ia..niestety... co do efektu jestem 2 tygodnie po ..w這sy wygl康aj zdecydowanie lepiej ,zdrowiej,blask, 豉twiej si rozczesuj natomiast bez prostowania si nie obejdzie a po wyj軼iu z jeziora robi si fale jak zwykle... mam ochote powt鏎zy zabieg poniewa zosta這 mi jeszcze keratyny ale nie wiem ile powinnam odczeka 瞠by m鏂 powt鏎zy zabieg?w zwi您ku z tym zwracam si do was z tym pytaniem .No i oczywi軼ie musze poszuka nowej fryzjerki...
ju mo瞠sz powt鏎zy tylko musisz pami皻a 瞠 efekt prostych w這s闚 nie u ka盥ego wychodzi , w zabiegu tym przede wszystkim chodzi o naprawienie w這sa , zlikwidowanie puchu itp by這 to ju omawiane na tym w徠ku
Stary 2013-08-18, 09:32   #1497
Vinnga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 006
Odp: Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
ju mo瞠sz powt鏎zy tylko musisz pami皻a 瞠 efekt prostych w這s闚 nie u ka盥ego wychodzi , w zabiegu tym przede wszystkim chodzi o naprawienie w這sa , zlikwidowanie puchu itp by這 to ju omawiane na tym w徠ku
Dok豉dnie I jeszcze bym doda豉, 瞠 nie ma niczego dziwnego w tym, 瞠 w這sy si faluj po wyj軼iu z jeziora - wi瘯szo嗆 z nas musi w這sy suszy suszark 瞠by by造 proste

Vinnga jest offline  
Stary 2013-08-18, 09:58   #1498
sylwka37
koci 鈍iat

nie chcia這 mi si ju tego jeziora komentowa
Stary 2013-08-18, 10:33   #1499
Vinnga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 006
Odp: Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
nie chcia這 mi si ju tego jeziora komentowa
Ja mam dzi dzie cierpliwo軼i

Vinnga jest offline  
Stary 2013-08-18, 11:08   #1500
Embrassement
Raczkowanie

Hej, mia豉m si odezwa, jak to jest po kilku dniach i bez stylizacji. Wczoraj umy豉m w這sy na noc i po這篡豉m si jeszcze z mokrymi, bo nie mia豉m si造 czeka a wyschn. Obudzi豉m si rano i w這ski proste Jak si ciesz. Kiedy jak zasn窸am w mokrych, to w這sy ni to proste ni to falowne.. Teraz nie musz nawet uk豉da. Jedyne co mi przeszkadza to ten przyklap i to 瞠 si szybciej przet逝szczaj. I tak w這sy myj codziennie, ale pod wiecz鏎 ju wida, 瞠 s t逝ste. Mam nadziej, 瞠 to minie z czasem.
Zamknij w徠ek

Tagi
encanto, keratyna, kr璚one w這sy, prostowanie, trwa貫 prostowanie, w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 3 (0 u篡tkownik闚 i 3 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:58.